KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čerepovec : Chabarovsk - 3. září 2020   18:00

Čerepovec
Čerepovec
02:39' Vicharev (Kapustin) • 04:07' Petunin (Karimov, Kara) • 39:10' Vovčenko (Petunin, Kodola) • 43:24' Kudako (J. Morozov, Kara) • 50:41' Sizov (Lalonde, Kodola) • 55:41' Kodola (Sizov, Kapustin)
6:4
(2:2, 1:2, 3:0)
Chabarovsk
Chabarovsk
03:03' A. Kuzněcov  (Ignatovič, Kacuba) • 18:19' A. Kuzněcov  (Kacuba) • 28:39' Golubev   • 38:14' V. Butuzov  (Kamalov)
Čerepovec
Podjapolskij (39. Šugajev) – Lalonde, Kudako, Provolněv, Vittasmäki, M. Chabarov, Adamčuk, Sizov, Karimov – Vicharev, Vovčenko, J. Morozov – Geraskin, Kapustin, Trubačjov – Kara, Petunin, Kodola – Kazakov, J. Jakovlev, Abdul.
Bondar, Lavrenťjev – Galimov, Kanifadin
Ledovyj dvorec, Čerepovec
1516 diváků
Chabarovsk
Kiseljov (Jevgrafov) – Sergijenko, Kamalov, V. Vasiljev, Korjagin, Alexandrov, Ignatovič, Zimin, Igošev – Kacuba, A. Kuzněcov, V. Butuzov – Fajzullin, Golubev, Polunin – Ivanov, Kapiturov, Gopjenko – Domničev, Raděnko, Fjodorov.

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
Československá stopa v utkání

Jindřich Abdul (CER) 0+0, 0 střel, čas na ledě 11:03
Máme za sebou zápas prvního kola ruské KHL, v němž Severstal Čerepovec potvrdil roli favorita, soupeře z Chabarovsku porazil vysokým skóre 6:4. Domácí to ovšem neměli vůbec lehké. V první třetině sice dvakrát vedli, ale hosté v obou případech srovnali. Ve druhé dvacetiminutovce dokonce sami vedli o dva góly. Jenže pak mladému týmu došly fyzické síly a začal dominovat Severstal. Jeden gól ještě stihl před druhou sirénou, další tři si nechal na poslední část.

Svěřenci kouče Razina si do tabulky připsali první a zasloužené tři body, avšak i výkon Chabarovsku bez řady důležitých hráčů stojí za pochvalu.
59:48'
Neděje se tak, kouč Amuru přijal porážku ještě před závěrečnou sirénou. Veli-Matti Vittasmäki čistým způsobem odzbrojil Fajzullina, zápas se dohrává za domácí bránou.
59:30'
Tak možná teď má kouč šanci sáhnout ke hře bez brankáře. Od pravého mantinelu vystřelil příklepem Sergej Ivanov, Šugajev zakročil lapačkou.
58:46'
Severstal zvládá poslední třetinu opravdu skvěle. Chytře vyřešil těžkou situaci Timur Karimov. Od modré čáry nahodil na bránu, Kiseljov byl nucen přerušit hru.
58:15'
Lze očekávat, že pokud Chabarovsk získá pevné místo v útočné třetině, tak že trenér Torgajev sáhne k powerplay. Zatím se to však nedaří.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:57'
Buly v útočném pásmu zvládl Kirill Kapustin na jedničku. Jenže Ignatovič pak příliš dlouho otálel s vyhozením, čehož využil Kara.
57:27'
Hlavní rozhodčí přerušil hru, měla v předbrankovém prostoru hostů trvala příliš dlouho. Navíc muži v pruhovaném ztratili pojem o kotouči.
56:49'
Vladislav Provolněv chytře počkal, až před branku najede více hokejistů. Pak nahodil, ale nepřesně, puk vysoko přeletěl bránu.
