Hokejová Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Katowice : Rögle BK - 1. září 2022   18:05

Rögle BK
00:23' Sund   • 41:44' Sheen   • 43:15' Tambellini   • 44:05' Sheen   • 47:02' Jonsson
Katowice
Bulovec, Baca – Kucharewicz, Zak
Jantor, Katowice
Rögle BK

Z mé strany je to pro dnešek definitivně vše, já se s Vámi loučím a v sobotu 3. září se budu těšit u odpoledního zápasu hokejové Ligy mistrů Fribourg – Stavanger zase na počtenou. Hezký zbytek večera!
Máme úspěšně dobojováno a kdo by řekl, že nakonec uvidíme celkem devět gólů! Po druhé třetině se zdálo, že domácí hokejisté už kráčí za vítězstvím, ale ve třetí části Rögle přepnulo na vyšší rychlostní stupeň a čtyřmi góly otočilo průběh zápasu na svou stranu. I díky svému velkolepému obratu si švédský celek po výhře 5:4 v Katowicích připsal do tabulky cenné tři body. Polský tým zůstává ve skupině D bez bodů.
59:49'
Tohle už domácí hokejisté určitě nestihnou. Brankář Murray ještě zavítal na střídačku, Katowice to ještě zkouší se šesti bruslaři v poli, ale neúspěšně.
59:18'
Posledních čtyřicet dva vteřin. Domácí střídačka si nyní vzala oddechový čas na poradu a trenéři předávají pomocí nákresů na tabuli pokyny svým hráčům.
58:37'
Hosté měli namále! Lehtonen posunul kotouč do brankoviště a dorážka jednoho z hráčů domácích šla jen těsně mimo soupeřovu branku.
57:57'
Poslední dvě minuty třetí třetiny. Kolusz našel svou přihrávkou podél modré čáry spoluhráče, nicméně domácí hokejisté neohrozili Clangovu svatyni.
57:15'
Teď však hosté zavítali do útočného pásma a Kasper díky svému dobrému pohybu udržel kotouč na hokejce několik vteřin. Domácím hráčům se čas rychle krátí.
56:37'
Základní hrací doba se pomalu blíží do svého konce, domácímu týmu schází jeden gól na případné prodloužení. Rögle už nikam nespěchá a šetří čas.
55:39'
Linus Sjödin tělem zpracoval přihrávku a hosté mohli pokračovat v útočném tažení. Niederbach však s kotoučem na hokejce nic podstatného nevymyslel.
54:50'
Anton Bengtsson vystihl nepřesnou přihrávku Katowic a servíroval kotouč Rosdahlovi. Přihrávku překazil poslední obránce domácích.
54:39'
Další povedený zákrok domácího brankáře, který se ve třetí třetině opravdu nenudí. Rögle pomalými krůčky je stále blíž vítězství, které se nerodí lehce.
54:12'
Teď už to bylo zajímavější! Jeden z hostujících hráčů byl zaparkovaný před domácím brankářem, který celou situaci s notnou dávkou štěstí ustál.
53:36'
Daniel Zaar vybojoval kotouč pro svůj tým a pokračovat v akci mohl Everberg. Hosté kombinovali po rozích v útočném pásmu bez úspěšného výsledku.
53:08'
Marco Kasper spěchal za pukem do útočného pásma podél levé strany, ale domácí hokejisté si i napadáním hostujících hráčů bez větších obtíží poradili.
52:41'
Theodor Niederbach bojoval o kotouč v rohu kluziště a úspěšně. O pár vteřin později však švédští hokejisté vyhazují kotouč pouze na zakázané uvolnění.
52:08'
Rögle získalo kotouč zpět na své hokejky a už kombinuje v útočném pásmu. Murray zatím nemusel zasahovat, jelikož hosté se k pořádné střele nedostali.
51:08'
Rosdahl zpracovával těžkou přihrávku od svého spoluhráče, čehož domácí obránci rychle využili a odebrali puk hostům. Hra se přesouvá na druhou stranu.
49:41'
Christian Blomqvist se dostal s kotoučem na hokejce do útočné zóny, ale vracející se hráči hostujícího týmu mu nedovolili dostat se do zakončení.
49:23'
Matias Lehtonen číhal před hostujícím brankářem, zda před ním vyplave kotouč, ale gólman ve službách Rögle si kotouč pohlídal ve své moci a přerušil hru.
