KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čeljabinsk : Vladivostok - 12. října 2019   14:00

Čeljabinsk
Čeljabinsk
33:56' Kalinin (An. Popov, Kručinin) • 56:47' Sedlák (Virtanen)

Čeljabinsk
Děmčenko (Fedotov) – Menšikov, Virtanen, Kalinin, S. Těreščenko, Borodkin, Karpuchin, Jasinskij – Sedlák, Thomas, Hyka – An. Popov, Kručinin, Calof – Šarov, Šolochov, Těrtyšnyj – Karlin, Koňkov, Grišakov – Kosov.
Kuljov, Spirin – Zacharov, Sjusujev
Ledová aréna Traktor
7275 diváků
Vladivostok

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Československá stopa v utkání

Tomáš Hyka 0+0, 2 střely na bránu, 1 hit, čas na ledě – 20:10.

Lukáš Sedlák 1+0, 6 střel na bránu, 21 vyhraných buly, čas na ledě – 20:30.

Martin Bakoš 1+1, 4 střely na bránu, čas na ledě – 20:21.
Statistiky po celém zápase:

Střely na branku: 38 – 32
Trestné minuty: 8 – 10
Vhazování: 34 – 26
Zblokované střely: 8 – 18
Hity: 8 – 8
Je konec! Vladivostok nakonec bere z tohoto utkání dva body! V samostatných nájezdech se totiž prosadil dvakrát, zatímco domácí tým ani jednou. Hned v první sérii se trefil Martin Bakoš. Vítězná branka je však připsána Olegu Lomakovi, jenž se trefil ve čtvrté sérii a rozhodl o vítězství svého týmu.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Admiral Vladivostok.
Autorem vítězné branky je OLEG LOMAKO.
Nikita Těrtyšnyj chtěl zkusit něco podobného, jenže Anton Krasotkin udržel beton na ledě, a tak je rozhodnuto. Vladivostok v dnešním utkání vítězí!
Oleg Lomako naznačil pohyb na svou bekhendovou stranu, ale poté si přehodil puk na forhend a poslal kotouč přesně k tyči!
Calof zkoušel bekhendový blafák, ale přestřelil.
Adam Almqvist pálil, ale branku nevstřelil.
Alexej Kručinin chtěl udělat něco podobného jako v první sérii Bakoš, ale neúspěšně.
Markus Ljungh trefuje spojnici tyčí!
Tomáš Hyka jel jako další, ale puk mu ujel z hole.
Martin Bakoš se rozjel na samostatné nájezdy jako první. Vymíchal si Děmčenka a poslal mu puk mezi betony!
Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení nepřineslo rozuzlení dnešního zápasu a my uvidíme samostatné nájezdy! Začátek lépe vyšel Admiralu, ale Čeljabinsk poté naprosto převzal iniciativu a měl ke vstřelení branky blíž, navíc hrál početní výhodu. To nestačilo a uvidíme dovednostní soutěž.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:35'
První přesilovková formace bude pokračovat na hřišti i nadále. Anton Krasotkin už má za sebou zákrok a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
64:10'
Lukáš Sedlák vyhrál vhazování v útočném pásmu, kde se domácí okamžitě rozestavěli. Poté hledal spoluhráče před brankou, ale pas byl zastaven.
64:00'
Do konce utkání chybí poslední minuta a my uvidíme početní výhodu Traktoru! Ten si proto bere oddechový čas.
64:00'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Alexandr Osipov – 2 min., vysoká hůl).
63:37'
Ta se sice nedostal ani ke střele, ale u kotouče se drží pořád. Vypadá to, že dnešní utkání nám dojde až do samostatných nájezdů.
63:04'
Alexej Kručinin má trošku těžké nohy, avšak nakonec byl u puk dříve než soupeř. Proto zase můžeme vidět nějakou útočnou akci na domácí straně.
62:35'
Lukáš Sedlák nyní dlouho držel kotouč, ovšem neměl komu přihrát. Proto se raději stáhnul do středního pásma a nakonec se rozhodl pro vystřídání.
62:07'
Máme za sebou dvě minuty v rámci prodloužení a viděli jsme brankovou šanci. Ta byla na domácí straně, ale zůstala nevyužita, takže se ještě hraje.
61:35'
A ti měli první gólovku v prodloužení! Jaroslav Kosov se dostal za obranu a měl před sebou už jen gólmana. V tu chvíli byl podražen, ovšem rozhodčí zůstává ledově klidný.
61:04'
Nepřesná přihrávka v podání domácích v jejich obranném pásmu. Admiral toho nijak nevyužil a dopředu se tedy mohou hnát domácí hokejisté.
60:46'
Anton Krasotkin si už na druhé straně také poprvé sáhl na puk. Neměl ale složitější situaci před sebou. Vlastně kotouč jen přikryl pod lapačku.
60:36'
Aktivnějším celkem v prodloužení je zatím ten hostující. Vasilij Děmčenko už má za sebou dobré tři zákroky a rozhodně se tedy nenudí v bráně.
60:07'
První lajnou v dresu Traktoru, která se představila na ledě je Lukáš Sedlák – Tomáš Hyka a Jesse Virtanen. Tato lajna se však zatím spíše brání.

