To je dnes vše. Přejí příjemný zbytek dnešního dne.
Zápas nabídl to, co přesně oko hokejového fanouška chce. Plno gólů, krásné akce, šarvátky a výtečné zákroky. Jaroslavl si postup rozhodně zaslouží. Už v první třetině Moskvu přehrávala. Ve druhé třetině snížil Komarov. Ovšem třetí perioda patřila jen a jen Lokomotivu. Hokejisté Dinama Moskva mohou plánovat dovolenou, protože pro ně soutěž končí. Jaroslavl bude bojovat dál v bojích o Gagarinův pohár.
Do čtvrtfinále KHL postupuje tým Lokomotiv Jaroslavl!
60:00
59:46
Domácí už je z povinnosti dohrávají zápas.
59:12
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Pro Moskvu končí sezóna! Do prázdné branky posílá puk JEGOR AVERIN! Asistence: Sergej Plotnikov.
59:00
Sanford si připisuje další zákrok. V minulém zápase podržel Jaroslavl a dnes dělá to samé!
58:55
Tlak domácích stále sílí! Nyní se dostal ke střele Rjazancev.
58:00
Puk za brankou Sanforda.
57:50
Jaroslavl vyhazuje a domácí se musí vracet zpátky do pásma.
57:45
Plotnikov chtěl trefit prázdnou klec, ale to se mu nepovedlo. Je pískáno zakázané uvolnění.
57:03
Domácí v šesti!
55:31
Domácí vyvezli puk až do obranného pásma Jaroslavle. Zapomněli však na obranu a SERGEJ KONKOV sebral puk a hnal se sám na Jerjomenka. Ten krásný beckhendovým blafákem zvýšil stav na 4:1! Myslím si, že je rozhodnuto. Bez asistence.
55:01
A přichází další přesilovka pro hosty! Leo Komarov dostává dvě minuty za zásah v oblasti hlavy a krku.
54:51
54:26
Střela od modré trefila domácího hráče. Moskva tak hned vyváží puk až do pásma Jaroslavle.
53:31
A přesně stejně to udělali i teď.
53:02
Obránci si však špatně přihráli a vyhostili se tak z útočné třetiny.
52:51
Pestuško trefil Petrova vysokou holí a odchází tak na dvě minuty. Přichází možnost Jaroslavle upevnit si svůj náskok.
52:08
A na druhé straně opět Leo Komarov. Ten se napřáhl a vyslal tvrdou střelu na Sanforda. Ten puk chytl v klidu do lapačky.
51:43
Musatova tvrdá střela skončila na hrudi Jerjomenka.
51:16
Jaroslavl se dostala se štěstím ze svého obranného pásma.
50:47
Domácí začínají hosty uvádět pod tlak.
49:57
Nepřesná rozehrávka Lokomotivu, po kterém následuje zakázané uvolnění.
48:33
Leo Komarov v ideální střelecké pozici trefil tyč!
47:57
Moskva vybojovala puk ve středním pásmu a okamžitě ho nazuje do útočné třetiny.
47:15
Komarova tvrdá střela skončila mimo tři tyče Sanforda.
46:20
Apalkov nikým nehlídaný si objel branku a zakončil. Trefil však beton Jerjomenka.
45:29
Ze strany Dinama vidíme řadu nepřesných přihrávek.
44:30
Višněvskij vystřelil od modré, ale přesně do lapačky připraveného gólmana.
44:22
Nakonec i domácí posílají puk na zakázané uvolnění.
43:22
Přes výborně bránící hráče se nemohou hráči Moskvy dostat do třetiny Lokomotivu.
42:50
Dinamo se snaží s výsledkem něco udělat. Hosté musí vyhodit na zakázané uvolnění.
42:21
Kotouč v pásmu hostů.
41:36
Oddechový čas pro hosty.
41:03
A Jaroslavl vstupuje do třetí třetiny výborně! SERGEJ KONKOV přesnou střelou překonal Jerjomenka a posílá tak svůj tým do vedení o dvě branky! Bez asistence.
40:23
Hosté mají domácí pod tlakem.
40:01
Další třetina začne přibližně v 18:20.
Tento zápas nabývá na atraktivitě. Po té, co domácí, konkrétně Leo Komarov, dokázali snížit, hra nabrala na agresivitě a hráči si nechtějí na hřišti nechat ani trochu prostoru. Pro fanouška určitě atraktivní souboj. Pro trenéry to bude těžší z toho důvodu, že budou muset držet hráče na uzdě. Zatím je tedy stav 1:2. za dvacet minut se rozhodne, když se nebude prodlužovat, pro koho dnes skončí sezóna.
