Petrohrad - Dynamo Moskva | ONLINE | 12.1.2020 15:00 | KHL 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

KHL - KHL (hlavní část) -  ONLINE PŘENOS -  Petrohrad : Dynamo Moskva - 12. ledna 2020   15:00

Ukončeno
Petrohrad
Petrohrad
48:58' Ožiganov  • 62:00' Zub (Lehterä, Jakupov)
2:1
(0:1, 0:0, 1:0 - 1:0)
Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
08:13' Afinogenov  (Igumnov)
Petrohrad
Sestavy:
Hellberg (Melničuk) – Bengtsson, A. Bělov, Tokranov, Ožiganov, Zub, Chafizullin, Galeňuk – Tkačjov, Švec-Rogovoj, Jakupov – Koskiranta, Ketov, Karpov – Lehterä, S. Plotnikov, Kuzmenko – Kablukov, Ivan Morozov, Marčenko – Podkolzin.
Rozhodčí
Gašilov, Oskirko – Bersenjov, Judin
Ice Palace
Dynamo Moskva
Sestavy:
Bočarov (Jerjomenko) – Hietanen, Čajkovský, Volkov, Mironov, Ljamin, J. Zajcev, Alanov, Ogurcov – A. Petersson, Jaškin, Šipačov – Pulkkinen, Polygalov, Tarasov – Igumnov, Afinogenov, Brjukvin – Pankratov, Muranov, V. Kuljomin.
Přenos se aktualizuje automaticky

Československá stopa v utkání

Dmitrij Jaškin (DMS) 0+0, 3 střely, čas na ledě 20:51
Michal Čajkovský (DMS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:27
Statistiky utkání:

