Mistrovství světa žen -  ONLINE PŘENOS -  Dánsko : Tunisko - 2. prosince 2021   20:30

Dánsko
Dánsko
2' Heindahlová  • 3' Nolsöeová Pedersenová  • 4' Haugstedová  • 5' Heindahlová  • 6' Nolsöeová Pedersenová  • 8' Heindahlová  • 9' Östergaardová Jensenová  • 10' A. M. Hansenová  • 13' Heindahlová  • 15' Nolsöeová Pedersenová  • 16' Heindahlová  • 18' Höjlundová  • 20' Nolsöeová Pedersenová  • 24' A. M. Hansenová  • 27' Burgaardová  • 31' K. Jörgensenová  • 34' Höjlundová  • 37' K. Jörgensenová  • 38' Höjlundová  • 40' K. Jörgensenová  • 41' Friisová  • 43' Heindahlová  • 44' Höjlundová  • 46' Friisová  • 47' K. Jörgensenová  • 49' R. Iversenová  • 49' Böhmeová  • 50' A. M. Hansenová  • 53' A. M. Hansenová  • 55' Burgaardová  • 56' Rejová  • 58' A. M. Hansenová  • 59' Burgaardová
34:16
(16:8)
Tunisko
Tunisko
3' Hamrouniová   • 7' Hachanová   • 12' Rezguiová   • 14' Hachanová   • 19' Zalfaniová   • 23' Jleziová   • 24' Jleziová   • 26' Rezguiová   • 34' Bouriová   • 40' Amicheová   • 48' Abdallahová   • 54' Bouriová   • 55' Bouriová   • 57' Amicheová   • 58' Amicheová   • 59' Yaakoubová
Dánsko
Tunisko

