Rakousko - Ukrajina | ONLINE | 12.1.2020 18:15 | ME v házené mužů 2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

ME v házené mužů -  ONLINE PŘENOS -  Rakousko : Ukrajina - 12. ledna 2020   18:15

Rakousko
Rakousko
2' Frimmel  • 3' Weber  • 6' Bilyk  • 7' Bilyk  • 11' Posch  • 11' Zivkovic  • 14' Weber  • 16' Posch  • 19' Bilyk  • 20' Posch  • 22' Bilyk  • 24' Bozovic  • 26' Zeiner  • 27' Weber  • 27' Weber  • 28' Bozovic  • 30' Bilyk  • 32' Bozovic  • 35' Weber  • 36' Bilyk  • 37' Bilyk  • 40' Frimmel  • 43'   • 44' Bozovic  • 45' Bozovic  • 49' Santos  • 52' Bozovic  • 53' Bilyk  • 56' Weber  • 57' Bilyk  • 58' Bilyk  • 59' Weber  • 60' Posch
34:30
(18:17)
Ukrajina
Ukrajina
2' Doroščuk   • 3' Doroščuk   • 6' Doroščuk   • 7' Žukov   • 10' Ostrouško   • 11' Kozakevyč   • 13' Ilčenko   • 16' Žukov   • 21' Ostrouško   • 22' Bujněnko   • 23' Ostrouško   • 24' Ševelev   • 25'    • 27' Kozakevyč   • 28' Kozakevyč   • 30' Ostrouško   • 35' Žukov   • 38' Žuk   • 40' Kozakevyč   • 41' Žukov   • 42'    • 44' Kozakevyč   • 48' Bujněnko   • 51' Žuk   • 52' Bujněnko   • 53' Žukov   • 59' Doroščuk
Rakousko
Bauer, Eichberger – Bozovic, Weber, Posch, Frimmel, Dicker, Herburger, Zeiner, Zivkovic, Bilyk, Wagner, Jochmann, Hutecek, Santos, Wöss.
Ukrajina
Těrechov, Komok – Bujněnko, Akimenko, Ševelev, Doroščuk, Tilte, Horiha, Kozakevyč, Žuk, Čyčykalo, Gurkovskyj, Žukov, Ostrouško, Ilčenko, Zalevskij.

