MS v hokeji -  ONLINE PŘENOS -  Německo : Jižní Korea - 9. května 2018   16:15

Ukončeno
Německo
Německo
10:02' Draisaitl (Plachta, Y. Seidenberg) • 20:41' Ehliz (Plachta, Y. Seidenberg) • 29:27' Hager (Holzer, Draisaitl) • 34:42' Tiffels (Michaelis) • 48:37' Ehliz (Kahun, Draisaitl) • 52:33' Y. Seidenberg (Plachta)
6:1
(1:0, 3:0, 2:1)
Jižní Korea
Jižní Korea
57:01' Radunske  (Jin-Hui Ahn)
Německo
Sestavy:
Treutle (Pielmeier) – Holzer, D. Seidenberg, Y. Seidenberg, M. Müller, Krupp, J. Müller, Ebner – Noebels, Tiffels, Michaelis – Ehliz, Kahun, Draisaitl – Eisenschmid, Hager, Plachta – Krämmer, Pietta, Wiederer – Hofflin.
Rozhodčí
Hribik, Kaukokari – Lhotský, Suominen
Jyske Bank Boxen, Herning
Jižní Korea
Sestavy:
Dalton (Song-če Pak) – Won-čon Kim, Young, Jong-čon Seo, Plante, Regan, Hjon-ho O, Ton-ko I – Jong-čon I, Sang-uk Kim, Ki-song Kim – Radunske, Č-h. Lee, Min-Ho Čo – Swift, Sang-hun Šin, Jin-Hui Ahn – Čin-kjo Pak, Won-čong Kim, U-sang Pak – Čong-u Čon.
Přenos se aktualizuje automaticky

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Střely na branku: 42 – 26
Je konec! Německo v dnešním utkání zvládlo roli favorita a po výhře 6:1 nad Jižní Koreou si připisuje první vítězství na turnaji. Němci byli po celou dobu lepším celkem a zcela dominovali dění na ledové ploše. Korejci ve třetí části hry předvedli bojovný výkon a nakonec se dočkali odměny. V přesilové hře se totiž prosadil Brock Radunske! Němci se dnešní výhrou vyhoupli na čtvrtou pozici, zatímco Jižní Korea zůstává beznadějně poslední.
Konec zápasu.
59:08'
Leon Draisaitl ještě objel korejskou branku, přihrál na modrou čáru, jenže Yannick Seidenberg trefil prvního korejského obránce.
58:18'
Sang-uk Kim dostává dvě minuty za podražení a dohraje dnešní duel na trestné lavici.
58:10'
Eric Regan vybojoval odražený puk ve středním pásmu a rozjel korejskou akci po pravém křídle. Jižní Korea se ale nedostala do střelecké pozice.
57:30'
A další korejská možnost! Niklas Treutle se musel roztáhnout na brankovišti! Čong-hjun Lee se snažil přehodit jeho beton, ale němečtí obránci gólmanovi pomohli!
57:01'
Jižní Korea právě vstřelila branku!
Jižní Korea se v přesilové hře dočkala branky! Obrovská radost! BROCK RADUNSKE si po vyhraném vhazování našel cestu ke kotouči, dostal se před branku a zakončil mezi nohy brankáře! Asistence: Čin-hi Ahn.
56:57'
Korejci si v závěru utkání zahrají ještě jednu přesilovku. Dvě minuty za podražení dostává Manuel Wiederer.
56:32'
Niklas Treutle musel kontrolovat nebezpečnou teč z mezikruží. Německý brankář si pokryl mezírku u pravé tyče a nechal puk proletět kolem branky.
56:10'
Jong-čon Seo operoval s pukem za vlastní brankou, kde číhal na vystřídání svých spoluhráčů. Němci už jejich rozehrávku neatakují.
55:35'
Marcel Noebels se ve středním pásmu natahoval po odraženém kotouči, nicméně zpracování mu vůbec nesedlo a kotouč získali Korejci.
55:03'
Daniel Pietta objel s pukem na hokejce útočné pásmo, nicméně německý hokejista trefil jen připraveného Matta Daltona.
