Třinec - Zlín | ONLINE | 3.3.2012 17:00 | Česká pojišťovna Play-off 2011/2012 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

60:00
Konec zápasu.
59:36
Zlín právě vstřelil branku!Ale pozor, hosté ještě snižují. Ačkoliv se hráči Zlína z branky vůbec neradují, jednalo se o parádní akci, kdy Leška nahrál podél brankoviště PETRU ČAJÁNKOVI, který zavěsil do poloprázdné brány. Asistence: Petr Leška, Petr Holík.
59:27
Hamerlík si připisuje další skvělý zákrok proti střeleckému pokusu jednoho ze Zlínských.
59:15
Zlín hraje přesilovku 4/3, ale to třineckým ochozům nebrání v oslavách dnešního vítězství.
59:09
Josef Harabal, 2 minuty, sekání.
58:56
Zápas se již jen dohrává, Zlín už ani nejeví žádnou známku útoku.
58:37
Třinec právě vstřelil branku! Šestá branka v síti Zlína! Oceláři šli do rychlé protiakce. Kůrka poslal puk Peterkovi, ten objel branku a nabil najíždějícímu Lukáši Zíbovi! Ten opět potvrdil své předpoklady a z první propálil bezmocného Horčičku! Asistence: Jan Peterek, Tomáš Kůrka.
58:01
Ohlášeny byly poslední dvě minuty, puk je v pásmu domácích. Tam se hosté snaží vytvořit si slibnou šanci, zatím se jim to však nedaří.
57:41
Poměr sil na ledě se vyrovnává. Na trestnou lavici je poslán Tomáš Linhart, který se provinil krosčekem. Příští dvě minuty budou hrát oba celky ve čtyřech, závěrečných 19 vteřin pak hosté dohrají v přesilovce.
57:09
Zvonila levá tyč Hamerlíkovy branky! Hostující Petr Holík projel polovinu hřiště a pak střelou švihem orazítkoval konstrukci třinecké branky!
56:47
U střídaček zůstal ležet hostující Lukáš Finsterle, který dostal hit od Tomáše Kloučka. Rozhodčí posoudili Kloučkův zákrok za nedovolený a vyloučili třineckého beka. Ten dostal pět minut a trest do konce utkání za faul loktem.
56:20
Utkání se již více méně jen dohrává. Ani jeden z týmů se nehrne do větších šancí.
55:50
Černý nesmysl se kutálí po zlínské třetině, aktivní napadání domácích znemožňuje hostům dostat se z vlastního pásma.
55:13
Hra se na chvíli přesunula do střední třetiny, když ani jeden ze soupeřů nedokázal projít přes modrou čáru.
54:51
Kotouč se dostal do střední třetiny, následný pokus hostů o přechod modré čáry končí ofsajdem.
54:32
Dnešní utkání sleduje 4154 diváků.
54:32
Zlínští nakonec musel nahodit ze střední třetiny. Puk mířil na branku, Hamerlík ho schoval do lapačky, rozhodčí přerušil hru. Ta bude pokračovat po krátké reklamní pauze.
54:24
Berani se chtěli dostat před Hamerlíka, nedokázali však přejít skrz obranný val Ocelářů.
54:00
Adamský chtěl zaútočit, v tom mu ale zabránil ofsajdové postavení. Třinecký forward proto přenechal puk hostům...
53:13
Oceláři jsou kompletní. Kotouč ve středním pásmu, tam ho kontrolují hráči ze Zlína.
52:50
A to se jim v této přesilovce zřejmě již nepodaří. Kotouč u Horčičky, do návratu Kloučka zbývá 17 vteřin.
52:32
Hosté drží útočné pásmo, zatím ale nedokázali vystřelit...
51:47
Zlínští se rychle vrátili před Hamerlíka a vyzkoušeli jeho pozornost. Střela jednoho z hostujících forwardů končí v Hamerlíkově moci.
51:32
Peterek zachytil puk a poslal ho Adamskému. Třinecký rychlík tentokráte nemohl uplatnit své přednosti, neboť v době přihrávky stál na místě. Adamský proto nastřelil kotouč k Horčičkovi a šel střídat.
