Dánsko - Norsko | ONLINE | 11.5.2018 16:15 | MS v hokeji 2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

MS v hokeji -  ONLINE PŘENOS -  Dánsko : Norsko - 11. května 2018   16:15

Ukončeno
Dánsko
Dánsko
19:14' Nicklas Jensen (Larsen, Regin) • 26:17' Nicklas Jensen (Larsen, Bjorkstrand) • 33:58' Storm (Bødker, Jensen)
3:0
(1:0, 2:0, 0:0)
Norsko
Norsko
Dánsko
Sestavy:
Andersen (Dahm) – O. Lauridsen, Jensen Aabo, Larsen, Lassen, Nielsen, Nicholas Jensen – Bjorkstrand, Nielsen, Bødker – Storm, Hardt, Regin – Nicklas Jensen, Hansen, Jensen – Madsen, Jakobsen, Russell.
Rozhodčí
Hribik, Mayer -
Jyske Bank Boxen, Herning
Norsko
Sestavy:
Haukeland (Haugen) – Holös, Bonsaksen, Johannesen, Bull, Espeland, Sörvik, Sveum – Kristiansen, Röymark, Roest – Lindström, K. A. Olimb, M. Olimb – Salsten, Bastiansen, Valkvae Olsen – S. Thoresen, K. Forsberg, Hoff.
Přenos se aktualizuje automaticky

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Střely na branku: 24 – 21
Je konec! Dánsko bez problémů porazilo Norsko, které už tři zápasy v řadě nedokázalo vstřelit branku. Dánové se dnešní výhrou výrazně přiblížili k postupu do čtvrtfinále. Dnešní dánskou výhru režíroval Nicklas Jensen, který už v první třetině v přesilovce otevřel skóre a ve druhé části přidal druhou branku. Ve 34. minutě navíc přidal další branku Frederik Storm a Dánsko od té doby s přehledem kontrolovalo zbytek utkání.
Konec zápasu.
59:48'
Frans Nielsen ještě nahodil kotouč před norskou branku, jenže nikdo v červeném dresu jeho pobídku netečoval za záda norského brankáře.
59:25'
Jesper Jensen Aabo dostal přihrávku na modrou čáru, jenže dánský hokejista předvedl pouze nápřah a nakonec nezakončil. Dánové přesto drží pásmo.
58:59'
Vyloučení v týmu Norsko (Alexander Bonsaksen – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Dánsko (Peter Regin – 2 min., sekání).
58:52'
Niklas Roest dostává dvě minuty za krosček. Dánsko dohraje zápas v početní převaze.
58:35'
Dánové se ještě usadili v útočném pásmu a snaží se dohrát zápas před norskou brankou. Vypadá to, že Norové nebudou skórovat ve třetím zápase v řadě.
58:10'
Celá hala stojí na nohou a děkuje domácím hokejistům za předvedený výkon. Dánsko se dnešní výhrou velmi přiblížilo k postupu do čtvrtfinále.
57:35'
Jannik Hansen si pohybem řekl o přihrávku do útočného pásma, jenže zadáci Norska si jeho pohyb skvěle pohlídali a nenechali jej zakončit.
57:03'
Kotouč se od jednoho z Norů odrazil před dánskou branku, nicméně Tobias Lindström se nedokázal srovnat a Frederik Storm puk odpálil do bezpečí.
56:10'
Philip Larsen nahodil puk přes celé kluziště do útočného pásma. O kotouč bojoval Nicklas Jensen, jenže Bonsaksen jej nenechal zakončit.
55:18'
Oliver Lauridsen chtěl střílet od levého mantinelu, ale jeho pokus jeden z hráčů Norska přizvedl mezi diváky. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
55:03'
Nicklas Jensen projel s pukem do útočného pásma, kde se pokusil o přehození puku na bekhend, jenže vracející se Bonsaksen mu kotouč vypíchl.
54:30'
Jesper Jensen Aabo uklidňuje hru Dánska za vlastní brankou. Oba trenéři nyní posílají na ledovou plochu čerstvé síly.
54:03'
Nichlas Hardt na modré čáře šahal po vysokém nahození, jenže kotouč proletěl kolem jeho hokejky a skončil na holích obránců Norska.
53:27'
Eirik Salsten zahodil největší šanci Norska v dnešním utkání! Hostující útočník vypálil k levé tyči, jenže Andersen jeho pokus přizvedl nad břevno!