54:22'
Leon Draisaitl se z levého křídla prosmýkl před korejskou branku, jenže německému útočníkovi zakončení vůbec nesedlo a puk mu utekl od hokejky.
54:02'
Až nyní si Matt Dalton opět připsal úspěšný zákrok. Korejský brankář si povyjel proti prudké střele od modré čáry a schoval kotouč do lapačky. Vhazuje se po jeho pravici.
53:10'
Jong-čon Seo dojel nahození do obranného pásma. Korejci už pouze čekají na konec dnešního utkání, ve kterém znovu schytávají výprask.
52:33'
Německo právě vstřelilo branku!
Třetí využívá přesilovka v dnešním utkání! YANNIC SEIDENBERG napřáhl od modré čáry a jeho parádní dělovka prosvištěla do horního rohu branky! Asistence: Matthias Plachta.
52:13'
Bude se znovu vylučovat. Brock Radunske vyfasoval dvě minuty za hrubost.
52:02'
Dalton musel zasahovat proti dělovce od modré čáry. Korejský brankář prudkou střelou vyrazil pravým ramenem. Němci však drží útočné pásmo.
51:30'
Jižní Korea hraje v plném počtu.
51:03'
Znovu se hokejisté Jižní Koreje dokázali osvobodit. Německý brankář Niklas Treutle musel vyjet ven z branky a pomohl spoluhráčům dlouhou přihrávkou.
50:32'
Korejci vystihli pomalou přihrávku na modrou čáru a dokázali kotouč vyhodit přes celé kluziště. Němci musí zaútočit od své branky.
50:10'
Plachta napřáhl od modré čáry, jenže rána mu moc nesedla a německý střelec poslal kotouč kousek nad horní tyč. Němci však drží útočné pásmo.
49:30'
Bryan Young o sobě dal znovu vědět a pustil se do bitky. Korejský hráč dostává 2+2 minuty za hrubost. Němec Holzer dostává pouze dvě minuty za stejný prohřešek.
49:15'
Leon Draisaitl táhl další německou akci. Znovu našel Ehlize, který mu ještě vracel přihrávku na brankovišti, ale první jmenovaný na puk nedosáhl.
48:37'
Německo právě vstřelilo branku!
Němci o sobě po delší době dali vědět! Kahun projel s pukem do útočného pásma. Dalton si hlídal jeho pohyb, jenže Kahun přihrál na pravý kruh a YASIN EHLIZ trefil horní roh! Asistence: Dominik Kahun, Leon Draisaitl.
48:15'
Korejci kostrbatě vyvezli puk do středního pásma. Hjon-ho O ustál souboj s Plachtou, ale poté kotouč nahodil do útočného pásma, kde nebyl nikdo ze spoluhráčů.
47:45'
Marc Michaelis dostal krásnou přihrávku do jízdy, prosmýkl se kolem korejského obránce, jenže už neměl sílu na zakončení. Korea se ubránila.
47:10'
Holzer projel až za korejskou branku, kde si na něj vyšlápl Čong-u Čon, ale v souboji s německým chlapíkem upadl a nechal soupeřovi prostor.
46:20'
Korbinian Holzer za vlastní brankou zastavil prudké nahození po mantinelu, zpracoval si kotouč a dokázal konstruktivně rozehrát.
46:06'
Matthias Plachta projel s pukem do rohu útočného pásma, kde k němu ihned přistoupil pozorný korejský obránce a nenechal jej prodrat se před branku.
45:19'
Jong-čon I protečoval prudké nahození do útočného pásma, ale kotouč zasáhl ještě před červenou čárou. Zakázané uvolnění, vhazuje se před Daltonem.
45:04'
Kahun pálil po přesné přihrávce na levý kruh. Rozjetý Ehliz však neubrzdil svůj postup a skončil v korejské brance. Sudí vykazuje hru do středního pásma.
44:27'
Niklas Treutle si musel dávat pozor na odražený kotouč. Německý brankář stačil včas utěsnit mezírku u levé tyče a přikryl odražený puk lapačkou.
