Eliod - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  PZ Kladno : Chomutov - 4. listopadu 2017   12:00

Chomutov
11:00' Prokeš   • 33:31' Vrhel   • 38:45' Prokeš   • 41:59' Svoboda   • 48:17' Prokeš   • 53:26' Gut
PZ Kladno
Kraval – Kučera, Nekvapil
ČEZ stadion, Kladno
Chomutov

59:40'
Zakázané uvolnění domácích. Buly před Pulcem.
59:10'
Domácí se pokoušejí ještě o jednu útočnou akci.
58:00'
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:30'
Šatný přikryl puk, který k němu doklouzal.
55:44'
Kladno se dostalo ke střele, ale tento pokus zlikvidoval Vrhel obětavým blokem.
53:26'
Piráti právě vstřelili branku!
A je tu další branka v síti domácích. MICHAL GUT si vybojoval puk v útočném pásmu a prostřelil Pulce. Je to jeho již pátý bod v utkání. Čtyřbrankový náskok hostů už vypadá jako ztracený zápas Kladna, ale třeba se stane i novodobý zázrak na ledě. Bez Asistence.
52:55'
Ke kotouči se dostávají hosté.
50:46'
Ofsajd hostů. Buly ve středním pásmu.
48:17'
MICHAEL PROKEŠ střílí hattrick. Chomutov má opět tříbrankový náskok a domácí opět ztrácí tah. Asistence: Tadeáš Svoboda, Michal Gut.
47:17'
PZ Kladno právě vstřelilo branku!
Nejprve se Štrombach dostal do úniku, ale obrana ho srazila přímo do brankáře Šatného, a poté ADAM ŠŤASTNÝ uklidil puk do prázdné brány. Asistence: Filip Štrombach.
46:05'
Kulich se pokusil procpat puk mezi betony Šatného, ale ten puk vyrazil.
45:45'
Svoboda vypálil zprava, ale brankář Pulec puk dokázal zachytit lapačkou.
44:50'
Chomutov se stále drží v útočném pásmu.
44:06'
Vrhel se dostal do úniku, ale Karmazin ho dostihl a puk mu z hokejky vypíchnul.
41:59'
A Chomutov navyšuje své vedení. Tentokrát už byl na TADEÁŠE SVOBODU i Pulec krátký a útočník Chomutova dává gól. Asistence: Michal Gut, David Martínek.
41:08'
40:30'
Ke kotouči se dostávají domácí.
40:01'
Druhá třetina nám skončila. Kladno opět statečně bojovalo a dokonce se jim podařilo vyrovnat. Jenomže po tomto góle se hosté probrali, přidali na rychlosti a přišli dva góly a nyní již domácí ztrácí ještě víc než předtím. Tato třetina však ukázala že Chomutov šetří síly na závěrečnou třetinu, což znamená že se jistě máme na co těšit.
40:00'
38:45'
MICHAEL PROKEŠ se dostal do úniku a pak si pohrál s brankáře Pulcem a poslal mu puk mezi betony. Asistence: Ondřej Príhoda, Ondřej Čech.
38:12'
Matějka vyslal dělovou ránu od modré čáry, ale brankář Pulec jí dokázal zachytit lapačkou.
37:05'
37:04'
K odraženému puku se jako první dostal Prokeš, který hledal Vrhela před bránou, ale přihrávku sebral Pulec. Buly před gólmanem domácích.
36:21'
Úmyslný ofsajd hostů. Buly před Šatným.
36:16'
Brejcha vyhazuje.
35:28'
Střela zprava od Koláčka letěla nad bránu brankáře domácích.
35:05'
Vyloučení v týmu PZ Kladno (Hanousek – 2 min., podražení).
33:31'
Nahození Petráska se odrazilo od zadního mantinelu přímo ke Gutovi, ten puk poslal doprava na STANISLAVA VRHELA a ten kotouč uklidil do brány. Asistence: Michal Gut, David Petrásek.
33:18'
Puk se dostal do ochranné sítě. Buly před Pulcem.
32:34'
32:23'
32:13'
Štefančík dostal pěknou přihrávku doleva, ale zamířil jen do horní tyče.
31:30'
Votoupal střílel zleva, ale jeho pokus letěl mimo bránu.
30:49'
nahození Vaňka si Pulec pohlídal a puk schoval pod lapačku.
29:59'
29:21'
Zakázané uvolnění hostů. Buly před Šatným.
28:15'
Domácí mají k dispozici již čtyři hráče.
28:14'
Vrhel měl před sebou prázdnou bránu, ale pouze promáchl.
27:59'
Vyloučení v týmu PZ Kladno (Vinš – 2 min., faul kolenem).
27:15'
Koláček vypálil zprava, ale Pulec vyrazil puk na druhou stranu kluziště.
26:39'
26:30'
Zakázané uvolnění Kladna. Buly před Pulcem.
26:15'
Vyloučení v týmu PZ Kladno (Šťastný – 2 min., příliš mnoho hráčů).
25:28'
Začíná přesilová hra domácích.
25:15'
Petrásek vypálil, ale Pulec vyrazil kotouč do ochranné sítě.
24:51'
Zakázané uvolnění Chomutova. Buly před Šatným.
24:39'
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Holka – 2 min., sekání).
24:26'
Vaněk vypálil zleva, ale Pulec vyrazil puk do rohu.
23:40'
Matějka vypálil od modré čáry, ale Štrombach puk stečoval nad bránu.
23:28'
Vyloučení v týmu PZ Kladno (Strnad – 2 min., hákování).
22:07'
Velmi šťastný gól domácích, ale je tam. Hned po buly vypálil JAN STRNAD, který mířil mezi betony Šatného. Ten puk jen přibrzdil a kotouč doklouzal za brankovou čáru. Asistence: Marek Darsa.
22:03'
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Prokeš – 2 min., podražení).
21:59'
Vyloučení v týmu PZ Kladno (Deniger – 2 min., podražení).
21:48'
Další zakázané uvolnění hostů. Buly před Šatným.
21:40'
20:53'
20:02'
20:01'
hráči jsou již na ledě a za malou chvíli začne druhá třetina.
V první třetině jsme viděli velmi vyrovnaný duel. Předposlední Kladno statečně bojuje s celkem z Chomutova a zatím se jim daří s nimi držet krok. Ovšem byli to hosté kdo dokázal vstřelit branku avšak byla pouze jedna, což znamená že PZ Kladno stále může překvapit. Uvidíme ve druhé třetině jak se bude utkání vyvíjet.
20:00'
19:52'
Gut v oslabení vyletěl před Pulce a pálil k pravé tyčce. Brankář domácích puk zastavil betonem.
19:00'
Hostům se podařilo vyhodit puk až k Pulcovi.
18:20'
Strand vypálil od modré čáry, ale jeho střela k brankáři Šatnému nedošla.
18:02'
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Vaněk – 2 min., hákování).
17:25'
Matějka se znovu pokoušel o střelu od modré čáry. Adam jeho úmysl přečetl a puk zblokoval.
16:58'
Střelu Holece dokázal Pulec zachytit lapačkou.
16:40'
Hosté vybojovali puk v útočném pásmu.
15:58'
15:18'
Kladnu se v přesilovce nedaří. Vrhelovi se podařilo vyvézt puk daleko od brány.
14:38'
Hostům se podařilo vyhodit kotouč z obranného pásma.
13:58'
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Svoboda – 2 min., sekání).
13:20'
Karmazin vypálil z mezikruží, ale jeho střelu vyrazil Šatný do rohu hřiště.
12:24'
Čech se pokusil vymíchat Pulce na forehend, ale brankář domácích mu puk dokázal vypíchnout a hosté stále vedou pouze o gól.
12:24'
Nájezd pojede Čech.
12:24'
Trestné střílení pro hosty.
11:00'
První branku utkání střílejí hosté. Hned poté co skončila přesilová hra hosté skórují. Branku vstřelil MICHAEL PROKEŠ. Asistence: Stanislav Vrhel.
10:50'
10:10'
Jeho únik se však příliš nezdařil a s lehkou střelou beckhendem si Šatný poradil.
09:30'
Matějkova střela od modré neprošla přes Darsu a ten se žene do útoku.
08:50'
Vyloučení v týmu PZ Kladno (Strnad – 2 min., podražení).
08:24'
Další šance hostů. Príhoda vypálil zprava, ale brankář Pulec dokázal puk zachytit.
06:57'
Po teči Hříbala se puk dostal mimo hřiště. Buly ve středním pásmu.
06:30'
Vrhel vypálil z mezikruží, ale mířil těsně nad pravý růžek Pulcovi brány.
06:10'
05:39'
04:30'
Matějka vypálil od modré čáry, ale tuto střelu Pulec vyrazil před sebe a s následnou dorážkou Štefančíka si brankář Kladna také poradil.
04:10'
Vyloučení v týmu PZ Kladno (Deniger – 2 min., hákování).
03:51'
03:19'
Před brankou domácích se strhla mela o puk. Kotouč však jako první našel Pulec a ten ho přikryl pod lapačku. Vhazování po jeho pravici.
02:11'
Príhoda si nabruslil mezi kruhy, ale jeho pokus pohotovým zákrokem Pulec vykopl.
01:30'
Nahození Petráska bylo zblokované, ale kotouč je stále v obranném pásmu hostů.
01:10'
Nyní se kotouče zmocnili hráči Chomutova.
00:01'
Jako první jsou u puku domácí, kteří se ženou do útoku.
00:01'

