Házená - MOL liga ženy - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kynžvart : Dunajská Streda - 25. března 2023   16:00

Kynžvart
Kynžvart
2' Patrnčiáková  • 3' K. Königová  • 6' Božovićová  • 8' Dresslerová  • 10' Patrnčiáková  • 13' Vávrová  • 23' K. Königová  • 25' Dresslerová  • 27' Božovićová  • 28' K. Königová  • 30' Patrnčiáková  • 38' K. Königová  • 42' K. Königová  • 44' Vysloužilová  • 44' K. Königová  • 51' Dvořáková  • 52' Dresslerová  • 55' Vávrová  • 56' Dresslerová  • 59' Dresslerová
23:28
(12:12)
Dunajská Streda
1' Élöová   • 7' Costaová   • 9' Rajnohová   • 11' Bíziková   • 12' Bíziková   • 14' Juhosová   • 20' B. Hornyáková   • 22' B. Hornyáková   • 25' Mészárosová   • 29' Élöová   • 30' Élöová   • 33' Élöová   • 34' Juhosová   • 35' Mészárosová   • 36' Juhosová   • 40' Juhosová   • 42' Bíziková   • 45' Bíziková   • 48' Élöová   • 49' Bíziková   • 52' Pénzesová   • 52' Rajnohová   • 53' Élöová   • 54' Juhosová   • 55' Costaová   • 57' Pénzesová   • 58' Rajnohová
Kynžvart
Barták, Hladký
Hala Milana Prokeše, Lázně Kynžvart
220 diváků

