Ze zápasu Vladivostoku a Magnitogorsku je to po čtyřech a půl hodinách vše. Děkujeme za pozornost a hezký zbytek dne.
Československá stopa v utkání
Jan Kovář 1+1, 5 střel na branku, vhazování 17/30
Téměř dva zápasy jsou u konce. Po remíze v normální hrací době se hrálo prodloužení, které bylo hodně dlouhé, ale nakonec stačily tři periody navíc, abychom poznali vítěze čtvrtého zápasu série. Magnitogorsku nakonec vystřelil výhru Danis Zaripov. Magnitogorsk se stěhuje k pátému utkání série na svůj led za stavu 3:1 a už v pátek tak může nejlepší celek Východní konference sérii ukončit.
116:35
Metallurg právě vstřelil branku!
Po rychlé akci rozhodují hosté o své výhře ve třetím prodloužení. Gólovou trefu obstaral DANIS ZARIPOV. Asistence: Jan Kovář a Sergej Mozjakin.
115:37
Zajímavá souhra domácího Vladivostoku nakonec skončí zákrokem brankáře Metallurgu.
115:08
Nahození od modré čáry dokázal Košečkin vyrazit.
114:17
Hráči Admiralu se snaží zavést kotouč do útočného pásma.
113:27
Hosté v útočném pásmu a pokouší se rozjet kombinaci.
112:38
Dlouhý boj nakonec zvládli lépe hosté a mohou ihned zaútočit.
112:09
Puk v útočném pásmu hostujícího celku. Momentálně se tam o něj bojuje u mantinelu.
111:29
Zajímavý závěr před Ivannikovem, který však neměl se střelou po ledě problémy.
110:59
Zakázané uvolnění Metallurgu.
110:10
Třetí prodloužení přináší opět opatrnou partii.
109:28
Hosté u puku, ale musejí se s ním vrátit až ke Košečkinovi.
108:51
Tuhý boj o puk za brankou Metallurgu zvládli lépe hostující hráči.
108:26
Domácí hráči u kotouče a zahajují útočnou akci od vlastní branky.
106:21
Oba týmy v plném počtu.
105:45
Ani jeden tým se dopředu nijak nežene. U kotouče hostující hráči.
104:21
Vyloučení i na domácí straně. Za sekání potrestán i Sokolov.
104:21
Vyloučení na straně Metallurgu, za sekání vyloučen Malinovskij.
103:36
Metallurg je v tuto chvíli u puku.
102:58
Metallurg je momentálně u kotouče.
102:20
I třetí prodloužení začalo poměrně opatrně.
100:01
Začalo třetí prodloužení.
Je za námi druhé prodloužení a ani v něm jsme se rozhodnutí dnešního duelu nedočkali. Oba týmy hrály zodpovědně směrem do obrany a mnoho možností na ukončení utkání si nevytvořily. Magnitogrosk měl v úvodu druhého prodloužení přesilovou hru, ale nenaložil s ní dobře.
Další část prodloužení začne přibližně ve 13:57.
100:00
Druhé prodloužení skončilo.
99:57
Antipin to ještě zkouší ranou ze středního pásma, neúspěšně.
99:47
Velmi zajímavá akce Metallurgu, kterou však likviduje Ivannikov.
99:24
Admiral v útočném pásmu.
99:00
Začala poslední minuta druhého prodloužení. Domácí u puku.
98:09
Velký závar před Košečkinem! Poskakující puk na brankovišti nedokázal nikdo z hráčů Admiralu uklidit za záda hostujícího gólmana.
97:41
Hraje se poměrně ostře, ale sudí posuzují zákroky poněkud volněji.
96:45
Admiral se dostal během chvíle do dvou velice slibných šancí, nakonec ani jedna neskončila úspěšným zakončením.
96:03
Domácí zavezli puk do útočného pásma a po rychlé souhře se dostali i k zakončení.
95:26
Zajímavá rána od modré čáry končí na Košečkinových betonech.