56:18'
Po opravdu velmi dlouhé době navštívil Amur útočné pásmo s pukem na holi. Konkrétně šlo o Kapiturova, který se dokonce dostal ke střele, ale obránce ji zbolokoval o ochranné sítě.
55:41'
Čerepovec právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Úchvatné sólo předvedl VLADISLAV KODOLA. Z vlastní obranné třetiny najel až do té útočné, a to po pravém mantinelu. Krásnou akci zakončil svižnou střelou přes Alexandrova do pravé šibenice. Asistence: Anton Sizov a Kirill Kapustin.
54:59'
Hokejisté v bílých dresech nemají síly. V každém souboji jsou o pomyslný krok pozadu, třetí část je jednoznačnou záležitostí Čerepovce.
54:08'
Bitva u levého mantineli v obranném pásmu Chabarovsku. Hosté plánovali přerušení hry, které by znamenalo vydechnutí, touš však chytrým způsobem vydoloval Geraskin.
53:55'
Veli-Matti Vittasmäki už chtěl střílet, ale přihrávku dostal na brusle. Než si stihl puk připravit, už u něj byl Polunin, proto raději přihrával.
53:28'
Do střední třetiny vystřelil kotouč Nikita Alexandrov. Dojet černou gumu chtěl Denis Golubev, velkou ztrátu na Provolněva nesmazal.
52:30'
Avšak hokej je nevyzpytatelná hra, stát se v může opravdu cokoliv a v tom je tento sport krásný. Defenziva Severstalu ovšem ve třetí částí působí velmi jistým dojmem.
52:16'
Hokejistům Amuru jako by snad chyběly fyzické síly. Hráči tohoto celku po ledě bruslí hodně ledabyle, chtělo by se říci bez chuti.
51:18'
Což se potvrzuje. Krátce po vstřeleném pátém gólu znovu najeli ve třech hráčích do útočné třetiny, Sergijenko raději vyhodil přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
51:10'
Amur pochopitelně musí zabrat. V předešlých minutách se pouze bránil, nyní ovšem ztrácí. Čerepovec určitě nebude chtít ubrat na aktivitě.
50:41'
Porada byla krátká a divákům v hledišti udělala velkou radost. Gól platí!
50:41'
Tak pozor, hlavní rozhodčí ještě bude celou situaci přezkoumávat. Důvodem je atak na hostujícího gólmana. Zkoumá se postavení útočícího hráče v brankovišti.
50:41'
Stalo se to, co bylo dlouhou dobu na spadnutí, Čerepovec se ujímá vedení! Obrovský tlak nakonec přetavil v branku ANTON SIZOV, pětadvacetiletý hokejista dorážkou poslal kotouč do prázdné brány. Asistence: Shawn Lalonde a Vladislav Kodola.
49:17'
Vladislav Kara zpomalil útočnou akci Severstalu, aby posléze svižným pasem oslovil Petunina. Ten místo poloodkryté branky trefil plexisklo.
49:05'
Jevgenij Kiseljov drží naděje Amuru na body. Dvaadvacetilý gólman musí neustále kmitat od jedné tyčy ke druhé, zatím úspěšně.
48:48'
Fanoušci jsou pochopitelně s hrou svých oblíbenců spokojení. Hlasitě je ženou za vedoucím gólem. Ten by mohl být v této fázi hry klidně rozhodujícím.
48:32'
Igor Geraskin abral rychlost a nikdo jej nedokázal zastavit. Ve finále akce nahrával před bránu, kde Kapustin těsně minul cílové zařízení.
47:58'
Tak až teď. Velkou bojovnost ukázal Daniil Fajzullin. Pravé křídlo druhé formace narazilo soupeře na mantinel, čímž ho dokonale odzbrojilo.
47:30'
Amur se ne a ne vymanit z defenzivní pozice. Ani Korjagin, ani Vasiljev nedokázali vyhodit touš do středního pásma, v obou případech zakročil Trubačjov.
46:27'
Bitva za Kiseljevovou svatyní o černou gumu. Tu nakonec vydoloval Deni Vicharev, jenž obtočil bránu, ale gól nevsítil.
