KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Petrohrad : Spartak Moskva - 20. října 2019   16:00

Petrohrad
Petrohrad
16:54' Dyblenko (Švec-Rogovoj, Kagarlickij) • 58:52' S. Plotnikov (Karpov, Lehterä)
2:3
(1:2, 0:1, 1:0)
Spartak Moskva
09:07' Karsums  (Cyplakov, Gončarov) • 14:23' Nikoncev  (Hersley) • 21:16' Nikoncev  (D. Višněvskij, Fjodorov)
Petrohrad
Naumov, Olenin – Kučava, Sivov
Ice Palace, Petrohrad
12 395 diváků

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Spartak Moskva: 14.
To byl neskutečný tlak na branku Spartaku, ovšem po závěrečné siréně hráči v červenobílých dresech děkují Hudáčkovi, který v závěrečných vteřinách působil na brankovišti jako zeď a i díky němu si hosté nakonec odváží plný počet bodů.
59:48'
Střelu Burdasova Hudáček vyráží, ale na levé straně nikdo z domácích nedoráží.
59:35'
Július Hudáček (Spartak Moskva) má puk kdesi ve své výstroji, po dalším tlaku domácích do branky.
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny.
58:52'
Oddechový čas pro domácí.
58:52'
Petrohrad právě vstřelil branku!
Jori Lehterä (Petrohrad) vypálil z mezikruží, puk Hudáčkovi propadl, ale vypadalo to, že za brankovou čáru ho dotlačil důrazný SERGEJ PLOTNIKOV... ano, je to tak, Plotnikov potvrzen jako střelec důležitého gólu, z pohledu domácích. Asistence: Maxim Karpov a Jori Lehterä.
58:40'
Július Hudáček (Spartak Moskva) zastavuje za vlastní brankou nahozený kotouč.
58:13'
A ten okamžik přichází právě nyní, Magnus Hellberg (Petrohrad) na střídačce, domácí to zkouší v šesti.
57:56'
Pomalu, ale jistě, se blíží okamžik, kdy to domácí pravděpodobně zkusí v šesti, bez brankáře.
57:35'
Spartak dostává po pravé straně puk do útočného pásma.
55:15'
No, pokud Petrohrad nevyužil ani dvojnásobnou přesilovou hru, těžko se bude v poslední pětiminutovce smazávat dvougólová ztráta.
55:00'
54:30'
Nepřesná střela od modré v podání domácích, hosté poté dostávají puk ze třetiny a všichni tři stihli prostřídat.
53:58'
Spartakovce čeká ještě zhruba půl minuta oslabení tří proti pěti, nyní se hostům podařilo dostat puk ze třetiny.
53:30'
Domácí mají jedinečnou možnost snížit náskok soupeře, při přesilové hře pěti proti třem.
53:00'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Anatolij Nikoncev – 2 min., sekání).
52:25'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Jakov Rylov – 2 min., podrážení).
51:38'
Zatím to vůbec nevypadá, že by jeden z týmů měl přesilovou hru, Spartak této přesilovky využívá hlavně k tomu, aby získal důležité vteřiny.
51:04'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Arťom Švec-Rogovoj – 2 min., krosček).
50:55'
Ale Spartak se nežene do útočení, hosté se po chvilce zpět vrací do středního pásma.
50:45'
David Rundblad (Petrohrad) s pukem za vlastní brankou, je pod tlakem při rozehrávce.
50:02'
Do konce třetí třetiny zbývá posledních necelých deset minut, domácí mají ještě dost času na to, aby s výsledkem něco udělali.
49:20'
Petrohrad měl nyní dobře rozehranou útočnou akci, ale vše bylo pomalé, defenziva Spartaku se stihla zformovat.
48:29'
Oba týmy hrají v plném počtu.
47:27'
Puk míří za branku Petrohradu, hosté se ale nikam neženou.
46:29'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Andrej Kutějkin – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Dmitrij Kagarlickij – 2 min., hrubost).
46:15'
Nahozený puk domácích míří za branku Spartaku, Anton Burdasov se snažil ohrozit Hudáčka, ale ten byl pozorný.
44:56'
Alexandr Děrgačov (Petrohrad) netrefuje z levé strany branku Spartaku.
