Norsko - Maďarsko | ONLINE | 17.1.2020 18:15 | ME v házené mužů 2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

ME v házené mužů -  ONLINE PŘENOS -  Norsko  : Maďarsko - 17. ledna 2020   18:15

Norsko
Norsko
1' Björnsen  • 3' Överby  • 4' S. Johannessen  • 7' S. Johannessen  • 8' Jöndal  • 9' Röd  • 10' Överby  • 12' Överby  • 14' Sagosen  • 15' Röd  • 16' Gullerud  • 17' Röd  • 18' Gullerud  • 21' Reinkind  • 25' Reinkind  • 26' Björnsen  • 30' S. Johannessen  • 33' Jöndal  • 34' S. Johannessen  • 38' Sagosen  • 41' Reinkind  • 43' Gullerud  • 46' Jöndal  • 47' Reinkind  • 48' Jöndal  • 49' Överby  • 51' Sagosen  • 52' Blonz  • 53' Sagosen  • 54' S. Johannessen  • 55' Sagosen  • 56' Reinkind  • 57' S. Johannessen
36:29
(20:12)
Maďarsko
Maďarsko
7' Máthé   • 10' Bánhidi   • 12' Ligetvári   • 14' Ligetvári   • 16' Balogh   • 19' Balogh   • 21' Fekete   • 22' Bánhidi   • 24' Ligetvári   • 25' Nagy   • 25' Nagy   • 27' Hornyak   • 31' Bánhidi   • 31' Szita   • 35' Hornyak   • 37' Balogh   • 38' Nagy   • 39' Bóka   • 40' Rosta   • 44' Nagy   • 49' Nagy   • 52' Máthé   • 53' Rosta   • 54' Ligetvári   • 54' Rosta   • 55' Ligetvári   • 56' Ubornyák   • 57' Máthé   • 60' Ubornyák
Norsko
Ivan Pavičevič (MNE) – Miloš Raznatovič (MNE)
Malmö Arena, Malmö
Maďarsko

