KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Red Star Kunlun : Chabarovsk - 19. ledna 2021   17:00

Red Star Kunlun
17:37' Nikolišin (Mozík, Toropčenko) • 41:23' Fram (Mozík)
Chabarovsk

S konstatováním, že Amur Chabarovsk dvakrát srovnal zápas proti rivalovi z konference i z divize Kunlunu a v prodloužení rozhodl o své výhře 3:2, se s Vámi loučí a hezký den přeje Tomáš Lysý.
Československá stopa v utkání:
Vojtěch Mozík (KUN): 0+2, 3 střely, čas na ledě: 23:15 minut
Andrej Šustr (KUN): 0+0, 1 střela, čas na ledě: 23:19 minuty
Marek Langhammer (CHA): jako druhý brankář Amuru do zápasu nezasáhl
Michal Jordán (CHA): 1+0, 2 střely, čas na ledě: 21:51 minuty
Tomáš Zohorna (CHA): 0+0, 1 střela, čas na ledě: 18:10 minuty
Hynek Zohorna (CHA): 0+0, 1 střela, čas na ledě: 16:36 minuty.
Využití: 2-0.
Ačkoliv hosté ani jednou během základní hrací doby nevedli, nakonec se radují ze dvou bodů. Ale postupně. Chabarovsk byl první třetinu lepším týmem, soupeře výrazně přestřílel, jenže v osmnácté minutě šli do vedení domácí. Ivan Nikolišin po Mozíkově přihrávce měl dostatek volného prostoru a přesilovku využil tvrdou střelou. Druhá část přinesla srovnání. V okamžiku, kdy Kunlun začal po tlaku Amuru vystrkovat růžky, si Michal Jordán našel před brankou odražený puk a zblízka uspěl s dorážkou.

Do třetí části šli domácí s 85 sekund dlouhou přesilovkou a dvě vteřiny před jejím koncem jí využili, Jason Fram dělovkou z levého kruhu zamířil pod víko. Využil tak druhou přesilovku domácích ze dvou, vzápětí se už potřetí domácí neradovali. Naopak po návratu Kamalova z trestné bylo srovnáno. Alexandr Gorškov započal celou akci, při které vyrazil Šikin střelu Polunina do strany, kde Gorškov nahodil puk z velkého úhlu zpět na branku a domácí maskovaný muž si ho nešťastně srazil do sítě.

V prodloužení nevyužili hosté dvouminutovou přesilovku po faulu Wereka, ale vadit jim to nemuselo. Domácí při protiútoku neuspěli, tak se kotouče chopili hráči v bílém. Denis Golubev si na levém kruhu položil Lockharta a vzápětí zamířil přesně do levé šibenice – 2:3 po prodloužení.
64:23'
Chabarovsk právě vstřelil branku!
Dnešní mač do nájezdů nepůjde a může za to pohledná akce DENISE GOLUBEVA. Sedmý nejproduktivnější hráč mezi forvardy Amuru se na levé straně chopil puku, přejel modrou a na kruhu udělal kličku do středu, čímž dokonale zmátl bránícího Lockharta. Kapitána Kunlunu si položil a z kruhů zamířil krásně do levé šibenice.
63:58'
Dobré přečíslení domácích. Fram dával kotouč na jednoho z najíždějících spoluhráčů, který si sjel po levé straně blíže k brance, ovšem Alikina nepřekonal a gólman Amuru se hned vrhl i po dorážce.
63:32'
Dmitrij Lugin obkroužil celé útočné pásmo a chtěl si počkat, až mu najedou spoluhráči pro přihrávku. I když puk ztratil, posléze se i díky dobré práci Gorškova opět dostal ke kotouči. Střelou z kruhů ale brankáře Šikina nepřekonal.
63:19'
Další icing hostí, tentokrát již zcela evidentní.
63:09'
Po zakázaném uvolnění Amuru se hra vrací do útočného pásma Kunlunu. A trenér hostí Sergej Světlov si nyní něco hodně důrazně vysvětluje se sudím Vladimirem Bukinem.
62:52'
Leščenko dojížděl nahozený puk na branku, ale Alikin jej srazil do rohu za branku, kde byli hosté v přesile.
