KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vitaz : Red Star Kunlun - 27. října 2019   15:00

Vitaz
Vitaz
25:22' Jormakka (P. Černov) • 32:23' A. Sjomin (Makejev, M. Aaltonen)
2:4
(0:2, 2:1, 0:1)
Red Star Kunlun
02:56' Miller  (Yip, Brulé) • 10:17' Miller  (Yip, T. Murphy) • 39:26' Miller   • 51:12' Werek
Vitaz

Viťazu se sice podařilo dvougólové manko dorovnat, ale ještě před druhou přestávkou se prosadili hosté, kteří ve třetí části navýšili vedení zpět na dvě branky. Na to už Viťaz nenašel odpověď a doma tak prohrál 2:4

Česká a slovenská stopa

David Bondra (KUN) – (0+0), 2 střely, 12:43
Andrej Šustr (KUN) – (0+0), 4 střely, 19:57
59:29'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Trevor Murphy – 2 min., podrážení).
55:50'
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Daniil Pylenkov – 2 min., hrubost).
53:30'
Další střela, kterou Ježov musel likvidovat z mezikruží. Viťazu přesilovka nevychází.
53:00'
V oslabení ujel Lockhart stíhaní soupeřem, který mu nedal klid pro zakončení.
52:37'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Dávid Bondra – 2 min., nedovolené bránění).
52:24'
Red Star stále útočí a odmítají pouze bránit. O to bude mít Viťaz těžší úkol.
51:12'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Tak se to hostům povedlo a teď bude na domácích, co s nepříznivým výsledkem udělají. ETHAN WEREK se dostal za obranu soupeře a střelou pod vyrážečku překonal Ježova.
50:33'
Mezi tři protihráče si to namířil Nättinen, ale puk mu těsně před střelou ujel z hole.
50:10'
Kunlun se rozhodně nechce jen bránit a snaží se těsné vedení pojistit další brankou.
48:11'
Domácího brankáře se snažil překvapit nenápadnou střelou z minusového úhlu DeFazio, ale tomu se puk před branku dostat nepodařilo.
47:44'
Za dalším vyhozením přispěchal Jevsejenkov, který se pokusil o rychlou rozehrávku až na útočnou modrou.
46:11'
Obranné čtyřce Kunlunu se zatím daří držet hru v bezpečné vzdálenosti od Smitha.
45:46'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Adam Cracknell – 2 min., nedovolené bránění).
43:26'
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Nikita Komarov – 2 min., vysoká hůl).
42:44'
Domácí přehnali svou aktivitu a budou potrestáni dvěma minutami. Rozhodčí zatím ponechává výhodu.
40:01'
40:00'
39:26'
Hosté si berou ztracené vedení zpět a k tomu ANDREW MILLER, který překonal Ježova střelou z mezikruží zkompletoval hattrick.
39:00'
Běží poslední minuta druhé třetiny.
38:29'
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Alexandr Sjomin – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Cory Kane – 2 min., hrubost).
38:29'
Nyní se Foo dostal až před Ježova, kterého se marně snažil roztáhnout a poslat puk mezi jeho betony.
38:21'
Žádnému z týmů se nedaří přejít do útoku, hra se pouze přelévá ze strany na stranu.
36:31'
Nyní už musel zasahovat Ježov, který přes clonu vytěsnil skrytou střelu od modré čáry.
35:33'
Po objetí celé třetiny se pokusil pálit Kane z otočky, ale střela na domácí branku neprošla.
32:23'
Viťaz právě vstřelil branku!
Je srovnáno! Přečíslení tři na jednoho řídil z levého křídla Makejev, který dostal puk za ležícího obránce na ALEXANDRA SJOMINA, jenž sklepl puk za brankovou čáru. Asistence: Alexej Makejev a Miro Aaltonen.
30:34'
Kunlun přidal na pohybu a hned se dostal do zajímavých příležitostí, ale Ježov zatížen příliš nebyl.
28:16'
Do úniku se dostával Arťuchin, ale ten byl během chvíle svírán třemi hráči Red Star.
27:20'
Domácí osvěženi brankou stále kombinují a tlačí se za vyrovnáním.
25:51'
Aaltonen se šikovně protáhl až před branku Red Star, kde jej z druhé vlny podpořil dorážející Sjomin.
25:22'
Tak přeci jen je domácí snažení odměněno brankou. Že to jde jednoduše ukázal nyní PEKKA JORMAKKA, který se za jízdy napřáhl k tvrdé střele, která prošla za dosud nepřekonaného Smitha. Asistence: Pavel Černov.
23:08'
O něco aktivnější působí domácí Viťaz, která se veškeré úsilí nemůže dostat ke střele, kterou by ohrozila Smitha.
21:53'
Individuální jízdou se Wong dostal až do prostoru mezikruží, odkud mířil nepřesně k pravé tyči. Na kotouči jsou nyní domácí.
20:51'
Puk zastavil v levém rohu Makejev, zvedl hlavu a okamžitě si všiml na malou chvíli volného Aaltonena, který z první Smitha nepřekonal.
20:01'
První třetina je za námi a o něco klidnější odcházejí do šaten hostující Red Star. Kunlun si vybojoval dvoubrankové vedení, které se Viťaz bude pokoušet smazat.
20:00'
19:00'
V útočném pásmu si obranu zkusil obhodit Werek, ale hráči Čechova se nenechali ošálit.
18:03'
Další zaváhání, tentokrát na modré čáře. Do útoku mohl podél hrazení vyrazit Petrakov, ale tomu se přes těsnou obranu nepodařilo dostat ke střele.
17:49'
Domácím se podařilo vyhodit a rozehrávat zpoza vlastní branky bude Sproul.
16:56'
Velká chyba přesilové formace při rozehrávce z obranné třetiny! V ní zachytil kotouč Aaltonen, který se už dostat mimo úhel, ale zadovkou našel mezi kruhy zcela volného Makejeva, který z první nastřelil pouze výstroj Smitha.
16:07'
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Jevgenij Arťuchin – 2 min., držení).
16:00'
Larčiněv se dostal do srážky se soupeřem a nejspíš se udeřil do oblasti ucha, hra pokračuje.
15:51'
Jormakka se dostal ze střelecké pozice, tak alespoň posunul puk, který si ale převzali hosté.
14:44'
Domácí se dostali do přečíslení dva na jednoho, ale po chvíli byl Grebenščikov dohnán. Po přihrávce před pravou tyč mu žabička z hole Byvalceva přeskočila čepel.
13:16'
Řadou přihrávek Kunlun uvolnil na vnitřní straně levého kruhu Lockharta, který po zpracování rychle pálil k pravé tyči, dobrý zákrok Ježova.
12:21'
Rozjetý útok hostí byl zastaven čárovým rozhodčím, ofsajd.
10:17'
Po vyhození domácích zavezl puk do útočné třetiny Yip, jenž si udělal prostor na pravém křídle. Jeho následnou střelu vyrazil Ježov na levý kruh, kde měl prostor pro dorážku nepokrytý ANDREW MILLER. Asistence: Brandon Yip a Trevor Murphy.
10:05'
Hosté nevyužívají velkého prostoru a pouze volí střely ze střední vzdálenosti.
09:38'
Po příklepu pálil bez přípravy Murphy, jehož prudkou ránu schytal Lajunen. Ten s bolestivou grimasou odjel na střídačku.
09:23'
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Alexej Byvalcev – 2 min., sekání).
08:15'
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Jegor Voronkov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Ethan Werek – 2 min., hrubost).
08:14'
Další strkanice u branky Ježova a nyní to už bude za dvě minuty na obou stranách.
08:04'
Petrakov se pokusil podržet hru v útočném pásmu, ale tam si na něj brzy došlápl Werek.
06:54'
Šikovnou střelu teď vyslal Osipov, jehož projektil Ježov vůbec neviděl. Brankář Viťazu zasáhl lapačkou na poslední chvíli.
05:57'
Vracející Golovkov musel spěchat za vyhozeným pukem, protože ho stíhal Cracknell.
04:49'
Naopak na druhé straně musel zasahovat Smith proti zakončení Jevsejenkova, jenž si přebral kotouč po zpětné přihrávce.
04:22'
Hosté se snažili prokombinovat ke střele, ale Ježov zůstal bez práce.
03:14'
Z pravé strany si nebezpečně sjížděl Grebenščikov, jehož střelu zápěstím vyrazil Smith na levou stranu kluziště.
02:56'
Domácí inkasují a celek Kunlunu jde do vedení. Yip z levého rohu našel průnikovou přihrávkou mezi kruhy zapomenutého ANDREWA MILLERA, který si potáhl puk až k pravé tyči, kde překonal domácího Ježova. Asistence: Brandon Yip a Gilbert Brulé.
00:01'