Hity: 8 – 8
Ani tři třeiny nerozhodly o vítězi dnešního zápasu. S Traktorem už to nevypadalo vůbec dobře, jelikož ještě čtyři minuty před koncem zápasu o gól prohrával. Pak ale hrál přesilovou hru, při které vypálil Jesse Virtanen. Do jeho krásné střely ještě sáhl Lukáš Sedlák, jenž nedal Krasotkinovi šanci. Oba týmy tedy z toho utkání berou alespoň bod.
60:00'
59:15'
Solidní ránu nyní vyslal hostující obránce a Vasilij Děmčenko vyrazil puk jen před sebe. Tam byl však pozorný Lukáš Sedlák, jenž kotouč zachytil.
59:00'
Minuta do konce třetiny!
58:10'
Vladimir Butuzov dostal přihrávku a snažil se najít někoho před brankou. Dobře k němu však přistoupil soupeř, jenž o kotouč obral.
57:49'
Nyní se však domácímu týmu rozehrávka zrovna dvakrát nepovedla. Kotouč skončil až na zakázaném uvolnění a buly bude před Děmčenkem.
57:24'
Čeljabinsk by chtěl rozhodnout ještě v základní hrací době. Andrej Popov pálil od mantinelu, ovšem Anton Krasotkin měl svou bližší tyčku pokrytou.
56:47'
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Domácí využívají přesilovou hru a srovnávají stav dnešního utkání, nutno dodat, že naprosto zaslouženě. Jesse Virtanen vyslal prudkou střelu od modré, kterou do branky tečoval LUKÁŠ SEDLÁK, jenž rozradostnil své fanoušky. Asistence: Jesse Virtanen.
56:24'
Avšak Čeljabinsk se hned dostal ke kotouči a do útočného pásma. Lukáš Sedlák vypálil a jeho rána byla sražena do ochranné sítě.
56:08'
Vladivostok vyhrál vhazování a poslal kotouč až za domácího gólmana. To není dobrý start pro domácí.
55:58'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Alexandr Osipov – 2 min., podrážení).
55:45'
Vitalij Menšikov si sjel z pozice obránce na vrcholek kruhu. Tam mu byla adresována přihrávka, ale jeho střelu Anton Krasotkin vyrazil ramenem.
55:13'
Nikita Těrtyšnyj to chtěl vzít celé na sebe. Najel si na střed hřiště, jenže jeho střela zápěstím byla sražena vedle branky.
54:43'
Jaroslav Kosov je také hodně aktivním hráčem v domácím dresu. Nyní zachytil přihrávku po mantinelu, ale jeho zadovka nikoho ze spoluhráčů nenašla.
54:02'
Až teď jsme viděli pokus, který letěl na branku. Střelu obránce od modré ovšem zastavil někdo před brankou, načež hosté poslali puk do středního pásma.
53:34'
Lukáš Sedlák společně s Tomášem Hykou vybojovali puk u mantinelu, přesto jsme neviděli ani střelu v podání domácích. Ti se totiž z pásma vyhnali.
53:00'
Vasilij Děmčenko musel pomoci spoluhráčům s rozehrávkou. Přehnal to však trochu s razancí a tak se kotouč dostal až do obranného pásma hostí.
52:45'
Hra je nyní přerušena, nejspíše z důvodu ofsajdového postavení Traktoru. Před námi je poslední komerční přestávka v tomto vyrovnaném duelu.
52:18'
Nyní hraje s pukem na holi Vladivostok, který se nachází v útočné třetině. Domácím začíná pomalu ale jistě ubíhat drahocenný čas na srovnání.
51:43'
Alexandr Osipov byl napadán svým soupeřem a vyprodukoval špatnou přihrávku. Přesto se domácí hráči nezdrželi u puku v útočném pásmu moc dlouho.
50:55'
Jaroslav Kosov nyní mohl srovnat stav dnešního zápasu! S kotoučem se nikým neatakován dostal na střed hřiště, jenže jeho střela zápěstím těsně minula pravou tyčku!
50:37'
