NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Carolina : Anaheim - 18. ledna 2020   01:40

Anaheim
18:18' Gudbranson  (Getzlaf, Holzer) • 61:36' Steel  (Silfverberg, H. Lindholm)
Carolina
Walsh, Luxmore – Murphy, Barton
PNC Arena, Raleigh
16.913 diváků
Anaheim

Ode mne to je již z tohoto utkání vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotní noci a u dalších textových přenosů nejen z NHL se budu těšit na počtenou.

Hity: 20 – 19
Máme tu konec dnešního utkání. Kačeři si z ledu Caroliny odvážejí bonusový bod za výhru 2:1 po prodloužení. Skóre dnešního utkání otevřel šikovnou tečí po nahození Edmundsona od modré Sebastian Aho. Za hosty ještě do konce první třetiny srovnal po přihrávce Getzlafa od levého manitnelu střelou mezi betony Reimera Erik Gudbranson. Od druhé třetiny byly aktivnější v utkání Ducks, ale do konce základní části již branka ani na jedné straně nepadla. V prodloužení rozhodl utkání na stranu Anaheimu přesnou střelou nad vyrážečku Sam Steel.
Dnešní utkání sleduje 16.913 diváků.
61:36'
Anaheim právě vstřelil branku!
A máme rozhodnuto. SAM STEEL dostal milimetrově přesnou přihrávku od Jakuba Silfverberga, kterou přebral ve středním pásmu a poté ujel středem na Reimera a střelou na vyrážečku dává bonusový bod na stranu Kačerů. Asistence: Jakob Silfverberg, Hampus Lindholm.
61:08'
Ofsajd zastavuje akci Teräväinena, tomu dříve do útočného pásma vjel Aho.
60:28'
Dělovka Slavina z levého kruhu skončila na těle Millera.
60:01'
Buly pro Canes.
60:01'
Základní hrací doba nerozhodla a proto musíme jít do prodloužení. Stav po třech třetinách máme 1:1, když se za domácí trefil Sebastian Aho a za hosty vyrovnal Erik Gudbranson.
60:00'
59:12'
Schovaná střela Rakella od modré vyražena vyrážečkou Reimera do rohu.
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny.
58:42'
Icing na straně Hurricanes.
58:26'
Domácí se nepřesnou rozehrávkou připravuje o útočné pásmo.
56:37'
Foegelova rychlá střela z levé strany skončila sražena v ochranné síti.
55:59'
Kačeři obléhají branku Reimera.
55:13'
Střela Steela z mezikruží hodně nepřesná.
54:41'
Střelu Lindholma od levého mantinelu si Reimer pohlídal.
54:29'
Rána Lindholma od modré skončila v náručí Reimera. Následuje komerční přestávka.
53:48'
Dělovka Teräväinena z mezikruží skončila zákrokem lapačkou od Millera.
53:18'
Reimer si připisuje zákrok proti střele z levé strany.
52:35'
Domácí opět pouze posílají puk na Millera a střídají. Kačeři začínají stupňovat tlak v útočném pásmu.
52:09'
Reimer vyjel za branku a pomáhá s rozehrávkou.
51:30'
Staal posílá puk na Millera a odjíždí střídat.
51:00'
Střela Fowlera od modré byla zablokovaná.
50:38'
Ofsajd odpískán Kačerům. Následuje komerční přestávka.
50:22'
Rozehrávka Ducks končí zakázaným uvolněním.
49:58'
Dzingel začíná další útočný pokus od vlastní branky.
49:10'
Hosté nahazují do útočného pásma, tak aby z toho nebyl icing a odjíždějí střídat.
48:35'
McGinn se tlačil z levé strany před branku, Gudbranson mu v tom zabránil.
48:06'
Domácí se nemohou usadit v útočném pásmu, Kačeři jsou v tuto chvíli na ledě lepší.
47:10'
Nebezpečné zakončení Ondřeje Kaše z pravého kruhu nadělalo Reimerovy problémy.
46:55'
Aho se rychle obtočil kolem branky a snažil se zasunout puk k tyčce, Miller se však rychle přemístil a mezírku u své tyčky nenechal. Následuje komerční přestávka.
46:17'
Rána Gudbransona skončila na betonech Reimera.
45:37'
Rána Getzlafa od levého mantinelu skončila na rameni Reimera.
45:16'
Dělovka Dzingela od modré skončila v lapačce Millera.
45:12'
Rozehrávka Ducks skončila zakázaným uvolněním.
44:39'
Anaheim se nachází útočném pásmu, ale zatím honí puk po mantinelu.
43:48'
Teräväinen na útočné modré odzbrojen a dopředu mohou Kačeři.
43:17'
Hodně nepřesností na obou stranách, na ledě je to spíš boj než pohledný hokej.
42:28'
Tvrdá rána od Mansona od modré zaduněla o zadní mantinel.
42:12'
Malou domů od vlastního spoluhráče si musel pohlídal Reimer.
41:45'
41:28'
Střela Jonese od modré skončila na těle Reimera.