94:46
Hosté znovu zavezli puk do útočné třetiny, tam přišla další ztráta.
94:10
Hosté se snažili dostat do útočného pásma, po kličce na modré čáře jim puk utíká.
92:36
Další kombinace hostů skončila dalším vyhozením obránců Admiralu a nyní to zakázané uvolnění nebude.
92:06
Hosté momentálně v držení puku v útočném pásmu.
91:53
Zakázané uvolnění Admiralu.
91:45
Po pauze se dostala na led první formace hostů a hned došlo na zajímavé zakončení Jana Kováře.
91:29
Další zakázané uvolnění domácího týmu.
90:27
Do velké šance se dostali hosté, konkrétně Pare, ale z mezikruží trefuje jen připraveného Ivannikova.
89:57
89:49
Puk na holích hráčů Admiralu.
89:03
Ibragimov svedl tvrdý souboj v rohu obranného pásma, nakonec puk vybojoval pro svůj tým.
88:30
Domácí pouze nahazují puk za branku Košečkina.
88:04
Domácí to nyní sehráli velice zajímavě a Zubov se nakonec dostal ke střele. Košečkin kryje.
87:45
Únava je na hráčích také pomalu znát, čas zápasu se blíží ke třem a půl hodinám.
87:18
Admiral se nyní znovu dostává před Košečkina.
85:46
Nahození na Košečkina, který puk vyráží před sebe, následně obránci Metallurgu posouvají touš do středního pásma.
85:31
Ani jeden tým nechce chybovat, což je na kombinacích hodně vidět.
84:43
Hosté se nyní pokoušejí zamknout Admiral v jeho pásmu.
83:43
Střela od modré čáry končí na betonech Košečkina.
83:26
Nahození od modré čáry nakonec proletělo vedle Ivannikova.
82:45
Admiral se teď dostal k velice zajímavé kombinaci v útočném pásmu.
82:05
Admiral hraje v plném počtu a momentálně je i u puku.
81:47
80:41
Jan Kovář se natlačil před branku Ivannikova, ten dokázal puk schovat pod lapačku.
80:18
Magnitogorsku se příliš úvodní rozehrávka nepodařila, ale nakonec ji hosté zvládli.
80:01
Začalo druhé prodloužení.
Střely na bránu celkem: 29:37.
Pokračujeme zhruba ve 13:13.
První prodloužení skončilo, hosté si přesilovku přenesou do další části zápasu. Stejně jako včera se bude hrát druhé prodloužení.
80:00
První prodloužení skončilo.
79:47
Těsně před koncem prodloužení vyloučení na domácí straně pro Pyetta. Přesilovka pro Metallurg.
78:26
77:49
Admiral se do nějaké větší šance nedostal, pomalu se blíží návrat potrestaného hráče.
76:58
Hosté se zatím brání úspěšně a vyhazují puk daleko od svého gólmana.
76:15
Přesilovka pro Admiral, vyloučen je za podražení Malinovskij. Velká šance pro domácí mužstvo.
75:37
Podobný zápas zažil český útočník Kovář s Plzní, která rozhodla ve druhém prodloužení sedmý zápas se Zlínem. Přesně v 97. minutě.
74:38
Střelu z pravého kruhu vyslal na Ivannikova útočník Zaripov, puk má ruský brankář ve výstroji.
73:49
Do konce prvního prodloužení šest minut, stále se ani jeden tým nedokázal střelecky prosadit.
72:28
Střelu Ugarova kryje brankář Košečkin.
71:56
Rychlou akci Bergforse přerušil hvizd rozhodčí, pískán ofsajd.
70:28
Více ze hry mají stále hráči Metallurgu, ale na Ivannikova nemohou najít recept.
69:51
Už se hraje sedmdesátá minuta a stále neznáme vítěze tohoto zápasu.
68:38
Magnitogorsk chce tento zápas dotáhnout do úspěšného konce, pálí z každé pozice, ale Ivannikov dělá vše možné i nemožné.
67:38
Opět nahození na ruského brankáře, který pro jistotu přerušil hru.
