KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Minsk : Spartak Moskva - 21. ledna 2020   17:10

Minsk
Minsk
05:31' Martynov (Spooner, Morrow) • 30:29' Prince (Gragnani, Spooner) • 36:40' Dadonov (Drozdov, Znacharenko) • 41:59' Kitarov
4:3
(1:1, 2:1, 1:1)
Spartak Moskva
15:07' Zubov  (I. Višněvskij, Fjodorov) • 20:18' R. Hanzl  (Fjodorov, Nikoncev) • 52:54' Daugavinš  (Fjodorov, Zubov)
Minsk
Tolopilo (48. D. Taylor) – Gotovec, Morrow, Dostanko, Znacharenko, Jerjomenko, Gragnani, Denisov – Pavlovič, Dadonov, Kitarov – Martynov, Spooner, Prince – Paré, Pavlenko, Greckij – Děmkov, Stefanovič, A. Kosticyn – Drozdov.
Viktor Birin, Pavel Ovčinnikov – Alexander Sadovnikov, Dmitrij Šišlo
Minsk Arena, Minsk
J. Hudáček (42. Bespalov) – I. Višněvskij, Viklund, D. Višněvskij, Kutějkin, Gončarov, D. Musin, Trišin – Nikoncev, R. Hanzl, Fjodorov – Karsums, Daugavinš, Zubov – Cyplakov, Juňkov, Chochlačov – Arkalov, A. Galimov, Kokarev.

S konstatováním, že HC Dinamo Minsk ve výborném utkání poráží Spartak Moskva těsně 4:3, se s Vámi loučí a u dalších podobných pohledných zápasů se těší Tomáš Lysý.
Československá stopa v utkání:
Robin Hanzl (SPM): 1+0, 2 střely, čas na ledě 18:08 min.
Julius Hudáček (SPM): 3 ink. góly, čas na ledě 41:59 min.
Hity: 10-12.
Parádní zápas je u konce. Domácí se dostali už v šesté minutě do vedení, když sraženou střelu Spoonera dorazil do branky Igor Martynov. Odpověď hostí na sebe nechala čekat do šestnácté minuty. Ivan Višněvskij si najel v přesilovce po Martynovově vyloučení na kruh a už vypadalo, že bude střílet. Nahrál ale na druhý kruh pro Ilju Zubova a ten se trefil hezky do protipohybu gólmana. V závěru třetiny mohl vrátit svému týmu vedení Shane Prince, jenže trefil jen spojnici.

Takže po osmnácti sekundách druhé části přišel trest, když Martin Hanzl svým jedenáctým gólem v sezoně dorazil bekhendem puk do sítě po střele Fjodorova. Dorážky vůbec hrály významnou roli, jelikož těsně po polovině zápasu korunoval svůj dobrý výkon Shane Prince také úspěšnou dorážkou z předbrankového prostoru, tentokrát do klece zametl střelu Gragnaniho. A děly se věci. Nabuzení domácí šli do vedení, když v čase 36:40 Drozdov na hranici ofsajdu zajel do pásma, předal zadovkou puk mezi kruhy na Jevgenije Dadonova a ten krásně vyšil šibenici. Sudí zkoumali, zda Drozdov nebyl v ofsajdu, ale rozhodli, že nikoliv.

Ve 42. minutě domácí vedli už o dvě branky, když v oslabení ujel po pravé straně Alexandr Kitarov a trefil se opět hezky – do bližší šibenice, čímž vyhnal Julia Hudáčka z klece. Ani domácí gólman nevydržel celý zápas – ale pouze kvůli zranění, jelikož ve 48. minutě se mu stal (nebo jeho kotníku) osudným závar před brankou. Nerozchytaný Taylor měl za Tolopila těžkou úlohu, ale pustil za svá záda jen jednu branku, když bylo k vidění opět hezké zakončení. Zubov zavezl puk, předal na druhou vlnu pro Fjodorova, ten nahrál na pravý kruh Kasparsi Daugavinšovi a letitý reprezentant Lotyšska ukázal přesnou trefou do šibenice, že stále umí.

Domácí poté přestáli oslabení i závěrečný tlak a radují se ze dvou bodů, čímž ze sebe nyní odlepili post nejhoršího týmu soutěže.
59:53'
Další dvě rány od modré, další neúspěšné. Tohle už domácí zvládnou.