44:02'
Němci jeli ve čtyřech na korejskou branku, jenže brankář Matt Dalton vystihl nepřesnou přihrávku a špičkou hokejky puk vypíchl do bezpečí.
43:51'
Německo hraje v plném počtu.
43:02'
Ki-song Kim střílel od modré čáry. Niklas Treutle měl sice dobře zakrytý výhled, jenže nikdo v modrém nahození netečoval a německý brankář zasáhl betonem,
42:18'
Němci vybojovali kotouč v obranném pásmu a pohotově jej vyhodili přes všechny čáry. Brankář Matt Dalton urychlil korejskou rozehrávku.
41:51'
Jižní Korea si zahraje svou druhou přesilovku. Dvě minuty za zásah do oblasti hlavy a krku dostává Jonas Müller, který ještě vyfasoval desetiminutový osobní trest.
41:36'
Leon Draisaitl se dostal k odraženému kotouči a pohotově zakončil bekhendem. Jeho pokus však proletěl kolem vzdálenější tyčky.
41:10'
Michael Swift vybojoval kotouč v rohu útočného pásma. Korejský útočník poslal bekhendovou přihrávku na brankoviště, ale tam nebyl nikdo v modrém.
40:27'
Korejci se málem dočkali branky! Německý brankář Niklas Treutle se skvěle roztáhl v brankovišti a betonem zamezil kotouči v cestě za jeho záda!
40:10'
Jižní Korea uspěla na úvodním vhazování dnešního utkání. Korejci se ihned vydali do útoku, ale přihrávku do útočného pásma zastavil Matthias Plachta.
40:01'
Začala třetí třetina.
Střely na branku: 29 – 15
Druhá třetina končí! Německo v prostřední části hry zcela dominovalo na hrací ploše a přidalo další tři branky. Už po čtyřiceti sekundách se prosadil Yasin Ehliz! Těsně před polovinou zápasu přidal další branku Patrick Hager a o další čtyři minuty později se trefil Frederik Tiffels! Po čtyřiceti minutách vede Německo nad Jižní Koreou 4:0.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:35'
Ehliz zkoušel poslat zadovku na brankoviště, ale kotouč zastavil Hjon-ho O, který kotouč vyhodil za modrou čáru. Jižní Korea chce druhou část dohrát bez inkasované branky.
39:24'
Jižní Korea hraje v plném počtu.
38:40'
Ehliz vyjel zpoza korejské branky do střelecké pozice. Německý střelec si puk přehodil na bekhend, přehodil Daltonův beton, ale minul branku.
38:06'
Matthias Plachta dostal krásnou přihrávku na pravý kruh, jenže střela mu vůbec nesedla a německý střelec při ní navíc zlomil hokejku.
37:24'
Hjon-ho O dostává dvě minuty za držení hole. Němci si zahrají už pátou přesilovku.
37:12'
Korbinian Holzer objel korejskou branku a poslal přihrávku na modrou čáru. Dennis Seidenberg si však nepotykal se zpracováním a puk mu přeskočil přes hokejku.
36:40'
Patrick Hager si rovnal kotouč ke střele, jenže na modré čáře zaváhal a nakonec musel přihrát do kombinace. Němci si v útočném pásmu dělají, co chtějí.
36:10'
Markus Eisenschmid uzmul kotouč za korejskou brankou, vybruslil s ním kolem mantinelu a předal jej Plachtovi. Druhý jmenovaný už neměl sílu na zakončení.
35:25'
Němečtí hokejisté zcela dominují dění na hrací ploše a Korejce prakticky nepouštějí před svou branku. Hráči v modrém by se už raději viděli v šatně.
34:42'
Německo právě vstřelilo branku!
Další branka a Německo už může hrát v exhibičním tempu! Marc Michaelis vyjel zpoza branky k brance a poslal prudkou přihrávku na brankoviště. Jeho pobídku ještě tečoval FREDERIK TIFFELS, který puk usměrnil za Daltonova záda! Asistence: Marc Michaelis.
34:26'
Michael Swift vystartoval za prudkou přihrávkou do útočného pásma, jenže korejskému útočníkovi scházely snad dva kroky. Puk propadl na zakázané uvolnění.
