KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Slovan Bratislava  : Chabarovsk - 18. října 2018   18:30

Slovan Bratislava
32:02' Sukel' (Meszároš, Virta) • 36:22' Červený (Lunter)
Chabarovsk

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek čtvrtečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.

Střely na branku: 20 – 33
Je dobojováno. Domácí Slovan nakonec udržel jednobrankový náskok a připisuje další domácí výhru. Hosté z bratislavského ledu odjedou bez bodového zisku. Zápas nenabídl příliš hokejové krásy, domácí celek dva body doslova ubojoval. Po kontaktní brance měli totiž hosté tlak, ten Slovan dokázal ustát.
59:50'
Gelinas netrefil branku hostů a ti tak ještě šli do útočné akce. Už to ale zřejmě nestihnou.
59:40'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Danil Fajzullin – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
59:03'
Alikin je na střídačce a hosté hrají powerplay.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:52'
Chabarovsk právě vstřelil branku!
Hosté se dostávají domácím na dostřel jediné branky. VALENTIN PJANOV tečoval střelu Jordána a puk tak skončil za Štěpánkovými zády – 2:1. Asistence: Michal Jordán.
57:07'
Ve středním pásmu domácí hráči napadali rozehrávku hostů a povedlo se. Jeden z beků zachytil puk a nedovolil dostat se hostům do útočného pásma.
56:10'
Hosté to nevzdávají a znovu hrozí před domácí brankou. Skvělý Jakub Štěpánek však stále drží čisté konto a také domácí náskok.
55:33'
Adam Liška na druhé straně číhal na puk v prostoru mezi kruhy, ale nedočkal se. Rázem tak domácí ztrácejí puk a do akce jdou opět hosté.
55:15'
Necelých pět minut do konce třetí třetiny a domácí stále drží náskok o dvě branky. Do akce šli hosté a proti nim znovu zasáhl Stěpánek.
54:20'
Chad Rau to zkusil z levé strany z úhlu, jeho pokus holí zneškodnil Alikin.
54:03'
Mário Lunter podržel kotouč u pravého mantinelu, poté ho poslal Švarnému, ten však střílí mimo tři tyče.
52:48'
Následuje komerční přestávka.
51:50'
Chabarovští byli znovu hodně aktivní před brankou Jakuba Štěpánka, ten dalším přesným zákrokem akci likviduje.
51:07'
Hosté nabírají na obrátkách a snaží se o kontaktní branku. Znovu byl však proti Jakub Štěpánek, který zastavil nebezpečnou střelu Vladislava Ušenina.
50:11'
Gorškov si sjel do prostoru mezi kruhy, ovšem ke střele se nedostal, neboť ho zastavil dobrým obranným zákrokem Andrej Meszároš.
49:38'
Lamper z rohu našel volného spoluhráče, který těsně před Alikinem střílel, ale bylo to jen do boční konstrukce jeho branky.
49:03'
Řepík střílel z otočky na hostující branku, ale další šanci domácích kryje pozorný Alikin. Stále tak drží šance svého týmu.
47:03'
Virta s řepíkem si vyměnili puk a hned na to střílel druhý jmenovaný. Jeho střelu však zastavil Alikin.
45:31'
Domácí vyhodili puk do útočného pásma a odcházejí střídat. Na led tak skáče čerstvá pětice hráčů.
44:34'
Liška nezachytil puk a ke střele se dostal Pavel Dědunov. Jeho dělovka z prostoru mezi kruhy končí na pozorném Jakubu Štěpánkovi.
43:55'
Matúš Sukel' se dostal do další akce před hostující brankou, jeho pokus se štěstím kryje hostující brankář. Ten poté nechal hru plynout a poslal puk svým spoluhráčům.
43:38'
A také hosté jsou kompletní.
43:28'
Slovan je v plném počtu.
42:28'
Další pohotová reakce Jakuba Štěpánka, který lapil další střelu hostujícího celku. A hned na to šli do akce domácí, kteří před Alikinem vyslali střelu. Tu však zastavil.
41:56'
Rasskazov se natlačil před Štěpánka, kterého ohrozil další střelou, ale brankář Slovanu dokázal betonem jeho pokus vyrazit do bezpečí.
41:38'
Síly na ledě se srovnají. Také Pjanov se dopustil faulu a už sedí na trestné lavici. Uvidíme tak hru čtyři na čtyři.
