MS do 20 let -  ONLINE PŘENOS -  USA : Německo - 10. srpna 2022   04:00

USA
USA
13:39' Hughes (Slaggert) • 18:01' Cooley (Coronato, Peart) • 21:21' Slaggert (Hughes, Mazur) • 21:57' Savage (Duran, Pastujov) • 39:00' Duran (Pastujov, James)
5:1
(2:0, 3:0, 0:1)
Německo
Německo
53:12' Samanski  (Szuber, Quapp)
USA
Mbereko (Keopple) – Faber (A), Hughes, Kaiser, Truscott, Kleven, Peart, Moore – Bordeleau (A), Slaggert (A), Mazur – Coronato, Cooley, Knies – Samoskevich, James, Berard – Duran, Pastujov, Savage.
Brander, Hiff – MacKey, Špůr
Německo
Quapp (Lunemann, Bugl) – Glötzl (C), Klein, Szuber (A), van der Linde, Geibel, Dziambor, Elten – Samanski (A), Volek, Schweiger – Leonhardt, Eham, Blank – Rutkowski, Hänelt, Rossmy – Proske, Del Monte, Heigl – Heigl.

Nejlepší hráči zápasu
USA: Luke Hughes
Německo: Yannick Proske
Američané jednoznačně vyhrávají tento zápas, jedinou kaňkou na jejich výkonu je inkasovaná branka. Svého soupeře jednoznačně přehráli, dominovali a zaslouženě vyhrávají.
59:40'
Už se pravděpodobně nic nestane, utkání se v poklidném tempu dohrává.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:47'
Sasha Pastujov to zkoušel individuálně, ale nedokázal se prosadit.
58:22'
Brankář evropského týmu znovu přerušil hru.
58:17'
Nikita Quapp si dokázal poradit se střelou, kterou vyslal Thomas Bordeleau. Vhazovat se bude před brankou Německa.
57:06'
Kaidan Mbereko kryje kotouč, bude se vhazovat před jeho brankou.
56:30'
Maksymilian Szuber rozehrává od své branky, následně jeho spoluhráči pokračovali v akci. Do zakončení se tým nedostal.
55:22'
Matt Coronato vypálil od modré čáry přes obránce, s jeho pokusem si brankář dokázal poradit.
54:54'
Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase. Hokejisté USA kontrolují hru, mají převahu a míří za výhrou.
54:13'
Kaidan Mbereko nechtěl rozehrávat, a tak přerušil hru. Komerční přestávka. V tomto zápase poslední.
53:12'
Německo právě vstřelilo branku!
Německo proměnilo přesilovku a dává první branku v zápase. Po nádherné individuální průnikové akci se prosazuje střelou mezi betony JOSHUA SAMANSKI. To byla krásná akce, od své branky kontroloval puk až na druhou stranu. Asistence: Maksymilian Szuber a Nikita Quapp.
52:52'
Vyloučení v týmu USA:
Brett Berard – 2 min., nebezpečná výstroj. Americký hráč hrál bez helmy, což je proti pravidlům.
52:06'
Nikita Quapp nechtěl rozehrávat a po střele, kterou vyslal Jacob Truscott, přerušil hru. Komerční přestávka.
50:25'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, americký tým vede o pět branek a míří za jasnou výhrou.
49:55'
Red Savage se po pěkné akci propracoval do zakončení, jeho bekhendovou střelu kryje brankář Německa. Bude se vhazovat.
48:57'
Ryan Del Monte se probojoval sice do útočného pásma, ale jeho pokus o střelu byl hodně rychle zablokovaný.
47:34'
Nikita Quapp kryje další střelecký pokus soupeře. Poradil se se zakončením od modré čáry. Red Savage to následně zkoušel individuálně.
47:09'
Obrázek je poslední minuty stejný. Američané hrají aktivně, tlačí se do zakončení, ale nemohou se prosadit.
46:06'
Komerční přestávka.
45:50'
Landon Slaggert ujel obráncům podél mantinelu, ale jeho dobré zakončení dokázal zlikvidovat brankář.