40:00
39:31
Další důležitý zásah domácího gólmana proti střele Averina.
39:02
Zápas je vyostřený. Po zákroku Jerjomenka se strhla další rvačka. Rukavice si hráči nesundali, a tak dvě minuty za hrubost dostanou Mironov a Plotnikov. Hraje se 4 na 3 pro Jaroslavl.
37:33
A ve stejném čase ještě vyloučení Geoff Platt za sekání a yurij Babenko za hrubost.
37:33
Pestuško loktem trefil Pašinina. Prvně jmenovaný dostává dvě minuty za faul loktem.
37:20
Iba dva dostávají dvě plus dvě minuty za hrubost.
37:20
Apalkov a Korjagin se dostali do křížku a vyměnili si pěstní názory.
37:00
Hra přidala i na tvrdosti. Ve středním pásmu byl čistě trefen jeden z hostujících borců.
36:00
Domácí gól nabudil a jsou nyní svěžejší a aktivnější.
35:44
Kokarev vystřelil přesně do lapačky Sanforda.
34:31
Dinamo právě vstřelilo branku!
LEO KOMAROV hned po opuštění trestné lavice se aktivně zapojil do hry a snižuje na 1:2! Asistence: Konstantin Gorovikov.
33:26
Petrov z pravého křídla vystřelil, ale gólman Jerjomenko v klidu zasahuje.
32:20
Bez trestů se to ale neobejde. Leo Komarov vyloučen za nedovolené bránění a Sergej Konkov za hrubost.
32:20
U klece Sanforda se strhla menší potyčka. Sudí však vše vyřešili.
32:12
Karatajev vystřelil dělovku, která skončila na zadním mantinelu.
32:00
Po ofsajdu bully ve středním pásmu.
31:00
Sopin se hnal do protiútoku a chtěl vyslat pas na Jalasvaaru. Ten ovšem byl hodně pozadu a kotouč tak nestihl.
29:35
Hosté vyvezli kotouč až do středního pásma.
29:00
Sanford se nyní blýskl výborným zákrokem po střele jednoho z hráčů domácích.
28:37
Gorovikov ve středním pásmu zakládá další akci. Dinamo je teď velice nebezpečné.
27:13
Na druhé straně střílel Karpov, ovšem nepřesně.
25:20
Redlihs vystřelil a puk se málem dostal na Platta, který by mohl dorážet do prázdné branky. Ovšem na poslední chvíli tam skočil obránce Solovjov.
24:47
Nyní aktivnější domácí Dinamo.
23:10
Fanošuci domácího týmu stále fandí a svými chorály dělají výtečnou atmosféru.
23:06
Kokarev se snažil obtočit kolem branky, ale Curtis Sanford měl dobře položený beton u tyčky.
23:00
Korjaginova tvrdá střela skončila na betonu Sanforda.
22:29
Na druhé straně lapačku Sanforda provětral Komarov.
22:20
Střelu Averina chytl brankář Jerjomenko přesně na hrudníku.
22:13
Puk zapadl jednomu z hráčí Lokomotivu do výstroje. Rozhodčí tak přerušil hru.
20:58
Ofsajd Jaroslavle.
20:06
Graňák nahodil koutouč do pásma hostů.
20:01
Další třetina začne přibližně v 17:21.
Máme za sebou první třetinu. Jaroslavl je aktivnější a má více ze hry než celek z Moskvy. Domácí jsou pasivní. První branku dnešního zápasu vstřelil po samostatné akci Černikov. Druhý gól vznikl po chybě Jerjomenka, který se nepohlídal tyč a dovolil tak Plattovi skórovat.
20:00
19:56
Ještě souboj v rohu kluziště, ale víc už se asi nestane.
19:28
Další nepřesný pas a další icing hostů.
19:07
Nyní odpískáno zakázané uvolnění Jaroslavle.
17:52
Hosté v plném počtu. Přesilovka se Moskvě vůbec nepovedla.
17:10
Konkov jel v oslabení sám na Jerjomenka! Snažil se udělat kličku a zavěsit, brankář domácích ale dobře položil beton a nedal forvardovi hostů šanci.
15:53
Pašnin dostává dvě minuty za hákování. První přesilová hra pro domácí celek.
15:52
Gorovikov v obrovské šanci těsně přestřelil!
15:12
Plotnikov zkoušel opět jestli není volno u tyčky Jerjomenka.
14:28
Puk na holích Moskvy. Domácím se ale nedaří vystřelit na klec Sanforda.
