Red Star Kunlun - Jekatěrinburg | ONLINE | 17.9.2020 18:00 | KHL 2020/2021 | ŽIVĚ | iSport.cz

KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Red Star Kunlun : Jekatěrinburg - 17. září 2020   18:00

Ukončeno
Red Star Kunlun
Red Star Kunlun
02:33' Kristo (Lofquist) • 30:41' Kristo (Werek, Shinkarchuk)
2:5
(1:2, 1:1, 0:2)
Jekatěrinburg
Jekatěrinburg
07:12' Golyšev  (Bělousov) • 19:11' Dacjuk  (Alexej Vasilevskij, Makejev) • 22:44' Platt  (Dacjuk) • 45:15' D. Bodrov   • 53:12' Platt  (Alexej Vasilevskij, Litovčenko)
Red Star Kunlun
Sestavy:
Hrubec (Šikin) – Chelios (A), Lofquist, Šustr (A), Starikov, Bondra, Gimajev – Kristo (C), Wellman, Shinkarchuk – Monachov, Šaporev, Nikolišin – Šachvorostov, Dugin, Werek – Maximov, Skvorcovs, Riche.
Rozhodčí
Olenin, Lavrenťjev – Zacharenkov, Sadovnikov
Arena Mytišči, Mytišči
Jekatěrinburg
Sestavy:
Gross (Jakub Kovář) – Alexej Vasilevskij, Trjamkin (A), Ch. Genoway, Mamkin, Arzamascev, D. Bodrov (A), Salov – Makejev, Golyšev, Dacjuk (C) – Holland, Macek, Sexton – Bočarov, P. Kulikov, Bělousov – Protapovič, Ovčinnikov, Litovčenko – Platt.
Přenos se aktualizuje automaticky