41:38'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Valentin Pjanov – 2 min., hákování).
41:28'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Andrej Meszároš – 2 min., podrážení).
41:15'
Andrej Meszároš vyslal další střelu na hostující branku a do akce musel Alikin. Ten sklapl betony a kotouč za svá záda nepustil.
40:40'
Řepík se snažil dorážet před Alikinem, Rasskazov však jeho pokus dokázal zastavit.
40:01'
Střely na branku: 14 – 20
Druhá třetina je u konce. V ní se do vedení dostali domácí hráči, kteří využili přesilovou hru Matúšem Sukel'em. A Bratislavané přidali další přesnou trefu, tentokráte ve vlastním oslabení. Alikina prostřelil Rudolf Červený. Domácí tak mají slibný náskok, ale hosté se pokusí se zápasem něco udělat. Třetí třetina začne přibližně ve 20:10.
40:00'
39:48'
Ještě pokus Michala Jordána a už to vypadá, že se nic nestane. I druhá část hry tak spěje do svého konce.
39:29'
Aťušov vyslal dělovku od modré čáry, tak však končí pouze na pozorné obraně domácích.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:11'
Blíží se závěr druhé třetiny a domácí mají dvoubrankový náskok. A nyní se dostali znovu do útočné třetiny, kde operují před hostující brankou.
36:59'
Domácí jsou v plném počtu.
36:22'
Slovan právě vstřelil branku!
Bratislavané ujeli ve vlastním oslabení do úniku dvou na jednoho a Lunter nechal puk RUDOLFU ČERVENÉMU, jenž zakončil z pravého kruhu naprosto přesně – 2:0. Asistence: Mário Lunter.
35:43'
Domácí se hned dokázali osvobodit a poslali puk až před hostující branku.
34:59'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Ivan Švarný – 2 min., sekání).
33:37'
Domácí ožili a znovu se natlačili před hostující klec, jejich pokus zneškodnila obrana Chabarovsku.
32:02'
Domácí otevírají účet dnešního zápasu a využívají přesilovou hru. Meszároš se napřáhl na modré čáře a poté pálil na Alikina. Těsně před jeho brankou pak kotouč tečoval MATÚŠ SUKEL', který tak posílá Slovan do vedení – 1:0. Asistence: Andrej Meszároš a Patrik Virta.
31:21'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Gleb Korjagin – 2 min., nedovolené bránění).
30:53'
Meszároš vypálil na branku hostů a orazítkoval břevno hostující klece! Domácí znovu nebyli daleko od vstřelené vedoucí branky.
30:00'
Jsme v polovině utkání a stav je stále bezbrankový. Zatím tak marně čekáme na úvodní branku tohoto duelu.
29:49'
Gorškov střílel zpoza obranu Slovanu, ale nakonec jeho pokus šel mimo tři tyče. Domácí hráči tak opět otáčejí hru na opačnou stranu.
28:56'
Chipchura střílel z otočky a jeho pokus vykryla obrana hostů. Ta výrazně pomohla Alikinovi, který nemusel vůbec do zákroku.
28:35'
Ivan Švarný potáhl puk do útočného pásma, kde se poté ke střele dostal Matúš Sukel', který se obtočil v mezikruží, jeho dělovku pak bravurně likviduje Jevgenij Alikin. Hra je přerušena.
28:22'
Oba celky jsou už v plném počtu.
27:51'
Alexandr Kuzněcov vystrašil Štěpánka další štiplavou střelou, ta ale nakonec skončila u jeho pravé tyče.
27:21'
Nyní se do akce dostali domácí hráči, kteří zakombinovali před Alikinem, ale také oni ho o čisté konto neobrali. Hra se otáčí zpět před branku Štěpánka.
26:56'
Hraje se ve čtyřech hráčích na obou stranách a hostující Potěchin se dostal k první střele v této početní variantě. Jeho pokus však znovu kryje Jakub Štěpánek.
26:22'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Mário Lunter – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Maxim Kondratěv – 2 min., hrubost).
26:22'
Mário Lunter si nabruslil před Alikina a jeho pokus byl znovu hodně nebezpečný. Brankář Chabarovsku vytasil další zákrok a hra je přerušena. Poté došlo k potyčce mezi hráči obou táborů a bude se vylučovat. Ale až po komerční pauze.
