KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Jaroslavl : Minsk - 29. listopadu 2020   15:00

Jaroslavl
Jaroslavl
08:32' Kovalenko (Kudrjavcev, Alexejev) • 36:45' J. Averin (A. Marčenko) • 64:01' Kraskovskij (Alexejev)
3:2
(1:0, 1:0, 0:2 - 2:0)
Minsk
Minsk
43:34' R. Murphy  (Gorbunov, Suško) • 48:49' Šarangovič  (Koljačonok)
Jaroslavl
Arena 2000, Jaroslavl
Minsk
Furch (28.–31. D. Taylor) – Koljačonok, Menell, Solovjov, R. Murphy, Znacharenko (A), Jerjomenko, Falkovskij, Martynov – Drozdov, Spooner, Prince – Gorbunov, Šarangovič (C), Kozun (A) – Lodnia, Protas, K. Voronin – Děmkov, Suško, Usov.

S konstatováním, že Lokomotiv Jaroslavl sice ztratil vedení 2:0, ale nakonec vyhrál proti Minsku 3:2 v prodloužení, když vítězný gól padl v čase 64:01 se s Vámi loučí a hezkou neděli přeje Tomáš Lysý.
Československá stopa v utkání:
Dominik Furch (MIN): 45 zákroků, 3 inkasované góly, čas na ledě 61:30 minuty
Oba celky si dnes po základní části asi spravedlivě rozdělily body. Lokomotiv byl jasně lepší v první třetině, kdy vedl zásluhou Nikolaje Kovalenka. Ve druhé části Jaroslavl držela jednobrankové vedení, jenž navíc ve 37. minutě navýšila zásluhou Jegora Averina. Jenže ve třetí části domácí začali špatnou přesilovkou a po jejím ubránění si vzal poprvé slovo Minsk. Ryan Murphy totiž po kombinaci s Gorbunovem, jenž se vrátil z trestné lavice, snížil a za pět minut již byl stav 2:2, o který se zasloužil hezkou akcí Jegor Šarangovič. V závěru mohl Lokomotiv rozhodnout, ale hosty zachránil Dominik Furch. I výborně chytající český brankář byl ale krátký na akci z poslední minuty prodloužení, kdy Prince ztratil puk a situaci dva na jednoho využil parádní ránou do šibenice Pavel Kraskovskij – 3:2 po prodloužení.
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Devětapadesát sekund chybělo k tomu, abychom dnes viděli nájezdy! Shane Prince vyvážel puk a ve středním pásmu ho o kotouč obral Denis Alexejev. Rázem z toho bylo přečíslení dva na jednoho. Ačkoliv se Prince snažil svojí chybu napravit, jak to šlo, přihrávku na PAVLA KRASKOVSKÉHO nezblokoval a ten se trefil z pokleku náramně do šibenice. Tady byl Furch bez šance. Asistence: Denis Alexejev.
63:17'
Dinamo mělo velice dobré střídání a dostalo se k několika zajímavým šancím v předbrankovém prostoru, domácí brankář ale drží svůj tým!
61:42'
Obrovskou šanci měl zřejmě Denis Alexejev. Na pravé straně obkroužil branku Furcha a hned se snažil zasunout kotouč k druhé tyči, ale český brankář přesně tohle čekal a neméně dobře se přesunul! Hraje se tak dále.
60:40'
Ani Dinamo nebylo v útočení úspěšné a kotouč za brankou rozehrává obránce Rušan Rafikov.
60:16'
Lokomotiv má puk na hokejkách a zkouší útočnou akci. Ale Anton Lander se na levém kruhu neprosadil přes obránce.
Vyhraná buly: 30-24
Třetí třetinu nesehráli domácí dobře a jakoby se zalekli dvoubrankového vedení. Bylo to vidět již v úvodu třetí části, kdy jim nevyšla přesilová hra. Hned po jejím skončení se prosadil Ryan Murphytvrdou střelou z kruhů mezi betony Pasqualeho a za daších pět minut a patnáct sekund bylo srovnáno. Jegor Šarangovič obkroužil branku a zasunul kotouč přesně mezi levý beton a tyčku domácího gólmana. Lokomotiv mohl v závěru zápasu rozhodnout, ale Dominik Furch dvakrát podržel svůj tým – 2:2.