46:05'
Druhá polovina přesilovky je pryč, hokejisté v bílých dresech měli co dělat, avšak situaci nakonec přestáli bez úhony.
45:40'
Chabarovsk musí bojovat s enormním tlakem. Obranná čtveřice bruslí s jazykem na vestě, Sergijenko jen těsně nedosáhl na riskantní nahrávku.
45:16'
Aktivita pokračuje. Od modré nahazoval Lalonde, kotouč se zastavil ve změti těl před brankou. Vovčenko o dorážku bojoval marně.
44:46'
Puk létá ze strany na stranu. Razinovu družina trápí podstatná věc, v přesilovce málo střílí. Kudako udělal před chvílí dobře, že to vzal na sebe.
44:30'
Pokračuje přesilová hra Čerepovce, protože vyrovnávací gól padl v první polovině Fjodorovova trestu. Černo-žluté se znovu usídlili v útočné třetině.
43:24'
Hala bouří, Čerepovec se soupeřem srovnává krok! Morozov zády k bráně přiťukl puk na hůl VADIMA KUDAKOVA, obránce z mezikruží mířil neomylně do pravého horního rohu! Asistence: Jegor Morozov a Vladislav Kara.
42:38'
Velká šance pro Čerepovec na vyrovnání! Daniil Fjodorov zasáhl soupeře vysokou holí do obličeje, ve kterém se navíc objevila krev, proto útočník dostává čtyřminutový trest.
42:16'
Domácí budou hrát početní převahu. Gólman Šugajev utekl na střídačku, aby umožnil nástup extra hráči. Hosté jsou pod velkým zámkem.
41:49'
Alexander Kuzněcov útočí na hattrick. Alespoň prozatím se ho nedočkal, výborné vypíchnutí puku zaznamenal Lalonde.
41:19'
Jevgenij Kiseljov musel být v pozoru. Z levé strany nejprve vykopl před sebe pokus Abdula, dorážka Jakovleva skončila ve výstroji.
40:38'
Ani útok Chabarovsku nepřinesl nic převratného pro Šugajevovu svatyni. Střela z nouze od modré v podání Kamalova minula cíl.
40:10'
Třetí třetina je v plném proudu, pojďme na ni! Úvodní buly zvládl Vovčenko z Čerepovce na výbornou, přechod do pásma byl o něco horší.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 19:48.
Bláznivé utkání pokračuje. Outsider z Chabarovsku se dostal ve 28. minutě poprvé v utkání do vedení, při vyloučení Kamalova skóroval v početní nevýhodě Denis Golubev. O deset minut později Chabarovsk získal dvoubrankový náskok, s koncem týmového trestu dorazil střelu Kamalova za záda brankáře Vladimir Butuzov. Čerepovec ovšem ještě dokázal najít v poslední minutě třetiny odpověď, na dostřel domácí vrátil centr elitní formace Daniil Vovčenko.
40:00'
39:10'
To je odpověď, jak se sluší a patří! Po pravé lajně najel do útočného pásma Vicharev, jenž kotouč naslepo servíroval před bránu. Našel Petunina, který rychlým pasem oslovil DANIILA VOVČENKA, ruský útočník skóroval bekhendovou střelou pod horní tyč. Asistence: Alexander Petunin a Vladislav Kodola.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:14'
Střídání v týmu Severstal Čerepovec: ze hřiště odchází Vladislav Podjapolskij, přichází Dmitrij Šugajev.
38:14'
Chabarovsk právě vstřelil branku!
Poprvé výsledek čítá rozdíl dvou gólů! Těsně před vypršením Vovčenkova trestu vystřelil Kamalov. Podjapolskij zasáhl maskou a vůbec nevěděl, kde je puk. Ten Vittasmaki přikopl k VLADIMIROVI BUTUZOVOVI, levé křídlo rozradostnilo fanouškovskou menšinu v hledišti. Asistence: Nikita Kamalov.
