Přenos se aktualizuje automaticky

Tímto se s Vámi z Brna loučím, budu se těšit zase u dalších zápasů. Mějte pěkný večer, hezky zbytek víkendu.
Prvním finalistou extraligy je Zlín, v pondělí se tedy v Praze rozhodne o jeho soupeři pro boje o Masarykův pohár.
Stav série: 3:3
Je dobojováno. Sparta v zápase o všechno vítězí a vrací tak sérii do Prahy. Tam se bude hrát už v pondělí a právě sedmý zápas rozhodne o všem. V dnešním duelu si Sparta zajistila třetí bod v sérii hned na začátku, kdy zaskočila Kometu čtyřmi brankami v rozmezí sedmi minut.
60:00
Konec zápasu.
59:51
Sparťané už naprosto v klidu dohrávají utkání a mohou být nadmíru spokojení. Jeli sem s cílem vrátit sérii do Prahy, a to se povedlo.
59:14
Kometa i na konci zápasu je na puku a od svých fanoušku slyší: "V pondělí jsme s váma." Tímto se brněnské publikum loučí s Kometou.
58:47
Potrestán je po tomto souboji ale jen brněnský obránce, který dostává hned 4 minuty (2 za hákování a 2 za hrubost).
58:47
V závěru se ještě do menší potyčky dostali Miller s Pechem, ale vše se stačilo vyřešit slovně. Přesto rozhodčí budou vylučovat.
58:21
Brňané mají v závěru utkání puk na svých hokejkách, ale už s ním nejsou ani v útoku. Je rozhodnuto.
57:29
Tak Tomáš Vondráček mohl být tím, kdo ten třetí gól Brna dá, ale ani teď se nestalo. Žižkovu střelu od modré dorazil pouze do nicnetušícího Pöpperleho.
57:22
I nadále se Kometa drží v útoku, ale na nic, co by ještě mohlo změnit dnešní výsledek, už to nevypadá.
56:12
Tomáš Svoboda se málem dostal do obrovské šance a přece jen zdramatizování konce utkání, ale Pöpperleho vymrštěná brankářka byla proti.
55:45
Hraje se uprostřed kluziště a ani jeden tým se už nikam nežene. Vypadá to, že naprosto o všem v této sérii rozhodne sedmý zápas.
55:01
Teď už jsou vepředu opět Brňané, ale zdá se, že i jim už je dnes jasné, že s výsledkem nic neudělají.
54:10
Simon – Divíšek – Rachůnek, tak takhle trojice teď sevřela Brňany před jejich brankářem. Nicméně kromě jedné střely od modré je domácí k ničemu nepustili.
53:18
Přibyl společně s Formanem zašlápli puk u hrazení a Sparta je vykázaná do středního pásma.
52:42
Sparta zahrává icing, vhazovat se bude znovu po pravici sparťanské jedničky v brankovišti.
52:35
Sparta přečkala asi ty nejhorší časy v tomto zápase. Brněnské Kometě se tato přesilovka opravdu povedla, ale gól nevstřelila.
52:20
Kometa znovu před pražskou brankou. Dnes je to první početní výhoda, při které domácí takhle hrozí. Čermák ve velká šanci trefuje pouze Pöpperleho.
51:30
Kempný dobře střílel a odražený kotouč si jako první našel Káňa, ale ani jeden z nich neuspěl. Pöpperle drží Brno daleko od vyrovnání.
50:40
Pöpperle měl plné ruce práce, aby chytl Žižkovu dělovku a následní dorážky. Nakonec to však zvládl, Brno dál v útoku.
50:27
A pro Kometu je tady velká šance. Dominik Simon dostává dvě minuty za vysokou hůl. Podaří se Kometě přesilová hra?
50:18
Brňané cítí, že by to ještě nemuselo být jejich poslední slovo a snaží se tlačit do brány. Káňovi s Dlapou se povedlo vybojovat útočné pásmo.
49:13
Sparta zahrozila dvěma povedenými střelami, ale Trvaj byl na svém místě a nepřipustil rychlou odpověď.
48:41
Kometa právě vstřelila branku!