67:02
Další zákrok ruského brankáře, který v prodloužení drží Admiral. Metallurg je v těchto fázích lepší.
66:37
Teď domácím zatrnulo, kapitán hostů Mozjakin byl sám před bránou a mohl si vybrat, kam pošle kotouč, ale zamířil přesně do míst, kde Ivannikov stihl být.
65:37
Nervozita je cítit, nikdo nechce udělat chybu. Především Ivannikov se musí soustředit po nahození Platonova. Puk kryje a přerušuje hru.
64:27
Je to boj o každý metr ledu, Admiral se usadil v pásmu, ale žádné nebezpečí nehrozilo.
63:48
Bergforsova střela z pravého kruhu nemohla Košečkina překvapit. Navíc byla z velkého úhlu.
63:26
Prodloužení není nikterak opatrné, oba celky se snaží útočit. Ani těch sil jistě nebude mnoho.
63:05
Prudkou střelu Kazionova přes obránce dokázal tentokrát Ivannikov bezpečně zkrotit.
62:07
No, Ivannikov nerozehrál zrovna nejlépe a má velké štěstí, že se k puku nedostal dotírající Kazionov.
61:28
Střelu Naumenkova kryje Košečkin, i když s obtížemi. Vhazovat se bude po jeho levici.
60:37
Hraje se před Ivannikovem, za jeho bránou leží v nehokejové pozici Mozjakin. Odjel po svých na střídačku, ale nevypadá příliš dobře.
60:01
Vše je připraveno na prodloužení, hraje se standardka dvacet minut.
Střela na bránu celkem: 20:24.
Máme za sebou základní hrací doby, už to vypadalo, že se Admiral dočká zisku druhého bodu, ale český útočník Kovář byl jasně proti. Krátce před koncem dokázal vyrovnat a tak jako včera, se i dnes dočkají diváci nervózní zápletky v prodloužení, které se hraje do rozhodnutí.
Bude se pokračovat po úpravě ledové plochy, tedy zhruba za patnáct minut.
60:00
59:17
Hosté pokračovali dál v tlaku a vytvořili si dobré šance, ale vypadá to, že i dnes se bude v této sérii prodlužovat.
58:21
Tak to je neuvěřitelné, hosté vyrovnávají v power-play. Košečkin byl na střídačce, hosté si vytvořili poslední možný tlak a podařilo se jej využít. Sám před bránou se zjevil český útočník JAN KOVÁŘ, který ranou z první a z bezprostřední blízkosti překonává Ivannikova ranou do levého horního růžku. Pochvalu zaslouží přesně načasovaná přihrávka Mozjakina zpoza brány. Asistence: Sergej Mozjakin.
58:01
Dvě minuty do konce a Mozjakinovu střelu vytáhl nad bránu Ivannikov, před kterým se však stále hraje.
57:26
Domácí vyhazují co nejdál od své brány, čas v tuto chvíli hraje pro ně. A je to ještě lepší, icing Metallurgu.
56:43
Hodgman mohl rozhodnout, obtočil se kolem Ibragimova a vypálil na Košečkina. Ten nadvakrát zasahuje.
55:58
Hraje se však ve středním pásmu, Admiral drží kotouč bezpečně daleko od svého brankáře.
55:27
Admiral pouze brání, ještě je však relativně dost času na vyrovnání.
54:59
Mozjakin s Kovářem vybojovali útočné pásmo. Druhý jmenovaný střílel z vrcholku kruhů, ale jeho pokus byl sražený do ochranné sítě.
54:30
54:00
Už zbývá pouze šest minut do konce třetí třetiny. Domácí hrají s pukem až za svou brankou.
53:26
Antropova prudká střela překvapila Košečkina, ten nakonec dokázal zasáhnout betonem.
52:30
Na trestnou usedá za podražení Kazionov. Přesilovka tedy pro Admiral Vladivostok.
52:26
...tohle mu vyhovuje, čas běží pro něj.