59:20'
Danny Taylor a jeho pět spoluhráčů zatím odolává, neboť odvádí i dobrou práci v předbrankovém prostoru, kde si hosté nedokáží najít prostor na teč.
58:52'
Minsk Aréna poznala, že domácí hráči potřebují nyní pořádnou podporu, jelikož hosté již hrají v šesti bez gólmana.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Jestli i celého mače, to si netroufám říct.
57:29'
Nyní sudí zřejmě odpustili domácím faul po tom, co Kitarov na obranné modré podrazil Ilju Zubova. Z protiútoku se kotouče chopil Pavlovič a domácí zástupce kapitána si po levé straně sjel k brance. Zkusil vystřelit k bližší tyčce, ale Nikita Bespalov jeho úmysl poznal.
55:37'
Hned po návratu vyloučeného Princeho šli domácí do situace dva na dva. Právě vyloučený hráč dostal na levém kruhu puk a dával jej krásně před branku pro Kitarova. Saša si poklekl ve snaze pořádně se opřít do puku, jenže mířil těsně vedle pravé tyčky!
55:23'
Těžký moment domácí přestáli, Prince je na ledě a Dinamo hraje v pěti.
55:07'
Spartakovci svírají soupeře před jeho brankou, jenže nedokáží si najít prostor ke střele.
54:56'
Hráči Dinama se osvobozují.
54:11'
Ivan Višněvskij už chtěl pálit z první, ale včas k němu přistoupil soupeř a zablokoval jej.
53:23'
Shane Prince dnes hrál vskutku výborně – jen s malou kaňkou. Nyní dostává dvě minuty za zdržování hry a vystřelení puku mimo kluziště.
52:54'
Spartak právě vstřelil branku!
Rázem je postaráno o zápletku – hezká kombinace Spartaku přináší kontaktní branku hostí! Ilja Zubov zavezl kotouč po levé straně do pásma. Počkal si, až mu z druhé vlny najede Fjodorov, který ještě posunul touš na pravý kruh pro KASPARSE DAUGAVINŠE. Jeho dělovka z první mířila přesně do bližší šibenice a brankář Minsku Taylor byl bez šance. Asistence: Arťom Fjodorov, Ilja Zubov.
52:17'
Ještě jedna šance pro hosty. Francis Paré, který předešlé dvě sezony strávil v Jekatěrinburgu, dostává dvě minuty za držení.
51:36'
Igor Martynov si před brankou správně pohlídal protihráče ve snaze čekat přihrávku naslepo. K ní nedošlo, jelikož Děmkov za brankou nepustil soupeře k puku.
50:29'
Robin Hanzl zavezl puk do útočného pásma, hraje přerušena a český forvard sympaticky předává touš pro čárového na buly.
50:19'
Zatímco hra ve druhé části poměrně rychle utíkala, tentokrát se vše kouskuje.Což je rozhodně příjemné pro domácí fanoušky, jenž se mohou dívat na rozdováděné cheerleaders. Také bych si nechal líbit.
49:37'
Hosté opět krouží v útočném pásmu a snaží se střílet na studeného Taylora. Domácí ale rychle pochopili, o co soupeři jde, a rychle přistupují k hráčům Spartaku.
48:53'
Krásná akce Ryana Spoonera, který si nedělal vůbec nic z toho, že jsou před ním dva hráči. Zamíchal s pukem, naznačil kličku a vyhnul se jim! Vzápětí si nahodil puk na ose hřiště k zakončení, ale jeho bekhend vyráží úspěšně Bespalov.
48:13'
Pro Taylora se rozhodně nejedná o nic příjemného, není vůbec zahřátý a toho se snaží hosté využít. Kutějkinovo nahození od modré tak tak že neskončilo v kleci.
47:33'
Tolopilo s Taylorem doposud v sezoně odchytali dohromady jen patnáct zápasů. První jmenovaný dnes předvedl výborný výkon, ovšem při svém pátém vystoupení v tomto ročníku odchází zraněn do kabin a místo něj nastupuje Danny Taylor, jenž zapisuje dvanáctý start v sezoně.
47:33'
Nicméně právě po onom závaru, kdy se puk dostal na hole domácích hráčů a ti jeli do protiútoku, to s Tolopilem nevypadá úplně dobře. Z brankoviště se jen těžko zvedá a lapačkou se sápe po svém levém kotníku. Že by něco s vazy?
47:26'
Obrovský závar před svojí brankou opět likviduje Nikita Tolopilo a pokud dneska Dinamo vyhraje, tak si myslím, že tento brankář rozšíří svůj počet dosavadních pěti startů v sezoně.
