Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni:

SK Horácká Slavia Třebíč – Tomáš Štůrala
Salith Šumperk – Kamil Vávra
Ve třetí třetině jsme gól neviděli a tak Horácká Slavia Třebíč zvítězila na ledě Šumperka 1:0.
60:00
59:56
Sedlákova střela z otočky skončila nad brankou Štůraly.
59:44
Ofsajd Šumperka.
59:35
Třebíč teď odolávala velkému tlaku Šumperka, nakonec vyhodila puk do středního pásma.
59:10
Moskalova střela zblokovaná.
58:55
Koutský zůstává na střídačce, Šumperk to zkouší se šesti hráči v poli.
58:55
Oddechový čas pro domácí.
58:55
Šumperk si ještě zahraje přesilovou hru. Rostislav Malena dostává dvě minuty za podražení.
58:46
Zdráhalova střela z modré skončila pod betony Koutského.
58:00
Eratovu tvrdou střelu Koutský vyráží.
57:20
Po souboji zůstal na ledě ležet Vodný, za pomocí svých spoluhráčů míří rovnou do kabin.
56:43
Holcova střela šla mimo tři tyče Koutského brány.
55:13
Brunec nabil puk na modrou Gewiesemu, ten trefil pouze prvního bránícího hráče.
54:18
Havlova střela z modré končí na betonech domácího gólmana.
54:04
Dolníčkova střela se zastavila až o levou tyč Koutského brány.
53:23
Zuzinova střela z levého kruhu končí nad brankou Koutského.
52:44
Dolníček nabil puk Eratovi který z první vyslal tvrdou střelu na Koutského.
51:25
Zakázané uvolnění se píská i na druhé straně, vhazuje se po pravici Štůraly.
50:35
Žálčík poslal puk přes všechny čáry a rozhodčímu nezbylo nic jiného než odpískat zakázané uvolnění.
49:40
Holcovu nebezpečnou střelu vyráží Koutský betony,
49:32
49:28
Bilčíkovu střelu srazil Berger do rohu kluziště.
48:52
48:32
Šumperk si teď vytvořil několik dobrých šancí, což pociťují i diváci kteří ženou Draky za vstřelením branky.
47:42
Sedlák ztratil puk na modré a do úniku se dostal Miroslav Holec kterému pod nohy padl Martin Novotný který je také za toto vyloučen na dvě minuty za faul kolenem.
47:12
Třebíč vyhazuje puk do bezpečí.
46:48
Šumperku se naskytuje možnost ke vstřelení branky. Vyloučen Tomáš Dujsík za nedovolené bránění.
46:29
Moskal dostal zpoza branky přihrávku, jeho následnou střelu Štůrala zneškodnil lapačkou.
46:10
Erat se dobře uvolnil a nakonec dostal i nahrávku od Holce, jeho zakončení bylo ovšem nepřesné.
44:04
Tomáš Drtil zůstal po souboji ležet na ledě. Nakonec za pomoci spoluhráčů odjíždí na střídačku.
43:40
Čechova střela si to namířila do lapačky Koutského.
42:55
Staněk byl s přechodem do útočného pásma moc rychlí, rozhodčí píská ofsajd.
42:26
Holíkova tvrdá střela z modré končí těsně vedle branky hostujícího gólmana.
41:58
Zakázané uvolnění Třebíče, vhazuje se po pravici Štůraly.
41:45
Puk na střídačce, vhazuje se ve středním pásmu.
41:05
Zuzinova střela z pravého kruhu orazítkovala betony Koutského.
40:51
Dietzova střela ze středního pásma končí na betonech Štůraly.
40:10
Pláškova střela z úvodu třetí třetiny končí mimo.
40:01
Další třetina začne přibližně v 19:38
Ve druhé třetině jsme viděli jednu branku o kterou se v dvaadvacáté minutě postaral Michal Vodný. Hráči zatím hrají disciplinovaně o čemž svědčí i jedna jediná přesilová hra ve druhé třetině kterou měli hosté.
40:00
39:46
Moskal na ledě, Šumperk hraje v plném počtu.
39:24
Hosté teď dobře kombinovali, na konci celé akce stál Holec který se z úhlu snažil překvapit Koutského.
38:51
Erat poslal puk mezi kruhy na volného Dolníčka, tomu jeho střelu zneškodnil Koutský lapačkou.
38:25
Berger se vydal v oslabení do útoku, jeho střela se mezi tři tyče nevešla.
37:47
Vyloučen Patrik Moskal na dvě minuty za hákování.
37:33
Štůrala odjíždí na střídačku, Třebíč bude hrát přesilovku.
36:40
Plášek si hledal dlouho střeleckou pozici, nakonec si ji i našel ale puk šel pouze do boční sítě Štůralovy brány.
36:31
Drtil nahodil puk do útočného pásma, tam ale nebyl nikdo z domácích hráčů.
34:52
Sedlák se snažil najít najíždějícího Staňka tomu ale puk včas sebral Štůrala.
34:05
Veleckého střela se mezi tři tyče nevešla.
33:41
Icing Šumperka.
33:15
Berger čekal s přihrávkou do poslední chvíle, nakonec našel Brunce, který z velkého úhlu trefil boční síť brány.
32:53
Čuřík teď skvělou otočkou vyzrál na protihráče, následně přihrál puk Dolníčkovi tomu jeho střelu zneškodnil Koutský.
32:01
Moskalova nepřesná nahrávka končí na holích hostů, ti o puk ale rychle přišli.
30:55
Dolníček dostal přihrávku do ofsajdu.
30:46
Staňkovu střelu srazil Štůrala do ochranné sítě.
29:00