60:00'
59:50'
Mohlo být rozhodnuto. Georgij Ivanov dostal mezi kruhy příliš volného prostoru a přes hráče si to namířil k Furchovi, který zachránil svůj tým zřejmě od rozhodující pohromy!
59:03'
Jaroslavl byla v tlaku. Jegor Korškov zkusil obkroužit branku, ale v rozhodující části při rychlém přesunu k tyči mu puk sjel z hole.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:14'
Tentokrát šla na Furcha střela z levé strany, avšak ani Anton Lander remízový stav nezlomil.
56:43'
Před brankou Furcha vznikl pořádný závar, ve kterém byl po tvrdé střele Kajumova nejaktivnější Michail Beljajev. Ale nepovedlo se mu dorazit kotouč tam, kam by chtěl. Furch se totiž v brankovišti dobře roztáhl a navíc mu pomohli i obránci.
55:19'
V závěru třetiny následuje ještě jedna komerční přestávka. Rozhodne se za necelých pět minut nebo přijde na řadu prodloužení?
54:11'
Jegor Averin dnes čiší ofenzívními nápady a aktivitou. Na pravém kruhu v situaci dva na dva převzal puk a protože měl spoluhráče pokrytého, na okamžik zbrzdil hru a pak si to z nulového úhlu namířil k tyčce. Vystřelil, ovšem neměl místo, kudy by kotouč dostal mezi betonem a tyčí do sítě.
52:16'
Od modré vystřelil zřejmě Dmitrij Znacharenko a k dorážce se přes Antona Landera dostal Ivan Lodnia. Ale gólman Lokomotivu si dvakrát poradil. dlužno říct, že Dinamo je po vyrovnání lepším celkem.
50:13'
O odpověď se pokusil i Daniil Misjul, jenže jeho projektil z levé strany byl sražen pozornými obránci Dinama do ochranné sítě a Furch tak nemusel zasahovat.
48:49'
Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Za pět minut je srovnáno. JEGOR ŠARANGOVIČ vlastně celou akci udělal sám. Dostal v útočném pásmu na levé straně puk, naznačil u branky přihrávku, poté se jal obkroužit klec a rychle zasunul kotouč z pohledu gólmana Pasquala mezi jeho levý beton a tyčku. Kanadský brankář sice beton přitiskl k tyči, ale zřejmě ne tak důsledně. Asistence: Vladislav Koljačonok.
47:49'
Hned z protiútoku si sáhl na puk také Dominik Furch, který i přes oslabení Dinama ve třetí třetině moc práce neměl.
47:39'
Ačkoliv Kirill Voronin na pravém kruhu obešel protihráče Antona Landera a vzápětí posadil na zem Ilju Ljubuškina, střelou na přední tyč se proti Pasqualemu neprosadil.
46:57'
Lokomotiv se poměrně pozorně soustředí na bránění modré čáry. Ale začínat myslet na defenzívu více jak třináct minut před koncem by mohla být z hlediska výhry sebevražda, jak už v hokeji bylo několikrát k vidění.
45:46'
Do žádného dalšího tlaku ale Jaroslavl svého soupeře zatím nepouští. Uvidíme, jak tomu bude po komerční přestávce.
43:34'
Dvacet sekund po návratu vyloučeného Gorbunova střílí hosté kontaktní branku. Právě Roman Gorbunov prostrčil puk mezi kruhy na zcela volného RYANA MURPHYHO, který si do pásma sjel z druhé vlny a ostrou střelou procedil kotouč mezi betony Edwarda Pasquala. Asistence: Roman Gorbunov, Maxim Suško.
42:49'
Lokomotiv se až nyní dostal ke střelecké pozici, ale rána jednoho z obránců v červeném nebyla přesná.
42:09'
Agilní Ilja Usov získal na modré puk. Neodpálil ho nazdařbůh na druhou stranu, ale zavezl do útočného pásma a ušetřil tak několik cenných sekund.
41:49'
Po vyhození hostí musí hráči v červeném začít zpět od své klece.
41:15'
Třetí část nezačíná pro Dinamo, které se nutně potřebuje chytit nějakou brankou, dobře. Dvě minuty za hrubost inkasuje Roman Gorbunov.
Hity: 11-11.