47:01'
Spartak rychle zavezl puk do útočného pásma, Kutějkinovo nahození však Tolopilo bez problémů zachytil.
46:30'
Galimov byl za brankou Tolopila úspěšnější v souboji o puk a naslepo přihrával před brankáře Dinama, kde byl ale Denis Kokarev pokryt domácím bekem.
45:40'
Domácí hráči vyráží na rychlé protiútoky, pokud to jde, jinak se prezentují výbornou obrannou s cílem pouštět Spartak co nejméně přes jejich útočnou modrou.
43:06'
Domácí tým měl ještě jedno přečíslení, kdy ale ke střele nedošlo. Nyní už hraje Dinamo v plném počtu, oslabení zvládlo skvostně – gólem na 4:2.
41:59'
Čtvrtá branka se už stála Juliovi Hudáčkovi osudná, ač si nemyslím, že na ní má nějaký velký podíl. Olegs Znaroks chce možná jen něco udělat ve smyslu oživení týmu, takže do kasy jde Nikita Bespalov.
41:59'
Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Krásná akce ALEXANDRA KITAROVA v oslabení. Běloruský bohatýr s výraznými zkušenostmi z reprezentace převzal odražený puk, ujel po pravé straně až do útočného pásma a z pravého kruhu se řrefil krásně na bližší šibenici! Bez asistence.
41:24'
Spartak vstoupil do třetí třetiny hodně aktivně, zřejmě si kouč Znaroks o přestávce nebral úplně servítky. Což už několikrát předvedl. Všechno je samozřejmě umocněno přesilovou hrou.
41:06'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Roman Dostanko – 2 min., hákování).
Hity: 8-10.
Druhá třetina je u konce a začala pro domácí velkou studenou sprchou. Již po osmnácti sekundách se totiž radoval Robin Hanzl, když domácí zaspali v rozehrávce a český útočník dorazil zblízka do branky střelu Fjodorova. Nicméně Dinamo se z celé situace oklepalo. V polovině zápasu využil přesilovou hru Shane Prince, který si za dnešní doposud výborný výkon gól zasloužil – dorazil do branky střelu Gragnaniho. Otočka nastala v čase 36:40, kdy Drozdov na hranici ofsajdu přebral puk a poté ho z pravé strany dal za sebe mezi kruhy, kde se kotouče ujal Jevgenij Dadonov a zamířil přesně do šibenice. Celou situaci s ofsajdem Drozdova ještě zkoumali sudí – i po trenérské výzvě Olegse Znarokse – ale potvrdili, že branka platí – 3:2.
40:00'
39:34'
Ilja Zubov dokázal zachytit puk na modré a sjel si po levé straně před branku, ale kotouč na bližší tyčku neprotlačil.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny, která se hraje před branku Dinama.
38:40'
Spartak hraje v pěti.
38:14'
Velice dobrá šance Kitarova, který z pravé strany pálil na bližší tyč, kam nastavil Julius Hudáček špičku betonu!
36:40'
Olegs Znaroks si ještě vzal trenérskou výzvu, která nebyla úspěšná. Dvě minuty za zdržování hry pro hráčskou lavici Spartakovců. Trest jde odsedět Alex Chochlačov.
Branka platí a Žeňa Dadonov dává svůj druhý gól v sezoně.
36:40'
Ale pozor! Celá situace je ještě zkoumána právě kvůli tomu, zda se Drozdov při převzetí puku nevystavil do ofsajdu.
36:40'
Olegs Znaroks jen nevěřícně zírá, co se to s jeho svěřenci děje. Nejprve se po levé straně prosmýkl k brance Drozdov, který sice nevystřelil, ale na hranici faulu byl za brankou Hudáčka zastaven. Netrvalo ani 20 sekund a puk už se třepe v síti. Drozdov převzal na hraně ofsajdu puk na pravé straně modré a sjel si kolem kruhu k tyčce. Dal vzápětí zpětnou přihrávku mezi kruhy na JEVGENIJE DADONOVA, který se trefil krásně do šibenice. Asistence: Ivan Drozdov, Dmitrij Znacharenko.
36:07'
A znovu – od vyrovnávací branky Dinama byla hra přerušena snad maximálně dvakrát. Má to dneska spát, o tom žádná!