49:18'
Tohle bylo těsné! Znovu mohlo být vyrovnáno, Pasiut se vymanil zpoza branky a svou střelou zaměstnal brankáře Clanga.
48:40'
Bartosz Fraszko zavítal do útočného pásma společně se svými spoluhráči, ale domácí útočník se k zakončení z dobré pozice už nedostal. Hra pokračuje dál.
48:08'
Hosté zvolili v obranném pásmu přihrávku na jistotu a formace kolem útočníka Bengtssona už míří do útočného pásma. Tam se však dlouho neohřála.
47:20'
William Wallinder vyslal dobrou střelu od modré čáry a domácí brankář raději přerušil divokou pasáž hry. Následovala krátká komerční přestávka.
47:02'
V témže čase si hostující střídačka vybrala čas na poradu, aby sdělila další pokyny směrem ke svým svěřencům. Rögle má k dobru jednu branku.
47:02'
Tým Rögle BK právě vstřelil branku! Skóre se nám teď houpá z jedné strany na druhou a zase jsou to hosté, kteří mají krůček blíže k vítězství. SAMUEL JONSSON vyslal přesnou střelu a Murray nedokázal včas zareagovat. Asistence: Linus Sjödin, Tony Sund.
46:28'
Katowice právě vstřelily branku! Z ničeho nic tu máme domácí vyrovnání! HAMPUS OLSSON si našel odražený kotouč před Clangem a dopravil kotouč do sítě. Tohle utkání bude ještě velmi zajímavé. Bez asistence.
45:50'
Marcin Kolusz si netroufl na dlouhou přihrávku svému spoluhráči do neutrální zóny, a tak raději zvolil jistější variantu podél obranné modré čáry.
45:31'
Domácí hokejisté nemají protihru a hosté stále útočí. Oskar Stål Lyrenäs udělal pár kroků do strany a následnou střelou prověřil pozornost domácího gólmana.
44:54'
Rögle je v psychické pohodě a nadále tlačí svého soupeře v útočném pásmu. Prudká rána Sunda od modré čáry zaplula do náruče Murryho.
44:05'
Tým Rögle BK právě vstřelil branku! Pozor, hosté si zřejmě řekli v kabině pár ostrých slovíček a na ledě během pár minut otáčí skóre utkání. RILEY SHEEN vystřelil znovu z osy kluziště a brankáři Murrymu propadl kotouč do branky. Asistence: Kim Rosdahl, Vojtěch Mozík.
43:15'
Tým Rögle BK právě vstřelil branku! A máme vyrovnáno! ADAM TAMBELLINI využil odrazu bruslí od jednoho domácího hráče a vzápětí hostující útočník poslal kotouč nekompromisně do horní části branky. Asistence: William Wallinder.
42:15'
Další velká rodící se šance hostí. Niederbach hledal svou přihrávkou lépe postaveného spoluhráče, ke kterému se však kotouč nedostal. Hra pokračuje dál.
41:44'
Tým Rögle BK právě vstřelil branku! Hosté krátce po startu třetí třetiny vsítili druhou branku v utkání a dotahují se na rozdíl jediného gólu. RILEY SHEEN vystřelil z osy kluziště a kotouč propadl domácímu brankáři do sítě. Asistence: Anton Bengtsson.
41:05'
Velká šance hostí! Michael Kapla se obtočil s pukem na hokejce kolem branky a brankář Murray měl plné ruce a nohy práce. Skóre se nemění.
40:51'
Niko Mikkola přihrál svému spoluhráči v obranném pásmu a následně je domácí branka vychýlena mimo své postavení. Hra je na malou chvíli přerušena.
40:13'
Hosté po vyhraném vhazování ve středovém kruhu nahodili kotouč do útočného pásma, kde si ho však sbírají domácí a otáčí hru na druhou stranu.
40:01'
Hráči už krouží po ledové ploše, třetí třetina začne za několik málo okamžiků.
Další třetina začne přibližně v 19:43 hodin.
Skóre začíná být ještě zajímavější, než tomu bylo po první třetině. Domácí hokejisté si svou pohodu přenesli také do druhého dějství, kdy v 25. minutě vsítil dvoubrankový náskok svého týmu Bartosz Fraszko. Rögle se zatím nedaří vyzrát na dobře chytajícího brankáře Murrayho. Zdramatizují Švédové skóre ve třetí třetině, nebo Katowice dokráčí k překvapivému vítězství?
