Série mezi Kladnem a Kometou tedy končí nejrychlejším možným způsobem. Kometa ve třetí třetině dnešního utkání stáhla dvoubrankový náskok Kladna a o svém postupu rozhodla v samostatných nájezdech. S konstatováním, že pro Kladno sezóna skončila a Brno se může po dlouhé době těšit na extraligové čtvrtfinále se s vámi loučím.
70:00
Rozhodující nájezd proměnil VOJTĚCH NĚMEC.
Kalla nedal, minul branku.
Kladenský osud visí na Kallovi.
Další jel Divíšek, zápěstím přestřelil.
Bicek se rychle rozjel, zkusil backhandem najít škvírku mezi Hoviho betony, finský brankář ale scvakl nohy k sobě.
Němec si rozpohyboval Cikánka do strany a forhandem uklidil puk do odkryté branky - 0:1!
Patera toho moc nevymyslel, zkusil střelu zápěstím, která skončila v Hoviho hrudi.
Samostatné nájezdy začínají.
Začínat bude Kladno, první pojede Pavel Patera.
Sedmdesát minut hry nerozhodlo o vítězi dnešního utkání a na řadu tak za chvíli přijdou samostatné nájezdy. Pro ně v brance Komety nahradí Jiřího Trvaje Sasu Hovi.
70:00
Prodloužení skončilo.
69:17
Kameš u modré zachytil puk, neváhal a vystřelil na Trvaje, ten nemusel zasahovat, puk prosvištěl metr kolem jeho pravé tyče.
69:00
Poslední minuta prodloužení.
68:50
Kometa si znovu neporozuměla v kombinaci a následuje její zakázané uvolnění.
68:35
Puk se opět setkal s ochrannou sítí, hra znovu přerušena.
68:09
Kometa vyhazuje přes všechny čáry.
68:04
Látal šikovně zavezl puk mezi kruhy, pak ale nastřelil jen Trvajovu vyrážečku.
67:26
Toman ozkoušel Trvaje od modré, brankář Komety si betony poradil a ještě rozehrál dál.
67:08
Růžička po buly zachytil kotouč až ve středním pásmu.
67:05
Oddechový čas pro hosty.
67:05
Zakázané uvolnění Komety.
66:23
Divíšek si sjížděl mezi kruhy, na poslední chvíli do přihrávky na něj od Jakuba Svobody vpadl jeden z domácích beků a zachránil situaci.
65:55
Piskáček nahodil puk za Trvajovu branku, Kladno hraje hodně opatrně.
65:00
Polovina prodloužení za námi.
64:30
Tentokrát byl před Cikánek Divíšek, domácí brankář ale dokázal srazit betony k sobě a zasáhnout.
63:30
Čermákovi ve středním pásmu tvrdou stopku vystavil Růžička, hraje se dál domácí bek si počínal v souladu s hokejovými pravidly.
63:09
Kladno znovu zradila kombinace, tentokrát v útočném pásmu, útok podniká Kometa.
62:06
Procházka udělal obrovskou chybu a měl velké štěstí, že Čermák, který převzal puk na modré pálil moc brzo a netrefil se.
61:15
Svoboda se snažil na modrou prostrčit kotouč Divíškovi, ten ale ani v předklonu na něj nedosáhl, puk následně prosvištěl přes všechny čáry a vhazovat se tak bude po levici Trvaje.
61:00
60:44
Kladnu se při početní výhodě nedaří dostat do pásma.
60:11
Bicek stál na kruhu pro vhazování po pravé ruce Trvaje, vypálil odtud, ale tvrdou ránou minul.
60:01
Hráči se vrací z kabin, prodloužení za pár okamžiků začne.
Prodloužení bude mít délku deseti minut, pokud se v něm nerozhodne, přijdou na řadu samostatné nájezdy.
Kladno ve třetí třetině doslova prohospodařilo dvoubrankový náskok a o natáhnutí série bude muset bojovat v prodloužení, které by mělo začít cca ve 20:11.
60:00
59:34
Dlouhý se ocitl v postavení mimo hru. Závěr utkání je hodně nervózní a rozkouskovaný.
59:22
Puk v ochranné síti, vhazování před Trvajovou brankou, zasáhla brněnská hokejka.
59:08
Po velké mele před brněnskou brankou dostali za hrubost dvě minuty Michal Lukáč a Jozef Kováčik.
