KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Chabarovsk : Nižněkamsk - 18. února 2021   10:00

Nižněkamsk
55:54' Bikmullin  (Šafigullin, Galuzin) • 63:42' Chajrullin  (L. Hudáček, Volgin)
Chabarovsk
Bondar, Ščenjov – Stroganov, Sysujev.
Platinum Arena, Chabarovsk
2 279 diváků
Nižněkamsk

To je ode mne z tohoto utkání vše, přeji vám příjemný zbytek dne. Na početnou příště!
Nižněkamsk se tak výhrou odlepil z posledního místa ve Východní konferenci, na které aspoň na pár hodin odstrčil Kunlun. Amur i přes zisk bodu zůstává desátý, na devátý novosibirský Sibir ztrácí už jen dva.
Domácí Chabarovsk měl po dvou třetinách směle nakročeno k dvoubodové výhře, naprosto zbytečně ale v posledním dějství přestal útočit a soustředil se jen na bránění hubeného jednogólového náskoku. Nápor hostů pochopitelně nevydržel a duel srovnal Rafael Bikmullin, přičemž v prodloužení velmi kuriózním gólem o vítězství Neftěchimiku rozhodl Marat Chajrullin.
Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Obrat dokonán, je rozhodnuto! Pod gól se podepisuje MARAT CHAJRULLIN, který ale měl na trefě minimální zásluhu. Ta (bohužel) patří dvojici Čechů v domácích dresech – přihrávka hostujícího útočníka sjela po hokejce bránícího Jordána na Langhamerův beton, přičemž padající bek následně do gólmana vrazil a omylem poslal puk za brankovou čáru. Hodně kuriózní branka, ale i takové se počítají – je konec, 1:2! Asistence: Libor Hudáček, Alexej Volgin.
63:27'
Gólman Nižněkamsku se nyní pro jistotu rozhodl puk schovat pod svou rukavici, hra je přerušena.
62:50'
Rasskazov vysunul před branku Zasedu, jehož nepříjemné zakončení Ivannikov vykryl!
62:10'
Šafigullinovu střelu gólman vyrazil, následný protiútok zakončil z mezikruží Mašín. Ivannikov byl připraven.
61:45'
Prodloužení zatím větší šanci nenabídlo, ani jednomu celku se nedaří proniknout blíže k soupeřově kleci.
60:42'
Zaseda přenechal puk Poluninovi, který okamžitě vyjel vpřed. Těsně za modrou byl ale odzbrojen.
60:11'
Pětiminutové prodloužení tři na tři bylo zahájeno, jako první do útoku míří aktivnější Neftěchimik.
60:01'
Chabarovsk ve třetí třetině postupně polevil a to se mu stalo osudným – po zdánlivě nekonečném dobývání soupeřovy branky se konečně prosadil Rafael Bikmullin, který tak poslal duel do prodloužení.
Prodloužení začne přibližně ve 12:15.
60:00'
59:53'
McMillan z modré čáry vyhodil kotouč za Langhamerovu klec, oba celky si z duelu vezmou minimálně bod.
59:11'
Prodloužení se pomalu ale jistě stává realitou, Amur se mu ale ještě snaží předejít a útočí.
58:47'
Minutu a třináct sekund před koncem se bude kvůli hostujícímu icingu vhazovat po Ivannikovově levici.
58:23'
Sledujeme dost krkolomnou kombinaci před hostující svatyní, Nižněkamsk se snaží protihráče odzbrojit.
58:00'
Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:25'
Domácí se už zdánlivě oklepali a srovnali se soupeřem krok. Uvidíme, co závěr základní hrací doby přinese.
56:56'
Kotouč nyní po souboji u mantinelu skončil až na hostující střídačce, hra je přerušena.
56:23'
Hosté chtějí dokonat obrat a útočí dál, domácí tygři po inkasování branky působí poněkud opařeně.
55:54'
Tak pozor, dlouhé dobývání chabarovské branky nakonec přeci jen bezvýsledné není! Čtyři minuty a šest sekund před koncem základní hrací doby využil chaotické situace před Langhamerovou klecí RAFAEL BIKMULLIN, který se dostal k volnému kotouči a usměrnil jej pod víko – 1:1! Asistence: Bulat Šafigullin, Vladimir Galuzin.
55:32'
Langhamer nyní vyzrál na Šiksatdarova a dalším zákrokem nás poslal do asi poslední komerční pauzy.
54:55'
Publikum se dožaduje další branky, Amuru se ale nedaří se na delší dobu vyhrabat ven z obranného pásma.
54:30'
Už čtyři minuty se hraje bez přerušení, na ledě má momentálně jednoznačnou převahu Nižněkamsk.
53:27'
Chabarovsk si dobrých pár minut nesáhl na puk, zřejmě se už soustředí jen na bránění hubeného náskoku.
52:46'
Bikmullin bleskově vrátil hru do útočného pásma, hosté dále pokračují ve vytváření tlaku na soupeřovu klec.
52:14'
Do zajímavé situace se nyní dostal Šiksatdarov, který ale z bezprostřední blízkosti klece srovnat nezvládl.
51:36'