62:00'
Kunlun hraje v plném počtu, Ethan Werek jde z trestné na střídačku.
61:47'
Fram a Sproul si před brankou vzali do parády právě Alexandra Šarova, který clonil Šikinovi a snažil se dorazit do sítě odražený kotouč. Neúspěšně.
61:37'
Rána z kruhů v podání Alexandra Šarova si nenašla cíl.
61:18'
Kombinace Amuru nakonec vedla k tomu, že Sergej Těreščenko dostal kotouč na levý kruh na střelu z první. Ale Dmitrij Šikin se stačil přesunout a kotouč chytá.
60:01'
Prodloužení začne přibližně v 19:09.
Ve třetí části padly dvě branky. Dvě sekundy před koncem přesilové hry z konce druhé dvacetiminutovky se Kunlun dostal do vedení. Jason Fram dostal na levém kruhu kvantum volného prostoru a vypálil takovou dělovku, že se puk odrazil od zadního oblouku branky a vylétl ven. Sudí a bek Kunlunu ale hned věděl, že mířil správně. Domácí byli rázem na koni a mohli zasadit svému soupeři rozhodující úder. Po dvou využitých přesilovkách hráli i třetí početní výhodu, leč nebezpeční v ní nebyli. A krátce po návratu vyloučeného Kamalova přišlo srovnání. Bratří Zohornové se ještě neradovali, ale v dalším útoku přenechal Gorškov puk pro Polunina, jenž vystřelil a Šikin přes clonícího Golubeva vytěsnil puk jen na levou stranu. Z velkého úhlu pak nahodil kotouč znovu na branku Alexandr Gorškov a dnes jinak výborně chytající Šikin si ho smolně srazil do sítě – 2:2. Oba týmy pak rozhodně nebránily, ale překvapit soupeře už se jim nepodařilo. Třeba se tak stane v prodloužení.
60:00'
60:00'
Ethan Werek je vyloučen při siréně oznamující konec třetí části na dvě minuty za faul kolenem, což je pro Amur velká výhoda do prodloužení.
59:44'
Ethan Werek zachytil na pravé straně modré kotouč, ovšem neměl dostatečnou rychlost, aby ujel soupeři a ohrozil Alikina.
58:59'
Jenže celá rozehrávka Amuru byla velmi prachbídná a Kunlun se snadno dostal k puku. Nyní rozjíždějí jednu z posledních útočných akcí základní doby domácí.
58:10'
Amur se opět dostal do zajímavé kombinace před brankou Šikina, po které domácí vyhodili puk. O zakázané uvolěnní se ale nejednalo a Těreščenko čeká za brankou na spoluhráče.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:58'
Nevypadá to, že by ani jeden z týmů chtěl bránit remízu. I přes stav 2:2 žádná zarputilá defenzíva není ani na jedné straně vidět.
55:06'
Spencer Foo už se zřejmě nemohl dívat na to, jak se jeho spoluhráči nemohou dostat na druhou stranu kluziště. Ve vlastním pásmu se ujal kotouče a dostal se až na levý kruh, kde ale celou akci zazdil, když nevystřelil ani nepřihrál.
54:17'
Hosté to znovu zkusili nahozením, nyní prakticky od středové čáry. A možná ještě v mysli Dmitrije Šikina hlodá nějaký ten červík, jelikož jeho zákrok zase nebyl zcela jistý.
53:06'
Do konce základní hrací doby chybí 6 minut a 54 sekund. Budou se body dělit, což by se asi nehodilo ani jednomu týmu?
52:51'
Také Spencer Foo zkusil překvapit gólmana střelou z velkého úhlu, nicméně Jevgenij Alikin sklapl betony včas.
51:52'
Hned je to Amur, který se snaží přidat třetí branku. Lugin si málem před brankou našel odražený kotouč, ale nakonec svůj pátý gól sezony nevstřelil, jelikož měl ke kotouči přece jen o něco dále.
51:00'
Pro domácí je vyrovnání celkem rána. Od branky na 2:1 hráli dobře a navíc výborně chytající Dmitrij Šikin si takto laciný gól za svůj dobrý výkon nezasloužil. Nicméně sport se nehraje na zásluhy a devět minut před koncem začínáme od znovu.