Hity: 15 – 15
Ve druhé třetině jsme se branky nedočkaly a proto půjdeme do třetiny třetí za nerozhodného stavu 1:1. Největší šanci domácích měl ve vlastním oslabení Aho, který ujel po chybě Getzlafa sám na Millera, ale jeho zakončení skončilo pouze na tyči. Ve druhé třetině byli o něco aktivnější Kačeři, ale ani ti zatím podruhé v utkání červené světlo za Reimerem nerozsvítili.
Uvidíme, jestli třetí třetina rozhodne o vítězi a nebo budeme muset jít do prodloužení. Anaheim si do třetí třetiny převádí ještě skoro celou přesilovou hru.
40:00'
39:45'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Joel Edmundson – 2 min., držení).
39:42'
Rychlá rána Fowlera od modré skončila na vyrážečce Reimera.
39:23'
Další střelecký pokus Gudbransona tentokrát skončil v lapačce Reimera.
38:58'
Dělovka Gudbransona od modré vyprášila betony Reimera.
38:31'
Miller raději puk přikryl do lapačky po obkroužení branky od Foegela, tomu puk v poslední moment sjel z čepele.
38:00'
Reimer vyjel za svojí branku a pomohl s rozehrávkou.
37:31'
Ofsajd zastavil akci Canes.
37:24'
Puk skončil na domácí střídačce.
37:04'
Svečnikov puk v útočném pásmu neudržel, dopředu mohou postupovat Kačeři.
36:30'
Nečasova formace se v útočném pásmu moc neohřála a musí se tak vrátit zpět do pásma obranného.
35:41'
Dělovka od modré v podání hostů byla sražena do rohu.
35:19'
Zakázané uvolnění Caroliny.
35:03'
Nahození Slavina od modré zadunělo o zadní mantinel.
34:29'
Střela Kašeho skončila na vyrážečce Reimera. Následuje komerční přestávka.
34:16'
Reimer vyjel za branku a pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou.
33:36'
Nahození domácích ze středního pásma si musel Miller pohlídal, protože se puk nebezpečně odrazil od zadního mantinelu do brankoviště.
32:40'
Zakončení Henriqua z mezikruží nebylo přesné.
32:11'
Haulova střela z mezikruží na Millera neprošla.
31:57'
Střela švihem v podání Gudbransona od modré, tentokrát mezírku mezi betony Reimera nenašla. Následuje komerční přestávka.
31:28'
Oba týmy střídají na puku jsou za vlastní brankou domácí hráči.
30:42'
Střela McGinna z levého kruhu mířila na "teploměr" Millera, ale ten si mezírku pohlídal.
30:00'
Dělovka McGinna z mezikruží na Millera díky bloky neprošla.
29:38'
Střela Gardinera od modré byla hodně nepřesná.
29:30'
28:28'
Střelu z levého kruhu schytal Miller do ramene a následně Kačeři odpalují puk až na Reimera.
27:56'
Dělovka Teräväinena z pravého kruhu skončila na betonech Millera.
27:30'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Ryan Getzlaf – 2 min., sekání).
27:15'
Rakell obkroužil branku a snažil se nachytat Reimera na přední tyči, ten si celou situaci pohlídal.
27:06'
Zakázané uvolnění Hurricanes.
26:34'
Přihrávka rukou v podání Anaheimu. Následuje komerční přestávka.
26:21'
Rozehrávka Canes končí icingem.
25:48'
Pesce si rovnal puk v mezikruží na střelu, přijel k němu však hostující obránce a puk mu vypíchl.
25:10'
Hra je přerušena, puk se dotkl ochranné sítě za brankou Millera.
24:45'
Kačeři nahazují do útočného pásma a střídají.
24:18'
Holzerovo nahození od modré nikdo netečoval a proto puk skončil za brankou.
23:34'
Výborný zákrok Reimera hokejkou, který vypíchl puk před střílejícím Steelem.
22:59'
22:55'
Rána Fowlera od modré na Reimera neprošla.
21:48'
Po chybné rozehrávce Getzlafa na útočné modré čáře, ujel sám na Millera Aho, ale jeho zakončení skončilo na tyči.
21:37'
Ránu Lindholma od modré ještě tečoval na brankovišti Grant, Reimer si nyní mezírku mezi betony pohlídal.
21:19'
Domácí vyhazují puk do středního pásma.
20:59'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Jordan Staal – 2 min., vysoká hůl).
20:34'
Foegele na levém kruhu nezachytil puk, aby mohl vystřelit, ale to mu nakonec nemusí vadit, protože rozehrávka Kačerů skončila zakázaným uvolněním.