A co víc, Kometa se prosazuje v oslabení. Vyhozený kotouč se po chybě hostů dostal k TOMÁŠI SVOBODOVI, který si udělal prostor pro střelu a zamířil přesně nad Pöpperleho vyrážečku. Kometa si tedy minimálně dodává sebevědomí. Ale kdo ví, ještě je před námi minimálně jedenáct minut. Bez asistence.
48:35
Kometa se dobře brání, opět vyváží puk ze svého pásma.
47:32
Kometa si ale v oslabení připravila velice dobré šance. Nejprve při situace tři na dva střílel Pivko, který trefil ale pouze bránícího hráče. A chvíli nato ještě Hynek Zohorna měl možnost vystřelit, ale ani on nebyl úspěšný.
47:18
Brňané se mohli vrhnout do protiútoku, ale místo toho budou hrát opět ve čtyřech. Tomáš Dujsík dohrával souboj a odnáší si z něho dvě minuty za napadení.
47:07
Hra se přesunula na druhou stranu, ale přerušil ji Trvaj, který raději přikryl kotouč. Následuje komerční přestávka.
46:38
Čermák si udělal prostor kličkou na střed, odkud dobře vypálil do protipohybu brankáře, ale i tak Pöpperle stihl vyrážečkou vyrazit puk mimo branku.
45:59
Kometa už je kompletní a může se hnát dopředu. Aktivní je tam vrátivší se Kováčik, zatím však bez výsledku.
45:02
Byly uděleny následující tresty: Jan Hruška (KOM) dostal dvě minuty za napadení a Jakub Krejčík (SPA) dostal dvě minuty za držení protihráče. Hrát se bude dál 4/5.
45:02
Brnu se opět povedlo dostat puk až za bránu hostí. Tam se do hry vložil také sparťanský gólman, který byl atakován Janem Hruškou. Potom se strhla hromadná mela.
44:30
Brňané opět vyhazují přes všechny čáry a zatím Spartě nedopřávají klid na rozehrání přesilovkové kombinace.
44:11
Domácí se rychle osvobozují a ještě protiútok chtěl založit Tomáš Svoboda, byl mu však odpískán ofsajd.
43:48
Na žádné brněnské stíhání sparťanského vedení to nevypadá. V útoku zbytečně fauluje Jozef Kováčik. Dvě minuty za vysokou hůl.
43:26
U kotouče jsou domácí, ale zatím se jim nedaří dostat se před Pöpperleho.
42:32
Žižka chtěl pomoct útočným řadám a získal vhazování pro svůj tým v útočné periodě.
42:06
Piskáčkovu střelu si Trvaj pohlídal a rychle rozehrává. Z následného protiútoku ale nic není, když Burianovi sjel puk z čepele.
41:56
Z domácího kotle něco zamířilo na ledovou plochu, která se teď musí uklidit, aby nepřišlo k nějaké újmě na zdraví hráčů.
41:56
Také další akce ale končí výhozem přes všechny čáry. Publikum se dožaduje bůra i na druhé straně.
41:29
Další akce Komety končí zakázaným uvolněním. Čas v těchto momentech utíká Brnu hodně rychle. Pokud s výsledkem chtějí opravdu něco udělat, musí být teď vše na sto procent.
40:31
Kometa právě vstřelila branku!
Tak přesně jednatřicet sekund třetí třetiny stihlo utéct, než se Kometa poprvé prosazuje. Ihned ze středového kruhu Brňané zamířili do útoku, kde měli hned několik šancí. Nakonec se chytla střela MICHALA KEMPNÉHO, která zapadla přesně do pravého růžku Pöpperleho branky. Signalizovaný trest se neukládá. Asistence: Tomáš Svoboda.
40:01
Začala třetí třetina.
Druhá dvacetiminutovka je za námi a na žádný velký obrat to rozhodně nevypadá. Sparta si bez problému kráčí pro třetí bod v sérii, kterým by si vynutila sedmý rozhodující zápas. Druhá třetina už gólově nebyla tak bohatá, ale přesně tohle hostům stačí. Těžko očekávat, že se Brnu ještě podaří s výsledkem něco udělat, ale jsme v play-off, možně je tedy vše.