59:08
Před Trvajem to znovu jiskří, Patera spálil obrovskou možnost poslat Kladno vedení.
59:00
Oddechový čas pro domácí.
59:00
Dvě minuty si na trestné lavici pobude Tomáš Malec za hákování.
58:31
Vašíček mohl střílet po přečíslení kladenské obrany, jeho střela ale byla hodně nepřesná.
57:23
Kometa právě vstřelila branku!Kladnu se na několik pokusů nepodařilo vyhodit puk ven z pásma, až se před ROMANEM ERATEM po zákroku Cikánka levým betonem zjevila prázdná branka, střelou do níž útočník Komety nezaváhal. Asistence: Róbert Petrovický.
56:42
56:26
Rána Jakuba Svobody sražena nad tvrzené sklo.
55:08
Kladno teď přežilo vlastní smrt! Díky chybě v kombinaci se Kometa dostala před Cikánka, jenž po řadě zákroku zůstal ležet a jen díky hráčům před ním za něj neprošla střela Jaroslava Svobody, který mířil pod víko odkryté branky.
54:42
Radim Bičánek si pak proti Paterovi poradil přidržením střelce první branky a je za to vyloučen na dvě minuty.
54:35
Kuchler výborně navázal protihráče na sebe, přenechal puk do ideálního prostoru Paterovi, ten však prováhal vhodným okamžik ke střele a zavezl puk za branku.
53:57
Divíšek si sjel k mantinelu, odkud rutinně prověřil Cikánka - ten zasáhl nastraženým levým betonem.
53:33
Hruška se snažil zachytit kotouč a udržet útočné pásmo, puk však převzal již ve středním pásmu a byl tak odpískán ofsajd.
52:44
Patera hodil rybičku na led a narušil tak rozehrávku Komety.
52:23
Kometa se zbytečně připravila o pásmo a musí začít od Trvaje.
52:02
Divíšek se taktéž zmocnil puku mezi kruhy, Cikánek ale tentokrát měl betony připraveny a poradil si.
51:46
Cikánek přidržením kotouče brzdí hru.
51:06
Kometa právě vstřelila branku!Brněnskému týmu se nakonec podařilo využít přesilovku, když si mezi kruhy na Žižkovu přihrávku sjel RADEK DLOUHÝ a překonal překvapeného Cikánka. Asistence: Tomáš Žižka, Vojtěch Němec.
50:29
Bičánek na modré trefil jen Dragouna, ten rozjel přečíslení, na jejímž konci měl být Hluchého, jenomže v rozhodujícím momentě netrefil puk.
49:50
Kometa se pokoušela vytvořit si tlak, Kladno se ale brzy osvobodilo.
49:28
Holec dostal puk před branku, při snaze zakončit byl ale zahákován a na trestnou lavici usedne Milan Toman.
48:37
Cikánek lehce ze vzduchu sebral sražený puk.
48:02
Kladno se dostalo do přečíslení, jeli tři kladenští hráči na dva soupeře, Eberle byl na konci celé akce, ale kotouč nedostal ideálně na hůl a odkrytá branka tak zůstala nepotrestána.
47:53
Cikánek pozastavuje hru po střele Žižky. Před chvílí měl obrovské štěstí, že Němec sám před ním nedokázal ideálně zakončit.
47:30
Kometa se stále trápí při přechodu středního pásma.
47:00
Divíšek se snažil rozjet útočnou akci Komety převzetím kotouče na útočné modré, puk mu ale přeskočil hokejku.
46:36
Kotouč mimo hrací plochu, hra znovu přerušena.
46:08
Lukáš se protáhl na pravé křídlo, odkud backhandem před branku hledal najíždějícího Látala, ten ale k zakončení měl hodně daleko.
45:34
Hra přerušena, Kometa se stále nemůže dostat Kladnu na kobylku.
45:10
Kladno zuby i nehty, ale hlavně skvěle, brání svou modrou.
44:46
Žižka od modré svým nahozením hledal Jakuba Svobodu, ten ale před brankou nedokázal kotouč ideálně zasáhnout a Kladno si opět vydechlo.
44:32
Kometa se znovu provinila vyhozením puku přes všechny čáry.
44:08
44:00
Valský obdržel kotouč od Látala, snažil se přetlačit svého soupeře a když zjistil, že to nepůjde, pokusil se přihrát Hluchému, místo toho ale kotouč daroval Trvajovi.
