KHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Ufa : OMSK - 11. března 2020   15:00

Ufa
Ufa
15:11' Manninen (Omark) • 17:03' Hartikainen (Arzamascev, Omark) • 30:57' Kugryšev (M. Majorov) • 58:57' Gimatov
4:1
(2:0, 1:1, 1:0)
Stav série: (4:2)
OMSK
OMSK
23:20' Jaremčuk  (A. Těreščenko, Andrighetto)
Ufa
Gofman, Morozov – Nikolajev, Černyšov
Ufa Arena, Ufa
8070 diváků
OMSK
Bobkov (31. Garipov) – Bondarev, Pokka, Franson, Jemelin, Manuchov, Vojnov, Jaremčuk – Gračjov, Stas, A. Potapov – Šumakov, Košelev, K. Semjonov – Dědunov, A. Těreščenko, Beck – Pjanov, McMillan, Andrighetto.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 8070 diváků.
Československá stopa v utkání

Do dnešního souboje nezasáhl nikdo z českých a slovenských hráčů.
Ufa nakonec opanovala sérii s Omskem výsledkem 4:2 na zápasy a zajistila si postup do semifinále konferenci.
Je konec! Domácí Ufa nakonec zvládla dnešní duel a poráží Omsk výsledkem 4:1! Hostující celek sice ve třetí třetině vyslal všechny síly do útoku, jenže obrana Ufy v čele s vynikajícím Metsolou dokázala odolat. V závěru navíc došlo ke kuriózní situaci. Franson totiž při hře bez brankáře posunul vlastní branku a sudí uznal technický gól, který byl připsán Gimatovovi!
58:57'
Ufa právě vstřelila branku!
Domácí celek přidává také čtvrtou branku a rozhoduje o svém triumfu! Hosté hráli bez brankáře, ale Franson vyrazil branku a sudí uznává technický gól! Autorem branky je EDUARD GIMATOV! Bez asistence.
58:18'
Šumakov dostal krásnou přihrávku na pravý kruh, odkud pohotově zakončil forhendem, ale jeho pokus příklepem skončil na boční síťce!
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:25'
Domácí hokejisté znovu procedili kotouč přes modrou čáru ven z obranného pásma. Příznivci Ufy jsou na nohou a ženou domácí celek za postupem.
57:01'
Metsola vytáhl neskutečný zákrok! Po obrovském závaru před brankou soupeře zakončoval z dobré pozice Šumakov, ale domácí brankář ukázal tygří skok a zasáhl holí!
56:25'
Cody Franson projel po pravém křídle do útočného pásma, ale jeho pokus skončil na betonu připraveného brankáře v zeleném dresu.
56:10'
Ufa se dostala k odraženému kotouči a jeden z domácích hráčů jej bez problémů poslal za branku Avangardu Omsk. Hosté musí rozjet novou akci.
55:25'
Omsk ještě dostává šanci v podobě přesilové hry! Manninen dostává dvě plus dvě minuty za vysokou hůl.
55:02'
Vladimir Žarkov dostal krásnou přihrávku na pravou stranu, zavezl kotouč do útočného pásma, jenže proti přesile obránců v bílém jej moc dlouho neudržel.
54:27'
Hokejisté Ufy napadali rozehrávku soupeře na útočné modré čáře. Domácí celek dělí posledních pět minut od postupu do konferenčního semifinále.
54:10'
Alexandr Jaremčuk projel po levém křídle do útočného pásma, nicméně jeho pokus forhendem skončil na betonu připraveného brankáře.
53:23'
Domácí celek nyní skvěle kouskuje snahu Omsku o usazení se v útočném pásmu. Nikdo v zeleném dresu se už nikam nežene.
53:10'
Metsola si dal pozor na odražený puk a před dotírajícím Šumakovem raději přikryl kotouč lapačkou. Vhazuje se po jeho pravé ruce.