53:05'
Andersen sice chyboval za vlastní brankou, jenže před napadajícím Norem na poslední chvíli odehrál kotouč do bezpečí.
52:41'
Dánům se nyní vůbec nepovedla rozehrávka. Prudká přihrávka na levé křídlo prosvištěla přes všechny čáry a skončila zakázaným uvolněním.
52:10'
Jonas Holös bojoval o puk v rohu útočného pásma, ale Philip Larsen jej poslal na mantinel a vybojoval kotouč pro Dánsko. Domácí kráčí za ziskem důležitých bodů.
51:35'
Oliver Bjorkstrand obral soupeře o kotouč v rohu obranného pásma a poslal přihrávku mezi kruhy. Na jeho přihrávku nedosáhl nikdo v červeném.
51:15'
Andersen vyrazil nahození od mantinelu, ale bleskově se stačil přemístit k pravé tyči a zlikvidoval pokus Kena Andrého Olimba!
50:48'
Ken André Olimb si v útočném pásmu připravil kotouč na střelu forhendem, jenže ani pravidelný norský střelec nemůže prolomit trápení své země.
50:12'
Norové se stále nemohou probít do útočného pásma. Martin Röymark vymyslel prudkou přihrávku, ale hned první obránce v červeném puk zablokoval.
49:16'
Dánsko hraje v plném počtu.
49:10'
Norové se zatím nemohou dostat do útočného pásma. Čtveřice Dánů se skvěle pohybuje a nenechává hráčům v bílých dresech prostor ke kombinaci.
48:25'
Dánové vybojovali kotouč a okamžitě se osvobozují. Norové musí rozjet akci od vlastní branky.
48:10'
Ken André Olimb mohl pálit od modré čáry, jenže norský střelec si tentokrát netroufl a raději pokračoval v kombinaci s Bastiansenem.
47:16'
Norsko si zahraje přesilovou hru. Peter Regin dostává dvě minuty za sevření kotouče.
47:10'
Oliver Lauridsen vyčkával s rozehrávkou Dánska za vlastní brankou na vystřídání svých spoluhráčů. Dánové nadále kontrolují vývoj dnešního utkání.
46:32'
Frans Nielsen napadal rozehrávku Norů v jejich obranném pásmu. Dánský střelec dostal pod tlak Bonsaksena, ale hráč v bílém stihl rozehrát.
46:10'
Peter Regin dostal přihrávku na modrou čáru, jenže vinou špatného zpracování se nechal vytlačit k mantinelu a už neměl dostatek času na zakončení.
45:25'
Nicklas Jensen protečoval kotouč do středního pásma, jenže nikdo v červeném dresu jeho pobídku nepochopil. Norové vybojovali vhazování.
45:03'
Norský brankář vyjel ven z branky a zastavil prudké nahození po mantinelu. Gólman Norů přenesl hru na levou stranu, ale Dánové získali puk.
44:10'
Tobias Lindström dostal krásnou přihrávku mezi kruhy a pohotově vypálil příklepem! Domácí brankář jeho pokus zlikvidoval reflexivním zákrokem!
44:02'
Domácí brankář si bez problémů poradil se slabým nahozením od modré čáry a schoval kotouč do lapačky. Norové se ani netlačili do brankoviště.
43:37'
Norové měli obrovskou šanci! Eirik Salsten od mantinelu přihrál mezi kruhy, jenže Thomas Valkvae Olsen bekhendem neprocedil puk pod Andersenovým betonem!
43:13'
Nicklas Jensen se chtěl zbavit obránce v útočném pásmu. Autor dvou branek si puk přehodil na forhend, ale obránce mu zabránil v útoku na hattrick.
42:38'
Martin Röymark projel po pravém křídle do útočného pásma, s hokejkou v jedné ruce objel branku, ale zadovkou už nedokázal přesně rozehrát.
42:07'
Nicholas Jensen se snažil udržet útočné pásmo, ale puk mu už uskočil za modrou čáru a dánský zadák musel uklidnit hru rozehrávkou ve středním pásmu.
41:35'
Peter Regin rozjel dánskou akci zpoza vlastní branky. Domácí se bleskově dostali do útočného pásma, ale nikdo v červeném nezakončil.
41:10'
Lauridsen vybojoval kotouč za dánskou brankou a odrazem o mantinel vyhodil puk do středního pásma. Dánové mohou kompletně vystřídat.
