Házená - MOL liga ženy - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Poruba : Hodonín - 3. listopadu 2021   18:00

Poruba
Poruba
2' Salašová  • 3' Michalíková  • 6' Dybalová  • 7' Desortová  • 13' Polášková  • 14' Dybalová  • 15' Michalíková  • 17' Desortová  • 18' Polášková  • 27' Tichá  • 29' Maiwaelderová  • 29' Baumbachová  • 31' Maiwaelderová  • 33' Polášková  • 35' Desortová  • 36' Polášková  • 38' Desortová  • 39' Polášková  • 42' Maiwaelderová  • 44' Maiwaelderová  • 45' Desortová  • 45' V. Kučerová  • 53' Polášková  • 54' Maiwaelderová  • 55' Desortová  • 56' Desortová  • 58' Maiwaelderová
30:25
(15:11)
Hodonín
Hodonín
4' Cyganová   • 10' Smějová   • 13' Malecká   • 21' Víchová   • 22' Jadamíková   • 25' Smějová   • 26' B. Krejčíková   • 27' B. Krejčíková   • 28' Smějová   • 29' B. Krejčíková   • 32' Jadamíková   • 35' Víchová   • 35' Smějová   • 38' Nováková   • 40' Nováková   • 42' Jadamíková   • 45' Malecká   • 47' B. Krejčíková   • 51' Malecká   • 54' Cyganová   • 59' Smějová
Poruba
Valášek Mojmír, Vychodil Jaroslav
Hodonín

