KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Soči : Red Star Kunlun - 3. listopadu 2019   15:00

Soči
Soči
17:22' Collins (Bertilsson, Ellis) • 19:22' Strömwall (Collins, R. Rosén)
5 895 diváků
Hrubec (45.–47. J. Smith) – T. Murphy, Sproul, D. Osipov, Šustr (A), G. Reinhart, Bartley – Wolski, Miller, Smith-Pelly – Kane, Brulé, Foo – Wong, Cracknell (C), Lockhart – DeFazio, Werek, Palola.

Děkuji Vám za pozornost, přeji příjemný zbytek neděle a víkendu!

HC Soči vs Kunlun Red Star 2:0

Soči porazilo mezi domácími mantinely Kunlun 2:0, přičemž tak zapsalo čtvrtou výhru v řadě.

Šňůra úspěchů Red Star naopak skončila.

Na střeleckou listinu si našli cestu útočníci Sean Collins, Malte Strömwall (druhý jmenovaný skóroval při přesilovce). Brankář Ivan Nalimov pochytal všech 19 střeleckých pokusů soupeře.
59:51'
Posledních devět vteřin utkání se odehraje ve čtyřech na obou stranách.
59:51'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Trevor Murphy – 2 min., podrážení).
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:42'
Hrubec zůstává na střídačce, důležité vhazování po levici Nalimova.
58:42'
Oddechový čas pro hosty.
58:42'
Vyloučení v týmu HK Soči (Malte Strömwall – 2 min., vražení na hrazení).
57:05'
Kunlun měl ve třetí třetině tři přesilové hry, přesto zapsal za celých 17 minut pouze pět střel na bránu...
56:51'
56:33'
Kdepak. Pobyt v útočném pásmu od Red Star sice ano, avšak střelba na bránu chybí.
54:51'
Sedmá početní převaha Kunlunu, vhazuje se po pravé ruce Nalimova.
54:51'
Vyloučení v týmu HK Soči (Dmitrij Archipov – 2 min., podrážení).
53:16'
Střely na bránu: 24 – 15
52:16'
Sedm minut a 44 vteřin do konce třetí třetiny, na vhazování po pravici Hrubce je Kaletnik a Smith-Pelly.
52:16'
Hrubec přikryl touš pod svou lapačku, následuje poslední reklamní přestávka.
50:34'
Collins se zleva dostal za obranu soupeře, následný bekhendový blafák ovšem nedotáhl do úspěšného konce – Hrubec jej zastavil.
49:55'
Krátce před polovinou třetí třetiny svítí na výsledkové tabuli i nadále skóre 2:0 pro Soči.
48:20'
Početní výhody Red Star, to je dnes doslova mizérie.
48:17'
46:17'
U Hrubce se pravděpodobně jednalo pouze o nějakou závadu na výstroji...
46:17'
Střídání v týmu Red Star Kunlun: ze hřiště odchází Jeremy Smith, přichází Šimon Hrubec.
46:17'
Šestá přesilovka Kunlunu začne až po reklamní přestávce.
46:17'
Vyloučení v týmu HK Soči (Vladislav Kaletnik – 2 min., sekání).
44:57'
V bráně Red Star došlo při přerušení hry překvapivě k výměně gólmana. Těžko říci proč...
44:57'
Střídání v týmu Red Star Kunlun: ze hřiště odchází Šimon Hrubec, přichází Jeremy Smith.
44:28'
44:24'
Bartley vystřelil od modré čáry zprava, Nalimov vyrazil puk levým betonem před sebe.
42:28'
Už pátá dnešní přesilová hra pro Kunlun. Dostanou se jeho hokejisté na dostřel?
42:28'
Vyloučení v týmu HK Soči (Dmitrij Archipov – 2 min., držení).
41:58'
Miller střílel od pravého mantinelu nepřesně, Nalimov tedy zůstal bez práce.
40:42'
Chyba od Kunlunu při rozehrávce, Hrubec ale svůj tým podržel.
40:01'
Hokejisté Soči a Kunlunu jsou zpět na ledě, závěrečná dvacetiminutovka je tady za několik málo okamžiků.