51:07
Hosté si zahrají přesilovku. Unikajícího Důrase zastavil Tomáš Klouček, sudí mu odpískali podražení.
50:44
Zlín je kompletní, další akci Třince zastavil ofsajd
50:25
Po Hrabalově přiťuknutí od modré pálil Varaďa, puk ale trefil jen Horčičkovu lapačku. Brankář Zlína rychle rozehrál a hosté se osvobodili.
50:00
Orsava se zamotal do vlastních kliček a přišel o puk. Hosté posílají kotouč do střední třetiny...
49:39
Třinečtí jsou opět v útoku, Horčičku teď mohl propálit Polanský, ten ale z první trefil jen beton hostujícího brankáře.
49:14
Od modré pálil Novotný, ten však trefil jen nohy nejbližšího hráče. Kotouč ve středním pásmu...
49:00
Oceláři sice vyhráli buly, pak ale o puk přišli a hosté se osvobodili.
48:36
Na projevu hostů se začíná projevovat frustrace, důsledkem je další přesilovka Třince. Na trestnou lavici je poslán Radim Tesařík, který se provinil útočným faulem, když vysokou holí trefil Zíba do obličeje.
48:11
Třinec právě vstřelil branku!Oceláři skórují popáté! To, co se před chvíli nepovedlo třineckým mladíkům, nyní dokonal první útok Ocelářů. Bonk předal puk Varaďovi, ten nahazoval na brankoviště, kde stál TOMÁŠ KŮRKA! Třinecký forward nasměroval puk do horního rohu, Horčička byl bezmocný! Asistence: Václav Varaďa, Radek Bonk.
47:53
Před branku nahazoval Orsava, na brankovišti tečoval Hrabal. Třinecký bek se snažil trefit skulinu mezi Horčičkovými betony, místo pro puk ale bylo tak malé, že kotouč do branky neprošel.
47:09
Hosté po buly ohrozili Hamerlíka, brankář Třince byl úspěšnější. Kotouč se pak dostal do střední třetiny, kde ho sebrali hosté a opětovně poslali na brankáře Třince. Ten raději ukryl puk a přerušil hru.
46:47
Tam ho sebrali Ševci, kteří nyní myslí jen na útok. Po chvíli se kotouč ocitl před a nakonec i u Hamerlíka. Třinecký brankář přerušil hru, která bude pokračovat po krátké reklamní pauze.
46:16
Hosté ostřelovali Hamerlíka ze všech možných pozic, třinecký strážce svatyně ale ustál všechny útoky. Kotouč putoval do pásma Zlína...
45:46
Nepřesná rozehrávka hostů, kotouč byl u třineckých hráčů. Ti se ale pak vystavili do ofsajdu, hra se proto vrací na místo přihrávky, což je třinecké pásmo.
45:33
Oceláři přenesli hru k Horčičkovi, tam ale přišli o puk.
45:05
Hosté se vymanili z tlaku a dostali se až před Hamerlíka. Toho nejprve z úhlu ohrozil Čech, od modré poté Galvas, ani jeden ale nebyl úspěšný.
44:33
Z podobného místa jako Polanský teď nahazoval Ostřížek, ten ale netrefil branku. Kotouč se poté dostal na modrou, odkud pálil Lojek. Střela třineckého obránce skončila u Horčičky.
44:00
Hosté se nemohou dostat z vlastní třetiny. Od hrazení přišlo nahození Polanského, které skončilo mezi betony brankáře Horčičky.
43:37
Hosté jsou kompletní. Puk je ve třetině Zlína, tam ho na svých holích drží Berani...
43:24
Bonk nahodil puk na Horčičku, ten ho raději zalehl před dotírajícím Varaďou. Buly po Horčičkově pravici.
43:08
Nepřesná třinecká rozehrávka znamená další vyhození hostů.
