MS v házené mužů -  ONLINE PŘENOS -  Španělsko  : Egypt - 26. ledna 2019   17:30

To je z mé strany vše, na počtenou.
Je dobojováno. Španělsko potvrdilo roli favorita a nakonec porazilo Egypt 36:31. Evropský celek tak potvrdil roli favorita, ale musel zabrat, protože ještě ve druhém poločase prohrával o dvě branky. Nakonec to ale Španělsko v pohodě zvládlo.
60'
Hraje se poslední minuta tohoto utkání.
59'
Egypt to nevzdává a další jeho branku přidává Sanad.
59'
Ale Arino velmi rychle odpovídá.
58'
Po mnoha nepřesnostech a faulech se prosazuje jeden z egyptských hráčů.
56'
Po delší době se prosazuje také Egypt, když se trefil Sanad.
55'
Nyní už na palubovce existuje pouze jedno mužstvo. Španělsko doslova dominuje a začíná to zavánět debaklem.
53'
Další rychlá akce a obrana Egypta byla bez šance.
52'
A už je to o pět branek a vypadá to, že o vítězi tohoto utkání je definitivně rozhodnuto, protože tohle už Španělsko nepustí.
51'
Španělsko to nyní sehrálo velmi pěkně a odskakuje na čtyři branky.
50'
Ale také Egypt našel recept na obranu soupeře a je to zase jen o tři branky.
50'
I bez vyloučeného hráče se dokázal španělský celek prosadit.
49'
Střelou z dálky nedal brankáři šanci Canellas.
48'
Ale to už neplatí, protože Egypt hned snižuje. Nyní se vůbec, ale vůbec nebrání.
47'
Ale nyní už Španělsko nezaváhalo a bere si zpět tříbrankové vedení.
46'
Španělsko se neprosadilo, naopak po rychlé akci udeřil Egypt.
45'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Egypt (Ahmad Al-Áhmar).
44'
Ale Španělsko, to je ve druhém poločase ofenzivní mašina, což teď potvrdil Figueras.
43'
No vida, pak že to nepůjde. Hezká akce Egypta skončila brankou a Egypt je znovu ve hře.
42'
Ale Španělsko je nyní směrem dopředu neomylné. Další branku přidává Morros.
41'
Po delší době se prosazuje také egyptský tým, který snižuje na rozdíl tří branek.
39'
A znovu. Tentokrát se hezky trefil Canellas.
39'
A další rychlá akce a další blesková branka španělského výběru, který nyní na palubovce doslova dominuje.
39'
Španělsko je nyní rozjeté a Egypt absolutně nestíhá. Prosazuje se Solé.
38'
Ale Egypt se nevzdává a po rychlé akci snižuje.
38'
Další úspěšný útok španělského celku, který dokonale otáčí vývoj tohoto utkání a začíná potvrzovat roli favorita.
37'
Španělsko zabralo a je to znát. Třetí branka v řadě a evropský celek je najednou ve vedení.
36'
Nyní se Egypt neprosadil, následně se jeho hráči nestihli vrátit do obrany a je vyrovnáno.
36'
Ale hned odpovídá Gomez Abello.
35'
Ale Egypt dnes hraje skvěle a hlavně s velkou bojovností. To potvrdil nyní i skórující Abdú.
34'
Po vyloučení jednoho z egyptských hráčů se Španělsko přeci jen prosazuje.
33'
Nejdříve předvedl španělský brankář skvělý zákrok, ale na dorážku už nestačil a je to znovu o dva góly.
32'
Španělsko ale bleskově odpovídá. Evropský celek musí zabrat, pokud chce tedy nakonec potvrdit roli favorita.
31'
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:18 hodin.
První poločas je za námi. Španělsko dnes hraje v hodně vlažném tempu, naopak hráči Egypta bojují a zatím vedou 18:17, což je samozřejmě velké překvapení. Nutno ale dodat, že je před námi celý druhý poločas.
30'
30'
Ale Egypt dnes bojuje a hraje velice dobře. Po hezké kombinaci se prosadil Sanad.
29'
Je vyrovnáno. Prosadil se Solé.
29'