Do konce třetí třetiny zbývá jen kolem osm a půl minuty, zatím vše nasvědčuje chabarovskému vítězství.
51:01'
Už pokračujeme, Neftěchimik znovu zaváží kotouč do útočného pásma a snaží se vyrovnat.
50:35'
Hra už dejme tomu tři minuty stojí, jeden z hlavních sudích řeší nějaký problém s časoměřiči.
50:25'
Enlund chtěl přes dva obránce proniknout až před branku, což se mu ale nakonec nepodařilo.
49:54'
Hraje se nahoru dolu, ani jeden celek momentálně nemá v Chabarovsku výraznější převahu.
49:26'
Bitvu o kotouč v rohu kluziště vyhrál Vorobjov, hosté ale i tak nakonec přišli o útočné pásmo.
Dnešní utkání sleduje 2 279 diváků.
48:34'
Neftěchimik je v plném počtu, ve druhé polovině oslabení už mu znatelně začínaly docházet síly.
47:53'
Po krátké kombinaci z prostoru mezi kruhem a modrou pálil Jordán, Amur neuspěl ani z následných dorážek.
47:19'
Zatím to nevypadá, že uvidíme další přesilovkový gól. Nižněkamsk má oslabení plně pod kontrolou.
46:51'
Hosté po nepřesné střele soupeře vyhodili puk na druhý konec ledové plochy, Amur musí ven z pásma.
46:26'
Linus Johansson (NIZ) zasáhl Golubeva holí do obličeje a na další dvě minuty míří na trestnou lavici.
45:53'
Michal Jordán znovu nahodil na Ivannikova puk až z modré čáry, ani tentokrát nicméně neuspěl.
45:20'
Dobývání soupeřovy svatyně zatím ovoce nenese, Nižněkamsk to ale nevzdává a útočí stále dál.
44:54'
Neftěchimik má více ze hry, nyní rotuje v útočném pásmu a snaží se si vypracovat lepší šanci.
44:29'
Marek Langhamer si na své konto připsal další zákrok, tentokrát čelil nepříjemné střele z mezikruží.
43:44'
Jordán chtěl poslat puk na modrou čáru, nepovedenou přihrávku těsně za středním pásmem zachytil sok.
43:12'
Polunin se nalepil na Vorobjova a zatáhl jej do rohu, kde se ho nyní u mantinelu snaží obrat o kotouč.
42:40'
Ivannikov nahození z modré čáry zastavil hrudníkem, následně puk přikryl rukavicí a klekl na led.
41:58'
O něco málo více ze hry mají momentálně hosté, kterým se nedaří si v útoku vypracovat větší šanci.
41:20'
Zatím sledujeme opatrnou podívanou z obou stran, ani jeden celek nechce udělat zbytečnou chybu.
40:38'
A znovu, buly po pravé ruce nižněkamského gólmana se tak po pár sekundách bude opakovat.
40:28'
První přerušení ve třetí části přichází po sedmadvaceti sekundách hry, hosté vyhodili puk na icing.
40:01'
Druhá třetina patřila hlavně domácímu Chabarovsku, který pár minut před koncem periody otevřel skóre přesilovkovým zásahem Pavla Turbina. Domácí svého soupeře v prostřední části výrazně přestříleli, přičemž Nižněkamsk srážela do kolen hlavně zbytečná vyloučení. Pokud se hostujícím hráčům podaří se po přestávce vyhýbat pobytům na trestné lavici, třetí část možná bude mnohem vyrovnanější než ta uplynulá.
39:51'
Snahu hostujícímu celku nelze upřít, Chabarovsk ale zvládá mírnému tlaku čelit a drží Nižněkamsk na uzdě.
39:26'
Chajrullin zpoza branky našel Abrosimova na mezikruží, jehož zakončení bylo zblokováno protihráčem.
39:00'
Ohlášena poslední minuta druhé třetiny!
38:50'
Nižněkamsk inkasovaný gól nakopl, hosté operují před Langhamerem a chtějí co nejdřív vyrovnat.
38:16'
Hra se po chabarovském gólu otevřela, sledujeme svižnou, akční a hlavně vyrovnanou podívanou.
37:47'
Mohlo být rychle vyrovnáno, Pavel Porjadin z hranice brankoviště nastřelil tyčku!
36:53'
Chabarovsk právě vstřelil branku!
Amur na pátý pokus přetavuje početní výhodu v gól a na konci druhé třetiny otevírá skóre utkání! Po krátké kombinaci se z modré čáry prosadil PAVEL TURBIN, jehož střelu Ivannikov kvůli clonícím protihráčům nezvládl zastavit – 1:0! Asistence: Alexander Polunin, Denis Golubev.
36:25'
Mašína nikdo nehlídal, český bek tak vypálil ze zadní hranice kruhu. Nastřelil jen beton hostujícího gólmana.
35:41'
Dvířka hostující trestné lavice se opět otevírají, nyní je za podrážení trestán Andrej Čiviljov (NIZ).
35:33'
Korjagin nabil na mezikruží Gizdatullinovi, jehož následnou střelu z voleje Ivannikov vyrazil betonem.
34:04'
Chabarovsk se pokusil přes střední pásmo prorazit dlouhou přihrávkou, kterou ale zachytil protihráč.
33:34'
Ivannikov vytáhl ze svého rukávu další úspěšný zákrok a dál tak drží čisté konto. Hra je znovu přerušena.