Třetí třetina začne přibližně v 19:30.
40:00
Druhá třetina skončila.
39:59
Druhou periodu ukončuje Tomáš Svoboda dělovkou do Pöpperleho lapačky.
39:26
Také Sparta si v závěru připravila dvě dobré pozice, ale ani jeden z hostí netrefil bránu.
38:58
Kometa ještě v závěru druhé třetiny mohla vstřelit branku, ale ani zívající poloprázdná branka střelce Komety dostatečně neoslovila.
38:30
Sparta právě vstřelila branku!
A Sparta toho využívá naprosto beze zbytku. Zmatku v brněnské obraně využil nejprve Jan Buchtele, který získal kotouč a následně jej přesně přihrál najetému DANIELU PŘIBYLOVI, který střelou taháčkem poprvé prostřeluje Jiřího Trvaje. Asistence: Jan Buchtele.
38:05
Kometa je v útočném pásmu, ale působí tam nyní dost bezzubě.
37:25
Diváci v hledišti si i přes nepříznivý vývoj pro jejich milovanou Kometu, zápas užívají.
36:48
Trvaj dnes působí velice jistě. Kubát svoji střelu sice dobře schoval, ale brněnská dvojka bez problému chytá.
36:23
Další velká šance Sparty zůstala nevyužita. Přibylovu střelu Trvaj vyrazil a dorážka už mířila z velkého úhlu a vyjetý Trvaj si ji s přispěním Dlapy pohlídal.
35:55
Přibyl střílel bekhendem ihned po buly, avšak proti jeho střele po zemi Trvaj vymrštil beton.
35:38
Ryley Miller vzadu vyrobil velkou minelu, ale tentokrát Kometa není potrestána. Dlapa s druhým útočníkem Sparty ruku v ruce doklouzal až do brány, kterou vyhodili ze svého postavení.
35:07
To se ale nepovedlo a Kometa je kompletní. Ihned po skončení přesilovky si domácí vybojovali vhazování v útočném pásmu. Do hry skáčou čerstvé síly.
34:28
Teď už se Sparťanům povedlo sevřít domácí před bránou a snaží se vymyslet nějakou překvapivou přihrávku.
33:44
Kometě se podařilo zacpat modrou čáru a hosty k sobě vůbec nepustila. Ti tedy musí začít znovu od své branky.
33:14
První dvě střely v početní výhodě, které vyslal Piskáček, si Trvaj pohlídal. Nepřipustil ani žádné dorážky, a tak uvidíme další buly.
33:02
Jakub Koreis odchází na trestnou lavici na dvě minuty za napadení. Sparta ví, jak přesilovku využít, dneska už to ukázala.
32:12
Teď už se Kometa vymanila z mírného tlaku, ale její možnost zaútočení jim zhatil ofsajd.
31:38
Třetí pražská lajna teď dlouho motala hlavy domácím, ale hrálo se především u hrazení a nic většího si Pražené nepřipravili.
31:04
Na druhé straně nebezpečně pálil Rolinek, který dostal dobrou asistenci zpoza brány. Trvaj o něm ale věděl a dostatečně si proti jeho střele vyjel.
30:50
Čermák hledal křižnou přihrávkou před bránou hokejku Tomáše Svobody, ale ten se o krůček ke kotouči nedostal.
30:27
Brňané se už už dostávali do velké šance, ale byli zastaveni pro přihrávku rukou. Tohle je škoda pro Kometu.
29:52
Hostující hráči už jsou ale zpět a motají domácím hlavy. Střelu Kubáta a následně Simona však Trvaj dokázal schovat do lapačky.
29:33
Sparta si nerozuměla při rozehrávce a puk končí na zakázaným uvolnění. Vhazování po pravici Pöpperleho.
29:15
Hosté se drželi v útočném pásmu, nicméně následně se z něj sami vyhostili. Vladimír Sičák vystřelil tak prudce a mimo, že puk končí až za jeho vlastní brankou.
28:16
Tomáš Svoboda se pokoušel podél hrazení dostat do útočné třetiny, ale Jan Piskáček byl proti a čistě jej odstavil od puku.
27:37
Po delší době se zákrok připisuje také Jiří Trvaj, který však nemusel řešit nic složitého.
27:06
Kempný a po něm ještě Hruška zkoušeli své štěstí, proti oběma střelám ale dobře zakročil opět Pöpperle. Na Kometě je však cítit, že nemá co ztratit a snaží se za každou cenu snížit a vrátit do zápasu.
26:53
Zdá se, že Kometa se přece jen trochu zvedá. Cítí to i diváci a jsou zase hodně slyšet. Nyní je komerční přestávka a po ní se bude vhazovat znovu před Pöpperlem.
26:10
Další pěkná akce Komety, které moc nechybělo. Puk přeskočil několik hokejek, až se dostal na tu Tomáše Vondráčka, který se pokusil puk jen lehce tečovat. Beton sparťanského brankáře však nepřehodil.
25:38
Po střele Dlapy od modré se k puku dostal Pivko, který si udělal prostor pro dorážku, ale Pöpperle jeho pokus vyrazil nad bránu.
25:25
Libor Pivko si na buly pomohl nedovoleně, a tak se bude vhazování opakovat. Za Brno se tam tentokrát staví Zohorna.
25:00
Na druhé straně si pro nahrávku mezi kruhy sjel jeden z hostí, který však netrefil zařízení.
24:35
Kometa v pozměněných útocích vypadá živěji, ale koncovka je hodně nervózní a ani jednomu hráči se nedaří dobře zakončit.
23:40
Odražený puk ve středu hřiště sice první dobruslil Štěpán Novotný, ale daleko s ním nedojel. Velice rychle se vrátila také hostující obrana.
23:25
Sparťané se pokusili o rychlý protiútok, ale střela Tona byla sražena do ochranné sítě.
22:57
Kubošova střela od modré končí v chumlu těl před hostující brankou.
22:46
Tak větší šance si Brno vypracovává při hře 5/5. Obě střely z levého kruhu si ale pražský gólman pohlídal.
22:35
Až po přesilovce Kometa poprvé vystřelila. Přesilovky v této sérii opravdu nepatří k těm nejlepším disciplínám. Kometě to ale mohlo alespoň trochu pomoci.
21:55
Tak až ke konci přesilovky se Kometa usadila v útočné periodě, ale zatím se jí nedaří dostat od mantinelu.
21:05
Krejčík vyhazuje přes všechny čáry, vše začne znovu od Trvaje.
20:56
Domácí se zatím nemohou udržet v útočném pásmu, hraje se ve středu hřiště a oba týmy střídají.
20:27
A hned po uplynutí 27 sekund si Kometa zahraje druhou přesilovku v zápase. Vyloučen znovu Piskáček, tentokrát za nedovolené bránění.
20:18
Kometa se pokouší začít aktivně. Po pár sekundách vypálil Kempný, ale Pöpperle byl pozorný.
20:01
Začala druhá třetina.
Je za námi pořádně divoká první perioda. Kometa v ní inkasovala čtyři branky a teď se jen hodně těžko zvedá k nějakému útočení či aspoň zklidněné hře. Sparta docílila přesně toho, co potřebovala. Tedy udělat si náskok a pak už jen čekat na chyby Brňanů, kterých v první třetině bylo až moc. Uvidíme, co se stane v brněnské kabině o přestávce.