52:35'
Teemu Hartikainen nahodil puk do útočného pásma, dojel vlastní pobídku, jenže z pravé strany poslal kotouč na beton připraveného brankáře.
52:10'
Danil Baškirov dostal přihrávku na pravé křídlo, objel branku Omsku, jenže jeho přihrávka mezi kruhy skončila na hokejce prvního soupeře.
51:45'
Obránci Avangardu poslali přihrávku na pravou stranu, ale domácí zadáci si znovu splnili své povinnosti.
51:12'
Jevgenij Lisovec projel středem ledové plochy do útočného pásma, jenže nikdo z domácích hráčů jeho akci nepodpořil a Lisovec přišel o puk.
50:33'
Maxim Majorov získal odražený puk v obranném pásmu, projel s kotoučem do pásma útočného, ale jeho pokus forhendem skončil vedle branky.
50:09'
Počet hráčů na ledě se vyrovná! Kugryšev dostává dvě minuty za sekání.
49:16'
Domácí Ufa si zahraje přesilovku. Dvě minuty za krosček dostává Alexej Jemelin.
49:10'
Omark ustál souboj v rohu útočného pásma, poslal přihrávku na modrou čáru, ale ani jeho spoluhráči si netroufl na zakončení.
48:35'
Teemu Hartikainen se dostal do útočného pásma, kde si přehodil kotouč na forhend, ale jeho pokus mířící na vzdálenější tyčku skončil vedle branky!
48:10'
Pavel Dědunov se prosmýkl do útočného pásma, jenže další akci Omsku zastavuje postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
47:49'
Alexej Těreščenko neuspěl v souboji na pravé straně útočného pásma, jenže ani on se neprobil do zakončení. Pokračuje boj o každý metr ledu.
47:20'
Dmitrij Kugryšev vybojoval puk na pravé straně obranného pásma a poslal přihrávku do pásma středního. Jeho pokus skončil u obránce v bílém.
46:35'
Avangard se ve třetí třetině snaží zabojovat o šanci na prodloužení sezóny, jenže zadáci Ufy zatím působí vynikajícím dojmem a nepouštějí soupeře do zakončení.
46:10'
Linus Omark vybojoval puk na pravé straně útočného pásma, odkud poslal bekhendovou přihrávku mezi kruhy, ale tam nebyl nikdo v zeleném.
45:40'
Vladislav Kartajev se po pravém křídle prohnal do útočného pásma, jenže jeho zakončení zápěstím skončilo v lapačce připraveného Garipova.
45:10'
Teemu Hartikainen si dal pozor na nahození hostujícího celku, dostal se k odraženému kotouči jako první a bez problémů jej odehrál bekhendem.
44:32'
Philip Larsen ustál souboj v rohu útočného pásma, kde se zbavil napadajícího obránce, nicméně jeho pobídka na modrou čáru byla moc prudká.
44:10'
Pavel Koledov si sjel na pěknou přihrávku na pravou stranu ledové plochy, odkud zakončil zápěstím, nicméně Garipov v tomto případě vůbec nemusel zasahovat.
43:26'
Eduard Gimatov dostal pobídku na levou stranu hrací plochy, odkud nahodil kotouč před branku soupeře, ale Garipov byl pozorný a připsal si snadný zákrok.
43:00'
Michail Pašnin se skvěle vrátil do obranného pásma, kde se tělem natlačil před rozjetého soupeře a odehrál puk odrazem o mantinel za branku.
42:27'
Až nyní se Ufa snad poprvé ve třetí třetině vydala do útočného pásma. Linus Omark ustál souboj za brankou soupeře, ale svou přihrávkou trefil obránce.
42:10'
Hostující hráči vytvořili tlak do branky, jenže vynikající Metsola opět ustál těžký moment a připsal si důležitý zákrok pravou nohou.
41:55'
Metsola si dal pozor na další dělovku od modré čáry a ukryl kotouč do připravené lapačky. Vhazovat se tentokrát bude po jeho levici.