42:40
Peterek z brankové čáry přihrával Lojkovi, ten z první trefil jen prvního bránícího hráče. Hosté se poté osvobodili,
42:15
Třinečtí jsou stále před Horčičkou, hosté se nemohou vymanit z ocelového tlaku...
41:39
Obrovská šance pro Martina Adamského! Třinecký expres se dostal ke střele i dorážce, ani jednou ale nepřekonal brankáře Horčičku! Neuspěl poté ani dorážející Peterek.
41:25
Poměr sil na ledě se pro příští vteřinu srovnává. Na trestnou lavici je poslán hostující Roman Vlach, který vysokou holí zasáhl Zíba. Třinečtí se po uplynutí jedné vteřiny dostanou do přesilovky.
41:12
Miloslav Hořava mohl završit hattrick! Třinecký forward šel v akci dvou proti jednomu a zvolil individuální zakončení. Hořava tentokráte pálil na vyrážečku, brankář Horčička tentokráte zasáhl.
40:40
Hosté dohrávají přesilovku, zatím se jim však vůbec nedaří. Třinečtí nejprve vyhodili puk, Zlínští se poté vlastní chybou připravili o pásmo.
40:01
Začala třetí třetina.
Zásahy brankářů ve druhé třetině: 14:12 Střely na branku ve druhé třetině: 15:15 Střely na branku v utkání: 29:23. Druhá třetina byla gólově bohatší než první dějství. Jako první se v prostřední dvacetiminutovce prosadili domácí, když Hořava ve vlastním oslabení poslal Třinec do dvoubrankového vedení. Hosté ale přesilovkovou trefou Melenovského korigovali, pak ale Oceláři přidali ještě další dvě branky. V přesilovce tvrdě pálil Lukáš Zíb, který svým zásahem zaznamenal 3000. branku Třince v nejvyšší soutěži. Na stávajících 4:1 pak tečí korigoval Jan Peterek. Třetí perioda začně přibližně v 19:01.
40:00
Druhá třetina skončila.
39:51
Před Hamerlíkem dotírali Čajánek a Köhler, ani jeden ale nepřekonal gólmana Třince.
39:26
Zlínská aktivita s sebou přináší své ovoce. Sotva se Třinečtí vrátili do plného počtu, jdou opět do čtyř. Na trestnou lavici usedá Josef Hrabal, který se provinil podražením.
39:22
Oceláři jsou kompletní, hosté však stále útočí...
39:00
Začala poslední minuta druhé třetiny. Kotouč je za brankou Horčičky, kam ho dopravil Josef Hrabal, který zachytil nepřesnou hostující rozehrávku.
38:36
Nepřesná rozehrávka hostů znamená icing a stěhování hry před Horčičku.
38:16
Květoň chtěl do akce vyslat Adamského, ten ale na útočné modré zakopl o puk a vystavil se do ofsajdu.
37:47
Za domácí brankou zůstal ležet Bedřich Köhler. Hostující forward se drží za obličej, rozhodčí ale jeho námitky nepřijali a vykázali hru do střední třetiny.
37:40
Hosté se nejprve nemohli dostat do třinecké třetiny, teď už ale jsou nastěhováni před Hamerlíkem a rozjeli svou kombinaci.
37:10
Hosté šli do přečíslení dvou na jednoho. Akci vedl Roman Vlach, který ale nemohl přihrát, neboť mu puk sebral Andrej Novotný. Rozhodčí nakonec Novotného počínání posoudili jako nedovolené a poslali třineckého beka na trestnou lavici za pád pod nohy.
36:01
Třinec právě vstřelil branku!Oceláři využívají přesilovku a jdou do tříbrankového trháku! Nahození od modré z hokejky Josefa Hrabala před Horčičkou tečoval JAN PETEREK! Horčička zareagoval na poslední chvíli, zabránit čtvrté brance ve své síti už však nedokázal! Asistence: Josef Hrabal, Martin Adamský
35:57
Po Hrabalově pokusu na Horčičku dotíral Varaďa, hostující brankář se však nenechal přetlačit a udržel puk před brankovou čárou.