Další třetina začne asi v 18:31.
20:00
První třetina skončila.
19:22
Jozef Kováčik dostal nabito na modrou čáru, ale jeho střelu zblokoval jeden z hostí. Více už toho asi ani jeden tým v první třetině nestihne.
18:43
Kometa si zatím v útočném pásmu počíná bez nápadu a hraje hlavně podél mantinelu. Leoš Čermák je dokonce vyhnán do středního pásma.
18:10
Domácím se nedaří rozehrávka, tentokrát mohli být hodně rádi, že Sparta toho nedokázala lépe využít.
17:41
Na druhé straně se ale zase dějí věci. Lukáš Pech se dostal k několika dorážkám z bezprostřední blízkosti, nicméně Trvaj svůj beton udržel před brankovou čárou.
16:58
Jan Hruška si našel dobré místo před bránou, ale přihrávku, která na něj mířila, nezachytil.
16:05
Asi největší šance Komety. Zohorna však vyražený kotouč nedokázal zasunout za Pöpperleho. Ten tak ani nemusel zasahovat.
15:44
Tak až teď vidíme první střelu v přesilovce. Dostal se k ní obránce Kempný. S tím, že Pöpperlemu nikdo nestínil, ale nemohl čekat nějaký úspěch.
14:49
Tak zatím si tu přesilovku Kometa moc neužila. Bojuje se o každý puk a Brňané jsou venku z pásma.
14:38
Šance pro Kometu. Jan Piskáček dostává dvě minuty za podražení a Kometa se může alespoň trochu vzpamatovat.
14:15
Po dlouhé době se do své útočné periody podívali také domácí, ale ke střele se nedostali.
13:50
Hlinka hledal na modré čáře Petra Tona, ten však přejel do útočného pásma Sparty o něco dříve, a tak se píská postavení mimo hru.
13:33
Jiří Trvaj si v brněnské brance připisuje první úspěšný zákrok. Piskáčkovu střelu celou dobu viděl, takže neměl nejmenší problém.
12:55
A Kometa je po této gólové spoušti dole. Musí začít od začátku, přihrávka, povedená akce a pomalu se zvedat. To teď ale půjde hodně těžko. Naopak Sparta už může hrát úplně v klidu a čekat na chyby domácích.
12:20
Kometa na tento nepříznivý stav reaguje výměnou brankářů. Místo Marka Čiliaka se do brány staví Jiří Trvaj.
12:20
Sparta právě vstřelila branku!
Přesilovka je využita. Byť se Kometě na začátku oslabení dařilo, tak potom Sparta dala na obranné pásmo Komety pevný zámek, který ukončila až čtvrtá branka v domácí síti. Silný tlak hostů ukončil druhou brankou v zápase JAROSLAV HLINKA. Asistence: Petr Ton, Jakub Krejčík.
12:12
Pražané teď uzamkli domácí před Čiliakem a vůbec je nepouštějí k puku. Domácí zatím odolávají.
11:22
Kometě se daří v oslabení a podruhé vyhazuje přes všechny čáry.
10:57
V Brně se poprvé vylučuje. Ryley Miller dostává dvě minuty za držení protihráče. Celé je to pouze vyústěním sparťanské aktivity.
10:09
Domácí se snaží jakoukoli skulinkou dostat před bránu hostí, ale zatím se ji to nedaří. Rozhodčí navíc nyní pískají ofsajd.
09:30
Brněnské publikum velice sympaticky dál povzbuzuje své oblíbence, ale ti to teď na ledě mají velice těžké.
08:26
Kometa samozřejmě reaguje oddechovým časem.
08:26
Sparta právě vstřelila branku!
Tak tohle je hodně studená sprcha pro Brňany. Další minuta a další branka v jejich síti. Velkou chybu teď vzadu udělal zkušený obránce Komety Žižka. Ten jim tento gól jednoduše daroval. Autorem branky je JAROSLAV HLINKA, který mě dostatek času i prostoru pro překonání Čiliaka. Asistence: Petr Ton, Jan Buchtele.