41:20'
Jemelin nahodil kotouč za středního pásma na branku, ale brankář Metsola si připsal dobrý zákrok lapačkou.
40:30'
Omsk se usadil v útočném pásmu. Hostující hráči si vyměnili několik rychlých přihrávek, ale Metsola si připsal snadný zákrok.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 17:04.
Střely na branku: 17 – 27
Druhá třetina končí! I po čtyřiceti minutách může být s výsledkem spokojenější domácí Ufa! Hostující celek sice v úvodu druhé třetiny snížil zásluhou Jaremčuka, ale za domácí celek přidal třetí branku po rychlém přechodu do útoku Kugryšev! Ve zbytku třetiny už kralovali spíše brankáři. Ufa tak vede 3:1 a je jedinou třetinu od postupu do semifinále konference.
40:00'
39:56'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Zachar Arzamascev – 2 min., sekání).
39:18'
Alexandr Kadějkin vybojoval odražený kotouč za brankou domácího celku a odehrál jej bekhendem do středního pásma. Omsk ale získal puk rychle zpátky.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:32'
Znovu se kotouč po souboji u mantinelu odrazil na střídačku domácího celku. Hráčská lavice Ufy dnes kotouče jednoduše přitahuje.
38:03'
Maxim Majorov se ve velké rychlosti dostal do útočného pásma a vyslal tvrdou střelu příklepem. Jeho dělovku přizvedl brankář hřbetem lapačky.
37:28'
Sakari Manninen uspěl také v souboji v rohu obranného pásma, kde udržel za zády napadajícího soupeře a rozehrál bekhendem na rozjetého spoluhráče.
37:01'
Avangard se dokázal sílícímu tlaku domácí Ufy ubránit jen za cenu vyhození kotouče přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Vhazuje se před Garipovem.
36:26'
Lisovec ustál souboj za brankou Avangardu a dokázal rozehrát na modrou čáru. Jeho pobídka skončila na špičce čepele prvního obránce.
36:03'
Sakari Manninen dostal krásnou přihrávku do jízdy a dostal se do útočného pásma. Jeho pokus bekhendem skončil vedle branky.
35:31'
35:00'
Znovu se hráčům domácího celku podařilo dopravit kotouč až za branku Avangardu Omsk. Nikdo v bílém dresu se během přesilovky nedostal do zakončení.
34:25'
Beck poslal prudkou přihrávku na modrou čáru, ale jeho spoluhráč si nepotykal se zpracováním a kotouč mu přes čepel utekl do středního pásma.
34:00'
Domácí hokejisté se v obranném pásmu dostali k odraženému kotouči a bez problémů jej vyhodili přes všechny čáry.
33:31'
Omsk si zahraje přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Zachar Arzamascev.
33:28'
Metsola si dal pozor na Stasovo nahození z ostrého úhlu a bez problémů ukryl kotouč mezi betony. Vhazuje se po levé ruce domácího brankáře.
33:10'
Ufa se vydala do útoku po levém křídle, jenže nikdo v zeleném dresu nevyslal přesnou přihrávku mezi kruhy. Hráči Omsku byli dobře postavení.
32:29'
Brandon McMillan sice dopravil kotouč do sítě, ale jeho branka neplatí! Sudí viděl postavení v brankovišti!
32:29'
Také tuto branku budou rozhodčí nakonec zkoumat na videu!
32:13'
Jevgenij Lisovec projel do útočného pásma, kde se dostal do zakončení forhendem, ale jeho projektil skončil na boční síti.
31:45'
Střídající brankář Garipov si dal pozor na nahození ze středního pásma a následně odehrál kotouč k mantinelu.
31:20'
Avangard Omsk se vydal do útočného pásma, jenže přihrávka na Jaremčuka byla moc dlouhá a skončila až u mantinelu.
30:57'
Střídání v týmu Avangard Omsk: ze hřiště odchází Igor Bobkov, přichází Emil Garipov.