50:24'
Nikoliv. Všechno je v pořádku a Amur šťastně srovnává na 2:2.
50:24'
Sudí ještě zkoumají, zda se nejednalo o postavení útočícího Denise Golubeva v brankovišti.
50:24'
Gorškov přenechal puk na ose hřiště pro Alexandra Polunina, jenž vystřelil. Dmitrij Šikin sice stačil přes clonícího Golubeva zasáhnout a srazit puk na levou stranu. Z nulového úhlu ale dojel kotouč znovu ALEXANDR GORŠKOV, nahodil ho zpět na branku a dnes výborný Šikin si puk srazil do vlastní klece. Asistence: Alexandr Polunin.
49:43'
Tomáš Zohorna rýsoval z pravé strany střílený pas před branku na Hynka Zohornu, jenž na přihrávku těsně nedosáhl. Dobrá akce prvního útoku Amuru.
49:23'
Amur ubránil první oslabení dnešního mače a hraje v pěti.
49:12'
A vzápětí se vrací pro kotouč za vlastní klec i bek Kunlunu Ryan Sproul.
48:58'
Gleb Šaškov rozjíždí jeden z posledních přesilovkových útoků domácí komandy.
48:20'
Snad první chybka Vojtěcha Mozíka, který sice dvakrát zastavil puk na modré, ale poté mu guma přeskočila hokejku a domácí přichází o pásmo.
47:40'
Zatím nikoliv, byť se kapitán Luke Lockhart snažil ztečovat střelu Nikolišina od modré. Neúspěšně. Hned po buly pálil i Vojtěch Mozík, ovšem gólman hostí byl na místě.
47:23'
Anton Lazarev se nakonec v útočném pásmu dostal ke kotouči a ze strany postupoval na gólmana Jevgenije Alikina. Více ho neohrozil i kvůli hákování Nikity Kamalova, jenž jde na střídačku. Využijí domácí i třetí přesilovku zápasu?
46:49'
Mozík je dnes bezchybný v útočné činnosti i v defenzívní práci. Nyní si za brankou zkušeně pohlídal kotouč proti napadajícímu soupeři.
46:14'
Andrej Šustr přebral kotouč od parťáka Vojty Mozíka a hned dával kolmici dopředu, kde na kotouč jen těsně nedosáhl Alexej Toropčenko. Ale ani hosté se vzápětí při protiútoku daleko nedostali.
45:34'
Poprvé ve třetí části se pořádně hraje i před Šikinem, nicméně obránce Kamalov nedal přesnou přihrávku na modrou a hosté o puk přichází.
45:15'
Ani milimetr prostoru. Toto heslo zřejmě razí domácí, kteří nyní napadají rozehrávku soupeře už od jeho branky.
44:26'
Lazarev tečoval puk před Alikinem a nadělal mu tím spousty problémů. K dorážce se ještě chtěl dostat Ethan Werek, extřinecký kanonýr, ale na pravé straně před brankou netrefil kotouč ideálně.
43:50'
Kunlun je při chuti. Dvakrát šel do rychlého protiútoku a byť branku pořádně neohrozil, pokud nebudeme počítat sraženou střelu Spencera Foo, musí se mít Alikin pořádně na pozoru.
41:23'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Také druhá přesilová hra Kunlunu je využitá. Sice dvě sekundy před koncem, ale to na vedoucí brance zhola nic nemění! JASON FRAM se na levém kruhu po přihrávce od Mozíka, jenž zaznamenává druhou asistenci, pořádně opřel do kotouče a trefil se nádherně pod horní tyčku. Puk od oblouku rychle vylétl z branky, takže se na dorážku číhající Werek začal radovat až po chvilce. Asistence: Vojtěch Mozík.
40:45'
Domácí jsou samozřejmě před brankou soupeře, ale zatím to nevypadá, že by si v přesilovce měli vzít zpět vedení, chybí překvapivá kombinace nebo střela.
Využití: 1-0.