07:53
Sparťané dále pokračují v aktivní hře a Kometa má s jejich útoky velký problém. Teď hosty zastavila posunutá Čiliakova brána. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
07:10
Sparta právě vstřelila branku!
A Pražané přidávají velice rychle druhou branku. Necelé dvě minuty potřebovali hosté na dvoubrankové vedení. MIROSLAV FORMAN z první akce trefil tyč, ale chvíli na to si chuť spravil, když už se trefil přesně do černého. Bezmocný Čiliak neměl šanci se k jeho dorážce Poláškovy střely natáhnout. Asistence: Adam Polášek, Vladimír Sičák.
06:30
Sparta ztratila puk v útočném pásmu, načež si ho pro sebe uzmul Jan Káňa, ale kličkou se přes Poláška neprosadil.
06:13
Diváci vycítili, že je potřeba Kometě pomoct, a tak začali ještě více fandit. Hráči se jim odvděčili hrou před Pöpperlem, ale k ničemu vážnějšímu to prozatím nevedlo.
05:18
Sparta právě vstřelila branku!
Hosté jdou do vedení zásluhou TOMÁŠE DIVÍŠKA. Nejprve se ke střele z mezikruží dostal Adam Polášek, kterého vychytal Čiliak. Proti dorážce Divíška už však byl krátký, a tak právě Divíšek, který dva roky zpět dovedl Brno ke stříbru, mu teď střílí první branku šestého semifinále. Asistence: Adam Polášek, Dominik Simon.
04:45
Ivan Rachůnek střílel z velkého úhlu a netrefil vůbec bránu.
04:31
Na druhé straně se do ofsajdové pasti chytil Simon.
04:10
Ihned po vhazování se k puku dostal Káňa, ale Pöpperle byl na svém místě. Kometa však zůstala na puku a dokázala ještě dvakrát vystřelit, ale jednalo se o pokusy spíše propagačního charakteru.
03:58
Z vlastní periody se velice rychle až před Pöpperleho dostal Jan Hruška, ale k zakončení se nedostal. Následnou střelu Kuboše od modré si pražský brankář pohlídal.
03:48
Na druhé straně platí to stejné. Kometa zahrává icing a hra se tak vrací před Čiliaka.
03:10
U puku jsou hosté, ale nedaří se jim připravit žádnou zajímavou pozici. Utkání je zatím opravdu hodně opatrné.
02:30
K odraženému puku se dostal Dominik Simon, který dobře střílel, avšak kousek mimo. Čiliak nemusel zasahovat.
01:50
Na hráčích je vidět, jak je dnešní zápas důležitý. Zatím se ani jednomu týmu nedaří rozehrávka a většina přihrávek nenachází adresáta.
01:08
Teď už jsou u puku domácí, ale ani jim se nedaří založit pořádný útok. Kotouč končí za bránou Pöpperleho a hrát budou Sparťané.
00:37
Jako první se k puku dostali hosté. Hlinka ale dlouho nevěděl, co s pukem a tak jej pouze předal Sičákovi, který střílel z velké dálky. Brněnský gólman neměl s jeho pokusem problém.
00:01
Utkání právě začalo.
Je to tu. Brněnská Kajot Arena je zaplněná k prasknutí, první lajny jsou ve středu. Začátku šestému semifinále tak už vůbec nic nebrání.
Před úvodním buly ještě zazní česká hymna.
Ani dnes do utkání nebude moci zasáhnout brněnský nejproduktivnější hráč v play-off. Vojtěch Němec je po čtvrtém utkání, kdy byl odnesen na nosítkách po zákroku Tomáše Rachůnka, neustále mimo hru.
Úvodní sestavy:

HC Kometa Brno: Čiliak (Trvaj) – Žižka, Miller, Kempný, Kováčik, Dlapa, Kuboš, Dujsík – J. Svoboda, Čermák (C), Novotný – Káňa, Hruška, T. Svoboda – Pivko, Raška, Zohorna – Burian, Koreis, Vondráček – Mrázek.
Trenér: Vladimír Kýhos

HC Sparta Praha: Pöpperle (Málek) – Krejčík, Piskáček, Polášek, Sičák, Kubát, Phillip, Pilař – Klimek, Hlinka, Ton – Rolinek, (C) Pech, Kumstát – Buchtele, Přibyl, Forman – I. Rachůnek, Divíšek, Simon.
Trenér: Josef Jandač

Rozhodčí: Martin Fraňo, Pavel Hodek – Jaromír Bláha, Evžen Kostka.
Ohlasy před zápasem (Sparta):
Petr Ton: Stále věříme, že teď vyhrajeme dva zápasy a postoupíme do finále. Je potřeba čtyřikrát porazit soupeře, kdo to zvládne první, ten vyhraje. Vždy, když na nás byl velký tlak, jsme předvedli dobrý výkon. Věřím, že v tom budeme pokračovat i v sobotu a sérii otočíme.
(zdroj: hcsparta.cz)


Ohlasy před zápasem (Kometa):
Vladimír Kýhos: Musíme ještě jednou vyhrát. Je potřeba hrát stejně jako na Spartě, nijak se z toho doma nezbláznit. Nesmíme se hnát do útoků a potom propadávat. Sparta je teď tím, kdo musí vyhrát, takže je to na ní, s čím přijde.
Semifinálová série:
Sparta – Kometa 2:5
Sparta – Kometa 3:0
Kometa – Sparta 3:2 po pr.
Kometa – Sparta 3:5
Sparta – Kometa 1:2 po s.n.
Poslední, tedy pátý zápas, sehrála mužstva na ledě pražské Sparty ve čtvrtek 10. dubna. Utkání dospělo do prodloužení a následně nájezdů, ve kterých se stal jediným úspěšným exekutorem brněnský obránce Jozef Kováčik. Právě on tedy pro Kometu vystřelil třetí bod a především urval mečbol. Strůjcem brněnského vítězství byl také bezesporu vynikající výkon Marka Čiliaka. Kometa tak dnes může, znovu po dvou letech, vyřadit Spartu v play-off a zopakovat si extraligové finále.


3. zápas semifinále:

Sparta – Kometa 1:2 po s.n. (1:1, 0:0, 0:0 – 0:0)

Branky a nahrávky: 19. Simon (Divíšek, Krejčík) – 18. Pivko (Raška), rozhodující sam. nájezd Kováčik.
Hezké sobotní odpoledne, dobrý podvečer. V Brně je dnes na programu šesté pokračování semifinálové série mezi Kometou Brno a Spartou Praha. Naposledy se hrálo v Brně v pondělí, kdy Sparta dokázala vyrovnat sérii na 2:2. Nicméně ve čtvrtek se hrál zatím poslední zápas této série v Praze a pomyslný mečbol si v něm zajistila Kometa. Už dnes tedy může být znám postupující do finále extraligy!

Stav série: 3:2
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.


Články odjinud