1. česká hokejová liga - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kadaň : Ústí n. Labem - 12. října 2019   17:00

Kadaň
Kadaň
24:54' Foltýn (Zygmunt) • 38:33' M. Jandus (Trefný, Chlouba)
2:5
(0:2, 2:1, 0:2)
Ústí n. Labem
05:58' Kružík  (Severa, Pšenička) • 07:46' Maršoun  (D. Krejčí, Tůma) • 24:26' Maršoun  (Vildumetz, Tůma) • 52:24' O. Bláha  (Kordule, Filip) • 59:14' Maršoun
Kadaň
Zubzanda Tomáš, Pavlovič Alexander – Kokrment Ondřej, Coubal Richard
ZS Kadaň

Ve třetí třetině se dvakrát prosadili hosté. Ve třiapadesáté minutě Ondřej Bláha, v poslední minutě zápasu Petr Maršoun. Ústí nad Labem si tak za výhru 2:5 připisují tři body do tabulky Chance ligy.
59:42'
Icing Trhačů.
59:14'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
PETR MARŠOUN se dostal do samostatného úniku a své sólo zajkončuje za záda Jakuba Neužila. Bez asistence.
58:45'
Ústí se dostalo do přečíslení dva na jednoho, Tomáš Pšenička místo přihrávky zvolil střelu, nepřesnou.
58:11'
Hosté si berou oddechový čas!
58:02'
Pawel Zygmund zkončoval domácí útok, ovšem nepřesně.
56:42'
Daniel Kružík vyslal střelu na Neužila, ten bezproblémů chytá.
55:05'
Hosté vyhazují puk přes všechny čáry.
54:38'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Lukáš Zukal – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
53:41'
Hosté jsou usazeni před Neužilem.
52:24'
Hosté se dostali do přečíslení, kterého využívá ONDŘEJ BLÁHA. Asistence: Pavel Kordule, Matyáš Filip.
51:51'
Trhači kombinovali v útočném pásmu, ke střely se niokdo z hráčů nedostal.
50:32'
Ústí kombinuje před Neužilem.
49:38'
Trhači držejí puk za vlastní brankou.
48:33'
Střelu Jakuba Trefného schoval Adam Brízgala do lapačky.
47:49'
Zakázané uvolnění hostujícího týmu.
47:12'
Adam Brízgala přerušuje hru a uklidňuje situaci ve vlastním pásmu.
46:27'
Tomáš Vildumetz se vydal na výlet ve vlastním oslabení, na Neužila však nevyzrál.
45:22'
Hosté vyhazují puk až za domácího brankáře,.
45:14'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Václav Veber – 2 min., držení).
44:04'
Hosté se usadili před Neužilem, ten jejich pokus skryl do výstroje.
43:27'
Ústecký útok zsahuje ofsajd.
41:24'
Ústí se dostalo do útoku, ale ani Neužil zasahovat nemusí.
40:32'
Kadaň je usazena v útočném pásmu, střela k vidění zatím nebyla.
40:01'
Ve druhé části byli k vidění tři góly. Nejprve se podruhé v zápase prosadil Petr Maršoun, který zvyšoval již na 0:3. Ihned v zápětí se ale prosadil dělovkou od modré čáry Michael Foltýn a v devětatřicáté minutě se z přesilové hry trefil Martin jandus. Třetí perioda začne přibližně v 18:45.
40:00'
38:33'
Kadaň právě vstřelila branku!
Trhači využívají početní výhodu! MARTIN JANDUS vystřelil od modré čáry. Kotouč podle všeho zmenil směr po zásahu jednoho z hostujích hráčů a skončil v pravém horním rohu branky. Asistence: Jakub Trefný, Roman Chlouba.
38:17'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Daniel Krejčí – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
37:51'
Ondřej Bláha uháněl sám na domácího brankářem ten jeho pokus mezi betony chytá!
37:10'
Ústí kombinuje v útočné třetině, všechny piokusy úspěšně zastavují domácí hráči.
36:31'
Icing hostujících.
36:23'
Úmyslný ofsajd vyhání hostující celek k vlastnímu brankáři.
35:42'
Trhači se ve vlastním oslabení dostali do útkoku, ale nepovedl se jim přechod přes modrou čáru.
35:09'
Tomáš Pšenička vyslal pěknou střelu od modré čáry, Jakub Neužil vytáhl ještě hezčí zákrok vyrážečkou!
34:25'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (David Homer – 2 min., hákování).
33:58'
Petr Maršoun vystřelil puk po odpískání, což se nelíbilo Michaelu Foltýnovi, který si se svým bývalým spoluhráčem vyměnil pár slov.