Po 2. třetině:

Máme za sebou čtyřicet minut. Prostřední dějství nabídlo poněkud ospalou podívanou, zejména v jeho druhé polovině jsme neviděli de facto vůbec nic. Nadále tedy platí skóre 2:0 pro Soči.
40:00'
39:01'
Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.
37:54'
Krikunov útočil po pravé straně, avšak příliš nepochodil. Obrana Red Star byla dobře zorganizovaná.
36:02'
Tři minuty a 58 vteřin do konce druhé třetiny, vhazuje se po levé ruce Hrubce mezi hole Kaletnika a Kanea.
36:02'
Hra přerušena pro hru vysokou holí, před námi je reklamní přestávka.
33:48'
Zakázané uvolnění od Soči. Momentálně sledujeme asi nejklidnější fázi utkání.
32:11'
Střely na bránu: 18 – 11
31:01'
Odehráno 31 minut, Soči přitom vede mezi domácími mantinely nad Kunlunem stále 2:0.
30:35'
30:22'
Archipov se dostal za obranu soupeře, do úniku při oslabení, na Hrubce si ovšem nepřišel.
28:35'
Druhá přesilovka Kunlunu ve druhé třetině, celkově potom dnešní čtvrtá.
28:35'
Vyloučení v týmu HK Soči (Malte Strömwall – 2 min., podrážení).
28:01'
28:01'
Hra je přerušena, na řadu přichází reklamní přestávka.
27:51'
27:20'
Dvě nepřesné střely Murphyho od modré, Nalimov tak mohl zůstat v klidu.
26:06'
Postavení mimo hru ze strany Red Star.
25:51'
Třetí přesilová hra Kunlunu a vhazování po pravici Nalimova.
25:51'
Vyloučení v týmu HK Soči (Ilja Nazarevič – 2 min., krosček).
24:27'
Altybarmakjan se natlačil z pravé strany před bránu, zakončit se mu už ovšem nepodařilo.
23:20'
Icing v podání Soči, vhazovat se tak bude za okamžik před Nalimovem.
22:24'
Krátce po vhazování střílel zprava mezi betony Ellis, Hrubec připraven.
22:19'
Střelecký pokus Alexandrova od modré čáry, Hrubec v pohotovosti se svou lapačkou.
20:50'
První přerušení hry ve druhé třetině, Soči poslalo puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
20:01'
Obě mužstva se vrátila zpět na ledovou plochu, druhá část začne za malou chvíli.

Po 1. třetině:

Dlouho to vypadalo, že skóre bude po úvodní periodě bezbrankové. Soči ale v závěru, v rozmezí dvou minut, vstřelilo dva góly a má tedy nakonec náskok 2:0. Skórovali útočníci Sean Collins, Malte Strömwall.
20:00'
19:22'
Soči právě vstřelilo branku!
Využitá přesilovka, domácí hokejisté mají dvougólové vedení! Po velmi pohledné kombinaci se trefil bez přípravy zleva MALTE STRÖMWALL. 2:0! Asistence: Sean Collins, Robert Rosén.
19:01'
Ohlášena poslední minuta úvodní periody.
18:17'
V pořadí třetí početní výhoda Soči, předchozí dvě byly hodně špatné.
18:17'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Denis Osipov – 2 min., podrážení).
17:22'
Čas 17:22, domácí hokejisté otevírají skóre utkání! Po nahození Bertilssona od modré uspěl dorážkou z těsné blízkosti zleva SEAN COLLINS. 1:0! Asistence: Simon Bertilsson, Morgan Ellis.
16:39'
15:40'
Přesilovky jsou zatím dnes na obou stranách chabé.
14:39'
Druhá přesilová hra pro Red Star, vhazuje se po pravé ruce Nalimova.
14:39'
Vyloučení v týmu HK Soči (Jurij Alexandrov – 2 min., podrážení).
13:06'
Střely na bránu: 5 – 5
12:58'
Zpět do akce! Vhazování po levici Nalimova, souboj zde obstarávají Tomilin a Miller.
12:58'
Dobrá šance pro Kunlun! Bekhendem to zkoušel z těsné blízkosti Kane, zakončení mu ale moc nesedlo. Následuje reklamní přestávka.
12:46'
11:47'
Také nyní se Soči při početní převaze příliš nedaří.
10:46'
Druhá početní výhoda pro Soči, vhazuje se po levé ruce Hrubce.
10:46'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Andrej Šustr – 2 min., sekání).
10:28'
09:29'
Začíná druhá část z trestu Paloly. Soči sice drželo dlouho útočné pásmo, pro Hrubce ale dosud žádná práce.
08:28'
Konec reklamní přestávky, Lugin a Werek v souboji na vhazování po levici Hrubce.
08:28'
Po reklamní přestávce uvidíme první dnešní přesilovku také na straně Soči.
08:28'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Olli Palola – 2 min., sekání).
07:40'
06:41'
Polovina z trestu Vorobjova je pryč, Soči se zatím brání s velkým přehledem.
05:40'
Red Star si zahraje první přesilovou hru dnešního utkání. Vhazuje se po pravé ruce Nalimova.
05:40'
Vyloučení v týmu HK Soči (Kirill Vorobjov – 2 min., hákování).
04:15'
Od pravého mantinelu nahazoval na bránu Sproul, Nalimov měl přitom nečekaně problémy zkrotit kotouč.
04:02'
Neúspěšná snaha Kunlunu o přechod do útočného pásma, čároví odpískali postavení mimo hru.
02:55'
Oba týmy v plném počtu.
02:48'
Zakázané uvolnění v podání Red Star, vhazovat se tedy bude za malý moment opět v jeho obranné zóně.
01:54'
Ellis vyzkoušel Hrubcovu pozornost střelou od modré z pravé strany.
00:55'
Sledovat budeme hru ve čtyřech. Vhazování po pravici Nalimova.
00:55'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HK Soči (Alexej Petrov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Wojtek Wolski – 2 min., hrubost).
00:55'
Šustr vystřelil od modré čáry zleva, Nalimov měl připravenou svou rukavici.
00:25'
První útočná akce patřila Kunlunu, pro Nalimova ale žádné nebezpečí.
00:01'
Do středového kruhu se na úvodní vhazování staví Rosén a Miller, jdeme na to!
Hymny jsou minulostí, duel mezi Soči a Kunlunem co nevidět odstartuje.
Oba týmy máme nastoupeny na modrých čarách, zazní čínská a ruská státní hymna.
Startující brankáři
(Statistiky: KHL sezona 2019-2020)

