Astana - Ufa | ONLINE | 14.1.2021 14:30 | KHL 2020/2021 | ŽIVĚ | iSport.cz

KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Astana : Ufa - 14. ledna 2021   14:30

Ukončeno
Astana
Astana
22:57' Paňukov (Frattin, Varone) • 28:15' Lilja (Videll, Dietz) • 29:03' Frattin (Orechov)
3:6
(0:1, 3:2, 0:3)
Ufa
Ufa
13:55' Larsen  (M. Granlund, Manninen) • 32:05' Manninen  (Kadějkin) • 37:50' Platt  (Naumenkov, Kugryšev) • 41:35' Alexejev  (Kugryšev, Kartajev) • 47:08' M. Granlund  (Hartikainen) • 58:01' Chochrjakov  
Astana
Sestavy:
Ortio (H. Karlsson) – Dietz (C), Makljukov, Samat Danijar, Heatherington, Blacker, Orechov, Gajtamirov, Musorov – Frattin, Varone, Paňukov – Lilja, Valk, Videll (A) – Michajlis, Sagadějev, R. Starčenko (A) – Petuchov, Gurkov, Asetov.
Ufa
Sestavy:
Tarasov (Metsola) – Panin (C), Larsen, Naumenkov, Koledov, Lisovec, Alexejev, Muchamadullin – M. Granlund, Manninen, Hartikainen (A) – Platt, Kadějkin, V. Žarkov (A) – Kugryšev, Kartajev, Amirov – Soloduchin, Baškirov, Chochrjakov – Gimatov.
Přenos se aktualizuje automaticky

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Československá stopa v utkání

Do dnešního souboje nezasáhl nikdo z Čechů a Slováků.
Střely na branku: 26 – 30
Je konec! Hostující Ufa nakonec díky povedené třetí třetině vítězí na ledě Barysu 6:3. Hned v úvodu závěrečné periody se prosadil Alexandr Alexejev. Další zásah navíc přidal po úniku Markus Granlund. Domácí Barys v závěru dnešního souboje ještě zariskoval a odvolal brankáře. Do prázdné branky se však v oslabení trefil Pjotr Chochrjakov.
Konec zápasu.
59:37'
Hosté v plném počtu.
59:32'
Curtis Valk si ještě sjel na přihrávku do středního pásma, jenže se nedokázal prosmýknout kolem obránce a už vůbec nezakončil.
59:02'
Ani domácí hráči už se nikam neženou. Hokejisté Barysu sice hrají s pukem na hokejkách, ale nemají moc prostoru na kombinaci s ním.
58:01'
Ufa právě vstřelila branku!
Hosté definitivně potvrzují svůj triumf! PJOTR CHOCHRJAKOV ujel ve vlastním oslabení a trefil prázdnou branku! Bez asistence.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:37'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Markus Granlund – 2 min., sekání).
57:34'
Ortio si dal dobrý pozor na prudké zakončení od modré čáry. Domácí brankář však kotouč skvěle viděl a bez problémů jej vyrazil do rohu kluziště.
57:02'
Jevgenij Lisovec se na levé straně zbavil obránce, výborně se prosmýkl do útočného pásma, ale už nedokázal přihrát na spoluhráče v bílém dresu.
56:29'
Ortio se výborně přesunul proti tvrdé ráně z pravé strany a schoval puk do lapačky. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
56:12'
Jevgenij Lisovec dostal domácí zadáky pod tlak a vybojoval puk pro Ufu. Hráči hostujícího celku však kombinací nenašli nikoho ze spoluhráčů.
55:32'
Teemu Hartikainen si sjel na výbornou přihrávku na pravou stranu útočného pásma, odkud zakončoval forhendem, ale jeho pokus minul branku!
55:10'
Curtis Valk poslal přihrávku na levé křídlo pro Jesseho Blackera. Druhý jmenovaný se dokonce dostal do zakončení, ale minul zadní tyčku.