43:24
43:04
Látal si sjel mezi kruhy, kam také dostal kotouč, jenomže Trvaj si s jeho pokusem poradil.
42:36
Koreis za sebe přenechal kotouč Jaroslavu Svobodovi, jeho rána však byla sražena mimo. Kladno se zatím v přesilovce trápí.
42:16
Žižka se pokoušel sám prodrat přes houšť protihráčů, Hovorka ale jeho snahu na červené čáře zastavil.
41:55
Divíšek dovezl kotouč do středního pásma, odkud zkušeně nahodil do protějšího rohu kluziště.
41:31
Kladno však svou početní výhodu nezahájilo dobře, Kometa se rychle po buly osvobodila.
41:24
Jiří Vašíček po okatém zákroku na Látala putuje na trestnou lavici. Tentokrát to je za podražení.
40:28
Kameš na modré převzal kotouč, byl však v útočné třetině sám a tak aspoň střelou zápěstím chtěl otestovat Trvaj, netrefil ale ani branku.
40:11
40:01
V Kladně již je všechno přichystáno k zahájení třetí třetiny.
Kladno si ve druhé třetině dokázalo vytvořit dvoubrankový náskok a do třetí třetiny proti Kometě půjde v mnohem větší psychické pohodě. Na ledě se již od úvodních minut jiskří. Třetí třetina by měla začít cca v 19:16.
40:00
39:30
Puk u Trvaje, Brno má poslední sekundy.
38:24
Nakonec je odpískáno postavení Žižky v brankovišti.
39:12
Kometa se stále nemůže dostat ke střele.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:29
Rozhodčí ztratili kotouč z dohledu, hra přerušena.
38:11
Jakub Valský vyloučen za hru vysokou holí.
38:00
37:57
Valský projížděl kolem brankoviště a moc nechybělo, aby odražený kotouč posunul do branky!
37:51
Trvaj krotí nahození do své výstroje.
37:31
Kalla dostal od Hovorky kotouč zpět k mantinelu, nepovedla se mu rozehrávka a Kometa se za vlastní brankou zmocnila kotouče.
36:48
Kometa drží puk v útočném pásmu, Kladnu se zatím hra v početní převaze vůbec nedaří.
35:58
Vyloučen je Radek Dlouhý za držení.
35:53
Hovorka se dostal sám před Trvaje, ale ve vyložené šanci trefil jen jeho pravý beton!
35:20
Hovorka se pokoušel prosmýknout do útočného pásma a projít na Trvaje, to se mu však nepovedlo a z brněnského kotle se ozvala hlasitá rána.
33:10
Hra znovu přerušena, kotouč mimo hrací plochu.
33:05
Kladno již pět sekund v plném počtu a vyhodilo na zakázané uvolnění.
34:54
Kuchler vystihl špatnou rozehrávku Komety a jen díky pádu Hrušky nešel sám na Trvaje.
34:27
Erat dostal dostatek prostoru u mantinelu, dlouho mířil a nakonec netrefil branku.
33:39
Kotouč znovu v obranné třetině Komety.
33:09
Kotouč se po množině odrazů dostal před Cikánka, žádný z hráčů hostí ale nedokázal kotouč poslat za vyjetého brankáře Kladna. Domácí nakonec odehráli puk přes všechny čáry.
33:00
Marek Hovorka si tvrdě vyšlápl na Čermáka u mantinelu, půjde si za to na dvě minuty posedět kvůli hře vysokou holí.
32:35
Kladno opět v útočné třetině.
31:51
Kladno právě vstřelilo branku! Jednu jedinou minutu se Kometa těšila ze snížení na rozdíl jedné branky. JIŘÍ BICEK si sjel před branku, kam i dostal přihrávku, nejprve trefil levý Trvajův beton, od něhož se kotouč odrazil ven, Bicek však zachoval duchapřítomnost a napodruhé kotouč uklidil do branky. Asistence: Pavel Patera, Vladimír Kameš.
30:51
Kometa právě vstřelila branku!Divíšek si vyjel z rohu kluziště, předložil puk mezi kruhy úplně volnému JANU ŠVRČKOVI, jenž tváří v tvář Cikánkovi nezaváhal a mezi jeho betony snížil stav na 1:2 z pohledu Komety. Asistence: Tomáš Divíšek, Tomáš Malec.