34:48'
Cyplakov a Dmitrij Višněvskij mohli jít do situace dva na dva, ale špatná přihrávka prvého jmenovaného veškeré snažení hostí zkazila.
34:11'
Tempu hry jistě přispívá i to, že se minimálně přerušuje. Posuďte sami – čtrnáct a půl minuty se hraje sotva dvacet minut čistého času.
33:37'
Ale opravdu se mi zdá, že Dinamo oproti předešlým zápasům dnes hraje poměrně slušně a určitě to nevypadá na debakl 1:5, který hráči běloruského týmu inkasovali v předešlých pěti duelech hned čtyřikrát.
32:11'
Dinamo se snaží otočit zápas, což by dnes nebylo ničím neobvyklým – viděli jsme již obrátku z 1:0 na 1:2.
30:29'
SHANE PRINCE si za dnešní výkon branku zcela jistě zasloužil! Spooner adresoval v přesilovce přihrávku od modré na pravý kruh pro Gragnaniho. Obránce se zkušenostmi z NHL vypálil a Hudáček sice stačil puk vyrazit. Jenže před brankou číhal právě Prince a dorazil kotouč do sítě. Asistence: Marc-Andre Gragnani, Ryan Spooner.
30:07'
Denis Kokarev jistě nepotěší Olegse Znarokse, jde ven za hákování.
29:08'
A znovu Francis Paré! Nyní si to krásně namířil opět přes dva hráče až před brankáře Julia Hudáčka, ale neměl už dostatek prostoru na lepší zakončení. Ale zejména to, jak se zbavil dvou hráčů soupeře, bylo hodně pohledné.
28:34'
Michail Juňkov dostal krásnou dlouhou přihrávku ve středním pásmu. Nvíc se hezky prosmýkl až mezi kruhy, odkud střílel na horní tyčku. Těsně minul.
28:03'
Tvrdý hit Dmitrije Višněvského na Pavla Denisova ve středním pásmu. Mantinely pořádně zaduněly.
27:00'
Rozhodně tomu tak nebylo nyní, jelikož se Nikita Tolopito měl co oháhět, aby pokryl nepříjemnou situaci před svojí klecí.
26:33'
Michail Grabovskij nyní v rychlém interview hovořil, že je třeba, aby jeho svěřenci byli do hry více zapálení, koncentrovaní. Tak uvidíme.
26:30'
Po dlouhé době je hra přerušena, kotouč zmizel z ledové plochy mimo kluziště.
26:01'
Takřka totožná situace nyní, jen v podání Francise Parého. Je mi nyní nejasné, proč z velkého úhlu pravé strany neposlal alespoň střílenou přihrávku a snažil se vypálit pod horní tyčku.
25:36'
Po protiútoku Spartaku, neúspěšnému, vedl útok po pravé straně Igor Martynov, ale ani jemu se nepodařilo vystřelit.
25:01'
Shane Prince hýří aktivitou a možná je jen otázkou času, kdy se bude radovat. Nyní už zakončoval u pravé tyče Hudáčka, ale na polední chvíli k němu přistoupil hráč soupeře a zablokoval jej.
24:12'
Hraje se nyní dlouho bez přerušení, což je i zásluha domácího beka Pavla Denisova, jenž nyní chtěl hrát a nepustil puk na zakázané uvolnění.
23:23'
Nikoncev ještě dokázal udržet puk v útočném pásmu, poté se hosté nepřesnou přihrávkou připravili o možnost ohrozit branku Tolopita. Vzápětí ještě Hanzl rychle založil protiútok, se svou střelou ale neuspěl.
22:30'
Stejně dopadl za brankou Spartaku také Shane Prince, který měl na konci první třetiny velkou šanci, jak strhnout vedení znovu na stranu Minsku. Neproměnil, možná i proto nyní vede Spartak.
21:50'
Zubov se málem dostal v útočném pásmu k puku, ale nakonec se mu ho získat nepodařilo.
20:18'
Takový vstup do druhé třetiny si Spartak určitě představoval a naopak toto je studená sprcha pro Dinamo. Po dobrém napadání hostí vybojoval Nikoncev puk a poslal ho před branku na Fjodorova. Jeho střelu ještě odkázal gólman vyrazit, ale ROBIN HANZL v trošku krkolomné pozici nasměroval bekhendovou dorážku do sítě. Asistence: Arťom Fjodorov, Anatolij Nikoncev.
