Házená - MOL liga ženy - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  DHC Plzeň : Tatran Stupava - 25. března 2023   17:00

DHC Plzeň
DHC Plzeň
3' V. Galušková  • 5' V. Galušková  • 6' Kepková  • 7' V. Galušková  • 8' Franzová  • 10' Panošková  • 10' Panošková  • 11' Tomanová  • 11' D. Galušková  • 12' Schreibmeierová  • 13' Tomanová  • 14' Schreibmeierová  • 24' L. Galušková  • 25' Gärtnerová  • 27' Bušauerová  • 29' L. Galušková  • 30' Formanová  • 32' Kepková  • 33' Kepková  • 34' Franzová  • 36' Kepková  • 40' Schreibmeierová  • 43' Franzová  • 44' Franzová  • 48' Schreibmeierová  • 49' Schreibmeierová  • 50' Franzová  • 50' Tomanová  • 52' V. Galušková  • 54' V. Galušková  • 54' Tomanová  • 57' Schreibmeierová  • 58' V. Galušková  • 60' L. Galušková  • 60' Schreibmeierová
37:22
(18:11)
Tatran Stupava
5' Jagodičová   • 7' Bahorecová   • 8' Holešová   • 14' Tornócziová   • 19' Holešová   • 27' Jagodičová   • 28' Bahorecová   • 29' Bahorecová   • 31' Bahorecová   • 38' Galková   • 39' L. Kovácsová   • 40' H. Karkušová   • 42' L. Kovácsová   • 49' L. Kovácsová   • 50' Galková   • 51' Jagodičová   • 60' H. Karkušová
DHC Plzeň
Halada Petr, Kosmák Jan
Hala 31. ZŠ Plzeň
126 diváků

DHC Plzeň – HC Tatran Stupava 37:22 (18:11)
Nejvíce branek: V. Galušková 8/5, Schreibmeierová 7, Franzová 5 – L. Kovácsová 6/3, Bahorecová 4, Jagodičová 3. Rozhodčí: Halada Petr, Kosmák Jan. Sedmimetrové hody: 6/5 – 6/5. Vyloučení: 6:5.
Strakonice sice o poločase vedly nad Maloměřicemi poměrem 14:12, jenže to jim nebylo v konečném zúčtování vůbec nic platné. Zlom přišel po 47. minutě. Hostující trenér František Urban zareagoval na dění na ploše oddechovým časem, jeho svěřenci dvěma brankami snížili na rozdíl dvou gólů. No a pak pokračovala domácí snaha o vstřelení gólu, která trvala skoro 12 minut. Brankář František Zaplatílek během nich zcela zamkl svou branku. I díky jeho zákrokům vezou Maloměřice domů výhru 25:28. Libor Horut byl nejlepším střelcem hostů, v utkání vstřelil devět branek. Na straně Strakonic vstřelili čtyři branky Eduard Wildt, David Bičiště, Martin Němec, Adam Nejdl a Martin Nový.
DHC Plzeň potvrdila roli favorita a jasně vyhrála nad slovenským týmem HC Tatran Stupava vysoko 37:22. Domácí hráčky byly ve všech činnostech na hřišti lepší a body zůstaly zcela zaslouženě doma. Nejlepší střelkyní Plzeňanek byla osmibranková Veronika Galušková, na straně Tatranu dala šest gólů Lucie Kovácsová.
60'
Simona Schreibmeierová skórovala tři vteřiny před klaksonem.
60'
Hana Karkušová si dala svou druhou branku v utkání. Rozdíl ve skóre je čtrnáct branek.
60'
Linda Galušková dala svou třetí branku v zápase.
58'
Veronika Galušková dává domácímu týmu čtrnáctibrankové vedení.
58'
Sarah Kujanová uspěla v krátkém čase i podruhé na sedmičce.
57'
Simona Schreibmeierová dává už 34. branku Plzně.
55'
Sarah Kujanová jistě proměnila sedmičku. Rozdíl ve skóre je třináct branek.
55'
Oddechový čas pro tým HC Tatran Stupava.
54'
Natálie Tomanová se prosadila v přesilovce.
54'
Veronika Galušková po faulu Gašparekové sedmičku.
54'
Vyloučení pro tým HC Tatran Stupava (Romana Gašpareková).
52'
Kujanová neproměnila sedmičku!
52'
Veronika Galušková si připsalal už šestou branku v utkání.
51'
Gärtnerová si půjde po faulu na Jagodičovou na dvě minuty odpočinout.
51'
Melani Jagodičová se prosadila i přes faul Gärtnerové.
50'
Natálie Tomanová ale rychle navýšila rozdíl ve skóre.
50'
Hana Galková se prosadil po postupném útoku Stupavy.
50'
Denisa Franzová potrestala další zaváhání ze strany Stupavy.
49'
Gól vstřelil tým DHC Plzeň (Simona Schreibmeierová).
49'
Lucia Kovácsová snížila na rozdíl deseti branek.
48'
Simona Schreibmeierová ukončila čtyři minuty střeleckého ticha ze strany domácího týmu.
45'
44'
Denisa Franzová dává svou druhou branku v krátkém čase. Lavička hostů si bere oddechový čas.
43'
Gól vstřelil tým DHC Plzeň (Denisa Franzová).
42'
Lucia Kovácsová dává už svou pátou branku v utkání.
42'
Vyloučení pro tým DHC Plzeň (Simona Schreibmeierová).
40'
Hana Karkušová snížila na rozdíl devíti branek.
40'
Simona Schreibmeierová si připsala třetí branku v utkání.
39'
Jagodičová na dvě minuty oslabí svůj celek.
39'
Lucia Kovácsová snížila v přesilovce na rozdíl dvou branek.
38'
Hana Galková se prosadila ve dvojnásobné přesilovce.
38'
Francová se připojí na trestné lavici k Buchnerové.
37'
Buchnerová na dvě minuty oslabila Plzeň.
36'
Pavlína Kepková dává už svou čtvrtou branku v utkání.
34'
Denisa Franzová potrestala další zaváhání Stupavy.
34'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Plzeň (Veronika Galušková).
34'
Vyloučení pro tým HC Tatran Stupava (Lucia Kovácsová).
33'
Pavlína Kepková dává v krátkém čase druhý gól.
32'
Pavlína Kepková ale z následné akce dává DHC sedmibrankové vedení zpátky.
31'
Bahorecová otevřela střelecký účet druhého dějství.
31'
První dějství bylo jednoznačnou záležitostí pro Plzeň, která jej ovládla poměrem 18:11. Druhý poločas začne přibližně v 18:55.
30'
30'
Kovácsová proměnila v poslední vteřině sedmičku.
30'
Bušauerová si půjde na dvě minuty odpočinout.
30'
Hana Formanová si připsala první gól v zápase.
29'
Linda Galušková dala domácím náskok sedmi branek.
29'
Paulína Bahorecová udeřila podruhé v krátkém čase.
28'
Paulína Bahorecová si připsala svou druhou branku v utkání.
27'
Tereza Bušauerová dostalal domácí tým do osmibrankového náskoku.
27'
Melani Jagodičová kosmeticky upravila skóre.
25'
Natálie Gärtnerová si dala svou první branku v zápase.
24'
Linda Galušková dává Plzeňannkám sedmibrankový náskok.
22'
Veronika Galušková dostala DHC do šestibrankového náskoku.
22'
Domácí tým má sedmičku, míč si bere Veronika Galušková.
20'
Kovácsová ze sedmičky potrestala faul Kepkové.
20'
Kepková na dvě minuty oslabila Plzeň.
19'
Mária Holešová snížila na šestibrankový rozdíl.
19'
Oddechový čas pro tým DHC Plzeň.
19'
Lucia Kovácsová snížila ze sedmičky na rozdíl sedmi branek.
19'
Tatran bude zahrávat sedmičku, míč si bere Lucie Kovácsová.
16'
Bahorecová si půjde na dvě minuty odpočinout.
14'
Patrícia Tornócziová ukončila pět minut střeleckého ticha ze strany Tatranu.
14'
Simona Schreibmeierová si připsala už svou druhou branku v utkání.
13'
Natálie Tomanová potrestala střelecké zaváhání Stupavy.
12'
Simona Schreibmeierová ale z další akce dává domácímu týmu už sedmibrankové vedení.
12'
Jagodičová na dvě minuty oslabila Tatran.
11'
Dominika Galušková dává DHC už šestibrankové vedení.
11'
11'
Natálie Tomanová dostala tým ze západních Čech už do pětibrankového náskoku.
10'
Tereza Panošková potrestala předchozí zaváhání Tatranu.
10'
Tereza Panošková si připsala svou první branku v zápase.
8'
Mária Holešová snížila na rozdíl dvou branek.
8'
Denisa Franzová dává domácí Plzni už tříbrankové vedení.
7'
Veronika Galušková si připsala branku i ze hry.
7'
Paulína Bahorecová dostala Stupavu na rozdíl jediné branky.
6'
Pavlína Kepková navyšuje náskok po sehrávce.
5'
Veronika Galušková dostala Plzeň do vedení ze sedmičky.
5'
Veronika Galušková bude zahrávat další sedmičku!
5'
Tatra Stupava srovnal po trefě Melani Jagodičové.
3'
Veronika Galušková složila reparát ze sedmimetrového hodu. Plzeň jde do vedení.
3'
Veronika Galušková ale sedmičku neproněnila.
3'
Plzeň bude zahrávat sedmičku, míč si bere Veronika Galušková.
1'
Oba týmy jsou na hrací ploše, za chvíli se začne hrát.

