KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čeljabinsk : Magnitogorsk - 15. listopadu 2021   15:00

Čeljabinsk
Čeljabinsk
30:24' L. Sedlák (Bailen) • 32:14' Těrtyšnyj (Bailen) • 60:35' V. A. Tkačov (Bailen, L. Sedlák)
3:2
(0:1, 2:0, 0:1 - 1:0)
Magnitogorsk
18:51' Čibisov  (Currie) • 50:00' Leipsic  (Goldobin)
Čeljabinsk
Will (Narudinov, S. Mylnikov) – Pilut, Jarullin, Bailen, S. Tělegin, Karpuchin, Kulik, Kirpičnikov – S. Kalinin, Pulkkinen, Byvalcev – Těrtyšnyj, L. Sedlák, V. Abramov – Kravcov, Osnovin, V. A. Tkačov – Stas, Kapustin, A. Potapov.
Kulakov, Sidorenko – Ponamarenko, Stronganov
Ledová aréna Traktor
2 250 diváků

Traktor Čeljabinsk získává bonusový bod z tohoto zápasu. Magnitka nehrála špatně, ale zvítězit nedokázala.
60:35'
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Je to gól, na nájezdy nedojde. Vyhrávají domácí hokejisté. Šikovnou tečí před brankou usměrnil puk za záda brankáře v přesilovce VLADIMIR A. TKAČOV. Asistence: Nick Bailen a Lukáš Sedlák.
60:01'
Začalo prodloužení.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:59'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Pavel Akolzin – 2 min., vražení na mantinel).
57:37'
Momentálně ani jeden celek nejeví snahu skórovat, podle všeho uvidíme prodloužení.
56:33'
Traktor se akcí dostal do zakončení, ale Vasilij Košečkin přerušil hru. Vitalij Abramov je autorem zatím poslední střely.
56:00'
Hosté rozehrávají od své branky, čekají na dostřídání spoluhráčů.
55:30'
Stav zápasu je vyrovnaný, sledujeme klidnější pasáž hry. Mnoho šancí momentálně k vidění není.
53:47'
Domácí celek se pokouší hrát aktivně, Lukáš Sedlák to zkoušel pěkně samostatně, ale ve střední třetině přišel o puk.
52:00'
Sledujeme rychlý hokej, stav zápasu je nyní vyrovnaný. Sergej Kalinin měl zajímavou příležitost, ale trefil jen střed branky.
50:00'
Metallurg právě vstřelil branku!
Po nádherné akci je vyrovnáno, pohlednou kombinaci zakončil střelou do odkryté části branky aktivně hrající BRENDAN LEIPSIC. Asistence: Nikolaj Goldobin.
49:31'
Špatná rozehrávka Traktoru znamená zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Čeljabinsku.
48:40'
Teemu Pulkkinen to vzal na sebe, jeho pokus kryje brankář Magnitky. Domácí vybojovali buly v útočném pásmu.
48:38'
Vasilij Košečkin nevěděl, kde má kotouč, ale dokázal si poradit se střelou soupeře.
47:27'
Dnešní utkání sleduje 2 250 diváků.
46:50'
Nikolaj Goldobin to zkoušel individuálně, následně pálil Philippe Maillet. Jehho pokus vyrazil brankář.
46:10'
Hraje se spíše ve středním pásmu, mnoho šancí momentálně k vidění není. V poklidném tempu se hraje.
45:34'
Andrej Stas pálil, ale jeho pokus kryje brankář Roman Will. Následuje komerční přestávka.
45:00'
Domácí celek hraje přesilovku, ale nedokáže se výrazněji prosadit v útočném pásmu.
43:39'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Andrej Čibisov – 2 min., krosček).
43:14'
Vasilij Košečkin přerušuje hru po střele soupeře. Pálil Vladimir A. Tkačov.
42:52'
Nikolaj Goldobin to zkoušel individuálně, ale přes střední pásmo se nedokázal propracovat do útočného pásma.
41:55'
Vasilij Košečkin rozehrává od své branky, jeho spoluhráči nedokázali proměnit přesilovku. Stále tedy vede domácí celek o jednu branku.
40:57'
Magnitogorsk musí o útočné pásmo bojovat, puk má až za svou brankou, kam odehráli hráči Traktoru.