Dánsko – Tunisko 34:16 (16:8)
Nejvíce branek: Heindahlová 6, A. M. Hansenová 5, Nolsöeová Pedersenová 4 – Amicheová 3, Bouriová 3, Hachanová 2. Sedmimetrové hody: 1/1 – 0. Vyloučení: 3:1.
Je konec! Dánsko vstoupilo do světového šampionátu jasným vítězstvím nad Tuniskem. Favorizované Dánsko v dnešním souboji kralovalo od úvodních minut. Po první půli vedly Dánky o osm branek. Ve druhém poločase ale rozjely gólové hody a slaví triumf o osmnáct branek.
59'
Burgaardová v závěru utkání pobavila fanoušky technickou střelou s velkou porcí rotace.
59'
Yaakoubová dostala prostor na hranici brankoviště a dopravila míč za záda brankářky.
58'
Amicheová naznačila pohyb na levou stranu, uvolnila se na střed a rozvlnila síť.
58'
Hansenová opět zakončila ze střední vzdálenosti a uklidila svůj pokus pod břevno.
57'
Tunisko v závěru duelu o něco zlepšilo svou ofenzivu. Amicheová nasadila dánské brankářce housle.
56'
Gól vstřelil tým Dánsko (Mia Rejová).
55'
Bouriová se opět zbavila soupeřky a poslala míč do dolního rohu.
55'
Burgaardová se dostala do zakončení ze středu a odrazem o horní tyč se prosadila
54'
Ojedinělý světlý moment na straně Tuniska. Bouriová vyslala milimetrový lob.
53'
Dánsko se dočkalo třicáté branky. O tu se po výpadu středem postarala Hansenová.
51'
Bohmeová se hnala sama na brankářku, ale místo branky trefila její hlavu.
51'
Oddechový čas pro hosty.
50'
Dánsko z dnešního souboje dělá exhibici! Po chytrém naznačení se trefila Hansenová.
49'
Bohmeová stála na konci dalšího brejku, který vyšperkovala střelou do protipohybu brankářky.
49'
Iversenová ustala tvrdý souboj a z otočky přidala svou druhou branku v utkání.
48'
Abdallahová se dostala do úniku a odrazem o zem poslala míč k tyči.
48'
Tunisko dnes brzdí zbytečné nepřesnosti v ofenzivě. Další pobídka na levé křídlo byla o dva metry delší.
47'
Oddechový čas pro domácí.
47'
Dánsko přidává jednu branku za druhou a jde si pro vítězství. Brankářka Tuniska nyní dokonce dostala jesličky.
46'
Friisová se dostala do úniku, který s přehledem proměnila.
46'
Na hřišti teď kralují defenzivy obou týmů. Hráčky se jen velmi těžko probíjejí do zakončení.
44'
Další odvážným průnikem se uvolnila Hojlundová, která zakončila pod břevno.
43'
Naopak Dánky hrají přesně. Z otočky se z pozice pivota prosadila Heindahlová.
42'
Jedna z Tunisanek sice dostala míč do sítě, ale branka nemůže platit pro přešlap.
42'
Vyloučení v týmu Dánsko (Simone Böhmeová).
41'
Friisová se dostala do úniku a vychutnala si parádičku do horního rohu.
40'
Jorgensenová na opačné straně pronikla do skuliny mezi soupeřkami a poslala míč k tyči.
40'
Tunisko zaznamenalo svou desátou branku v utkání. O slovo se přihlásila Amicheová.
39'
Právě Hojlundová mohla po dalším brejku znovu udeřit, ale jedna ze soupeřek se s ní stačila vrátit.
38'
Dánsko pokračuje v dobrém ofenzivním výkonu. Pod břevno míč uklidila Hojlundová.
37'
Další rychlý protiútok už se Dánsku povedl mnohem lépe. Do dolního rohu míč napálila Jorgensenová.
36'
Pedersenová měla skvělou příležitost, ale pokusem o oblouček trefila tyč.
35'
Brankářka Tuniska v úvodu druhého poločasu výrazně zlepšila svůj výkon. Nyní si poradila s dělovkou z pravé strany.
34'
Tunisku opět vsadilo na hru bez brankářky a vyplatilo se. Trefila se Bouriová.
34'
Dánsko odskakuje do vedení o deset branek. Z hranice brankoviště se prosadila Hojlundová.
33'
Po přerušení se znovu pokračuje ve hře. Výborným zákrokem u přední tyče se blýskl brankářka Tuniska.
33'
Na hřišti už jsou zdravotníci s nosítky. Některé házenkářky se dokonce rozplakaly. Tohle opravdu nevidíme rádi.
33'
Tak toto je hodně nepříjemný pohled! Jedna z dánských házenkářek zůstává po jednom ze soubojů ležet a doslova křičí bolestí. Tady to klidně může být zlomená ruka.
32'
Tunisko poprvé po změně stran útočilo, ale dánská brankářka se přemístila k pravé tyči.
31'
Dánsko vstupuje skvěle i do druhého poločasu. Krásnou střelou se prosadila Jorgensenová.
31'
První poločas končí! Favorizované Dánsko zvládlo první půli dnešního souboje s velkým přehledem. Dánky Tunisku odskočily hned v úvodních minutách a od té doby jen navyšovaly své vedení. Po první půli tak favorit vede o osm branek.
30'
29'
Dánsko přestálo další útočnou akci soupeře. Dánky v první půli brání na jedničku.
28'
Tunisko předvedlo rychlý výpad po pravé straně, ale Abdallahová poslala míč do tyče.
27'
Také gólmanka Dánska zatím pomáhá svému mužstvu parádním výkonem. Další reflexivní zákrok.
27'
Burgaardová v pádu navyšuje dánské vedení na osm branek.
26'
Tunisko se dokázalo prosadit v početní převaze. Rezguiová v pádu poslala míč pod břevno.
25'
Vyloučení v týmu Dánsko (Mie Enggrob Höjlundová).
24'
Za Dánskou ale bleskově odpovídá Hansenová.
24'
Poprvé v utkání dalo Tunisko dvě branky v řadě. Po trpělivé kombinace se o sedmý zásah afrického mužstva postarala Jleziová.
23'
Tunisanky dokázaly přestát další útok Dánska a snižují. Další branku přidala Jleziová.
21'
Brankářka Tuniska si po dlouhé době připsala dobrý zákrok, když špičkou boty vykopla ránu Pedersenové.
20'
Pedersenová se znovu uvolnila z levého křídla a technickou střelou vymetla horní roh branky.
19'
Tunisko odvolalo brankářku. V početní převaze se prosadila Zalfaniová.
18'
Tunisko svou akci opět nezakončilo. Naopak na opačné straně Hojlundová udeřila.
17'
Na hřišti zatim kraluje dánská defenziva. Tunisanky jsou nuceny zakončovat z těžkých pozic.
16'
Heindahlová oklamala svou strážkyni a i v pádu střelou o zem nedala brankářce šanci.
15'
Pedersenová v přesilovce dostala přihrávku na levé křídlo, naskočila do brankoviště a střelou o tyč se prosadila.
15'
Vyloučení v týmu Tunisko (Fadwa Aouijová).
14'
Hachanová dostala přihrávku na pravou stranu, udělala dva kroky proti soupeře a švihem rozvlnila síť.
13'
Heindahlová si naběhla do střelecké pozice a zakončila do horního rohu.
12'
Rezguiová i v pádu z pravé strany prostřelila dánskou brankářku.
12'
Dánsko pokračuje ve vynikajícím výkonu i po oddechovém času. Sedmimetrový hod proměnila Burgaardová.
11'
10'
Evropský celek od úvodních minut kráčí za triumfem. O osmou branku Dánska se postarala Hansenová.
9'
Přihrávku na pravé křídlo dostala Jensenová, která zakončila k zadní tyči.
8'
Dánská brankářka se nenechala překvapit lobem a vykouzlila efektní zákrok.
8'
Dánsko pokračuje v ofenzivní smršti! Střelou z pivota se opět prosadila Heindahlová.
7'
Po delší době se prosadilo Tunisko. Po odváženém průniku se trefila Hachanová.
6'
Vyloučení v týmu Dánsko (Trine Östergaardová Jensenová).
6'
Další parádní brejk Dánska s přehledem zakončila střelou o zem Pedersenová.
5'
Naopak Dánsku zatím vychází všechno. Heindahlová zůstala chvíli nehlídaná a skulinku v obraně Tuniska potrestala.
4'
Tunisku se zatím směrem do ofenzivy moc nedaří. Hráčky v červeném dlouho hledaly prostor ke střele, ale přišly o míč.
4'
Dánsko pokračuje ve vynikajícím vstupu do utkání. Po bleskovém přechodu do útoku udeřila Haugstedová.
3'
Pedersenová si na opačné straně naběhla na levou stranu, uvolnil se a zakončila pod břevno.
3'
Tunisko bleskově odpovídá! Hamrouniová využila díru mezi soupeřkama.
2'
Dánsko se v úvodu dostává do vedení. Po trpělivé kombinaci otevřela skóre střelou z otočky Heindahlová.
1'
Dánsko obstaralo výhoz do prvního poločasu dnešního souboje a ihned se tlačí do útoku.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Ještě před startem utkání zazní hymny obou zemí.