Poruba poráží Hodonín o pět branek 30:25, po většinu druhého poločasu si domácí udržovali většinou dostatečný odstup, Hodonínu se podařilo srazit náskok na tři branky, ale na konci zápasu už zápas více nezdramatizoval, nakonec Poruba utkání v pohodě dohrála.
DHC Sokol Poruba – HK Hodonín 30:25 (15:11)
Nejvíce branek: Polášková 9/3, Desortová 7, Maiwaelderová 6 – Smějová 9/4, B. Krejčíková 4, Jadamíková 3. Rozhodčí: Valášek Mojmír, Vychodil Jaroslav. Sedmimetrové hody: 3/3 – 5/4. Vyloučení: 4:2. ČK: Farářová, Polášková (PRB).
59'
Hřebejková vychytala sedmičku jedné z hostující hráček.
59'
Anežka Farářová dostala okamžitě červenou kartu.
59'
V poslední minutě dává branku Hodonína Smějová.
58'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK Hodonín (Michaela Smějová).
58'
Silvie Polášková nedohraje dnešní duel, za třetí dvouminutový faul viděla červenou kartu.
58'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Hana Maiwaelderová).
56'
Nakonec Hodonín z akce neskóroval, na druhé straně se prosadila Desortová.
56'
Cyganová vystřelila, její rána byla zblokována, Hodonín i přesto bude na míči.
55'
Pět minut před koncem si bere oddechový čas hostující tým.
55'
Poruba odskakuje na rozdíl pěti branek, to vypadá na dostatečný náskok, aby dva body zůstaly v Ostravě.
54'
Poruba nepřipouští drama zásluhou Maiwaelderové.
54'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Klaudia Cyganová).
53'
Tak se i stalo, úspěšnou střelkyní je Polášková.
53'
Hostující celek promarnil příležitost se dostat na dostřel Poruby, která může znovu odskočit.
52'
Zichová v brance Hodonína nyní vychytala domácí hráčku.
51'
Malecká měla na pravé straně hodně volného místa, dokázala toho využít, míč přesně zamířila k protější tyči.
49'
Polášková si jde odpočinout na dvě minuty za faul před brankovištěm.
49'
Také na opačné straně nebyla úspěšná domácí hráčka.
48'
Cyganová kličkou oklamala protihráčku, ale vylámala si zuby na domácí brankářce.
48'
Poruba se dopustila nepřesné přihrávky, Hodonín může snížit na rozdíl tří branek.
47'
Krejčíková vyskočila přes bránící hráčku a dokázala přesně zamířit k bližší tyči.
46'
45'
Veronika Kučerová měla přesnou ruku a Poruba si stále udržuje odstup od Hodonína.
45'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Kornelia Malecká).
45'
Na nepříznivý vývoj reaguje trenér Hodonína Antonín Střelec, který si vzal oddechový čas a důrazně svým svěřenkyním vytýká chyby.
45'
Porubě se daří nyní protiútoku, na vlas stejnou situaci jako před chvílí zužitkovala Desortová.
44'
Maiwaelderová šla sama na Zichovou a střelou o palubovku nedala hostující brankářce šanci.
44'
Smějová vystřelila ze středu hřiště, reflexivně zasáhla Hřebejková.
42'
Hodonín se nechce spokojit s porážkou. V zápase jej udržuje Jadamíková.
42'
Maiwaelderová dostala přihrávku do otevřené obrany a bez větší námahy se prosazuje.
41'
Smějová se ze sedmičky nemýlila.
41'
Silvie Polášková bránila své sokyni při střelbě a vyfasovala za to dvě minuty.
40'
Na straně Hodonína se prosazuje znovu Hedvika Nováková.
39'
Silvie Polášková je nejčastější střelkyní v dnešním zápase, nyní si připisuje už sedmou branku.
38'
Hedvika Nováková na druhé staně koriguje stav zápasu, Poruba vede stále o pět branek.
38'
Eliška Desortová dává z brankoviště branku, po velice dobré kombinaci.
36'
Nyní se během dvou minut s brankami roztrhl pytel, obě mužstva dala shodně po dvou.
35'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Michaela Smějová).
35'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Eliška Desortová).
35'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Laura Víchová).
34'
Michalíková dostala ideální pas od Hřebejkové, jenže svůj nájezd neproměňuje.
33'
Silvie Polášková byla dokázala z brankoviště vsítit 17. branku Poruby.
32'
Obrana Poruby nepokryla Jadamíkovou, která toho využila.
31'
Maiwaelderová vystihla rozhrávku Hodonína a dává branku.
31'
Poruba velice dobře brání, Salašová musela zastavit protihráčku, aby nevystřelila, nakonec z toho budou dvě minuty pro domácí hráčku.
31'
Po prvním poločase vede Poruba nad Hodonínem o čtyři branky 15:11. První půle byla v režii domácích házenkářek, které si vypracovaly až šestibrankový náskok, který se částečně podařilo Hodonínu stáhnout, určitě není hotovo a ve druhém poločase bude o co hrát.
30'