34:10'
Korbinian Holzer dostal přihrávku na pravou stranu, prosvištěl s pukem do útočného pásma, jenže jeho přízemní zakončení prosvištělo kolem zadní tyče.
33:30'
Moritz Müller vybojoval puk za vlastní brankou, zbavil se Wona a vyjel s ním ven z obranného pásma. V posledních minutách se hraje v hodně pomalém tempu.
33:06'
U-sang Pak dostal krásnou přihrávku na levé křídlo a poslal prudkou přihrávku na brankoviště, kde však nebyl nikdo z dotírajících Korejců.
32:30'
Plachta operoval s pukem u mantinelu v útočném pásmu. Německý mladík neustál souboj s Youngem, který jej poslal na hrazení.
32:06'
Yasin Ehliz projel s pukem do útočného pásma, přehodil si kotouč na forhend a střelou zápěstím prověřil pozornost Matta Daltona, který puk vyrazil ramenem.
31:47'
Niklas Treutle si po delší době sáhl na kotouč. Německý brankář se skvěle přemístil k levé tyči a Čongovu střelu k tyči zastavil levým betonem.
31:20'
Korbinian Holzer vypomohl v obranném pásmu, kde obral o kotouč Machaela Swifta. Německý obránce poté poslal prudkou přihrávku na levé křídlo.
30:45'
Na Korejcím už je opět cítit enormní frustrace. Němci dnes sice nehrají úplně na plný plyn, přesto si se soupeřem dělají, co chtějí.
29:27'
Německo právě vstřelilo branku!
Němci sice tentokrát nevyužili přesilovou hru, ale přesto přidávají třetí branku! PATRICK HAGER dostal přihrávku na modrou čáru, prohlédl si situaci a prostřelil bezmocného Daltona. Skvělou práci v předbrankovém prostoru odvedl Ehliz. Asistence: Korbinian Holzer, Leon Draisaitl.
29:10'
Leon Draisaitl vymyslel krásnou bekhendovou přihrávku před branku, kde zakončoval Plachta, jenže německý tahoun vůbec netrefil branku.
28:27'
Hjon-ho O se v obranném pásmu dostal k nepřesné rozehrávce Německa a pohotově vyhodil puk přes všechny čáry. Němci musí začít od své branky.
28:06'
Dominik Kahun poslal před branku prudkou přihrávku, jenže ani jeden z německých hokejistů na jeho pobídku nedosáhl. Němci přesto drží útočné pásmo.
27:07'
Další vyloučení na korejské straně. Dvě minuty za hákování dostává Radunske.
27:02'
Leon Draisaitl dostal krásnou přihrávku do jízdy, snažil se přihrát na Ehlize, jenže autor druhé německé branky dostal přihrávku za tělo a nestačil se otočit.
26:28'
Yannic Seidenberg nechtěně namazal na střelu Jongovi, který si puk rychle zpracoval a pohotově zakončil. Brankář Niklas Treutle se stačil přemístit a schoval puk do rukavic.
26:12'
Leon Draisaitl projel s pukem po pravém křídle do útočného pásma, kde dojel až do rohu kluziště, jenže přihrávkou po mantinelu odevzdal puk soupeři.
25:32'
Michael Swift si v obranném pásmu poradil se zpracováním vysoké přihrávky z hole svého bratrance Younga. Korejci ale bleskově přišli o puk.
25:10'
Eric Regan kouzlil s pukem za vlastní brankou, kde se zbavil napadajícího Kruppa, jenže poté svou rozehrávku poslal jen na zakázané uvolnění. Hra se vrátí před Daltona.
24:31'
Alex Plante spěchal za nahozením do útočného pásma, jenže obránce Yannic Seidenberg měl větší rychlost a nepustil rozjetého soupeře ke kotouči.
24:12'
Patrick Hager operoval s kotoučem na levém křídle. Pozorný Bryan Young jej však přitlačil k mantinelu a obral německého tahouna o kotouč.
23:26'
Němci museli kvůli signalizovanému ofsajdu vyklidit útočné pásmo. Leon Draisaitl si ale nevšiml zdvižené ruky čárového rozhodčího a sudí musel přerušit hru.