Dlouho to vypadalo, že ve druhé třetině branka nepadne. V šanci byl za hosty Protas, poté Furch zasáhl proti Kovalenkovi, vzápětí měl opět více práce Furch a protože se aktivita přesouvala z jedné strany na druhou, musel dobré zákroky vytáhnout i Edward Pasquale za domácí. Na chvilku si zachytal také dnešní druhý gólman Dinama Danny Taylor, jelikož měl Dominik Furch problémy s výstrojí. V čase 36:45 ale branka konečně padla. Jegor Averin si najel na pravý kruh do střelecké pozice a v přesilovce krásně zakončil do levé šibenice – 2:0.
40:00'
39:37'
A zdá se, že to vyjde. Hráči Lokomotivu mají puk na svých hokejkách v útočném pásmu.
38:54'
Do konce druhé části zbývá 66 sekund a po icingu Lokomotivu se hra stěhuje před Pasquala. Důležité pro domácí je nyní udržet dvoubrankový náskok do přestávky.
37:55'
Stěpan Falkovskij při napadání soupeře uklidnil rozehrávku a počkal si, až se mu od branky rozjedou jeho spoluhráči na přihrávku.
36:45'
Pár sekund zbývalo k tomu, aby se Brennan Mennel vrátil na ledovou plochu po dvou celých minutách. Ale JEGOR AVERIN ho posílá z trestné lavice o něco dříve. Najel si totiž kolem pravého kruhu do střelecké pozice a poté se trefil fantasticky do levé šibenice. Asistence: Alexej Marčenko.
36:29'
Hosté se zatím výborně brání a Furch musel zasahovat pouze jednou.
35:20'
Nepříjemné chvíle pro Dinamo. Brennan Menell si jde odpočinout na dvě minuty za držení protihráče.
34:21'
Hra je nyní oboustranně vyrovnaná. Chvilku se hraje před brankou Dinama, poté před klecí domácích. Ovšem bez gólových šancí.
32:31'
Rodák z Toronta Eddie Pasquale se ve své brance nyní rozhodně nenudí. Ale hráči Dinama stále marně hledají recept, jak na jedničku Lokomotivu vyzrát. Nutno říct, že třicetiletý brankář má letos výborná čísla: 93,7% úspěšnost zákroků a průměr inkasovaných branek na 1,51 gólech.
Následuje komerční přestávka.
31:24'
Hosté sice v situaci tři na tři dokázali přejet hraničně modrou čáru, ale branku Pasquala neohrozili.
30:03'
Při dalším přerušení je výstroj Dominika Furcha patrně opět v pořádku a gólman Dinama se vrací mezi tři tyče.
29:49'
Kirill Voronin byl v dobré pozici na srovnání stavu. Po levé straně si vybruslil až před branku a zkusil střelu mezi betony Pasqualeho, ale ten je dokázal sepnout včas.
28:47'
Roman Gorbunov adresoval podél modré čáry puk pro Solovjova, kterému ale rána nesedla tak, jak by si představoval.
27:48'
Hosté zvládli buly před svojí klecí a snaží se nyní udržet puk co nejdále od branky nerozchytaného Taylora.
27:32'
Hra bude nyní přerušena o něco déle, jelikož Dominik Furch má problém ve výstroji, který nebude opraven obratem. Do branky tak jde na okamžik Danny Taylor.
27:27'
Roman Savčenko vyslal z kruhů pořádnou ránu, kterou Furch vyrazil před sebe. Zase tak vznikl pořádný závar před jeho klecí, kdy se z dorážky neprosadil Magnus Pääjärvi, jenž Savčenkovi na počátku celé akce puk mezi kruhy přenechal.
26:47'
Tohle je tedy pořádný zámek, který se jen tak nevidí. Dinamo se prakticky nemůže dostat ze svého obranného pásma. Tím spíše, že ke střídačce to mají hráči v bílém nyní dále.
25:41'
Po závaru před brankou vyplaval puk znovu na hokejky Jaroslavle. Z dobré pozice střílel znovu Daniil Misjul. Nyní byl výrazně blíže k brance než před malou chvílí, kdy střílel od modré. Ale Furch si poradil svým levým betonem.
25:02'
Hned po vyhraném buly se kotouč dostal na modrou pro Daniila Misjula. Ten se nijak nerozpakoval a opřel se do puku z první, ovšem i nyní byl Furch na svém místě.
24:49'
Také Dominik Furch se ve své brance ohřál. Jeho pozornost vyzkoušel z levého kruhu Nikolaj Kovalenko a český brankář po jeho pumelici dobře sáhl lapačkou.
23:31'
Také do druhého poločasu vstoupili hosté výrazně aktivněji. Na gól ale stále čekají.
