Jižní Korea - Srbsko | ONLINE | 4.8.2012 12:15 | OH - házená 2012 | ŽIVĚ | iSport.cz

S konstatováním, že Jižní Korea podlehla Srbsku 22:28, se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek soboty a u dalších online přenosů z XXX. Letních olympijských her v Londýně zase někdy na počtenou. Třeba již od 15:30, kdy mezi sebou změří síly házenkáři Argentiny a Švédska. (22:28)
Nejlepším střelcem na straně Korejců je s šesti góly Han Jeong. Na straně Srbska se nejčastěji trefovali, celkem pětkrát, Ivan Nikčevič a Alem Toskič. (22:28)
Utkání mezi Jižní Koreou a Srbskem je u konce. Srbové nakonec potvrdili roli favorita a vítězí 28:22, čímž si do tabulky připisují první olympijské dva body. (22:28)
60
Konec zápasu. (22:28)
60
Dalibor Cutura skóruje z pravé strany a pravděpodobně se postaral o poslední gól utkání. (22:28)
60
Srbsko si ještě vyžádalo 37 vteřin před koncem oddechový čas. (22:27)
60
Han Jeong se prosazuje z levého křídla a ještě kosmeticky upravuje výsledek. (22:27)
59
Jae Woo Lee míjí branku při střelbě sedmimetrového hodu! (21:27)
58
Alem Toskič je naopak na druhé straně neomylný. (21:27)
58
Lee opět vylepšuje statistiky srbského gólmana. (21:26)
57
Zarko Sesum skóruje po pěkné akci středem. (21:26)
56
Jung toho nevyužívá a trefuje z křídla jen Staniče. (21:25)
56
Cutura ztrácí míč a Korejci tak mají další šanci ke snížení. (21:25)
55
Srbsko si bere oddechový čas. (20:25)
54
Lee ztroskotává na výborném Staničovi, který si tak opět vylepšuje své statistiky. (20:25)
54
Marko Vujin se po individuální akci středem prosazuje. (20:25)
53
Junggeu Park skóruje z rychlé protiakce. (20:24)
53
Marko Vujin skóruje z levé strany, oba celky se v posledních minutách nějak rozstřílely. (19:24)
52
Z levého křídla se prosazuje Han Jeong. (19:23)
52
Ivan Nikčevič se prosazuje z rychlého brejku. (18:23)
51
Na druhé straně si pohodlně došel pro další gól Marko Vujin. (18:22)
50
Ko následně míjí srbskou branku. (18:21)
50
Suyoung Jung to zkoušel ze strany, ale byl výborně zablokován. (18:21)
49
Jae Woo Lee míří na dvě minuty na trestnou lavičku. (18:20)
48
Rychlá protiakce a v ní se Jung trefuje přesně z pravého křídla. (18:20)
48
Ivan Stankovič toho využívá a ukončuje sedmiminutové čekání Srbů na gól. (17:20)
48
Han Jeong si připisuje další zbytečnou ztrátu. (17:19)
47
Manoljovič míří na trestnou lavičku, další početní výhoda pro Jižní Koreu. (17:19)
46
Manoljovič mohl prolomit srbské čekání na gól, ale proti byla opět tyč branky! (17:19)
45
Lee ztroskotává na výborném Staničovi. (17:19)
44
Jižní Korea přesilovku využívá, když se přesně trefuje Jae Woo Lee. Rázem je náskok favorita pouze dvoubodový! (17:19)
44
Stankovič dalším vyloučeným Srbem. (16:19)
43
Yoon následně trefuje tyč srbské branky! (16:19)
43
Lee mohl přidat další gól z rychlého brejku, ale Stanič byl tentokrát úspěšný. (16:19)
42
Zarko Sesum dostává další dvě trestné minuty. Navíc se bude házet sedmimetrový hod. (15:19)
42
Nikčevič se dopouští ztráty, další šance pro Asiaty. (15:19)
41
Lee snižuje ze střední vzdálenosti další nechytatelnou střelou. (15:19)
41
Jižní Korea si vyžádala oddechový čas. (14:19)
41
Ivan Nikčevič se trefuje středem naprosto nechytatelně. (14:19)
40
Jae Woo Lee přidává čtrnáctý gól korejského celku. (14:18)