40:57'
Dánsko hraje v plném počtu.
40:10'
Dánové uspěli na úvodním vhazování poslední třetiny. Dánsko v jejím úvodu dohrává oslabení a hned na úvod nasbíralo cenné vteřinky.
40:01'
Začala třetí třetina.
Střely na branku: 20 – 10
Druhá část hry končí! V prostřední periodě bylo Dánsko jasně lepším celkem a navýšilo své vedení na 3:0! Dánové jsou dnes velice produktivní v přesilovkých. Ve 27. minutě dostal prostor Nicklas Jensen a propálil brankáře. Hned z další přesilovky se po krásné kombinaci prosadil Frederik Storm a Dánové se tak výrazně přiblížili k postupu.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:50'
Mathis Olimb střílel od modré čáry. Dánský brankář si proti jeho ráně povyjel a vykopl kotouč betonem. Dánové už to ve druhé třetině vydrží.
39:20'
Mathis Olimb operoval s kotoučem v rohu útočného pásma, jenže nikdo v bílém dresu si nenabruslil do střelecké pozice a Dánové zatím odolávají.
38:57'
Tentokrát se bude vylučovat na dánské straně! Dvě minuty za držení hole dostává Julian Jakobsen.
38:43'
Ken André Olimb kličkoval s pukem na modré čáře, nicméně norský útočník se nechal zahnat za modrou čáru a spoluhráč mu projel do ofsajdu.
38:20'
Daniel K. Nielsen byl jako první u odraženého kotouče a nikam nespěchal. Dánští obránci kombinují v obranném pásmu a soupeře nepouštějí k puku.
37:35'
Ken André Olimb projel s pukem po levém křídle do útočného pásma, kde se obratně vyhnul jednomu z obránců, jenže nedokázal přihrát na hůl spoluhráče.
37:03'
Anders Bastiansen poslal zpoza branky krásnou přihrávku mezi kruhy, kde byl Thomas Valkvae Olsen, jenže sám sebe ukličkoval a trefil beton dánského brankáře!
36:35'
Johannes Johannesen rozjel norskou akci zpoza vlastní branky. Norský zadák projel s pukem až do útočného pásma, kde zakončoval Martin Röymark, ale Andersen byl na místě.
36:10'
Daniel Sörvik poslal prudkou přihrávku na pravé křídlo, kde však nebyl nikdo z jeho spoluhráčů a Frederik Storm jeho slabou přihrávku zachytil.
35:35'
Norové jsou jako opaření! Hokejisté v bílých dresech se nemohou dostat do útočného pásma a Dánové je prakticky nepouštějí k puku.
35:03'
V hale panuje parádní atmosféra. Dánští příznivci si jsou vědomi toho, že jejich oblíbenci se dnešní výhrou mohou výrazně přiblížit k postupu.
33:58'
Dánsko právě vstřelilo branku!
Další využitá přesilovka a Dánsko vede už 3:0! Tohle byla hokejová paráda! Mikkel Bødker poslal parádní přihrávku před branku, kde číhal FREDERIK STORM a s přehledem uklidil puk do odkryté sítě! Asistence: Mikkel Bødker, Jesper Jensen.
33:30'
Norové zatím hrají velmi dobře. Hosté se v oslabení dostali ke kotouči a bez problémů jej vyhodili přes všechny čáry.
33:01'
Přesto se bude vylučovat! Dánsko bude hrát další přesilovou hru. Dvě minuty za držení dostává Tommy Kristiansen.
32:38'
Martin Röymark ostřejším zákrokem poslal soupeře na mantinel a může být rád, že nebude vyloučen.
32:10'
Frederik Andersen zastavil norské nahození do útočného pásma. Dánský brankář zatím chytá velmi pozorně a nenechává soupeřům prostor.
31:26'
Jannik Hansen poslal krásnou přihrávku před branku, kam se hnal Oliver Bjorkstrand, jenže dva zadáci Norska jej sevřeli do kleští a nenechali jej rozehrát.
31:12'
Frederik Storm dojel nahození do útočného pásma a bekhendem vrátil kotouč před branku. Nikdo v červeném dresu se v předbrankovém prostoru nepohyboval.