Střely na branku – 40:19.
Zblokované střely – 6:12.
Vyloučení – 4:3.
Využití přesilovek 0/3 – 0/4.
Vhazování – 31:22.
Je konec! Petrohradu se povedlo v poslední periodě srovnat krok, načež tento duel dospěl až do prodloužení. Domácí celek byl v tomto duelu aktivnějším týmem, což se promítlo také v prodloužení. Rozhodující branku totiž vsítil obránce Zub, který tak svému mužstvu zajistil druhý plusový bod. Z vítězství se tak může radovat právě Petrohrad.
Konec zápasu.
62:00'
Petrohrad právě vstřelil branku!
Bonusový bod nakonec berou na své konto domácí hráči! Ti doslova vtrhli do útočného pásma, kde se dostal k nahrávce před branku Jakupov, který velice přesně našel hokejku ARŤOMA ZUBA, jenž nejprve trefil tyč, od které se puk odrazil do Bočarova, načež skutečně skončil za brankovou čárou.
Asistence: Jori Lehterä, Nail Jakupov.
61:11'
Směrem dopředu to zkoušela také hostující trojice hráčů, avšak ani ona si nic nebezpečného nepřinesla. Oba celky posléze dokázaly včas vystřídat.
60:10'
Právě nám začalo avizované prodloužení, přičemž se na úvodním vhazování dokázal prosadit domácí celek, který s první útočnou akcí vyčkává.
60:01'
Začalo prodloužení.
Ani třetí třetina nám nerozhodla o vítězi tohoto zápasu, budeme tak sledovat prodloužení ve třech na obou stranách.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:10'
Ono to skutečně vypadá, že tento zápas půjde do prodloužení. Již nám probíhá poslední minuta poslední periody, Dynamo doslova přečkalo velký nápor soupeře.
57:12'
Bočarov si před malým momentem připsal velice kvalitní zákrok, po kterém došlo k přerušení hry. Petrohrad tak dost možná nevyužije přesilovou hru, ještě sbírá pár vteřinek.
56:13'
Dynamo si pořádně zkomplikovalo, nicméně se mu ihned po vhazování povedlo poslat puk daleko do branky. Petrohrad musí začít až od své svatyně.
55:37'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Jegor Zajcev – 2 min., hrubost).
55:25'
Poměr střel na branku: 34 – 19.
54:03'
Ostřelování hostujícího brankáře i nadále pokračuje. Tomu se povedlo pokrýt i zakončení z mezikruží, posléze se Bočarovovi povedlo schovat puk pod lapačku.
53:08'
Sledujeme poklidnější podívanou, přičemž ani jeden z celků nedokáže proniknout do nebezpečnější šance. Navíc si další zákrok připsal ruský brankář Bočarov.
52:03'
Petrohradští se opět dostali na dostřel brance soupeře, nicméně velice dobrou obrannou činnost si splnil hostující obránce Volkov, který včas odklízel kotouč.
51:14'
Již nám běží poslední desetiminutovka tohoto zápasu. Dynamo najednou přidalo na aktivitě, k vidění byl další výpad středem hrací plochy, který zastavil Galeňuk.
50:25'
Sledovali jsme střelecký pokus na domácí branku, avšak Hellberg si s tímto pokusem dokázal poradit. Posléze se hra přesunula na levou stranu, kde číhal Alanov.
49:55'
Najednou tu máme pořádnou zápletku, tento zápas opět přináší nerozhodný výsledek. Předchozí brance ještě doprovázelo video, které bylo hodně sporné.
48:58'
Petrohrad právě vstřelil branku!
Domácím se přeci jenom povedlo srovnat krok! Sledovali jsme hodně tvrdou ránu od modré čáry, po které se před Bočarovem utvořil obrovský rozruch, který nakonec přinesl puk za brankovou čárou. Nakonec se úspěšným střelcem stává IGOR OŽIGANOV.
48:06'
Hostující obránce Čajkovský neměl patřičný klid na rozehrávku, naopak rozehrál pouze na hokejku jednoho z protihráčů, kterému se povedlo nahodit kotouč.
47:12'
Domácí hráči se sice nastěhovali za hostující branku, avšak tam moc dlouho nevydrželi. Navíc je hra opět přerušena, následovat bude komerční přestávka.
46:02'
Petrohrad se stále směrem dopředu hodně trápí, což bylo k vidění také v předešlém útočném výpadu. Tokranov totiž nahazoval od modré, avšak branku minul.
45:17'
Na ledovou plochu se dostala také první formace Dynama, avšak Jaškin nepřesně nahrával na volného Šipačova, domácí raději čekají na uklidnění situace.
44:06'
Devětadvacátou střelu vyprodukoval za domácí celek Kuzmenko, který mířil do betonu hostujícího brankáře. Ten opět odolal, hra se ihned přesouvá kupředu.
43:08'
Vhazovalo se po pravici švédského brankáře Hellberga, přičemž se na vhazování povedlo supět Polygalovovi, po jehož nahrávce s k puku dostal jeden z protihráčů.
42:03'
K pohotovému zakončení se dokázal natlačit moskevský Šipačov, který pořádně protáhl brankáře Hellberga. Petrohradu se posléze nepovedl přechod vpřed.
41:05'
Krátce poté si to směrem dopředu namířil hostující Tarasov, který se ještě pokoušel na druhé straně najít volného spoluhráče, což se mu absolutně nepovedlo.
40:10'
Úvodní vhazování poslední periody dopadlo lépe pro domácí hráče, kteří se ihned pokusili nahrnout do útočného pásma, avšak nic nebezpečného z toho nebylo.
40:01'
Začala třetí třetina.
Máme za sebou také druhou třetinu, která nám nepřinesla žádnou branku. Směrem dopředu byla aktivnější Petrohrad, kterému se nepovedlo ani jednou překonat dnes výborně chytajícího Bočarova. Poslední perioda tak určitě nabídne hodně zajímavou podívanou, moskevský celek totiž vede o pouhou jednu branku.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:21'
Vypadá to, že nám druhá perioda žádnou další branku už nepřinese. Dynamo tak i nadále vede o jedinou branku, ještě ale přichází jedna útočná akce domácích.
38:25'
Koncovka druhé třetiny nepřináší nic moc zajímavého. Před malým momentem to na sebe vzal domácí Karpov, avšak jeho útočný manévr skončil na protihráči.
36:07'
Petrohradští postupovali vpřed přes střed ledové plochy, avšak daleko se s pukem nedostali. Dobrou obrannou činnost odvedl Volkov, který odhodil kotouč.
35:12'
Hostující Volkv se sice pohodlně dostal až za modrou čáru na druhé straně, avšak tam mu chyběla podpora spoluhráčů. Krátce poté se domácí dostali do ofsajdu.
34:36'
Dynamo se směrem dopředu stále hodně trápí, avšak stále vedou o jedinou branku. Před malým momentem si Bočarov poradil se střelou Zuba, bude se vhazovat.
33:07'
SKA se i tentokráte povedlo uspět na vhazování ve vlastním pásmu, poté se za vlastní branku vydal obránce Bengtsson, který zahrál za cenu zakázaného uvolnění.
32:11'