33:07'
Dominik Řepík vyslal skrytou střelu, Brízgala drží.
32:23'
David Merta vyzkoušel z pravého kruhu pozornost Jakuba Neužila.
30:49'
Kadaň vyhazuje kotouč až za hostující klec.
29:39'
První přesilovková střela hončí pod lapačkou Jakuba Neužila.
29:19'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jakub Trefný – 2 min., napadení).
28:34'
Střela Šimona Jelínka končí ve výstroji Jakuba neužila, který hru uklidnňuje.
27:50'
Ústí kombinuje v útočném pásmu.
26:54'
Hostující útok zastavuje hvizd čárového rozhodčího, ofsajd.
24:54'
Pawel Zygnund vyhrál vhazování před Brízgalou a poslal kotouč na modrou čáru, odkud nechytatelnou dělovku vyslal MICHAEL FOLTÝN. Asistence: Pawel Zygmund.
24:26'
Hosté se po zaváhání v obraně Trhačů usadilo v útočném pásmu. Tomáš Vildumetz vyslal střelu po ledě, ta prošla Neužilovy někde kolem betonů a zastavila se za ním. K volnému kotouče se dostal PETR MARŠOUN, který se prosazuje podruhé v zápase. Asistence: Tomáš Vildumetz, Martin Tůma.
23:39'
Zakázané uvolnění domácích.
22:20'
Dominik Řepík se dostal před Brízgalu, do zakončení mu vložil hůl jeden z hostujících hráčů.
21:25'
Ústeckou snahu o útok zastavuje ofsajd.
20:57'
Adam Brízgala vyráží kadaňský pokus do ochrané sítě.
20:27'
Kadaň se ihned po vhazování usadila před Brízgalou.
20:01'
První třetina se zdála být vyrovnaná, ale hosté ze dvou vážnějších šancí vytěžili dvě branky. Jako první se za záda Jakuba neužila trefil v šesté minutě Daniel Kružík, ke kterému se o dvě minuty později přidal Petr Maršoun. Druhá část začne přibližně v 17:49.
20:00'
19:45'
Zakázané uvolnění domácího celku.
18:45'
Hra se nyní přelévá z jedné strany na druhou, brankáři jsou ovšem bez práce.
17:22'
František Wágner se skvělým pohybem dostal mezi kruhy, bránu ovšem minul.
15:49'
Kadaň se dostala do přečíslení tři na dva. Celá akce skončila nepřesnou střelou Davida Homera.
14:42'
Ústí se bez problémů ubránilo.
14:25'
Hsoté vyhazují kotouč přes všechny čáry.
13:19'
Kadaň kombinuje před Brízgalou, ten ovšem zasahovat nemusí.
12:42'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Daniel Krejčí – 2 min., hákování).
11:31'
Pawel Zygmund se dostal do samostatného úniku, střelou mezi betony Brízgalu nepřekvapil.
10:19'
Střelu davida Homera sráží hostující obrana do ochrané sítě. Vhazuje se před Brízgalou.
08:42'
Kadaň de dostala ve dvbou hráčích do útoku. František Wágner neměl dost prostoru k přihrávce, tak volil střelu, tu zlikvidoval Brízgala.
07:46'
Hosté udeřili z protiútoku. Daniel Krejčí nahodil puk od modré čáry. Tuto střelu Neužil vyrazil do předbrankového prostoru, kde se nejlépe zorientoval PETR MARŠOUN. Asistence: Daniel Krejčí, Martin Tůma.
07:17'
Trhači stále kombinují v útočné třetině, Brízgala ovšem zasahovat nemusí.
06:44'
Kadaň kombinovala před Brízgalou, hosté vyhazují kotouč na zakázané uvolnění.
05:58'
Jiří Severa předložil kotouč na hůl DANIELA KRUŽÍKA, který zakončoval do odkryté brány. Asistence: Jiří Severa, Tomáš Pšenička.
05:52'
Jakub Neužil si připisuje další úspěšný zákrok po menším závaru hostujících.
05:12'
Tomáš Koblížek kličkoval tak dlouho, až se vykličkoval ze střelecké pozice.
04:54'
Jakub Neužil přerušuje Ústeckou kombinaci.
04:16'
Františak Wágner se dostal před Brígalu, v zakončení mu zabránila hostující obrana.
02:49'
02:07'
Ústí se hnalo ve třech do útočného pásma, ovšem vlastní nepřesností ztratili kotouč.
01:03'
Petr Maršoun se prokličkoval až před Neužila, domácí obrana mu však těsně před zakončením odebrala puk.
00:16'
Kadaň se po vyhraném úvodním chazování usadila před Brízgalou.
00:01'