30:57'
Domácí celek přidává další branku a navyšuje své vedení! Přihrávku do samostatného úniku dostal DMITRIJ KUGRYŠEV, krásně si přehodil puk na forhend a zavěsil pod břevno! Asistence: Maxim Majorov.
30:34'
Eduard Gimatov dostal přihrávku na pravou stranu útočného pásma, odkud vyslal pobídku mezi kruhy, ale Semjonov svou střelou trefil beton brankáře.
30:10'
Ufa se nadále musí bránit. Hokejisté Avangardu nyní hrají opravdu aktivně a dostávají domácí celek pod tlak. Pětice v zeleném už je hodně unavená.
29:41'
Pavel Dědunov dostal přihrávku na modrou čáru, odkud zakončil forhendem, nicméně jeho pokus také nemířil mezi tři tyče.
29:12'
Alexej Těreščenko získal odražený kotouč v rohu obranného pásma a vyhodil jej obloučkem do pásma středního.
28:29'
Jevgenij Lisovec dostal přihrávku za branku soupeře, odkud přihrál na levý kruh, jenže jeho zakončení forhendem skončilo vedle branky.
28:02'
Ufa se usadila v útočném pásmu a dostala hokejisty hostujícího Avangardu pod tlak. Omsk se ubránil jen za cenu vysokého obloučku.
27:25'
Beck střílel z levého kruhu, nicméně jeho slabý pokus hostující brankář viděl a bez problémů si připsal zákrok lapačkou. Vhazuje se po jeho levici.
27:10'
Vladimir Žarkov projel po pravém křídle do útočného pásma a vyslal zakončení zápěstím. Jeho ránu zablokoval obětavý Jaremčuk.
26:38'
Domácí celek se po delší době dostal do útočného pásma, ale Eduard Gimatov místo zakončení volil přihrávku a trefil jen hokejku ležícího soupeře.
26:10'
Ville Pokka se otočil v obranném pásmu, probil se na modrou čáru, ale jeho nahození skončilo v lapačce připraveného brankáře Metsoly.
25:23'
Další útočnou akci Avangardu zastavuje postavení mimo hru. Příliš netrpělivý byl při přechodu přes útočnou modrou čáru Andrighetto.
25:02'
Linus Omark si splnil své defenzivní povinnosti, přišpendlil soupeře k mantinelu a odehrál kotouč za modrou čáru do bezpečí.
24:20'
Omsk nadále pokračuje v aktivním vstupu do druhé třetiny dnešního souboje. Ufa se nyní nemůže vymanit z tlaku soupeře.
23:20'
Avangard právě vstřelil branku!
Je sníženo! Avangard přetavil aktivní vstup do druhé třetiny ve snížení! Omsk předvedl rychlý přechod do útoku. Z ostrého úhlu střílel jeden z útočníků hostujícího celku, Metsola vyrazil puk jen před sebe a ALEXANDR JAREMČUK dorazil puk do sítě! Asistence: Alexej Těreščenko, Sven Andrighetto.
23:05'
Manninen si sjel na přihrávku do útočného pásma, kde krásně zakončil kolem nohy obránce, jenže jeho pokus skončil vedle branky.
22:35'
Linus Omark skvěle napadal rozehrávku soupeře, jenže na kotouč nedosáhl a musel se hodně rychle vrátit. Ufa to ale opět ustála.
22:10'
Pokka uspěl v souboji na levé straně hrací plochy, poslal přihrávku na útočnou modrou čáru, ale nikdo v bílém na jeho pobídku nedosáhl.
21:32'
Brandon McMillan si dal pozor na rozjetého Gimatova a raději si pomohl zpětnou přihrávkou. Omsk vlétl do druhé třetiny dnešního souboje aktivně.
21:10'
Alexej Těreščenko projel po levé straně do útočného pásma, kde se svižnou kličkou zbavil obránce, ale jeho zakončení pro změnu postrádalo přesnost.
20:29'
Linus Omark dojel odražený kotouč na levé straně útočného pásma, kde si jej krásně srovnal na forhendu, ale jeho pokus schoval Metsola do lapačky.