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
Avtomobilist Jekatěrinburg potvrdil roli favorita, v Mytišči porazil čínský Kunlun 5:2. Zápas byl po dvou třetinách ještě otevřený na obě strany, protože Jekatěrinburg vedle jednogólovým rozdílem, ve třetí části ovšem Petersova družina dvěma góly zpečtila své vítězství, díky němuž postupuje do čela Východní konference, Kunlun zůstává na nule.
Konec zápasu.
59:50'
Poslední vteřiny utkání probíhají za brankou domácích, kde s pukem kvedlá na hokejce Jake Chelios. Americký bek čeká na závěrečnou sirénu.
58:13'
Jekatěrinburg útočil na šestý vstřelený gól, avšak neuspěl. Pavel Dacjuk ztroskotal na Dannym Kristovi.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:16'
Zajímavý kontr podnikli rovněž domácí. Slovenský bek Dávid Bondra vystřelil od pravého mantinelu, Gross si našel černou gumu ve změti těl v předbrankovém prostoru.
56:55'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Jake Chelios – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Pavel Kulikov – 2 min., hrubost).
55:47'
Zápas se prakticky jenom dohrává. Brooks Macek projel středem přes dva protihráče, načež mu kotouč vypíchl z pod hole Chelios.
54:17'
Šimon Hrubec zariskoval. Slabé zakončení protihráče zachytil, ještě jej vyklepal z lapačky a přesným pasem našel spoluhráče.
53:12'
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Třináctý útočník GEOFF PLATT zaznamenává druhý přesilovkový zásah v zápase. V gól přetavil výbornou nahrávku Vasilevského. Asistence: Alexej Vasilevskij a Vjačeslav Litovčenko.
52:53'
Čínské mužstvo bojuje, avšak s dobře seřazenou defenzivou soupeře má velké problémy. Rána Monachova skončila v ochranné síti.
51:24'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Jegor Dugin – 2 min., sekání).
50:10'
Rozběhla se závěrečná desetiminutovka základní hrací doby. Jake Chelios dělovkou od modré nejprve trefil padajícího útočníka, druhou přestřelil.
49:29'
Závěrečná dvacetiminutovka probíhá jednoznačně v režii Avtomobilistu, který si drží dvoubrankové vedení. Trjamkin čistým způsobem obral Lofquista.
49:24'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Danny Kristo – 2 min., podrážení).
48:52'
Během přesilové hry Red Star Kunlun vyprodukoval jedinou střelu na bránu, pokus Shinkarchuka v klidu pokryl Gross. Riche je zpátky na ledě.
47:31'
Kunlun musí pořádně zabrat, a to hlavně co se ofenzivní složky týče. Kristo vystavil spoluhráče Wellmana do ofsajdu.
46:52'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Alex Riche – 2 min., sekání).
45:15'
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
DENIS BODROV ještě před minutou seděl na trestné lavici, nyní posílá Jekatěrinburg do dvoubramkového vedení! Dvouminutový trest je mu rázem zapomenut. Bez asistence.
44:02'
Hunter Shinkarchuk neměl komu nahrát, a tak nabruslil po levé lajně do pásma sám. Vysoké nahození sebral do lapačky Gross.
43:16'
Ale v této přesilovce se ještě Petersova družina ubránila. Poslední útok v početní převaze zastavil tvrdým, ale čistým hitem Michail Mamkin.
42:38'
Jekatěrinburg poměrně dost fauluje. To by hosty mohlo v závěru pořádně mrzet, protože bránit v oslabení pochopitelně stojí více sil.
41:16'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Denis Bodrov – 2 min., hákování).
40:10'
Třetí třetina je v plném proudu! Dočkáme se vyrovnání nebo Avtomobilist potvrdí roli favorita a získá v Mytišči tři body?
40:01'
Začala třetí třetina.
Další třetina začne přibližně v 19:45.
Prostřední část nabídla dva góly, po jednom na každé straně. Nejprve Avtomobilist odskočil do dvoubrankového náskoku, v přesilovce skóroval a druhý gól do statistik zapsal Anatolij Golyšev. Snížení přišlo v 31. minutě, rovněž v přesilové hře vrátil Kunlun do hry o body Danny Kristo.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:56'
Svěřenci kouče Ulanova ještě před siréno zkusili štěstí a moc nechybělo! Do přehušetěného prostoru nahodil touš Chelios, černá guma se zastavila o výstroj Trjamkina.
38:30'
Prostřední část pomalu, ale jistě směřuje ke svému konci. Hunter Shinkarchuk udělal pěknou kličku protivníkovi, zároveň však vyjel z ideální střelecké pozice.
37:49'
Svůj útok si vypracoval také Avtomobilist. Alexej Makejev si dal pozor na ofsajdovou past, nahozením od pravého mantinelu Hrubce nepřekvapil.
36:26'
Zajímavá šance Kunlunu. Ethan Werek si vyměnil puk s Wellmanem a měl namířeno, v poslední chvíli jej ovšem skvěle zblokoval Vasilevskij.
36:02'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Pavel Kulikov – 2 min., podrážení).
35:48'
V posledních vteřinách se hraje převážně ve středním pásmu. Hosté chtějí uklidnit hru, což se jim zatím daří na jedničku.
34:22'
Ale domácí jsou při chuti. Jako nůž máslem projel přes útočnou modrou a dva protihráče Ivan Nikolišin, z velkého úhlu však Grosse nepřekvapil.
33:41'
Tentokráte hosté ofenzivní esa konkurenta dokázali udržet na uzdě. Oslabení je u konce, Jekatěrinburg stále vede o gól.
32:01'
Avtomobilis zatím odolává. V souboji jeden na jednoho získal touš na hokejku Nikita Trjamkin, následovalo vyhození přes všechny čáry.
31:41'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Michail Mamkin – 2 min., sekání).
30:41'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Máme zaděláno na drama! Početní převahy vycházejí oběma týmům. Přes Wereka se kotouč dostal k DANNYMU KRISTOVI, třicetiletý útočník zapisuje svůj druhý gól v utkání. Asistence: Ethan Werek a Hunter Shinkarchuk.
30:23'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Zachar Arzamascev – 2 min., hákování).
29:26'
Pěkná kombinace Kunlunu skončila u Nikolišina. Ruský forward obdržel pas do mezikruží, odkud o pár centimetrů minul prostor u levé tyčky.
28:09'
Výborně odbráněné oslabení v podání domácího mužstva. Avtomobilist neměl jedinou střelu na bránu.
27:38'
Jekatěrinburg útočí na třetí přesilovkový zásah v zápase, zatím bez úspěchu. Obrana Kunlunu je dobře zformovaná, soupeře do pásma nepouští.
26:09'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Sergej Monachov – 2 min., podrážení).
25:48'
Hra se přelévá ze strany na stranu. Nyní útočil zase domácí, jmenovitě Casey Wellman, zakončení amerického forwarda bylo velmi nepřesné.
24:17'
Na druhé straně pěkná individuální akce v podání Anatolije Golyševa. Ten vyzkoušel nahození od pravého mantinelu, Hrubec zakročil.
23:30'
Kunlun měl rychle namířeno dopředu, ve snaze snížit manko. Danny Kristo ovšem přes dvojici obránců neprojel do šance.
22:44'
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Avtomobilist dnes podruhé využívá přesilovku a odskakuje do dvoubrankového vedení! Důvěru dostal od trenéra třináctý útočník GEOFF PLATT, jenž se odměnil zásahem. Asistence: Pavel Dacjuk.
21:46'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (2 min. – nesportovní chování).
21:34'
Ethan Werek, kanadský hokejista, který kdysi působil i v Třinci, je zpátky na ledě. Kunlun pokračuje v plném počtu.
20:15'
Hosté začínají druhou dvacetiminutovku v přesilové hře. Zatím se marně snaží probojovat do útočného pásma.
20:01'
Začala druhá třetina.
První třetina dopadla lépe pro hsoty z Jekatěrinburgu. Ti sice prohrávali po gólu Dannyho Krista, avšak Anatolij Golyšev dokázal rychle srovnat a v poslední minutě první třetiny dokonal obrat kapitán Pavel Dacjuk.
20:00'
První třetina skončila.
19:11'
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Máme tu obrat ve skóre! Favorizovaný Jekatěrinburg posílá necelou minutu před koncem úvidní dvacetiminutovky kapitán PAVEL DACJUK. Asistence: Alexej Vasilevskij a Alexej Makejev.
07:12'
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Ani Šimon Hrubec dnes neudrží čisté konto. Gregorij Bělousov našel nahrávkou najetého ANATOLIJE GOLYŠEVA, jenž rozvlnil síť za zády gólmana.
06:08'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Sergej Monachov – 2 min., držení).
02:33'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Hokejisté Kunlunu jdou už ve třetí minutě do vedení! Spolupráce Američanů zafungovala, Lofquist nahrál na hůl DANNYMU KRISTOVI, jenž prostřelil Grosse.
01:31'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Brooks Macek – 2 min., sekání).
Moc se omlouváme, ale ruská KHL z utkání mezi Kunlunem a Jekatěrinburgem nepřenáší videopřenost. Proto vás budeme informovat jen o důležitých událostech.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Red Star Kunlun: Hrubec (Šikin) – Chelios (A), Lofquist, Šustr (A), Starikov, Bondra, Gimajev – Kristo (C), Wellman, Shinkarchuk – Monachov, Šaporev, Nikolišin – Šachvorostov, Dugin, Werek – Maximov, Skvorcovs, Riche.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Gross (Jakub Kovář) – Alexej Vasilevskij, Trjamkin (A), Ch. Genoway, Mamkin, Arzamascev, D. Bodrov (A), Salov – Makejev, Golyšev, Dacjuk (C) – Holland, Macek, Sexton – Bočarov, P. Kulikov, Bělousov – Protapovič, Ovčinnikov, Litovčenko – Platt.

