KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vladivostok : Soči - 28. listopadu 2021   08:00

Vladivostok
Vladivostok
07:40' Vladislav Ušenin (Vjačeslav Ušenin, Mozík) • 27:48' A. Garejev (Indrašis, Šulák)
2:8
(1:1, 1:4, 0:3)
Soči
Soči
14:51' Jaks  (Točickij, Kolgotin) • 21:24' Rundblad  (Točickij, Kolgotin) • 21:49' Melničenko  (Lipon, Bakoš) • 23:11' Bakoš  (Lipon, Pautov) • 25:51' Dyblenko  (Lipon, Miščenko) • 49:58' Kolgotin   • 50:19' Bakoš  (Galeňuk, Rundblad) • 54:07' Garajev  (A. Nikolajev, Miščenko)
Vladivostok
Serebrjakov (26. Nalimov) – Mozík, Šulák, F. Beljakov, Metalnikov, Fazylzjanov, Jermakov, Palivko, Kolokolcev – Lugin (C), Gračov (A), Obidin – Rihards Bukarts, Indrašis, A. Garejev – A. Ševčenko, Vjačeslav Ušenin, Vladislav Ušenin – Kaletnik, Sajustov, Arťuchin (A).
Akuzovskij, Judakov – Sivov, Šišlo
Fetisov Arena, Vladivostok
1 433 diváků
Soči

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 6:8
Utkání je u konce a hostující Soči jej vyhrálo drtivě o šest branek. Vladivostok se sice v úvodu třetí třetiny snažilo ztrátu umazat, jenže bez úspěchu a když na druhé straně na konci 50. minuty skóroval Dmitrij Kolgotin, bylo rozhodnuto. Soči pak ještě přidalo dvě branky, trefili se Martin Bakoš a Amir Garajev a zápas skončil výsledkem 2:8. Vladivostok je po tomto debaklu stále na posledním místě Východní konference s 19 body, Soči je v Západní konferenci na desátém místě se 32 body.
59:40'
Fazylzjanov se pokusil ještě o jeden výpad Admiralu, výsledek byl ale podobný, jako před chvílí u jeho spoluhráčů.
58:32'
K ráně se až nyní dostal Vladislav Ušenin, Treťjak to ani moc nečekal a byl asi rád, že domácí útočník branku netrefil.
57:50'
Zápas se teď odehrává před Treťjakem, domácí však pouze kombinují okolo mantinelu a celá snaha je bez střel.
56:55'
Do zakončení se nedostal ani Kaletnik, u levého mantinelu byl odstaven od puku čistým hitem.
55:35'
Metalnikov neměl kudy od levého mantinelu vystřelit, nepovedlo se mu ani rozehrát na spoluhráče.
54:49'
Zleva se do útočného pásma nahrnul hostující Glotov, tentokrát byl Nalimov připraven a puk přikryl svou lapačkou.
54:07'
Soči právě vstřelilo branku!