10:31
Tomáš Svoboda si sjel mezi kruhy a otestoval Cikánka, ten ale vystrčil svůj pravý beton a loudavou střelu vyrazil.
29:48
Cikánek pro jistotu přerušuje hru.
29:30
Hovorka se na brankovišti snažil prosadit s holí příliš vysoko, hra je nakonec přerušena.
28:44
Kladno právě vstřelilo branku! Pavlů zavezl puk do útočné třetiny, krátce za modrou jej předal za sebe na JIŘÍHO DRTINU, který rychlým švihem vymetl pravou pavučinu Trvajovy branky. Asistence: Michal Pavlů, Jiří Bicek.
28:22
Divíšek se pokouší udržet Kometu v pásmu, nahodil puk do rohu.
27:55
Hra se momentálně odehrává ve středním pásmu.
26:42
Eberle projel do útočné třetiny, pak do křídla hledal Piskáčka, na toho ale byla přihrávka moc dlouhá a domácí obránce nedokázal zakončit.
26:19
Po sérii zakázaných uvolnění Kladna vyhodila přes všechny čáry i Kometa.
25:59
Dragoun nahodil puk před branku, kde se snažil dorážet Kalla, Trvaj ale s velkým štěstím a ve spolupráci se svými obránci dostal puk mimo nebezpečí.
25:21
Kuchler se snažil převzít svižný puk na obranné modré, to mu ale nevyšlo, kotouč se od jeho hole odrazil pouze směrem vpřed a doputoval až za poslední čáru. Zakázané uvolnění Kladna.
24:58
Kameš vyhodil na zakázané uvolnění.
22:48
Dopředu se rozjel Jakub Svoboda, pas na něj ale byl moc dlouhý a Cikánek před ním raději použil svou lapačku, do níž schoval kotouč.
23:59
Toman našel na modré Bílka, jenž vystřelil zpoza Bičánka, tato rána však Trvaje neohrozila a dokutálela se vedle brněnské branky.
23:36
Postavení mimo hru Komety.
23:25
Kalla počkal za brankou, Dragoun si klepl o přihrávku, Kalla mu tak před branku předložil puk, jenomže domácímu útočníkovi střela nesedla a Trvaj s klidem stáhl puk ze vzduchu.
23:07
Růžička se pokoušel přes Švrčka prodrat před Trvaje, kotouč mu ale odskočil do brankoviště, kde jej zalehl brněnský strážce tyčí.
22:30
Kometa musí začít od vlastní branky, nedaří se jí přejít střední pásmo.
21:58
21:38
Cikánek přerušuje hru podržením kotouče.
21:22
Žižka byl ve velmi nadějné pozici před Cikánkem, ten ale proti jeho backhandu zakročil a následně si poradil i s dorážkou Němce!
21:12
Kováčik měl za modrou dobrou pozici pro střelu, ta mu ale nesedla.
20:45
20:44
Kladno právě vstřelilo branku!Diváci viděli úžasné hokejové představení PAVLA PATERY! Domácí veterán se proháčkoval přes tři protihráče a prostřelil Trvaje mezi jeho betony. Asistence: David Růžička.
20:25
Chvátal s Bickem udrželi kotouč v útočném pásmu, následně od modré zkusil štěstí Drtina, jeho pokus ale byl zblokován do ochranné sítě.
20:01
Střely na branku v první třetině: 4 - 10.
Hráči se již vrací ze šaten.
Úvodních dvacet minut třetího střetnutí kladenských Rytířů a brněnské Komety přineslo svižný hokej, kterému nechyběly emoce, ale branky. Druhá třetina by měla začít kolem 18:23.
20:00
19:58
Marek Hovorka je vyloučen za napadení.
19:51
Čermák si skvěle přehodil puk mezi kruhy a ve skvělé pozici trefil Cikánkovu vyrážečku!
19:36
Vašíček se pokoušel zalehnout kotouč, domácí se odpískání nedočkali.
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:57
Ale Kladno neudrželo pásmo a Kometa drží puk.
18:45
Třetím vyloučeným hráčem Komety je Hynek Zohorna za podražení.
18:27
Kladnu se nepovedl přechod do útočného pásma, nakonec se zbytečně vystavilo do postavení mimo hru.
18:03
Kameš silou vůle zatáhl puk k útočné modré a pak jej odevzdal za branku.