Dánsko: Toftová, Reinhardtová – Nolsöeová Pedersenová, A. M. Hansenová, Heindahlová, Haugstedová, Böhmeová, Tranborgová, K. Jörgensenová, Rejová, Östergaardová Jensenová, Burgaardová, S. C. Petersenová, Höjlundová, Friisová, R. Iversenová.

Tunisko: Mkaddemová, Omraniová – Belhadjová, Dardourová, Zalfaniová, Massriová, Hachanová, Jouiniová, Rezguiová, Jleziová, Amicheová, Hamrouniová, Yaakoubová, Bouriová, Abdallahová, Aouijová..
Dánsko

Dánsko vstupuje do dnešního souboje v roli velkého favorita. Ze skupiny s Tuniskem, Kongem a Jižní Koreou by mělo Dánsko postoupit naprosto bez problémů. Házenkářky Dánska na posledním evropském šampionátu skončily čtvrté, když v boji o bronz nestačily na Chorvatsko. V listopadu Dánsko sehrálo dva přátelské duely s Ukrajinou. V obou případech Dánky nasázely třicet pět branek a zvítězily.
Tunisko

Házenkářky Tuniska vstupují do dnešního souboje v roli jasného outsidera. Tunisko v létě chybělo na olympijském turnaji v Tokiu. V červnu ale Tunisko došlo daleko na africkém šampionátu. V jeho semifinále nakonec Tunisko padlo v prodloužení s Angolou. V duelu o třetí místo pak přehrálo Kongo, se kterým bude bojovat o postup ze skupiny i na tomto šampionátu.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům házené! Vítejte u sledování textového přenosu z Mistrovství světa žen! Dnes se podíváme na duel mezi Dánskem a Tuniskem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.