54:33'
Jegor Petuchov si sjel na přihrávku na levou stranu, odkud zakončil forhendem, jenže jeho pokus skončil na betonu připraveného brankáře Tarasova.
54:12'
Nikita Michajlis střílel od levého mantinelu, nicméně jeho pokus mířil přesně do prostoru, kde stál brankář Tarasov. Vhazovat se bude po jeho levici.
53:37'
Vjačeslav Soloduchin projel po pravém křídle do prostoru před brankou, ale jeho pobídka bekhendem skončila v prostoru, kde kralovala obrana.
53:09'
Vjačeslav Soloduchin projel s pukem na čepeli do útočného pásma, ustál souboj s obráncem a přihrál na modrou čáru. Ufa bez problémů šetří čas.
52:34'
Hostující brankář si dal pozor na mezírku u své levé tyčky. Tarasov se na tyč natlačil ramenem a připsal si další důležitý zákrok. Vhazuje se po jeho levici.
52:13'
Hosté v plném počtu.
51:20'
Barysu se během přesilové hry vůbec nedaří. Domácí celek se prakticky není schopen usadit před brankou hostující Ufy.
50:13'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Teemu Hartikainen – 2 min., vysoká hůl).
50:10'
Do konce dnešního souboje zbývá posledních deset minut a hostující Ufa si zatím bez problémů drží své vedení. Barys se prakticky nedostává do šancí.
49:31'
Nikita Michajlis si sjel na přihrávku na levou stranu, ale důrazný Jevgenij Lisovec jej vynikajícím důrazným hitem poslal na hrazení.
49:22'
Dmitrij Kugryšev dostal prudkou přihrávku na pravé křídlo, projel s kotoučem do útočného pásma, nicméně jeho projektil vůbec netrefil branku.
48:34'
Pavel Koledov se na opačné straně ledové plochy krásně vyhnul obránci a zakončil forhendem. Jeho pokus však prosvištěl těsně vedle levé tyčky.
48:12'
Eduard Gimatov zajel s kotoučem za branku hostující Ufy a počkal na vystřídání svých spoluhráčů. Čerstvé síly pouští na ledovou plochu i hostující kouč.
47:43'
Dillon Heatherington vypálil od modré čáry, nicméně proti jeho zakončení vystoupil jeden z hokejistů Ufy, který puk dokázal srazit až k hrazení.
47:08'
Ufa právě vstřelila branku!
Ufa přidává svou pátou branku a odskakuje na rozdíl dvou zásahů! Přihrávku do úniku dostal MARKUS GRANLUND, který zakončil mezi betony domácího brankáře! Asistence: Teemu Hartikainen.
46:42'
Hosté v plném počtu.
46:03'
Ufa se usadila v útočném pásmu, kde hosté předvedli rychlou kombinaci, nicméně obrana Barysu kotouč rychle získala. Tato přesilovka se kazašskému celku vůbec nedaří.
45:32'
Tarasov si dal pozor na prudké zakončení od modré čáry. Hostujícímu brankáři kotouč nejprve vypadl, ale následně jej skvěle zalehl.
45:02'
Ufa se hned v úvodu oslabení dostal k volnému kotouči v obranném pásmu a Kugryšev puk bez váhání poslal přes celé kluziště za klec Barysu.
44:42'
Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Pavel Koledov.
44:12'
Nikita Michajlis projel středem ledové plochy do útočného pásma, poslal přihrávku na Curtise Valka, jehož pokus letící nad ledem brankář vykopl betonem.
43:28'
Tarasov si skvěle povyjel proti Curtisi Valkovi. Domácí hokejista zkusil zakončení zápěstím do horního rohu, ale brankář Ufy jeho pokus schoval v lapačce.
43:12'
Phil Varone si sjel na přihrávku na levou stranu, kde se dobře zbavil napadajícího soupeře, ale jeho následné zakončení forhendem minulo branku.
