Házená - MOL liga ženy - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Most - 1. února 2023   17:30

Slavia
Slavia
2' Franková  • 3' Vostárková  • 4' Franková  • 5' Vostárková  • 7' Holečková  • 9' Vostárková  • 11' Jestříbková  • 12' Holeňáková  • 16' Míšová  • 18' Míšová  • 21' Vostárková  • 26' Franková  • 28' Holečková  • 29' Vostárková  • 30' Švihnosová  • 33' Holečková  • 37' Vostárková  • 39' Míšová  • 42' Míšová  • 44' Míšová  • 50' Vavroušková  • 52' Vostárková  • 52' Holečková  • 55' Vavroušková  • 56' Holečková  • 58' Holeňáková  • 60' Švihnosová
30:27
(18:12)
Most
Most
1' Eksteinová   • 6' Cholevová   • 7' Cholevová   • 9' Cholevová   • 11' Andrýsková   • 15' Stříšková   • 17' Eksteinová   • 21' Cholevová   • 29' Andrýsková   • 30' Eksteinová   • 33' Šutranová   • 35' Eksteinová   • 43' Andrýsková   • 45' Andrýsková   • 45' Andrýsková   • 46' Mikulčík   • 47' Mikulčík   • 52' Mikulčík   • 54' Cholevová   • 55' Mikulčík   • 57' Andrýsková   • 59' Cholevová   • 59' Cholevová
Slavia
Fialová Kateřina, Sovová Marta
Hala Slavia Praha
Most

DHC Slavia Praha – DHK Baník Most 30:27 (18:12)
Nejvíce branek: Míšová 8/6, Vostárková 7, Holečková 5 – Cholevová 11/4, Andrýsková 6, Mikulčík 4. Rozhodčí: Fialová Kateřina, Sovová Marta. Sedmimetrové hody: 6/6 – 4/4. Vyloučení: 2:3.
Dnešní zápas nabídl nezaujatému fanouškovi mnoho pěkných šancí, technické finesy a celkem 57 branek. Úvod zápasu měly mnohem lepší Pražanky, které si za hlasité podpory fanoušků, došly pro poločasové vítězství v poměru 18:12. Most se dostal ke střeleckému slovu v podstatě až v závěru zápasu. Díky Charlotte Cholevové, ta dala v zápase 11 branek, a Veronice Andrýskové (6) se Baník dostal až na dvoubrankové manko. Jenže domácí měli osmibrankovou Adrianu Míšovou a sedmibrankovou Terezezu Vostárkovou. Slavia udržela náskok z prvního dějství a zaslouženě přehrála Most o tři branky 30:27.
60'
Utkání se jen dohrává a hala aplauduje domácím hráčkám.
60'
Oba celky své šance neproměnily.
60'
Nikola Švihnosová zřejmě utla naděje Baníku na vítězství v tomto zápase, když se prosadila šedesát vteřin před jeho koncem.
59'
Charlotte Cholevová opět utekla obraně Slavie, rozdíl ve skóre už jsou jen dvě branky.
59'
Charlotte Cholevová skórovala z rychlého kontru.
58'
Holeňáková dává domácím luxusní čtyřbrankový náskok.
58'
Baník je na míči na útočné polovině Pražanek, ale jde do plných.
58'
Slavia se provinila prorážením a její hráčky se musí rychle vracet.
57'
Veronika Andrýsková trestá chybu domácího týmu. Baník ztrácí tři branky a je na koni.
57'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Baník Most (Charlotte Cholevová).
57'
Baník Most bude zahrávat sedmimetrový hod. Míč si bere Charlotte Cholevová.
56'
Veronika Holečková to vzala na sebe a rozdíl ve skóre už je pět branek. To už vypadá pro Pražanky dobř.
56'
Oba celky své střelecké šance nevyužily.
55'
Lucia Mikulčík snížila na čtyřbrankový rozdíl.
55'
Oddechový čas pro tým DHK Baník Most.
55'
Barbora Vavroušková vrací domácímu týmu pětibrankové vedení.
54'
Charlotte Cholevová dává svou sedmou branku v zápase.
52'
Veronika Holečková dala Pražankám už pětibrankový náskok.
52'
Tereza Vostárková ale Pražankám vrací čtyřbrankové vedení.
52'
Lucia Mikulčík skórovala v přesilovce Baníku. Rozdíl ve skóre už jsou jen tři branky.
51'
Adriana Míšová, ač se to fanouškům nelíbí, si půjde na dvě minuty odpočinout.
50'
Barbora Vavroušková ukončila šest minut střeleckého ticha ze strany Pražanek.
48'
Střelecké trápení na obou stranách pokračuje.
47'
Lucia Mikulčík dostala hostující tým na rozdíl tří branek. Slavia hraje hodně zataženě.