33:23'
Butuzov se uvolnil na pravém kruhu, odkud prudkou ranou orazítkoval plexisklo za hostující klecí.
32:55'
Na ledě momentálně hrají prim obrany obou celků, ani jednomu týmu se nedaří se usadit v útočném pásmu.
32:34'
Bitvu o kotouč u mantinelu za Langhamerem vyhráli domácí, kteří okamžitě vyrazili ven z vlastního pásma.
31:53'
Chabarovsk je nyní častěji u kotouče, v útoku ale celé utkání působí celkem bezzubě.
31:06'
Šarov vybídl krátkou přihrávkou ke střele Vasilijeva, ani ten ale nemířil přesně. Trefil jen mantinel.
30:38'
Michasjonok se krátce po konci přesilovky pokusil se prosadit z otočky, klec ale úplně minul.
29:52'
Golubev operuje s kotoučem podél modré čáry, Chabarovsk se snaží rozjet další kombinaci.
29:22'
Ivannikov si v oslabení připsal zatím jen jeden zákrok, hosté nyní vyhodili puk ven z pásma.
28:31'
Libor Hudáček (NIZ), kterého jsem zapomněl zmínit v přehledu československých hráčů před začátkem utkání, na sebe upozornil trestem za držení. Tímto se útočníkovi hluboce omlouvám, přesilovka pro Amur.
28:13'
Langhamer zastavil nahození ze středního pásma a puk přenechal Jordánovi, který vyrazil vpřed.
27:45'
Akce Chabarovsku končí icingem, nepovedená přihrávka zajela až za klec Jevgenije Ivannikova.
27:03'
Bleskový výpad Nižněkamsku skončil zakončením Chajrullina a ještě rychlejším zákrokem Langhamera.
26:48'
Po přerušení nyní zůstal na ledě klečet Volgin, který se ale rychle oklepal a po svých míří na střídačku.
26:18'
Butuzov našel na kruhu volného Polunina, Ivannikov následnou ránu z voleje vyrazil!
25:35'
McMillan chtěl zkusit štěstí zakončením z vysokého úhlu, neposedný kotouč mu ale uskočil z hokejky.
25:08'
To samé nyní udělal i Langhamer na druhém konci ledové plochy, míříme do další komerční přestávky.
24:44'
Kotouč se nyní došoural až před Ivannikova, který se jej pro jistotu rozhodl schovat pod svou rukavici.
24:20'
Další zakázané uvolnění Nižněkamsku, vhazování před jeho klecí se tak bude po pár sekundách opakovat.
23:58'
Amur je i po konci oslabení usazen před Ivannikovem a snaží se hostující obranu nějak překvapit.
23:48'
Vorobjov je venku z trestné lavice, Neftěchimik následně vyhazuje puk na zakázané uvolnění.
22:58'
Chabarovsk kombinuje před Ivannikovovou brankou, dlouhá šňůra přihrávek zatím ke střele na klec nevedla.
22:34'
Na třetí pokus se už domácím daří v přesilovce zatlačit na soupeřovu svatyni, větší šanci ale zatím neměl.
21:48'
Kirill Vorobjov (NIZ) omylem vyhodil puk mimo hrací plochu a připravil tak Amuru další početní výhodu.
20:54'
Jordán drží jednoho z hostů u mantinelu za brankou a snaží se jej do nejrychleji připravit o kotouč.
20:14'
Enlund pronesl kotouč za modrou čáru, okamžitě po vstupu do útočného pásma se na něj nalepil protihráč.
20:01'
Úvodní dvacetiminutovka je minulostí, ani jeden celek v ní recept na gólmana soupeře nenašel. Hra byla zpočátku na obou stranách velmi opatrná a větších šancí bylo k vidění poskrovnu. Pak se ovšem otevřela a nejprve měl více ze hry Nižněkamsk, přičemž před přestávkou se misky vah překlopily na stranu Amuru. Ani ten ale neskóroval, a stav je tak nerozhodný.
19:55'
Pár sekund před koncem sledujeme bitvu o kotouč u mantinelu, před pauzou se toho už moc nestane.
19:30'
Více ze hry má v závěru první části Chabarovsk, který ale v posledních sekundách znatelně polevil.
19:00'
Ohlášena poslední minuta první třetiny!
18:45'
Přečíslení Amuru dva na jednoho nakonec větší šanci nepřineslo, zakončujícímu hráči střela nesedla.
18:20'
První třetina se chýlí ke konci, do závěrečné sirény zbývá odehrát jen něco málo přes minutu a půl.
17:46'
Amur se usadil v útočném pásmu, Mašín vyjel z modré čáry na mezikruží a zakončil mimo hostující svatyni.
17:14'
Michasjonok ani nadvakrát nepřekonat hostujícího gólmana, na první branku tak stále čekáme.
16:42'
Ani prudká rána z modré čáry českého gólmana nepřekvapila, Langhamer je dnes ve formě.
16:38'
Přechod Chabarovsku do ofenzívy končí dalším zakázaným uvolněním, hra je opět přerušena.
15:55'
Šiksatdarov se přes obranu dostal až před Langhamera, který následné bekhendové zakončení vykryl.
14:58'