37:46'
Hosté využívají chvilkovou početní převahu k vydechnutí. Nikita Kamalov nikým neatakován mohl rozjet akce, raději však najel s kotoučem za vlastní bránu.
37:00'
Alexander Kuzněcov už je nějakou chvíli na ledě, spolu s dalšími čtyřmi spoluhráči vyvíjí snahu o probojování do útočné třetiny. Zatím marnou.
36:20'
Svěřenci kouče Torgajeva jako by zapomněli, že hrají v rovnovážném počtu. První, co Kamalov udělal, když získal puk, bylo vyhození přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
36:14'
Střídačka domácího mužstva se teď velmi špatně pochopila. Ne led v jednu chvíli naskočilo šest bruslařů. Trest odpyká Vovčenko.
35:37'
Puk létá zleva doprava, nikoliv na bránu. Až Denis Vicharev nakonec zkusil ránu od pravého mantinelu, do chrániče zasáhl dobře zakleknutého obránce.
35:20'
Který pokračuje, ačkoli se hraje už druhá minuta početní převahy. Jenže bez střel Čerepovec gólu dosáhne jen těžko.
34:45'
Klíčový úkol Daniil Vovčenko zvládl, vyhrál vhazování. Formace se rozestavila na svá místo, začíná kolotoč v obranné třetině Chabarovsku.
34:27'
Naprosto zbytečný zákrok Alexandera Kuzněcova. Dnes dvougólový forward dvakrát sekl soupeře přes ruce, třetí ránu už mu rozhodčí neodpustili.
33:48'
Takhle by to ovšem nešlo. Alexander Petunin neudržel brusle na útočné modré, s pukem jedoucí Kara ji překročil později. Postavení mimo hru.
33:10'
Ve tvářích domácích hokejistů je vidět zmar a bezmoc. Ale určitě ještě není nic ztracené, času na vyrovnání mají požehnaně.
32:50'
Chabarovsk pokračuje ve velmi aktivním pojetí hry. Byl to Polunin, kdo nabízel před prázdnou bránu puk Golubevovi, jenž trestuhodně minul.
32:17'
Alexander Gopjenko to už vymyslel o poznání lépe. Navázal na sebe dva protihráče, čímž uvolnil Kapiturova. Centr v dobré šanci minul.
31:49'
Hodně naivní snaha Sergeje Ivanova. Dvacetiletý mladík vzal akci na sebe, avšak proti třem protihráčům měl pramálo šancí na úspěch.
31:39'
Třetí útočná formace Čerepovce se před vhazováním domlouvala na signálu, jenž vzal ze své hned v úvodu. Petunin totiž buly prohrál.
31:18'
Centr první lajny Daniil Vovčenko ukázal své přednosti. Tělem odstavil Kuzněcova a zakončoval bekhendem jen do blokujícího Sergijenka.
30:28'
Hokejisté Čerepovce jsou viditelně rozhození. Igor Geraskin vyvinul snahu vyrovnat, jenže ani nadvakrát neprostřelil jistého Kiseljova.
30:10'
Zápas se přehoupl do své druhé poloviny. Chabarovsk disponuje senzačním vedením, ačkoli nehraje ve své nejsilnější sestavě.
29:38'
Na led naskočily elitní formace. Tlak získala ta Chabarovsku. Provolněv uvolnil pěknou nahrávkou Butuzova, jenž prověřil pozornost Podjapolského.
28:39'
Neskutečné, při vlastním oslabení skóruje i Chabarovsk! Parádní individuální akci rozjel DENIS GOLUBEV, jenž na zádech udržel obránce a zpětnou nahrávkou hledal spoluhráče. Podjapolskij se instinktivně přesunul k levé tyčce, jenže kotouč se odrazil od obránce k pravé přímo na hůl právě Golubeva, ten už měl snadnou pozici. Bez asistence.
28:13'
Kterým se jen o pár vteřinek později provinili rovněž hosté. Alexander Gopjenko přejel modrou dříve, než s pukem jedoucí kolega Kapiturov.
