Házená - MOL liga ženy - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Prešov - 3. listopadu 2017   18:00

Slavia
Slavia
2'   • 4'   • 6' Jačková  • 16'   • 18'   • 20' Míšová  • 28'   • 31' Galušková  • 34' Novotná  • 40'   • 41'   • 50' Novotná  • 52' Šetelíková  • 54'   • 58'
21:25
(8:11)
Prešov
Prešov
3'    • 7'    • 10'    • 11'    • 16' Bernátová   • 19' Vencuriková   • 21' Šutranová   • 27' Gajdošová   • 33'    • 35'    • 35'    • 38' Gajdošová   • 43'    • 55'    • 56'    • 56' Bačíková   • 59'    • 60'
Slavia
Kudláčková, Hillebrandová – Galušková, Hudakova, Chlupová, Chovancová, Jačková, Míšová, Novotná, Svobodová, Svobodová, Šetelíková, Tulipánová, Večeřová, Továrková.
Prešov
Bernátová, Gubiková, Goboňová, Vagaská – Bačíková, Gajdošová, Harčarufková, Liebiedieva, Pavúková, Popovcová, Puzderová, Ščerbáková, Šutranová, Vencuriková, Vraňuchová.

Házenkářky Slavie dnes nestačily na Prešov, kterému podlehly 21:25. Pražanky vedly jen na začátku zápasu, pak už naopak jen dotahovaly náskok soupeřek. Ten v průběhu druhé půle vzrostl až na pětigólový rozdíl. Slávistky tak utrpěly druhou porážku v sezóně MOL Ligy.
60'
V posledních vteřinách propadl za záda domácí gólmanky ještě jeden míč.
60'
Ještě gól domácího týmu. Oddechový čas pro Prešov.
59'
Prešovské házenkářky definitivně rozhodují o své výhře. Do konce utkání už zbývá jen něco přes minutu.
58'
Velmi dobrým zákrokem se prezentovala brankářka Kudláčková.
58'
Domácí hráčky snižují, ale stále ztrácejí tři branky.
56'
Martina Bačíková z trháku přidává další gól a se slávistkami to už vypadá hodně zle. Ještě oddechový čas kouče Řezáče.
56'
Další velmi důležitá trefa hostujícího celku.
55'
Prosazují se však také hráčky Prešova.
54'
Pražanky už ztrácejí jediný gól!
54'
Opět snížení domácích. Vypadá to, že závěr by mohl být dramatický.
53'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelila Martina Bačíková.
53'
A dá se říci, kontaktní gól slávistek! Pražanky jsou ve hře.
52'
Opět je to jen o tři góly, prosadila se Alena Šetelíková.
51'
Veronika Gajdošová zvyšuje proměněnou sedmičkou.
50'
Adéla Novotná svou trefou drží Slavii ve hře.
50'
Oddechový čas pro lavičku Prešova.
48'
Hostující hráčky si drží relativně bezpečný náskok.
47'
Hráčky v sešívaném už ztrácejí zase jen tři góly.
46'
Domácí tým je v plném počtu.
45'
Výborný zákrok Petry Kudláčkové.
44'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Barbora Večeřová).
44'
Domácí hráčky snižují.
43'
Hostující hráčky ale zaznamenaly dvě trefy v krátkém sledu a zase vedou o pět branek.
42'
Domácí hráčky navíc podržela dvěma výbornými zákroky brankářka Petra Kudláčková.
41'
Pražanky se opět prosazují, už prohrávají jen o tři góly!
40'
Pražanky konečně přerušili sérii soupeřek.
38'
Zcela volná Veronika Gajdošová zvyšuje na rozdíl pěti branek. Následuje oddechový čas slávistek.
35'
Poprvé v utkání vede hostující tým už o čtyři góly!
35'
Hráčky Prešova si ale zase berou zpět tříbrankové vedení.
34'
Adéla Novotná dokázala snížit.
33'
Hostující hráčky zase odskakují na rozdíl tří branek.
33'
Ten ale nedokázaly zakončit gólem.
32'
Slávistky se ubránily a sami přecházejí do dalšího útoku.
31'
Po brance Veroniky Galuškové ztrácejí domácí házenkářky dva góly.
31'
První poločas vyšel lépe Prešovu. Slávistky sice v úvodu vedli 3:1, ale poté už tahaly za delší konec pomyslného provazu házenkářky ze Slovenska. Uvidíme, co se bude dít na hrací ploše po změně stran.
30'
30'
Omlouváme se za menší technické potíže. V posledních vteřinách poločasu prohrává Slavia s Prešovem 8:11.
28'
Hostující tým si vyžádal oddechový čas.
28'
Pražanky korigují stav.
27'
Veronika Gajdošová si naběhla na pas od spoluhráčky a tváří v tvář slávistické brankářce nezaváhala. Hosté vedou už o tři branky.
26'
Celek Prešova odskakuje na rozdíl dvou gólů.
24'
Slávistkám se v zakončení nedaří. Střela z levého křídla se do branky nevešla.
22'
Adéla Novotná trefila jen tyč!
22'
Máme tu sedmičku pro Slavii!
21'
Za záda slávistické brankářky poslala míč Šutranová.
20'
A je opět vyrovnáno! Ze samostatného úniku se prosadila Adriana Míšová.
19'
Vedení Prešovu vrací svým zásahem Viktória Vencuriková.
18'
Pražankám se nyní dokonce podařilo vyrovnat!
16'
Slavia hned z následné akce snižuje.
16'
Hostující Katarína Bernátová zvýšila z rychlého protiútoku.
15'
Střelecké trápení slávistek pokračuje. Zůstávají na třech gólech.
13'
Hostující hráčka nedokázala zakončit z levého křídla.
12'
Domácím hráčkám v posledních minutách hapruje koncovka. Už šest minut neskórovaly.
11'
Hostující tým už dokonce vede.
10'
Teď už se Prešovu podařilo vyrovnat.
10'
A defenzivní úkoly si domácí hráčky dobře splnily.
9'
Slávistky pokazily rozehrávku na polovině soupeřek a musejí se rychle vracet.
8'
Nepřesná střela jedné z domácích házenkářek.
7'
Hostující hráčky snižují po hezké akci středem hřiště.
7'
Slávistkám byl odpískán útočný faul. Dopředu mohou Slovenky.
6'
Eliška Jačková vystihla špatnou rozehrávku soupeřek a z trháku navýšila náskok Pražanek.
4'
Domácí celek udeřil z rychlého kontru.
3'
Prešovu se podařilo vyrovnat.
2'
Domácí hráčky se ujali vedení střelou z devíti metrů.
1'
Slávistky se ubránily a nyní zakládají první útočnou akci v utkání.
1'
Vítám tu všechny házenkářské příznivce! V dohrávce 3. kola ženské MOL Ligy přivítají hráčky pražské Slavie slovenského zástupce z Prešova. Favoritkami utkání budou Pražanky, kterým patří v tabulce soutěže druhá příčka, když ze sedmi zápasů prohrály jediný. Prešovu patří šestá pozice s bilancí čtyř výher, jedné remízy a dvou porážek.