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Rakousko – Ukrajina 34:30 (18:17)
Nejvíce branek: Bilyk 10, Weber 8/1, Bozovic 6 – Kozakevyč 8/3, Žukov 5, Doroščuk 4. Sedmimetrové hody: 1/1 – 3/3. Vyloučení: 2:3.
Rakousko slaví na domácím evropském šampionátu druhé vítězství v základní skupině, a po českém týmu poráží také Ukrajinu. Vítězství se nerodilo snadno, oba celky se přetahovaly o vedení, skoro by se dalo říci, že každý chvilku tahal pilku. Až v samotné koncovce se Rakušanům povedlo v obraně zastavit ukrajinské střelce a rozhodnout duel ve svůj prospěch.
60'
Ještě jeden zákrok Eichbergera a Rakušané zápas už dohrají.
60'
Na druhé straně se trefil Posch.
59'
Kosmeticky upravil skóre z levé strany Doroščuk.
59'
Weber už jen víc potvrzuje rakouské vítězství!
58'
Zdá se, že je rozhodnuto! Eichberger vytěsnil ukrajinskou střelu mimo tři tyče a získává pro svůj tým míč!
58'
Oddechový čas pro Ukrajinu.
58'
Bilyk skutečně zvýšil na rozdíl tří branek a Rakousko už začíná pomalu slavit!
57'
Útočný faul Ukrajiny! Může se zrodit rozhodující trhák.
57'
Bilyk toho využívá a zvyšuje rakouské vedení!
56'
Důležitý okamžik, Ukrajina se v útoku neprosadila a to je ideální příležitost pro Rakousko.
56'
Weber střelou přes celé hřiště trefil prázdnou bránu Ukrajiny.
55'
Jenže přišla ztráta Rakušanů.
54'
Důležitý zákrok ukrajinského brankáře, který nenechal soupeře skórovat.
53'
Rakousko si vybírá oddechový čas.
53'
Žukov s velkým štěstím dokázal prostřelit brankáře Rakouska a znovu vyrovnal.
53'
Bilyk propálil z hranice devítky ukrajinského brankáře.
52'
Bujněnkovi se podařilo proměnit útok středem. Nadále většina útoků končí góly, pro brankáře tento zápas rozhodně není ideální.
52'
Přes obranu z hranice devítky skóruje Bozovic!
51'
Ztráta Rakouska, bleskový protiútok a gól Žuka!
49'
Výtečný průnik po levém křídle předvedl Santos.
48'
Bujněnkovi se povedlo vyrovnat.
47'
Rakušané přichází o míč po útočném faulu.
46'
Vyloučení na straně Rakouska.
45'
Další trefa Bozovice, Rakušané pokračují v dobrém ofenzivním výkonu. Co trochu selhává je jejich obrana.
44'
Kozakevyč vyrovnává na 25:25.
44'
Bozovic strhnul vedení na stranu domácích, zápas zůstává velmi otevřený.
43'
Útok středem proměnili Rakušané.
42'
Ukrajině se povedlo rychle odpovědět a vrátit se do vedení.
41'
Nádherná kombinace Ukrajiny! Kozakevyč z pravého křídla místo střely přihrál na střed na Žukova, který ve výskoku zachytil míč a prostřelil brankáře Rakouska.
40'
Parádní průnik z levého křídla předvedl Frimmel.
40'
Gól vstřelil tým Ukrajina (Arťom Kozakevyč).
39'
Rakušané dostali dvouminutový trest.
38'
Žuk snížil na rozdíl jedné branky.
37'
Z hranice brankoviště nedal ukrajinskému brankáři šanci Weber.
36'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Ukrajina (Arťom Kozakevyč).
36'
Bilyk při rychlém útoku nezaváhal. Rakušanům nyní vychází všechny útoky.
35'
Žukov vyrovnal po průniku k brankovišti.
35'
Weber z pravého křídla zvýšil rakouské vedení.
34'
32'
Bozovic se prosadil z hranice devítky.
32'
Oba týmy si vyměnily neúspěšné útoky.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 19:09.
30'
30'
Bilykovi se povedlo vsítit gól seběhem na střed.
30'
Ostrouško ještě vyrovnává na 17:17. Poslední útok mají Rakušané.
28'
Bozovič vrací Rakousku těsné vedení.
28'
Kozakevyč znovu vyrovnává, akce střídá akci, každá končí gólem.
27'
Rychlá přestřelka pokračuje. Weber vsítil branku.
27'
27'
Rakušané vyrazili do protiútoku, Weber pronikl až k brankovišti.
26'
Zeiner vyrovnal na 14:14.
25'
Ukrajincům se povedl rychlý útok středem.
24'
Bozovic vyrovnal po rychlém útoku po křídle.
24'
Ševelev se dokázal protáhnout kolem obrany a vrátit do vedení svůj tým.
23'
Ostrouško to vzal na sebe, oběhl obranu na střed a vyrovnal.
22'
Bilyk poslal míč pod horní tyč ukrajinské branky.
22'
Bujněnko vyrovnal na 11:11 a dokonal stažení dvoubrankového manka.
21'
Ostrouško pronikl k brankovišti a prostřelil rakouského brankáře.
21'
Oddechový čas Ukrajiny.
20'
Úspěšná rakouská obrana byla přetavena v další gól domácích, který vsítil Posch.
19'
Bilyk strhnul vedení na stranu Rakouska.
18'
Vyloučení v týmu Ukrajina (Stanislav Žukov).
18'
Rakousku se nedařilo zakončit útok a vybírá si oddechový čas.
16'
Odpověď dokázal najít Posch.
16'
Pod horní tyč se trefil Žukov z dálky.
15'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Rakousko (Robert Weber).
15'
Rychlý protiútok Webera byl zastaven faulem, za který je vyloučen Žuk.
14'
Weberovi se povedlo v oslabení vstřelit kontaktní gól.
14'
13'
Vyloučení na straně Ukrajiny.
13'
Průnik k brankovišti předvedl Ilčenko.
12'
Rakouská střela přes celé hřiště netrefila prázdnou bránu.
11'
Zivkovič znovu srovnává na 6:6.
11'
11'
Posch srovnal střelou z hranice brankoviště.
10'
Ostrouško se prosadil z hranice devítky.
8'
Žlutá karta pro tým Rakousko (Lukas Herburger).
7'
Bilyk rychle pronikl po levé straně k brankovišti a skóroval.
7'
Stanislav Žukov z hranice devítky vrací Ukrajince do vedení.
6'
Okamžitě odpovídá svým gólem Bilyk po průniku k brankovišti.
6'
Doroščuk z hranice devítky dostává Ukrajinu do mírného vedení.
5'
Bozovic a následně Žukov nechali vyniknout brankáře soupeřů.
5'
Rakušané se vrací k míči.
5'
Zeiner ztratil míč, ale ukrajinský zisk z toho nic nevytěžil. Ostrouško rovněž přišel o míč.
3'
Okamžitá odpověď Doroščuka.
3'
Pokračující rakouský útok využil z pravého křídla Weber.
3'
Útok Rakušanů nebyl úspěšný, Bozovic byl zablokován.
2'
Doroščuk vyrovnal střelou z levého křídla.
2'
Frimmel otevřel skóre po rychlém protiútoku.
1'

Rakousko: Bauer, Eichberger – Bozovic, Weber, Posch, Frimmel, Dicker, Herburger, Zeiner, Zivkovic, Bilyk, Wagner, Jochmann, Hutecek, Santos.

Ukrajina: Těrechov, Komok – Bujněnko, Akimenko, Ševelev, Doroščuk, Tilte, Horiha, Kozakevyč, Žuk, Čyčykalo, Gurkovskyj, Žukov, Ostrouško, Ilčenko..
Favority zápasu jsou domácí Rakušané. Ukrajina prohrála všechny přípravné zápasy a na mistrovství Evropy se kvalifikovala i s pořádnou dávkou štěstí. Kromě toho Rakušany potáhne za úspěchem domácí publikum, jelikož Rakousko je spolupořadatelem tohoto šampionátu.
Čtvrtý hrací den čeká letošní mistrovství Evropy v házené. Utkání mezi Rakouskem a Ukrajinou bude druhým soubojem těchto týmů na turnaji. V prvních duelech si Rakousko připsalo výhru nad Českem a Ukrajina prohrála se Severní Makedonií.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:15.