Hity: 3-6,
První třetina je u konce a bylo se rozhodně na co dívat. Domácí tým se v šesté minutě ujal vedení, když Igor Martynov dorazil do sítě střelu Spoonera. Jenže Spartak stihl ještě před přestávkou vyrovnat po pohledné kombinaci Ivana Višněvského se zakončujícím Iljou Zubovem. V posledních sekundách se Dinamo dralo do vedení, ale Prince v úniku rozezvučel jen levou spojnici – 2:1.
20:00'
19:30'
Domácí aréna už jásala z druhého gólu a také projekce svítila videem na branku Hudáčka. Ale kotouč zřejmě po střele Shane Princeho, který se prodral přes dva hráče, zacinkal jen na spojnici břevna a tyče!
19:05'
Spartak se snaží ještě do konce třetiny otočit remízový stav. Nahození Chochlačova nebylo úplně jednoduché, šlo přes pár holí, ale přesto Tolopilo dokázal kotouč vyrazit.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:26'
Spartak se vymanil, domácí rozehrávají puk znovu od vlastní klece.
17:47'
Alexandr Kitarov měl k puku na levém kruhu o něco dále než Robin Hanzl, přesto po dalším souboji ještě domácí zůstali u puku a snaží se v útočném pásmu sevřít soupeře.
16:59'
Arťom Děmkov na útočné modré jen tak tak minul rozehrávku soupeře.
16:44'
Zápas má rozhodně tempo a baví, hraje se nahoru-dolu!
15:07'
Necelých deset minut drželo vedení Minsku. Ivan Višněvskij si v přesilovce najel na levý kruh a už to vypadalo, že bude střílet. Jenže poté rychle předal kotouč na druhý kruh pro ILJU ZUBOVA, jenž zamířil krásně do protipohybu ke vzdálenější tyči. Asistence: Ivan Višněvskij, Arťom Fjodorov.
14:16'
Hosté se ihned po buly osvobozují.
14:06'
Igor Martynov, střelec první branky Minsku, dostává dvě minuty za držení.
12:26'
Andrej Pavlenko se dostával mezi kruhy do zajímavé pozice, která by byla pro něj ještě lepší, kdyby dokázal získat puk, který mu nakonec uskočil od hole.
11:54'
Dmitrij Znacharenko jakožto bek inkasoval v útočném pásmu tvrdý hit a bude se mít nyní problém rychle vracet.
10:36'
Anatolij Nikoncev byl blízko vyrovnání, když z rohu kluziště dostal výbornou přihrávku před branku. Rychle zakončil, minul však pravou tyčku.
09:24'
Hosté jsou po inkasované brance přece jen trošku aktivnější, ale tento zápas má zatím podstatně jiný průběh než předešlé čtyři z pěti, kdy domácí prohráli čtyřikrát 1:5.
08:36'
Nikita Tolopilo se zatím rozchytal k dobrému utkání, působí ve své brankovišti jako pevná tvrz.
08:31'
Domácí tým hraje v pěti.
07:44'
Ivan Višněvskij snad třikrát zastavil kotouč na útočné modré a střílel na branku. Počtvrté již dával přihrávku, která es vrátila na pravý kruh pro Daugavinše. Ten vystřelil, kolem nohou Fjodorova se puk dostal k jeho spoluhráči Robinu Hanzlovi, jenž však blafákem do bekhendu brankáře nepřekonal.
07:16'
Velká trma vrma před domácí klecí, po které hráči Spartaku zblízka puk do branky nedostali.
07:03'
Hosté už krouží před brankou Tolopila.
06:31'
Před brankou přišel lehký háček Romana Dostanka na soupeře, který ale sudí viděl a posílá domácího beka na dvě mnuty ven.
06:21'
Hosté ihned reagovali, když se dostali do tlaku před brankou a už je signalizováno vyloučení.
05:31'
Ryan Spooner dostal kotouč na pravý kruh, kde si mohl vybrat střelu nebo nahrávku. Volil první možnost. Kotouč sice na branku neprošel, ale odrazil se přesně na hůl IGORA MARTYNOVA, který zblízka zakončil rychle a hlavně přesně. Asistence: Ryan Spooner, Joe Morrow.
04:25'
Spartak je po dobrém napadání soupeře nucen rozjíždět útok až od svojí branky.
03:11'
Hosté jeli v protiútoku dva na jednoho, ale zřejmě Chochlačov přes obránce nedokázal přihrát puk na svého spoluhráče.