20:10'
Ufa uspěla na úvodním vhazování druhé třetiny. Domácí celek se ihned vydal do útoku, ale nahození na levou stranu skončilo u prvního obránce.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 16:00.
Střely na branku: 13 – 14
První třetina končí! Domácí Ufa může být po dvaceti minutách mnohem spokojenější. Úvodní minuty dnešního souboje přinesly hodně bojovné a opatrné utkání. Ufa přestála dvě přesilovky svého soupeře a sama dokázala udeřit. Po nenápadné akci se prosadil Sakari Manninen! Domácí celek poté hrál rovněž přesilovku, při které přidal druhou branku Teemu Hartikainen! Do kabin se proto jde za stavu 2:0.
20:00'
19:29'
Metsola si dal pozor na dělovku od modré čáry a ukryl kotouč mezi betony. Hostujícímu celku zatím schází také větší tlak do brankoviště.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:23'
Další útočnou akci Avangardu brzí zakázané uvolnění. Hostující celek je v první třetině při kombinaci opravdu hodně zbrklý.
18:02'
Michail Pašnin se před svou brankou dostal k odraženému kotouči a obloučkem jej vyhodil do středního pásma. Hokejisté Omsku kotouč nezachytili.
17:29'
Domácí celek je po vstřelení druhé branky pořádně na koni a nadále se tlačí do útoku. Hokejisté hostujícího Avangardu se nyní nemohou vzpamatovat.
17:03'
Domácí Ufa přidává druhou branku a vykračuje za postupem do další fáze! Domácí celek uzamkl soupeře v přesilovce před jeho brankou. TEEMU HARTIKAINEN se před brankou rychle zorientoval a doklepl odražený kotouč do sítě! Asistence: Zachar Arzamascev, Linus Omark.
16:35'
Teemu Hartikainen dostal krásnou přihrávku do jízdy, prosmýkl se do útočného pásma, jenže jeho pokus bekhendem prolétl kousek nad břevnem.
16:02'
Domácí hokejisté se nepřesnou kombinací vyhnali z útočného pásma. Hokejisté Ufy musí rozjet novou přesilovkovou akci od své branky.
15:19'
Ufa si také zahraje první přesilovku. Beck vyfasoval dvě minuty za sekání.
15:11'
Nakonec k zásahu vysokou holí nedošlo a branka platí!
15:11'
Pozor! Rozhodčí ještě zkoumají na videu opakované záběry!
15:11'
Domácí Ufa se dostává do vedení! Ufa dokázala udeřit z hodně nenápadné akce! SAKARI MANNINEN si sjel na prudkou přihrávku z levé strany, kotouč se před ním vymrštil do vzduchu a finský útočník jej z voleje doklepl do sítě! Asistence: Linus Omark.
14:32'
Alexej Bondarev dostal přihrávku na pravou stranu útočného pásma, ale domácí obránce jej skvělým hitem přišpendlil k mantinelu a získal puk.
14:10'
Eduard Gimatov tentokrát napadal rozehrávku Avangardu na útočné modré čáře. Gimatov dostal pod tlak Villeho Pokku, který ale odehrál puk o mantinel.
13:26'
Eduard Gimatov si dal pozor na dotírajícího soupeře a pomohl si rozehrávkou bekhendem. Domácí Ufa může rozjet novou útočnou akci.
13:10'
Semjon Košelev dojel nahození do útočného pásma, kde si zpracoval odražený kotouč, ale jeho přihrávka na modrou čáru skončila u obránce.
12:25'
Teemu Hartikainen vyslal z pravé strany útočného pásma prudké nahození před branku soupeře, jenže jeho pobídka skončila na brusli obránce.
12:00'
Po dalším souboji ve středním pásmu vyletěl kotouč na střídačku hostujícího Omsku. Vhazovat se bude opět ve středním pásmu.