25:44'
Matúš Sukel' hledal přihrávkou Adama Lišku, do jejich souhry však vložil svoji hůl Kondratěv a zastavil tak další domácí akci.
24:47'
Vladislav Ušenin dostal přihrávku od svého dvojčete a z pravého kruhu vyslal prudkou ránu, kterou však dobrým zákrokem uhasil Jakub Štěpánek.
24:04'
Chvíli operovali Slovanisté před hostující klecí, ani jedna střela se však neujala. Poté i ztratili puk a na opačný konec hřiště míří Chabarovští.
22:55'
Lunter nahodil puk do útočného pásma a domácí střídají kompletní pětici hráčů. Na led tak skáčou čerstvé síly.
22:38'
Vjačeslav Ušenin sice získal puk, jeho následný pokus zastavila obrana Slovanu. A domácí tak opět otáčejí hru na druhou stranu.
21:49'
Lamper si sjel k pravé tyčce a dostal se k němu kotouč. Ten z první trefil a nechal vyniknout hostujícího brankáře Alikina, jenž nastavil svůj levý beton.
21:22'
Korjaginova střela končí znovu v moci Štěpánka a ten okamžitě kotouč rozehrává mezi své spoluhráče, kteří míří do útočné akce.
20:47'
Tomáš Zohorna na druhé straně střílel z levého kruhu, jeho pokus však obranným zákrokem zastavil jeden z domácích beků.
20:18'
Domácí mají kotouč na svých holích a míří do útočného pásma.
20:01'
Střely na branku: 6 – 10
Je za námi první třetina, která skončila bez branek a stav na ukazateli skóre je tak stále stejný, jako byl před tímto utkáním. Největší šanci měl ve čtrnácté minutě Michal Řepík, jenž ujel do samostatného úniku, jeho bekhendovou střelu ale Alikin zneškodnil. Uvidíme, co nám přinese druhá třetina, která začne přibližně v 19:25.
20:00'
19:55'
A nyní to ještě zkoušel domácí Slovan, který však také nebyl před Alikinem nepřesný. Je tu konec první části hry, ve které se už nic nestane.
19:26'
Hosté se vydali do útočného pásma, na Štěpánka letěla přízemní střela, se kterou si však domácí brankář poradil.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:14'
Rudolf Červený střílel zpoza obránce Koláře, souboj dvou Čechů nakonec vyhrál ten druhý, který obranným zákrokem pokus domácího útočníka zastavil.
17:42'
Sérii nepřesností na obou stranách zastavili až domácí, kteří se rychle dostali do útočného pásma, střela Řepíka však skončila mimo tři tyče.
16:23'
Domácí poslali puk do středního pásma, jenže tam ho získali hosté a znovu se tak dostali před Štěpánkovu klec. Nijak zvlášť ho však neohrozili.
16:01'
V dobré střelecké pozici se ocitl Rudolf Červený, jenže z levé strany Alikina neprostřelil. Ten levým betonem zastavil kotouč a poté chytil i domácí dorážku.
15:18'
Domácí celek je v plném počtu.
15:02'
Zohorna vrátil kotouč na modrou čáru, kde se ke střele chystal Jan Kolář, jenže jeho pokus zastavila včas domácí obrana a znovu tak zabránila hostům skórovat.
14:34'
Znovu se Slovan dokázal osvobodit, puk letí až před Alikina a hosté tak zakládají další akci z hloubi vlastního obranného pásma.
14:14'
Potěchin zakončoval z pravé strany, Štěpánek odklidil kotouč za sebe a hosté ho vybojovali zpět. Drží tak stále útočnou třetinu.
13:42'
Kyle Chipchura sebral hostům puk a hned ho vyhodil z obranné třetiny až před hostující branku. Domácí šetří další vteřiny ze svého oslabení.
13:30'
Hosté mají další přesilovou hru a mají tak šanci otevřít skóre tohoto zápasu.
13:18'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Matúš Sukel' – 2 min., nedovolené bránění).
12:30'
Michal Jordán dobrým obranným zákrokem zneškodnil další pokus domácích a hosté se dostávají na opačnou stranu.
10:35'
Znovu se nedostali hosté do výraznějšího ohrožení domácí branky a přišli záhy o kotouč. Ten pak obrana domácích vyvezla pryč z vlastní třetiny.