42:31'
Jesse Blacker ustál souboj za brankou soupeře, kde poslal na mantinel obránce v bílém dresu a ještě dokázal rozehrát. Zakončující Nikita Michajlis však netrefil branku.
42:10'
Barys se po pravé straně dostal do útočného pásma, kde se domácí snaží o rychlou odpověď. Hokejisté v modrém se zatím nedostávají do zakončení.
41:35'
Ufa právě vstřelila branku!
Ufa se dostává do vedení! Hostující celek tentokrát dokázal udeřit po rychlé akci. Moře prostoru dostal v útočném pásmu ALEXANDR ALEXEJEV, který ještě vykoupal brankáře a poslal puk do sítě! Asistence: Alexandr Kugryšev, Vladislav Kartajev.
41:12'
Jevgenij Lisovec dostal přihrávku do středního pásma, nicméně nikdo v bílém dresu jeho akci nepodpořil. Barys díky pozorné obraně získal puk.
40:34'
Alichan Asetov projel po pravé straně do útočného pásma, ale obránce v bílém dresu jej skvěle odstavil od kotouče. Pokračuje se ve velkém boji.
40:10'
Barys uspěl na úvodním vhazování třetí třetiny. Kazašský celek se ihned vydal do útoku, ale nikdo v modrém dresu se nedostal ke střele.
40:01'
Začala třetí třetina.
Další třetina začne přibližně v 16:15.
Střely na branku: 17 – 20
V prostřední části dnešního souboje jsme sledovali brankové hody! Domácí Barys vstoupil do druhé části skvěle a hned v jejím úvodu vyrovnal Paňukov. Domácí poté hráli přesilovku 5 na 3, kterou proměnil Lilja a v pokračující klasické převaze udeřil ještě Michajlis. Za Ufu poté z protiútoku snížil Manninen a v přesilovce vyrovnal Platt.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:32'
Curtis Valk nahodil puk do útočného pásma, jenže jeho pobídka se od zadního mantinelu odrazila jen do prostoru, kde byli hosté.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:33'
Eduard Gimatov projel s pukem do středního pásma, nahodil jej do pásma útočného, nicméně nikdo v bílém dresu Ufy mu nepřijel pomoci.
38:12'
Grigorij Panin vybojoval volný kotouč ve středním pásmu a ihned rozehrál na pravou stranu. Jeho pobídka skončila u hráče v modrém dresu.
37:50'
Ufa právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno! Hostující Ufa našla odpověď na zásahy domácího celku také v početní převaze! Od modré čáry střílel Teemu Hartikainen, jehož pokus GEOFF PLATT protečoval za záda Ortia! Asistence: Michail Naumenkov, Dmitrij Kugryšev.
37:10'
Jegor Petuchov ujel soupeřům v oslabení, dostal se do útočného pásma a přihrál na Gajtamirova, jehož pokus nemířil mezi tři tyče.
36:12'
Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Darren Dietz – 2 min., napadení).
36:12'
Před brankou Ufy se nyní strhla menší potyčka! Darren Dietz to zbytečně přehnal s agresivitou a pustil se do Kugryševa.
35:44'
Curtis Valk vybojoval puk ve vlastním pásmu, ale vyhozením o mantinel jej poslal mimo hrací plochu. Sudí nařídili vhazování před klecí domácího Barysu.
35:14'
Dillon Heatherington nahodil puk ze středního pásma do pásma útočného, nicméně nikdo v modrém dresu se k jeho pobídce nedostal.
34:43'
Dmitrij Kugryšev vybojoval volný puk ve středním pásmu. Hostující hráč poté našel Lisovce, jehož nahození si domácí brankář Ortio s přehledem pohlídal.
34:12'
Dillon Heatherington vybojoval volný kotouč v rohu obranného pásma. Jeho vyhození bekhendem skončilo ve středním pásmu, ale tam puk získali hráči Ufy.