SOC: Ivan Nalimov – 25 let, RUS
→ Z:4 V-P:1-3 PR:2.25 %ÚS:92.2

KUN: Šimon Hrubec – 28 let, CZE
→ Z:12 V-P:5-7 PR:2.37 %ÚS:92.2

HK Soči: Nalimov (Šikin) – Bertilsson, Ellis, A. Petrov (C), Pogorišnyj, J. Alexandrov, K. Vorobjov, Nazarevič – Collins (A), R. Rosén, Strömwall – Krikunov (A), Dugin, Šmeljov – Lugin, Kaletnik, Altybarmakjan – Archipov, Tomilin, Mosaljov – Starkov.

Red Star Kunlun: Hrubec (J. Smith) – T. Murphy, Sproul, D. Osipov, Šustr (A), G. Reinhart, Bartley – Wolski, Miller, Smith-Pelly – Kane, Brulé, Foo – Wong, Cracknell (C), Lockhart – DeFazio, Werek, Palola.

Rozhodčí: Anton Gofman, Andrej Rogačjov – Nikita Viljugin, Gleb Lazarev.
Příjemné nedělní hokejové odpoledne! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování KHL, konkrétně u utkání mezi týmy HC Soči a Kunlun Red Star.

Šimon Hrubec (KUN) – brankář, 28 let, CZE
Andrej Šustr (KUN) – obránce, 28 let, CZE
Dávid Bondra (KUN) – pravé křídlo, 27 let, SVK
KUNLUN RED STAR

(bilance 12-10-2, 9. místo na Východě)

Kunlun Red Star vyhráli už pět utkání v řadě za sebou, na ledě Soči zakončí pětizápasový trip.

Ve čtvrtek triumfovali na hřišti Torpeda Nižnij Novgorod těsně 2:1. Brankář Jeremy Smith se zaskvěl, když předvedl celkem 41 úspěšných zákroků, inkasoval potom pouze jednou.
HC SOČI

(bilance 8-11-5, 9. místo na Západě)

HC Soči budou bojovat proti Kunlunu o čtvrtou výhru v řadě, současně zakončí sérii tří zápasů doma po sobě.

Naposledy v pátek porazili lotyšské Dinamo Riga 3:2. Hattrickem se zde blýskl útočník Robert Rosén, vítěznou trefu přitom obstaral 31 vteřin před koncem třetí třetiny.
V neděli 3. listopadu má KHL na svém programu celkem pět zápasů.

Zde budete moci sledovat utkání mezi dvěma týmy z odlišných konferencí, když HC Soči přivítají čínský Kunlun Red Star. Úvodní vhazování tohoto duelu bude v Bolšoj Ice Dome vhozeno v 15:00!

Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování Kontinentální hokejové ligy!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.