27:58'
Alespoň chvilku probíhalo utkání ve středním pásmu. Změnit to chtěl Vladislav Kodula, levé křídlo třetí lajny však zastavil ofsajd.
27:52'
Kirill Kapustin vybojoval přesilovou hru, v pořadí dnes třetí pro Čerepovec. Při snaze ojet do samostatného úniku jej zahákoval Kamalov.
27:39'
Adamčuk získal kotouč v obranné třetině a rozjel akci 3 na 2. Vicharev nakonec vše řešil pasem do druhé vlny najíždějícímu Lalondemu, i Kanaďan marně hledal recept na brankáře.
26:30'
Na čtvrtý pokus se mu podobný kousek nepovedl. Důvodem je skutečnost, že musel zasahovat po ledě, protože Kazakov na něj vypálil střelu po ledě.
26:12'
Hodně se v posledních okamžicích přerušuje. A to proto, že Jevgenij Kiseljov působí velmi jistým dojmem. I teď dokázal nahozený puk udržet ve výstroji.
25:30'
Jegor Jakovlev vyhrál buly na českého útočníka Jindřicha Abdula, který okamžitě střílel. Nová akvizice v kádru Čerepovce na brankáře nevyzrála.
25:05'
Zmatek v předbrankovém prostoru Chabarovsku vyřešil strážce svatyně Kiseljov. Ve změti těl a hokejek přikryl puk lapačkou.
24:41'
Petunin si vyměnil kotouč s Kodolou a pronikl do útočného pásma. Obklíčen dvěma protivníky však nedokázal přesně vystřelit.
24:24'
Teprve osmnáctiletý mladíček Timur Karimov už jeden bod na kontě má. K asistence chtěl přidat i gól, nahození skončilo v lapačce.
23:20'
Vysokou rychlost vyvinul pravou stranou Geraskin. Navzdory plnému sprintu ještě hledal Karu, jenž na černou gumu těsně nedosáhl.
22:59'
Fanoušci si žádají gól. Ten ovšem k jejich neštěstí zatím nepřichází, ačkoli Trubačjov nebyl vůbec daleko, těsně přestřelil.
22:36'
Velká šance Chabarovsku! Ihned po konci trestu ujel do samostatného úniku Kamalov, střelou mezi betony ale gólmana nenachytal!
21:48'
Dostala šanci i druhá přesilovková lajny černo-žlutých. Kirill Kapustina hledal napřič celým pásmem Geraskina, jehož vychytal Kiseljov betonem.
21:08'
Avšak zatím se Čerepovec marně snaží udržet v pásmu. Nejprve Vovčenko prohrál buly, následně podnikl neúspěšný výpad jeho kolega Morozov.
20:36'
Z aktivního úvodu druhé třetiny domácí vytěžili přesilovou hru. Nikita Kamalov za vlastní brankou zahákoval soupeře, což rozhodčí postřehl.
20:28'
Vladislav Kodola udělal krásnou otočku kolem jednoho z obránců. Puk si posléze připravil na forhend, zápěstím zasáhl brankáře do pravého ramena
20:19'
Druhá třetina byla zahájena. A domácí okamžitě spěchali dopředu, nahození Lalondeho ze středného pásma pokryl Kiseljov.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 18:55.
Po první třetině je zápas mezi Čerepovcem a Chabarovskem vyrovnaný. Výsledek zatím odpovídá průběhu zápasu. Sledovali jsme velmi dramatický úvod střetnutí, když už ve 3. minutě poslal domácí do vedení při vlastním oslabení Denis Vicharev, ale v téže přesilovce vyrovnal Alexander Kuzněcov. Domácí si vzali pozici vedoucího celku zpět o pouhou minutu později, to z dorážky skóroval Alexander Petunin. Avšak svěřenci trenéra Torgajeva dokázali najít odpověď i na druhý zásah ve své síti, opět v přesilové hře se zapsal mezi střelce dvougólový Alexander Kuzněcov.