33:35'
Nikita Michajlis si sjel na zpětnou přihrávku mezi kruhy, odkud zakončil forhendem, ale jeho projektil skončil těsně vedle branky.
33:12'
Geoff Platt se skvěle otočil v rohu útočného pásma, přihrál na modrou čáru, odkud následně zakončil Geoff Platt, ale jeho dělovka skončila v lapačce brankáře.
32:45'
Šakir Muchamadullin projel za nahozením do útočného pásma, prodral se kolem obránce, nicméně jeho forhendová pobídka skončila mezi kruhy.
32:05'
Ufa právě vstřelila branku!
Hostující Ufa dokázala velmi rychle snížit! Hosté se dostali do přečíslení 2 na 1. Alexandr Kadějkin si sjel na přihrávku na levou stranu, poslal pobídku před branku a SAKARI MANNINEN bez problémů zakončil do branky! Asistence: Alexandr Kadějkin.
31:43'
Jesse Blacker si sjel na přihrávku na pravou stranu hrací plochy, odkud střílel zápěstím, ale jeho projektil skončil na boční síti domácí klece.
31:23'
Domácí celek si bez problémů drží své vedení a zatím nepouští Ufu do zakončení. Hokejisté Barysu jsou zatím pozorní a hrají aktivně.
29:03'
Barys právě vstřelil branku!
Další zásah na straně kazašského celku! Barys dokázal využít i pokračující přesilovku 5 na 4. Z vrcholu kruhy vypálil zápěstím MATT FRATTIN a krásně vymetl horní roh! Asistence: Valerij Orechov.
28:15'
Barys právě vstřelil branku!
Domácí Barys po krátké chvíli využívá přesilovku a otáčí vývoj dnešního souboje! Na nádhernou přihrávku do prostoru před branku si sjel JAKOB LILJA a tísněn obráncem překonal brankáře! Asistence: Linus Videll, Darren Dietz.
28:07'
Hosté budou hrát ve třech! Dvě minuty vražení na hrazení dostává Pjotr Chochrjakov.
28:00'
Hokejisté Ufy získali odražený kotouč v rohu obranného pásma a dokázali jej vyhodit přes všechny čáry za klec domácího Barysu.
27:37'
Poprvé v utkání se bude vylučovat. Dvě minuty za podrážení dostává Philip Larsen.
27:24'
Ortio musel znovu zasahovat. Domácí brankář se dobře přesunul proti zakončení z pravé strany a vykopl prudkou střelou betonem do rohu ledové plochy.
27:12'
Vladimir Žarkov si klepl o přihrávku na levou stranu útočného pásma, odkud pohotově střílel příklepem, ale domácí brankář jeho ránu vykopl betonem.
26:34'
Jevgenij Lisovec si udělal prostor v útočném pásmu a vyslal nebezpečnou střelu zápěstím. Domácí brankář Ortio jeho pokus do protipohybu skvěle vyrazil!
26:10'
Curtis Valk dotíral na brankovišti před klecí Ufy. Brankář hostujícího celku proti němu předvedl povedený zákrok lapačkou.
25:34'
Vjačeslav Soloduchin výborně napadal rozehrávku domácího celku v jeho obranném pásmu. Soloduchin dohrál obránce u hrazení, ale puk nezískal.
25:12'
Jevgenij Lisovec dojel vlastní nahození do útočného pásma. Hostující hráč následně nedokázal zadovkou najít dojíždějícího Platta.
24:44'
Anton Sagadějev se dostal z pravého křídla do útočného pásma, nicméně jeho pokus bekhendem prosvištěl kolem zadní tyčky Ufy.
24:12'
Geoff Platt projel do útočného pásma, kde se obloukem zbavil obránce, nicméně následný střelecký pokus poslal do rukavice připraveného Ortia.
23:41'
Dillon Heatherington objel branku Ufy, odkud přihrál k levému mantinelu, ale Phil Varone následným zakončením daroval Tarasovovi snadný zákrok.