SK Trhači Kadaň: Neužil (Wolf) – Trefný (C), Poizl, L. Chalupa, Foltýn, Mert, M. Jandus, Klodner – Wágner (A), Kalaj, Chlouba (A) – Michnáč, Zygmunt, Zabloudil – Koblížek, Rindoš, Čech – Homer, Řepík, Zd. Zabloudil.

HC Slovan Ústí nad Labem: Brízgala (Stahl) – D. Krejčí (C), Zelingr, Hes, Veber, Zukal, Smetana (A) – Kružík (A), Pšenička, Severa – Tůma, Vildumetz, Maršoun – Jelínek, Kordule, D. Merta – Filip, Dörner, O. Bláha.

Rozhodčí: Zubzanda Tomáš, Pavlovič Alexander – Kokrment Ondřej, Coubal Richard.

TRHAČŮM SE ZATÍM NEPOVEDLO PŘERUŠIT SÉRII PROHER

Kadaň se zatím v tabulce nachází na posledním, šestnáctém místě. Jediný bod získali Trhači v domácím zápase proti Pirátům Chomutov, kde ale padli 3:4 na samostatné nájezdy. Poslední tři souboje pro Trhače také nedopadly podle představ. V prvním ze tří utkání prohráli Kadaňští doma 2:3 proti Jestřábům Prostějov. Poté se vydali pro tři body do Třebíče, zde ale také bohužel neuspěli, tentokrát v poměru 3:5. Poslední ze tří zápasu se odehrál v Litoměřicích, kde bohužel Kadaňští opět nestačili na domácí celek a prohráli 2:4.

Z DVANÁCTI UTKÁNÍ ZÍSKANÝCH DEVĚT BODŮ

Ústečtí prozatím v Chance lize odehráli dvanáct zápasů. Vyhráli z nich ovšem zatím jen tři, první hned v prvním kole proti Slavii, zde se mohli radovat z těsné výhry 2:1. Druhé dva body potom získali v osmém kole proti Frýdku-Místku, kde zvítězili Ústečtí 4:2. V posledních třech duelech se jim ale podařilo vyhrát jen jeden zápas, a to proti Baníku Sokolov. Střetnutí nakonec získali ve svůj prospěch a vyhráli 4:2. Následně ale přišly dvě prohry, nejprve proti domácím Jestřábům z Prostějova, kde Slovan padl těsně o gól v poměru 4:5. Usilovně se poté snažil spravit si chuť v domácí Zlatopramen Areně, zde ale bohužel opět nebodoval, tentokrát v poměru 1:4 proti Bílým hvězdám.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.