44:38'
Červenobílá pas číhá na domácí borce ve třetině hostů.
44:14'
Puk ve třetině Spartaku, ale stále platí to, co v předchozím průběhu – domácí se těžko dostávají od mantinelů.
41:45'
41:15'
Další vyhozený kotouč ze třetiny Petrohradu.
40:40'
Nekompromisní odpal puku v podání domácího obránce.
40:11'
V úvodu třetí třetiny se dohrává přesilová hra Spartaku Moskva.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 17:45.
Skončila druhá třetina, kterou opět ovládli hosté. Nikoliv herně, ale výsledkově. Spartak předvádí parádní taktický výkon, domácí nechávají aktivitu na soupeři a soustředí se na perfektní defenzivu, což je zatím recept na úspěch.
40:00'
39:45'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Dmitrij Kagarlickij – 2 min., příliš mnoho hráčů).
39:27'
Maxim Cyplakov (Spartak Moskva) netrefuje od modré čáry branku Petrohradu.
39:10'
Hosté dostávají puk do středního pásma, to jim v tuto chvíli stačí.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:20'
V němž je to ale zatím nijaké, v podání Petrohradu, domácí se velmi těžko dostávají od mantinelu do střeleckých pozic.
38:05'
Přesto se domácí po pravé straně dostali do útočného pásma.
37:45'
Petrohradští pod tlakem při vlastní rozehrávce, velmi dobrá hra Spartaku v těchto chvílích.
35:59'
35:57'
Arťom Zub (Petrohrad) vypálil od modré, ale jeho střela byla zablokována.
35:38'
Arťom Fjodorov (Spartak Moskva) znepříjemňuje rozehrávku soupeři, šetří tak čas.
35:16'
Další puk míří ze třetiny Spartaku, který se zatím výtečně brání při vlastním oslabení.
34:59'
Kaspars Daugavinš (Spartak Moskva) se při vlastním oslabení dostal až před Hellberga, kterého ale již překonat nedokázal.
34:10'
Petrohrad neudržel útočné pásmo.
33:59'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Andrej Kutějkin – 2 min., držení).
33:40'
Ve druhé třetině se ale hosté tak moc nedostávají k nějakým brejkům, v tomto je to jiné.
33:10'
Vhazování po levici Hudáčka, úspěšnější jsou hosté, kteří tak dostávají puk ze třetiny.
32:47'
Dmitrij Kagarlickij (Petrohrad) to šikovně zkusil bekhendem z pravé strany, ale Július Hudáček (Spartak Moskva) byl pozorný.
31:58'
Stále se hraje parádní hokej, útočnou akci SKA zastavuje odpískaný ofsajd.
31:25'
Pohledná útočná akce Petrohradu, kterou měl Jori Lehterä zakončit střelou z mezikruží, kdyby mu to ale neznemožnil obránce Spartaku.
30:40'
Spartakovci nyní číhají na svého soupeře u červené čáry, kde se snaží rozbíjet akce Petrohradu.
30:00'
Jsme přesně v polovině velmi pěkného a velmi rychle hraného zápasu, v němž zatím favorizovaný Petrohrad tahá za kratší konec.
29:40'
Jaroslav Dyblenko (Petrohrad) vrací puk do třetiny Spartaku, kde ale hrají hosté.
28:55'
Július Hudáček (Spartak Moskva) se trochu pozapoměl za brankou, nestihl se vrátit do branky, Dmitrij Kagarlickij (Petrohrad) toho zkoušel využít, ale z mezikruží netrefuje branku!
28:30'
Arťom Švec-Rogovoj (Petrohrad) ztrácí puk ve středním pásmu, ale jeho spoluhráči ho vybojovali na vlastní modré zpět.
27:35'
David Rundblad (Petrohrad) nahazuje z pravé strany puk na Hudáčka, ten vyráží a obránce Spartaku dostává puk ze třetiny.
27:00'
Domácí se uchylují k nahození kotouče, který ale hosté vrací zpět do střední třetiny.
26:20'
Bojuje se ve třetině Spartaku, hosté ale dobře brání, domácí se nemohou dostat od mantinelů.