52:15
Admiral vybojoval faul, rozhodčí ponechává výhodu...
51:17
Mozjakinova střela neměla potřebnou razanci, ale dostala se odrazem od mantinel před Zaripova, který trefuje přesně postaveného Ivannikova. Ten je teď pod palbou střel, ale stále drží hubený náskok svého mužstva.
50:26
19:17 vedou hráči Magnitogorsku na střely, výsledek je však daleko příznivější pro Admiral.
50:06
Opět střela ihned z první. Hráč s číslem "68" Kosov napřáhl bez přípravy a Ivannikov připraven.
49:48
Další zákrok Ivannikova po střele Metljuka. Alespoň je z toho buly před bránou Vladivostoku.
49:17
Platí to i pro Platonova, jehož ránu Ivannikov viděl a ukryl mezi betony. Metallurg se začíná zvedat a přitlačil soupeře do defenzivy.
48:38
Pareho střelu ještě tečoval před Ivannikovem Brent a mnoho nechybělo. Autor jediného gólu Metallurgu měl až trestuhodně mnoho prostoru.
48:02
Výtečná střela Bortnikova, který zamířil dělovku na Košečkinovu klec. Důležité bylo, že puk udržel ve výstroji, už se tam jeden z hráčů připravoval na dorážku.
47:28
Komerční přestávka a možnost takového času na poradu pro hostující celek.
47:05
Hraje se však v útočném pásmu Admiralu, který by rád přidal definitivní pojistku.
46:38
A času mu rozhodně mnoho. Nejen na vyrovnání, ale i na případný zvrat.
45:37
To byla slušná střela Bortnikova, už by bylo možná hotovo. Metallurg tak stále má naději na vyrovnání.
44:38
Domácí se soustředí na obranu a občas vyrazí do zajímavého brejku. Jeden z nich si vytvořil velmi dobře hrající Bortnikov, ale ležící Košečkin natáhl v poslední moment svůj beton a zabránil jistému gólu ve své síti.
43:17
Opět v akci Šenfeldova formace, právě tento hráč se natahoval ke střele a byl lehce potažen. Vylučovat se však nebude.
42:38
Domácí vyhazují do střední třetiny a dávají si velký pozor před svým brankářem.
42:06
Vzrušení před Ivannikovou bránou. Osala pálil z otočky a těsně míjí bránu. Poté ještě snažil zakončit Šenfeld, ale nebyl rovněž úspěšný.
41:37
Odpískán ofsajd, vhazování ve středním pásmu.
41:07
Na druhé straně kombinoval Zaripov, ale spoluhráče Mozjakina nedokázal přesnou přihrávkou najít.
40:28
Už se hraje třetí třetina a hned měl šanci Sokolov, ale Košečkin poskakující kotouč dokázal vytěsnit mimo tři tyče.
40:01
Máme za sebou druhou třetinu, která přinesla obrat ve výsledku. Nejprve se prosadil prudkou ranou Commodore a o deset minut později využil pěknou přihrávku Bortnikova jeho spoluhráč Zubov. Admiral tak vede 2:1 a pokud tento výsledek udrží, srovná stav série. Ale k tomu potřebuje zvládnout ještě jednu třetinu.
Střely na bránu po dvou třetinách: 14:14.
Další třetina začne přibližně v 11:36.
40:00
39:28
Střela Mozjakina končí nad bránou a tím končí druhá třetina.
39:17
Kovář nahodil do pásma a snažil se zakombinovat, ale není mnoho prostoru. Admiral dobře brání.
38:58
Ivannikov neriskuje a raději přerušil hru po nahození Brenta.
38:06
Necelé dvě minuty do konce třetiny a hraje se v útočném pásmu Metallurgu. Malinovskij vyzkoušel bdělost domácího brankáře.
37:26
Kotouč mimo hřiště, vhazování před Ivannikovem.
37:01
Admiral je plný sil a po druhé brance mu narostla křídla. Košečkin neví, kam dřív skočit. Nejvíce ho zaměstnal Ugarov.