Dynamo si přichystalo teprve devátou střelu na Hellberga, který byl v tomto případě pozorný. Z mezikruží totiž pálil Pulkkinen, který však zamířil pouze doprostřed.
31:25'
Na ledovou plochu se opět dostala první formace Petrohradu, která vybojovala vhazování po pravici Bočarova. Ten raději schoval hrací předmět pod lapačkou.
30:00'
Je za námi přesná polovina zápasu, která nám přinesla jedinou branku. Petrohrad se marně snaží prodrat se do vyložených šancí, což se mu zatím moc nedaří.
29:05'
Střely na branku: 18 – 7.
28:08'
Dynamu se povedlo zakročit na vlastní modré čáře, odkud vyvážel hrací předmět obránce Čajkovský, kterému se povedlo nahodit kotouč podél levého hrazení.
27:02'
Druhá třetina nám zatím nepřináší zrovna atraktivní podívanou, ba naopak se hodně často přerušuje. I přesto se ke střele dostal Koskiranta, který neuspěl.
26:04'
Dynamo přesilovou hru nesehrálo nejlépe, situaci si pořádně zkomplikovalo hned v úvodu druhé třetiny, kdy byl vyloučen Hietanen. Oba celky jsou opět v pěti.
25:01'
V krátkém časovém sledu byla hra opět přerušena, načež se Dynamo prezentovalo ofsajdem. Sudí vykázal hru do středního pásma, kde byli úspěšnější hosté.
24:07'
Vhazovalo se po levici švédského brankáře Hellberga, přičemž se na vhazování prosadil hostující celek, který chvíli kombinoval, avšak Petersson pálil vedle branky.
23:09'
Petrohrad vyprodukoval již patnáctou střelu, avšak ani ta nepřekonala brankáře Bočarova. Dynamo Moskva hraje přesilovou hru, která zanedlouho skončí.
22:06'
Ožiganov si dobře počínal ve vlastním pásmu odkud pronikl až ke středovému kruhu, kde nepřesně nahrával. Oba celky posléze stačily hodně rychle vystřídat.
21:07'
V současné době sledujeme hru ve čtyřech na obou stranách, Petrohrad se tak na malý moment dostal z těžké pozice. Po uplynutí trestu budou hosté hrát přesilovku.
20:22'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Juuso Hietanen – 2 min., nedovolené bránění).
20:10'
Úvodní vhazování druhé periody vyznělo lépe pro hostující celek, který se okamžitě dostal do pásma. Dynamo má totiž k dispozici dlouhou přesilovou hru.
20:01'
Začala druhá třetina.
Máme za sebou první třetinu, která nám zatím nabídla jedinou branku. Do kýženého vedení se dostal moskevský celek, který využil nepozornosti obrany soupeře dostal se tak do kýženého vedení. Střelecky aktivnější ale byl Petrohrad, který neustále ostřeloval brankáře Bočarova, který ani jednou nepolevil.
20:00'
První třetina skončila.
19:59'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Sergej Plotnikov – 5 min. + osobní trest do konce utkání, sekání).
19:11'
Vypadá to, že nám první třetina žádnou další branku už nenabídne. Oba celky se nemohou prokousat do vyloženější šance, což spíše vyhovuje Dynamu.
18:15'
Před malým momentem bylo k vidění nahození na domácí branku, avšak Hellberg nemusel zasahovat. Aby toho nebylo málo, tak se domácí vystavili do ofsajdu.
17:50'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Jevgenij Ketov – 2 min., nedovolené bránění).
17:46'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Michal Čajkovský – 2 min., držení).
16:17'
V posledních minutách mají optickou převahu domácí hráči, kteří rozjížděli další útočnou akci až do pásma soupeře, kde si obrannou povinnost splnil Hietanen.
14:11'
Dynamu se v přesilové hře povedlo usadit kolem branky soupeře, kde jsme sledovali pohotovou kombinaci, avšak Bělovovi se povedlo vyhodit do bezpečnějšího prostoru.
13:39'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Jevgenij Ketov – 2 min., vysoká hůl).
13:10'
Na opačné straně to podél levého hrazení zkoušel hostující Tarasov, který se sice dostal za modrou čáru, avšak tam mu vystavil stopku jeden z protihráčů domácích.
12:11'
Již devátou střelu na branku vyprodukoval domácí celek, který to v tomto případě udělal velice kvalitně. Tkačjov přiťukl na Jakupova, který trefil pouze brankáře.
11:26'
Dynamo se dostalo k dalšímu ohrožení branky soupeře, přičemž Hellberg vyrazil střelecký pokus pouze před sebe. Posléze se Petrohradu moc nepovedl kontr.
10:02'
Domácí se usadili v pásmu soupeře, kde to ještě zadovkou zkoušel jeden z hráčů. Na opačné straně nebezpečně pálil Jaškin, který nevyzrál na švédského brankáře.
09:08'
Za vlastní brankou operoval s pukem slovenský obránce Čajkovský, který se pokusil o hodně prudkou rozehrávku, jenž nakonec nepřinesla zakázané uvolnění.
08:13'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! Dynamo se totiž pustilo do rychlého protiútoku, přičemž sám na branku ujížděl MAXIM AFINOGENOV, který měl na zakončení hodně času. Hostující útočník vymíchal domácího brankáře, moskevský celek se tak dostává do kýženého vedení!
Asistence: Ivan Igumnov.
08:11'
Petrohradu se povedlo velice dobře vystřídat, avšak nepřesná nahrávka na Koskirantu skončila pouze na hokejce soupeře. Zatím sledujeme hodně nepřesností.
07:02'
Následovalo další vhazování, tentokráte po levici brankáře Hellberga. Na vhazování se povedlo uspět hostujícímu Polygalovovi, jenž nepřesně předával kotouč.
06:07'
Obě obrany zatím předvádějí velice poctivou hru, nicméně i přesto se k zakončení dostal člen druhé formace Karpov, který mířil pouze doprostřed branky Dynama.
05:03'
Sledovali jsme přetahovanou u pravého hrazení, ve které byl úspěšnější domácí celek, který se sice dostal před Bočarova, avšak ten zasahovat nemusel.
04:02'
Dynamo zvolilo hodně rozvážnou rozehrávku, která nakonec vedla až na druhou stranu, kde se Hellberg pokusil rozehrávku, jenž směřovala podél hrazení.
03:11'
Ve středu hrací plochy se na dlouhou hokejku povedlo zakročit domácímu Plotnikovovi, jehož formace se nastěhovala před branku soupeře, kde zaměstnala brankáře.
02:07'
Petrohrad vstoupil do tohoto zápasu hodně aktivně, během krátkého časového sledu se dostal k dalšímu zakončení, avšak Bočarov i tentokráte přerušil hru.
01:02'
Směrem dopředu to zkoušelo Dynamo Moskva, který pouze nahodilo podél hrazení, nicméně rychlý protiútok nabídl první střelu, se kterou si Bočarov poradil.
00:10'
Úvodní vhazování tohoto zápasu vyznělo lépe pro domácí celek, který se jako první dostal do vlastního pásma, odkud vyvážel hrací předmět zadák Bengtsson.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