To už je ode mě pro tuto chvíli vše, tímto Vám děkuji za pozornost a zase někdy na počtenou.
Kynžvart se statečně rval v prvním poločase, v tom druhém už ale většinu času vládly hráčky Dunajské Stredy. Ty se hned po přestávce dostaly do vedení, které bez problémy držely a postupně ho také navyšovaly. Domácí celek navíc dělal spoustu zbytečných chyb, což ho ve výsledku stálo zápas. Slovenský celek si tak upevňuje první místo tabulky.
Házená Kynžvart – HC DAC Dunajská Streda 23:28 (12:12)
Nejvíce branek: K. Königová 6, Dresslerová 5, Vávrová 3/1 – Élöová 6, Juhosová 5, Bíziková 5. Rozhodčí: Barták, Hladký. Sedmimetrové hody: 4/3 – 2/1. Vyloučení: 2:4. Diváci: 220.
60'
Veronika Vávrová proměňuje sedmimetrový hod, trefila se přesně k pravé tyči, čímž také končí zápas.
59'
Domácí se ještě mohou radovat, z rychlého útoku totiž skóruje Katka Dresslerová.
58'
Erice Rajnohové v zakončení nikdo nebránil, v klidu tedy poslala míč až do brány.
57'
Dunajská Streda předvedla další bezchybnou kombinaci, na jejímž konci stála Monika Pénzesová.
56'
Katka Dresslerová úspěšně přebrala přihrávku a prudce zakončila přímo do sítě.
55'
Gól vstřelil tým HC DAC Dunajská Streda (Ligia Costaová).
55'
Přece jen se domácí hráčky dočkaly dvacáté branky, postarala se o ní Veronika Vávrová.
54'
Kata Juhosová měla po další chybě protihráček velmi snadnou práci.
53'
Oddechový čas pro Kynžvart.
53'
Úplně zbytečnou chybu při domácí kombinaci nemilosrdně trestá Beatrix Élöová.
52'
Turbulentní minuta pokračuje, tentokrát chyba v defenzivě využila Erika Rajnohová.
52'
Gól vstřelil tým Házená Kynžvart (Katka Dresslerová).
52'
Na střeleckou listinu míří také Monika Pénzesová, která uspěla z levého křídla.
51'
Veronika Dvořáková chytře zakončila do protipohybu gólmanky, dává tak svůj první gól v utkání.
50'
Barbora Tesařová ze sedmičky tentokrát neuspěla, brankářka totiž skvěle vystihla směr její střely.
50'
Vyloučení pro tým HC DAC Dunajská Streda (Réka Bíziková).
49'
Réka Bíziková přidává další gól z brejku a Dunajská Streda vede o čtyři branky.
48'
Beatrix Élöová se neomylně trefuje přes celé hřiště do prázdné kynžvartské branky.
48'
Barbara Sáriová při sedmičce nevyzrála na domácí brankářku, která vytahuje jeden senzační zákrok za druhým.
47'
Vyloučení pro tým Házená Kynžvart (Katka Dresslerová).
47'
Sabrina Novotná pokračuje v brilantním výkonu a tentokrát přechytračila protihráčka, která na ní běžela úplně sama!
45'
Vyloučení pro tým Házená Kynžvart (Marija Božovićová).
45'
Réka Bíziková na levém křídle vytáhla chytrý lob, který doplachtil až do sítě.
44'
Další branku přidává Kristýna Königová, která se z protiútoku nemohla mýlit.
44'
Denisa Vysloužilová i v pádu neuvěřitelně zakončila ke vzdálenější tyči a Kynžvart ukazuje, že to bude boj až do konce!
42'
Dunajská Streda ale nespí na vavřínech a hned z následného útoku se prosazuje Réka Bíziková.
42'
Konečně se domácím vepředu něco povedlo, při chuti tak zůstává Kristýna Königová.
40'
Další špatná rozehrávka už je potrestáno, stará se o to Kata Juhosová.
39'
Sabrina Novotná si připisuje další dobrý zákrok, ale klid stejně nedostane, protože rozehrávka jejich spoluhráček byla okamžitě přečtena a zdiskreditována.
38'
Gól vstřelil tým Házená Kynžvart (Kristýna Königová).
Dnešní utkání sleduje 220 diváků.
37'
Domácí hráčky si vepředu nevěděly rady, nakonec se tedy dostaly jen ke zblokované střele a vzápětí se zase musí bránit.
36'
36'
Kynžvart si v útoku neporozuměl, díky čemuž mohli hosté do protiakce, kterou bleskově využila Kata Juhosová.
35'
Dunajská Streda se do toho pořádně opřela a rázem vede o dvě branky. Individuální akcí se prosadila Réka Mészárosová.
34'
Konečně se za slovenský tým trefuje i jiná hráčka, do sítě míč dostala Kata Juhosová, který využila prostoru na pravé straně.
33'
Beatrix Élöová dává již třetí tým svého týmu v řadě, pokud ale chtějí hosté pomýšlet na triumf, musí se prosadit i jiné hráčky.
31'
Barbora Tesařová jistě proměňuje svou druhou sedmičku a domácí opět vedou.
31'
Vyloučení pro tým HC DAC Dunajská Streda (Ligia Costaová).
31'
První poločas byl poměrně překvapivě velmi vyrovnaný a domácí Kynžvart si tak do šaten odnáší naději, že by to dnes na body mohlo být. Kynžvart totiž nějakou dobu držel nad favoritem dokonce vedení, ale ten se nakonec dostal k obratu. Domácí hráčky se ale ničeho nezalekly, vyrovnaly stav a samy pak znovu vedly. V samotném závěru se ale dvakrát prosadila Beatrix Élöová, která zajistila ta, že bude platit vyrovnaný stav.
Druhý poločas začne přibližně v 16:52.
30'
30'
Nakonec ale do šaten půjde za vyrovnaného stavu, o což se znovu postarala Beatrix Élöová.
30'
Brankářka Kynžvartu opět odvedla výbornou práci, tentokrát přes celé hřiště našla Annamariu Patrnčiákovou, která také rychlý únik využila.
29'
Beatrix Élöová vzala zodpovědnost do svých rukou a z velké vzdálenosti vyrovnala stav utkání.
28'
Oddechový čas pro Dunajskou Stredu.
28'
Po famózním zákroku domácí gólmanky se do úniku dostala Kristýna Königová, která tak posílá svůj tým do vedení.
27'
Slovenský celek riskoval hrou bez brankářky, to se ale nevyplatilo, protože hned po zisku míče to potrestala Marija Božovićová.
25'
Vyloučení pro tým HC DAC Dunajská Streda (Erika Rajnohová).
25'
25'
Dunajská Streda to opět pěkně vykombinovala, úspěšnou střelkyní se tentokrát stala Réka Mészárosová.
23'
22'
Gól vstřelil tým HC DAC Dunajská Streda (Bernadett Hornyáková).
20'
Bernadett Hornyáková si rychlým pohybem řekla o přihrávku, následně se s míčem efektivně otočila a bezchybně zakončila.
18'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Házená Kynžvart (Barbora Tesařová).
18'
Vyloučení pro tým HC DAC Dunajská Streda (Beatrix Élöová).
15'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC DAC Dunajská Streda (Barbara Sáriová).
14'
Gól vstřelil tým HC DAC Dunajská Streda (Kata Juhosová).
13'
Gól vstřelil tým Házená Kynžvart (Veronika Vávrová).
12'
Gól vstřelil tým HC DAC Dunajská Streda (Réka Bíziková).
11'
10'
Gól vstřelil tým Házená Kynžvart (Annamaria Patrnčiáková).
9'
Gól vstřelil tým HC DAC Dunajská Streda (Erika Rajnohová).
8'
7'
6'
Gól vstřelil tým Házená Kynžvart (Marija Božovićová).
3'
2'
1'
Beatrix Élöová otevírá gólový účet duelu hned z prvního útoku.
1'

