Házená - MOL liga ženy - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Šaľa - 20. listopadu 2021   14:00

Zlín
Zlín
3' Kolářová  • 5' Protivánková  • 7' Protivánková  • 7' Herbočková  • 8' M. Sekulová  • 13' Kolářová  • 14' Hubová  • 17' Kolářová  • 23' Kolářová  • 29' M. Sekulová  • 34' Sedláčková  • 38' Protivánková  • 44' L. Sekulová  • 46' M. Sekulová  • 51' M. Sekulová  • 51' L. Sekulová  • 54' Gärtnerová  • 54' Gärtnerová  • 56' M. Sekulová  • 58' Gärtnerová
24:20
(11:12)
Šaľa
Šaľa
2' B. Königová   • 5' Ščipová   • 10' Matušincová   • 12' Ušiaková   • 20' Ščipová   • 22' Pócsíková   • 26' Varjassiová   • 26' B. Königová   • 29' Takáčová   • 30' Takáčová   • 30' L. Ratvajská   • 34' L. Ratvajská   • 36' Somogyiová   • 39' Varjassiová   • 40' Ušiaková   • 46' Somogyiová   • 50' Takáčová   • 53' Pócsíková   • 56' Varjassiová
Zlín
Pavel Pluhař, Tomáš Suchánek
hala Datart, Zlín
Šaľa

Handball PSG Zlín – HK Slovan Duslo Šaľa 24:20 (11:12)
Nejvíce branek: Kolářová 8/4, M. Sekulová 5, Gärtnerová 3 – Takáčová 3, Pócsíková 3/1, Varjassiová 3. Rozhodčí: Pavel Pluhař, Tomáš Suchánek. Sedmimetrové hody: 4/4 – 1/1. Vyloučení: 4:3.
Zlín nakonec ovládl toto utkání. Jeho házenkářky nebyly od začátku lepší. Stále musely dorovnávat krok. Až v šestačtyřicáté minutě se konečně dokázaly dostat do vedení. Hra byla ale stále stejná, Zlín vsítil, ale následně inkasoval. To se změnilo kolem čtyřiapadesáté minuty, kdy si zlínské hráčky dokázaly vytvořit tříbrankový náskok a ten už Slovenky nedokázaly stáhnout.
60'
Michaela Kolářová je dnes na sedmičkách absolutně nekompromisní. Čtvrtý proměněný hod už znamená čtyřbrankový náskok a to už je v poslední minutě jasné vítězství.
58'
Natálie Gärtnerová se nyní do hry zapojuje velice aktivně. Na hřiště vletěla jako uragán a je to v krátkém sledu její třetí branka.
56'
Na druhé straně však po dvanácti sekundách kontruje Petra Varjassiová, která tak zapisuje dvacátou branku Šaľy a snižuje na dvougólový rozdíl.
56'
Michaela Sekulová zaznamenala již pátou branku v utkání, těsně poté, co skončila přesilovka Zlínu. Ten tak jde již do tříbrankového vedení.
54'
Peter Pčola si vyžádal oddechový čas, kde s týmem Šaľy probere taktiku na poslední minuty.
54'
A znovu Natálie Gärtnerová! Skvělá pasáž domácích, kteří podruhé využívají přesilovou hru.
54'
Natálie Gärtnerová se prosazuje poprvé v zápase. Zapisuje tak celkově dvacátou branku Zlína.
54'
Vyloučení v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Karolína Matušincová).
53'
Katarína Pócsíková dokázala srovnat. Střela přišla po chvílích zmatku v obraně Zlína.
52'
Žlutá karta pro realizační tým Handball PSG Zlín (Ivo Vávra).
52'
Vyloučení v týmu Handball PSG Zlín (Vendula Hubová).
51'
Lenka Sekulová dokázala zaznamenal další branku v rozmezí jen patnácti sekund a Zlín otáčí zápas!
51'
Michaela Sekulová se prosadila skvělou střelou hned z následujícího útoku. Je to její čtvrtý zásah v utkání.
50'
Terézia Takáčová dostala dlouhou přihrávku do samostatného úniku a ten zakončila střelou o zem.
46'
Liza Somogyiová parádně dohrála z křídla a překonala soupeřovu brankářku.
46'
Vyloučení v týmu Handball PSG Zlín (Natálie Gärtnerová).
46'
Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín (Michaela Sekulová).
45'
Vyloučení v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Martina Tulipánová).
44'
Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín (Lenka Sekulová).
41'
Michaela Kolářová měla k dispozici třetí sedmičku a potřetí zase uspěla.
40'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Nina Ušiaková).
39'
Petra Varjassiová se prosadila druhou brankou v utkání a už opět posílá svůj tým do vedení.
38'
Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín (Adéla Protivánková).
36'
Liza Somogyiová neproměnila sedmimetrový hod,, ovšem dostala se k následné dorážce a z té už problém dohodit míč do branky neměla.
36'
34'
Kristýna Sedláčková se dostala k velice dobré přihrávce a parádně se prosadila střelou do pravého vinglu.
34'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Lenka Ratvajská).
33'
Michaela Kolářová byla úspěšná i na druhé sedmičce v zápase. Poslala míč k tyči a srovnala tak skóre.
31'
První poločas je za námi. Povětšinou byl aktivnější a lepší Zlín, který si dokonce i vytvořil čtyřbrankový náskok. Šaľa dokonce neskórovala osm minut, což se pak ale "podařilo" i Zlínu, soupeř se dotáhl a v poslední minutě dokázal zaznamenat dvě branky, takže stav do poločasu ještě otočil.
30'
30'
Lenka Ratvajská se dostala do samostatného úniku, který zakončila silnou střelou na pravou stanu a tak ještě dokonce posílá Šaľu před poločasem do vedení!
30'
Terézia Takáčová ale okamžitě kontruje a rychle svou druhou dnešní brankou srovnává na 11:11.
29'
Michaela Sekulová dostala přihrávku do středu, protáhla se kolem soupeřek a parádně zakončila. Zlín skóruje po osmi minutách.
29'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Terézia Takáčová).
26'
Šaľa hraje skvělou pasáž hry! Dotahuje se už jen na jednu branku zásluhou Barbary Königové.
26'
Rychlý brejk Šaľy skončil přihrávkou na pivota. Petra Varjassiová se s míčem otočila a okamžitě ho vmetla do branky.
24'
Domácí trenér Ivo Vávra si bere oddechový čas.
23'
Michaela Kolářová už dnes popáté potvrzuje status střelkyně a zapisuje celkem desátou branku svého týmu.
22'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Katarína Pócsíková).
21'
20'
Po dlouhé době skórují také hosté, a to přesně po osmi minutách. Olívia Ščipová to vzala na sebe a připsala si druhou trefu v utkání.
18'
Trenér hostů Peter Pčola si bere oddechový čas.
18'
Žlutá karta pro tým Handball PSG Zlín (Adéla Protivánková).
17'
Michaela Kolářová se prezentovala parádní střelou z dálky a zaznamenala už čtvrtou branku v utkání.
16'
Vyloučení v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Liza Somogyiová).
14'
Vendula Hubová se parádně protáhla z levé strany a poslal Zlín do tříbrankového vedení připravenou střelou.
13'
Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín (Michaela Kolářová).
12'
10'
Karolína Matušincová zakončila rychlou kombinaci Šaľy z levé strany střelou z tyčce.
8'
7'
Natálie Herbočková se dostala do dalšího brejku. Taktéž velkou šanci jednoduše proměnila a Zlín vede o dvě branky.
7'
Žlutá karta pro tým HK Slovan Duslo Šaľa (Olívia Ščipová).
7'
Adéla Protivánková se dostala do samostatného úniku, který zakončila rychlou střelou. Zlín je poprvé ve vedení.
6'
Michaela Kolářová měla k dispozici sedmičku i na straně Zlína. Ta byla úspěšná a opět je tak srovnáno.
5'
Žlutá karta pro tým HK Slovan Duslo Šaľa (Karolína Matušincová).
5'
Olívia Ščipová zamířila velmi přesně z levé strany na úrovni asi nějakých devíti metrů. Její rána byla velice přesná a Šaľa je tak opět ve vedení.
5'
Adéla Protivánková skvěle využila rychlý brejk a zakončila po kombinaci z levé strany k tyčce.
3'
Katarína Pócsíková si vzala na starost první sedmičku zápasu. A jednoznačně a jednoduše ji proměnila střelou k pravé tyči po jednom náznaku.
3'
Michaela Kolářová se na druhé straně prezentovala parádní ránou z dálky, kterou brankářka nemohla chytit.
2'
Barbara Königová otevírá střeleckou listinu dnešního utkání!
1'