17:32
Kladno znovu vyhodilo přes všechny čáry, tentokrát to ovšem bylo již při rovnocenném stavu na ledě a následuje tak zakázané uvolnění.
17:27
17:00
Hluchý vyhodil až k Trvajovi, Kometa se stále nemůže dostat do útočné třetiny.
16:35
Kladno si opět ulevilo, kotouč za brankou Trvaje.
16:04
Žižka měl u mantinelu dostatek prostoru a proto mohl z nadějné pozice vystřelit, Cikánek zakročil svými betony a Němec nedokázal dorazit nešťastně odražený kotouč.
15:38
Kladno se dokázalo na úvod třetího oslabení osvobodit.
15:27
Vladimír Kameš podrazil Divíška a Kladno tak opět dvě minuty bude hrát v oslabení o jednoho muže.
14:42
Jeho kontrolování puku ale ukončil Bičánek, po jehož zákroku domácí chtěli odpískání nedovoleného zákroku. Sudí a jejich píšťalky ale zůstali němí.
14:34
Valský operuje za brněnskou brankou.
13:39
Látal poslal před branku velmi zajímavou přihrávku na Lukáče, ten se ale k zakončení nedostal a naštěstí pro Kometu skončil kotouč mimo Trvajovu branku.
13:24
Dlouhý se krásně proháčkoval do útočného pásma, v poslední chvíli mu ale uskočil puk.
13:14
12:44
Kuchler dostává puk z pásma, Kladno může vydechnout.
12:11
Bičánek se snažil nahodit před branku do jízdy Vašíčkovi, kladenští ale díky odrazům od jejich holí zbavili brněnského obránce jeho snu.
11:56
Puk se usídlil v ochranné síti.
11:35
Valský využil zlomené hole Kováčika a uháněl směrem k Trvajovi, nedokázal však nic jiného, než dostat puk za Trvajovu branku.
11:14
Nevyzpytatelný puk se odrazil do jízdy Holcovi, jenž sice na kotouč nedosáhl, přesto vybojoval přesilovou hru pro svůj tým. Milan Hluchý si dvě minuty nezahraje kvůli hákování.
11:07
Znovu je odpískán ofsajd domácího týmu.
10:47
Piskáček se pokoušel nahozením ohrozit Trvaje, kotouč z jeho hole ale skončil mimo brněnskou branku.
10:27
Ofsajd Komety.
10:10
Malec si zahrál s osudem u svého brankoviště, když se pokusil rozehrát přes Hovorku, který naštěstí pro Kometu kotouč nedokázal sklepnout za Trvaje!
09:58
Hra se znovu přerušuje, tentokrát kvůli ofsajdu Kladna.
09:27
Divíšek zavezl kotouč do rohu kluziště, odkud před brankou hledal spoluhráče. Kotouč ale projel před brankovištěm bez jakéhokoliv zásahu.
09:16
08:48
Vašíčkova rána od modré byla tečována jedním z domácích hráčů, Cikánek by neměl nárok, naštěstí pro Kladno šel kotouč mimo branku.
08:43
Hruška potřeboval dostat kotouč do útočného pásma a tak jej nahodil k Cikánkovi, který jej raději ponechal v lapačce.
08:22
Kotouč políbil ochrannou síť, posledním, kdo se dotkl byl Holec a vhazuje se tak ve středním pásmu.
07:51
Čermák opět posílal před branku nabídku na teč, Kladno se krátce nato osvobodilo.
07:37
Cikánek musel řešit závar před svou brankou, kdy skoro nikdo chvíli nevěděl, kde je kotouč po střele Čermáka. Bohužel pro Kometu se neodrazil k Dlouhému, který stál osamocen na brankovišti.
07:28
Čermák vyhrál buly, Kometa se tak udržela v pásmu, Čermákovo nahození na teč nikdo nevyužil.
07:16
Vylučuje se na straně Kladna. Jason Lepine si jde sednout na dvě minuty za držení.
06:42
Kladno honilo puk po mantinelu, nakonec jej zastavil Zohorna a poslal ven z pásma.
06:14
05:50
Puk znovu vyletěl pryč z obranné třetiny Komety, ta hraje skvělé oslabení.
05:28
Kometa dokázala rychle přistupovat k soupeři, Holec nakonec vyhodil kotouč přes všechny čáry.
05:11
Trvaj po záhadném odrazu puku od mantinelu zkrotil kotouč ve své lapačce.