02:40'
Ani další útočná akce Dinama neměla alespoň dílčí zakončení v podobě střely na branku. Ale domácí rozhodně nepřipomínají nejhorší tým celé soutěže.
02:10'
Francis Paré se proháčkoval přes modrou do útočného pásma a zkoušel zde dvě kličky. Druhá mu ale nevyšla a o kotouč při uvolnění přišel.
01:41'
Tolopilo si připisuje další zákrok a vhazovat se bude po jeho levici.
01:34'
A hned přišla rychlá odpověď, když Maxim Cyplakov převzal mezi kruhy kotouč a střílel na brankou Tolopila, jenž ale bez problémů při svém pátém utkání letošní sezony vyrazil puk.
00:46'
Domácí jsou v úvodu zápasu hodně aktivní a nyní se u pravé tyče Hudáčka zjevil zcela volný Michail Stefanovič, který ale kotouč z první poslal jen do připraveného gólmana.
00:17'
Domácí podnikají po ose Pavlovič – Kitarov první útočnou akci. Nakonec i Pavlovič dostal kotouč zpět před branku, ale těsně ho nezasáhl.
00:01'
Běloruská i ruská hymna právě hrají Minsk arenou.

HC Dinamo Minsk: Tolopilo (D. Taylor) – Gotovec, Morrow, Dostanko, Znacharenko, Jerjomenko, Gragnani, Denisov – Pavlovič, Dadonov, Kitarov – Martynov, Spooner, Prince – Paré, Pavlenko, Greckij – Děmkov, Stefanovič, A. Kosticyn – Drozdov.

Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – I. Višněvskij, Viklund, D. Višněvskij, Kutějkin, Gončarov, D. Musin, Trišin – Nikoncev, R. Hanzl, Fjodorov – Karsums, Daugavinš, Zubov – Cyplakov, Juňkov, Chochlačov – Arkalov, A. Galimov, Kokarev.

Rozhodčí: Viktor Birin, Pavel Ovčinnikov – Alexander Sadovnikov, Dmitrij Šišlo.
Július Hudáček (SPM): 31 zápasů, průměr 1,94 gólů, 93,2% úsp.
Robin Hanzl (SPM): 48 zápasů, 22 bodů (10+12).
Spartak Moskva:
Spartakovci jsou na tom výrazně lépe než Dinamo, ale to bezesporu skoro každý tým. Aktuálně figurují na pátém místě celé Západní konference s poměrně slušným náskokem na postup do play-off, když na deváté Soči mají k dobru šestnáct bodů. Mokvané budou už chtít v následujících třinácti zápasech už jen vylepšit své postavení a ideálně se dostat alespoň do první trojky, neboť na třetí Dinamo Moskva ztrácí jen tři body, navíc mají zápas k dobru. Z hlediska celé konference je Spartak třetím nejlepším týmem, co se inkasovaných branek týče. Méně gólů dostalo jen vedoucí duo CSKA Moskva a Petrohrad.

HC Dinamo Minsk:
Běloruskému obrovi se v letošní sezoně opět vůbec nedaří a průběžné poslední místo budiž jasným důkazem. 32 bodů ve 49 zápasech je úplně nejmenší počet z celé KHL a Dinamo letos do play-off z 99,99% nepostoupí, jelikož 13 kol před koncem ztrácí na osmý a poslední postupový Nižnij Novgorod těžko dostižných 22 bodů. Ofenzíva Dinama není nejhorší, 103 vstřelených branek budiž důkazem, jenže 176 inkasovaných gólů je jasně nejvíce z celé soutěže.

Poslední zápasy Dinama:
Viťaz – Dinamo 5:1
CSKA Moskva – Dinamo 5:1
Dinamo – Viťaz 3:2
Dinamo – Kunlun 1:5.
Dobrý de, ještě jednou vítejte u nejlepší evropské hokejové klubové souěže – Kontinentální hokejové lize! V rámci základní části KHL se pomalu blíží konec základní části a tedy i doba, kdy se oddělí "zrno od plev" a začnou nesmlouvavé boje o Gagarinův pohár. Již nyní je téměř jasné, že se play-off nebude týkat dnešního domácího týmu, jelikož HC Dinamo Minsk se krčí na posledním místě Konference s 32 body. Naopak jeho dnešní soupeř – Spartak Moskva má o třicet bodů více a naopak bojuje o co nejlepší postavení pro vyřazovací část. Dnešní utkání mezi oběma týmy začíná v 17:10 hodin v Minsk Areně!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:10.