30:47'
Norský brankář si dal pozor na odražený kotouč, vyjel ven z branky a před dotírajícím soupeřem jej schoval do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
30:06'
Frederik Storm se dostal ke skákavému kotouči. Dánský hokejista poté poslal prudkou přihrávku do útočného pásma, ale neoslovil nikoho v červeném.
29:13'
Norové se po delší době usadili v útočném pásmu, jenže prudkou přihrávku na brankoviště vystihl brankář Frederik Andersen a přikryl puk lapačkou.
29:03'
Steffen Thoresen se prosmýkl kolem obránce v útočném pásmu, přihrál před branku, nicméně Martin Röymark se přes dánské zadáky nedostal ke střele.
28:20'
Peter Regin vybojoval odražený puk v obranném pásmu. Norové stále vypálili jen čtyřikrát. Dánsko zcela kontroluje vývoj utkání.
27:45'
Oliver Bjorkstrand se krásně otočil a mířil dobře na přední tyč, jenže norský brankář si pokryl mezírku u brankové konstrukce a vyrazil puk ramenem.
27:15'
Mikkel Bødker dostal přihrávku do útočného pásma, kde se s pukem otočil v rohu kluziště, jenže nikdo v červeném dresu se mu neuvolnil pro přihrávku.
26:17'
Dánsko právě vstřelilo branku!
Dánsko využívá další přesilovou hru a zvyšuje své vedení na 2:0! NICKLAS JENSEN dostal znovu přihrávku na modrou čáru a vypálil příklepem! Před brankou clonil Patrick Russell a norský brankář už nestačil zareagovat! Asistence: Philip Larsen, Oliver Bjorkstrand.
25:38'
Philip Larsen dostal výbornou přihrávku na modrou čáru. Jeho pokus však norský brankář vyrazil a zadáci v bílých dresech puk zametli do bezpečí.
25:23'
Přesilovou hru si tentokrát zahraje Dánsko. Dvě minuty za držení dostává litvínovský zadák Daniel Sörvik.
24:42'
Jesper Jensen se protáhl do útočného pásma a pokusil se o zakončení bekhendem. Jeho skákavý pokus prosvištěl kolem přední tyče norské branky.
24:10'
Mikkel Bødker rozjel útok Dánska z pravé strany obranného pásma. Dánové se usadili v útočném pásmu, ale nikdo v červeném nakonec nevypálil.
23:19'
Dánsko hraje v plném počtu.
23:02'
Stefan Espeland dostal přihrávku na modrou čáru, jenže jeho nahození těsně nad ledem se od brusle jednoho z obránců odrazilo mimo tři tyče.
22:20'
Frans Nielsen ujel v oslabení norské obraně, měl moře času na zakončení, ale nedokázal si rozhýbat brankáře a Henrik Haukeland vytáhl parádní zákrok!
22:00'
Dánové ustáli soupeřův kolotoč v obranném pásmu, dostali se ke kotouči a dokázali jej vyhodit přes všechny čáry. Norové musí začít znovu.
21:19'
Norové si zahrají přesilovou hru. Nichlas Hardt dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
21:10'
Jesper Jensen Aabo vybojoval puk za vlastní brankou, vyvezl jej do středního pásma, ale vracející se Norové jej nenechali projet do útočného pásma.
20:25'
Tommy Kristiansen mohl zaútočit po pravém křídle, jenže v souboji na modré čáře ztratil stabilitu a kotouč mu utekl na hole dánských zadáků.
20:10'
Norové uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny. Hokejisté v bílých dresech se hned vydali do útoku, ale narazili na obranný val Dánů.
20:01'
Začala druhá třetina.
První třetina končí! V úvodní dvacetiminutovce bylo Dánsko mnohem aktivnějším celkem a zaslouženě se dostalo do vedení! První velkou šanci si sice vytvořilo Norsko, jenže Tobias Lindström trefil brankáře. Od té doby převzali Dánové aktivitu a Norové začali faulovat. Druhou přesilovku už Dánsko zužitkovalo. Krásnou střelou se prosadil Nicklas Jensen!
20:00'
První třetina skončila.
19:14'
Branka platí a hraje se dále! Dánové se tak ujímají v závěru první třetiny vedení!
19:14'
Tak pozor! Rozhodčí se ještě vydal na poradu s kolegou u videa!
19:14'
Dánsko právě vstřelilo branku!
