Hokejová Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Tychy : Mannheim - 1. září 2019   17:00

Mannheim

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a přeji úspěšný vstup do nového týdne.
Je dobojováno!

Vítězem tohoto utkání se stal Mannheim, který po 53 vteřinách prodloužení potřetí v utkání překonal Murraye.

Střely na bránu: 17- 42.
60:53'
Mannheim právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! MATTHIAS PLACHTA se ocitl sám před domácím brankářem, kterého překonal trefou do bekhendu, a získává tak pro svůj tým bonusový druhý bod za výhru v prodloužení. Asistence: Marcel Goc a Mark Katic.
60:22'
Mroczkowski tvrdě vypálil z prostoru mezi kruhy, Endras měl betony sklapnuté včas.
60:01'
Ve třetí části hry jsme se žádné branky nedočkali a stav je stále vyrovnaný 2:2. Mannheim ve třetí třetině v některých částech hry pořádně zatápěl domácím, ale Murray chytá skvěle. Na řadu teď přichází prodloužení.
60:00'
59:05'
V závěru poslední dvacetiminutovky se žádný tým nemůže dostat do žádné větší šance.
58:00'
Do konce třetí třetiny zbývají dvě minuty. Povede se nějakému celku skórovat ještě před třetí sirénou nebo půjde zápas do prodloužení?
56:54'
Hostující celek má nyní více ze hry, Murray má plné ruce práce.
56:25'
Střely na bránu: 16 – 40.
55:50'
Katin střílel z těsné blízkosti, skórem ale nepohnul.
55:04'
Hosté nyní pořádně trápí Tychy. Už dlouhou dobu jsou nastěhovaní v jejich pásmu a ostřelují je ze všech stran.
53:40'
Mannheim vyslal na domácího muže s maskou střelu od modré, Murrayovi příliš práce nenadělala.
52:48'
Vyloučení v týmu GKS Tychy (Pociecha – 2 min., pozdní dohrání).
52:27'
To se jim ale nedaří. Německé mužstvo se znovu osvobozuje.
52:20'
Tychy zaváří kotouč zpět před Endrase a pokusí se založit novou akci.
51:41'
Mannheim posílá puk až za svojí branku.
51:24'
Vyloučení v týmu Adler Mannheim (Reul – 2 min., krosček).
50:38'
Domácí fanoušci vytváří skvělou atmosféru a ženou své hráče za vedoucím gólem. Podaří se jim ho vsítit?
49:33'
Vyloučení v týmu Adler Mannheim (Billins – 2 min., sekání).
49:26'
Hra 4 na 4 zatím svědčí domácím. Ti jsou nastěhovaní v útočném pásmu.
48:43'
Vyloučení v týmu GKS Tychy (Komorski – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Adler Mannheim (Rendulic – 2 min., sekání).
47:59'
Jeden z hostujících hráčů obkroužil domácí klec a chtěl zakončit k tyči, tam ale Murray žádné místo nenechal.
47:20'
Hokejisté z Německa zahrozili před Murrayem, ten má puk v lapačce. Po komerční přestávce se bude vhazovat po jeho pravici.
46:30'
Mannheim si hledá cestu do útočného pásma z obranné třetiny.
45:18'
Domácí si vytvořili zajímavou kombinaci, která skončila dorážkou. Endras ale včas vytasil beton, hra pokračuje.
44:22'
Rozhodčí přerušují hru kvůli ofsajdu.
44:08'
Klimenko je zpět na ledě. Tychy jsou v plném počtu.
43:24'
Znovu se touš nachází na druhé straně hřiště než by si hráči Mannheimu představovali.
42:36'
Hokejisté v bílých dresech na úvod oslabení posílají puk do bezpečí.
42:07'
Vyloučení v týmu GKS Tychy (Klimenko – 2 min., hákování).
41:46'
Cichy pár kroků za modrou prověřil německého muže s maskou, ten zasahuje.
40:56'
Domácí se osvobozují.
40:10'
Mannheim je s kotoučem na holi před Murrayem. Zatím jen kombinuje.
40:01'
