Maxa Liga - ONLINE PŘENOS - Třebíč : Havířov

Třebíč

Havířov
4:3
- 02:50'Kunc
- 46:17'Šťovíček
- 49:22'Bittner
- 51:56'Vodný
- 20:13'Toman
- 50:38'L. Bednář
- 58:59'L. Bednář
Přenos se aktualizuje automaticky.
Události zápasu:
Třebíč
- 02:50'Kunc
- 46:17'Šťovíček
- 49:22'Bittner
- 51:56'Vodný
Havířov
- 20:13'Toman
- 50:38'L. Bednář
- 58:59'L. Bednář
Další informace:
- Stadion
- KHNP Aréna
![]() | ![]() |
---|---|
Základní sestava | |
# | Tým | Z | Skóre | B |
---|---|---|---|---|
1 | ![]() | 30 | 141:62 | 81 |
2 | ![]() | 30 | 85:57 | 61 |
3 | ![]() | 30 | 113:76 | 60 |
4 | ![]() | 30 | 98:77 | 54 |
5 | ![]() | 30 | 86:78 | 54 |
6 | ![]() | 30 | 93:79 | 53 |
7 | ![]() | 30 | 97:93 | 49 |
8 | ![]() | 30 | 76:70 | 48 |
9 | ![]() | 30 | 74:68 | 46 |
10 | ![]() | 30 | 87:100 | 42 |
11 | ![]() | 30 | 93:82 | 42 |
12 | ![]() | 30 | 75:82 | 39 |
13 | ![]() | 30 | 76:100 | 34 |
14 | ![]() | 30 | 71:114 | 28 |
15 | ![]() | 30 | 82:129 | 15 |
16 | ![]() | 30 | 56:136 | 14 |
- Čtvrtfinále Play-off
- Osmifinále Play-off
- Sestup
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Střely na branku: 26 – 37
Azet se prosazuje z velkého tlaku! Střelou z první se skvěle prosadil LUKÁŠ BEDNÁŘ, puk ještě cinkl o tyčku! Asistence: Alex Rašner.
Parádní závěr početní výhody! Třebíč se dostala k několika velkým šancím, nakonec končí v brance ta z nejméně pohledných. MICHAL VODNÝ se nevzdal v souboji na brankovišti a propal puk za brankovou čáru! Asistence: Petr Kratochvíl.
Branka v oslabení znamená ještě naději pro Azet! Od vlastního brankoviště se ujal kotouče LUKÁŠ BEDNÁŘ, před kruhy udělal stahovačku a přes obránce zamířil zcela přesně na vzdálenější tyč. Bez asistence.
Další úspěšný brejk Třebíče! Forman našel rozjetého LADISLAVA BITTNERA, který si šikovně posunul puk z bekhendu na forhend a zakončil přesně pod víko. Asistence: Lukáš Forman.
Nádherný brejk domácích! U všeho byl MARTIN ŠŤOVÍČEK, který si prohodil puk o mantinel, poté našel najetého Formana, ten se neuspěchal a ještě nahrál Šťovíčkovi na pravý kruh a odtud se třebíčský útočník nemýlil. Asistence: Lukáš Forman.
Střely na branku: 16 – 23
Tak tohle je skvělý nástup hostů do třetiny! Chroboček našel RADIMA TOMANA, která nekompromisně zavěsil pod břevno. Asistence: David Chroboček.
Střely na branku: 11-9.
Tlak domácí celku je korunován první brankou! Havlát našel dobře postaveného MICHALA KUNCA, jehož rána propadla brankáři skrz výstroj. Asistence: Robert Havlát a Matúš Hlaváč.
SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Do. Svoboda) – Nedbal, Hlaváč, Szathmáry, Forman, Furch, Kowalczyk, Hort – Šťovíček, Bittner, Michálek – T. Havránek, Nedvídek, Vodný – P. Kratochvíl, Tadeáš Král, Malec – Ferda, Kunc, Havlát.
AZ RESIDOMO Havířov: Stezka (Matoušek) – Chroboček, Matai, Rašner, Mrowiec, Malina, Kachyňa, L. Rutar – Kotala, F. Seman, Toman – O. Procházka, R. Veselý, L. Bednář – Maruna, Starý, Fridrich – Danielčák, Žiak, Dvořák..
Havířov - Třebíč 3:0
Třebíč - Havířov 5:2
Havířov - Třebíč 4:1
Třebíč – Havířov 1:2
Třebíčští před reprezentační přestávkou odehráli herně slušná utkání, ale na body to stačilo jen proti Chomutovu. V předminulém kole zavítal na Vysočinu Vsetín, který byl v závěru o něco šťastnější a domácí Třebíč padla 2:3. Tyto porážky tým pod vedením Martina Sobotka prolomil ve středu, kdy ve Frýdku-Místku zvítězil o dvě branky (5:3). O góly se postaralo hned pět různých střelců.
„Odvedli jsme kvalitní týmový výkon, ale nesmíme usnout na vavřínech a v sobotu musíme jít do zápasu s Havířovem s pokorou od nuly a s touhou zase vyhrát,“ vyhlíží zápas s Azetem Martin Sobotka.
Klub, odkud pochází David Pastrňák, je aktuálně na 8. místě se ziskem šestatřiceti bodů. Náskok na devátou Jihlavu činí čtyři body a na desátý Prostějov dokonce bodů devět. Poslední dva duely Azet vyhrál v základní hrací době, před reprezentační pauzou doma porazil právě Jestřáby 3:2.
„Začali jsme solidně, měli jsme nějaké šance, ale dozadu to v první třetině nebylo úplně tak, jak jsme chtěli. Po našem vedoucím gólu hosté srovnali, ale naštěstí jsme dali ještě do přestávky na 2:1 a to nás uklidnilo. Soupeř snížili a pak to byla trochu taková křeč. Naštěstí jsme to bojovností dotáhli do vítězného konce,“ říkal po posledním zápase trenér Patrik Rimmel.