29'
Účet prvního poločasu uzavřela Baumbachová.
29'
Pravděpodobně z posledního útoku Hodonína skóruje Krejčíková.
29'
28'
Při avizované pasivitě už se zdálo že Smějová nezakončí, ale nakonec podstřelem překonala překvapenou Hřebejkovou.
27'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Barbora Krejčíková).
27'
Poruba nenechává nic v náhodě a prosazuje se Tichá.
26'
Krejčíková se s tím nemazlila a vystřelila pumelenici, která se otřela o břevno a zapadla za brankovou čáru.
26'
Domácí házenkářky mají proti Hodonínu vysunutou obranu, kterou se hostujícímu celku těžko překonává.
25'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Šárka Pospíšilová).
25'
Smějová ze spojky nedala Hřebejkové šanci.
24'
Salašová přihrála na brankoviště Desortové, která už chtěla střílet, ale zastavil ji hvizd rozhodčího. Poruba zůstala na míči, ale sudí ji míč stejně vzali.
23'
Hřebejková chytá střelu levé spojky, následně si domácí kouč bere time-out.
22'
Jadamíková převzala míč od spoluhráčky a přesně z levé strany zamířila k tyči.
21'
Víchová vypíchla míč a šla sama na Roháčkovou a nezaváhala.
21'
Domácí házenkářky si vypracovaly osmibrankové vedení, v tomto zápase se projevuje široký kádr Poruby.
20'
Polášková se ani teď ze sedmičky nemýlila.
19'
Baumbachová byla faulována při střele a bude z toho sedmička.
19'
Silvie Polášková zahrávala sedmičku a podél brankářky poslala míč do sítě.
18'
Už to vypadalo, že Poruba svůj útok nedotáhne do úspěšného konce. Jenže na pravém křídle chytla míč domácí hráčka a předložila ho Poláškové, která z brankoviště dává gól.
17'
Smějová z osy hřiště přestřeluje a domácí holky šly do útoku, po pěkné kombinaci střílela osamocená Eliška Desortová přesně k tyči.
16'
Kouč Hodonína Střelec si vzal první oddechový čas.
15'
Roháčková si připsala úspěšný zákrok a poté nahrála přes celé hřiště Michalíkové, která nedala šanci Zikové.
14'
Tereza Dybalová na opačné straně hřiště rychle odpovídá.
13'
Malecká se už z křídla nemýlila a zamířila přesně.
13'
Silvie Polášková po pěkné kombinaci přesně zamířila do horní poloviny branky.
12'
Roháčková chytla střelu hodonínské hráčky a Poruba může navýšit svůj náskok.
11'
Polášková z nařízené sedmičky prostřelila Zichovou.
11'
Drexlerová stáhla protihráčku a nic jiného než dvě minuty to nemůžou být.
10'
Smějová po neúspěšném útoku Poruby dává branku a je to o branku.
9'
Při avizované pasivitě to nakonec Hodonín vykombinoval až na pravé křídlo, Malecká mířila na vzdálenější tyč, ale branku netrefila.
8'
Poruba svůj útok neproměnila, Hodonín tak může snížit na rozdíl jedné branky.
8'
Rozhodčí viděli přestupek proti pravidlům ze strany Hodonína, hostující hráčka tak musí odevzdat míč.
7'
Desortová proměnila rychlý kontr Poruby.
6'
Víchová navíc viděla žlutou kartu.
6'
Dybalová dostala pěknou přihrávku na brankoviště, odkud se prosadila.
5'
Sudí signalizují Hodonínu pasivitu, jedna ze spojek vystřelila nad branku.
4'
Cyganová na druhé straně má také přesnou ruku.
3'
Michalíková vzápětí využívá přesilovku a dává branku.
3'
Hedvika Nováková to s bráněním docela přehnala a jde si sednout na dvě minuty.
3'
Smějová nekompromisně ji proměňuje.
3'
Dybalová byla potrestána za faul žlutou kartou, Hodonín bude házet sedmičku.
2'
Salašová vystřelila přesně k tyči a Poruba dává první branku.
2'
Také Roháčková předvedla dobrý zákrok a utkání je stále 0:0.
1'
Domácím se útok nepovedl podle představ, nyní jdou dopředu hráčky Hodonína.
1'
Jako první se ujala hry domácí Poruba.
1'
-1'
Hlasatel postupně seznámil diváky s aktérkami dnešního utkání.

DHC Sokol Poruba: Roháčková, Hřebejková – V. Kučerová, Dybalová, Farářová, Maiwaelderová, Tichá, Polášková, Michalíková, Prašivková, Bestová, Salašová, Desortová, Baumbachová, Novobilská.

HK Hodonín: Zichová – Jastrábová, Víchová, Drexlerová, Smějová, Cyganová, Jadamíková, Pospíšilová, B. Krejčíková, Nováková, Malecká.

Rozhodčí: Valášek Mojmír, Vychodil Jaroslav.
Poruba si sice zatrénovala s posledním týmem tabulky Stupavou, ale v minulém kole prohrála na půdě Kynžvartu 27:36 a v tabulce je stále v jeho druhé polovině se šesti body, Hodonín je na tom hůře, když získal jen dva body za jediné vítězství proti Zlínu.
Příjemný středeční podvečer. Vítám vás u sledování 9. kola MOL ligy. V dnešním kole se utkají devátá Poruba s předposledním Hodonínem.