Hosté si do poslední dvacetiminutovky přenášejí přesilovou hru. Rozhodne poslední třetina o vítězi tohoto duelu?
Po druhé části je stav vyrovnaný 2:2. Hostům se nejprve podařilo vyrovnat zásluhou Hungereckera, neuběhly ani dvě minuty a německý tým šel do těsného vedení. Po pouhých 41 vteřinách se skóre ale opět měnilo, když Tychy využily početní výhodu. Ve třetí třetině nás tak jistě čeká pořádná bitva o body.
40:00'
39:31'
Vyloučení v týmu GKS Tychy (Novajovský – 2 min., držení hole).
39:00'
Je ohlášena poslední minuta této části hry.
37:32'
Vyloučení v týmu Adler Mannheim (Lehtivuori – 2 min., krosček).
36:53'
GKS Tychy právě vstřelil branku!
Tak to je neskutečné! Mannheim dlouho nevedl a už je opět srovnáno. Domácí využívají už druhou přesilovou hru v dnešním zápasu, konkrétně MICHAEL SZMATULA, který vyslal pohotovou střelu z levého kruhu poté, co mu tam puk poslal Aliaksei Yafimenka. Asistence: Aliaksei Yafimenka a Peter Novajovský.
36:50'
Vyloučení v týmu Adler Mannheim (Hungerecker – 2 min., hákování).
36:12'
Hosty vyrovnávací trefa nabudila a na konci druhé třetiny jsou ve vedení! TIM STÜTZLE po tvrdé ráně z pravého kruhu posílá svůj tým do jednobrankového náskoku. Asistence: Ben Smith.
34:24'
Německý celek se konečně dočkal a vyrovnává! PHIL HUNGERECKER stál před bránou, odkud po nahození od zadního mantinelu umístil hrací předmět za záda Endrase. Bez asistence.
34:06'
Nyní sledujeme hokej nahoru dolů, ovšem bez výrazných šancí.
33:15'
Tychy jsou na kotouči a zavážejí ho před Endrase.
31:40'
Kraemmer v další obrovské šanci! Murray vyrazil svým betonem kotouč do předbrankového prostoru, kam si sjel Nicolas Kraemmer, ten ale na polském gólmanovi ani tentokrát nevyzrál.
30:59'
Další puk letěl na domácího brankáře od levého mantinelu, v brance ale nekončí.
29:55'
Mannheim je i nadále při chuti, nemůže se však před Murrayem usadit na delší dobu.
29:02'
Kraemmer se sám řítil na Murraye, ten ho však dokázal vychytat. Tady byl hráč s číslem 21 na zádech blízko gólu!
28:23'
Boj o kus černé gumy v rohu obranného pásma hostů.
27:46'
Mannheim byl zastaven ofsajdem při přechodu do útočného pásma, hra je přerušena.
27:27'
Katic je zpět na hrací ploše, hosté jsou v plném počtu.
27:06'
Do konce přesilové hry domácích zbývá 21 vteřin, podaří se jim odskočit na rozdíl dvou branek?
26:30'
Hosté drží kotouč daleko od své klece, Tychy do ničeho pustit nechtějí.
25:27'
Vyloučení v týmu Adler Mannheim (Katic – 2 min., hákování).
24:53'
Hokejisté v modrých dresech mají problémy s přechodem do útočného pásma.
23:57'
Mannheim chvíli proháněl svého soupeře před jeho brankou, teď už se hra obrací na druhou stranu.
23:03'
Krupp dostal nabito mezi modrou čáru a pravý kruh, tvrdě vypálil, ale Murray i nadále drží čisté konto.
21:12'
Domácí pár střelami otestovali Endrasovu pozornost, německý gólman si zapsal úspěšné zákroky.
20:22'
Německý tým se hned po vhazování vydal do útočné třetiny.
20:06'
Tychy jsou v plném počtu.
20:01'
Hokejisté už krouží po ledové ploše, druhé dějství začne co nevidět.
Po první části hry odcházejí do kabin šťastnější Tychy, které po brance Szczechury drží jednobrankový náskok. Ovšem Manneim měl několik gólových příležitostí na srovnání, ale Murray zatím drží své barvy nad vodou.