25:15'
Petrohrad v útočném pásmu, Jarno Koskiranta (Petrohrad) promáchl před Hudáčkem, kam šla překvapivá přihrávka zpoza branky Spartaku.
24:10'
Vladimir Tkačjov (Petrohrad) zabojoval v útočném pásmu o puk, marně, hrají hosté.
23:52'
A Petrohrad se osvobozuje pouze za cenu zakázaného uvolnění.
23:34'
Spartakovci jsou zpět v útočném pásmu, zásluhou Robina Hanzla, který zavezl puk středem.
22:12'
Inkasovaný gól je tvrdou lekcí pro Petrohrad, Spartak zatím dokonale trestá i sebemenší zaváhání domácích.
21:16'
Spartak právě vstřelil branku!
Kapitán Spartaku ANATOLIJ NIKONCEV dává svůj dnešní gól, když si najel před branku přesně v okamžiku přihrávky Fjodorova a střelou z první nedal Hellbergovi šanci. Asistence: Dmitrij Višněvskij a Arťom Fjodorov.
20:45'
David Rundblad (Petrohrad) vrací nahozený kotouč soupeře do středního pásma.
20:15'
Petrohrad, stejně jako v úvodu zápasu, vyhrává úvodní buly a žene se do útoku.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 16:55.
Skončila první třetina, která nabídla velmi dobrý hokej. Oba týmy hrají na maximum a jedna akce střídá akci. Petrohrad měl parádní vstup do zápasu, ale góly začali dávat hosté. Domácí se prosadili až za stavu 0:2.
20:00'
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
17:49'
Oba týmy jsou již v plném počtu.
16:54'
Dmitrij Kagarlickij (Petrohrad) zkoušel z levé strany překonat Hudáčka, ten ale jeho střelu vyrazil, jenže jako ležící již nedokázal zareagovat na na druhé straně dorážejícího JAROSLAVA DYBLENKA. Asistence: Arťom Švec-Rogovoj a Dmitrij Kagarlickij.
15:49'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Maxim Gončarov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Sergej Plotnikov – 2 min., hrubost).
15:20'
Krátce a jednoduše – Petrohrad hraje hokej a Spartak dává góly...
14:23'
Svým prvním gólem v nové sezóně dává ANATOLIJ NIKONCEV svému týmu dvoubrankové vedení, když se dokázal prosadit na hranici brankoviště, kde tečuje puk po přihrávce z pravé strany. Asistence: Patrik Hersley.
13:58'
Domácí střídají, hostům se otevřel prostor na rychlý brejk, kdyby ale také nestřídali.
13:20'
Arťom Švec-Rogovoj (Petrohrad) ve svém první startu v dresu SKA podává zatím velmi dobrý výkon.
13:02'
Vladimir Tkačjov (Petrohrad) v podstatě jen nahazuje kotouč z pravé strany, ten získávají hosté, kteří vyhazují na zakázané uvolnění.
12:40'
SKA v útočném pásmu, Spartak se zatím ale velmi dobře brání.
12:09'
Hrálo se dlouho bez přerušení hry, k tomu došlo až nyní, při ofsajdu Petrohradu.
10:24'
Hraje se ve třetině Petrohradu, který po inkasovaném gólu jako by ztratil tempo.
09:07'
Tak tento gól Spartaku je již uznán, vypadalo to, že právě MARTINŠ KARSUMS dokázal tečovat před Hellbergem střelu od modré a puk končí v brance SKA. Asistence: Maxim Cyplakov a Maxim Gončarov.
08:45'
Andrej Kutějkin (Spartak Moskva) s pukem za vlastní brankou, následuje rozehrávka na pravou stranu.
08:28'
Alexandr Děrgačov (Petrohrad) trefuje od modré bránícího hráče, puk končí v rohu.
08:10'
Spartakovci každopádně ukázali domácím, v čem by dnes mohli být opravdu hodně nebezpeční.
06:48'
A gól neplatí! Martinš Karsums (Spartak Moskva) totiž přebral puk před modrou čárou, byl to milimetrový ofsajd.
06:48'
Pozor, rozhodčí ještě jde celou situaci prozkoumat na video.