Přesilovka je nakonec využitá! Miščenko se sice ke střele nedostal, ale od mantinelu pak puk doputoval před brankoviště, kde jej ze vzduchu pohotově sklepl pod horní tyčku AMIR GARAJEV – 2:8. Asistence: Arťom Nikolajev, Ivan Miščenko.
53:30'
Přesilovka hostů nemá drajv, nicméně Soči se už za současného stavu nemá potřebu někam hnát.
52:41'
No a nakonec tu máme i nějaké to vyloučení, nicméně na domácí straně. Dvě minuty za nesportovní chování dostal Vladislav Kaletnik.
52:41'
Máme přerušenou hru, úder do obličeje dostal domácí Beljakov. Pomaličku se zvedá z ledu a míří na střídačku.
51:15'
Alespoň snížit chtěl Bukarts, jeho pokus z pravé strany Treťjak bez potíží pokryl.
50:19'
A další úder pro domácí. Za obránce si najel MARTIN BAKOŠ, zpracoval si přihrávku vzduchem a své sólo zakončil přesnou střelou. Nalimov neměl nárok a je to 2:7. Asistence: Danila Galeňuk, David Rundblad.
49:58'
Vypadá to, že je rozhodnuto. Na pravé straně se do zakončení i přes těsnou obranu dostal DMITRIJ KOLGOTIN, a i když mu gólman Nalimov první střelu vyrazil, tak bekhendová dorážka už skončila v síti – 2:6. Bez asistence.
49:11'
Platilo to i po Obidinově výjezdu zpoza branky, puk se mu sesmekl z hole.
48:49'
Vladivostok je sice ve třetí třetině tím aktivnějším týmem, ale je to hodně na náhodu a Treťjak toho nemá moc k řešení.
47:44'
Od pravého mantinelu přilétl puk před Treťjaka, Arťuchinovi se pak ale na brankovišti nepovedlo sklepnout.
46:46'
Hodně nepovedená rozehrávka Admiralu, vše se po zakázaném uvolnění vrací před Nalimova.
45:33'
Je to teď hodně o střelách z dálky, oba brankáři si připisují úspěšně zákroky.
44:46'
Domácí Gračov střílel přes obránce, puk se k Treťjakovi nedostal.
44:06'
Kličkovanou do útočného pásma předvedl Jaks, už se chystal ke střele, ale na poslední chvíli byl zastaven tvrdým hitem.
43:38'
Od modré čáry nahazoval Garajev, nenašel se ale nikdo, kdo by puk sklepl na branku.
42:27'
Vylučuje se na straně Vladivostoku, dvě minuty za podrážení dostal Vojtěch Mozík.
41:29'
Na opačné straně se do zakončení cpal Točickij, na poslední chvíli byl ale zablokován.
41:05'
Po souboji o puk zůstal za brankou ležet hostující Pautov, už se ale zvedá a míří na střídačku.
40:55'
Vladivostok se hned v úvodu třetí části vrhá do útoku, chce duel ještě zdramatizovat.