11:32'
Jevgenij Lisovec chtěl překvapit obranu Avangardu dlouhou přihrávkou na útočnou modrou čáru, jenže jeho pobídku přečetli obránci Omsku.
11:10'
Hostující celek rozjel akci po pravém křídle, jenže přihrávka do rohu útočného pásma skončila na holi dobře postaveného obránce.
10:33'
10:00'
Domácí hokejisté opět vybojovali kotouč v obranném pásmu a dokázali jej poslat přes všechny čáry za branku Avangardu. Omsk musí rozjet novou akci.
09:17'
Metsola si dal pozor na zakončení z levé strany útočného pásma a udržel kotouč mezi svými betony. Vhazovat se bude po pravé ruce domácího brankáře.
09:00'
Domácí hráči se v obranném pásmu zmocnili kotouče a vyhodili jej přes všechny čáry. Omsk má problémy s udržením se v tlaku.
08:33'
Omsk si zahraje další přesilovku. Baškirov vyfasoval dvě minuty za držení.
08:25'
Alexandr Kadějkin nahodil puk ze středního pásma do útočného pásma, jenže jeho nahození skončilo na mantinelu.
08:10'
Vladimir Žarkov se krásně zmocnil odraženého kotouče a rozehrál prudkou přihrávkou na levou stranu. Ani jeho pobídka ale nenašla adresáta.
07:31'
Pavel Koledov rozjel útočnou akci z obranného pásma, jenže jeho pobídka na pravou stranu skončila u dobře postaveného obránce. Oba týmy si zatím dávají pozor na zadní vrátka.
07:10'
Dmitrij Kugryšev napadal rozehrávku hostujícího celku, jenže zadáci v bílém si dokázali poradit a vyhodili kotouč odrazem o mantinel.
06:30'
Pašnin dostal nabito na modrou čáru, odkud zakončil příklepem, jenže jeho dělovka skončila v lapačce dobře postaveného brankáře.
06:07'
Domácí Ufa se po delší době dostala do útočného pásma, jenže zakončení z ostrého úhlu skončila v lapačce připraveného brankáře. Vhazuje se po jeho levici.
05:27'
Metsola si dal pozor na zakončení z levé strany ledové plochy, odkud přiletěla svižná střela zápěstím. Domácí brankář působí v úvodu jistým dojmem.
05:00'
Domácímu celku se vůbec nepovedla rozehrávka. Pokus o dlouhou přihrávku na útočnou modrou čáru byl moc prudký a skončil na zakázaném uvolnění.
04:28'
04:00'
Ufa znovu vyvezla kotouč do středního pásma, kde domácí hokejisté nasbírali cenné sekundy k dobru. Omsku se úvodní přesilovka moc nedaří.
03:27'
Pavel Koledov se v obranném pásmu dostal k odraženému kotouči, ale jeho pokus o vyhození skončil na holi prvního hráče v dresu hostujícího Omsku.
03:10'
Omsk se sice usadil v útočném pásmu, jenže nikdo v bílém dresu Avangardu nedokázal zakončit. Domácí zadáci zatím pokusy obětavě blokují.
02:28'
Hosté si zahrají první přesilovku. Michail Pašnin dostává dvě minuty za zdržování hry.
02:26'
Alexandr Kadějkin dostal krásnou přihrávku na modrou čáru, dostal se do útočného pásma, jenže akci domácí Ufy zastavuje postavení mimo hru.
02:10'
Sven Andrighetto si s kotoučem na hokejce vybruslil mezi kruhy, odkud okamžitě zakončil zápěstím, ale jeho ránu ukryl Metsola do lapačky.
01:31'
Arťom Sergejev střílel od modré čáry. Před brankou Avangardu byli hned dva hokejisté v zeleném, ale ani jeden z nich nedokázal puk dobře tečovat.
01:10'
Sergej Šumakov se dostal do útočného pásma, natlačil se před obránce, jenže jeho pokus o bekhendový blafák skončil na betonu brankáře!