Anton Krasotkin nakonec puk schoval pod svou lapačku. Odrazil se totiž od mantinelu k jeho tyčce, kam si sjížděl Sedlák, ale lapačka Krasotkina byla rychlejší.
50:14'
Nikita Bobrjašov zachytil puk na modré a poslal ho po mantinelu na druhou stranu. To se neukázalo jako dobrá varianta, jelikož domácí získali kotouč.
49:35'
Andrew Calof měl co dělat, aby udržel brusli na modré. To se mu nakonec podařilo, jenže domácí tým stejně o útočné pásmo přišel a musí se stáhnout.
49:15'
Nyní se konalo buly před Děmčenkem. Po čistě vyhraném vhazování se ke střele dostal Ivan Miščenko, ovšem mířil přímo do připraveného gólmana.
48:55'
Po vhazování v útočném pásmu domácích se ke střele dostal obránce Traktoru. ten však mířil jen do mantinelu, načež puk opustil útočnou třetinu.
48:38'
Přesto domácí hokejisté vybojovali alespoň buly v útočném pásmu. Alexej Kručinin nahodil kotouč a Anton Krasotkin ho raději podržel v lapačce.
48:22'
Čeljabinsk se znovu usadil v útočném pásmu, ale zatím tomu chybí nějaký moment překvapení. Takhle se Vladivostok zatím bez větších potíží brání.
47:36'
Tomáš Hyka je však po krátkém ošetření v pořádku a pokračuje v utkání. Nyní to byl on, kdo pálil na zadní tyč, ovšem Krasotkin zakročil lapačkou.
47:05'
Traktor už je v útočném pásmu, kde se snaží motat hlavu svému soupeři. Nakonec přišla dělová rána od modré, ale ta jen zaduněla o zadní mantinel.
46:30'
Lukáš Sedlák se nyní chtěl bít za svého spoluhráče. Tomáš Hyka dostal nějaký tvrdý úder a odjíždí na střídačku s bolestivou grimasou v obličeji. Snad bude schopen pokračovat ve hře po komerční pauze.
46:00'
Hra bez přerušení pokračuje i nadále a mohla skončit vstřelenou brankou na kontě domácích! Skvělý zákrok ale předvedl Anton Krasotkin, jenž se roztáhl na brankové čáře.
45:28'
Čeljabinsk se už dostal ke kotouči a vyslal střelu ze středu hřiště. Anton Krasotkin měl před sebou dálnici, takže kotouč bez problémů vyrazil vyrážečkou.
44:56'
A stále se nic nemění. Kotouč drží na svých hokejkách hráči Admiralu, a to v útočném pásmu. Toto jim zatím naprosto vyhovuje, ale do konce utkání je daleko.
44:00'
Vladivostok nyní útočí a hraje mnohem lépe než ve druhé třetině, kdy vlastně jen bránil. Teď se zase musí bránit domácí, což zrovna nepotřebují.
43:24'
Ovšem ten se jim nepovedl a Vasilij Děmčenko si musel připsat na druhé straně zákrok. Nebyl to však nijak těžký zákrok, jelikož gólman na puk viděl.
43:13'
Konstantin Glazačev se dostal ke střele, jenže ta se nevešla mezi tři tyče. Tak jsou u kotouče zase hráči Traktoru, kteří se ženou do dalšího ataku.
42:44'
Jenže ne na dlouho. Hokejista Traktoru totiž ztratil kotouč při kličce a dopředu se ženou hostující hokejisté. Hra se opět přelévá ze strany na stranu.
41:15'
Zase se nám v utkání ale skoro nepřerušuje, vypadá to, že to bude jedno z nejrychleji odehraných utkání v této sezóně. U puku jsou domácí.
40:46'
Jenže teď se směrem dopředu daří spíše hostujícímu celku. Ten se dostal ke střele, ovšem ta byla jen sražena do ochranné sítě.
40:34'
Už se zase hraje! Domácí hokejisté nadále prohrávají o jednu branku a mají posledních dvacet minut na to, aby dostali tento zápas alespoň do prodloužení.