HC Viťaz Moskevská oblast: I. Ježov (Kočetkov) – Jevsejenkov, Pylenkov, Katičev, V. Lajunen, Golovkov, Voronkov, Stasenko – A. Sjomin, M. Aaltonen, Makejev – Jo. Nättinen, Byvalcev, Grebenščikov – Jormakka, P. Černov, Laričev – Petrakov, N. Komarov, Arťuchin.

Red Star Kunlun: J. Smith (Hrubec) – T. Murphy, Sproul, Šustr, D. Osipov, Fram, G. Reinhart – Yip, Brulé, Miller – Kane, Foo, Wong – Lockhart, Bondra, Cracknell – Palola, DeFazio, Werek.
Československá stopa v utkání

Jakub Jeřábek (VTZ)
Šimon Hrubec (KUN)
Andrej Šustr (KUN)
Dávid Bondra (KUN)
Viťaz se momentálně nachází v Západní konferenci na 3. místě se 31 body a skóre 51:37. V posledním zápase zavítal na led Ufy, odkud si ale přivezl pouze prohru 1:2 po prodloužení.
Kunlun zažívá hodně špatný start sezóny, protože aktuálně je ve Východní konferenci na posledním 15. pozici se 20 body a skóre 45:53. V posledním zápase si ale vylepšil chuť, když vyhrál na ledě druhého Omsku 3:0.
V dalším zápase KHL se proti sobě utkají týmy HC Viťaz Moskevská oblast a Red Star Kunlun. Naposled se spolu tato mužstva utkala v prosinci minulého roku na ledě Kunlunu, kde ale Viťaz zvítězil 3:1. Dnes se ale bude bojovat na ledě Viťazu. Tento Ledovyj dvorec nabídne kapacitu pro 5 500 diváků. Úvodní buly je naplánováno na 12:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.