10:17'
Další akce Slovanu, po níž zasahoval Alikin a raději přerušil hru. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
09:34'
Velká šance na domácí straně. Michal Řepík zachytil špatnou rozehrávku hostů v obranném pásmu a poté sám uháněl před Alikina, kde mu ale nevyšla bekhendová střela. Moc nechybělo a domácí mohli jít do vedení!
08:50'
Po špatné střele Gorškova si do své moci vzali puk opět hráči Slovanu a z vlastního obranného pásma zakládají další útočnou akci.
08:07'
Lamper je na ledě a Slovan je v plném počtu.
07:53'
Chipchura málem ujel do samostatného úniku ve vlastním oslabení, včas ho však zastavila obrana Chabarovsku, která tak zaváží kotouč zpět před branku Slovanu.
07:29'
Další vyhození puku až před Alikina a Slovan se opět dokázal osvobodit. Zatím své oslabení zvládá velmi dobře.
07:10'
Vladislav Ušenin si sjel z pravého kruhu blíže Štěpánkově brance a až poté vystřelil. Český brankář ve službách Slovanu pak vytasil lapačku a puk do ní ukryl. Hra je přerušena.
06:50'
Bratislavané získali puk a hned ho poslali až před hostující klece. Šetří tak cenné vteřiny ze svého oslabení.
06:20'
Kolář vyslal na pravý kruh přihrávku pro Tomáše Zohornu, ten pálil z první, ale bylo to jen vedle domácí branky. Nicméně hosté stále drží útočnou třetinu.
06:07'
06:07'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Patrik Lamper – 2 min., hákování).
05:15'
Hosté jsou v plném počtu.
05:08'
Přesilovka Slovanu pomalu končí, nyní se domácí dostali k další střele, kterou ale hosté zneškodnili a hned vyhazují kotouč zase pryč z pásma.
04:12'
Taffe tečoval puk po střele Baileyho, ale znovu byl Alikin pozorný. Puk vyrazil před sebe a domácí zůstávají v útočné třetině.
03:46'
Domácí se uhnízdili v hostujícím pásmu a na Alikina šla první střela. Jenže tomu pomohla obrana a hosté poté vyhazují puk do bezpečí.
03:15'
Slovan čeká přesilová hra, po chybě střídání na hostující lavičce dostávají hosté dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě.
03:15'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Danil Fajzullin.
02:19'
A nyní se musel ve svém brankovišti pořádně natáhnout Jakub Štěpánek, který zastavil nebezpečnou střelu Vjačeslava Ušenina. Hra je přerušena a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
01:46'
Bailey pálil v pádu z levého kruhu a nebyla to vůbec špatná střela, jenže Alikin dokázal nastavit svoji hůl a zneškodnil ji.
01:15'
Mário Grman za vlastní brankou rozehrává další akci domácího Slovanu.
00:41'
Poté domácí bojovali v rohu kluziště v útočném pásmu, kotouč nakonec získali zase zpátky hosté z Chabarovsku a opět se ženou před Štěpánkovu branku.
00:18'
Hosté se dostali hned na úvod první třetiny do útočného pásma, Slovan však puk získal na své hole a otáčí hru na opačnou stranu.
00:01'
Ještě proběhne minuta ticha za zesnulé při včerejší přestřelce na jedné škole v Krymu.
Na bratislavském zimním stadionu už zní hymna Ruské federace a po ní pak přijde na řadu ta slovenská. Zápas tak pomalu bude moci začít.

HC Slovan Bratislava: Štěpánek (Čiliak) – Gelinas, Sersen (C), Grman, Meszároš, Klok, Jánošík, Bačik, Švarný – Řepík (A), Taffe, Červený – Liška, Sukel', Virta – Lamper, C. Bailey, Lunter – Baranov, Chipchura, Rau.

Amur Chabarovsk: Alikin (Kašík) – Kondratěv, J. Kolář (A), Korjagin, D. Vorobjov, Aťušov (C), Jordán – T. Zohorna, Pjanov, Fajzullin – Potěchin, Rasskazov, Dědunov – Gorškov, Vj. Ušenin (A), Vl. Ušenin – Ruděnkov, A. Kuzněcov, Veličkin.

Rozhodčí: Morozov, Ovčinnikov – Majtak, Strelcov.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji Vám příjemnou počtenou.