První větší šance zápasu! Ivannikov si poradil z hodně nepříjemným zakončení z voleje, které na něj letělo ze samotné hranice brankoviště!
14:25'
Domácí jsou v pěti, stále se ale hraje před jejich brankou. Hosté se ještě nechtějí stáhnout za modrou.
13:57'
Slabší střela Alexeje Volgina z kruhu byla zblokována, od nohy protihráče se odrazila do bližšího rohu.
13:12'
Nižněkamsk si v přesilovce počíná agresivněji než domácí, ale ani jemu se nedaří v útoku něco vymyslet.
12:25'
Ti se nyní pokusili Langhamera překvapit střelou takřka z vhazování, gólman domácích byl ale připraven.
12:18'
Denis Golubev (CHA) je vyloučen za držení hole, početní výhodu si tak vyzkouší i hosté.
12:09'
Amur si do statistik připisuje první icing, po nepovedené rozehrávce se hra přesouvá do jeho pásma.
11:37'
Maskovaný strážce hostující svatyně byl ve střehu i tentokrát a dalším lehkým zákrokem opět přerušil hru.
11:13'
Jordán je zatím jediným aktivnějším hráčem domácích, jeho nahození od modré Ivannikov bez obtíží lapil.
10:34'
Enlund přenechal kotouč Semjonovovi, jehož následná nepřesná přihrávka na modrou vyjela ven z pásma.
09:52'
Těreščenko zatáhl Šafigullina za branku a neúspěšně se jej pokusil odzbrojit, hosté jsou v útoku.
09:18'
Hra se přelévá z jednoho konce ledové plochy na druhý, aktivnějším celkem je momentálně Nižněkamsk.
08:35'
Hosté jsou opět v plném počtu, ani tentokrát jim domácí v oslabení moc starostí nepřidělali.
07:53'
Přesilovky opravdu nejsou silnou stránkou domácího celku, Amur zatím ve výhodě ani jednou nevystřelil.
07:13'
Korjagin sbírá vyhozený puk za svou brankou, nepříjemně mu šlape na paty Šafigullin.
06:30'
Na trestnou lavici se za nedovolené bránění odebírá Brandon McMillan (NIZ), další šance pro Amur.
06:09'
Mašín pronesl puk za modrou čáru, výpad Chabarovsku byl ale soupeřem tentokrát rychle rozebrán.
05:35'
Volgin poslal puk Porjadinovi a odjel na střídačku, následná akce skončila dalším hbitým zásahem domácího gólmana. Komerční přestávka.
05:02'
Do slušné šance se nyní dostal Bucajev, Langhamer proti jeho střele předvedl rutinní zákrok.
04:32'
Johansson už je zpět na ledě, Nižněkamsk je na kotouči a projždí přes střední pásmo vpřed.
04:04'
Do konce přesilovky zbývá pár sekund, domácí ještě naposledy míří do útočného pásma.
03:36'
A znovu. Kotouč nyní za vlastní brankou trpělivě drží Polunin, Chabarovsk se snaží rychle prostřídat.
03:02'
Nižněkamsk má oslabení pod kontrolou, už podruhé se mu podařilo puk vymrštit až za Langhamera.
02:30'
Jordán si zpracoval přihrávku od mantinelu a najel na mezikruží, gólman následné zakončení chytil.
02:15'
Amur si zahraje přesilovku, Linus Johansson (NIZ) ve středním pásmu podrazil Archipova.
01:40'
Marek Langhamer skočil po volném kotouči a vyřešil tak nepříjemnou situaci před svým brankovištěm.
01:17'
Dopředu prorazili zase hostující hráči, ani jim se ale nedaří gólmana soupeře nějak ohrozit.
00:35'
Domácí nepouští svého soupeře ke kotouči, až nyní se jim ale podařilo se usadit před Ivannikovem.
00:03'
Úvodní vhazování vyhráli hokejisté Chabarovsku, kteří se snaží se hned přesunout do útočného pásma.
00:01'
Sudí svolává hráče do středového kruhu, jdeme na to!
Oba celky vyráží na ledovou plochu a řadí se na modré čáry, na řadu přichází poslech ruské hymny.
Branku Nižněkamsku bude zase střežit devětadvacetiletý Jevgenij Ivannikov, který se do KHL před startem sezóny vrátil po dvou ročnících strávených ve farmářské VHL. Dosud nastoupil k sedmatřiceti zápasům, ve kterých zastavil 89,7% střel soupeřů.
Pro Marka Langhamera je dnešní start celkem šestadvacátým v sezóně. Českému gólmanovi se letos na ruském Dálném východě dařilo méně než v přechozích dvou sezónách, jeho úspěšnost zákroků je skoro o procento nižší než loni – 91,7%.
Do bitvy s Neftěchimikem zasáhne i kompletní legie českých hráčů v táboře domácích. Do branky Amuru se postaví Marek Langhamer, modrou čáru budou hlídat Dominik Mašín s Michalem Jordánem a v chabarovském útoku najdeme zase Hynka Zohornu.
Ještě jednou vás zdravím a přeji vám příjemné čtvrteční ráno, duel mezi domácím Amurem a Nižněkamskem začíná zhruba za tři čtvrtě hodiny. Níže si můžete prohlédnout dnešní zahajovací sestavy obou celků.