Házená Kynžvart: Srpová, S. Novotná – K. Königová, Tesařová, Dvořáková, Vávrová, T. Michalcová, Patrnčiáková, Bezrukovová, Dresslerová, Božovićová, Vysloužilová, Kapusniaková, Hejkalová.
Trenér: Peter Sabadka.

HC DAC Dunajská Streda: Mageraová, Gajdócziová – Pénzesová, N. Kovácsová, Costaová, Juhosová, Mészárosová, Némethová, Pastorková, Sáriová, Virág Demeterová, B. Hornyáková, Rajnohová, Bíziková, Élöová.
Trenér: Viktor Debre.

Rozhodčí: Barták, Hladký.
HC DAC Dunajská Streda
Dunajská Streda řeší mnohem příjemnější potíže, protože postup do play off už má dávno zajištěný. Jisté ale rozhodně nemá první místo po základní části, jelikož druhá Šaľa ztrácí pouhý jeden bod, takže trůn je pořád otevřený. DAC ale v posledních utkáních potvrzuje velkou formu, jelikož vyhrál osmkrát v řadě, naposledy jednoznačně přejel Slavii. Podobný výsledek se očekává i dnes.

Poslední tři utkání
Dunajská Streda vs. Slavia – 31:19
Most vs. Dunajská Streda – 29:38
Písek vs. Dunajská Streda – 31:33
Házená Kynžvart
Kynžvart potřebuje body jako sůl, protože se nachází na posledním postupovém místě, přičemž Plzeň v závěsu má pouze jednobodovou ztrátu. Proti dnešním domácím ale před tímto duelu stojí všechny předpoklady, protože Dunajská Streda vede celou soutěž. Navíc Kynžvartu se ani tolik nedaří, naposledy sice porazil Stupavu, ale předtím padl třikrát v řadě. Překvapení ale rozhodně může nastat.

Stupava vs. Kynžvart – 26:41
Plzeň vs. Kynžvart – 26:25
Kynžvart vs. Slavia – 27:30
Dobré odpolednem všem fanouškům házené! I základní část MOL liga míří do finiše, dnes tak o velmi důležité body budou bojovat Kynžvart a Dunajská Streda. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.