Hity: 5 – 5
Už jsou za námi dvě třetiny a blíže k vítězství má stále celek z Vladivostoku. Čeljabinsk ale tlačil většinu druhé periody a byl odměněn zaslouženou brankou. Dmitrij Kalinin dostal přihrávku na vrcholek kruhu a propálil vše, co mu stálo v cestě. Následně se hra Admiralu trochu zvedla. Uvidíme, co nám přinese poslední třetina.

Třetí část začne přibližně v 15:40.
40:00'
39:31'
V poslední minutě se drží v útočném pásmu hostující tým. Spíše si ale posílal přihrávky po mantinelu a jedné z nich se zmocnil domácí hráč.
39:00'
Poslední minuta v druhé části!
38:35'
Nyní v šanci také Čeljabinsk. Ten se dostal do útočné třetiny, kde měl puk pod kontrolou. Nakonec ale přišla nepřesná přihrávka a puk je u hostů.
37:42'
Vladivostok se na konci třetiny přece jen osmělil a snaží se i útočit. Zatím to nejsou nějaké nebezpečné střely a obrana domácích to zvládá bez potíží.
36:50'
Vladimir Butuzov táhl další akci svého týmu, když poslal přihrávku do druhé vlny. Puk se k němu vrátil, ale jeho střela nakonec nešla mezi tři tyče.
36:33'
Vitalij Menšikov ve velké šanci! Šikovně se totiž dostal přes dva soupeře a přehazoval si puk na forhend. V tu chvíli byl sražen a narazil bolestivě do tyčky. Rozhodčí faul nepíská a Menšikov je ošetřován na střídačce.
36:00'
Zde přišla i střela, ale mnohem nebezpečnější to bylo na druhé straně! Andrej Popov v protiútoku našel volného Arťoma Borodkina, jenž mířil dobře na zadní tyč. Tam se však zjevila lapačka Krasotkina. Velmi důležitý zákrok.
35:29'
Čeljabinsk však získal kotouč a hnal se dopředu, avšak dobře zapracoval obránce hostí. Admiral tak zase získal puk a řítí se do útočného pásma.
34:41'
Vladivostok už asi pochopil, že bude také muset něco předvést, jinak o své vedení přijde. Proto se hned hnal do útoku, jenže střela nešla mezi tři tyče.
33:56'
Traktor konečně proměňuje tlak, který v tomto utkání má a dostává se na dostřel svému soupeři! DMITRIJ KALININ dostal nabito na vrcholek kruhu a jeho rána propálila vše, co jí stálo v cestě. Asistence: Andrej Popov a Alexej Kručinin.
33:15'
Alexandr Šarov zapomněl puk za sebou a vypadalo to na rychlé přečíslení. Dobře se vrátil domácí obránce, který zachytil přihrávku a rychle rozehrál.
32:30'
Admiral se znovu dostal ke kotouči ve vlastním obranném pásmu a mířil dopředu. Je však odpískán ofsajd a před námi je komerční přestávka.
31:58'
Čeljabinsk pokračoval v útočné třetiny, ale nakonec kotouč ztratil. Dopředu mířil Vladivostok, ale jen nahodil kotouč a rozhodl se pro vystřídání.
31:22'
To už byla zase šance domácích! Dmitrij Kalinin si sjel na vrcholek kruhu. Mohl pálit, ale hledal ještě lépe postaveného spoluhráče, ke kterému se puk nakonec nedostal!
30:50'
Teď však vidíme spíše takovou neurovnanou hru. Oba týmy začaly hodně chybovat, a tak se kotouč stěhuje z jedné hokejky na druhou v rámci obou týmů.
30:12'
Andrej Grišakov byl nyní dobře postaven a mohl si připsat kontaktní gól! Tečoval totiž střelu od modré, ale kotouč se odrazil těsně vedle tyčky!
29:46'