40:01'
Utkání pokračuje třetí třetinou, domácí hokejisté vedou o jednu branku, ale hrají v oslabení.
40:01'
40:00'
39:44'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Lawrence Pilut – 2 min., sekání).
39:16'
Brendan Leipsic to zkoušel individuálně, obkroužil branku, ale jeho zakončení minulo cíl.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:37'
Na nějakou výraznější šanci poslední minuty čekáme, ani jeden celek se nemůže propracovat do zakončení.
38:00'
Hosté se nyní usadily v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.
36:35'
Andrej Čibisov to zkoušel individuálně, ale jeho pokus končí jen na boční síti.
36:00'
Čtyři minuty zbývají do konce třetiny, Traktor se dostal do těsného vedení.
35:31'
Jegor Jakovlev mohl vypálit, ale rozhodl se pro kombinační hru. Následný pokus o zakončení byl zblokovaný.
34:20'
Michail Grigorjev má kotouč za svou brankou a pomalu rozehrává.
33:32'
Traktor se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje a pokouší se něco vymyslet. Následně ale přišel o puk.
32:14'
Domácí celek otáčí vývoj zápasu a jde do vedení, po rychlé akci a šikovné přihrávce se střelou po ledě prosazuje NIKITA TĚRTYŠNYJ. Asistence: Nick Bailen.
32:00'
Mnoho šancí momentálně k vidění není.
31:32'
Komerční přestávka.
31:17'
Jaroslav Chabarov rozehrává od své branky, dostal se rychle do útočného pásma, ale přihrávka na spoluhráče byla nepřesná.
30:24'
Krátce po polovině druhé třetiny i zápasu je vyrovnáno. Šikovnou tečí střely spoluhráče dostal puk mezi betony brankáře soupeře LUKÁŠ SEDLÁK. Asistence: Nick Bailen.
28:00'
Puk byl tečovaný, zakázané uvolnění se nepíská. Hrát tak musí hosté od své branky.
27:23'
Traktor rozehrává od své branky, Vitalij Abramov však o puk přišel, a tak mohou hrát hosté. Ti se do střelecké pozice nedostali.
26:56'
Sedm minut hry ze druhé třetiny je pryč, sledujeme utkání, které mnoho velkých šancí nenabízí.
25:59'
Vasilij Košečkin přerušuje hru, komerční přestávka.
25:31'
Čeljabinsk hraje aktivně, sledujeme nátlakovou hru domácích.
25:15'
Ilja Karpuchin pálil od modré čáry, jeho rána nebyla vůbec špatná, ale i tak si dokázal brankář poradit.
24:24'
Linus Hultström to vzal na sebe, dostal se do zakončení, ale jeho pokus v pohodě kryje brankář.
23:52'
Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit. Aktuálně vede o jednu branku hostující celek.
23:12'
Domácí hráči se dostali po rychlé akci do střelecké pozice, ale rána končí vedle.
23:04'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude v útočném pásmu Magnitky.
22:14'
Traktor hraje aktivně, usadil se v útočném pásmu. Další rána od modré čáry byla zblokovaná.
21:16'
Lukáš Sedlák bekhendovou stranou hole zkoušel vypálit, trefil jen prostor, kde byl připravený brankář.
20:30'
Roman Will si celkem snadno dokázal poradit se střelou ze střední vzdálenosti.
20:11'
Utkání pokračuje druhou třetinou.
20:01'
20:00'
19:30'
Vasilij Košečkin si celkem snadno dokázal poradit se střelou od modré čáry.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:51'
Situace dva na jednoho a hosté jdou do vedení. Střelou z kruhu ke vzdálenější tyči se prosazuje ANDREJ ČIBISOV. Asistence: Josh Currie.
18:00'
Nikita Těrtyšnyj výborně tečoval spoluhráčovu střelu před brankou, ale puk nedokázal tečovat.
17:12'
Vitalij Abramov vedl rychlou akci svého celku. Dostal se do střelecké pozice, a tak vypálil. Vasilij Košečkin v pohodě střelu viděl a přerušil hru.
16:27'
Po delší době se domácí usadili v útočném pásmu, dlouhou dobu kombinovali, a pak pálil Jevgenij Kulik.