22:24'
V další šanci byl Alexej Protas, který si to namířil mezi dvěma protihráči k brance. Úmysl dobrý a hostující forvard se dostal až před brankáře Pasquala, kterého ale nepřekonal.
22:14'
Edward Pasquale si bez problémů pohlídal střelu Brennana Menella od modré. Puk vyrazil před sebe a poté ucpal i levou tyčku, kam se kotouč po odrazu dostal.
21:35'
Ilja Ljubuškin dostal na pravém kruhu tvrdý direkt po tom, co se jal blokovat střelu soupeře. Puk mu šel rovnou do oblasti hlavy a krku a bek Lokomotivu zamířil do kabin rovnou na šití.
21:02'
Po zakázaném uvolnění se hra stěhuje znovu před branku Dinama Minsk.
20:48'
Nyní už jsou hosté v plném počtu a přestojí i druhé oslabení.
20:44'
Dinamu se hned po buly a také za dalších pár sekund podařilo vyhodit puk až k brance soupeře.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 15:53.
Statistiky první třetiny:
Góly: 1-0
Střely na branku: 17-7
(Při první komerční přestávce byly střely na branku 2-6, od poloviny osmé minuty tak vyslali hosté na Pasqualeho jediný pokus)
Zásahy gólmanů: 7-16
Vyloučení: 1-2
Bez využití
Vyhraná buly: 11-5
Zblokované střely: 4-7
Hity: 8-4.
První třetina je u konce a Dinamo Minsk v ní bylo ze začátku aktivnější, což bylo dáno i přesilovkou hostí. Ovšem změna nastala v deváté minutě. Domácí hráči zamkli soupeře před brankou a také se prosadili. Kudrjavcev před brankou ještě při dvou zakončeních na Furcha nevyzrál, ovšem Nikolaj Kovalenko byl už s dorážkou úspěšný. A rázem začal festival dobrých příležitostí Lokomotivu, které ale se železnou pravidelností likviduje Dominik Furch a drží svému týmu přijatelnou jednobrankovou ztrátu – 1:0 pro Jaroslavl.
20:00'
19:45'
Lokomotiv kombinuje před brankou Furcha, ale bez střeleckého ohrožení.
19:00'
Za probíhající poslední minuty první třetiny zase zkoušel Furcha překonat dělovkou z první z levého kruhu Alexej Marčenko. Leč opět nevyzrál na pravý beton gólmana Dinama.
18:48'
Moc takových trestů asi Ryan Spooner ve své kariéře nedostal. Nicméně nyní musí na dvě minuty opustit hrací plochu za zdržování hry – porušení postupu při vhazování.
Sudí jsou na buly s něčím nespokojeni a hosté půjdou na trestnou lavici.
18:47'
Po zakázaném uvolnění Lokomotivu se hra před Eda Pasqualeho. Buly bude po jeho pravici.
17:17'
Michail Beljajev předvedl hezkou akci, kdy si to v útočném pásmu úspěšně namířil přes dva hráče a ještě stihl vystřelit. Furch byl opět pozorný.
16:48'
Hezká akce Lokomotivu. Pavel Kudrjavcev střelou z kruhů na Furcha nevyzrál a k dorážce se těsně nedostal Nikolaj Kovalenko. Ale po chvilce získal puk a předkládal jej před branku na zakladatele celé akce Kudrjavceva. Nyní třeba pochválit obranu Dinama za dobrý blok.
16:26'
Dinamo se s vypětím sil ubránilo a je v pěti.
16:03'
Dominik Furch nyní zachránil svůj tým od druhé pohromy. Alexej Marčenko znovu dostal puk na levý kruh pro ránu z první, kterou trefil náramně. Puk šel těsně nad ledem na vzdálenější tyčku, kam sáhl český gólman svou lapačkou.
15:37'
Alexej Marčenko vyslal z levého kruhu dvě nebezpečné střely. První šla vedle, druhá byla zblokována.
15:17'
Přesilovka se Lokomotivu zatím nedaří a Dinamo hraje bezpečně daleko od své branky.
14:53'
Maxim Osipov už puk na útočné modré nestihl a vzápětí při zavezení puku do útočného pásma opět nebyl úspěšný.
14:26'
Dmitrij Znacharenko za brankou neměl trpělivost s Michailem Beljajevem, který si výborně kryl puk, a když chtěl vyjet do palebné pozice, podrazil ho.