Jenže tento tlak nadále není využit, a to je za námi už téměř polovina utkání. Domácí hokejisté jsou zase v útočném pásmu a kombinují.
29:16'
Traktor se však snaží pokračovat v aktivní hře. Přesto se musí vracet pro kotouč do svého obranného pásma. Zatím má však tlak v útoku.
28:41'
Stepan Ostrovskij je na ledě!
28:25'
Tomáš Hyka nyní objel s pukem branku, načež posílal puk před ní. Tam bylo několik hokeje, ovšem Vladivostok nakonec kotouč odpálil do bezpečí.
27:51'
Hostující hokejisté se navíc dostali ke kotouči a vyhodili ho přes všechny čáry. První přesilovková formace tak šla střídat a na ledě je ta druhá.
27:24'
Andrew Calof přihrál skrze útočné pásmu spoluhráči, který mu po chvilce puk vracel. To by byla dobrá šance, jenže puk byl sražen a změnil směr.
27:00'
Čeljabinsk sice vyhrál buly v útočném pásmu, ale nakonec o něj po zákroku na hraně pravidel přišel. S útokem tedy musí začít až od svého brankáře.
26:41'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Stepan Ostrovskij – 2 min., nedovolené bránění).
26:02'
Nyní se hra opravdu přelévá ze strany na stranu! Nejdříve vznikl závar řed brankou hostí, načež musel rychlý zákrok betonem předvést Vasilij Děmčenko.
25:27'
Čeljabinsk jen nahodil kotouč do útočného pásma a rozhodl se pro vystřídání. Stejnou myšlenku měli i hosté, kteří taktéž vystřídali.
24:55'
Alexej Kručinin držel nějakou dobu kotouč na své holi a zbavil se soupeře. Pak poslal přihrávku na obránce, jehož rána byla sražena do rohu kluziště.
24:26'
Nyní jsme tedy viděli dvě obrovské šance, ovšem ani jeden z týmů ji nevyužil ve svůj prospěch. Poté se Vladivostok provinil ofsajdovým postavením.
23:52'
Domácí mají šance, ale mohli znovu inkasovat! Konstantin Glazačev se dostal do samostatného úniku. Natáhl Děmčenka, ale ten ho stejně vychytal levým betonem!
23:28'
Christian Thomas nyní vyslal Vitalije Menšikova do obrovské šance! Poslal mu totiž přihrávku mezi obránci a obránce domácích pálil z vrcholku kruhu. Krasotkin si ale proti jeho ráně povyjel a zastavil ji!
22:45'
Přesto Admiral poslal puk jen na zakázané uvolnění. Následně však vyhrál buly ve svém obranném pásmu a vyvezl kotouč až do pásma útočného.
22:18'
Znovu se nám moc nepřerušuje. Nyní jsme viděli několikavteřinový boj u mantinelu, který nakonec vyhráli hostující hokejisté.
21:50'
Vladivostok se po dvou minutách ještě nedostal s kotoučem na své holi do útočného pásma. Čeljabinsk by však potřeboval zefektivnit své střelecké pokusy.
21:23'
Anton Krasotkin je na začátku druhé periody pod palbou. Ruslan Karlin byl dalším, který se zjevil u branky s pukem, ale trefil jen hruď gólmana hostí.
21:01'
Ilja Karpuchin zatím nechce slézt z ledu a Krasotkina rozhodně zaměstnává. Vyslal další tvrdou ránu od modré, kterou gólman s problémy vyrazil.
20:29'
Lukáš Sedlák vyhrál buly v útočném pásmu. Ilja Karpuchin pálil od modré, ale jeho rána byla sražena těsně vedle hostující levé tyčky.
20:18'
Právě nám odstartovala i druhá třetina, Domácí tým má rozhodně co napravovat, jelikož po první periodě prohrává o dvě branky.