36:27
Teď to bude i o Ivannikovi, který bude muset svůj tým držet. Magnitogorsk bude rozhodně tlačit.
35:37
Za tohoto stavu by byla série vyrovnaná 2:2, ale do konce zápasu je ještě hodně daleko.
34:14
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Domácí tým otáčí výsledek. ILJA ZUBOV dostal ideální pas na pravý kruh od Bortnikova, Košečkin se nestačil zorientovat a na přesnou ránu do šibenice vůbec nereagoval. Zubov to trefil naprosto přesně a vymetl všechny pavučiny v bráně Metallurgu. Asistence: Igor Bortnikov, Richard Gynge.
33:26
Stále tak platí pouze jedno vyloučení v této třetině.
32:57
Hraje se bez přerušení, domácí publikum se zlobí, že se nepískal faul na Ugarova.
32:26
Nikitěnkovi chyběl kousek k zakončení, puk mu ale přeskočil hokejku.
31:06
Stále se něco děje a hokej má parádní tempo. Další dobrou šanci měl Maleňkich, jenž si najel od modré až mezi kruhy, ale střelu příklem kryje do výstroje gólman Ivannikov.
30:26
Důkazem jest šance Gyngeho, který se dostal na pravý kruh a střílel do horních pater brány. Košečkin si však celou situaci pohlídal.
30:05
Ale pozor si musí dávat i Košečkin, na kterého občas domácí spustí několik nebezpečných střel.
29:37
Jsme zhruba v polovině utkání a stav je stále nerozhodný. I když se v poslední době tlačí víc před bránu Metallurg.
28:28
Sražená střela Nikitěnka do ochranné sítě. Vhazování u Košečkina.
27:48
Po hektických minutách je zde komerční přestávka.
27:26
Domácí jsou v pěti, ještě střílel svižnou ránu Pare, ale minul Ivannikovu klec.
26:49
Další střela Zaripova proskotačila až před ležícího Ivannikova, domácím pomohli snad všichni svatí. Početní výhoda je ze strany Metallurgu velmi dobrá.
26:28
Hosté pokračují v přesilovce a nebezpečně střílle Zaripov, těsně vedle.
26:04
Ihned po buly střílel od modré Chabarov a jeho pokus byl sražený nad Ivannikovu bránu.
25:15
Bude se vylučovat. Za podražení odchází na trestnou Těrnavskij. Metallurg si tak zahraje přesilovku.
24:05
Je vyrovnáno. Na druhé straně si Admiral vytvořil obrovský nápor, puku se zmocnil MICHAEL COMMODORE, který na modré dlouho o ničem nepřemýšlel a práskl na Košečkina nechytatelnou bombu. Ruský brankář navíc přes klubko těl vůbec nic neviděl a inkasuje. Bez asistence.
23:17
Pozor na Šenfelda, který si najel na pravý kruh a hledal najetého Osalu, tomu přeskočil puk hokejku.
22:50
Přesto se útočním pásmem prohnal Felix Schütz a jeho pokus Košečkin pokryl.
22:27
Druhá třetina je opatrnější, bez větších šancí.
21:41
Střela Bortnikova končí v Košečkinově lapačce, poté se strhla před jeho bránou menší mela, ale rozhodčí hráče ihned uklidnili.
21:05
Uvidíme, zda se na něm podepíše takový ten "šatňák", který se Metallurgu podařil vstřelit.
20:17
Pokračujeme ve druhé třetině, na tahu je nyní Admiral, který inkasoval těžký direkt v závěru třetiny.
20:01
Máme za sebou první třetinu, která byla nesmírně zajímavá a bohatá na šance. Ujala se až jediná, konkrétně v závěru se prosadil Francis Pare, který si vyjel zpoza brány a překvapil Ivannikova. Jinak se hraje pohledný duel, Vladivostok si vytvořil minimálně dvě tři dobré šance a mnoho nechybělo. Výtečný Košečkin však vždy své mužstvo podržel. Totéž platilo i na druhé straně, ale až v závěru přeci jen padla branka.