15:39'
Vasilij Košečkin raději přerušuje hru, v pohodě si poradil se střelou od modré čáry.
15:15'
Michail Grigorjev mohl zakončovat, ale rozhodl se pro kombinační hru, ke střele se Magnitka nyní nedostala.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, hosté se nyní usadili v útočném pásmu.
13:50'
Nikita Těrtyšnyj mě na hokejce úvodní branku zápasu, ale jeho ránu velmi dobře kryje pozorný Vasilij Košečkin
13:36'
Andrej Stas si vypracoval dobrou střeleckou pozici, jeho rána ale byla zblokovaná. Gólman následně zasahovat vůbec nemusel.
12:30'
Michail Grigorjev rozehrává od své branky, ale špatně vyhodnotil situaci. Následně se Traktor se střelecké pozice nedostal.
11:44'
Roman Will nechtěl rozehrávat, a tak raději podržel kotouč. Vhazovat se bude před jeho brankou.
11:07'
10:34'
Skoro tři a půl minuty se nyní hraje bez přerušení. Hra se rychle přelévá ze strany na stranu, ani jeden celek se nemůže dostat do střelecké pozice.
09:21'
Vyloučený hráč se vrací do hry, nyní se už hraje pět na pět.
09:05'
Ačkoliv sledujeme přesilovku, tak mnoho šancí v tomto zápase k vidění není.
08:17'
Přesilovku nyní má Traktor.
08:04'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, domácí rozehrávají od své branky.
07:13'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Philippe Maillet – 2 min., hákování).
07:00'
Magnitogorsk pokračuje v aktivní hře, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
06:35'
Přesilovku hraje hostující celek, který se pokouší usadit v útočném pásmu. Nikolaj Goldobin minul branku.
06:14'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Vitalij Abramov – 2 min., hákování).
06:00'
Traktor měl obrovskou šanci, před brankou byl Lukáš Sedlák. Jeho pokus ale končí vedle branky.
05:04'
Vasilij Košečkin má na svém kontě další zákrok, tentokrát pálil Lawrence Pilut od modré. Komerční přestávka.
04:19'
Andrej Stas to zkoušel indviduálně, obtočil se okolo branky a rychle zakončoval. Jeho rána končí vedle.
03:33'
Vasilij Košečkin přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou, sledujeme klidnější pasáž hry. Mnoho šancí k vidění momentálně není.
03:09'
Nick Bailen pálil od modré čáry, jeho rána byla snadnou prací pro brankáře. Následně se rychle otočil směr hry.
01:57'
Domácí celek se nyní usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet, ale rána byla zblokovaná.
00:54'
Roman Will byl pozorný a dokázal si poradit se střelou z křídla, kterou vyslal Philippe Maillet.
00:01'

Traktor Čeljabinsk: Will – Pilut, Jarullin, Bailen, S. Tělegin, Karpuchin, Kulik, Kirpičnikov – S. Kalinin, Pulkkinen, Byvalcev – Těrtyšnyj, L. Sedlák, V. Abramov – Kravcov, Osnovin, V. A. Tkačov – Stas, Kapustin.

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Zagidulin) – J. Chabarov, J. Jakovlev, I. Nikolajev, Hultström, Makljukov, M. Grigorjev, V. Sjomin – S. Košelev, Currie, Čibisov – Leipsic, Maillet, Nikoncev – Korosteljov, Zernov, M. Karpov – Akolzin, Korobkin, A. Několenko – Goldobin..
Traktor Čeljabinsk odehrál 29 zápasů s bilancí 14-7-2-6 a získal 44 bodů. V tabulce Východní dovoze je na druhé pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál čtyři. Poradil si s Kazaní 5:0, Vladivostokem 6:1, Barysem 5:4 v prodloužení a s Ufou. Tým nestačil na Viťaz 2:4.
Metallurg Magnitogorsk odehrál 27 zápasů s bilancí 18-5-0-4 a získal 46 bodů. V tabulce Východní konference je na první pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Magnitogorskem 3:1, Viťazem 2:1 a Petrohradem 3:2 v nájezdech. Tým nestačil na Jaroslavl 2:3 a na Čerepovec 2:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Traktor Čeljabinsk a Metallurg Magnitogorsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.