35:45
V dobré šanci stál třinecký kapitán Bonk, ten ale trefil jen rameno brankáře Horčičky.
35:22
Na ledě se začíná přitvrzovat, tuhost třinecké ocele poznal hostující Tesařík, který dostal hit od Lojka.
34:52
Polanský a Klouček se snažili vybojovat puk, to se jim ale nepovedlo a hosté se osvobodili.
34:13
Střílejícího Adamského pak atakoval Martin Hamrlík, rozhodčí jeho počínání posoudili za nedovolené a udělili hostujícího obránci dvě minuty za napadení.
34:06
Třinečtí šli do protiakce! Celou situaci vedl Martin Adamský, který se dva metry za modrou čárou rozhodl ke střele! Kotouč mířil do pravého rohu, tam bylo rameno brankáře Horčičky.
33:44
Zlínští stále okupují domácí třetinu, za Hamerlíka však neletěla ještě žádá přesná střela.
33:13
Köhler nejprve vybojoval puk, pak ale neustál nájezd Novotného. Naneštěstí pro domácí se kotouč odrazil tak nešťastně, že skončil na holi Hamrlíka...
32:51
Hosté jsou kompletní a hned se vydali do protiakce. Na Hamerlíka šly tři pokusy, ani jeden z nich ale nepřekvapil třineckého strážce svatyně. Hra bude pokračovat po krátké reklamní pauze.
32:20
Před brankovištěm nakonec mohl zakončit Peterek, místo střely však zvolil přihrávku do míst, kde tušil Adamského. Bohužel pro domácí tam nebyl žádný z třineckých hráčů.
32:05
Třinečtí kombinují před Horčičkou, zatím však nestřílejí...
31:33
Po vhazování ve střední třetině se do šance dostal Martin Adamský! Třinecký rychlík si najel po levé straně, na vyjetého Horčičku zkusil kličku do bekhendu! Ta se mu ale nepovedla a Horčička ukryl puk ve své lapačce!
31:19
Neskutečná šance Třince! Po střele Adamského se vyražený puk dostal před Jana Peterka! Třinecký matador měl před sebou odkrytou branku, jeho střela však letěl nad horní tyčku!
30:37
Varaďa nejprve tečoval Zíbovo nahození, poté i bekhendem dorážel. První šanci zastavil Horčička, tu druhou pak bránící hráč, který tečoval puk do ochranné sítě.
30:18
Od modré pálil Zíb, tentokráte ale nebyl tak úspěšný, jako v předchozím případě. Horčíčka chytá puk v lapačce, buly po jeho pravici.
30:13
Třinečtí se po chybě jednoho z hostujících dostali do přečíslení dvou na jednoho. Akci vedl Ostřížek, sekundoval mu Orsava. Z akce nakonec nic nebylo, neboť Orsavu fauloval vracející se Marek Melenovský. Oceláři si zahrají další přesilovku.
29:30
Roman Vlach šel do akce. Hostující forward si udělal dobrý den z obránce Richtra, pak se ale dostal do příliš ostrého úhlu na to, aby nějak překvapil brankáře Hamerlíka.
28:47
Květoň je na střídačce, snad mu nic nebude. Rozhodčí vylučovat nebudou, vhazovat se bude ve střední třetině.
28:47
Šance pro Davida Květoně! Třinecký forward se dostal ke dvěma střelám, ani jednou ale nepropálil hostující obranu. Květoň poté zůstal ležet před hostujícím brankovištěm, zřejmě po zásahu hole jednoho ze soupeřů.
28:05
Třinec právě vstřelil branku!Oceláři bleskurychle využívají přesilovku a jdou opět do dvoubrankového vedení! Po buly se puk dostal k Josefu Hrabalovi, který nabil LUKÁŠI ZÍBOVI! Třinecký snajpr se z první opřel do střely a propálil bezmocného Horčičku! Asistence: Josef Hrabal, Václav Varaďa.
28:01
Třinečtí si zahrají přesilovku. Na trestnou lavici usedá hostující Marek Melenovský, který podrazil Erika Hrňu.