Další třetina začne přibližně v 10:47.
20:00
19:55
Tak to bylo skutečně v posledních vteřinách a hosté jdou do vedení po akci FRANCISE PAREHO. Ten to udělal šikovně, kombinoval za bránou, poté uviděl prostor a najel si velice rychle před levou Ivannikovu tyč. Ten se k ní sice stačil přesunout, ale na přesné bekhendové zakončení neměl nárok zareagovat. Bez asistence.
19:27
Už se hrají poslední sekundy prvního dějství, Metallurg je v útočném pásmu.
18:27
Hraje se ve střednímu pásmu, hra se také poněkud přitvrdila, ale v play-off nic netradičního.
17:49
Jako třeba teď po ráně Bortnikova od modré. Opět před Košečkinovou bránou pořádný chumel hráčů a ruský brankář měl co dělat, aby odolala tlaku.
17:27
Pozvlna se blíží konec první třetiny na gól stále čekáme, ale šancí už k viděni bylo mnoho.
16:17
Nepřehledná situace před Košečkinem, kdy pálil do ohně Commodore a puk neustále poskakoval před brankovištěm. Nakonec obrana hostů zasáhla v pravou chvíli.
15:27
Domácí jsou v pěti, protivníka do ničeho nepustili. Oslabení zvládli na jedničku.
14:48
Metallurgu se nedaří usadit v pásmu, o pokus z mezikruží se snažil opět Kovař, ale trefil jen před sebou stojícího beka.
14:16
Výtečně zasáhl Antropov, který narušil rozehrávku soupeře a vyhazuje přes všechny čáry.
13:36
Felix Schütz vyloučen za hákování, první přesilovka také pro Magnitogorsk.
13:36
Ihned po buly pálil Platonov a těsně nad bránu. Ivannikov se jen ohlédl, kam vlastně puk míří.
13:25
Špatná rozehrávka Pyetta končí zakázaným uvolněním. Vhazovat se bude v útočném pásmu Metallurgu.
12:28
Opět je rušno před Ivannikovem. Mozjakin se Zaripovem ostřelovali domácí svatyni, Ivannikov vůbec nic neviděl, ovšem jeho obrana padala do střel a pomohla mu výraznou měrou.
12:05
Střelu Jana Kováře kryje brankář Ivannikov. Loňská hvězda českého play-off hraje zatím velice dobře. Explzeňský hokejista si už pár dobrých šancí vytvořil.
11:37
Ugarov si hledal cestu po levé straně, ale nebylo kudy. Hosté dobře brání a jdou pro změnu do útoku.
11:06
Nováček KHL loni v létě cestoval po Česku a odehrál několik přípravných zápasů. Určitě si vzpomenete na mače s Plzní nebo Kometou.
10:06
Střelu z levého kruhu vyslal Brent, nic složitého pro ruského brankáře ve službách Vladivostoku.
09:47
Metallurg zase zvyšuje obrátky a je častěji nastěhovaný před Ivannikovou klecí.
09:06
Posléze střílel Zaripov a brankář Vladivostoku měl plné ruce práce. Jeho obrana poté vyhazuje touš přes všechny čáry.
08:27
Což potvrzuje svižná střela Birjukova a nebezpečná teč českého útočníka Kováře, jeho pokus končí těsně vedle.
08:06
Stále se hraje v obrovském tempu, hokej se divákům musí líbit. Pořád se něco děje, a to na obou stranách.
07:37
Metallurg je v pěti, Ivannikov kryje nahození Zaripova, který spíš potřeboval uklidnit hru a vystřídat.
06:37
Početní výhoda se Admiralu se tolik nedaří, hosté bezpečně brání a vyhazují do středního pásma.
05:26
Byl to Platonov, který musel zatáhnout za brzdu. Přesilovka pro Admiral.