Amur Chabarovsk: Langhamer (Alikin) – S. Těreščenko, Korjagin, V. Vasiljev, Jordán (C), Mašín, Turbin (A), Zimin – Zaseda, Rasskazov, Michasjonok – V. Butuzov, Pjanov (A), Archipov – H. Zohorna, Golubev, Polunin – Šarov, A. Kuzněcov, Gizdatullin.

Neftěchimik Nižněkamsk: Ivannikov (Ozolin) – A. Osipov, Puzanov, Volgin (A), Semjonov, Abrosimov, K. Vorobjov, Motygullin – Enlund (A), Chajrullin, Linus Johansson – Porjadin, McMillan, L. Hudáček – Šiksatdarov, Čiviljov, Bucajev – Galuzin (C), Šafigullin, Šarifjanov – Bikmullin.

Rozhodčí: Bondar, Ščenjov – Stroganov, Sysujev.
POSLEDNÍ VZÁJEMNÝ ZÁPAS

Dosud naposledy na sebe dnešní soupeři narazili na konci října v Nižněkamsku, přičemž Chabarovsk tehdy navázal na těsnou výhru ze zářijového prvního vzájemného klání aktuální sezóny a vybojoval pro sebe další dva body. Skóre sice ve druhé třetině otevřel domácí Enlund, na střelecké listině se ale následně objevila už jen tři jména hráčů Amuru – nejprve srovnal Golubev a obrat dokonali Pjanov s Hynkem Zohornou.