Ve druhé třetině byl Amur opět aktivnějším týmem a když se Kunlun začal pomalu osmělovat a také vyrážet na útočné výpady, přišlo vyrovnání hostí. Michal Jordán si před brankou našel odražený puk po střele Gorškova a přes nedůsledného Collinse jej doklepnul do sítě 1:1. Z pětadvacáté střely tak hosté vsítili první branku. V závěru přišla tři vyloučení, z toho dvě na straně Amuru, který tak půjde do části třetí s 85 sekund dlouhým oslabením.
40:00'
39:25'
Šance pro Kunlun. Na 35 sekund ve druhé části, poté na 85 sekund v části třetí. Alex Polunin dostává dvě minuty za podrážení.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny při hře čtyři na čtyři.
38:54'
Vojtěch Mozík sice u mantinelu zahákoval Denise Golubeva, ale ten svému pádu dost přihrál a na trestnou tak jdou oba hráči.
38:23'
Od modré napřáhl k tvrdé střele Vojtěch Mozík. Gólman by s ní měl zřejmě hodně práce, jenže kotouč šel těsně vedle pravé tyče.
37:59'
Nyní se ale vloudila do jejich rozehrávky nepřesnost končící zakázaným uvolněním.
37:36'
Až po inkasované brance se Kunlun častěji vydává k brance Jevgenije Alikina. Domácí by mohli využít toho, že je muž v masce Amuru poměrně nerozchytaný, vždyť na něj šlo sotva deset střel.
36:04'
Domácí tým šel do rychlé ho protiútoku tří proti třem. Odpovědnost na sebe vzal Ethan Werek, který prověřil Alikina střelou z levého kruhu. Gólman Amuru, chytající osmadvacátý zápas v sezoně, se překvapit nenechal.
34:37'
Nikita Kamalov nakonec zkrotil na obranné modré puk skákající jako horká brambora a poslal jej dopředu na spoluhráče. Sergej Monachov po přejetí útočné modré nic nevymýšlel a opřel se do kotouče, jenž skončil na rameni gólmana Alikina.
32:46'
Také druhá branka dnešního zápasu nese českou stopu. Obránce MICHAL JORDÁN totiž z předbrankového prostoru dorazil střelu Gorškova, kterou Šikin vyrazil před sebe. Kapitán Amuru byl tam, kde měl být a navíc ho nedostatečně bránil Sean Collins. Začíná se tak od znova a z pětadvacáté střelySikin poprvé inkasuje. Asistence: Alexandr Gorškov.
32:03'
Hra je přerušena komerční pauzou a poměr střel je výmluvný: 9-24! Ovšem jedna z devíti domácích střel skončila v síti Jevgenije Alikina a to je směrodatné.
32:03'
Ostrá rána Alexandra Jevsejenkova skončila na betonu Alikina. K dorážce se ještě sápal Parker Foo, ale úspěšný nebyl. Na konci dvanácté minuty druhé třetiny ale domácí poprvé v prostřední dvacetiminutovce nějak výrazněji zahrozili.
31:12'
Jestli se před brankou Jevgenije Alikina hrály ve druhé třetině všeho všudy více jak dvě minuty, tak je to zatím moc. Nyní se to snaží změnit Jake Chelios, který si vyjel na útočný výlet. Syn slavného beka z NHL obkroužil branku a hledá spoluhráče.
30:28'
Už to vypadalo, že by mohl Amur konečně s nějakým útokem uspět a dostat se do bezprostředního ohrožení branky. Jenže Kirill Rasskazov byl mezi kruhy hned zdvojen hráči soupeře a tedy i zbaven kotouče.
29:04'
Valerij Vasiljev získal na pravé straně útočného pásma puk, tak se nerozpakoval a hned ho vyslal na branku, jelikož před Šikina si sjel na teč Alexandr Šarov. Ovšem gólman Kunlunu zapsal již třiadvacátý úspěšný zákrok.
28:02'
Hynek Zohorna sjel po pravém křídle blíže k brance a hledal přes gólmanem svého bratra Tomáše Zohornu. I nyní byla jednička Red Staru pozorná a vzápětí ještě Andrej Šustr odtahoval na dorážku číhajícího "Zorra" od svého brankáře.
26:58'
Buly na středovém kruhu dopadlo lépe pro domácí hráče, jenže dopředu se domácí moc nehrnou.
26:36'
Plynulost hry v poslední době strádá, ta je kouskována častými přerušeními.