27:43
Hosté si nerozuměli v rozehrávce a zapomněli puk za svými zády. Toho mohl využít Ostřížek, který se dral do zakončení. Třinecký forward vypálil kousek za modrou čárou, kotouč skončil v Horčičkově lapačce. Hra bude pokračovat po krátké reklamní pauze.
27:02
Zlín právě vstřelil branku! Hosté přeci jen skórují a korigují na rozdíl jediné branky! Ještě v probíhající přesilovce se střelou kolem nohou obránce prosadil MAREK MELENOVSKÝ! Hamerlík kotouč neviděl, našel ho až za svými zády! Asistence: Petr Čajánek.
26:45
Čajánek chtěl nahodit od modré čáry, při svém pokusu však trefil jen nohy bránícího Bonka. Oceláři vyhodili.
26:11
Obrovské štěstí Třince! Od modré pálil Lukáš Galvas, kotouč orazítkoval levou tyč domácí branky! Puk poté zapadl mezi Hamerlíkovy nohy, rozhodčí přerušili hru.
25:47
Hosté nahodili ze střední třetiny, kotouč skončil v ochranné síti. Buly v neutrální zóně.
25:37
Köhler sice zastavil Peterkovo vyhození, hostující forward pak ale byl bezmocný proti nátlaku Peterka a Adamského a propustil puk do střední třetiny.
25:05
Sotva se třinečtí dostali do plného počtu, jdou opět do čtyř. Na trestnou lavici je poslán Josef Hrabal, který vyhodil puk z vlastní třetiny do ochranné sítě.
24:48
Hosté se vrhli do útoku, na Hamerlíka už šly tři pokusy, ani jeden ale nepřekvapil třineckého brankáře!
24:27
Třinec právě vstřelil branku! Oceláři ve vlastním oslabení odskakují do dvoubrankového vedení! MILOSLAV HOŘAVA nejprve vybojoval puk ve vlastní třetině, pak ho poslal Tomáši Kůrkovi. Ten se dostal do menších potíží, vrátil proto kotouč Hořavovi, který se rázem dostal do úniku! Hořava zvolil stejné zakončení jako ve čtvrtek při samostatném nájezdu, opět byl úspěšný! Asistence: Tomáš Kůrka.
23:35
Hosté získali puk a pustili se do útoku. Na konci zlínského snažení byla střela Köhlera, ten ale trefil jen Hamerlíkovy betony.
23:17
Od modré pálil Hamrlík, jeho pokus vyrazil brankář Hamerlík přímo na hůl Varadi. Ten přihrál Bonkovi a společně šli do protiakce. Vše nakonec skončilo střelou třineckého kapitána, který trefil Horčičkovu lapačku. Buly v pásmu Zlína.
23:01
Hosté si zahrají přesilovku. Na trestnou lavici je poslán Martin Lojek, který nedovoleně bránil postup jednoho z hostujících útočníků.
22:48
Po buly ve střední třetině se puk dostal za domácí branku, kde ho sebral Hrabal. Ten nakonec chtěl rychle rozehrát, třinecký bek ale poslal puk jen na zakázané uvolnění.
22:17
V neutrální zóně se k puku dostali hosté ze Zlína, ti následně založili rychlou protiakci. Ta ale neměla dlouhého trvání, neboť ji zastavil ofsajd.
21:50
Na jejím konci stála střela Michala Důrase, který ale jen vyprášil Hamerlíkovu výstroj. Třinečtí poté poslali kotouč do střední třetiny...
21:26
Hořava si s Hrňou dávali přednost, tím se připravili o puk. Ten nyní mají v moci hosté, kteří vyrážejí do protiakce.
21:12
Oceláři jsou aktivnější, hosté se opět brání jen za cenu icingu.
20:52
Oceláři rychle přešli do útočné třetiny, tam ale špatně rozehráli a přišli o kotouč. Nemusí však smutnit, hosté totiž zahráli icing.
20:35
Bonk a Varaďa se pokusili o rychlý přechod modré čáry, třinečtí útočníci ale neuspěli. Hosté získali puk, pak ho ale ze střední třetiny poslali mimo hřiště.