20:00'
19:52'
Poslední vteřinky úvodní dvacetiminutovky se dohrávají za domácí svatyní. V tomto prostoru drží kotouč na holi Lalonde, dopředu už se nežene.
19:03'
Do níž vstoupili aktivnější domácí hráči. Do clony hráčů nahazoval obránce Vittasmaki, Kiseljov, ačkoli nic neviděl, zasáhl vyrážečkou.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:19'
Máme znovu vyrovnáno! ALEXANDER KUZNĚCOV to vzal na sebe a dobře udělal. Nabruslil si do pravého kruhu a střelou na lapačku překonal brankáře. Asistence: Stanislav Kacuba.
17:45'
Zatím se neděje nic světoborného. Po buly okamžitě osvobodil Čerepovec Provolněv, následně se marně snažil pro hosty vybojovat pásmo Faizullin.
17:35'
Podruhé v krátkém časovém sledu bude si Chabarovsk zahrají v početní převaze. Srážku ve středním pásmu vyhodnotil rozhodčí jako hákování Morozova.
16:49'
Kacuba si narazil ve středovém kruhu s Butuzovem a pokračoval směr brána. Za modrou udělal stahovačku Lalondemu a ze zápěstí trefil Podjapolského lapačku.
16:17'
Ostatní hráči šli střídat, Vicharev musel vzít celou akci na sebe. Nevedl si špatně, nahození zleva nadělalo Kiseljovovi drobné problémy.
15:46'
A hokejisté v černo-žlutém se ihned po skončení trestu vydali útočit. Za skandování fanoušků střílel Vovčenko přímo do strážce chabarovské svatyně.
15:10'
Vladislav Kodola zpátky na ledové ploše. Druhá přesilovka hostům vůbec nevyšla, čtyřka Čerepovce se ubránila s velkým klidem.
14:46'
Na druhý pokus to Chabarovsku vyšlo, je v pásmu. Na modrou dostal nabito Kamalov, který ještě zbytečně hledal Sergijenka. Pokračuje série přihrávek.
14:05'
Domácí se bleskově osvobodili. Zasloužil se o to Kudako, který udělal kličku útočníkovi a o mantinel vyhodil do bezpečí.
13:46'
Pěkná utažená střela v podání Vladislava Kodoly, navíc přes beka. Kiseljov toho moc neviděl, avšak rána skončila mimo, zasahovat nemusel.
13:27'
Družina trenéra Razina se dokázala vymanit z tlaku a v rámci pravidel přejít do útočné třetiny. Morozov pěkně obkroužil branku, avšak narazil na gólmana.
13:10'
Druhá přesilová hra pro hosty. První využili, ale zároveň v ní dostali gól. Mohou tak částečně napravit svoji reputaci. Vyloučen je Vladislav Kodola za hákování.
12:50'
Fanoušci povzbuzující Čerepovec, jenž je pod čím dál tím větším tlakem. Podjapolskij se musel na poslední chvíli přesunovat, pokus z levé strany vykopl pravým betonem.
12:16'
Chabarovsk zatím působí velmi sympatickým dojmem, navzdory tomu, v jaké přijel sestavě. Pěknou individuální akcí přes dva hráče se blýskl Kapiturov, zastavil ho až Chabarov.
11:38'
Vladislav Kara si nabruslil do útočného pásma, kam dostal přihrávku od spoluhráče. Ozvala se píšťalka signalizující postavení mimo hru.
11:26'
Druhá komerční přestávka přichází poté, co z mezikruží vypálil Kirill Kaputin. Kiseljov šel do pokleku a kotouč udržel ve výstroji.
10:49'
Chvilku se hrálo i v obranné třetině Čerepovce. Hosté měli v úmyslu rozpoutat zámek, jenže pas Faizullina přes celou šíři pásma vystihl Provolněv.
10:05'
Přehoupli jsme se do druhé poloviny úvodní dvacetiminutovky. Z vrcholku levého kruhu vyzkoušel štěstí Trubačjov, avšak vysoko přestřelil.