40
Sesum trefuje pouze tyč korejské branky! (13:18)
39
Dalibor Cutura překonává gólmana Park. Srbům tam teď padá naprosto vše. (13:18)
38
Zarko Sesum přetavuje další srbskou střelu v gól. (13:17)
37
Hyowon Eom se ze stejné pozice rovněž nemýlí. (13:16)
37
Zarko Sesum navyšuje srbské vedení po rychlém protiútoku. (12:16)
36
Vučkovič fauluje a dostává již druhou žlutou kartu, což znamená automaticky červenou! (12:15)
35
Eom trefuje jen připraveného Staniče. (12:15)
35
Alem Toskič přidává dobře umístěnou střelou přes obranu další tvrdý zásah. (12:15)
34
Ilič ztroskotal na dobrém zákroku gólmana Chanyoung Park. (12:14)
33
Hyowon Eom střílí další gól korejského celku ze střední vzdálenosti. (12:14)
33
Ivan Nikčevič přidává z oblíbeného levého křídla další přesný úder. (11:14)
32
Pokus Vujina zblokován korejskou obranou. (11:13)
32
Han Jeong se prosazuje z levého křídla. (11:13)
32
Nenad Vučkovič si půjde na dvě minuty odpočinout. Přesilovka pro korejský výběr. (10:13)
31
Dalibor Cutura přidává třináctý gól srbského celku po dobrém průniku středem. (10:13)
31
Začal druhý poločas. (10:12)
Střelecky nejaktivnějším hráčem je prozatím Korejec Junggeu Park se čtyřmi brankami na kontě. Třikrát se dokázali trefit Han Jeong, Alem Toskič a Ivan Stankovič. (10:12)
Po výborné ofenzivní podívané z úvodu utkání se střelba obou celků značně zasekla a k vidění byla dokonce dlouhá sedmiminutová pasáž, při které se ani jeden z týmů nedokázal prosadit. Mírně lepší jsou prozatím Srbové, kteří mohou do šatny odcházet i spokojenější, když vedou po třiceti minutách hry 12:10. (10:12)
30
První poločas skončil. (10:12)
30
Jung to ještě v úplném závěru zkoušel, ale Stanič byl opět úspěšnější. (10:12)
30
Pokus Iliče je zablokován korejskou obranou. (10:12)
29
Suyoung Jung zbytečně ztrácí míč. (10:12)
29
Ivan Stankovič přidává další gól Srbů, kteří tak navyšují své vedení. (10:12)
28
Kyungsuk Park míří na trestnou lavičku. Přesilovku si zahrají také Srbové. (10:11)
28
Korea zůstala u míče a Suyoung Jung se drzým průnikem středem dostává k další brance. (10:11)
28
Han Jeong mířil dobře, ale Stanič vytáhl další skvělý zákrok. (9:11)
27
Srbové zůstali u míče a z levého křídla je neomylný Ivan Nikčevič. (9:11)
27
Prodanovič to zkoušel z pravého křídla, Lee vyráží. (9:10)
26
Han Jeong toho využívá a v rychlém brejku snižuje již na rozdíl jediné branky. Stanič byl bez šance. (9:10)
26
Stankovič ztrácí míč, další šance pro Koreu ke snížení. (8:10)
25
Han Jeong se z levého křídla nemýlí a snižuje na rozdíl dvou gólů. (8:10)
24
Nenad Vučkovič je prvním vyloučeným hráčem v zápase. Přesilovka pro asijský tým. (7:10)
24
Na druhé straně Junggeu Park skóruje dobře umístěnou střelou ze středu hřiště. (7:10)
23
Tak konečně jsme se dočkali! Ivan Nikčevič skóruje přesnou ranou z levého křídla. (6:10)
23
Ani Han Jeong neukončuje dlouhé čekání na gól. (6:9)
22
Cutura si připisuje další ztrátu, Srbové již přes sedm minut nedokázali skórovat. (6:9)
22
Jung byl při svém pokusu zablokován. (6:9)
21
Stankovič opět zvýšil sebevědomí výbornému gólmanovi Lee. (6:9)
21
Srbská hra není v posledních minutách dobrá. Trenér Vukovič si proto vyžádal čas na poradu. (6:9)
20
Lee trefuje ze značky sedmimetrového hodu pouze tyč! (6:9)
19
