Mistrovství světa žen -  ONLINE PŘENOS -  Černá Hora  : Rusko - 11. prosince 2021   15:30

Černá Hora
Černá Hora
4' Malovićová  • 13' Mugošová  • 16' Radičevićová  • 20' Malovićová  • 23' Radičevićová  • 27' Radičevićová  • 30' Mugošová  • 33' Grbićová  • 37' Brnovičová  • 39' Brnovičová  • 43' Brnovičová  • 44' Brnovičová  • 45' Premovićová  • 48' Radičevićová  • 49' Brnovičová  • 50' Brnovičová  • 53' Pavićevićová  • 54' Grbićová  • 55' Nenezićová  • 57' Ujkićová  • 60' Brnovičová
25:31
(10:18)
Rusko
Rusko
1' Sabirovová   • 2' Sabirovová   • 5' Ilinová   • 6' Skorobogatčenková   • 8' Fominová   • 10' Skorobogatčenková   • 11' Sabirovová   • 14' Sabirovová   • 15' Michajličenková   • 16' Skorobogatčenková   • 18' Fominová   • 19' Fominová   • 20' Skorobogatčenková   • 22' Fominová   • 25' Frolovová   • 28' V. Nikitinová   • 30' Fominová   • 34' Gorškovová   • 38' Skorobogatčenková   • 39' Frolovová   • 42' Skorobogatčenková   • 43' V. Nikitinová   • 43' Managarovová   • 46' Managarovová   • 46' Gorškovová   • 47' Managarovová   • 52' Fominová   • 53' Frolovová   • 56' V. Nikitinová   • 59' V. Nikitinová
Černá Hora
K. Erdogan (TUR)
Palau d'Esports de Granollers, Granollers
Rusko

Je tu konec! Ruské házenkářky potvrdily roli favoritek a zvítězily 31:25. Stále tedy drží první místo ve své skupině, naopak Černá Hora pořád na první výhru čeká.