Rozhodčí: Olenin, Lavrenťjev – Zacharenkov, Sadovnikov.
Československá stopa v utkání

Šimon Hrubec (KUN)
Andrej Šustr (KUN)
Jakub Kovář (JEK)
Dávid Bondra (KUN)
Avtomobilist Jekatěrinburg

Hokejisté z Jekatěrinburgu budou v zápase obrovskými favority. Svěřenci kouče Peterse se pohybují v úplně jiných vodách než jejich čtvrteční konkurent. Rovněž odehráli pět zápasů a prohráli v jediném, s Nižným Novgorodem padli až v prodloužení. Výraznou měrou se pod bodové zisky podepisuje i gólman Jakub Kovář, který během tří dnů dokázal vychytat dvě nuly a zaslouženě dostal ocenění pro nejlepšího hráče KHL týdne.
Red Star Kunlun

Red Star Kunlun je jediným týmem v KHL reprezuntující Čínu. Tuzemské hráče byste ale v jejich týmu hledali marně, Rudé hvězdy hrají s kompletně ruským složením hráčů. Což zatím nepřináší kýžené ovoce, protože Kovaljovova družina zatím stále marně čeká na první bod, přičemž má za sebou už pět zápasů. Asi nepřekvapí, že ve Východní konferenci je poslední s negativním skóre 8:20.
Všem fanynkám a fanouškům hokeje přeju krásný čtvrteční podvečer! Vítám vás při sledování ruské KHL, u zápasu mezi Kunlunem a Jekatěrinburgem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.


Články odjinud