06:48'
No vida, tak k čemu je domácím drtivý nástup do zápasu, když z druhé střely na branku inkasují! MARTINŠ KARSUMS zachytil puk na útočné modré, vyhl se obránci a střelou pod lapačku překonal z levé strany Hellberga.
06:27'
Po vyhraném vhazování se domácí drží v útočném pásmu.
05:30'
Úvodní pětiminutovka nabídla parádní hokej, doufejme, že tomu tak bude po celou dobu zápasu.
05:15'
Na druhé straně registrujeme nepřesnou střelu Nikonceva, z pravé strany.
04:46'
Maxim Karpov (Petrohrad) projel středem do útočného pásma, nahodil puk do rohu, hrají ale hosté.
04:18'
Petrohradští mají skvělý vstup do zápasu, v podstatě zatím soupeře nepouští přes červenou čáru.
03:50'
Július Hudáček (Spartak Moskva) zachycuje nahozený puk za vlastní brankou a rozehrává na pravou stranu.
03:30'
Vladimir Tkačjov (Petrohrad) to zkusil pohotově z pravé strany, Hudáček si pohlídal prostor u své levé tyčky.
03:10'
Petrohrad se po levé straně dostává do útočného pásma.
02:38'
Puk opouští ledovou plochu, hra přerušena, Petrohrad má velmi dobrý vstup do zápasu.
02:08'
Maxim Karpov (Petrohrad) vyzkoušel pozornost Hudáčka z levé strany, gólman Spartaku jeho střelu chytá.
01:45'
Július Hudáček (Spartak Moskva) dopaluje puk ze třetiny, ale domácí jsou bleskově zpět.
01:15'
Hudáček nyní vychytal Švece-Rogovoje, který si z pravé strany sjel před branku Spartaku.
00:55'
SKA s pukem ve středním pásmu, následuje nahození kotouče do třetiny Spartaku.
00:22'
Zakázané uvolnění Spartaku, hra se vrací před Hudáčka.
00:01'

SKA Petrohrad: Hellberg (Samonov) – Zub, Dyblenko, Rundblad, Tokranov, Rukavišnikov, Galeňuk, A. Bělov – Lehterä, S. Plotnikov, Tkačjov – Kagarlickij, Burdasov, Švec-Rogovoj – Koskiranta, Děrgačov, Karpov – Kablukov, Ketov, Marčenko – Kuzmenko.

Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – Hersley, Rylov, Kutějkin, D. Višněvskij, Grišin, Gončarov, Trišin – Daugavinš, Zubov, Fjodorov – Karsums, R. Hanzl, Chochlačov – A. Galimov, Nikoncev, Juňkov – Arkalov, Šablovskij, Cyplakov.

Rozhodčí: Naumov, Olenin – Kučava, Sivov.
Možná československá stopa v utkání

Robin HANZL (SPM)
SPARTAK MOSKVA
Spartakovci jsou na tom v tabulce Západní konference ještě hůře, než slavný petrohradský klub. Aktuálně jim patří až sedmá příčka, s šestibodovou ztrátou na svého dnešního soupeře. A jestli je v něčem na tom Spartak podobně, jako SKA, pak je to celkem bídná forma z posledních duelů. Moskevský klub totiž drží nelichotivou bilanci tří porážek v řadě a na výhru v normální hrací době čeká Spartak již téměř měsíc. Naposledy tak vyhrál 26. září doma nad Jekatěrinburgem, navíc fotbalově 1:0...
SKA PETROHRAD
Petrohrad se, jako vždy, drží opět ve špičce Západní konference, byť to zatím nějaká velká hitparáda v podání SKA zatím není. Hned šestice týmů, v rámci celé ligy, již nasbíralo více bodů, než bohatý klub z Petrohradu. Navíc se v posledních zápasech nepotýká Petrohrad zrovna se skvostnou formou... z sedmi posledních duelů vyhrál pouze dva (jednou v normální hrací době, jednou v prodloužení), hned pět zápasů Petrohrad prohrál, což není zrovna lichotivá bilance pro tento velkoklub.
Vítejte u online přenosu hokejového utkání základní části KHL, v němž SKA PETROHRAD přivítá na svém stadionu SPARTAK MOSKVA.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.