14:14'
Furch nyní odolal rychlému přečíslení soupeře, ale Lokomotiv je stále před jeho brankou a bude hrát i přesilovku.
13:28'
Brennan Mennel na modré zachytil vyhození soupeře a sjel si kolem mantinelu za branku, odkud ale přihrávkou nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.
12:27'
Ačkoliv z dosavadního průběhu zápasu kontrolovali domácí puk 2:48 minuty a naopak hosté více jak minuty čtyři, stačí to Lokomotivu k vedení. A vzápětí jsou hráči v červeném opět jako sršni před Furchem.
12:02'
Komerční přestávka jistě přijde Dinamu Minsk vhod a kouč Craig Woodcroft se bude snažit hlavně povzbudit své svěřence.
11:37'
Je až neuvěřitelné, jak jedna branka změní ráz zápasu. Do stavu 0:0 lepší Dinamo nyní čelí jedné akci domácích za druhé a Furch se má co otáčet.
09:55'
Lokomotiv je při chuti! Jegor Averin si sjel na pravý kruh a zkusil ostrou střelu, kterou Furch nadvakrát zneškodnil.
08:32'
Jedno dobré napadání a domácí hned vedou! Denis Alexejev posunul kotouč zpoza branky pro Pavla Kudrjavceva. Ten byl na chvilku sám mezi kruhy, ovšem střelou na bližší tyč Furcha nepřekonal. Puk se vzápětí od obránce Menella opět odrazil ke Kudrjavcevovi, jenž si ho hokejkou zvedl do vzduchu a zkusil zakončení technickou finesou. I zde byl gólman Dinama pozorný. Avšak pozorný nebyl bek Stěpan Falkovskij, přes kterého se Furchem vyražený kotouč dostal k NIKOLAJI KOVALENKOVI a ten už se prosadil u pravé tyče napodruhé úspěšnou dorážkou mezi betonem a tyčkou. Asistence: Pavel Kudrjavcev, Denis Alexejev.
07:45'
Domácí hokejisté se po delším času konečně nastěhovali před Furcha, když na počátku celé akce bylo dobré napadání a získání puku za brankou českého hráče.
07:25'
Buly po levici domácího brankáře vyhrál Ryan Spooner. Hostující centr byl úspěšnější než Anton Lander.
Střely: 2-6.
07:19'
Edward Pasquale vzápětí pokryl puk a hra je přerušena komerční přestávkou.
07:07'
Nezbedný puk se odrazil mezi kruhy přímo na hokejku Artura Kajumova. Domácí forvard jej ale hned ztratil a nebezpečí pro svou klec tak nezažehnal.
06:35'
Domácí se zásluhou Georgije Ivanova osvobozují a jdou střídat.
06:07'
Dinamo je zatím aktivnějším týmem, což je dáno i přesilovou hrou. Pětka hráčů v bílém opět kombinuje před brankářem Lokomotivu.
05:27'
Před brankou Edwarda Pasqualeho bylo více rušno, než při přesilovce Minsku. Ovšem v klinči před brankou byli úspěšnější hráči Lokomotivu a posílají puk ven z pásma.
04:29'
Lokomotiv hraje v plném počtu.
04:24'
Na levém kruhu se ke střele sice dostal Alexej Protas, ale puk byl sražen mimo klec a poté přichází vyhození domácích.
03:58'
Domácí posílají puk ven z pásma.
03:01'
Pavel Krasovskij se dostával se spoluhráčem do přečíslení dva na dva, ale celá akce domácích byla zpožděna přechodem přes modrou. I tak ale Lokomotiv ušetřil cenné vteřinky.
02:29'
Sudí se šli poradit a nakonec vylučují Ruslana Rafikova za zdržování hry – vyhození puku mimo kluziště. Nešlo o odraz o plexisklo, takže bek Lokomotivu musí na trestnou.
02:21'
Na puk si sáhl také Ed Pasquale, který radši stáhl kotouč do lapačky. Po odražené střele na něj u levého kruhu dorážel Alexej Protas.
02:14'
A nyní pomohl svým soupeřům i s rozehrávkou zpoza branky.
01:04'
Anton Lander si najel přesně mezi kruhy, kam také dostal přihrávku. Opřel se do kotouče a trefil Dominika Furcha přímo do trupu. Český brankář byl správně postaven.