Dánsko využívá přesilovou hru a ujímá se vedení! NICKLAS JENSEN dostal přihrávku na levý kruh a krásnou střelou zápěstím vymetl horní roh norské branky! Asistence: Philip Larsen, Peter Regin.
18:35'
Regin pálil od modré čáry, jenže obětavý norský obránce se položil do jeho dělovky a srazil kotouč až za modrou čáru.
18:23'
Znovu se bude vylučovat na norské straně! Dvě minuty za podražení dostává Mathis Olimb.
17:40'
Norský brankář si musel dávat pozor na skákavé nahození od mantinelu. Pobídku chtěl ještě tečovat Oliver Lauridsen, ale ten na puk nedosáhl.
17:10'
Daniel Sörvik získal odražený puk za vlastní brankou. Obránce Litvínova vyhodil puk po levé straně. Norové však kotouč pouze odevzdali Dánům.
16:35'
Jesper Jensen Aabo si prodloužil pobyt na ledové ploše a vyčkává za brankou s rozehrávkou. Oba trenéři mezitím poslali na ledovou plochu čerstvé síly.
16:10'
Jesper Jensen Aabo rozjel dánskou akci středem ledové plochy. Domácí hokejista projel až do útočného pásma, jenže přes obránce se nedostal ke střele.
15:40'
Frederik Andersen musel zakročit! Dánský brankář se skvěle roztáhl ve svém brankovišti a zastavil bekhendový pokus! Obránci v červeném poté zažehnali nebezpečí.
15:10'
Peter Regin spěchal za protečovaným kotoučem do rohu útočného pásma, nicméně Norové se v obranné fázi stačili domluvit a celou situaci vykombinovali.
14:35'
Julian Jakobsen si na levém křídle chtěl obhodit soupeře, ale kotouč mu uskočil daleko od hokejky a Johannes Johannesen uklidňuje norskou hru.
14:03'
Nicklas Jensen si v útočném pásmu přehodil kotouč na forhend a vypálil. Střelu dánského útočníka však zastavil hned první norský zadák.
13:49'
Norsko hraje v plném počtu.
13:03'
Ani Dánové svou přesilovku nezačali vůbec dobře. Norové se zmocnili kotouč a Bonsaksen jej při první příležitosti vyhodil přes všechny čáry.
12:41'
Dánsko hraje v plném počtu.
12:10'
Norové rozjíždějí další akci zpoza vlastní branky. Hokejisté v bílých dresech si ale nerozuměli ve středním pásmu a darovali kotouč Dánům.
11:49'
První vyloučení také na norské straně! Dvě minuty za podražení dostává Steffen Thoresen.
11:25'
Stefan Espeland střílel od modré čáry. Do jeho střely se postavil Oliver Bjorkstrand, který kotouč srazil k mantinelu. Dánové se znovu osvobozují.
11:10'
Dánové zahajují oslabení velmi dobře. Domácí hokejisté uspěli na vhazování a jeden z nich jej obloučkem poslal do středního pásma.
10:41'
Bude se poprvé v utkání vylučovat! První přesilovou hru si zahraje Norsko. Dvě minuty za držení dostává Matias Lassen.
10:10'
Frederik Storm napadal rozehrávku norských zadáků v útočném pásmu. Dánský hokejista soupeře dostal pod tlak, jenže nikdo v červeném mu nepřišel pomoci.
08:25'
Steffen Thoresen se snažil zastavit prudké vyhození zpoza dánské branky, jenže jeho pokus nedokázal zastavit.
08:10'
Jesper Jensen Aabo vyvezl kotouč po levém křídle do útočného pásma, jenže jeho průnik zastavil hned první zadák v bílém dresu.
07:29'
Steffen Thoresen nahodil puk od modré čáry. Jeho pokus se od zadního mantinelu odrazil zpět před domácí branku a Frederik Andersen kotouč schoval do lapačky.
07:02'
Peter Regin pálil z levého křídla příklepem. Tahoun finského Jokeritu vyslal střelu kousek nad ledem, ale kotouč poslal mimo tři tyče.
06:24'
Až nyní se Norsko dokázalo vymanit z obrovského tlaku Dánska. Norové se osvobodili jen za cenu vyhození kotouč přes všechny čáry. Hra se vrátí před Haukelanda.
06:10'
Jesper Jensen střílel od modré čáry, nicméně zakončení mu vůbec nesedlo a jeho rána prosvištěla dobré tři metry vedla norské branky.