26:16'
Hra bude nyní opět navázána až po komerční přestávce. Buly proběhne po levici domácího strážce svatyně.
25:35'
Nepřesnost v rozehrávce Amuru končí zakázaným uvolněním.
24:28'
Gleb Šaškov získal ve středním pásmu odražený kotouč a ten je tak po delší době znovu na holích domácích hráčů.
23:53'
Domácí mají nyní střídačku hodně daleko, proto brankář Jevgenij Alikin nenechal vyhozený puk dojít na zakázané uvolnění, ale vyjel si z branky a rychle ho rozehrál dopředu na spoluhráče.
23:15'
Stejně jako nyní. Ačkoliv se Amur dostával v útočném pásmu do kombinace, hráči v červeném díky rychlému přistupování zamezili tomu, aby byla nějak výrazně ohrožena jejich branka.
22:10'
Spencer Foo si sjel po levé straně blíže k brance a utěšenou ránou zápěstím orazítkoval horní tyčku!
21:45'
Amur se snaží přidat na obrátkách, přece jen nepříznivý stav mu vůbec do karet nehraje, k udržení naděje na play-off potřebuje body. Domácí se ale velice pozorně brání.
20:06'
Úvodní buly druhé třetiny sice vyhráli hosté, ovšem kotouč se rychle dostal na domácí hole.
20:00'
Dlouho to vypadalo, že úvodní perioda bude bez branek. Aktivnější byl Chabarovsk a měl také přesilovou hru, ovšem nezahrál jí moc dobře. Dobrá šance hostí přišla i v patnácté minutě, kdy po akci Šarova nedoklepl puk do sítě Archipov. Přišel tak trest. Domácí totiž přesilovku využili, když Mozík poslal podél modré výborný pas na Ivana Nikolišina. Ke křídlu Kunlunu nikdo nepřistoupil, proto si Nikolišin sjel blíže k brance a trefil se ke vzdálenější tyčce kolem lapačky Alikina – 1:0.
19:51'
Domácí dohrávají první třetinu v útočném pásmu, což se jim samozřejmě líbí.
18:54'
Hosté se ihned snaží odpovědět a nyní opět svírají soupeře před jeho brankou. To vše za ohlášené poslední minuty úvodního dějství.
17:37'
Celá akce začala tím, že Alexej Toropčenko na pravém kruhu dal pas na modrou pro Mozíka. Ten viděl, že je proti němu zcela volný a připravený IVAN NIKOLIŠIN, proto mu dal puk. A jelikož k Nikolišinovi nikdo nepřistoupil, udělal tři rychlé kroky a vyslal bombu na vzdálenější tyčku kolem lapačky Alikina, která máchla marně. Asistence: Vojtěch Mozík, Alexej Toropčenko.
17:14'
Sergej Těreščenko se dopustil krosčeku na protihráče a přesilovku si zahrají také hokejisté Kunlunu.
16:47'
Hned po buly zkusil vystřelit Kirill Rasskazov, ovšem puk přes hráče Kunlunu nepřešel až k Šikinovi.
16:04'
Luke Lockhart dostal kotouč do jízdy a přes levou stranu se sice dostal do útočného pásma. Neměl ale podporu spoluhráčů a tím jeho akce skončila.
15:44'
Dlouhou pasáž hry ruší zakázané uvolnění, kterého se dopustili domácí.
15:12'
Zároveň se opět poměrně dlouho hraje bez přerušené hry. A nejde rozhodně říct, že by se jednalo o nezáživný hokej. Po návratu vyloučeného Nikolišina se hraje nahoru – dolu.
14:13'
A už se opět hraje před brankou Kunlunu. Dmitrij Archipov moc dobře čekal, že by po akci Šarova mohl kotouč vypadnout kolem levého betonu brankáře. To se i stalo, ovšem forvarda Amuru rychle dostoupil protihráč a znemožnil mu lepší zakončení.
13:24'
Ivan Nikolišin obkroužil prakticky celé pásmo a z levého kruhu vystřelil. Kotouč se dostal za branku, kde se ho chopil Sergej Monachov a rychle ho zkusil nasunout mezi tyč a levý beton Alikina, jenž byl ovšem znovu pozorný!