Střely po první třetině: 6 -17.
20:00'
19:58'
Domácí ještě prověřili Endrase z pravé strany, teď už se ale nic nestane, tato třetina končí.
19:01'
Probíhá poslední minuta prvního dějství.
18:54'
Vyloučení v týmu Adler Mannheim (Kraemmer – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu GKS Tychy (Komorski – 2+2 min + 2 min., faul kolenem).
18:54'
Stützle zůstal po souboji s domácím hráčem ležet na ledě, poté se ještě strhla menší mela. Rozhodčí se radí, uvidíme jestli se bude vylučovat.
18:04'
Reul se se svými spoluhráči pokouší dostal před Murraye.
17:05'
Domácí jsou už na ledě v pěti, toto oslabení zvládli bez inkasované branky.
16:47'
Mannheim stále drží pásmo, ale zatím vidíme jen kombinace místo střel.
15:53'
Tychy dvakrát vyhodili. Nyní už se hosté vrátili zpět do útočného pásma a pokoušejí se něco vymyslet.
15:04'
Vyloučení v týmu GKS Tychy (Komorski – 2 min., podrážení).
14:51'
Mannheim je usazen před domácím brankářem jako při přesilové hře, kterou si teď svou aktivitou také vybojoval. Domácí půjdou do čtyř.
13:42'
Další příležitost Mannheimu pro srovnání! Murray i nadále drží své spoluhráče a nedovoluje hráčům v modrých dresech skórovat.
13:00'
Hosté jsou v plném počtu.
12:01'
Smith dokonce ve vlastním oslabení skoro ujel do samostatného úniku, brankář domácích je na svém místě a vše hasí!
11:16'
Tychy se hned po buly usadily v útočné třetině, Endras musel nyní vytáhnout skvělý zákrok proti střeleckému pokusu Yafimenka z levé strany.
11:00'
Vyloučení v týmu Adler Mannheim (Bergmann – 2 min., krosček).
10:30'
Nyní už byl domácí maskovaný muž s maskou překonán, gól ale kvůli vysoké holi nemůže být uznán.
10:13'
Až nyní přerušuje Murray hru. Na brankovišti se snažili dorážet dva hráči, polský gólman vše dokázal se svými spoluhráči vyřešit.
09:28'
Němečtí hráči jsou usazeni v útočném pásmu, Murraye ale zatím příliš neohrozili.
08:29'
Mannheim je po obdržené brance více aktivní, rozhodně chce vyrovnat.
07:09'
Tychy využívají přesilovou hru a jdou do vedení! ALEX SZCZECHURY se ujal puku u levého mantinelu a vybruslil si s ním na levý kruh, odkud poprvé v utkání překonává Endrase v hostující kleci. Asistence: Filip Komorski a Michael Cichy.
06:19'
Vyloučení v týmu Adler Mannheim (Lehtivuori – 2 min., držení).
06:19'
Po komerční přestávce budou mít domácí k dispozici přesilovou hru.
05:27'
Katic se tvrdě opřel do rány, Murray vyráží do bezpečí.
04:57'
Hokejisté v modrých dresech hledají cestu do útočného pásma od vlastní klece.
04:09'
Ani Murray se na druhé straně nenudí, kryje pokus, který na něj přilétl z levého kruhu.
03:22'
Kogut vystřelil od modré, hostující strážce svatyně měl beton v pohotovosti a nedovoluje mu skórovat.
02:10'
Murray si připisuje úspěšný zákrok po střele jednoho hostů a přerušuje tak hru.
01:28'
Vyloučení v týmu GKS Tychy (Kotlorz – 2 min., držení hole).
Vyloučení v týmu Adler Mannheim (Bergmann – 2 min., vysoká hůl).
01:11'
Lampl posílal kotouč na bránu, do střely byla ale vložena hůl jednoho z domácích hráčů.
00:18'
Zakázané uvolnění domácích, buly v útočném pásmu německých hráčů.
00:01'
Vše už se chystá k úvodnímu vhazování, za malý okamžik začínáme.
Domácí dnes budou hrát v bílých dresech, hostující celek oblékl modrou variantu.
Hráči obou týmů už jsou nastoupeni na ledové ploše. Před úvodním buly si ještě vyslechneme polskou a německou státní hymnu.

GKS Tychy: Murray (Lewartowski) – Yeronau, Novajovský, Kotlorz, Bryk, Pociecha, Ciura, Kolarz, Akimoto – Yafimenka, Szmatula, Mroczkowski – Bagiński, Galant, Witecki – Klimenko, Cichy, Szczechura – Jeziorski, Komorski, Kogut

Adler Mannheim: Endras (Gustafsson) – Reul, Akdag, Lampl, Billins, Lehtivuori, Katic, Krupp – Stützle, Smith, Kraemmer – Bergmann, Järvinen, Rendulic – Soramies, Goc, Hungerecker – Raedeke, Plachta

Rozhodčí: Mrkva, Baca – Noworyta, Bucki.

Biel – Mannheim 4:5 po prodloužení
GKS Tychy v prvním utkání nestačily na Djurgarden ze Švédska 2:6. Naopak Adler Mannheim rozdrtil soupeře z Vídně zdrcujícím výsledkem 6:1 na rakouské půdě.
Střetnou se dva celky s odlišnými ambicemi. Polské GKS Tychy přivítá na svém ledě věhlasný, německý klub Adler Mannheim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.