DHC Plzeň: Řezáčová, Mancellari, Šindelářová – Kepková, Schreibmeierová, Bušauerová, Formanová, Franzová, Panošková, L. Galušková, Tomanová, Lásková, D. Galušková, Gärtnerová, Buchnerová, V. Galušková.
Trenér: Bureš Galušková Jana

HC Tatran Stupava: Hanzalíková, Mozoľová – Bahorecová, L. Kovácsová, Jagodičová, Kujanová, Galková, R. Gašpareková, H. Karkušová, Tornócziová, Holešová, Horváthová.
Trenér: Olšavský Peter

Rozhodčí: Halada Petr, Kosmák Jan.
Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z házené! Nejvyšší ženská soutěž pokračuje už svým 20. kolem. V něm na sebe narazí týmy DHC Plzeň a Tatran Stupava. Souboj devátého týmu s tím dvanáctým začíná v 17:00.
DHC Plzeň se aktuálně nachází na devátém místě tabulky. Na postupovou pozici, jenž drží toho času Olomouc, ztrácejí hráčky ze západních Čech jen tři body a proti slovenskému celku se jim nabízí ideální příležitost k přiblížení DHK. Tatranu Stupava se totiž celou sezonu nedaří. Z devatenácti zápasů dokázal pouze v jednom případě remizovat proti Zlínu.
Do karet Plzni hraje i to, že Kynžvart nastoupí s první Dunajskou Stredou a Olomouc na Slavii. No a tak má DHC šanci na vzkříšení postupové naděje.
Stupava přijede do Plzně jako outsider, který má nejhorší skóre v soutěži. Branky by měla Plzeňankám obstarat Veronika Galušková, ta jich letos v MOL Lize nasázela už 162. V kádru Stupavy v tomto ohledu vyniká s 88 góly Pavla Bahorecová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.