Děkuji vám za pozornost.
NorskoMaďarsko 36:29 (20:12)
Nejvíce branek: Sagosen 7/2, S. Johannessen 6, Jöndal 5/1 – Ligetvári 5, Nagy 5, Balogh 3. Rozhodčí: Ivan Pavičevič (MNE) – Miloš Raznatovič (MNE). Sedmimetrové hody: 5/3 – 0. Vyloučení: 4:4. ČK: Bánhidi (HUN).
60'
Ubornyák ukončuje dnešní velice gólový zápas.
60'
Székely si připisuje další zákrok.
59'
Ani pokus na druhé straně, o který se postaral Tóth neskončil v brance.
59'
Gullerud se dostal do velké šance, ale jeho zakončení nakonec minulo branku.
58'
Oddechový čas pro domácí.
58'
Bergerud ale nyní skvěle vychytal Máthého a přerušuje tak gólový stroj posledních minut!
57'
Každá střela nyní končí gólem a ten další si připisuje Máthé.
57'
Johannessen si udělal místo a posléze zakončil razantně k pravé tyči.
56'
Neskutečné jak nyní rychle padají góly! Ubornyák se dostal z levého křídla do zakončení, které se odrazilo od hlavy brankáře a skončilo v bráně.
56'
Gól vstřelil tým Norsko (Harald Reinkind).
55'
Gól vstřelil tým Maďarsko (Patrik Ligetvári).
55'
Sagosen se opět trefuje a je to jeho už šestá branka.
54'
Vyloučení v týmu Norsko (Göran S. Johannessen).
54'
Gól vstřelil tým Maďarsko (Miklós Rosta).
54'
Gól vstřelil tým Norsko (Göran S. Johannessen).
54'
53'
Gól vstřelil tým Norsko (Sander Sagosen).
53'
Rosta se trefuje a dnes nám padají góly jako na běžícím pásu.
52'
První gól Blonze v tomto utkání, když dostal přihrávku na levé křídlo a následně propálil brankáře mezi ruky.
52'
Ovšem posléze odpověděl také soupeř a Máthé si připisuje druhý gól.
51'
Nyní už ale rána Sagosena, která měla 111 km/h zapadla k levé tyči.
51'
Nyní mělo Maďarsko štěstí, protože pumelice z ruky soupeře skončila na břevně.
50'
Szita nedokázal propálit připraveného gólmana Bergeruda a deset minut před koncem mají Norové stále osmibrankový náskok.
49'
Parádně to tentokrát Norové sehráli a Överby si tváří v tvář brankáři jednoznačně poradil střelou pod nohu k levé tyči.
49'
Po šesti minutách se hosté prosazují a samozřejmě je to opět Nagy, jehož rána z devíti metrů zapadla k pravé tyči.
48'
Jöndal si tentokrát vychutnal brankáře skrytou ránou k levé tyči. Když už se zdálo, že by Maďaři možná i mohli srovnat, tak Norové zabrali a už je to opět o osm gólů.
47'
Reinkind tvrdou ránu z pravé části zakončil ke vzdálenější tyči a Norové mají opět pohodlný sedmibrankový náskok.
47'
Střela Nagyho přes ruce hráčů letěla pouze nad horní tyč a Norové tak budou opět u balónu.
46'
Jöndal si řekl o přihrávku na levé křídlo a následně zakončil k pravé tyči.
46'
45'
Székely si nyní vychutnal norského střelce, který jej chtěl přelobovat, ale maďarský brankář vytáhl parádní zákrok.
44'
Dvacátou branku Maďarska dává ze středu Nagy.
43'
Gullerud se dostal do zakončení, které proměnil bez problému.
43'
Žlutou kartu uviděl také trenér Norska.
43'
Vyloučení v týmu Maďarsko (Adrián Sipos).
42'
Hosté už neměli příliš času na zakončení a tak střela z devíti metrů skončila vedle brány.
41'
Tentokrát to ale na sebe vzal Reinkind, jenž byl tahán za dres, ale nakonec dokázal vystřelit k pravé tyči.
41'
Norové jakoby momentálně vůbec nevěděli kudy projít přes obranu Maďarska.
40'
Dvacet minut před koncem snižuje Rosta na pouhé čtyři branky!
39'
Székely fantastickým zákrokem vychytal Jöndala!
39'
Trenér maďarského týmu uviděl žlutou kartu.
39'
Fantastickou práci předvedla obrana hostů, po které se do velké šance dostal Bóka a suverénně jí proměnil.
38'
Nagy podpásovou střelou k levé tyči připisuje na konto Maďarska 17. gól.
38'
Skvělá tvrdá rána dolů k levé tyči z ruky Sagosena znamená další bod pro domácí tým.
37'
Balogh snižuje na rozdíl šesti branek střelou z devíti metrů k levé tyči.
36'
Posléze ale střela Tangena byla rovněž zblokována brankářem Maďarska.
36'
Hostující brankář nyní vychytal soupeře, ale Norové se nakonec dostali k odraženému míči.
35'
Hornynak v přesilové hře dostal přihrávku na pravé křídlo odkud se dostal do zakončení, které proměnil v gól.
35'
Vyloučení v týmu Norsko (Harald Reinkind).
34'
Střela maďarského hráče orazítkovala tyč a z následného rychlého protiútoku se nemýlil Johannessen.
33'
Jöndal je prvním norským hráčem ve druhé polovině zápasu, který vstřelil gól a to z levého křídla nádherně k pravé tyči.
32'
Po zhlédnutí videa rozhodčí ukázal maďarskému hráči Bánhidimu za předchozí faul červenou kartu!
32'
Röd se snažil dostat středem, ovšem obrana Maďarska jej nedovoleně zastavila a vypadá to, že norský hráč má dokonce zlomený prst.
31'
Pěkný start ze strany Maďarska, jelikož další branku dává ze středu Szita a hosté tak snížili náskok soupeře na šest gólů.
31'
Bánhidi otevírá gólový účet druhého poločasu.
31'
Norové potvrzují roli favorita v tomhle utkání a po prvním poločase tak vedou nad Maďarskem 20:12.
30'
30'
Johannessen pět vteřin před koncem prvního poločasu zkompletoval výsledek Norska na 20 branek.
29'
Akce hostů už trvala příliš dlouho a Maďarsko tak přišlo o míč.
28'
Sipos přes sebe nepustil soupeře a Norsko tak bude rozehrávat z 9 metrů.
27'
27'
Hornyak v pádu naznačil, že bude střílet po zemi, ale nakonec přeloboval gólmana.
26'
Vyloučení v týmu Norsko (Sander Sagosen).
26'
Björnsen se dostal z pravého křídla do zakončení, které umístil k levé tyči.
25'
Gól vstřelil tým Maďarsko (Bence Nagy).
25'
Ovšem odpověď norského mužstva byla rychlá a Reinkind si připsal další branku.
25'
Nagy skrytou ránou k pravé tyči nedal Bergerudovi šanci.
24'
Jöndal poslal svůj sedmimetrový hod pouze nad břevno hostující svatyně.
24'
Vyloučení v týmu Maďarsko (Bálint Fekete).
24'
Nádhera rána přes hlavy spoluhráčů od Ligetváriho, jehož pumelice zapadla k pravé tyči.
23'
Rozhodčí už má zdvihnutou pravačku při útoku Norska, ale hosté se dvakrát dopustili faulu.
22'
Opět Maďarsku vyšla akce z pravé strany na jejímž konči úspěšně zakončil balón do brány Bánhidi.
21'
21'
Fekete dokázal umístit svou střelu k pravé tyči z pravého křídla.
21'
Tentokrát se k sedmimetrovému hodu postavil Jöndal, jenž jej proměnil.
20'
Sagosen měl možnost zahrávat 7 metrový hod, ale maďarský brankář jej skvěle vychytal!
19'
Vyloučení v týmu Maďarsko (Miklós Rosta).
19'
Bergerud sice zasáhl, ale míč už po střele Balogha byl celým objemem za brankovou čárou.
18'
Röd našel volného Gulleruda, jenž se z otočky ani tentokrát nemýlil a posílá Nory do desetibrankového vedení.
17'
Opět je útočná akce Norska úspěšná a další branku si připisuje Röd.
16'
Győri excelentní přihrávkou našel Balogha, jenž ve výskoku dostal balón za záda brankáře.
16'
Tohle je velký příděl ze strany Norů a o další branku se postaral Gullerud.
15'
Röd ze středu zakončil do protipohybu gólmana k levé tyči.
15'
Nyní se navíc domácí brankář Bergerud připsal skvělý zákrok a Norové jsou opět u míče.
14'
Norové to v oslabení zkusili bez brankáře a vyplatilo se, jelikož rána Sagosena skončila u pravé tyče.
14'
Vyloučení v týmu Norsko (Magnus Gullerud).
14'
12'
Gól vstřelil tým Norsko (Petter Överby).
12'
11'
10'
Teprve o druhou branku ze strany Maďarska se postaral Bánhidi.
10'
10'
Vyloučení v týmu Maďarsko (Dominik Máthé).
9'
Neskutečné, jak Norové jsou naprosto jasně lepší od úvodní minuty a Röd zvyšuje náskok už na 7:1.
8'
Gól vstřelil tým Norsko (Magnus Jöndal).
7'
7'
Žlutá karta pro tým Maďarsko (Adrián Sipos).
7'
O první branku ze strany Maďarska se postaral hostující hráč Máthé.
6'
Žlutá karta pro tým Maďarsko (Zoltán Szita).
6'
Další žlutá karta pro domácího hráče, kterým je tentokrát Röd.
6'
Skvělá jízda Norů začíná už od začátku a další branku si připisuje z sedmimetrového hodu Sagosen.
5'
Sagosen nedovolil vystřelit maďarskému hráči, ale povedlo se mu to pouze za cenu faulu, za který uviděl žlutou kartu.
4'
Sagosen přihrál míč na levou stranu odkud vypálil tvrdou ránu k pravé tyči Johannessen a Norsko tak vede už 3:0!
3'
Mikler nejprve skvěle vychytal Nikolaisena, ale na dorážku Överbyho už nedosáhl.
2'
Máthé zkusil vypálit ze středu, ale jeho tvrdá rána orazítkovala pouze horní tyč!
1'
Po fantastické přihrávce norského hráče na pravé křídlo dokázal zakončit dolů k pravé tyči Björnsen.
1'