45:34'
Postavení mimo hru, vhazovat se bude znovu ve středním pásmu. Hokejisté USA kontrolují hru a míří za výhrou.
45:15'
Vhazovat se bude ve středním pásmu, kotouč vypadl na střídačku USA.
44:42'
Nils Elten se propracoval sice do útočného pásma, ale rána byla zblokovaná před brankou. Gólman zasahovat nemusel.
44:00'
Riley Duran a Luke Hughes měli zajímavé střelecké pozice, ale prosadit se nedokázali.
43:38'
Sasha Pastujov se dostal po pěkné samostatné akci před branku, ale trefil prostor vedle branky.
43:00'
Adrian Klein to zkoušel od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná. Následně se k dorážce už Německo nedostalo.
41:39'
Hra je přerušená, buly před brankou amerického gólmana. Jeho spoluhráči nedali soupeři mnoho prostoru.
41:02'
Matt Coronato dostal hru do útočného pásma, ale následná rána byla zblokovaná.
40:20'
Utkání pokračuje dál, Američané vedou o pět branek.
40:01'
Američané vstřelili tři branky ve druhé třetině a udělali důležitý krok k výhře v tomto zápase. Dominují a mají jasnou převahu.
40:00'
39:00'
Spojené státy právě vstřelily branku!
Šťastná branka pro Američany. Po příjezdu do útočného pásma vypálil RILEY DURAN. Jeho rána na vzdálenější tyč byla brankářem sražená do branky. Nešikovný zásah německého brankáře. Asistence: Ian Moore a Dominic James.
38:50'
Špatná americká rozehrávka znamená zakázané uvolnění, buly v obranném pásmu USA.
38:24'
Americký brankář přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Dostali jsme se do finální fáze třetiny.
37:41'
Brock Faber dostal puk na modrou čáru, následně pálil Luke Hughes. Jeho pokus kryje brankář Německa.
37:06'
Nikolaus Heigl sice dostal hru do svého útočného pásma, ale branku soupeře ohrozit nedokázal. Německo má aktuálně šest střel na branku.
36:40'
Thomas Heigl měl plné ruce ve svém obranném pásmu, ale situaci dokázal zvládnout. Německo se osvobodilo.
36:18'
Hokejisté USA mají v tomto zápase jednoznačnou převahu, hrají aktivněji, snadněji se dostávají do zakončení.
35:35'
Kaidan Mbereko přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
34:46'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Zejména ty americké.
34:41'
Američané přesilovku neproměnili, střelecky vedou 32:5.
34:41'
32:39'
Vyloučení v týmu Německo:
Justin Volek – 2 min., sekání.
32:12'
Američané mají ponechanou výhodu, hrají v šesti, Kaidan Mbereko je na střídačce.
32:00'
Američané pokračují v aktivní hře, ale neuspěli.
31:40'
Drobnější zmatky a prodleva. Zápas pokračuje dál.
31:30'
Američané dostali kotouč do branky, ale sudí na ledě branku pro vysokou hokejku neuznávají.
30:46'
Na nějakou výraznější šanci v posledních minutách čekáme. Dominic James to zkoušel individuálně, ale jeho akce z mezikruží byla zblokovaná.
30:07'
Americký brankář rychle rozehrál, jeho spoluhráči akci nepochopili, a tak se píská icing.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Tento zápas má jednoznačný průběh.
28:54'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Alexander Blank hledal Ehama před brankou, ale zakončit tým Německa nyní nedokázal.
28:36'
Hra je nyní přerušena, buly ve středním pásmu, Komerční přestávka.
28:09'
Carter Mazur to zkoušel individuálně, ale v rozhodující chvíli mu puk uskočil od hokejky. Zakončit tak nedokázal.
27:32'
Sledujeme hodně rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, hra má spád.
26:27'
30:5, tak vypadá statistika střel na branku, Američané mají jednoznačnou převahu.
26:00'
Josef Eham se propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale trefil prostor vedle branky.
24:20'
Američané se nyní usadili v útočném pásmu, ale německá obrana si dokázala poradit.
24:04'
Haakon Hänelt se dostal do zakončení, s jeho pokusem si americký brankář dokázal poradit.