12:33'
Andrej Šustr moc dobře viděl, že je před brankářem Alikinem poměrně rušno. Proto do tohoto prostoru nahodil kotouč, který bezpečně vytěsnil gólman Amuru a k dorážce se již domácí nedostali.
11:51'
Byl to znovu Alexandr Polunin, který na levé straně útočné modré jako zcela osamocený získal kotouč. Udělal dva tři rychlé kroky a vracel puk na modrou pro spoluhráče, kterého ale nenašel.
11:22'
Ojedinělý protiútok Kunlunu, který vedl po pravé straně Sergej Monachov a nakonec i vystřelil, skončil v lapačce Jevgenije Alikina, který dostal přednost před Markem Langhammerem. Následuje opět komerční pauza.
10:55'
Ale i po konci přesilovky mají hosté útočné chutě a dobře napadají rozehrávku Red Staru už před jeho brankou. Jako třeba nyní Alexandr Šarov, který způsobil soupeři nemalé problémy.
10:10'
Kunlun hraje v plném počtu, přesilová hra Amuru nebyla příliš nebezpečná.
09:48'
Dvě nahození hostí sice udržela Amuru puk v útočném pásmu, ale po druhém z nich se k puku dostali hráči v červeném, tedy domácí, a tím přesilovka hostí končí.
08:32'
Denis Golubev dostal kotouč ideálně na levý kruh. Ještě si ho rychle zpracoval a popojel blíže k brance, nicméně i tak dokázal Šikin vytěsnit kotouč mimo tři tyče.
08:10'
Ivan Nikolišin se provinil hákováním a jde na dvě minuty ven.
08:10'
Po komerční přestávce si Amur zahraje přesilovou hru, čímž korunuje vydařený aktivní vstup do zápasu.
07:24'
Lugin je hodně aktivní, když nyní protečoval puk do útočného pásma. Vzápětí se domácí opět osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění.
06:52'
Sergijenko poslal dlouhou přihrávku z vlastního pásma na Lugina a nechybělo moc, aby se křídelník Amuru dostal do bezprostředního ohrožení brankáře.
06:22'
Zámek je poměrně sevřený, Amur čím dál blíže kombinuje před brankou Dmitrije Šikina, který se má nyní hodně co otáčet, aby udržel bezbrankový stav.
05:48'
Spencer Foo rychle posunul kotouč alespoň do pásma středního.
05:15'
Denis Golubev na útočné modré hezky předal puk pro Sašu Polunina a hosté tak kombinují v útočném pásmu. Chvíli se v tomto prostoru udrželi a poté domácí raději vyhodili puk na zakázané uvolnění. V úvodu zápasu je Amur lepším týmem.
04:40'
Nahození Sergijenka, mířící k břevnu, raději Šikin jistil v lapačce.
04:32'
Po zásahu Ivana Nikolišina je puk na střídačce a bude se vhazovat v obranném pásmu Kunlunu.
03:46'
Valentin Pjanov se po pravé straně prokličkoval až k brance Dmitrije Šikina. Příliš prostoru na lepší zakončení ale už neměl.
03:24'
Nyní ale má puk na hokejce Vojtěch Mozík a čeká, až mu spoluhráči najedou.
02:39'
Napadání Spencera Foo jen trošku oddálilo útok Amuru, který se i díky dobré práci Nikity Kamalova udržel v útočném pásmu.
01:49'
Po špatné rozehrávce Amuru se domácí snadno dostali do útočného pásma před branku Jevgenije Alikina.
01:10'
Michal Jordán rozehrával útočnou akci svého týmu. Dlouhá přihrávka sice přišla přesně na hokejku Jevsejenkova, který však kotouč v útočném pásmu ztratil.
00:44'
Andrej Šustr ještě zastavil na útočné modré skákavý puk a v tísni ho nahodil za branku. Tam už domácí o kotouč přišli.
00:10'
Hned po deseti sekundách byl v permanenci Dmitrij Šikin, kterého střelou z levého kruhu prověřil útočník Dmitrij Lugin. Pro domácího gólmana to byla snadná úloha.