SKA Petrohrad: Hellberg (Melničuk) – Bengtsson, A. Bělov, Tokranov, Ožiganov, Zub, Chafizullin, Galeňuk – Tkačjov, Švec-Rogovoj, Jakupov – Koskiranta, Ketov, Karpov – Lehterä, S. Plotnikov, Kuzmenko – Kablukov, Ivan Morozov, Marčenko – Podkolzin.

Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – Hietanen, Čajkovský, Volkov, Mironov, Ljamin, J. Zajcev, Alanov, Ogurcov – A. Petersson, Jaškin, Šipačov – Pulkkinen, Polygalov, Tarasov – Igumnov, Afinogenov, Brjukvin – Pankratov, Muranov, V. Kuljomin.

Rozhodčí: Gašilov, Oskirko – Bersenjov, Judin.
Československá stopa v utkání

Dmitrij Jaškin (Dynamo Moskva)
Michal Čajkovský (Dynamo Moskva)
Dynamo Moskva

Na opačné straně stojí sympaticky hrající Dynamo Moskva, které pro změnu okupuje druhou příčku západní konference, přičemž na svého dnešního soupeře má náskok jediného bodu. Dynamo má ale o dva zápasy více, navíc na vedoucí celek konference ztrácí už pět bodů. Hostující tým tohoto zápasu v posledních týdnech prožívá velice povedenou formu, jedinou kaňkou může být prohra v předešlém kole proti CSKA, které vyhrálo výsledkem 4:1. Dynamo však dalo na tuto porážku hodně rychle zapomenout, v následujícím střetnutí proti Ufě vyhrálo 4:3.
SKA Petrohrad

Hokejisté Petrohradu se po šestačtyřiceti kolech nacházejí na čtvrté pozici západní konference, přičemž na vedoucí CSKA ztrácejí pouze šest bodů. Petrohrad se v jednu dobu dokonce nacházel na druhé pozici, avšak špatná forma z posledních duelů měla za důsledek pokles na dosavadní čtvrtou příčku. Petrohrad z posledních čtyř ligových duelů dokázal vyhrát pouze v jediném případě, a sice proti poslednímu Dynamu Minsk výsledkem 4:1. Předchozí ligové kolo nabídlo souboj proti moskevskému Spartaku, který coby domácí celek utkání dokázal vyhrát výsledkem 3:1.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Kontinentální hokejová liga má na programu další kolo, my budeme společně sledovat souboj mezi SKA Petrohrad a Dynamo Moskva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.


Články odjinud