05:45'
Oliver Bjorkstrand dojel s pukem na modrou čáru, kde začal zbytečně zmatkovat a nechal se o puk připravit. Oba týmy hrají od úvodních minut do těla.
05:10'
Alexander Bonsaksen rozjel norskou rozehrávku zpoza branky. Norský obránce našel Kena Andrého Olimba, jenže ten si po levém křídle neproklestil cestičku do útočného pásma.
04:28'
Morten Madsen dostal povedenou přihrávku na modrou čáru, jenže ve velké rychlosti netrefil kotouč zrovna ideálně a odevzdal jej obráncům Norska.
04:10'
Regin chtěl bekhendem vyhodit puk z rohu obranného pásma, ale do cesty se mu přimotal jeden z norských hráčů, který pro Norsko udržel útočné pásmo.
03:36'
Dánové jsou v úvodních minutách mnohem aktivnější. Domácí celek nyní vyčkával na střídání. Také Norové pustili na led čerstvé síly.
03:12'
Jesper Jensen uspěl v souboji u mantinelu. Dánský hokejista přitlačil rozjetého soupeře na sklo a nenechal kotouč vyletět ven z obranného pásma.
02:25'
Patrick Russell dostal přihrávku na levé křídlo a od modré čáry nahodil puk na branku. Jeho pokus však brankář Norska vykopl pravým betonem.
02:05'
Frederik Andersen vyjel ven z branky a zastavil prudké nahození po mantinelu. Dánský brankář okamžitě rozehrál na pravé křídlo.
01:16'
Norové se ihned po vyhraném vhazování před dánskou brankou pokusili o zakončení, jenže Anders Bastiansen trefil hůl dánského obránce, od které se puk odrazil do ochranné sítě.
01:06'
Tobias Lindström dostal přihrávku do volného prostoru mezi kruhy a pohotově zakončil! Dánský brankář se však stačil přemístit a kotouč vyrazil!
00:45'
Ken André Olimb dostal přihrávu za dánskou branku, kde se zbavil obránce, jenže bekhendem nevyslal přesnou přihrávku.
00:10'
Norové uspěli na úvodním vhazování dnešního utkání. Dánsko však rychle získalo kotouč a ihned se usadilo v útočném pásmu.
00:01'
Utkání právě začalo.
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Dánové budou hrát v červeném, zatímco Norsko nastupuje v bílých dresech.
Úvodní sestavy:

Dánsko: Andersen (Dahm) – O. Lauridsen, Jensen Aabo, Larsen, Lassen, Nielsen, Nicholas Jensen – Bjorkstrand, Nielsen, Bødker – Storm, Hardt, Regin – Nicklas Jensen, Hansen, Jensen – Madsen, Jakobsen, Russell.

Norsko: Haukeland (Haugen) – Holös, Bonsaksen, Johannesen, Bull, Espeland, Sörvik, Sveum – Kristiansen, Röymark, Roest – Lindström, K. A. Olimb, M. Olimb – Salsten, Bastiansen, Valkvae Olsen – S. Thoresen, K. Forsberg, Hoff.

Rozhodčí: Hribik, Mayer -.
Dánsko

Dánové jsou na tom o něco lépe. Pořadatelská země má na svém kontě pět bodů a aktuálně je na páté pozici skupiny B. Na Lotyše však Dánsko ztrácí pouze jediný bod. V úvodním vystoupení Dánové na úvod přehráli v nájezdech Německo, poté sice prohráli s USA a Kanadou, ale v minulém utkání senzačně porazili Finsko. Dánové navíc mají před sebou hratelné soupeře a jsou velmi blízko k postupu do čtvrtfinále.
Norsko

Norové zatím prožívají velice zajímavý turnaj, přesto se však drží ve hře o postup do čtvrtfinále. Norové totiž vybojovali tři body a patří jim sedmá pozice. Na čtvrté Lotyšsko zatím ztrácejí právě tři body. V úvodním utkání padli s Lotyšskem v prodloužení, poté porazili v prodloužení Německo, jenže v poslední dvou zápasech nestačili na Finsko a Kanadu, kterým dokonce nevstřelili ani branku.
Dobré odpoledne všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Mistrovství světa v ledním hokeji. Společně se podíváme na souboj domácího Dánska s Norskem. Utkání startuje v 16:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.
Aktuální zápasy
Články odjinud