23:20'
Ufa se drala vpřed středem ledové plochy, ale domácí Jesse Blacker tentokrát akci soupeře výborným zákrokem zastavil.
22:57'
Barys právě vstřelil branku!
Barys se po obrovské chybě Ufy v rozehrávce dočkal vyrovnání! Frattin sice z prostoru mezi kruhy trefil hůl obránce, ale KIRILL PAŇUKOV puk dorazil do sítě! Asistence: Matt Frattin, Phil Varone.
22:42'
Darren Dietz střílel od modré čáry, nicméně jeho dělovka příklepem mířila přímo na beton pozorného Tarasova. Hostující brankář pokračuje ve skvělém výkonu.
22:12'
Jesse Blacker dostal přihrávku na modrou čáru, odkud puk nahodil na branku soupeře, ale jeho pokus skončil na betonu připraveného brankáře.
21:35'
Grigorij Panin poslal přihrávku na pravou stranu, nicméně na jeho pobídku nedosáhl nikdo ze spoluhráčů. Pokračuje obraz hry z první třetiny.
21:02'
Vladimir Žarkov se mezi kruhy dostal k odraženému kotouči, měl moře času na zakončení, ale trefil jen hrudník připraveného brankáře!
20:45'
Tarasov si dal pozor na zakončení z pravé strany a připsal si další sebejistý zákrok. Brankář Ufy dnes zatím podává výborný výkon.
20:12'
Barys uspěl na úvodním vhazování druhé třetiny. Kazašský celek se ihned vydal do útoku, ale nikdo v modrém dresu se nedostal ke střele.
20:01'
Začala druhá třetina.
Další třetina začne přibližně v 15:20.
Střely na branku: 11 – 6
První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce může být spokojenější hostující Ufa. Favorit dnešního souboje přečkal v úvodu dobrou pasáž domácího Barysu. Hostující brankář Tarasov si připsal několik důležitých zákroků. Následně se po rychlé akci dokázal prosadit Philip Larsen. Do kabin se proto odchází za stavu 0:1.
20:00'
První třetina skončila.
19:27'
Geoff Platt se v útočném pásmu opřel do odraženého kotouče, ale jeho dělovka skončila vedle vzdálenější tyčky. Vypadá to, že první třetina už se dohraje za současného stavu.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:42'
Sakari Manninen projel s pukem na čepeli do útočného pásma, kde dokonce zakončil příklepem z pravého kruhu, ale Ortio jeho pokus vytěsnil.
18:10'
Valerij Orechov si sjel na přihrávku do středního pásma, kde si poradil se zpracováním, vyhnul se obránci, jenže už neměl dostatek sil na zakončení.
17:34'
Jevgenij Lisovec vyhodil puk z obranného pásma přes všechny čáry až na zakázané uvolnění. Vhazování se přestěhuje zpátky před branku Ufy.
17:12'
Nikita Michajlis dostal přihrávku na levou stranu, poslal přihrávku na modrou čáru, jenže Blacker puk pouze protečoval do prostoru, kde kralovali hosté.
16:34'
Jesse Blacker projel před branku hostující Ufy, dokonce si dokázal položit Tarasova, ale nakonec puk nedokázal zasunout do otevřené branky.
15:43'
Vjačeslav Soloduchin si sjel na přihrávku do útočného pásma, jenže důrazný Dillon Heatherington jej vynikající poziční hrou odstavil od puku.
15:12'
Jesse Blacker dojel přihrávku do rohu útočného pásma, zadovkou našel Varoneho, jenže jeho pokus prosvištěl kolem vzdálenější tyčky.
14:45'
Larsen na opačné straně opět zkoušel své střelecké štěstí, nicméně z dobré pozice vůbec netrefil branku. Ufa však po vstřelení úvodní branky pořádně pookřála.
14:12'
Temirlan Gajtamirov si sjel na přihrávku mezi kruhy, jenže na poslední chvíli mu jeden z obránců přizvedl hokejku a zamezil hráči Ufy v zakončení.