23:05'
Yannic Seidenberg za vlastní brankou počkal na pohyb napadajícího soupeře a s přehledem dokázal rozehrát. Německo se znovu usadilo v útočném pásmu.
22:26'
Bryan Young dostihl nepřesné nahození německého celku. Kanadský obránce ve službách Jižný Koreje puk vyvezl do středního pásma, jenže ani on nerozehrál dobře.
22:10'
Alex Plante si netroufl na přechod útočného pásma a raději celou akci zabrzdil přihrávkou na kolegu z obranné dvojice. Korea se hodně trápí.
21:28'
Eric Regan zastavil nepřesnou rozehrávku Německa v útočném pásmu. Korejský obránce rozjel útok svého výběru, ale Yannic Seidenberg se vrátil a obral jej o puk.
21:00'
Němcům se nyní vůbec nevydařil přechod do útoku. Dlouhá přihrávka na levou stranu nenašla adresáta a kotouč propadl na zakázané uvolnění.
20:41'
Německo právě vstřelilo branku!
Německo znovu využívá přesilovou hru a v úvodu druhé třetiny odskakuje na rozdíl dvou branek! Němci sehráli přesilovou hru skvěle. Plachta vypálil, ale Dalton jeho ránu vyrazil. K dorážce se dostal YASIN EHLIZ a doklepl kotouč do sítě! Asistence: Matthias Plachta, Yannic Seidenberg.
20:10'
Jižní Korea uspěla na úvodním vhazování druhé třetiny a vyhodila kotouč za branku Německa. Němci v úvodu druhé části dohrávají přesilovou hru.
20:01'
Začala druhá třetina.
Střely na branku: 14 – 8
První třetina končí! Německo v úvodní dvacetiminutovce potvrdilo roli favorita a dostalo se do vedení. Němci byli po celou dobu jasně lepším celkem a soupeři prakticky nic nedovolili. Jedinou branku vsítil po deseti minutách Leon Draisaitl, který se prosadil během přesilové hry. V závěru třetiny Jižní Korea špatně střídala a Němci budou v úvodu druhé části dohrávat přesilovku.
20:00'
První třetina skončila.
19:39'
Německo hraje v plném počtu.
19:38'
Znovu se vylučuje na korejské straně. Korejská střídačka dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.
19:10'
Korejci se znovu sami vyhnali z útočného pásma. Je vidět, že Jižní Korea se při hře proti oslabenému soupeře trápí. Hráči podle všeho neví, co hrát.
18:30'
Brock Radunske měl obrovskou šanci na vyrovnání, jenže Niklas Treutle proti němu vyjel ven z branky a zmenšil mu prostor k zakončení!
18:12'
Won-čon Kim projel s pukem do útočného pásma, kde objel německou branku, nicméně jeho prudkou přihrávku na modrou čáru nezastavil nikdo v modrém.
17:49'
Jižní Korea hraje v plném počtu.
17:39'
Poprvé v utkání se vylučuje také na německé straně. Hager dostává dvě minuty za sekání.
17:25'
Dalton musel po delší době zasahovat. Yannic Seidenberg vyslal další prudkou střelu od modré čáry, ale korejský brankář se proti jeho pokusu skvěle přemístil.
16:52'
Yannic Seidenberg mohl pálit od modré čáry, jenže kotouč mu přeskočil přes hokejku a pozorní obránci v modrých dresech puk poslali do bezpečí.
16:20'
Plachta dostal krásnou přihrávku na levý kruh, jenže byl příliš rychlý a Seidenbergovu přihrávku nedokázal usměrnit mezi tři tyče korejské branky.
15:49'
Bryan Young o sobě dal znovu vědět. Řízný obránce dostává dvě minuty za podražení.
15:25'
Dalton musel vyjet ven z branky a zastavil prudké nahození po mantinelu. Korejský brankář si dokonce troufl na efektní rozehrávku zadovkou.
15:10'
Björn Krupp uklidňuje německou rozehrávku za vlastní brankou. Německý obránce počkal na vystřídání svých spoluhráčů a poté rozjel další útok.