Španělsko hned odpovídá a znovu je to pouze o jednu branku.
29'
Ale Egypt je v laufu a nyní to jeho hráči potvrdili.
28'
Španělsko nyní rozjelo kolotoč a nakonec z toho byla branka z pravé spojky.
27'
Oddechový čas pro domácí.
27'
Další chyba v rozehrávce a další branka Egypta.
26'
Španělsko hraje v posledních minutách zcela bez chuti a Egypt toho nyní dokonale využívá a jde do vedení o jednu branku.
25'
Egypt se neprosadil a následně bylo na tahu Španělsko, ale i jeho akce skončila nepřesnou střelou.
23'
Ale Egypt to sehrál výborně a je to 14:14. Zatím sledujeme hodně ofenzivní zápas.
22'
Viděli jsme na každé straně jeden neúspěšný útok, ale nakonec to španělskému celku vyšlo a jde do vedení.
20'
Při signalizované pasivitě se jeden z hráčů Egypta nakonec přeci jen prosazuje.
19'
Španělsko se dlouho nemohlo prosadit, ale nakonec vše propálil Solé.
18'
Egypt i v oslabení dává branku a je znovu vyrovnáno.
18'
Vyloučení v týmu Egypt (Ibrahím Almasrí).
18'
Ale Španělsko znovu potvrdilo, že v útoky dnes nemá problém a jde znovu do vedení.
17'
Zejnelbédín to vzal na sebe a udělal to dokonale, je srovnáno.
17'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Španělsko (Ferran Solé).
16'
Brankostroj pokračuje, protože už po sedmi vteřinách Egypt znovu vyrovnává.
16'
Španělsko si ale hned bere vedení zpět.
16'
Tentokrát se ale Egypt výborně ubránil a z následného brejku udeřil.
15'
Ale směrem dopředu je to ze strany Egypta mnohem lepší. Tentokrát se prosadil Šebíb.
14'
Egypt se zatím v obraně trápí. Španělsko se lehce prosazuje, což potvrdilo i nyní.
14'
13'
Blesková krásná akce evropského celku, po které se prosazuje Solé.
12'
Ale nyní to vyšlo i Egyptu, který bleskově odpovídá.
12'
Španělsko začíná v tomto duelu dominovat. Po dobré obraně přidává další branku.
11'
Nyní Egypt chyboval, míče se zmocnil Canellas, která pohodlně překonal brankáře.
10'
Znovu máme vyrovnáno, tentokrát se z dálky prosadil Morros.
8'
7'
Ale favorit tohoto zápasu, kterým je Španělsko, bleskově odpovídá a je srovnáno.
6'
Španělský celek chyboval v rozehrávce a toho Egypt dokonale využil a poprvé v utkání jde do vedení.
5'
Po několika nepřesnostech se prosazuje Abdalráhím.
4'
Obrana egyptského celku zatím příliš nefunguje a Španělsko toho znovu lehce využívá.
4'
To ale dlouho nevydrželo, protože z pravé spojky se trefuje egyptský hráč.
3'
Prosazuje se ale také Fernández, který posílá svůj celek znovu do vedení.
3'
Egypt ale okamžitě odpovídá a je tedy znovu srovnáno.
2'
Ale ani Egyptu to nevyšlo a po rychlé akci dává Španělsko první branku v zápase.
1'
Z první akce španělského celku byla pouze nepřesná střela a na tahu je tak poprvé v utkání tým Egypta.
1'

Španělsko: Sterbik, Pérez de Vargas, Corrales – Gurbindo, Fernández, Entrerríos, A. Dujshebaev, Sarmiento, Aguinagalde, Cañellas, Morros, Ariño, Gomez Abello, Guardiola, Goñi Leoz, Solé, Figueras, D. Dujshebaev.

Egypt: Handáví, Altajar, Šahín – Umar, Hasan, Chajrí, Hadžách, Almasrí, Nawar, Abdú, Al-Wakil, Al-Dirá, Al-Áhmar, Šebíb, Zejnelbédín, Sanad, Abdalráhím, Mamdúh..
Vítám všechny fanoušky házené. Světový šampionát má na programu závěrečné duely a my budeme sledovat utkání o konečné 5. až 8. místo, ve kterém se střetne Španělsko s Egyptem. Jasným favoritem je evropský celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.