00:43'
V rohu za brankou vyšli ze souboje lépe hráči Lokomotivu, kteří kombinují před brankou Dominika Furcha.
00:11'
Hosté se snažili hned po úvodním buly zaútočit, ale Shane Prince na pravé straně kotouč nedostal.
00:01'
Stadionem zní běloruská státní hymna, následuje nejhezčí píseň ruské federace. Za malou chvíli se začne.

Lokomotiv Jaroslavl: Pasquale (Konovalov) – M. Osipov, Rafikov, Ljubuškin, A. Marčenko (A), Barancev, Misjul, Savčenko, Čerepanov – Kajumov, Kraskovskij, Korškov – Pääjärvi, J. Averin (C), Lander (A) – Kovalenko, Kudrjavcev, Alexejev – Ivanov, Beljajev, Berjozkin.

HC Dinamo Minsk: Furch (D. Taylor) – Koljačonok, Menell, Solovjov, R. Murphy, Znacharenko (A), Jerjomenko, Falkovskij, Martynov – Drozdov, Spooner, Prince – Gorbunov, Šarangovič (C), Kozun (A) – Lodnia, Protas, K. Voronin – Děmkov, Suško, Usov.

Rozhodčí: Nikolaj Akuzovskij, Konstantin Olenin – Alexander Zacharenkov, Jevgenij Strelcov.
Československá stopa v týmech:
Dominik Furch (MIN): 17 zápasů, 11 výher, 2,50 průměr gólů, 91,4% úspěšnost zákroků.
Poslední vzájemné zápasy:
Dinamo Minsk – Jaroslavl 2:1 pr. (24.11.2020)
Jaroslavl – Dinamo Minsk 4:1 (1.11.2020)
Dinamo Minsk – Jaroslavl 0:1 (16.10.2020)
Dinamo Minsk – Jaroslavl 3:5 (25.2.2020)
Jaroslavl – Dinamo Minsk 4:1 (13.2.2020)

Z posledních deseti vzájemných zápasů vyhrála Jaroslavl hned osmkrát.
HC Dinamo Minsk:
Běloruský tým zažívá také vydařenou sezonu, vždyť je pátý se 36 body z 29 zápasů a začíná si budovat slušný náskok na postup do play-off. Minsk hraje také Tarasovovou divizi a drží se za silnou trojkou CSKA Moskva, Jaroslavl, Dynamo Moskva. Právě tyto tři týmy patří spolu s Minskem do nejvyšší pětky Západní konference, jejich nadvládu narušuje jen druhý Petrohrad z Východu. Minsku se pomalu vyprazdňuje marodka, která ještě před měsícem čítala hrůzostrašných 13 – 15 hokejistů mimo hru. Aktuálně chybí Dinamu zhruba šest hráčů. I přes tyto komplikace vyhrál běloruský tým posledních šest zápasů ze sedmi.

Lokomotiv Jaroslavl:
Domácí celek je v průběžné tabulce Západní konference na velice dobrém třetím místě, když získal celkem 40 bodů z 58 možných. Lokomotiv zapsal už 18 výher a sice má 11 porážek, ale hned ve čtyřech z nich získal bod. Poměr skóre je také hodně pozitivní, 80:52. V tabulce Tarasovovy divize sice ztrácí na CSKA Moskva už 11 bodů, ale nutno říct, že v této divizi jsou čtyři týmy, jenž patří do první pětky tabulky celé konference. V posledních pěti zápasech se ale Lokomotivu nedaří, vyhrál jen jednou a padl čtyřikrát (dvakrát za bod).

Poslední zápasy Lokomotivu:
Dynamo Moskva – Lokomotiv 4:3 pr.
Dinamo Minsk – Lokomotiv 2:1 pr.
Jaroslavl – Dinamo Riga 3:1
Jaroslavl – Jokerit 1:4
CSKA Moskva – Jaroslavl 3:1.
Dobrý den, ještě jednou vítejte u dalšího zápasu Kontinentální hokejové ligy. Ta má v neděli na programu šest zápasů a jedním z nich bude utkání dvou celků nejen z Tarasovovy divize, ale také z popředí Západní konference. Třetí Lokomotiv Jaroslavl nastoupí na domácí půdě proti pátému HC Dinamu Minsk, jenž na ruského soupeře ztrácí pouze čtyři body. Utkání v jaroslavlské Aréně 2000 začíná v 15 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.