Hity: 3 – 2
Je za námi první perioda utkání mezi Čeljabinskem a Vladivostokem. Ta začala ve velkém stylu, jelikož po dvacet vteřinách se krásnou ranou trefil Alexandr Osipov. Poté jsme viděli několik pohledných akcí, které však dlouho gólem nekončily. To až zase poslední minuta přinesla branku. Martin Bakoš získal odražený puk a zametl ho do branky. Traktor zatím hodně fauluje, což může být jedna z příčin jejich prohrávání. Bude se muset těchto faulů vyvarovat a ještě přidat směrem dopředu. Tam se zatím předvedla jen první lajna.

Další třetina začne přibližně v 14:54.
20:00'
19:22'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Ovšem Admiral se hned po uplynutí početní výhody prosazuje a vede už o dva góly! Martin Bakoš nejprve přihrál Adamu Almqvistovi, jenž pálil, ale jeho střela byla sražena. Puk se však odrazil zpět na hokejku MARTINA BAKOŠE, který trefil odkrytou část branky. Asistence: Adam Almqvist.
19:17'
Alexandr Šarov je na ledě!
19:00'
Poslední minuta první části!
18:27'
A znovu se dostali domácí hráči k puku a poslali ho až za branku Krasotkina. Hosté vidí, že to od nich není zrovna ono, a tak se rozhodli vystřídat.
18:00'
A zatím to není žádná sláva v podání hostujících hokejistů. Museli se vrátit až do svého obranného pásma, načež o puk v tom útočném spíše bojovali.
17:25'
Vladivostok má k dispozici další početní výhodu. Tu předešlou neodehrál zrovna dobře, přestože byla dvojnásobná. Jak to bude vypadat teď, to uvidíme.
17:17'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexandr Šarov – 2 min., podrážení).
16:48'
Neodpálil ho sice zrovna nejlépe a Čeljabinsk se k němu dostal, jenže po souboji u mantinelu ho ztratil. Navíc se zase bude vylučovat na domácí straně!
16:10'
Zase se nám celkem dlouho nepřerušovalo a tento trend rozhodně pomáhá rychlé hře. Nikita Těrtyšnyj se probíjel za kotoučem, ale Krasotkin ho odpálil.
15:31'
Kirill Voronin to zkoušel individuálně. Sice se dostal až do útočného pásma, jenže proti přesile tři hráčů neměl nejmenší naději na úspěch.
14:50'
Sergej Koňkov zavezl puk do pásma a byla z toho velká šance! Jaroslav Kosov pálil z kruhu, jeho rána však byla sražena. Kotouč se však zjevil v brankovišti a dorážka skončila těsně vedle!
14:26'
Po vhazování v obranném pásmu domácích jsme viděli jejich rychlý přechod do útoku. Ivan Miščenko pálil od modré, ale domácí gólman chytil do lapačky.
14:05'
Hodně vidíme s pukem hrát opravdu především první lajnu domácího celku, kterou jě těžké od něj odstavit. Další střelou se prezentoval Lukáš Sedlák.
13:09'
Jaroslav Kosov nezastavil puk, což byla pro něj i jeho tým celkem škoda. Byl by z toho totiž rychlý protiútoku, možná dokonce i přečíslení dva na jednoho.
12:40'
Už se nám celkem dlouho nepřerušovala hra. Ta má celkem rychlý spád a týmy se v útoku střídají jeden po druhým. Branku jsme však viděli jen v první minutě.
11:58'
Vladivostok se na druhé straně dostal do mírného tlaku. I zde však přišla hodně nepřesná přihrávka, kterou vystihl domácí útočník a poslal puk do středního pásma.
11:21'
První lajna domcáího celku je hodně aktivní a dokáže dostat svého soupeře pod tlak. Nyní se však nepovedla přihrávka, takže o kotouč přišla.
10:55'
Traktor hraje v pěti!
10:25'
Čeljabinsk sice hraje jen ve třech, ovšem nehraje oslabení vůbec špatně. Dokáže se celkem často dostat ke kotouči, který následně vyhodí přes všechny čáry.
10:06'
Krásná akce v podání hostí nekončí brankou! Konstantin Glazačev našel krásným pasem ze vrcholku kruhu před brankou volného Alexandra Mereskina, jenž jen nastavil hokejku. Vasilij Děmčenko se ale stihl přesunou!
09:36'
Ovšem od hostů to zatím nejsou moc přesné přihrávky. Lukáš Sedlák navíc jednu z nich vystihl a popojel s pukem alespoň do středního pásma.
08:58'
A Čeljabinsk nakonec hraje jen ve třech! Dvakrát fauloval a nyní ho čekají hodně perné dvě minuty. Admiral má ideální šanci na navýšení svého náskoku.
08:55'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Marsel Šolochov – 2 min., podrážení).
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Sergej Těreščenko – 2 min., sekání).
08:24'
Jenže za chvilku se bude znovu přerušovat! Vladivostok totiž bude hrát početní výhodu, avšak zatím vidíme hru ve výhodě se šesti muži v poli.
08:19'
Oba týmy hrají v plném počtu.
07:24'
Nyní už mohlo být srovnáno! Lukáš Sedlák ujel se svým spoluhráčem do přečíslení. Poslal mu bekhendovou přihrávku, jenže ta byla o kousek delší, než bylo třeba.
07:00'
Oba týmy hrají nyní ve čtyřech. Uvidíme, komu to bude vyhovovat více. Zatím se puk přemisťuje z jedné hokejky na druhou, a to v rámci obou týmů.
06:19'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Ivan Miščenko – 2 min., podrážení).

Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Marsel Šolochov – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
06:13'
Nikita Těrtyšnyj to zkusil zpoza branky zasunout k bližší tyčce. To se mu nepovedlo, jelikož Anton Krasotkin měl svou tyčku pohlídanou.
06:19'
Vladivostok hraje v plném počtu!
05:48'
Nyní se však domácí usadili v útočné třetině. Jesse Virtanen nakonec pálil od modré, ale hostující gólman před sebou neměl jediného soupeře a puk chytil.
05:07'
A nyní se Čeljabinsk nemůže usadit v útočném pásmu. Vladivostok vyhazuje jeden kotouč za druhým a na srovnání to tedy zatím nevypadá.
04:40'
Domácí dvakrát vyhráli vhazování a vyslali celkem dvě střely od modré. Anton Krasotkin měl však celkem dobrý výhled, a tak obě lapil.
04:19'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).
03:25'
Centr první domácí formace udržel puk v těžké pozici a nakonec měl velkou šanci! Dostal se totiž k odraženému puku, jelikož Anton Krasotkin předvedl neskutečný zákrok!
03:00'
Dalším, kdo se dostal ke střele byl domácí Lukáš Sedlák. Českobudějovický odchovanec neměl úplně špatnou pozici, ale brankář hostí má další zákrok.
02:49'
První lajna Traktoru hned chtěla odpovědět. Tomáš Hyka stál přihodně a kotouč se od něj odrazil. Gólman hostí ale ukázal dobrý reflex a má puk v lapačce.
02:23'
Anton Krasotkin už si na druhé straně také musel připsat úspěšný zákrok. Poté Admiral vyhrál buly, ale poslal kotouč jen na zakázané uvolnění.
01:25'
Alexej Kručinin napadal rozehrávku soupeře a chvilku to vypadalo, že úspěšně. Obránce hostí ovšem nakonec puk ubránil a nahrál spoluhráčovi.
00:50'
To je vstup hostů do utkání jako hrom! Vstřelit branku hned v prvním utkání může tým jen nakopnout. Naopak Traktor je hned pod úvodním tlakem.
00:20'
Neskutečné, neuteklo ani třicet vteřin a hosté jdou do vedení o jednu branku! Vladimir Butuzov našel svým pasem AELXADRA OSIPOVA a jeho dělovka trefila šibenici na vzdálenější tyči! Vasilij Děmčenko neměl nárok na zákrok. Asistence: Vladimir Butuzov a Martin Bakoš.
00:01'