20:01
Začala druhá třetina.
Zásahy brankářů v první třetině: 8:13 Střely na branku v první třetině: 14:8 Druhá dvacetiminutovka začne přibližně v 17:58 Skončila první perioda třetího střetnutí předkola, o krok lepší jsou zatím domácí Oceláři. Ti byli aktivnější od samotného úvodu zápasu, v závěru třetiny tak přišla zasloužená odměna, když Hořava tečoval Kloučkovo nahození mimo Horčičkův dosah.
20:00
První třetina skončila.
19:53
Hosté ještě chtěli zahrozit, zastavilo je však postavení jednoho z nich v brankovišti. Hra vykázána do střední třetiny.
19:37
V první třetině budeme svědky ještě jednoho buly, to se uskuteční před Hamerlíkem. Důvodem přerušení hry byla vysoká třinecká hůl.
19:01
Peterek přihrával zpoza branky na Richtera, ten ale nedokázal uklidit puk za záda brankáře Horčičky. Zlínští poté poslali kotouč do střední třetiny...
18:35
Třinec právě vstřelil branku! Oceláři nakonec úspěšně přešli modrou čáru a po nenápadné akci jdou do vedení! Od modré čáry nahazoval Tomáš Klouček, dráhu letu puku ještě trochu pozměnil MILOSLAV HOŘAVA! Právě na tento zásah už brankář Horčička nedokázal zareagovat a kotouč tak skončil v brance! Asistence: Tomáš Klouček, Jiří Polanský. Stav utkání: 1:0.
18:13
Do hry obou celků se vloudily menší nepřesnosti, kotouč tedy po většinu času pobývá ve střední třetině...
17:37
Po buly po Hamerlíkově levici se ke kotouči dostal Kůrka, který chtěl rychle přenést hru. To se mu téměř podařilo, jeho postup ale zhatil ofsajd.
17:29
Berani se nakonec dostali i k ohrožení branky, Hamerlík byl ale pozorný a připsal si další úspěšný zákrok.
17:05
Novotný vybojoval puk pro Peterka, ten posílal kotouč před branku, kde číhal David Květoň. Do třinecké akce se vložil Horčička, který hokejkou tečoval puk mimo dosah třineckých hráčů.
16:44
Hosté se sice dokázali osvobodit, bylo to ale jen za cenu zakázaného uvolnění. Hra se proto vrací před Horčičku.
16:11
Polanský vyhrál buly pro Kloučka, ten pálil od modré. Puk letěl na lapačku a nakonec v ní i skončil. Na šanci ještě na brankovišti čekal Polanský, čekal ale marně, neboť Horčička nepustil puk ze své výstroje.
16:06
Ti nakonec chtěli poslat kotouč do střední třetiny, v tom jim ale zabránila vysoká hostující hokejka. Rozhodčí Zlínu odpískali hru vysokou holí, hra se stěhuje před Horčičku.
15:55
Oceláři jsou kompletní. Kotouč v pásmu Třince, tam ho drží obránci domácích...
15:38
Teď už se to Ševcům povedlo a hned si vypracovali nebezpečnou šanci! Od modré pálil Linhart, vyražený puk ještě dorážel Bedřich Köhler. Ani jeden si ale nepřišel na brankáře Hamerlíka!
15:13
Oceláři se zatím brání na jedničku, dokázali už čtyřikrát vyhodit. Hosté mají problémy s přechodem modré čáry.
14:40
Hosté se pokusili o rychlý návrat před Hamerlíka, také ten ale byl neúspěšný. Oceláři opět vyhazují.
14:18
Berani si nepřesně přihráli, z toho těžil Zíb, který odpálil puk až k Horčičkovi.
13:52
Další vyloučení na straně domácích. Na trestnou lavici usedá Tomáš Klouček, který nedovoleně bránil jednoho z protihráčů.
13:40
Ostřížek nakonec byl úspěšnější, z jeho počínání mohl těžit Květoň, který vypálil na Horčičku. Květoň mířil na vyrážečku, hostující brankář byl pozorný.