13:10
Jalasvaara vystřelil od modré, puk nebezpečně skákal na branku Dinama! Nakonec jí však těsně minul.
13:00
Následuje komerční přestávka. Domácí se mohou vzpamatovat z tohoto nepříjemného stavu.
12:34
Obrovská chyba domácího gólmana! GEOFF PLATT vystřelil z velice velkého úhlu na branku Jerjomenka. Ten si špatně pohlídal tyčku a kotouč proklouzl do sítě! Asistence: Mikelis Redlihs, Janis Sprukts.
11:26
Tlak hostů pokračuje.
11:09
ALEXANDER ČERNIKOV si najel před branku vystřelil bekendem na Jerjomenko. Gólman domácích vyrazil puk před sebe, kotouč se odrazil od obránce domácích zpátky na Černikova a ten zasunul puk za brankovou čáru. Bez asistence.
11:01
Galimov stál za klecí domácích. Viděl, že před brankou nikdo nestojí, a tak se snažil udělat otočku kolem branky. Jerjomenko měl ale svůj beton výborně postavený u tyčky.
10:30
Hosté ale výborně napadají rozehrávku Moskvy.
09:31
Averin zavezl puk do pásma, ale tam jej odstavil bek domácích a puk je opět na hokejkách hráčů Dinama.
08:31
Po nepřesné přihrávce Dugina se Lokomotiv zmocňuje kotouče a chystá se založit útok.
07:42
Kartajevova střela skončila přesně v lapačce brankáře Dinama. Hosté zatím na šance vedou.
07:26
Jaroslavl si opět vybojoval pásmo.
07:10
Gorochov střílel od modré, ale hodně vedle.
06:31
Lokomtiv si teď špatně přihrál a puk končí na hokejkách domácího Dinama.
05:26
Averinovu střelu Jerjomenko chytá.
05:10
Konkov dobře forčekuje v pásmu Moskvy.
04:26
04:19
A Dinamo vyhazuje až do středního pásma. První přesilovka se hostům nepovede.
04:06
Další střela z modré, ale domácí hráči padají do střel.
03:33
Domácí se hned dvakrát osvobodili. A chvíli podrželi puk ve středním pásmu.
03:00
Kronwall vystřelil z modré, ale trefil prvního hráče před sebou.
02:26
Cvetkov je potrestán za hákování. Jaroslavl tedy v početní výhodě.
02:10
Rozhodčí má zvednutou pravici. Domácí hráč usedne na lavici hanby.
00:57
Hned ze začátku v šanci Pestuško, ale Sanford vyrazil kotouč.
00:01
Nyní si poslechneme hymnu Ruské federace.
Hráči Jaroslavle nastupují na led za obrovského pískotu.

Dinamo Moskva: Jerjomenko (Šaryčenkov) – Rjazancev , Graňák, Jalasvaara, Solovjov, Novák, Mironov, Barancev, Korjagin – Gorovikov, Pestuško, Komarov – Cvetkov, Dugin, Karpov – Volkov, Babenko, Kokarev – Pestunov, Sopin, Mosaljov

Lokomotiv Jaroslavl: Sanford (Kolesnik) – Holos, Kronwall, Višněvskij, Jakovlev, Vasiljev, Ljubuškin, Pašnin, Gorochov – Plotnikov, Averin, Apalkov – Redlihs, Platt, Sprukts – Konkov, Galimov, Kartajev – Černikov, Petrov, Musatov.
Toto osudové klání začíná v 16:30. Komentovat ho pro Vás bude Dominik Mihailescu.
V brance se v posledním zápase za celek Moskvy objevil Alexander Jerjomenko a na druhé straně pak Curtis Sanford. Dostanou oba dva příležitost i v tomto zápase? To se dozvíme zhruba půl hodiny před utkáním.
Poslední zápas vyšel Jaroslavli bravůrně. Dinamo porazili šest ku nule. Dvě branky si připsal Konkov s Černikovem, po jedné pak Plotnikov s Gorokovem.
Odehrané zápasy (Moskva – Jaroslavl): 3:2 p.p., 2:1, 1:2, 2:3 p.p., 1:0 p.p., 0:6.

Podle dosavadních výsledků se série jeví jako velice vyrovnaná. Zápasy končily, výjma posledního mače, rozdílem jedné branky.
Charakteristika dnešního utkání? Kdo vyhraje, postupuje. V těchto duelech zatím platilo, že kdo hrál na svém ledě, tak vyhrál. Bude to však platit i v tomto sedmém zápase play-off?
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje u osmifinále KHL, kde se ve veledůležitém souboji mužstva Jaroslavle a Dinama Moskva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.