Házená - MOL liga ženy - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Poruba - 25. února 2023   15:00

Zlín
Zlín
7' Ševčíková  • 9' Polomíková  • 12' Daňková  • 14' Štipčáková  • 15' Kříčková  • 24' M. Sekulová  • 26' D. Šimková  • 27' D. Šimková  • 36' Kříčková  • 37' Štipčáková  • 40' Ševčíková  • 41' Polomíková  • 42' L. Sekulová  • 45' Ševčíková  • 46' Ševčíková  • 48' Ševčíková  • 51' L. Sekulová  • 53' Ševčíková  • 55' Kříčková  • 60' Kříčková
23:22
(9:11)
Poruba
Poruba
5' Kavalová   • 7' Ulmanová   • 8' Konečná   • 10' Hiraldová   • 12' Farářová   • 13' Kavalová   • 17' Konečná   • 21' Prašivková   • 22' Farářová   • 25' Kr. Rajová   • 27' Konečná   • 41' Prašivková   • 41' Konečná   • 47' Farářová   • 48' Hiraldová   • 50' Kavalová   • 52' Prašivková   • 56' Prašivková   • 59' Kavalová   • 60' Vachtarčíková
Zlín
Michal Hanák – Luboš Pavlíček
hala Datart, Zlín
Poruba

Zlínu se povedl vstup do druhého poločasu a dokázal rychle vyrovnat. Následně si ve 46. minutě vypracoval už čtyřbrankový náskok. Sokol to však nezabalil a z ruky Vachtarčíkové se mu podařilo půl minuty před koncem vyrovnat. Poslední slovo měla tři vteřiny před koncem Monika Kříčková díky níž se ze zisku dvou bodů radují Valašky.
Handball PSG Zlín – DHC Sokol Poruba 23:22 (9:11)
Nejvíce branek: Ševčíková 6, Daňková 4/3, Kříčková 4 – Konečná 6/2, Prašivková 4, Kavalová 4. Rozhodčí: Michal Hanák – Luboš Pavlíček. Sedmimetrové hody: 3/3 – 2/2. Vyloučení: 3:4.
60'
Tak to je neuvěřitelný závěr! Monika Kříčková dostala tři vteřiny před koncem zápasu nahrávku do pivotu a rozhoduje svým gólem toto utkání! Zlín vítězí!
60'
Karolína Vachtarčíková vyrovnává z rychlého protiútoku!
60'
Do konce utkání zbývá 44 sekund a u míče budou domácí hráčky.
60'
Oddechový čas pro tým Handball PSG Zlín.
59'
Aneta Kavalová snižuje na rozdíl jediné branky!
59'
Zlín také přišel o míč.
58'
Útočný faul Poruby!
58'
Oddechový čas pro tým DHC Sokol Poruba.
56'
Markéta Prašivková rychle snižuje. Bude to drama až do konce.
55'
Z pivotu se prosazuje Monika Kříčková.
55'
54'
Michaela Konečná proměňuje další sedmičku!
53'
Karolína Ševčíková to má teď zcela ve své režii a skóruje již pošesté.
52'
Markéta Prašivková se trefila přesně z levé spojky.
51'
Z křídla skóruje i Lenka Sekulová.
50'
Aneta Kavalová se nemýlila z křídla a je to znovu pouze o dvě branky.
48'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Sheila Hiraldová).
48'
A opět to byla Karolína Ševčíková, která rozvlnila síť za brankářkou Poruby.
47'
Anežka Farářová tvrdou střelou snižuje náskok domácích.
46'
Stejná hráčka skóruje v krátkém sledu podruhé za sebou.
45'
Díky Karolíně Ševčíkové je to už o tři branky.
44'
Domácí jsou v plném počtu.
44'
Na druhé straně využila výhody sedmimetrového hodu také Michaela Konečná.
43'
Ze sedmičky se v oslabení prosadila Michaela Daňková.
42'
Vyloučení pro tým Handball PSG Zlín (Monika Kříčková).
42'
Poprvé se dnes zapsala do listiny střelkyň také Lenka Sekulová.
41'
Michaela Konečná se trefila dnes již počtvrté a je to znovu pouze o jediný gól.
41'
Polomíková rychle vrací střelou z křídla domácím dvoubrankový náskok.
41'
Prašivková snižuje na rozdíl jedné branky.
40'
Hosté jsou v plném počtu.
40'
40'
Karolína Ševčíková si krásně seběhla na brankoviště a dává další branku domácích.
38'
Vyloučení pro tým DHC Sokol Poruba (Klára Ulmanová).
37'
Veronika Štipčáková dokonce zařídila Valaškám vedení!
36'
Monika Kříčková se prosadila na brankovišti a vyrovnává stav utkání. Poruba se ve druhém poločase ještě neprosadila!
35'
33'
Michaela Daňková střelou k pravé tyči snižuje těsný náskok Poruby ze sedmimetrového hodu.
33'
Vyloučení pro tým DHC Sokol Poruba (Kateřina Bestová).
32'
Výborný zákrok Ivety Blažkové proti střele Anežky Farářové!
31'
Oba celky v prvních útocích neuspěly.
31'
První poločas tohoto klání byl poměrně vyrovnaný a ani jeden tým zatím příliš nevyniká. Oba týmy poměrně dost chybují při přechodu do útoku, ale obě brankářky také předvedly několik povedených zákroků. Druhý poločas začne přibližně v 15:52.
30'
30'
Zlínu byla signalizována pasivita a své poslední příležitosti v prvním poločase nedokázal využít.
30'
Do konce první půle zbývá 40 vteřin.
30'
30'
Výborný zákrok Ivety Blažkové nepustil Porubu do většího trháku.
29'
28'
Domácím hráčkám bylo odpískáno prorážení.
27'
Šimková rychle využívá početní výhody.
27'
Vyloučení pro tým DHC Sokol Poruba (Tereza Dybalová).
27'
Michaela Konečná se probila na brankoviště a vrací Porubě tříbrankový náskok.
26'
Daniela Šimková snižuje střelou z pivotu.
25'
Kristina Rajová zamířila z křídla přesně na vzdálenější tyč.
24'
Michaela Sekulová se prosadila z pravého křídla.
23'
Žlutá karta pro tým Handball PSG Zlín (Monika Kříčková).
22'
Další branku Sokola přidává Anežka Farářová.
21'
Domácí však předvedli další technickou chybu a toho další brankou využila Markéta Prašivková.
20'
Zlín se dobře bránil a donutil Porubu k pasivní hře.
19'
17'
Přesilovku záhy využívá Michaela Konečná.
17'
Vyloučení pro tým Handball PSG Zlín (Lucie Polomíková).
16'
15'
Kříčková byla úspěšná na pivotu a svým gólem vyrovnává skóre.
14'
14'
14'
Veronika Štipčáková dokázala skórovat i v oslabení.
13'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Aneta Kavalová).
12'
Vyloučení pro tým Handball PSG Zlín (Michaela Daňková).
12'
Michaela Daňková rychle odpovídá další brankou.
12'
Anežka Farářová se prosazuje dnes poprvé a zvyšuje vedení Poruby.
10'
Střelou ze spojky skóruje Sheila Hiraldová.
9'
Z křídla uspěla i Lucie Polomíková.
8'
Michaela Konečná vrací Porubě vedení zpět.
7'
Ševčíková vzápětí vyrovnává stav utkání.
7'
Klára Ulmanová se krásně trefila ze střední spojky.
5'
Aneta Kavalová vyrovnává z pravého křídla.
4'
Opět jsme se nedočkali branky ani na jedné straně.
4'
Farářová bombou z dálky trefila pouze břevno.
2'
Michaela Daňková ji s přehledem proměňuje.
1'
Žlutá karta pro tým DHC Sokol Poruba (Michaela Konečná).
1'
Štipčáková nejdříve napálila tyč a poté vybojovala sedmičku.
1'
Hráčky právě nastupují na palubovku.