13:28
Novotný hledal Květoně, ten prodloužil do rohu. Tam pro puk dojel Ostřížek, který o něj svedl souboj s hostujícím Galvasem...
13:00
Hra se přesouvá z jedné strany na druhou, zatím ale nejsme svědky střeleckých pokusů. Důvodem jsou nepřesnosti ve finální přihrávce na obou stranách.
12:30
Třinečtí nakonec byli úspěšnější, pak si ale nerozuměli v rozehrávce a poslali kotouč na zakázané uvolnění. Hra se vrací před Hamerlíka a bude pokračovat po krátké reklamní pauze.
12:02
Zlínská přesilovka je u konce, hosté však stále útočí. Kotouč je za domácí brankou, tam o něj svádí souboj Leška a obranná dvojice Zíb - Hrabal....
11:24
Šance na druhé straně. Hamerlíkovu pozornost z úhlu otestoval Köhler, třinecký brankář byl připraven.
11:00
Do šance ve vlastním oslabení se dostal Miloslav Hořava. Třinecký forward šel jeden proti jednomu, nakonec vystřelil pár metr za modrou čárou. Puk mířil k levé tyči, tam byly betony brankáře Horčičky!
10:25
Ondřej Veselý se se štěstím dostal do střelecké pozice a vyzkoušel reflex brankáře Hamerlíka. Slovenský gólman ve službách Třince se musel po puku hodně natahovat, nakonec ho ale zastavil.
10:02
Hosté přidali na obrátkách a zahrají si první přesilovku. V rohu třinecké třetiny operovali Leška a Holík, druhý jmenovaný si nakonec vykoledoval faul. Na trestnou lavici usedá Jan Peterek, který hákoval výše zmíněného Holíka.
09:32
Další šance Třince, žádná zatím nebyla využitá...
09:10
neskutečná šance Třince! Erik Hrňa nahazoval od pravého hrazení před branku, tam byl zcela sám Miloslav Hořava! Třinecký forward jen trkl do puku a poslal ho na branku! Včasným zákrokem se prezentoval Horčička, který stále drží hostující akcie nad vodou!
08:45
Hosté jsou kompletní, stále se však musí bránit domácímu nátlaku...
08:16
Dobrá šance pro domácího kapitána! Kotouč byl na modré, odtud ho nahazoval Zíb. Puk mířil na zadní tyč, kde ho tečoval Radek Bonk. Naštěstí pro hosty Bonk netrefil branku!
07:30
Třinečtí se rychle vrátili před Horčičku, kterého teď ostřelují ze všech úhlů. Na hostující branku mířily pokusy Zíba, Květoně či Adamského, ani jeden ale neuspěl.
06:54
Květoň nedokázal zastavit vyhození Zlína. Kotouč se dostal na hůl Köhlera, který stál v dobré příležitosti. Hostující forward se ale tak dlouho napřahoval, až ho o puk obral vracející se Adamský.
06:40
Úvod utkání jasně patří domácím, ti si svou aktivitou vybojovali další přesilovku. Na trestnou lavici usedá Lukáš Galvas, který přidržel pronikajícího Hořavu. Oceláři budou tedy hrát přesilovku, ale až po krátké úpravě ledu.
06:07
Polanský si vyměnil kotouč s Hořavou, načež se oba dostali do útočné třetiny. Tam předali puk obránci Zíbovi, který nejprve objel padajícího obránce a následně vystřelil. Jeho pokus ale zasáhl nohy nejbližšího bránícího hráče, který poslal puk do střední třetiny.
05:40
Čajánek na vlastní modré vybojoval kotouč, poté přesným pasem vyslal do akce Michala Důrase. Hostující forward se kousek za modrou napřáhl ke střele, nakonec ale trefil jen místo, kde byl připravený brankář Hamerlík.
05:16
Oceláři nepolevují na aktivitě, na Horčičku mířil další pokus. I ten ale nepřekvapil hostujícího strážce svatyně.