Handball PSG Zlín: Blažková, Jechová – Herbočková, M. Sekulová, Gärtnerová, Kolářová, Rafajová, L. Sekulová, Polomíková, Sedláčková, Hubová, Holíncová, Protivánková.

HK Slovan Duslo Šaľa: Furgaláková, Vorzáčková – Takáčová, Rácková, D. M. Vargová, B. Königová, Pócsíková, Ščipová, Ušiaková, Tulipánová, Kusyová, Matušincová, Somogyiová, Pálová, Varjassiová, L. Ratvajská.

Rozhodčí: Pavel Pluhař, Tomáš Suchánek.
HK SLOVAN DUSLO ŠAĽA

Šaľa je na tom o trochu lépe. nachází se na devátém místě ligové tabulky, když získala již devět bodů. Z deseti zápasů dokázaly čtyřikrát vyhrál. Mají dokonce pozitivní skóre – 266 vstřelených ku 264 obdrženým brankám. V posledních pěti utkáních Slovenky vybojovaly čtyři body.

Forma: P – P – V – P – V

Poslední zápasy:
Michalovce – Šaľa 39:23
Šaľa – Most 22:31
Hodonín – Šaľa 27:29
HANDBALL PSG ZLÍN

Zlínské házenkářky s první polovinou sezóny rozhodně spokojeny být nemohou. Za jedenáct zápasů zaznamenaly pouze jedno vítězství. Osmkrát prohrály, získaly celkově jen čtyři body a nacházejí se až na dvanáctém místě MOL Ligy žen. Obdržely 336 gólů zatímco jich vstřelily pouze 284. Na lídra ztrácejí už propastných sedmnáct bodů.

Forma: R – P – R – P – P

Olomouc – Zlín 24:24