Trestné minuty: 2:8
Čtyřicet minut hry je za námi a my ve druhé třetině viděli pěknou divočinu. Vždyť už na začátku 24. minuty to bylo 1:4, když postupně gólmana Serebrjakova překonali David Rundblad, Kirill Melničenko a Martin Bakoš. A když pak ve 26. minutě přidal další gól Jaroslav Dyblenko, zamířil Serebrjakov na střídačku a nahradil jej Ivan Nalimov. Vladivostok se pak nadechl k nějaké větší aktivitě a v přesilovce snížil Arťom Garejev. Víc toho ale Admiral nezvládl a jelikož ani Soči už žádný gól nepřidalo, do šaten se odešlo za stavu 2:5.
40:00'
39:23'
Je po přesilovce, hosté se s vypětím sil ubránili.
39:21'
Tvrdá rána od Mozíka, Treťjak si teď nebyl moc jistý zákrokem, puk se ale nakonec zjevil mimo jeho brankoviště.
38:13'
Admiral vyslal na Treťjaka další střely, gólman Soči odolal, vše vyrazil a jeho spoluhráči pak zametli puk přes všechny čáry.
37:43'
Šulák si z modré čáry sjel ke kruhům a tlačil svou střelu do horního růžku. Branku minul opravdu jen o kousek.
37:23'
Zase se vylučuje, a to na straně Soči. Dvě minuty za sekání dostal David Rundblad.
37:15'
Admiral v útočném pásmu, střela od levého mantinelu Treťjaka nepřekvapila, ten vyrazil puk do rohu.
36:03'
Bakoš míchá s pukem za domácí brankou, čeká, až se mu nabídnou spoluhráči na střelu z první. Zatím ale obrana Vladivostoku pracuje dobře a soupeře kryje.
35:19'
Tvrdá rána domácího Beljakova. Ten měl okolo sebe dost prostoru, zároveň měl ale Treťjak výborný výhled a tento souboj tak vyhrál gólman Soči.
34:15'
Admiral oslabení přečkal bez úhony, stále se ale musí bránit náporu soupeře.
34:06'
Pas na levou stranu na Bakoše, ten zakončoval z první, branku ale o kousíček minul!
33:26'
Pěkná přihrávka na brankoviště, kde si sjížděl Lipon, ten ale puk netrefil podle svých představ a Nalimova nepřekonal.
32:56'
Puk je až u Treťjaka, Soči rozjíždí pozvolnou útočnou akci.
32:15'
Přesilovka pro hosty, dvouminutový trest za vysokou hůl dostal Arťom Garejev.
31:59'
Soči se opět nadechuje k tlaku a Nalimov se musí velice rychle rozehřát, aby odolal náporu.
31:03'
Postavení mimo hru v podání hostů, rychlejší než puk byl Kirill Melničenko.
30:47'
Pouhé nahození do pásma Admiralu, Nalimov pouze kontroloval situaci svým pohledem.
29:51'
Po hodně divokých minutách tu teď máme menší útlum, hraje se převážně ve středním pásmu.
28:37'
Na opačné straně hrozil Bakoš a prověřil, jak je Nalimov připraven. Byl, ten srazil puk mimo ledovou plochu.
27:48'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Tak se nakonec domácím povedlo přesilovku využít a snížit. Po kombinaci se puk dostal do levého kruhu, odkud vytáhl švih ARŤOM GAREJEV a povedlo se mu Treťjaka prostřelit – 2:5. Asistence: Miks Indrašis, Libor Šulák.
27:37'
Až nyní musel Treťjak do práce, povedlo se mu vyrazit nájezd z levé strany.
27:12'
Přesilovka domácím zatím vůbec nevychází, Soči se v klidu brání a vyhazuje puky ze svého pásma.
26:17'
Admiral si dá další přesilovku, dvouminutový trest za držení totiž obdržel Nikita Točickij.
25:51'
V brance Admiralu dochází ke změně, nahrazuje Nikitu Serebrjakova nahrazuje Ivan Nalimov.
25:51'
Tohle je už tak trochu debakl domácích... Soči předvedlo další rychlý brejk, Serebrjakov sice ještě zvládl vyrazit Liponův bekhend, ale na dorážku JAROSLAVA DYBLENKA už svou lapačkou nedosáhl – 1:5. Asistence: J. C. Lipon, Ivan Miščenko.
24:30'
Další ránu vyslal Garejev, tahle střela byla hodně prudká, ale ani tohle na Treťjaka neplatilo.
24:01'
Ke střele se dostal Vjačeslav Ušenin, Treťjak se na brankovišti roztáhl a zakročil betonem.
23:25'
Admiral může skóre korigovat v přesilovce, dvě minuty za držení totiž dostal Jaroslav Dyblenko.
23:11'
Admiral dostává další drtivý úder! Dlouhý pas do sóla dostal MARTIN BAKOŠ a svou akci zakončil nekompromisní střelou do spodní části branky – 1:4. Asistence: J. C. Lipon, Jurij Pautov.
22:01'
Serebrjakov zůstává i po dvou slepených gólech v brance.
21:49'
A hned další úder Soči! Bakoš vystihl rozehru Admiralu, puk se pak dostal na brankoviště, kde pak dostal pas před odkrytou branku KIRILL MELNIČENKO a zblízka sklepl za Serebrjakova – 1:3. Asistence: J. C. Lipon, Martin Bakoš.
21:24'
Teď už to ale bylo vážné a hosté se dokonce dostávají do vedení. Po kombinaci v pásmu přišel pas zpoza branky na DAVIDA RUNDBLADA a ten střelou z vrcholu kruhu překonal Serebrjakova – 1:2. Asistence: Nikita Točickij, Dmitrij Kolgotin.
20:46'
První výpady na obou stranách, gólmani jsou ale zatím v klidu, nemuseli řešit nic vážného.