14:09'
Daltonovi ihned po vhazování vypadl kotouč po svižné střele od modré čáry. Korejský brankář se stačil rychle vzpamatovat a puk vypíchl do bezpečí.
14:01'
Dalton musel dávat pozor na teč, kterou těsně před brankou zaznamenal Manuel Wiederer. Korejský brankář puk schoval do lapačky.
13:27'
Jeden z německých hokejistů se v útočném pásmu dopustil přihrávky rukou a rozhodčí musel přerušit hru. Vhazuje se ve středním pásmu.
13:03'
Frederik Tiffels zachytil kotouč za modrou čárou a ihned jej nahodil zpět do útočného pásma. Němečtí hokejisté tak museli vyklidit útočné pásmo.
12:35'
Leon Draisaitl se krásnou kličkou ve středním pásmu zbavil obránce, jenže se poté zahnal do rohu útočného pásma, odkud už nedokázal přesně přihrát.
12:06'
Marcel Noebels si ve středním pásmu nepotykal se zpracováním prudké přihrávky, puk mu uskočil za modrou čáru a obránci korejského celku jej sebrali.
11:25'
Leon Draisaitl nahodil puk za branku soupeřova celku, jenže nikdo v bílém dresu jeho přihrávku nezachytil a Korea může po delší době zaútočit.
11:06'
Patrick Hager se krásnou brzdou v útočném pásmu zbavil napadajícího soupeře a poslal přihrávku mezi kruhy, ale nikdo v bílém na kotouč nedosáhl.
10:02'
Německo právě vstřelilo branku!
Německo využívá přesilovou hru a dostává se do vedení! Němci zavřeli Korejce před jejich brankou. LEON DRAISAITL dostal přesnou přihrávku, srovnal si puk na forhend a se štěstím překonal soupeřova brankáře! Asistence: Matthias Plachta, Yannic Seidenberg.
09:54'
Německo si zahraje první přesilovou hru! Dvě minuty za krosček dostává U-sang Pak.
09:36'
Draisaitl z pravého křídla poslal prudkou přihrávku před korejskou branku, kde se ke kotouči hnal Dominik Kahun, ale puk trefil jen špičkou čepele.
09:06'
Kahun číhal před korejskou brankou, jenže letící kotouč nedokázal nasměrovat mezi betony pozorného brankáře Daltona.
08:36'
Draisaitl se hnal mezi kruhy, jenže pozorný obránce soupeře mu vysekl kotouč, který skončil na hokejkých pozorných hráčů v modrých dresech.
08:10'
Jonas Müller se v obranném pásmu rozhodl počkat s rozehrávkou a udělal dlouhý oblouk. Němci zatím hrají velmi opatrně.
07:35'
Brock Radunske spěchal za vlastním nahozením do útočného pásma, ale okamžitě se k němu sjeli dva obránci v bílém dresu, kteří jej nepustili k puku.
07:08'
Daniel Pietta nahodil puk do útočného pásma, jenže jeho pobídka se odrazila od zadního mantinelu k pozorným obráncům Jižní Korey.
06:35'
Matthias Plachta vyvezl puk z obranného pásma před korejskou branku. Brankář Dalton si znovu počkal na slabé nahození a raději přerušil hru.
06:00'
Swift pálil z vynikající pozice, nicméně obětavý obránce v německém dresu se do jeho rány položil a bruslí srazil kotouč do rohu obranného pásma.
05:35'
Mirko Hofflin ve středním pásmu vystihl nepřesnou rozehrávku Korejců a Němci mohou rozjet další útočnou akci. Korea zatím skvěle brání na modré čáře.
05:10'
Markus Eisenschmid projel do útočného pásma a nahozením z ostrého úhlu zkusil překvapit korejského brankáře. Dalton však dával pozor a puk vytěsnil ramenem.
04:35'
Němci šli ve dvou proti stejnému počtu korejských obránců. Kahun zvolil zakončení zápěstím, jenže jeho pokus skončil na betonech brankáře.