40:00'
39:53'
Kim Rosdahl ještě číhal na případnou přihrávku od svých spoluhráčů na ose kluziště, nicméně domácí hráči byli úspěšnější a Clang na druhé straně nemusel zasahovat.
39:41'
Poslední minuta druhé třetiny. Sund se rozhlédl po svých spoluhráčích a hosté následně vymysleli dalekonosnou střelu od modré čáry, která neměla úspěch.
38:51'
Rychle zpátky na druhou stranu kluziště! Murray zneškodnil ostrou ránu Marco Kaspera z levého kruhu pro vhazování a nedovolil sebemenší komplikace.
38:24'
Bartosz Fraszko hledal po přejezdu útočné modré čáry svého spoluhráče na pravé straně kluziště, kde číhal jeho spoluhráč, ale hostující obrana zasáhla.
37:43'
Niederbach prodloužil svou tečí kotouč do útočného pásma a Wallinder ještě udržel puk na modré čáře. Murray znovu zasáhl a uhájil svou branku.
36:51'
Tony Sund našel na modré čáře Rosdahla, který však svou následnou přihrávkou nebyl úspěšný a po nepřesné souhře Rögle přichází o útočné pásmu.
36:25'
Sund hlídkoval na modré čáře, ale nakonec kotouč putoval na pravý kruh Larssonovi, jehož prudká rána našla pouze připravenou náruč Murrayho.
35:07'
Dobrá šance pro hosty vrátit se zpět do utkání. Na trestnou lavici usedl tentokrát Christian Blomqvist (KAT), jenž vyfasoval dvě minuty za sekání.
35:02'
Adam Tambellini se dostal společně se svými spoluhráči do útočného pásma a brankář Murray znovu musel zneškodnit atak hostujícího týmu.
34:34'
Teemu Pulkkinen se chystal vystřelit z dobré pozice, nicméně vracející se obránce Larsson tvrdě odstavil finského útočníka od kotouče.
34:15'
Rögle už hraje několik sekund ve čtyřech hráčích na ledové ploše. Mezitím brankář Clang zneškodnil další nebezpečnou situaci ve svém brankovišti.
33:25'
Domácí hokejisté se dostali na pár chvil do kombinace v útočném pásmu, nicméně obrana hostí byla sešikována a nedovolila větší komplikace.
32:30'
Ludvig Larsson (RGL) vyfasoval od rozhodčích dvě trestné minuty za nebezpečnou hru vysokou holí, a to znamená jediné. Přesilovka pět na tři pro domácí!
32:08'
Patryk Krężołek si zkomplikoval situaci v obranném pásmu a pozor, rozhodčí signalizují další nedovolený prohřešek a bude se znovu vylučovat.
31:29'
Katowice budou hrát přesilovou hru a obrana v čele s Clangem bude čelit dalšímu tlaku. Na trestnou lavici usedl Erlend Lesund (RGL) za nedovolené bránění.
30:50'
Šancí začíná přibývat a Rögle chce utkání zdramatizovat! Everbergova střela po přejezdu útočné modré čáry našla pouze připraveného Murrayho.
30:41'
Stål Lyrenäs střílel z dobré pozice mezi kruhy a domácí brankář viděl kotouč na poslední chvíli. Tohle byla další velmi dobrá šance hostí na skórování.
30:23'
Marco Kasper se vrátil do středního pásma a pomohl svým spoluhráčům odrazit další atak na svou branku. Rögle si bere kotouč na hokejky a míří dopředu.
29:55'
Ludvig Larsson viděl připraveného spoluhráče na modré čáře, nicméně jeho přihrávku od mantinelu zastavili pozorní útočníci domácích, kteří ukořistili puk.
29:24'
Brandon Magee bojoval o kotouč v rohu kluziště spolu se svými spoluhráči a domácí hokejisté nakonec dostali puk po mantinelu až do středního pásma.
29:08'
Hra se v posledních vteřinách přesouvala ze strany na stranu. Hosté zahodili další dobrou akci a posléze Pulkkinena zastavilo postavení mimo hru.