Trestné minuty: 0:2
Je za námi první třetina, která přinesla docela živý hokej, kdy oba celky neměly problém přejít do útoku a zakončit. Na úvodní gól se nečekalo dlouho, v osmé minutě využil přesilovku Vladislav Ušenin a dostal domácí Vladivostok do vedení. Soči se pak pustilo do snahy o srovnání a bylo úspěšné v 15. minutě, to se od modré čáry trefil Janis Jaks a srovnal na současných 1:1.
20:00'
19:47'
Bukarts dobře podržel puk na své holi, domácí už chtějí třetinu dohrát v klidu, nikam se neženou.
18:49'
Závěr třetiny se odehrává v pásmu domácího Admiralu, Soči je v laufu a snaží se o gól do šatny.
17:24'
Pokus o sólo v podání hostujícího Garajeva, kličky a bekhendový blafák však Serebrjakov vystihl a puk zastavil.
16:56'
Pokus o dlouhý pas vzduchem domácí vystihli, vše skončilo už ve středním pásmu.
15:45'
Zatím sledujeme docela zajímavý zápas, a jak bývá po gólu zvykem, úspěšný tým se i nadále tlačí dopředu. Platí to i nyní se Soči.
14:51'
Máme srovnáno! Hostům se povedlo se udržet v útočném pásmu a od modré čáry pak vystřelil JANIS JAKS. Jeho prudký pokus prošel přes všechny hráče a skončil v horním růžku Serebrjakovovy branky – 1:1. Asistence: Nikita Točickij, Dmitrij Kolgotin.
14:10'
Pouhé nahození hostů do útočného pásma, Serebrjakov puk srazil do rohu.
13:15'
Už se zase hrálo na opačné straně, Serebrjakov kontroloval pokus z ostrého úhlu.
12:23'
Velká šance domácích na navýšení náskoku. Po pravé straně se okolo obránce prohnal Rihards Bukarts, bekhendem zakončil po ledě, jenže jeho pokus se odrazil od obou tyček a zůstal před brankovou čárou!
11:10'
Alijev se objevil v brankovišti Admiralu, rozhodčí okamžitě přerušil hru a vhazovat se bude ve středním pásmu.
11:01'
Od pravého mantinelu se o překvapivé zakončení pokoušel hostující Lipon, Serebrjakov si ale dal velký pozor a puk vyrazil.
09:38'
Zblokovaná střela, hosté poté vyhodili do středního pásma.
08:43'
Vladivostok je vedoucí brankou povzbuzen, zase se tlačí před Treťjaka a snaží se jej ohrozit ze všech možných pozic.
07:40'
Přesilovka je bleskově využitá a domácí vedou! Po buly se k puku dostal VLADISLAV UŠENIN, chvíli rozmýšlel nad rozehrávkou, poté se ale v kruhu rozhodl pro střelu a povedlo se mu Treťjaka překonat – 1:0! Asistence: Vjačeslav Ušenin, Vojtěch Mozík.
07:30'
Každopádně je tu první vyloučení, a to na straně Soči. Dvě minuty za hákování dostal Kirill Melničenko
06:46'
Před Serebrjakovem se nejprve objevil Peťkov, tomu bekhendový blafák nevyšel a poté se ještě o dorážku pokoušel Kolgotin. Domácí vše ukočírovali a stále tak čekáme na první gól.
06:14'
Hostující Rundblad to zkoušel pravou stranou, u mantinelu ale narazil na Fazylzjanova a ten jej tvrdým hitem nepustil dál.
05:27'
Hra se přesunula na opačnou stranu, střílel Garajev, Serebrjakov měl ale dobrý výhled a svým zákrokem pro jistotu přerušil hru.
04:59'
Od modré čáry nahazoval Šulák, přes houštinu těl ale puk k Treťjakovi neprošel.
03:37'
Zatím má Vadivostok mírnou převahu, ovládá střední pásmo, v tom útočném už to ale takové slavné není.
02:36'
Dva střelecké pokusy Vladislava Kaletnika, ani jeden ovšem Treťjaka neohrozil.
01:28'
Z protiútoku se domácí dostali do přečíslení a pěknou kombinaci zakončil střelou Indrašis. Treťjak jej vychytal lapačkou.
01:14'
Nyní už ale Serebrjakov zasahovat musel, zleva se na něj hrnul Pautov. Gólman Admiralu se ale vrhl na led a zasáhl svými betony.
00:38'
Soči se hned po úvodním buly usadilo v útočném pásmu, zatím to ale na Serebrjakovo ohrožení nestačilo.
00:01'

Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Nalimov) – Mozík, Šulák, F. Beljakov, Metalnikov, Fazylzjanov, Jermakov, Palivko, Kolokolcev – Lugin (C), Gračov (A), Obidin – Rihards Bukarts, Indrašis, A. Garejev – A. Ševčenko, Vjačeslav Ušenin, Vladislav Ušenin – Kaletnik, Sajustov, Arťuchin (A).
Trenér: Oleg Gorbenko

HK Soči: Treťjak (Hellberg) – Dyblenko, Miščenko, Galeňuk, Rundblad, Pautov, Jaks, Valencov – A. Nikolajev (A), Garajev (A), Glotov – Kolgotin, Točickij (C), Peťkov – Lipon, Melničenko, Bakoš – Gordin, Žabrejev, Alijev – Averšin.
Trenér: Andrej Nazarov

Rozhodčí: Akuzovskij, Judakov – Sivov, Šišlo.
Oba celky jsou již na ledové ploše, zápas může začít.
Zápas ve Fetisov Areně začne v 8:00, takže si na nedělní ráno nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.