Základní část - ONLINE PŘENOS - Čerepovec : Riga

Čerepovec

Riga
3:2
- 63:13'Petunin
- 08:16'Lapenkov
- 59:42'Markovin
- 08:50'Darzinš
- 16:04'Zile
Přenos se aktualizuje automaticky.
Události zápasu:
Čerepovec
- 63:13'Petunin
- 08:16'Lapenkov
- 59:42'Markovin
Riga
- 08:50'Darzinš
- 16:04'Zile
Další informace:
- Rozhodčí
- I. Fatejev, A. Sojn – D. Golovlev, A. Savechov
- Stadion
- Ice Palace
- Návštěvnost
- 3848 diváků
![]() | ![]() |
---|---|
Základní sestava | |
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Dominik Furch (CER) – 14 střel, 2 inkasované góly, úspěšnost 85,7 %.
Střely na branku: 41 – 14
Zblokované střely: 7 – 22
Zásahy brankářů: 12 – 38
Úspěšnost zásahů: 85,7 % – 92,7 %
Vyhrané buly: 24 – 29
Vyloučení: 1 – 3
Využití: 0 – 1
Ale teď už je to gól jasný a potvrzený. ALEXANDR PETUNIN využil velké chyby v soupeřově rozehrávce, nabruslil sám před brankáře, kterého propálil střelou do protipohybu, puk skončil pod břevnem jeho brány.
Bez asistence.
Prosby domácích fans jsou vyslyšeny a Čerepovec osmnáct vteřin před koncem vyrovnává. Po rychlé kombinaci pálil tvrdě bez ostychu DMITRIJ MARKOVIN a kotouč zastavila až síť hostující brány. Biljalov se nestihl přesunout a je pravda, že tady nemohl nic moc dělat.
Asistence: Jurij Trubačjov a Vladislav Kodola.
Hosté otáčí stav zápasu. Po pěkné kombinaci tečoval puk za záda bezmocného Furcha KRISTAPS ZILE. Asistence: Frenks Razgals a Martinš Dzierkals.
To ale nemělo dlouhé trvání, hosté vzápětí srovnávají. LAURIS DARZINŠ využil parádní přihrávky Vidella zpoza brány a rychlou ranou se štěstím prostřelil Furcha, puk se sotva doklouzal za brankovou lajnu.
Asistence: Linus Videll.
Domácí jdou do vedení. Biljalov neudržel Kudakovu střelu, puk vyrazil jen před sebe, k tomu dojel JEVGENIJ LAPENKOV, rychle si jej zpracoval a zamířil k bližší tyči, kam hostující brankář nedosáhl.
Asistence: Vadim Kudako.
Severstal Čerepovec: Furch (Korobov) – Kinrade, Chochlov, Glazkov, Lekomcev, Chabarov, Sizov, Kudako, A. Kulda, Markovin – Michnov, Jakimov, Monachov – Geraskin, Trubačjov, Vovčenko – Petunin, Kodola, Ashton – Lapenkov, I. Zacharčuk.
Dinamo Riga: Biljalov (Gudlevskis) – Šulenin, Gimajev, Zile, Ališauskas, Balinskis, Mamcics, Pedan – M. Redlihs, Videll, Darzinš – Džerinš, Gillies, Dzierkals – Kalns, McMillan, Razgals – Pavlovs, Meija, Gegeris – Berzinš.
Rozhodčí: I. Fatejev, A. Sojn – D. Golovlev, A. Savechov.
Dinamo Riga – Čerepovec 3:0
Dinamo Riga – Čerepovec 2:3p
Dinamo Riga – Čerepovec 3:2p
Čerepovec – Dinamo Riga 3:1
Dinamo Riga – Čerepovec 5:2
Hosté na tom nejsou o mnoho lépe, nachází se na deváté příčce Západní konference, když dosud vybojovali čtyřiačtyřicet bodů. Mimo svůj stadion si z třiadvaceti klání odvezli čtyřiadvacet bodů za deset vítězství a čtyři prohry v prodloužení, resp. na nájezdy, k tomu vstřelili jednapadesát gólů a o jedenáct víc inkasovali. V poslední venkovním zápase si připsali cenný skalp Dynama Moskva, které porazili 2:1 v prodloužení. Se 40 body (21+19) vede tabulku produktivity dotyčného mančaftu Švéd Linus Videll, díky této bilanci je osmý v celkové produktivitě ligy.
Domácí se nachází na jedenácté, předposlední pozici Západní konference s pouhými osmadvaceti body, horší je jen Slovan Bratislava, který má o bod méně. Na svém ledě si z třiadvaceti zápasů odnesli dvacet bodů za osm výher a čtyři porážky v prodloužení nebo nájezdy, vstřelili sedmačtyřicet gólů a o jednadvacet víc inkasovali. V posledním zápase před svými fanoušky však porazili zmíněný Slovan 2:0, z čistého konta se radoval český brankář Dominik Furch. Nejproduktivnějším hráčem mužstva je s 16 body (4+12) ruský hokejista Daniil Vovčenko, který v celkovém pořadí ligy je až na 162. pozici.