Handball PSG Zlín: Dokoupilová, Stojarová, Blažková – Daňková, Štipčáková, M. Sekulová, D. Šimková, Podškubková, Ševčíková, Kolářová, L. Sekulová, Polomíková, Sedláčková, Kříčková, Mydlová, Poznarová.
Trenér: Marek Kolář

DHC Sokol Poruba: Wizurová, Hřebejková – Ritzová, Dybalová, Farářová, Ulmanová, Misková, Vachtarčíková, Prašivková, Bestová, Konečná, Hiraldová, Feldmannová, Kavalová, Kr. Rajová.
Trenér: Jaroslav Hudeček

Rozhodčí: Michal Hanák – Luboš Pavlíček.
Dobrý den, v sobotu od 15:00 odstartuje 18. kolo MOL Ligy žen v házené. Jednou z událostí na kterou se zaměříme, bude zápas soupeřů ze spodních pater tabulky mezi Zlínem a Porubou.

Handball PSG Zlín se nachází na 10. místě tabulky s 11 body, které získal za pět výher a jednu remízu. V posledních dvou duelech sice nebodoval, ale předtím si připsal tři vítězství za sebou. Případná výhra nad Porubou ho teoreticky může vrátit do hry o play-off.

Karolína Ševčíková – 54 branek.

DHC Sokol Poruba je na tom o něco hůř než domácí házenkářky, když jim patří předposlední 11. pozice, ale na svého příštího soka ztrácí propastných 5 bodů. Dokážou se Ostravanky Valaškám více přiblížit?

16. kolo: Šaľa – Poruba 22:20
15. kolo: Poruba – Plzeň 24:28
14. kolo: Poruba – Olomouc 22:20
13. kolo: Dunajská Streda – Poruba 30:13
12. kolo: Poruba – Stupava 26:14