09:41'
Přesilová hra je minulostí, domácí v ní, na rozdíl od soupeře, neuspěli. Ale ani neinkasovali, bilanci lze tak považovat za vyrovnanou.
09:13'
Hokejisté v černo-žlutých dresech musejí začínat zase až od vlastní svatyně. Přes všechny čáry úspěšně vyhodil Jurij Sergjenko.
08:49'
Čerepovec to s kombinační hrou přehnal. Vicharev už mohl pálit, ještě ale hledal vedle sebe Vovčenka, jenž byl dobře pokrytý Kamalovem.
08:18'
Elitní přesilovková lajna už se zformovala v útočném pásmu. Od modré vyzkoušel nahození Kudako, touš proletěl těsně vedle pravé tyče.
07:41'
Početní převahu si vyzkouší rovněž domácí mužstvo. Za hákování odjel na trestnou lavici s hlavou sklopenou k ledu Denis Golubev.
07:27'
Buly v obranném pásmu zvládl vyhrát Butuzov. Následoval kontr na bránu Čerepovce, avšak ke střele nedošlo, Kudako úspěšně vypíchl kotouč soupeři z pod hole.
07:10'
Více volného prostoru dostal v levém kruhu Maxim Kazakov. Levé křídlo sjelo blíže k bráně, místečko u bližší tyče ovšem nenašlo.
06:52'
Velké starosti nadělal obránci Vasiljevovi presující Kapustin. Centr druhé lajny soka málem obral o kotouč, ten vyhodil na poslední chvíli.
06:18'
Hra se přelévá ze strany na stranu, šance střídá šanci. Geraskin udělal pěknou kličku obránci a střílel z úhlu těsně vedle pravé tyčky.
05:40'
Pojďme na druhou stranu. Zde chtěl pro změnu Kacuba hnout s výsledkem, ale nepovedlo se mu to, tvrdou střelu zápěstím pokryl brankář.
05:05'
Čerepovec pokračuje v nastoleném tempu. První formace spustila útočnou vlnu v pásmu, ale brankář si poradil se střelou i dorážkou Vovčenka.
04:07'
S góly se nám v úvodu doslova roztrhl pytel! Střelu Karimova ještě Kiseljov dokázal pokrýt, avšak na správném místě stál ALEXANDER PETUNIN, jenž poslal puk do odkryté klece. Asistence: Timur Karimov a Vladislav Kara.
03:03'
Bleskové vyrovnání! Hosté přeci jen využívají přesilovku, ačkoli jednou inkasovali v oslabení. Ignatovič šikovně nahodil od modré čáry a ALEXANDER KUZNĚCOV ztečoval touš mimo dosah gólmana. Asistence: Maxim Ignatovič a Stanislav Kacuba.
02:39'
Gól při vlastním oslabení, Čerepovec se ujímá vedení už ve třetí minutě! Chyby beka využil Kapustin, jenž přihrávkou zpoza brány našel DENISE VICHAREVA, který natřikrát a v kleče dostal puk do sítě! Asistence: Kirill Kapustin.
02:19'
Zatím se hodně přerušuje. Trubačjov zatlačil na beka Chabarovsku, který pod tlakem vyhodil za pomocí plexiskla puk do hlediště.
01:12'
Máme tu první vyloučení! Přesilovou hru si zahrají hosté, v útočném pásmu se dopustil trestu sevření puku v rukavici obránce Karimov.
01:06'
První úspěšný zákrok má na kontě Vladislav Podjapolskij. Pětadvacetiletý gólman kryl v lapačce střelu od levého mantinelu.
00:27'
Domácí chtěli podniknout rychlý výpad středem. Avšak jejich útok zastavila píšťalka čárového, Vovčenko najel do pásma dříve než puk.
00:10'
Zápas odstartoval! Jasným favoritem utkání bude domácí Čerepovec, jeho soupeř totiž nastoupil v hodně oslabené sestavě kvůli vysoké marodce hráčů.