46'
Oba celky ve svých šancích zaváhaly. Na míč jde Baník.
46'
Oddechový čas pro tým DHC Slavia Praha.
46'
Lucia Mikulčík skórovala z rychlého kontru.
45'
Veronika Andrýsková dvěma slepeným brankami snížila na rozdíl pěti branek.
45'
Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Veronika Andrýsková).
44'
Adriana Míšová nařízenou sedmičku jistě proměnila.
43'
Adriana Míšová bude zahrávat další sedmičku.
43'
Veronika Andrýsková dostala Baník na rozdíl šesti branek.
42'
Adriana Míšová následně jistě proměnila nařízený sedmimetrový hod.
42'
Somionková byla opět na dvě minuly vyloučena.
41'
Charlotte Cholevová jej s jitotou proměnila.
41'
Baník bude zahrávat sedmimetrový hod.
41'
40'
Opět jsme viděli několik pěkných šancí, ale branky z nich nepadly.
39'
Adriana Míšová to je, co se sedmiček týče, neskutečná jistota pro domácí.
39'
Slavia bude zahrávat sedmimetrový hod, míč si nebere nikdo jiný než Adriana Míšová.
39'
Sominková komplikuje situaci svého týmu dvouminutovým vyloučením.
37'
Oba celky se ve druhém dějství trápí v zakončení. Neuspěla Slavia ani Baník.
37'
Tereza Vostárková uplatňuje otřepané, nedáš, dostaneš.
35'
Tereza Eksteinová trestá střelecké zaváhání domácího týmu. Baník ztrácí už jen pět branek.
33'
Veronika Holečková skórovala z postupnhého útoku. Slavia má opět šestibrankové vedení.
33'
Tatiana Šutranová otevřela střelecký účet druhého poločasu.
33'
Pražanky minuly branku a budou se muset rychle vracet.
32'
Oba týmy své šance neproměnily.
31'
30'
30'
Tereza Eksteinová skórovala pět vteřin před koncem poločasu.
30'
Nikola Švihnosová dává svou první branku v zápase. Baník jde na míč 29 vteřin před koncem.
30'
Oba týmy své střelecké možnosti nevyužily.
29'
Veronika Andrýsková se prosadila z rychlého protiútoku.
29'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Tereza Vostárková).
28'
28'
Baník bude zahrávat sedmičku, míč si bere Cholevová.
28'
Veronika Holečková už dává domácím sedmibrankový náskok a to se divákům líbí.
26'
Julie Franková trestá další střelecké zaváhání Baníku.
24'
24'
Adriana Míšová se opět nemýlí. Hosté si berou oddechový čas.
24'
Baník svou šanci nevyužil a navíc fauloval. Domácí mají další sedmičku!
23'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Slavia Praha (Adriana Míšová).
23'
Slavia bude zahrávat sedmimetrový hod. Míšová jde na míč.
22'
22'
Oba týmy ve svých šancích minuly. Domácí lavička si bere oddechový čas.
21'
Tereza Vostárková ale z rychlého protiútoku zaskórovala.
21'
Charlotte Cholevová snižuje na rozdíl dvou branek. Dvě poslední branky Mostu opět dělí čtyři minuty.
18'
Adriana Míšová trestá střelecké zaváhání Baníku, Slavia jde opět do tříbrankového vedení.
17'
Tereza Eksteinová snížila na rozdíl dvou branek.
16'
Ruka rozhodčího už byla nahoře, ale Adriana Míšová to trefila do rohu.
15'
Adéla Stříšková ukončuje čtyři minuty trvající střelecké ticho Baníku.
14'
Vidíme sice šance, ale teď se vyznamanaly obě brankářky.
12'
Oba týmy své šance nevyužily.
12'
Denisa Holeňáková dává svou první branku v zápase a Pražanky už vedou o tři body.
12'
Oba týmy nechaly vyniknout brankářky. Slavia jde na míč.
11'
Baník svou šanci nevyužil a bude se muset rychle vracet.
11'
Anna Jestříbková skóruje na konci domácí přesilovky.
11'
Veronika Andrýsková skóruje těsně před koncem oslabení.
11'
Slavia sice hraje přesilovku, ale nemůže se prosadit.
10'
Vyloučení pro tým DHK Baník Most (Adéla Stříšková).
10'
Oba týmy své střelecké šance nevyužily.
9'
Tereza Vostárková dává domácím zpět dvoubrankové vedení.
9'
Charlotte Cholevová se prosadila z rychlého kontru.
8'
Adriana Míšová ukázala chladnokrevnost.
8'
Slavia bude zahrávat sedmičku, míč si bere Adriana Míšová.
7'
Charlotte Cholevová se trefila z postupného útoku, Baník ztrácí už jej jednu branku.