04:10'
Yasin Ehliz dostal krásnou přihrávku do jízdy, projel s pukem do útočného pásma, kde oslovil Kahuna, jehož ránu vyrazil pozorný Dalton.
03:35'
Bryan Young uspěl v souboji za korejskou branku a odstavil Němce od kotouče. Němci vstoupili do dnešního utkání poněkud ospale a nemohou se dostat do šancí.
03:03'
Niklas Treutle musel dávat pozor na prudké nahození ze středního pásma. Německý brankář si dal pozor na prudké nahození a zalepil mezírku mezi betony.
02:20'
Frederik Tiffels objel korejskou branku a přihrávkou na modrou čáru oslovil Yannica Seidenberga, jehož ránu Dalton bez problémů zlikvidoval.
02:02'
Matt Dalton musel poprvé v utkání řešit ošemetnou situaci. Korejský brankář si pokryl mezírku u levé tyče své branky a střelu zápěstím schoval do lapačky.
01:30'
Leon Draisaitl dostal poprvé v dnešním utkání kotouč a ihned se dostal do útočného pásma. Nikdo z německých hráčů jej ale nepodpořil a Němci přišli o puk.
01:10'
Yasin Ehliz ve středním pásmu vystihl korejskou rozehrávku, projel s pukem do útočného pásma, ale z dobré pozice se mu nepodařilo zakončit.
00:35'
Matthias Plachta projel s kotoučem do útočného pásma a nahozením z levé strany se snažil překvapit Matta Daltona. Korejský brankář však nemusel zasahovat.
00:10'
Německo uspělo na úvodním vhazování dnešního utkání. Stříbrným medailistům z olympiády se však na úvod nepovedla rozehrávka. Zakázané uvolnění.
00:01'
Utkání právě začalo.
Oba týmy už nastupují na ledovou plochu. Německo bude hrát v bílých dresech, zatímco Jižní Korea nastoupí v modrém.
Úvodní sestavy:

Německo: Treutle (Pielmeier) – Holzer, D. Seidenberg, Y. Seidenberg, M. Müller, Krupp, J. Müller, Ebner – Noebels, Tiffels, Michaelis – Ehliz, Kahun, Draisaitl – Eisenschmid, Hager, Plachta – Krämmer, Pietta, Wiederer – Hofflin.

Jižní Korea: Dalton (Song-če Pak) – Won-čon Kim, Young, Jong-čon Seo, Plante, Regan, Hjon-ho O, Ton-ko I – Jong-čon I, Sang-uk Kim, Ki-song Kim – Radunske, Č-h. Lee, Min-Ho Čo – Swift, Sang-hun Šin, Jin-Hui Ahn – Čin-kjo Pak, Won-čong Kim, U-sang Pak – Čong-u Čon.

Rozhodčí: Hribik, Kaukokari – Lhotský, Suominen.
Německo

Stříbrný medailista z olympijských her zatím neprožívá zrovna povedený turnaj. Němci do něj vstoupili souboje s domácím Dánském, kterému však podlehli na nájezdy. Ve druhém střetnutí svedlo Německo velkou přestřelku s Norskem a padlo 4:5 po samostatných nájezdech. V pondělí sehráli Němci duel s rozjetými USA. Amerika v tomto duelu vyhrála s naprostým přehledem 3:0.
Jižní Korea

Jižní Korea je hlavním kandidátem na sestup z elitní skupiny MS. V letošní sezoně se objevila na olympijském turnaji, kde měla účast jistou kvůli pořadatelství. Avšak například s českým týmem si nevedla vůbec špatně a prohrála pouze 1:2. Asiaté nedokázali doma zvítězit ani v jednom případě. Jejich cesta skončila v osmifinále soubojem s Finskem (2:5). Čeští fanoušci si Koreu mohou pamatovat z loňského léta, kdy se připravovala na našem území. Na turnaji zatím schytala porážky 8:1 s Finskem, 10:0 s Kanadou a v úterý padla 0:5 s Lotyšskem.
Dobré odpoledne všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z Mistrovství světa mezi Německem a Jižní Koreou. Duel startuje v 16:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.
Play off
Články odjinud