Rusky dnes těžily z přesnosti střelby i kombinace. V útoku byly nekompromisní, a kdyby v závěru zápasu nepolevily v obraně, mohl být rozdíl ve skóre ještě markantnější.
Černá Hora – Tým Ruské házenkářské federace 25:31 (10:18)
Nejvíce branek: Brnovičová 7, Radičevićová 7/3, Malovićová 3/1 – Fominová 6, Skorobogatčenková 6, Sabirovová 5/1. Rozhodčí: K. Erdogan (TUR). Sedmimetrové hody: 5/4 – 2/1. Vyloučení: 3:5.
60'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Černá Hora (Djurdina Malovićová).
60'
Brnovičová z pivota ještě kosmeticky upravila výsledné skóre.
59'
Nikitinová vymetla pravý horní růžek černohorské brány.
58'
Píská se útočný faul Pletikosićové, hrát mohou Rusky.
57'
Gól vstřelil tým Černá Hora (Dijana Ujkićová).
56'
Nikitinová naznačila střelu, načež se pohledně obtočila kolem soupeřky a nekompromisní střelou prostřelila černohorskou brankářku.
56'
Laginová vyzrála na pokus Pavićevićové.
55'
Nenezićová se zapisuje mezi střelkyně poté, co poslala míč přes celé hřiště do odkryté brány!
54'
Vyloučení v týmu Černá Hora (Itana Grbićová).
Vyloučení v týmu Tým Ruské házenkářské federace (Olga Ščerbaková).
54'
Grbićová se ihned po vstřelené brance dostala do menšího konfliktu s Ščerbakovou. Situaci rozhodčí vyřešil jednoduše, obě hráčky poslal na trestnou lavici.
54'
Rajčićová vyrazila střelu z pravé spojky. Černohorky mohou pokračovat ve své snaze o snížení.
53'
Vyloučení v týmu Tým Ruské házenkářské federace (Julija Managarovová).
53'
Gól vstřelil tým Černá Hora (Ivona Pavićevićová).
53'
Černohorky si vzaly oddechový čas.
53'
Laginová našla krásnou přihrávkou Frolovovou, která ze samostatného úniku prostřelila brankářku soupeře.
52'
Gól vstřelil tým Tým Ruské házenkářské federace (Olga Fominová).
51'
Rusky ztratily míč, čehož se pokusila využít střelou přes celé hřiště do prázdné brány Radičevićová. Nechybělo mnoho, její pokus zastavila tyč.
50'
Brnovičová je v ráži. Znova to byla ona, která z pivota procpala míč za záda ruské brankářky.
50'
49'
Brnovičová dostala pohlednou přihrávku na pivota, odkud se černohorská hráčka nemýlila.
49'
Podstřel Frolovové kryje černohorská gólmanka.
48'
Podobná situace se opakovala i na druhé straně hřiště, tentokrát se prosadila Radičevićová.
47'
Managarovová byla na pravém křídle naprosto osamocena, čehož využila a poslala míč mezi tři tyče.
47'
Pokus Malovićová ruská brankářka dokázala vyrazit.
46'
Pohledná kombinace. Managarovová ještě vylepšila pozici Gorškovové, které pouze stačilo poslat míč do prázdné brány.
46'
Gól vstřelil tým Tým Ruské házenkářské federace (Julija Managarovová).
45'
Premovićová napálila míč z devíti metrů k pravé tyči.
45'
Vyloučení v týmu Černá Hora (Tatjana Brnovičová).
45'
Taženovová neproměnila sedmimetrový hod, skvělým zákrokem se blýskla Nenezićová.
44'
Gól vstřelil tým Černá Hora (Tatjana Brnovičová).
43'
Grbićová školácky ztratila míč, čehož využila Managarovová a z rychlého brejku navýšila ruské vedení.
43'
Gól vstřelil tým Tým Ruské házenkářské federace (Veronika Nikitinová).
43'
42'
Gól vstřelil tým Tým Ruské házenkářské federace (Antonina Skorobogatčenková).
41'
Nikitinová se nepovedlo v pádu zakončit tak, jak si asi představovala. Hrát mohou Černohorky.
40'
Pletikosićová nenašla recept na brankářku soupeře, která vyrazila její pokus z levého křídla.
39'
Gól vstřelil tým Tým Ruské házenkářské federace (Jaroslava Frolovová).
39'
Brnovičová to udělala chytře, když v pádu přelobovala brankářku ruského výběru.
38'
Rusky si stále drží osmibrankový náskok. O dvacátý zásah do sítě Černé Hory se postarala Skorobogatčenková.
37'
36'
Grbićová netrefila se svým dalekonosným projektilem prostor mezi třemi tyčemi.
36'
Povedená obranná hra Černohorek. Rusky se utopily v přihrávkách a míč ztratily.
34'
Poprvé ve druhém poločase se prosazují i ruské hráčky. A to zásluhou Gorškovové, která se uvolnila na pravém křídle.
33'
Grbićová poslala míč ze střední spojky k levé tyči.
33'
Nenezičová znova zastavila svým zákrokem akci ruského celku.
32'
Michajličenková vyzkoušela pozornost Nenezičové ránou z levé spojky. Černohorská brankářka byla pozorná.
31'
První poločas je za námi! A nabídl podle předpokladů jasnou dominanci Ruské házenkářské federace. Ruské házenkářky kontrolují hru od samého začátku a jasně na palubovce dominují. Skvělý výkon zatím podává Fominová, které se podařilo nasázet už pět branek.
Druhý poločas začne přibližně v 16:20.
30'
30'
Poslední branku v prvním poločase měla na svědomí Mugošová, která se prosadila z levého křídla.
30'
28'
Nikitinová si spravila chuť, když parádním průnikem navýšila náskok ruského celku.
27'
Z opakovaných záběrů vyplynulo, že si při předchozí akci Radičevićová něco udělala s nohou. Pokud by se už nemohla zapojit do zápasu, byla by to pro Černou Horu obrovská ztráta.
27'
Oddechový čas Ruské házenkářské federace.
27'
Z následujícího kontru se prosadila Radičevićová.
27'
Nikitinová z pivota poslala míč jen do hrudníku černohorské brankářky.
26'
Radičevićová napálila ze sedmimetrového hodu míč proti pohybu brankářky Ruska.
25'
Frolovová vymetla levý horní růžek černohorské svatyně.
25'
Povedený zákrok černohorské brankářky, která vyrazila pokus Frolovové.
24'
Vyloučení v týmu Černá Hora (Nikolina Vukčevićová).
23'
Ta už byla úspěšná. Z pravého křídla se prosadila Radičevićová.
23'
Vyloučení v týmu Tým Ruské házenkářské federace (Karina Sabirovová).
22'
Nepřesná přihrávka Ašaninové. Jenže bránící Ruska zahrála nohou, a tak mohou Černohorky pokračovat v kombinaci.
22'
Pohledná kombinace ruských hráček. Ta byla zakončena z pravého křídla střelou Fominové.
21'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Černá Hora (Jovanka Radičevićová).
20'
20'
Gól vstřelil tým Černá Hora (Djurdina Malovićová).
19'
Fominová znova úřadovala, tentokrát se prosadila střelou z pravého křídla.
18'
17'
Rajčićová zachytila pokus soupeřky. Černohorky se z nabytého míče neradovaly příliš dlouho, jejich brankářka ho totiž vzápětí Ruskám darovala nepřesným výhozem.
16'
Radičevićová se uvolnila na levém křídle a snížila. Diváci se rozhodně nenudí, současná pasáž nabízí spoustu gólů na obou stranách.
16'
Skorobogatčenková z pravé spojky propálila černohorskou gólmanku.
15'
Gól vstřelil tým Tým Ruské házenkářské federace (Jelena Michajličenková).
14'
14'
Vyloučení v týmu Tým Ruské házenkářské federace (Polina Gorškovová).
14'
Odpověď přichází záhy, a to zásluhou Sabirovové.
13'
Mugošová vyběhla z levého křídla a střelou na vzdálenější tyč skórovala.
12'
Jenže i ten kryje! Na ruské brankářce si vylámala zuby Radičevićová.
12'
Kaplinová vyrazila sice střelu Brnovičové, musí být ovšem stále na pozoru. Následuje sedmimetrový hod.
11'
Sabirovová odrazila míč od země tak, že nakonec proklouzl mezi nohama brankářky Černé Hory.
10'
Kaplinová vyrazila střelu soupeřky. Hrát mohou znova Rusky.
10'
Zápas se rozhodl prakticky v úvodních minutách. Na přesnou ránu Skorobogatčenkové reagují černohorské házenkářky oddechovým časem.
8'
Podstřel Grbičové skončil v síti, jenže pouze v té boční.
8'
Fominová se uvolnila na pravém křídla a poslala míč na bližší tyč.
7'
Kvalitní zákrok si připsala i gólmanka na opačné straně hrací plochy, které se podařilo vytěsnit pokus soupeřky.
7'
Skvělý zákrok Kaplinové, která si poradila se střelou soupeřky z pravé spojky.
6'
Rychlý kontr Rusek zakončila z pravé spojky střelou k protější tyči Skorobogatčenková.
5'
Ilinová prostřelila ze střední spojky vše, co jí stálo v cestě.
4'
3'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Tým Ruské házenkářské federace (Karina Sabirovová).