PZ Kladno: Pulec (Burda) – Hříbal, Krejžík, Vinš, Deniger, Brejcha – Strnad, Rejna, Štrombach, Hanousek, Karmazin, Votoupal, Šťastný, Šugár, Darsa, Pulda, Vimmer, Kulich, Adam

Piráti Chomutov: Šatný (Šilhan) – Petrásek, Holec, Vaněk, Matějka, Kovár, Martínek, Klika, – Spudich, Príhoda, Svoboda, Prokeš, Čech, Koláček, Štefančík, Holka, Gut, Vrhel

Rozhodčí: Kraval – Kučera, Nekvapil.
Piráti Chomutov

Hosté přijíždějí na kladenský ČEZ Stadion jako jasný favorit. S domácím celkem naposledy hráli 28.9. a dokázali zvítězit 5:0. Bude mít tento zápas podobný průběh? Hostům ve statistikách vévodí Josef Koláček, který ve dvanácti zápasech nasbíral 21 bodů (12+9). Nechme se překvapit jak tento zápas dopadne.
PZ Kladno

Velí osud další prohře domácích? To je otázka. PZ Kladno vyhráli pouze dvakrát z dvanácti zápasů a s celkovým skóre 16:80 jsou druhým nejhorším týmem soutěže. Za nimi už je pouze Ústí nad Labem s jedním bodem. Naposledy domácí prohráli s Rytíři z Kladna 3:8. Dnes je čeká ještě těžší soupeř. Uvidíme jak si PZtka s tímto utkáním poradí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.