21:57'
Američané navyšují své vedení, důrazem před brankou se prosazuje po pěkné akci Durana RED SAVAGE. Asistence: Riley Duran a Sasha Pastujov.
21:21'
Rychlá akce a tým USA navyšuje své vedení, po střele z otočky poslal kotouč do branky LANDON SLAGGERT. Asistence: Luke Hughes a Carter Mazur.
20:15'
Utkání pokračuje druhou třetinou, Američané dál hrají přesilovku.
20:01'
Po první třetině vede v kanadském Edmontonu tým USA 2:0, trefil se Hughes a Cooley. V Edmontonu se blíží 21 hodina, přes dvacet stupňů. Počasí je velmi příjemné pro pobyt venku, a tomu také odpovídá návštěva sledující tento zápas přímo v hale.
20:00'
19:40'
Luke Hughes byl v další velké šanci, trefil brankovou konstrukci.
19:00'
Kaidan Mbereko si při vlastním oslabení dokázal poradit se šancí, kterou měl jeden z hráčů Německa.
18:46'
Brett Berard měl dobrou šanci, trefil jen brankáře soupeře z bezprostřední blízkosti.
18:20'
Američané pokračují v útočné hře, dostali se znovu před branku soupeře. Logan Cooley nedokázal přesněji vypálit.
18:01'
Američané navyšují své vedení, po důrazné akci se z dorážky vlastní střely prosazuje LOGAN COOLEY. Nikita Quapp na první střelu dosáhl, s dorážkou už nic udělat nemohl. Asistence: Matt Coronato a Jack Peart.
17:47'
Německo dokázalo vyhodit a rychle střídá. Pokouší se rozmělnit tlak soupeře.
17:05'
Luke Hughes to zkoušel individuálně, ale neuspěl. Jeho spoluhráči dál drží útočné pásmo.
16:40'
Thomas Bordeleau pálil od modré čáry, s jeho tvrdou ránou si poradil německý brankář.
16:30'
Američané mají možnost dlouhé přesilovky, vyhráli buly a usadili se v útočném pásmu.
16:17'
Bennet Rossmy – 5 min. + OK, faul loktem, odpyká Thomas Heigl.
16:00'
Hra je přerušena pro ofsajd, buly ve středním pásmu.
15:14'
Riley Duran to zkoušel individuálně, ale do výraznější šance se dostat nedokázal. Dobrou hrou dokázali nebezpečí eliminovat obránci USA.
15:03'
14:47'
Alexander Blank se pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale přihrávka před branku postrádala přesnost.
14:17'
Německý brankář má na svém kontě další zákrok, následně se k první střele dostalo také Německo.
14:03'
Nikita Quapp kryje kotouč po střele od modré čáry, hra je přerušená. Komerční přestávka.
13:39'
Naprosto zaslouženě se Američané dostávají do vedení. Německo nedokázalo vyhodit puk a tvrdou ránou od modré čáry se prosazuje dnes aktivně hrající LUKE HUGHES. Asistence: Landon Slaggert.
13:25'
Luke Hughes měl dobrou střeleckou pozici, ale neuspěl. Následně minul branku také Landon Slaggert.
12:36'
Američané hrají hodně aktivně, nyní však hráli jejich soupeři, Ryan Del Monte pálil od modré čáry, rána byla zblokovaná.
12:13'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál. Dominic James se dostal do zakončení, s jeho pokusem neměl německý brankář problém.
11:57'
13:0, střelecky jsou v tomto zápase jednoznačně aktivnější hokejisté USA.
11:34'
Leon van der Linde musí hrát, zakázané uvolnění se nakonec nepíská. Německo rozehrává od své branky, ale následný přechod do útoku se nepovedl. Ofsajd. Komerční přestávka.
10:32'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. hokejisté USA mají jasnou převahu.
10:32'
Hra je přerušena pro postavení útočícího hráče v brankovišti. Dobrou šanci měl Landon Slaggert, ale neuspěl. Komerční přestávka.
10:01'
Tyler Kleven a Tyler Kleven kombinovali v útočném pásmu, následovala rána od modré čáry, se kterou si brankář Nikita Quapp poradil.