Traktor Čeljabinsk: Fedotov (Děmčenko) – Menšikov, Virtanen, Kalinin, S. Těreščenko, Borodkin, Karpuchin, Jasinskij – Sedlák, Thomas, Hyka – An. Popov, Kručinin, Calof – Šarov, Šolochov, Těrtyšnyj – Karlin, Koňkov, Grišakov – Kosov.

Admiral Vladivostok: Krasotkin (Olkinuora) – A. Osipov, Almqvist, Miščenko, Kozlovskij, Ďakov, Bobrjašov, Ostrovskij, Ibatullin – V. Butuzov, Ljungh, Bakoš – V. Strelcov, A. Strelcov, Lomako – Mereskin, Glazačev, K. Voronin – J. Petrov, Konnov, Lisin.

Rozhodčí: Kuljov, Spirin – Zacharov, Sjusujev.

Admiral Vladivostok

Vladivostok má za sebou o tři zápasy méně než jeho soupeř, tedy patnáct, což je takový průměr ligy. Získal v nich osmnáct bodů, díky čemuž mu patří sedmé místo v rámci Východní konference. I on vyhrál šest zápasů v šedesáti minutách, dva v prodloužení a jeden po samostatných nájezdech. Šestkrát Vladivostok padl v základní hrací době. Jejich skóre je negativní, ale je to jen těsné. Celkově je to totiž jen -1. V posledních zápasech se Admiralu celkem dařilo. Dvakrát sice padl s Novosibirskem, jenže následovaly tři výhry. Ta poslední přišla na ledě Magnitogorsku po prodloužení 4:3.

Nejproduktivnější hráči:
Konstantin Glazačev – 9 bodů (6+3)
Martin Baokš – 7 bodů (4+3)
Markus Ljungh – 7 bodů (3+4)
Adam Almqvist – 7 bodů (2+5)

Brankáři:
Juho Olkinuora – 12 zápasů, 7 výher, procentuální úspěšnost 94,3%, průměr obdržených branek – 1,99.
Anton Krasotkin – 3 zápasy, 1 výhra, procentuální úspěšnost 93,6%, průměr obdržených branek – 2,00.
Traktor Čeljabinsk

Traktor má za sebou v této sezóně již osmnáct utkání, což je nejvíce z celé Kontinentální hokejové ligy. Získal v nich sedmnáct bodů a patří mu osmé místo Východní konference. V základní hrací době vyhrál šestkrát a k tomu přidal dvě vítězství v prodloužení. K tomu však přišlo devět porážek v základní hrací době a jedna v prodloužení. Skóre Čeljabinsku není však vůbec pozitivní. Vstřelil třicet branek, ovšem inkasoval jich rovnou jednačtyřicet. V posledních pět zápasech se mu však celkem dařilo. Vyhrál totiž nad Petrohradem a Jaroslavlí. Porážky přišly s Jekatěrinburgem a Dinamem Minsk. Poslední utkání hrál Traktor na svém ledě, kde porazil Dynamo Moskva 3:2.

Andrew Calof – 8 bodů (4+4)
Lukáš Sedlák – 7 bodů (5+2)
Tomáš Hyka – 7 bodů (2+5)
Ilja Karpuchin – 7 bodů (1+6)

Brankáři:
Vasilij Děmčenko – 11 zápasů, 5 výher, procentuální úspěšnost 92,9%, průměr obdržených branek – 2,31.
Ivan Fedotov – 8 zápasů, 3 výhry, procentuální úspěšnost 94,1%, průměr obdržených branek – 1,96.
Dobrý den, chtěla bych vás přivítat u dalšího utkání v rámci KHL. Spolu se podíváme na zápas mezi Čeljabinskem a Vladivostokem. Úvodní vhazování je naplánováno na 14:00 a my u toho nebudeme chybět!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.