Eom na druhé straně hrací plochy ztroskotal na Staničovi. (6:9)
18
Momir Ilič nevyužívá sedmimetrový hod. Lee se blýskl dalším skvělým zákrokem. (6:9)
18
Jung vidí další žlutou kartu. (6:9)
17
Nikčevič z levého křídla napálil jen gólmana Lee. (6:9)
16
Toskič byl nepřesný při střelbě a Junggeu Park se tak z rychlé protiakce nemýlí. (6:9)
16
Stankovič získává míč a Srbsko může jít opět do útoku. (5:9)
15
Nikola Manoljovič přidává z levé strany další přesný zásah Srbů. (5:9)
14
Prodanovič se z pravého křídla trefuje pouze do připraveného Lee. (5:8)
14
Momir Ilič vidí také žlutou kartu. (5:8)
13
Stejný hráč následně snižuje stav a ukončuje tak šestiminutové čekání Korejců na gól. (5:8)
13
Junggeu Park potrestán žlutou kartou. (4:8)
13
Stankovič navyšuje srbské vedení drzým průnikem středem. (4:8)
12
Ilič z rychlého brejku rovněž nepřesný. (4:7)
12
Jae Woo Lee si počínal podobně, srbský gólman prozatím vítězí nad korejskými střelci. (4:7)
11
Yoon si vylámal zuby opět na výborném Staničovi. (4:7)
11
Jižní Korea si vyžádala oddechový čas. (4:7)
11
Alem Toskič je na druhé straně neomylný po individální akci a přesném zakončení. (4:7)
10
Kyungsoo Ko byl výborně zablokován srbskou obrannou hrází. (4:6)
9
Ivan Stankovič využívá korejské ztráty a přidává ze stejné pozice jako Prodanovič další gól. (4:6)
9
Rajko Prodanovič přidává z levé strany pátý srbský gól. (4:5)
8
Dalibor Cutura tentokrát ztroskotal na výborném Lee. (4:4)
7
Han Jeong z rychlého brejku srovnává. (4:4)
6
Alen Toskič pokračuje v ofenzivním trendu házené a přidává další gól. (3:4)
6
Junggeu Park se na druhé straně prosazuje ze strany. (3:3)
5
Sedmimetrový hod zkušeně proměňuje Momir Ilič. (2:3)
5
Lee vidí rovněž žlutý kartonek. (2:2)
4
Vučkovič je prvním potrestaným hráčem, který vidí žlutou kartu. (2:2)
4
Toskič srovnává krok přesnou střelou ze střední vzdálenosti. (2:2)
3
Hyowon Eom se z rychlé protiakce prosazuje a Korejci jdou zpět do vedení. (2:1)
3
Rychlý brejk v podání Srbů a Rajko Prodanovič se nemýlí. (1:1)
2
Po srbské ztrátě se stejný hráč dostal do zakončení, ale Stanič je tentokrát úspěšnější. (1:0)
1
Utkání právě začalo. (0:0)
Rozhodčími tohoto střetnutí jsou Charlotte Bonaventura a Julie Bonaventura z Francie. (0:0)
Trenérem korejského týmu je Jai Suk Choi, srbskou lavičku koučuje Veselin Vukovič. (0:0)

Jižní Korea: Lee C., Park C. – Jeong Y., Lee J., Paek, Ko, Eom, Yoon, Park K., Park J., Jung, Lim, Yu, Jeong H.

Srbsko: Marjanač, Stanič – Vujin, Nikcevič, Manojlovič, Toskič, Stanič, Ilič, Markovič, Prodanovič, Rnič, Beljanski, Vučkovič, Čutura, Stankovič. (0:0)
Házenkáři Srbska jsou na tom velice podobně a rovněž nemají na kontě ani bod. Španělům podlehli 21:26, ve svém druhém vystoupení Chorvatům 23:31 a naposledy ve čtvrtek i Dánsku těsně 25:26. (0:0)
Jižní Korea má prozatím na kontě tři porážky. Na úvod turnaje podlehla Chorvatsku 21:31, poté nestačila po výsledku 19:22 ani na Maďarsko a naposledy podlehla Španělsku 29:33. (0:0)
Přeji příjemný den všem fanouškům házené. Olympijský turnaj v házené pokračuje již svým osmým hracím dnem a v něm je tradičně na programu šest utkání, tentokrát z mužské části. Mezi nimi nechybí ani duel Jižní Koreje se Srbskem. (0:0)
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:15.