28:22'
Hra je znovu přerušena, na ledovou plochu míří formace kolem Antona Bengtssona. Po vhazování se domácí dostali k menšímu tlaku, který Clang ustál.
27:54'
Další nepříjemná rána z domácí strany! Clang se pohotově přesunul proti střele z levé strany a podržel svůj celek ve hře o body.
27:12'
Oskar Stål Lyrenäs si neporozuměl se svými spoluhráči v prostoru obranné modré čáry, čehož mohli domácí rychle využít. Clang však nemusel zasahovat.
26:49'
Po kratičké přestávce se vhazovalo v útočném pásmu hostí, konkrétně po pravé ruce domácího brankáře. Na buly byli tentokrát úspěšní domácí hráči.
26:49'
Kapla ještě udržel kotouč v útočném pásmu a hosté jsou v dalším tlaku. Marco Kasper střílel z levé strany, ale brankář Murray situaci zvládl.
26:08'
Kapla hledal svou křižnou přihrávkou spoluhráče na pravém kruhu pro vhazování, který však nezpracoval kotouč podle svých představ.
25:32'
Teemu Pulkkinen obdržel přihrávku v obranném pásmu a finský útočník vyvezl kotouč až na druhou stranu kluziště ke Clangovi. Katowice mají hru pod kontrolou.
24:21'
Katowice právě vstřelily branku! Neuvěřitelné! Domácí hokejisté podnikli rychlý výpad a máme tu třetí branku Katowic v utkání. Clang špatně zachytil střelu z levé strany, kterou vzápětí dorazil za gólmanova záda pohotový BARTOSZ FRASZKO. Asistence: Grzegorz Pasiut, Patryk Krężołek.
23:39'
Sund našel svého spoluhráče na modré čáře, nicméně hosté se už k další střele nedostali. Wanackiho formace přesunula hru na druhou stranu kluziště.
23:07'
Linus Sjödin bruslil s kotoučem na hokejce podél mantinelu za brankou soupeře, kde však puk ztratil. Rögle však ještě zůstává na kotouči v útočném pásmu.
22:46'
Murray je zatím ve formě. Domácí brankář si vyjel ze svého pracoviště k tyčce a vytěsnil kotouč mimo svou branku. Za malou chvíli proběhne další vhazování.
22:15'
Vojtěch Mozík v tísni pouze poslal kotouč zpět do hloubi útočného pásma, kde se však hosté dlouho neudrželi a hra se přesouvá na druhý konec kluziště.
21:51'
Další nepříjemná střela z hostující strany! Anton Bengtsson si vybruslil na střed kluziště, odkud prověřil rukavici chytajícího Murrayho.
21:08'
Joona Monto spěchal za kotoučem zpátky do obranného pásma, ale v následném napadání byli úspěšnější hosté. Prudká rána od modré čáry byla nepřesná.
20:55'
Clang vyjel ze svého pracoviště a pomohl obránci Sundovi uklidnit hru. Finský obránce založil rychlý protiútok, ale kotouč zřejmě končí na jedné ze střídaček.
20:09'
Podobně jako na začátku první třetiny i nyní byli na vhazování úspěšnější hosté, kteří však vzápětí posílají kotouč pouze přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
20:01'
Hráči jsou zpátky na ledové ploše, druhá třetina začne co nevidět.
Další třetina začne přibližně v 18:54 hodin.
První třetina je již úspěšně za námi a kdo by čekal, že úřadující šampion hokejové Ligy mistrů bude po úvodní části prohrávat na ledě Katowic. Přitom nic nenasvědčovalo tomu, že by Rögle mělo se svým dnešním soupeřem nějaké problémy. Už v první minutě otevřel skóre Tony Sund, ale v té samé pasáži hry vyrovnal Brandon Magee. Aby toho nebylo málo, domácí fanoušky rozjásal svou střelou Grzegorz Pasiut, který má na svědomí zatím rozhodující branku v utkání.
20:00'
19:45'
Tahle akce se hostům příliš nepovedla. Prudká přihrávka do útočného pásma letí na zakázané uvolnění a brankář Murray se ještě připomíná máváním své rukavice.
19:10'
Poslední minuta první třetiny. Vojtěch Mozík pouští se svou formací na ledovou plochu další své spoluhráče a hosté ještě zkusí do konce první části zaútočit.