30. 10. 2020 | Neftěchim Arena, Nižněkamsk
Neftěchimik Nižněkamsk – Amur Chabarovsk 1:3
Třetiny: 0:0, 1:2, 0:1.

Branky a nahrávky: 21. Enlund (Chajrullin, Hudáček) – 36. Golubev (Alexandrov), 38. Pjanov (Gizdatullin, Kamalov), 41. Zohorna H. (Alexandrov, Zohorna T.).
Střely na branku: 38 – 26.
Zblokované střely: 7 – 11.
Vhazování: 28 – 29.
Hity: 8 – 7.
Trestné minuty: 8 – 12.
Využití přesilovek: 0/4 – 0/2.

Nižněkamsk: Barulin – Loginov (A), Rantakari, Osipov (C), Motygullin, Sidorov, Volgin, Puzanov – Enlund, Chajrullin (A), Hudáček – Galuzin, Kosticyn, Bikmullin – Šiksatdarov, Chafizov, Šafigullin – Golubovič, Bucajev, Grošev – Šarifjanov.

Chabarovsk: Langhamer – Jordán (C), Kamalov, Alexandrov, Korjagin, Sergijenko, Turbin, Zimin – Zohorna H., Zohorna T. (A), Fajzullin – Rasskazov, Butuzov, Polunin – Gorškov, Ušenin Vl., Ušenin Vj. (A) – Golubev, Pjanov, Gizdatullin – Korotkich.

První vzájemný zápas
22. 9. 2020: Nižněkamsk – Chabarovsk 3:2sn.

Celková historická bilance (od r. 2008/2009)
CHA: 11 výher (z toho 1 po prodl. a 1 po náj.).
NIZ: 17 výher (z toho 3 po prodl. a 1 po náj.).
NEFTĚCHIMIK NIŽNĚKAMSK
12. místo ve Východní konferenci
55 Z, 12-4-1-38, 125:205 (-80), 33 bodů

Neftěchimik už zdánlivě kompletně rezignoval a v samotném závěru dlouhodobé fáze sbírá jednu porážku za druhou. Akutálně poslední celek Východní konference padl už v sedmi duelech za sebou, naposledy uspěl téměř před měsícem proti čínskému Kunlunu. Od té doby si na své konto připsal jen jeden jediný bod, jenž si ve středu odvezl z ledu Novosibirsku za porážku 1:2 po prodloužení. Vzchopí se dnes na půdě Chabarovsku?

Nejproduktivnější hráči
Libor HUDÁČEK – 47 Z, 37 bodů (17+20)
Pavel PORJADIN – 44 Z, 28 bodů (13+15)
Marat CHAJRULLIN – 49 Z, 24 bodů (13+11)

55 Z, 15-6-5-29, 130:158 (-28), 47 bodů

Malý plamínek chabarovských nadějí na postup do play-off v uplynulých týdnech definitivně vyhasl, Amur se tak už potřetí v řadě do bitev o Gagarinův pohár nezapojí. Momentálně se tedy snaží jen důstojně zakončit aktuální ročník, což se mu vesměs daří – z posledních pěti zápasů uspěl hned třikrát, nestačil jen na výše umístěné týmy z Čeljabinsku a Ufy. Naopak ze dvou utkání proti rivalovi z Novosibirsku a ze souboje s Jekatěrinburgem vyšel vítězně. Uspěje i dnes proti Nižněkamsku?

Vladimir BUTUZOV – 55 Z, 26 bodů (12+14)
Hynek ZOHORNA – 42 Z, 23 bodů (9+14)
4 hráči (Pjanov, Gorškov, Polunin, Golubev) – 21 bodů

Jevgenij ALIKIN
– 1 826 min. | úsp. 92,1% | prům. 2,56
Marek LANGHAMER
– 1 340 min. | úsp. 91,7% | prům. 2,69
Příjemný čtvrtek u sledování ruské KHL! Základní část vrcholí, dnešní nabitý program odstartuje souboj dvou celků, kterým pár utkání před koncem dlouhodobé fáze už o nic nejde – Chabarovsk pohostí Nižněkamsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.