Hra se teď přelévá z jedné strany na druhou, ke střele se zatím ani jeden tým nedostal.
28:22
Cink nejprve doloval puk mezi svýma nohama, nakonec se dostal i ke střele která ale skončila na prvním bránícím hráči.
27:50
Zakázané uvolnění domácích.
27:33
Puk v Koutského lapačce.
27:13
Slavík se dostal s pukem do útočného pásma, tam o něj vzápětí ale rychle přišel.
26:02
Michal Velecký bekhendovou střelou míjí Štůralovu branku jen o pár centimetrů.
25:41
Zuzinovu střelu zblokoval Novotný který s bolestivou grimasou odjíždí na střídačku.
25:01
Vávra to zkusil bekhendem, Štůrala byl připraven a puk vyrazil.
24:39
Žálčík zpoza branky poslal puk před bránu na volného Moskala, ten trefil dobře postaveného Štůralu.
24:01
Nepřesná rozehrávka Třebíče končí na zakázaném uvolnění.
23:39
V šanci dva na dva nahrával Plášek puk na Veleckého, tomu jeho střelecký pokus zblokoval jeden z hostujících hráčů.
22:46
Pláškova střela skončila ve výstroji hostujícího gólmana.
21:47
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Hosté se dostávají do vedení. Holec poslal puk před bránu, kde MICHALU VODNÉMU stačilo pouze nastavit hůl aby překonal Vladislava Koutského. Asistence: Miroslav Holec, Peter Zuzin.
20:22
Znovu se ke střele dostal Drtil, tentokrát skončila na prvním bránícím hráči.
20:15
Drtilova střela tahem z modré skončila v lapačce Štůraly.
20:01
Další třetina začne přibližně v 18:47
První třetina nám žádný gól nepřinesla. Šumperk měl dobrou příležitost ke skórování v sedmé minutě když se jim naskytla více jak minutová přesilovka pět na tři, Štůrala ale všechny pokusy domácích zneškodnil.
20:00
19:59
Holíkova střela v poslední vteřině první třetiny skončila v lapačce Štůraly.
19:26
Křivohlávkova střela z modré orazítkovala betony Koutského.
18:45
Havlova střela skončila v lapačce Koutského.
18:26
Proti střele Zuzina zasahoval domácí gólman betonem.
18:10
Nebezpečnou střelu Havla vyrazil Koutský před sebe.
17:41
Plášek ztratil puk ve středním pásmu, do nebezpečné šance se mohl dostat Erat, ovšem u puku byl jako první Sedlák.
16:37
Opět Čuřík u puku, tentokrát se snažil objet bránu a zasunout kotouč za Koutského, ten mu v tom zabránil vystrčením svého levého betonu.
15:17
Čuříkovu střelu ze středního pásma vyrazil Koutský do rohu kluziště.
14:12
Holíkovi ztratil puk v obraném pásmu, ten se dostal na hůl Erata který prověřil reflexy Koutského.
13:34
Drtilovu střelu tahem z modré zneškodnil Štůrala svou lapačkou.
13:28
Puk mezi diváky, vhazuje se v obraném pásmu hostů.
13:22
Berger se nedal odstavit od puku a když už se to Třebíči povedlo tak jen za cenu zakázaného uvolnění.
12:36
Zakázané uvolnění Třebíče, vhazuje se po levici Štůraly.
12:28
Třebíči se přesilovka vůbec nepovedla, Koutský neměl téměř žádnou práci.
12:28
12:21
Dolníček poslal puk na Erata ten poslal puk nad bránu Koutského.
11:31
Nepřesná rozehrávka hostů končí na holi Sedláka, ten puk odpravil do bezpečí.
10:40
Drtil vyhazuje puk přes všechny čáry.
10:20
I hosté si zahrají přesilovou hru. Jakub Slavík si jde odpykat dvě minuty za podražení.
09:43
08:58
Malena na ledě, Třebíč hraje ve čtyřech.
08:47
Moskal posílal puk napříč brankovištěm na volného Staňka toho vychytal pravým betonem Štůrala.
07:57
Dietzovi křižná přihrávka nevyšla, Bartoň poslal puk mezi diváky.
07:44
Třebíč jde do tří. Roman Erat dvě minuty vysoká hůl.
07:21
Šumperk kombinuje v útočném pásmu, ke střele se však nemůže dostat.
06:48
Máme tu první vyloučení dnešního zápasu. Dvě minuty za napadení dostává hostující Rostislav Malena.
06:40
Cinkova střela sražena do ochranné sítě. Vhazuje se po pravici Štůraly.
05:10
Novotný se snažil najít volného Brunce, nahrávka se mu však nepovedla a u puku jsou hosté.
04:55
Jarošova střela z modré byla nepřesná.
04:28
Dietz prověřil Štůralu střelou ze středního pásma, hostující gólman podržel puk ve své výstroji.
03:49
Dietz ztratil puk na modré a do úniku se dostal Havel, toho skvěle vychytal Vladislav Koutský.
03:06
Střelu Čecha schoval Koutský do lapačky.
01:53
Staňkovu střelu Štůrala zlikvidoval.
01:20
Sedlákova střela bekhendem nebyla příliš přesná, ale odrazila se na volného Moskala, který ovšem nedokázal trefit bránu.
00:26
Marek Haas vystihl rozehrávku Třebíče, Dolníček však puk pro hosty rychle vybojoval zpět.
00:01
Úvodní buly vyhráli hosté.
00:01
Hráči obou celků jsou již na ledě, utkání za malou chvíli začne.