09:35'
10:0, takový je poměr střel na branku.
09:07'
Hodně nepřehledná situace před brankou Německa, ale tým z Evropy udržel kotouč před brankovou čárou.
08:49'
Nils Elten jen nahodil do útočného pásma, zkontroloval situaci a rychle zamířil za střídačku.
08:13'
Luke Hughes se vrací za svou branku, odkud rozehrává, Sasha Pastujov pokračoval v akci, ale zakončení nebylo podle jeho představ.
07:48'
Nikita Quapp si připsal další skvělý zákrok proti americké střele. Útočník zůstal neobsazený před brankou, ale velkou šanci neproměnil.
07:23'
Wyatt Kaiser pálil z mezikruží, německý Nikita Quapp si dokázal poradit. Pak už hráli jeho kolegové obránci.
07:02'
Američané si vypracovali další šanci, ale Matthew Samoskevich nedokázal přesněji vypálit.
06:32'
Zakázané uvolnění USA, vhazovat se bude před jejich brankou.
06:08'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.
05:33'
Luke Hughes udělal kličku na modré čáře, ale svou akcí oklamal nejen soupeře, ale také spoluhráče. Přihrávka postrádala pak přesnost.
05:05'
5:0, tak vypadá statistika střel na branku, v tomto ohledu se zápas vyvíjí jednoznačně.
04:45'
Markus Schweiger napadal americkou rozehrávku, ale k puku se dostat nedokázal. Obrana byla pozorná.
04:18'
Američané pokračují v aktivní hře i při pěti hokejistech. Sledujeme atraktivní hokej.
03:51'
Německo hraje v plném počtu.
03:05'
Polovinu oslabení Německo zvládlo. Američané hrají od prvních minut v tomto zápase aktivněji.
02:25'
Carter Mazur se marně natahoval k puku před brankou k dorážce se nedostal, následně německá čtveřice dokázala vyhodit.
02:17'
Thomas Bordeleau se dostal do zakončení, Nikita Quapp byl připravený, následně neuspěl ani Matthew Knies.
01:51'
Maciej Rutkowski – 2 min., hákování.
01:27'
Ian Moore se po individuální akci dostal do zakončení, jeho rána z dolní hranice kruhu nebyla přesná.
01:05'
Ofsajd zastavil německou akci, vhazovat se bude ve středním pásmu.
00:40'
Justin Volek uklidnil situaci a dostal kotouč do středního pásma, založit akci však nedokázal.
00:17'
Američané začali aktivně, rychle se dostali do útočného pásma, kde kombinují.
00:01'
Zápas začal, úvodní buly Německo. Jdeme nato.
00:01'
Zápas brzy začne.

USA: Keopple (Mbereko) – Faber (A), Hughes, Kaiser, Truscott, Kleven, Peart, Moore – Bordeleau (A), Slaggert (A), Mazur – Coronato, Cooley, Knies – Samoskevich, James, Berard – Duran, Pastujov, Savage.
Trenér: Nate Leaman

Německo: Lunemann (Quapp, Bugl) – Glötzl (C), Klein, Szuber (A), van der Linde, Geibel, Dziambor, Elten – Samanski (A), Volek, Schweiger – Leonhardt, Eham, Blank – Rutkowski, Hänelt, Rossmy – Proske, Del Monte, Heigl – Heigl.
Trenér: Tobias Abstreiter

Rozhodčí: Brander, Hiff – MacKey, Špůr.
Utkání se odehraje v Rogers Place v Edmontonu, kde sídlí NHL tým Edmonton Oilers.
Německo v přípravě prohrálo s Lotyšskem 1:3 a Slovenskem 3:5. Američané porazili Švýcarsko 6:1 a nestačili na Finsko 2:5.
Ve skupině je ještě Švýcarsko, Švédsko a Rakousko. Celkem zde bojuje pět klubů. Čtyři nejlepší postoupí do čtvrtfinále, pro nejhorší tým turnaj po skupinové fázi končí.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mládežnického hokeje. MS v hokeji hráčů do 20 let dnes nabídne v rámci skupiny B zápas mezi USA a Německem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.