13:55'
Ufa právě vstřelila branku!
Ufa se z nenápadné akce dostává do vedení! Hostující celek předvedl svižný přechod do útoku. Na přihrávku na levou stranu si počkal PHILIP LARSEN a střelou zápěstím překonal brankáře! Asistence: Markus Granlund, Sakari Manninen.
13:26'
Nikita Michajlis dostal přihrávku do středního pásma, jenže si ukousl příliš velké sousto a nedokázal se protlačil mezi obránce v bílých dresech.
13:03'
Samat Danijar se v útočném pásmu opřel do odraženého kotouče, ale jeho dělovku Tarasov výborně viděl a znovu si připsal velmi snadný zákrok.
12:34'
Jevgenij Lisovec projel po pravé straně do útočného pásma, nicméně jeho dělovka z ostrého úhlu nemířila mezi tři tyče. Domácí zadáci získali kotouč.
12:00'
Tarasov si dal pozor na dělovku z pravé strany a připsal si dobrý zákrok. Brankář hostující Ufy zatím v první třetině podává koncentrovaný výkon.
11:34'
Ortio skvěle přečetl prudkou přihrávku před klec domácího celku a skvělým zákrokem kotouč doslova zalehl. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
11:12'
Geoff Platt vyhodil puk ven z obranného pásma, ale Barys odražený kotouč rychle vybojoval a opět se dostal zpátky do útoku. Zatím je to velký boj.
10:29'
Dillon Heatherington se z pravé strany výborně natlačil před branku domácího celku a v pádu se snažil překonat brankáře. Tarasov zatím odolává.
10:10'
Barys chtěl znovu překvapit hostující celek rychlým přechodem do útočného pásma, ale přihrávka na levou stranu byla moc prudká a skončila na zakázaném uvolnění.
09:22'
Phil Varone si na pravé straně útočného pásma výborně posunul puk kolem obránce a zakončil zápěstím. Tarasov jeho pokus vyškrábl ramenem do ochranné sítě!
09:10'
Blacker nahodil puk o hrazení do útočného pásma, ale tam opět nebyl nikdo z jeho spoluhráčů. Barys zatím spíše odevzdává kotouč soupeři.
08:34'
Eduard Gimatov vybojoval puk v rohu útočného pásma, odkud bekhendem přihrál mezi kruhy, nicméně na jeho pobídku nedosáhl nikdo v modrém dresu.
08:12'
Grigorij Panin dostal prostor na levé straně, prosmýkl se do útočného pásma, jenže jeho zakončení nemířilo mezi tři tyče.
07:31'
Hostující brankář vyjel za svou klec a zastavil nepovedené nahození domácího celku. Ufa tak může rozjet novou akci od své branky.
07:10'
Jakob Lilja poslal bekhendovou přihrávku do útočného pásma. Phil Varone se dokonce dostal až do zakončení, ale Tarasov v úvodu působí pevným dojmem.
06:30'
Až nyní se po dlouhých pěti minutách bez přestávky přerušuje hra! Jeden z domácích hráčů totiž nepřesnou přihrávkou poslal puk na zakázané uvolnění.
06:10'
Darren Dietz se ujal rozehrávky zpoza branky. Jeho pobídka směřovala na levé křídlo, ale Curtis Valk na prudkou pobídku nedosáhl. Zatím se hraje hodně opatrně.
05:34'
Zadáci hostující Ufy kombinují s kotoučem v obranném pásmu a čekají na kompletní dostřídání. Čerstvé síly posílá na ledovou plochu i domácí kouč.
05:10'
Pjotr Chochrjakov se po pravé straně tlačil do útočného pásma, jenže v klíčovou chvíli zapomněl kotouč za sebou a připravil Ufu o zajímavou akci.