04:53
Sudí Lederer nakonec nařídil vhazování u útočné modré Kladna, které tak přišlo o útočné pásmo.
04:53
Kometa je již ve čtyřech, Trvaj od modré pokryl Kamešovu ránu. Kladenští se ještě pokoušeli dorážet, což se brněnským hokejistům nelíbilo a začali tam bránit svého brankáře.
04:32
Patera vyhrál buly a Kladno se udrželo u kotouče, pak se ale vlastní chybou o něj připravilo a ztratilo pásmo.
04:14
Kladno bude hrát 35 sekund 5 na 3.
04:14
Kometa jde hned na úvod zápasu do tří, za držení si jde sednout Jiří Vašíček.
03:42
Jakub Svoboda se při vlastním oslabení pokoušel prodrat přes dva obránce k Cikánkovi, soupeři mu ale odrazili puk z hokejky.
03:28
Trvaj si poradil s Kamešovou střelou od modré, tlak Kladna ale pokračuje.
03:08
Hovorka se pokoušel protlačit do pásma, jeho cesta ale skončila na modré a Kometa následně vyhodila přes všechny čáry.
02:52
Kometě se ale podařilo vyhodit do obranné třetiny Kladna.
02:49
Tentokrát se již vylučuje, na trestnou lavici jde Tomáš Malec za podražení.
02:35
Bílek nahodil od mantinelu puk do brankoviště ke Kuchlerovi, Trvaj skryl kotouč pod svou výstroj.
02:18
Domácí se vehementně po zákroku Žižky dožadují odpískání faulu, to ale nepřišlo.
02:07
Valský mohl jít přes Žižku dopředu, jenomže nezachytil kotouč.
01:35
Kotouč v obranném pásmu Kladna, to se zatím neodhodlalo do středního pásma.
00:57
Krátce po buly se odhodlal ke střele Piskáček, jeho rána ale minula Trvajovu branku.
00:54
Kometě se opět nepodařila rozehrávka a znovu tak došlo na zakázané uvolnění.
00:45
Kladno dostává puk z pásma.
00:30
Od modré pálil Kováčik, Cikánek si s jeho ránou nadvakrát poradil.
00:06
Kometa utkání zahajuje zakázaným uvolněním, vhazování po pravé ruce Trvaje.
00:01
Utkání začne za malý okamžik, hráči již jsou přichystáni k úvodnímu buly.
Úvodní sestavy: Rytíři Kladno: Cikánek (Chábera) - Diviš, Drtina, Kameš, Lepine, Pavlů, Piskáček, Procházka, Růžička, Toman - Bicek, Bílek, Dragoun, Eberle, Hluchý, Hovorka, Kalla, Kuchler, Lukáč, Patera, Valský. HC Kometa Brno: Trvaj (Hovi) - Bičánek, Hruška, Kováčik, Malec, Švrček, Vašíček, Žižka - Balej, Čermák, Divíšek, Dlouhý, Erat, Holec, Koreis, Němec, Petrovický, Jakub Svoboda, Jaroslav Svoboda., T. Svoboda, Zohorna. Rozhodčí: Fraňo, Homola - Gebauer, Lederer.
Hráči se již rozbruslují, my vám za chvíli přineseme sestavy obou týmů.
Kladenský tým před utkáním řeší rébus na brankářské pozici. Kvůli zranění paty totiž do druhé třetiny druhého brněnského utkání nenastoupil Jan Chábera a do branky musel Lukáš Cikánek. Zda bude náhradní brankář v brankovišti středočeského celku dnes od začátku, se podle serveru hokej.cz rozhodne až po rozbruslení, při němž Chábera nazuje brusle a vyzkouší svůj stav. Do utkání pak zcela jistě nenastoupí obránce Toman, Kometa by měla přicestovat kompletní.
Hezký podvečer. Po jednodenní odmlce tu opět je předkolo play-off České pojišťovny. Na kladenský Městský zimní stadion dnes zavítá brněnská Kometa, která se tu proti domácím Rytířům bude snažit ukončit celou sérii. Naplnila by tak tradici předkola play-off, v němž vždy postoupil do čtvrtfinále tým, který zvítězil v prvním utkání. Naopak by tím zlomila nepsané pravidlo vzájemných zápasů Kladna s Brnem ze základní části, kdy pokaždé zvítězil domácí tým.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.