00:01'

Red Star Kunlun: Šikin (J. Smith) – Fram, Chelios (A), Sproul (A), Jevsejenkov, Mozík, Šustr, Starikov – S. Foo, Lockhart (C), P. Foo – Šaškov, Toropčenko, Leščenko – Nikolišin, Monachov, Wong – Werek, A. Lazarev, Collins – Bakanov.

Amur Chabarovsk: Alikin (Langhamer) – V. Vasiljev, Jordán (C), Sergijenko, S. Těreščenko, Turbin (A), Kamalov, Zimin – Rasskazov, H. Zohorna, T. Zohorna (A) – V. Butuzov, Lugin, Pjanov – Golubev, Gorškov, Polunin – Šarov, Archipov, Michasjonok.

Rozhodčí: Vladimir Bukin, Viktor Spirin – Alexander Zacharenkov, Dmitrij Šišlo.
Československá stopa v týmech:
Vojtěch Mozík (KUN): 8 zápasů, 3 body (1+2)
Andrej Šustr (KUN): 27 zápasů, 2 body (0+2)
Marek Langhammer (CHA): 21 zápasů, 8 vítězství, 91,2% úspěšnost zákroků, 2,91 průměr obdržených branek
Michal Jordán (CHA): 26 zápasů, 12 bodů (6+6)
Dominik Mašín (CHA): 22 zápasů, 7 bodů (1+6)
Tomáš Zohorna (CHA): 34 zápasů, 21 bodů (6+15)
Hynek Zohorna (CHA): 33 zápasů, 20 bodů (8+12).
Poslední vzájemné zápasy:
Chabarovsk – Kunlun 3:1
Chabarovsk – Kunlun 5:4
Kunlun – Chabarovsk 2:4
Kunlun – Chabarovsk 4:2
Kunlun – Chabarovsk 4:2.

Z posledních deseti zápasů dosáhl Chabarovsk hned sedmkrát na vítězství.
Amur Chabarovsk:
Tým z dálného ruského Východu je na tom o něco lépe než jeho dnešní soupeř, když v dosavadním průběhu sezony získal o devět bodů více. Ale na žádné vyskakování to stále není, jelikož Amur ztrácí na osmý Nur-Sultan, který drží poslední postupovou pozici, třináct bodů. I proto určitě Chabarovsk mrzí poslední zápas, kdy prohrál právě na ledě kazašského týmu 2:3. Amur v 46 utkáních získal 38 bodů za 17 výher, naopak devětadvacetkrát prohrál (čtyřikrát za bod). Tým vedený Sergejem Světlovem se nemůže spolehnout aktuálně na tři hráče, zranění jsou útočníci Faizullin, Zaseda a Železkov.

Poslední zápasy Chabarovsku:
Nur-Sultan – Chabarovsk 3:2
Chabarovsk – Nur-Sultan 5:1
Chabarovsk – Nur-Sultan 4:5 sn.
Red Star Kunlun:
Z obou dvou týmů Východní konference je Kunlun tím horším. Číňané, kteří hrají nyní své domácí zápasy na stadionu v Mytišči, získali v dosavadním průběhu sezony jen 29 bodů a byť teoreticky ještě mohou postoupit do play-off, prakticky už je to zřejmě vyloučené. Kunlun vyhrál v dosavadním průběhu sezony jen 11 utkání, naopak má 33 porážek (sedm za bod) a na předposlední Nižněkamsk ztrácí jeden bod. Teprve před týdnem zdolal Red Star hranici stovky vstřelených branek, což je nejhorší počin v celé konferenci i divizi. V posledním utkání vyhrál Kunlun v Novosibirsku a přerušil tak sérii proher.

Poslední zápasy Kunlunu:
Novosibirsk – Kunlun 1:3
Kunlun – Novosibirsk 1:6
Kunlun – Čerepovec 2:4.
Dobrý den, ještě jednou vítejte u dalšího zápasu Kontinentální hokejové ligy, která pokračuje i v úterý 19. ledna 2021. Jedním z celkem jedenáctí zápasů, které se tento den odehrají, začne od 17 hodin v Mytišči Areně, kde se utká "domácí" Red Star Kunlun proti Amuru Chabarovsk. Tedy dva týmy ze stejné konference i divize.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.