Norsko: Saeveräs, Bergerud, Gulliksen – Röd, Överjordet, Björnsen, Blonz, Gullerud, Jöndal, S. Johannessen, Nikolaisen, O'Sullivan, Överby, Reinkind, Sagosen, Tangen.

Maďarsko: Székely, Mikler – Balogh, Bánhidi, Bóka, Fekete, Győri, Hornyak, Ligetvári, Máthé, Nagy, Rosta, Sipos, Szita, Tóth, Ubornyák.

Rozhodčí: Ivan Pavičevič (MNE) – Miloš Raznatovič (MNE).
Norsko postoupilo z předkola skupiny D z 1. místa se 6 body, když vyhráli nad Bosnou (26:23), Francií (28:26) a Portugalskem (34:28). Ve skupině 2 se tak nachází na 2. pozici po započítané výhře nad Portugalskem.
Maďarsko se dostalo z předkola skupiny E rovněž z 1. pozice a to po výhrách nad Ruskem (26:25), Islandem (24:18) a remízou s Dánskem (24:24). Ve skupině 2 je tak zatím na 1. místě po započítané výhře nad Islandem.
V tomto utkání se proti sobě utkají týmy Norsko a Maďarsko. Naposled se spolu tato mužstva utkala minulý rok na Mistrovství světa, kde Norové zvítězili jasně 35:26. Hrát se bude v Malmö Aréně, která nabídne kapacitu pro 12 600 diváků. Začátek zápasu je stanoven na 18:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:15.