00:38'
Ilja Krikunov nahodil kotouč ze středního pásma do pásma útočného. Jeho pobídku ale nedojel nikdo v zeleném dresu. Omsk se brání pozorně.
00:10'
Omsk uspěl na úvodním vhazování dnešního utkání. Hostující celek se ihned vydal do útoku, ale nahození po pravém křídle skončilo u obránce.
00:01'
Ještě před úvodním vhazováním zazní ruská hymna.
Oba týmy už jsou na ledě. Ufa bude hrát v zeleném, zatímco Omsk oblékne bílé dresy.

Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – Ar. Sergejev, Pašnin, Larsen, Lisovec, Arzamascev, Koledov, A. Semjonov – V. Žarkov, M. Majorov, Kadějkin – Omark, Manninen, Hartikainen – Krikunov, Kugryšev, Burmistrov – Baškirov, Gimatov, Alalykin – Kartajev.

Avangard Omsk: Bobkov (Garipov) – Bondarev, Pokka, Franson, Jemelin, Manuchov, Vojnov, Jaremčuk – Gračjov, Stas, A. Potapov – Šumakov, Košelev, K. Semjonov – Dědunov, A. Těreščenko, Beck – Pjanov, McMillan, Andrighetto..
Češi a Slováci

V ani jednom týmu nepůsobí žádný český nebo slovenský hokejista.
Dnes budeme společně sledovat šestý duel této série. Domácí Ufa má obrovskou možnost rozhodnout o svém postupu do konferenčního semifinále. Po pěti duelech totiž vede 3:2 na zápasy a dnes může završit svůj postup. Výrazný krok k postupu udělala v minulém duelu na ledě Omsku, kde po přestřelce zvítězila vysoko 6:3.
Dosavadní průběh série

1. zápas: Omsk – Ufa 5:2 (1:1, 4:1, 0:0)
Branky a nahrávky:
17. Šumakov (Franson, Beck), 24. K. Semjonov (Šumakov), 30. Stas (Dědunov), 39. K. Semjonov (Vojnov, Šumakov), 40. Pjanov (Franson, Bobkov) – 15. Omark (Kugryšev, Burmistrov), 38. Hartikainen (Manninen, Omark)

2. zápas: Omsk – Ufa 2:3 po prodl. (0:0, 1:1, 1:1 – 0:1)
32. Košelev (Franson, K. Semjonov), 52. Dědunov (Franson) – 31. Panin (Omark), 60. Manninen (Omark, Krikunov), 68. Kugryšev (Pašnin)

3. zápas: Ufa – Omsk 6:3 (0:2, 2:0, 4:1)
Branky a nahrávky: 25. Burmistrov (Pašnin, Kugryšev), 29. Chochrjakov (V. Žarkov), 41. Manninen (Larsen, Omark), 47. Hartikainen (Omark, Panin), 49. Hartikainen (Omark), 59. V. Žarkov – 2. Šumakov (K. Semjonov, Košelev), 17. Jemelin (Širokov), 55. McMillan (Beck, Širokov)

4. zápas: Ufa – Omsk 1:5 (0:3, 0:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 47. Hartikainen (Omark, Larsen) – 4. A. Potapov, 7. K. Semjonov (Šumakov), 19. Franson (McMillan, Beck), 31. Jemelin (Andrighetto), 38. K. Semjonov (Šumakov).

5. zápas: Osmsk – Ufa 3:6 (1:1, 1:2, 1:3)
Branky a nahrávky: 6. Dědunov (Pokka), 23. Pokka (Jemelin), 58. Šumakov (Košelev) – 7. Chochrjakov (Kadějkin, Krikunov), 31. Larsen (Manninen, Omark), 35. V. Žarkov (Kadějkin, Arzamascev), 46. Manninen (Omark, Larsen), 48. Kartajev, 56. Chochrjakov (V. Žarkov).
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi Salavat Julajev Ufa a Avangardem Omsk. Duel začíná v 15 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.