04:35'
Alexej Makljukov se dobře vrátil do obranného pásma, kde se natlačil před jednoho z hráčů hostující Ufy a bez problémů jej odstavil od kotouče.
04:10'
Dillon Heatherington projel s pukem na čepeli do útočného pásma, kde se krásně zbavil obránce, ale jeho pokus se až k Tarasovovi nedostal.
03:27'
Jesse Blacker si sjel na přihrávku mezi kruhy, krásně si puk srovnal na čepeli, ale jeho dělovka skončila vedle vzdálenější tyčky!
03:12'
Philip Larsen dostal přihrávku na modrou čáru, odkud puk nahodil na branku soupeře, ale domácí brankář Ortio jeho pokus vyškrábl mimo tři tyče.
02:26'
Darren Dietz nahodil kotouč do útočného pásma, jenže nikdo v modrém dresu Barysu za jeho pobídkou nespěchal. Ufa tak může uklidnit hru.
02:02'
Tarasov si dal tentokrát dobrý pozor na nahození od modré čáry a bez problémů vyrazil puk pravým betonem někam k mantinelu.
01:27'
Hostující brankář má v úvodních minutách velké množství práce. Tentokrát na něj pálil Michajlis, jenže připravený Tarasov udržel kotouč mezi betony.
01:10'
Anton Sagadějev si sjel na přihrávku do útočného pásma a zakončil z pravé strany. Jeho dělovka skončila v lapačce připraveného brankáře Tarasova.
00:26'
Nikita Michajlis spěchal za nahozením do rohu útočného pásma, jenže si nepotykal se zpracováním a kotouč mu utekl k obránci v bílém dresu.
00:10'
Domácí hokejisté uspěli na úvodním vhazování dnešního souboje. Barys se ihned vydal do útoku, jenže nahození na levou stranu skončilo u soupeře.
00:01'
Utkání právě začalo.
Ještě před úvodním vhazováním zazní kazašská a ruská hymna.
Oba týmy už jsou na ledě. Barys bude hrát v modrém, zatímco Ufa oblékne bílou sadu.
Úvodní sestavy:

Barys Nur-Sultan: Ortio (H. Karlsson) – Dietz (C), Makljukov, Samat Danijar, Heatherington, Blacker, Orechov, Gajtamirov, Musorov – Frattin, Varone, Paňukov – Lilja, Valk, Videll (A) – Michajlis, Sagadějev, R. Starčenko (A) – Petuchov, Gurkov, Asetov.

Salavat Julajev Ufa: Tarasov (Metsola) – Panin (C), Larsen, Naumenkov, Koledov, Lisovec, Alexejev, Muchamadullin – M. Granlund, Manninen, Hartikainen (A) – Platt, Kadějkin, V. Žarkov (A) – Kugryšev, Kartajev, Amirov – Soloduchin, Baškirov, Chochrjakov – Gimatov..
Vzájemné zápasy

22.11.2020 Ufa – Barys 4:1
12.10.2020 Ufa – Barys 2.3 v prodloužení
Barys Nur-Sultan

Domácí Barys je na tom o něco hůře. Jediný kazašský celek v Kontinentální hokejové lize odehrál v letošním ročníku čtyřicet dva zápasů, ve kterých vybojoval čtyřicet devět bodů a patří mu osmá pozice Východní konference. Na devátý Novosibirsk má Barys k dobru sedm bodů. V posledním utkání doma prohrál 2:4 s Kazaní.
Salavat Julajev Ufa

Hostující celek odehrál v letošním ročníku Kontinentální hokejové ligy čtyřicet šest zápasů a vybojoval v nich padesát osm bodů. Ufa s tímto ziskem drží třetí pozici Východní konference. Ufu však brzdí slabší defenziva. Dosud inkasovala už 120 branek. V posledním duelu dokázala zvítězit výsledkem 3:2 na hřišti Novosibirsku.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi Barysem Nur-Sultan a Ufou. Duel startuje ve 14:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.


Články odjinud