Salith Šumperk: Koutský (Jeschke) – Drtil, Holík, Sedlák, Dietz, Slavík, Novotný, Gewiese – Velecký, Plášek, Haas – Žálčík, Moskal, Staněk – Vávra, Berger, Brunec – Kužílek, Vachutka, Cink

SK Horácká Slavia Třebíč: Štůrala (Klimeš) – Malena, Zdráhal, Bilčík, Bartoň, Jaroš, Dujsík – Erat, Dolníček, Havel – Vodný, Holec, Zuzin – Wasserbauer, Křivohlávek, Čuřík – Přibyl, Čech, Králík

Rozhodčí: Přikryl – Adamec, Poruba.
Poslední vzájemný zápas:

Salith Šumperk : SK Horácká Slavia Třebíč 2:1
Branky a nahrávky: Holík (Sedlák, Moskal), Staněk (Sedlák, Moskal) – Křivohlávek (Kaut, Nahodil).
Šumperk si ze sedmi zápasů dokázal připsat na své konto čtyři vítězství, třikrát pak odcházel z ledu poražen. Poslední zápas odehráli draci na ledě Jihlavy. Tento zápas byl velmi napínavý o čemž svědčí i fakt, že rozhodčí nařídil čtrnáct vteřin před závěrečnou sirénou trestné střílení pro Šumperk, které dokázal Tomáš Sedlák proměnit a poslat tak svůj tým do prodloužení. V tom ovšem tým z podhůří Jeseníků padl a odvezl si tak z ledu Dukly jeden bod za prohru v prodloužení. Nejproduktivnějším drakem je s šestnácti body (5+11) Patrik Moskal, nálepku nejlepšího střelce týmu má pak prozatím Lukáš Žálčík.
Horácká Slavia Třebíč dokázala vyhrát šest z dosavadních sedmi duelů a i díky této formě se Třebíč nachází na samém čele tabulky, kterou vede o čtyři body. Poslední zápas odehráli svěřenci Jiřího Mičky proti Havlíčkovu Brodu, který dokázali porazit na domácím ledě 5:2. Produktivitu týmu vede Miroslav Holec s devíti body (3+6). Nejlepším střelcem Třebíče je pak Vilém Burian který dokázal vsítit pět branek.