18:40'
Erlend Lesund ještě udržel hru v útočném pásmu, o pár vteřin později se už však domácí hokejisté dostali k puku a vyhodili alespoň do neutrální zóny.
18:12'
Kim Rosdahl zasekl hru v útočném pásmu a našel svou zadovkou připraveného Bengtssona. Rozhodčí však přerušují hru, kotouč byl už za modrou čárou.
17:01'
Další rozruch v domácím brankovišti. Tony Sund si ještě sjel až k brance, odkud čekal, kudy vyplave kotouč, ale hostující obránce se už k zakončení nedostal.
16:24'
Rögle se usadilo v útočném pásmu a v posledních vteřinách zvýšilo obrátky. Michael Kapla se tlačil do zakončení na osu kluziště, leč neúspěšně.
15:42'
Deset vteřin po návratu vyloučeného Kolusze. Domácí brankář si vychutnal další střelu z hostující strany od mantinelu a následně raději přerušil divokou pasáž hry.
15:15'
John Murray čelil nepříjemné střele z levého kruhu pro vhazování, ale rána hostujícího hráče mířila pouze do zadního mantinelu. Domácí se poté osvobozují.
14:35'
Pěkná a hlavně rychlá kombinace hostí! Rosdahl nabil na modrou čáru Sundovi, jehož prudká rána měla dobrou razanci, ale domácí obrana byla pozorná.
13:52'
Sudí ještě upravili ledovou plochu a hra nyní může pokračovat. Elitní formace hostí včetně Antona Bengtssona je na ledě, domácí se následně osvobodili.
13:52'
Rozhodčí Bulovic signalizoval nedovolený prohřešek na straně domácího týmu. Dalším provinilcem je Marcin Kolusz (KAT), který vyfasoval "dvojku" za podrážení.
12:57'
Jeden z domácích borců se snažil prokličkovat do zakončení přes bránící obránce, ale zřejmě obránce Lesund zasáhl na poslední chvíli.
12:08'
Domácí si nerozuměli ve středním pásmu a nejlepší střelec hostí z minulého ročníku úspěšně napadal rozehrávku soupeře. Přesilovka domácích ubíhá rychle.
11:36'
Hosté však vzápětí špatně střídali a trest za příliš mnoho hráčů na ledové ploše jede odpykat Kim Rosdahl (RGL). Katowice budou hrát přesilovou hru.
10:48'
Bepierszcz se pohotově vrátil do středního pásma a překazil hostům pokračovat v útočném tažení středem kluziště. Rögle začíná znovu z obranného pásma.
09:40'
Hraje se bez přerušení, hosté se snaží proniknout do útočného pásma, ale přes pozornou obranu domácího mužstva se jim zatím nedaří na delší dobu ohrozit Murryho.
07:58'
Dobrá možnost pro Rögle! Oskar Stål Lyrenäs obdržel přesnou přihrávku do tandemu, odkud prudce vystřelil do připraveného brankáře domácích.
07:34'
Larsson nakonec zkusil najít svého spoluhráče na ose kluziště, nicméně domácí hokejisté se dobře zformovali a vyhodili kotouč alespoň do neutrální zóny.
07:22'
Po kratičké pauze se pokračovalo vhazováním v útočném pásmu hostů, konkrétně po pravé ruce Murryho. Ludvig Larsson drží kotouč a hledá své spoluhráče.
07:21'
Hosté se dobře vrátili do středního pásma a Dennis Everberg nahodil kotouč z pravé strany kluziště na domácího brankáře Murrayho, který vzápětí přerušil hru.
05:55'
Další nepříjemný závar v hostujícím brankovišti! Úřadující šampion Ligy mistrů ustál dorážku z blízkosti a následnou ránu Kruczeka od modré čáry.
05:23'
Katowice právě vstřelily branku! Domácí hokejisté jdou krátce po pěti odehraných minutách poprvé v utkání do vedení! GRZEGORZ PASIUT si našel přihrávku do jízdy a zkušený útočník nasměroval v jízdě kotouč do švédské branky. Asistence: Bartosz Fraszko.
04:18'
Pozor na druhé straně! Domácí útočníci podnikli rychlý útočný výpad po levé straně kluziště a brankář Clang si raději vyjel ze svého pracoviště.