05:05
Další tutovka pro Admiral. Hodgman byl sám na pravém kruhu, Košečkin vyjel hodně z brány, aby mu zmenšil úhel, ale domácí útočník to udělal dobře a ještě přihrál na Zubova. Jenže ten z mezikruží netrefuje poloprázdnou bránu. Je třeba říct, že se stačil vrátit jeden z obránců a zakončení mu výrazně znesnadnil. Každopádně další obrovská příležitost.
04:26
Stále se hraje bez přerušení, v útoku pro změnu Magnitogorsk. K zakončení se však zatím nedostal.
03:16
Admiral sice nezačal dobře, ale tlak soupeře eliminoval a sám nebezpečně zahrozil. A pokračuje dál před Košečkinem, na kterého pálil bekhendem Bergfors.
02:38
Zatím je to výborný hokej, na obou stranách se hraje ve výborném tempu.
02:05
Začalo se pořádně od podlahy. Hosté prohráli buly, ztratili kotouč na modré a Schütz s Gyngem upalovali sami na brankáře Košečkina. Obrana Metallurgu je nechala trestuhodně utéct a nebýt výtečného zákroku ruského brankáře, jistě by se měnilo skóre.
01:48
Jejich akci přerušil hvizd rozhodčího, přihrávka rukou. Provinil se obránce Birjukov.
01:26
Hosté začali velice dobře, jsou aktivní a stále usazení ve svém útočném pásmu.
00:37
Hned z toho byla šance. Zaripov centroval před bránu, kde byl Kovář, ale Ivannikov zasáhl výborně.
00:18
Jdeme na to, u kotouče hráči Metallurgu, kteří zakládají první útočnou akci.
00:01
V bráně Vladivostoku Ivannikov, na druhé straně pak zkušený Košečkin.
Vše se připravuje na začátek zápasu, ještě si poslechneme státní hymnu Ruska a pak už se budeme věnovat čtvrtému duelu play-off KHL.

Admiral Vladivostok: Ivannikov (Stelmach) – Commodore, Naumenkov, Pyett, Vorobjov, Antropov, Zemčjonok, Těrnavskij – Sokolov, Nikitěnko, Ugarov – Hodgman, Zubov, Kuzněcov – Bergfors, Gynge, Schütz – Barbašev, Drugov, Barbašev, Bortnikov.

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Pečurskij) – Antipin, Birjukov, Těreščenko, Chabarov, Lee, Ibragimov, Metljuk, Maleňkich – Mozjakin, Zaripov, Kovář – Pare, Brent, Kazionov – Platonov, Kosov, Juňkov – Šenfeld, Osala, Malinovskij.

Rozhodčí: Bělov, Čerenkov – Morozov, Sazonov.
Česká stopa:

Jan Kovář (MET) – 5 bodů (2+3)
Metallurg zvítězil první utkání v poměru 3:1, to druhé zase zvládl 5:3. Venku jak již bylo řečeno padl 4:3 po prodloužení.
Třetí zápas:

Hráči Magnitogorsku sice dokázali třikrát dorovnat gólovou ztrátu, na čtvrtou branku, kterou si v 86. minutě připsal Ilja Zubov už logicky reagovat nemohli. Vladivostok tak dramatizuje sérii a po výhře 4:3 v prodloužení snižuje na 1:2 na zápasy.

Branky a nahrávky: 3. Schütz (Bergfors, Gynge), 21. Zubov (Bortnikov, Hodgman), 33. Schütz (Gynge), 86. Zubov (Bortnikov) – 9. Zaripov (Mozjakin, Kovář), 25. Junkov (Osala), 52. Lee (Zaripov, Kovář).
Sportu zdar a hokeji zvlášť. Hezké středeční dopoledne přeji u sledování čtvrtého osmifinále série mezi Vladivostokem a Magnitogorskem. Kdo sledoval včerejší utkání, určitě si přišel na své. Rozhodovalo se totiž až ve druhém prodloužení. Admiral vyhrál díky gólu z 86. minuty o který se postaral Zubov. Stav série je tak před dneškem 2:1 pro Metallurg Magnitogorsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.