04:55
Třinečtí fanoušci se radují ze vstřelené branky! Euforii domácího publika ale zatrhl rozhodčí Šindler, který Václavu Varaďovi odpískal postavení v brankovišti! Gól neplatí, buly ve střední třetině.
04:44
U kotouče je čtvrtá formace domácích, která dostala hosty pod tlak. Za brankou se o puk starali Orsava a McGregor, na konci celé akce byla střela Orsavy, který ale pálil z velmi ostrého úhlu. Brankář Horčička proto se zastavením jeho pokusu neměl žádné problémy.
04:11
Oceláři chtěli jít do rychlé protiakce, tu ale hatí nepřesný pas a následný icing.
03:54
Hosté trochu přitlačili na pilu a dostali Oceláře do vlastní třetiny. Ze strany Zlína nakonec ale nepřišla žádná střela, neboť Řezníček nedokázal přesně rozehrát.
03:25
Už po návratu Veselého z trestné lavice přišla střela od modré čáry. Pálil Novotný, Horčička bez problému zasáhl.
03:04
Další a další vyhození Zlína, domácím se tato přesilovka vůbec nedaří.
02:38
Kloučkova přihrávka na Květoně byla trochu nepřesná, třinecký forward proto nedokázal dobře zpracovat. Hosté se osvobodili.
02:14
Další zmařený přechod modré čáry, v ofsajdové pozici tentokráte byl Hrabal.
01:51
Třinečtí nezačali přesilovku nijak dobře. Hosté nejprve vyhodili puk k Hamerlíkovi, Oceláře pak zastavil ofsajd.
01:21
Uvidíme první početní výhodu zápasu. Na trestnou lavici byl poslán hostující Ondřej Veselý, který se provinil nedovoleným bráněním.
01:18
Zlínští se dostali jen do střední třetiny, než je Oceláři obrali o puk. Do akce potom spěchal Květoň, ten ale netrefil branku.
00:52
Peterek šel s Varaďou do útoku, jejich akce ale skončila za modrou čárou. Hosté se zmocnili puku...
00:13
První buly pro domácí. Ti chtěli rychle rozehrát, kotouč ale poslali jen do ochranné sítě za hostující brankou. Buly ve středovém kruhu.
00:01
Utkání právě začalo.
Hráči jsou na ledě, kapitáni se zdraví se sudími. Utkání začne každou chvíli!
Hezký prosluněný sobotní podvečer z třinecké Werk arény! Dnes pokračuje předkolo play-off České pojišťovny Tipsport extraligy, na programu jsou třetí střetnutí. Předkolo dnes poprvé zavítá mezi třinecké fanoušky, mezi mantinely Werk arény se budou prohánět domácí Oceláři a hostující Berani! Utkání začíná v 17 hodin! První dvě střetnutí této série se odehrála na ledě Zimního stadionu Luďka Čajky. Úvodní duel ovládli Zlínští, kteří třemi brankami v poslední dvacetiminutovce získali první bod. Jejich vedení ale vydrželo jen přes noc, neboť Oceláři po vítězných nájezdech srovnali na 1:1. Série se tedy za nerozhodného stavu přenesla o 120 kilometrů na východ, kde se odehrají dva zápasy. Ten první začíná za necelých dvacet minut! Zlínští tak ztratili úvodní výhodu domácího prostřední, když se nyní nacházejí v roli celku, který musí za každou cenu uhrát minimálně jeden zápas mezi mantinely svého soupeře. Na koni tedy jsou Oceláři, kteří ale v základní části na svém ledě spíše rozdávali body, než aby je sami získávali. Bude tomu tak i v předole? Třinečtí Oceláři přišli v úvodním utkání o obránce Daniela Semana, pro kterého, kvůli zlomenině klíční kosti, skončila sezóna. Trenéři Tlačil a Janků tak museli na soupisku dopsat Maria Cartelliho, který zaujal místo sedmého obránce. To PSG Zlí hlásí kompletní sestavu, lodivodi Vlach a Turek tak nemuseli zatím nic měnit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.


Články odjinud