04:08'
Daniel Zaar si v tísni našel prostor a přes clonící hráče dokázal vystřelit! Hostující útočník nemířil vůbec špatně, ale domácí brankář si celou situaci pohlídal.
03:24'
Theodor Niederbach napadal domácí rozehrávku za brankou soupeře, ale hosté nakonec museli couvat až ke své brance. Gólman Clang zatím nemusel zasahovat.
02:45'
Hosté dlouho okupovali útočné pásmo, ale k pořádnému zakončení se již nedostali. Domácí hokejisté i se štěstím své oslabení ustáli a Magee je zpět na ledě.
00:35'
Ihned po prvním domácím gólu tu máme taktéž vyloučení. Právě Brandon Magee (KAT) si jede odpočinout na trestnou lavici za hru vysokou holí.
00:34'
Katowice právě vstřelily branku! Pozor, máme tu rychlou odpověď ze strany domácího týmu. Bývalý brněnský útočník BRANDON MAGEE se dostal k zakončení bekhendem a zkušený forvard zakončil přesně. Asistence: Mathias Lehtonen.
00:23'
Tým Rögle BK právě vstřelil branku! A domácí brankář Murray poprvé v utkání inkasuje! TONY SUND vyslal přesnou střelu z levého kruhu pro vhazování a nachytal domácího gólmana. Asistence: Marco Kasper, Ludvig Larsson.
00:10'
Adam Tambellini s přehledem uspěl na vhazování ve středovém kruhu pro vhazování a hosté se okamžitě přesouvají do útočného pásma. Domácí brankář v pozoru.
00:01'
Hráči i rozhodčí jsou seřazeni na modrých čarách, před malou chvílí zazněla oficiální hymna Champions Hockey League. V dalších vteřinách si ještě vyslechneme státní hymny obou týmů.
Ještě jednou přeji všem příjemné a ničím nerušené čtvrteční odpoledne u sledování úvodního kola hokejové Ligy mistrů. Utkání mezi Katowicemi a Rögle startuje přibližně za hodinu a vy si už nyní můžete pročíst sestavy obou celků pro dnešní mač.

GKS Katowice: Murray (Miarka) – Rompkowski, Kolusz, Mikkola, Wanacki, Wajda, Kruczek, Musiol – Fraszko, Pasiut, Krężołek – Lehtonen, Monto, Magee – Blomqvist, Pulkkinen, Olsson – Hitosato, Smal, Bepierszcz – Prokurat.
Trenér: Jacek Płachta

Rögle BK: Clang (Rifalk) – Sund, Jonsson, Mozík, Lesund, Wallinder, Kapla, Engström – Everberg, Tambellini, Zaar – Larsson, Kasper, Stål Lyrenäs – Sheen, Bengtsson, Rosdahl – Tärnström, Niederbach, Sjödin – Ljungman.
Trenér: Cam Abbott

Rozhodčí: Bulovec, Baca – Kucharewicz, Zak.
Sportu zdar a hokeji zvlášť! Přeji všem hokejovým fandům krásný den u sledování hokejového utkání Ligy mistrů mezi polskými Katowicemi a švédským týmem Rögle. Úvodní bitva v základní skupině D letošního ročníku CHL startuje v 18.05 hodin, buďte u toho!
Rögle coby vítěz minulého ročníku Ligy mistrů a také přemožitel Sparty ve čtvrtfinále play off vstupuje do nové sezony CHL znovu jako favorit na zisk cenné trofeje. Švédští hokejisté po utkání v Katowicích zamíří do Fehérváru, odkud si budou chtít odvést do domácího prostředí důležité body. Parta kolem útočníka Antona Bengtssona uzavře svoje počínání v základní skupině D dvojduelem proti Curychu. Vstoupí Seveřané do nové sezony Ligy mistrů úspěšně?
Katowice budou hrát v letošním ročníku Ligy mistrů ve skupině D, kde narazí na tři velmi zajímavé soupeře. Polský celek v úvodním menu přivítá na svém kluzišti Rögle a posléze bude hostit před domácím publikem švýcarský Curych. Hokejisté z Katowic se příští týden vydají na svůj venkovní trip do Švédska a Švýcarska, kde je čekají zajímavé odvety. Černý kůň skupiny D zakončí svou pouť v základní fázi dvojzápasem proti Fehérváru.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:05.