1. Lukáš Kašpar (DMS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 12:12

Statistiky brankářů

Ilya Proskurjakov (NNO) – 89.66% (26/29)
Alexander Jerjomenko (DMS) – 87.88% (29/33)
Máme tu konec třetího utkání a stav série je nyní 2-1 pro Dinamo Moskva!

I třetí utkání došlo do prodloužení, což nám dokazuje, že zápasy těchto dvou týmů jsou opravdu vyrovnané a na oko diváka pohledné.

Statistiky:

Střely: 33-29; přesilovky: 0/8-1/6; hity: 12-13; vhazování: 40-30.

V zápasech se prosazují pouze domácí týmy!

25.2. Torpedo Nižnij Novgorod – Dinamo Moskva 4:3 po prdl.
23.2. Dinamo Moskva – Torpedo Nižnij Novgorod 3:2 po prdl.
21.2. Dinamo Moskva – Torpedo Nižnij Novgorod 1:0 po prdl.
65:24
Torpedo právě vstřelilo branku!
Domácí to přece jen zvládli a snižují stav série! Dinamo se tlačilo do brankoviště Proskurjakova, ale záhy přišli o puk a záhy se k puku dostal BRANDON MCMILLAN, který se dokázal dostat z dvojitého sevření na útočné modré čáře a střelou ke vzdálenější tyči rozhoduje toto důležité utkání!
65:18
nahození ze středního pásma se odrazil za brankou k pravé tyči, kde doráželo pravé křídlo hostů!
65:02
Přechod hostů do útoku končí hvizdem čárových rozhodčích.
64:41
Obdivuhodné kolik energie v sobě hráči dokáží ještě najít po náročném zápase.
63:46
Daugavinš se snažil obhodit obránce, ale ten ho zastavuje svým tělem a kotouč končí za brankou Jerjomenka.
63:34
Teřeščenko otestoval pozornost Proskurjakova u jeho pravé tyče.
63:10
Souboj o kotouč v obraném pásmu Torpeda vyhrávají hosté.
62:30
Na modré čekal připravený Ashton, jehož střela končí těsně nad horní tyčí!
62:10
Dlouhá přihrávka z vlastní třetiny našla Normana, který se neúspěšně pokoušel udržet kotouč na holi.
61:40
Torpeda drží úspěšně útočné pásmo a hosté vyhazují na zakázané uvolnění.
60:01
Ani třetí zápas těchto týmů neskončí v základní hrací době! Dinamo orvalo třetí branku střelou Ilya Nikulina a už to vypadalo, že jednobrankový náskok udrží! Záhy ale minutu pred koncem svým druhým zásahem vyrovnal John Norman a posílá tak zápas do prodloužení!

Statistiky:

Střely: 33-29; Přesilovky: 0/8-1/6; Hity: 12-13; Vhazování: 40-30
60:00
58:45
Ve chvíli kdy pelášil Proskurjakov na střídačku domácí udeřili a vyrovnávají hru! Střelu Sjomina z pravého křídla od pravého kruhu vyrazil Jerjomenko pravým betonem pouze před sebe, kde byl připravený JOHN NORMAN a ten jen nasměroval kotouč do odkryté sítě! Asistence: Dmitry Sjomin, Kaspars Daugavinš.
58:30
Dinamo ušetřilo čas v útočném pásmu.
57:47
Opět boj o kotouč u levého mantinelu.
57:10
Torpeda jsou v útočném pásmu, ale Dinamo těsnou obranou znemožňuje domácím dostat se ke střele.
56:14
Pokus Grajčova končí sražen do ochranné sítě.
54:40
Střela Mozera z levého kruhu nadělala Jerjomenkovi spoustu práce se zkrocením kotouče.
53:35
Proskurjakov odjíždí s balónkem z hlediště za rozhodčími.
53:30
Domácí celek musí otevřít hru a vytvořit si tlak, aby zdramatizovali zápas! Moc času jim nezbývá.
51:43
Dinamo právě vstřelilo branku!
Hosté využívají přesilovou hru a poprvé se v dnešním zápase ujímají vedení! Hietanen nabil kotouč ILJA NIKULINOVI, který prudkou střelou od modré čáry prostřelil Proskurjakova! Asistence: Juuso Hietanen.
51:05
Domácí vyhazují až k Jerjomenkovi a Dinamo musí začít od vlastní branky.
50:47
Proskurjakov viděl střelu z levého kruhu a kotouč končí v jeho výstroji.
50:35
Hosté kombinují po celé útočné třetině.
50:00
Nahozený puk skončil mezi těly před brankou a Torpeda nezvládla kotouč vyhodit.
49:45
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Brandon McMillan – 2 min., vysoká hůl).
49:24
Proskurjakov si perfektně pohlídal přihrávku zpoza branky k jeho pravé tyči!
48:15
Brjukvin zachytil rozehrávku na modré čáře a Proskurjakov jeho pokus vyráží.
47:29
McMillan z ostrého úhlu nahodil prudký pas do brankvošitě, kde se snažil dorážet krajan Ashton!
46:48
Iljin protlačil vlastním tělem kotouč ven z pásma.
46:05
Domácí se neshodli kdo převezme kotouč v obranném pásmu a tak se ho zmocňují čepele Dinama.
44:36
Proskurjakovi propadl puk výstrojí a dorážející hráč nestihl vytáhnout kotouč zpoza levé tyče a nasměrovat jej do branky!
44:20
Nikulin je v obraně velmi důrazný a získává kotouč pro svůj tým!
43:40
Po dlouhé hře bez přerušení ukrývá kotouč ve své lapačce Jerjomenko.
41:45
Norman i podruhé v obrovské příležitosti! Z pravého kruhu si sjížděl k bližší tyči a jeho střelecký pokus míjí vzdálenější tyč o pár centimetrů!
41:25
Na buly úspěšnější domácí a po odražené střele od modré čáry se dostal ke kotouči mezi kruhy Norman, kterému nechybělo mnoho a mohl si připsat svůj druhý zásah v dnešním zápase!
41:17
Nepřesná a prudká rozehrávka končí zakázaným uvolněním. Vhazovat se bude před Jerjomenkem.
40:10
Dinamo okamžitě vysokým obloučkem nahodilo kotouč do útočné třetiny, ale pásmo se jim udržet nepodařilo.
40:01
Druhá třetina byla nejprve lepší pro domácí, kdy se hned v první minutě trefil Kaspars Daugavinš a o chvíli později přidal druhý kousek John Norman. Hosté hned na to zvýšili tempo a vytvořili si obrovský tlak, který zúročil Artyom Podšendjalov a o šest minut později vyrovnal svou dorážkou Alexei Těresčenko.
40:00
39:24
Střela Višněvskije trefuje pouze chrániče prvního hráče a musí pospíchat zpět pro puk.
39:00
Do konce druhé třetiny zbývá jedna minuta.
38:15
Iljin se snažil vybojovat útočné pásmo, ovšem marně.
37:00
Trochu více prostoru na vrchu pravého kruhu dostal Urakov, který vystřelil skrz bránícího hráče. Jerjomenko pohotově kotouč vyráží.
36:28
Proskurjakov ukrývá střelu od modré ve své lapačce a hra je přerušena.
36:06
Po dorážení kotouče, který měl Proskurjakov pod kontrolou vzniká za jeho brankou menší slovní přestřelka.
35:49
Jerjomenko vyrazil puk zpoza branky holí pouze mezi kruhy, kde byl rozjetý Višněvskij, ale ani on neproměňuje obrovskou šanci!
35:37
35:17
Modré dresy jsou nastěhované v útočné třetině, ale po střele od modré čáry jsou opět venku z pásma!
34:30
Dinamo se osvobozuje a i další průnik domácích končí vyhozením obranou čtyřkou až za branku Torpeda.
33:37
Levé křídlo si sjíždělo ve vysoké rychlosti před branku a bylo zastaveno Podšendjalov, který skočil útočícímu hráči pod nohy.
33:15
Torpeda se snaží rychle odpovědět a vytváří obrovský tlak!
32:31
Hosté využívají vyčerpanosti domácí pětky a vyrovnávají stav utkání! Po buly získal kotouč Višněvskij, který okamžitě vypálil puk, který Proskurjakov vyrazil před sebe a dorážející ALEXEJ TĚREŠČENKO nasměroval odražený puk do sítě. Asistence: Dmitrij Višněvskij.
Oddechový čas pro domácí.
32:25
Torpeda až teď vyhazují! Bohužel pro domácí až na zakázané uvolnění a nemohou vystřídat.
32:00
Dinamo pokračuje v tlaku i v plném počtu hráčů na ledě!
31:25
31:23
Višněvskij míjí branku střelou z první od levého kruhu!
31:10
Hosté poslali na led čerstvé síly.
30:25
Tvrdou ráno od modré čáry zablokoval jeden z domácích hráčů, který se těžko zvedá.
29:39
Domácí okamžitě vyváží puk a šetří drahocenné vteřiny bytím v útočném pásmu. Kde se pokoušel dostat ke střele Daugavinš, ale měl málo času na přípravu.
29:25
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Viačeslav Kuľomin – 2 min., faul loktem).
29:12
Mozer ve vysoké rychlosti objel branku a z ostrého úhlu se snažil překvapit pozorného Jerjomenka.
28:50
Domácím se nedaří přestup do útočného pásma. Jejich akce vždy končí ve středním pásmu, ve kterém Dinamo perfektně operuje.
28:15
Daugavinš se pokoušel o střelu zápěstím přes bránícího hráče, ale Jerjomenko svým tělem puk vyráží.
27:44
Tarasov se od levého mantinelu snažil poslat přihrávku před branku, kam si sjíždělo levé křídlo Dinama. Puk je ale sražen do ochranné sítě.
27:30
Jerjomenko vyráží rychlou střelu ihned po buly a kotouč je na holích Dinama.
26:48
Hosté svým tlakem stahují dvoubrankové manko! Mironov poslal kotouč na Nikulina, jenž napálil puk na Jerjomenka, ale těsně před ním ARŤOM PODŠENDJALOV změnil tečí trajektorii puku a získává kontaktní branku! Asistence: Ilya Nikulin, Andrei Mironov.
26:24
Dinamo se snaží najít rychlou odpověď a vytváří si zajímavý tlak. Domácí vyhazují na zakázané uvolnění a hra se tak vrátí zpět před Proskurjakova.
25:44
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Arťom Fjodorov – 2 min., nafilmovaný pád).

Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Viačeslav Kuľomin – 2 min., sekání).
25:44

24:00
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Carter Ashton – 2 min., držení protihráče).
22:52
Zkoumá se video kvůli zásahu na Jerjomenka v brankovišti.
22:52
Po dlouhém zkoumaní videa je rozhodnuto! Domácí získávají dvoubrankové vedení! Potom, co zachytil Jerjomenko kotouč se na něj vrhla lavina modrých dresů a JOHN NORMAN vydoloval kotouč s pomocí Gračjova! Asistence: Yevgeni Gračjov.
22:35
Domácí pokračují v tlaku.
20:12
A je to tu! Domácí otevírají stav utkání okamžitě po úvodním vhazování! Dmitry Sjomin vystřelil střelou zápěstím ze spodní části levého kruhu a Jerjomenko vyrazil kotouč pouze před sebe, kde si ho převzal KASPARS DAUGAVINŠ, který získává domácímu celku vedení! Asistence: Dmitry Sjomin.
20:01
Úvodní dějství nám přineslo dohromady 37 trestných minut. Z toho 33 trestných minut pro Dinamo Moskva.

Domácí měli dlouhou početní výhodu, kterou nedokázali využít a stav utkání tak zůstává stále stejně jako před začátkem utkání.

Statistiky:

Střely: 10-6; Přesilové hry: 0/6-0/2; Hity: 8-2; Vhazování: 15-7.
20:00
19:35
V rohu kluziště za brankou Jerjomenka bojují týmy o kotouč. Nakonec jsou úspěšnější hosté.
19:02
Prudkou střelu z pravého kruhu vyráží Proskurjakov ramenem!
18:50
Přihrávka se zamotala mezi bruslemi hráčů mezi kruhy a Cvetkovi chybělo málo, aby s pukem ohrozil Proskurjakova.
18:23
Dinamo Moskva přečkala dlouhodobé dobývání domácích Torped.
17:46
Jegoršev zachycuje prudké vyhození a drží pásmo.
17:15
Svižná střela z ostrého úhlu končí ve středním pásmu a domácím se krátí čas.
16:10
Želdakov tvrdou střelou z levého kruhu otestoval pravý beton Jerjomenka.
15:49
Domácí mají už jen dvě minuty početní výhody.
15:10
Domácí fanoušci pískají a trenér Skudra na střídačce kroutí hlavou.
14:50
Další nepovedený přechod do útočného pásma domácích.
14:25
Dinamo rychlým přístupem nedává domácím klid na rozehrávku.
13:23
Těreščenko se dostal do úniku a u pravé tyče se snažil procedit puk mezi Proskurjakovými betony.
12:42
Nikulin s Mironovem jsou na ledě a hra přesilovou hrou pět na čtyři.
12:22
McMillan dostal prudký pas, který si nezpracoval a hosté se opět osvobozují.
11:39
Jerjomenko předvedl pohledný semafor po střele Lofquista z levého kruhu.
11:18
Lofquist dostal pas mezi kruhy, ale střelou z první branku netrefil.
10:53
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Andrej Kutějkin – 5 min. + osobní trest do konce utkání, vysoká hůl).
10:42
Torpeda mají obrovskou šanci otevřít skóre dnešního utkání! Zahrají si kompletně dvouminutovou přesilovku pět na tři!
10:42
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Ilja Nikulin – 2 min., podražení).

Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Andrej An. Mironov – 2 min., hrubost).
10:42

10:00
První polovina třetiny je pryč. Střely na branku: 4-4.
09:30
Podšendjalov se dostal za obranu domácích a jel sám na Proskurjakova, ale záhy byl sražen dojíždějící obranou!
08:45
Prudká střela Mozera z vrchu levého kruhu trefuje pouze clonící hráče.
07:04
Domácí se na chvíli usadili v útočném pásmu a dělovka Višněvskije si cestu do branky nenašla.
06:47
V rohu kluziště končí na kolenou Galimov po zákroku Potapova a s podporou spoluhráčů odjíždí na střídačku.
06:27
Galimov se pokoušel tečovat puk po střele Nikulina.
05:51
Po dlouhé době se hraje opět v plném počtu na obou stranách.
05:40
04:35
V dobré pozici se objevil Mozer mezi kruhy po přihrávce Daugavinše, ale jeho střela je sražena do ochranné sítě.
04:31
03:40
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Jakov Rylov – 2 min., nedovolené bránění).
03:02
Kašpar nahodil puk z pravého mantinelu před branku, kde ho Proskurjakov vyrazil před sebe a dorážející hráč nedokázal kotouč dopravit do odkryté branky!
02:39
02:31
02:31
Cvetkov zavezl puk do útočného pásma a při průniku byl faulován.
01:19
Proskurjakov přerušuje hru po střele z pravého kruhu.
00:55
Zápas má opravdu drsné a vyhecované tempo! Torpeda vstoupila do utkání opravdu s velkým potenciálem a domácí publikum žene svoje kluky.
00:40
Hráči po sobě jdou už v první minutě! Z levého křídla nahodil puk do brankoviště Potapov a domácí celek byl blízko úvodní branky.
00:39
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Alexej Potapov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Ansel Galimov – 2 min., hrubost).
00:39
00:15
Třetí zápas je odstartován a Jerjomenko si připisuje první zákrok po nahození od modré čáry!
00:01

Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov (M. Birjukov) – M. Osipov, Aljajev, Jegoršev, Želdakov, Barancev, Lofquist, I. Višněvskij – Daugavinš, D. Sjomin, Urakov – A. Potapov (C), Galuzin (A), Norman – Ashton, McMillan, D. Iljin – V. Kuľomin, Mozer, Verjajev.

Dinamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – I. Nikulin (A), Mironov, Kutějkin, Rylov (A), Hietanen, D. Višněvskij, J. Zajcev – Kašpar, A. Těreščenko (C), Karsums – A. Galimov, Cvetkov, Fjodorov – Podšendjalov, Gorovikov, Kokarev – Tarasov, Karpov, Brjukvin..
Vítám všechny u třetího utkání série!

Dinamo Moskva využila domácího prostředí a vede v sérii [2-0]. Dnes domácí Torpedo Nižnij Novgorod potřebuje nutně vyhrát! Přece jen za stavu [3-0] se série těžko otáčí.

Zvládnou Torpeda zasáhnout a vybojovat si první vítězství? Nebo si Dinamo potvrdí dominanci v této sérii?

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.