Hity: 7 – 8
Po první třetině máme stav vyrovnaný 1:1. Domácí poslal v utkání do vedení šikovnou tečí Sebastian Aho. Za hosty dokázal vyrovnat po přihrávce Getzlafa od levého mantinelu Erik Gudbranson, který si sjel zcela volný na pravý kruh a střelou mezi betony překonal Reimera. Domácí byli v první třetině jasně střelecky aktivnější, ale k jejich smůle hokej se hraje na góly a ne na počet střel.
20:00'
19:30'
Miller raději přidržel puk v lapačce po střele Hauly z pravého kruhu.
18:18'
Máme srovnáno. Velká chyba domácích v obraně. Getzlaf obkroužil s pukem branku a od levého mantinelu našel na pravém kruhu najetého zcela volného ERIKA GUDBRANSONA, který svojí střelu zamířil přesně mezi betony Reimera. Asistence: Ryan Getzlaf, Korbinian Holzer.
17:59'
Domácí nahazují na Millera a odjíždějí střídat.
17:24'
Wallmark na pravém mantinelu o puk přišel a hosté zakládají další útok od vlastní svatyně.
16:42'
Střela Mansona od modré zaduněla pouze o zadní mantinel.
16:33'
Sražená střela hostů do ochranné sítě.
16:24'
Střela Teräväinena z levé strany na Millera neprošla.
15:58'
Haulovo nahození od modré šlo vedle.
15:29'
Oba týmy střídají na puku jsou za vlastní brankou Kačeři.
14:40'
Staal proti přesile o puk na levém mantinelu v útočném pásmu přišel.
14:07'
Komerční přestávka.
13:52'
Martinook tečoval nebezpečně v mezikruží nahození od modré a Miller musel zasahovat betony.
13:20'
Icing Canes.
12:59'
Rána Gudbransona od modré byla sražena do rohu.
11:54'
Střelu od levého mantinelu v podání Slavina si Miller pohlídal.
11:48'
Střela Foegela z levé strany skončila na betonech Millera. Následuje komerční přestávka.
11:05'
Dzingel z brankoviště po přihrávce Nečase vyprášil betony Millera.
10:51'
10:29'
Další vyhození hostů po nepřesné kombinaci domácích.
10:10'
Ducks vyhazují až na Reimera.
09:11'
Svižná střela Svečnikova z levého kruhu vyprášila beton Millera.
08:51'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Rickard Rakell – 2 min., podrážení).
07:53'
Přechod Kačerů do útoku je zatím kostrbatý. Reimer může být zatím v brankovišti klidný.
07:05'
Dělovka od modré skončila v náručí Reimera. Následuje komerční přestávka.
06:57'
Icing Hurricanes.
05:58'
Manson vyhazuje aspoň do středního pásma a na chvilku dává oddechnout hostující obraně.
04:37'
Carolina se tlačí za další brankou a svírá hosty v jejich obranném pásmu.
03:59'
Carolina právě vstřelila branku!
Canes otevírají skóre dnešního utkání. Vyhrané buly Teräväinena přesně na modrou čáru, kde stál připravený Edmundson, jehož nahození tečoval za bezmocného Millera SEBASTIAN AHO, který tak rozradostněl domácí arénu. Asistence: Joel Edmundson, Teuvo Teräväinen.
03:54'
Zablokovaná rána Pesceho od modré skončila v ochranné síti.
03:14'
Kašeho útok se v útočném pásmu moc neohřál a musí se vrátit zpět do obrany.
02:29'
Rowney nahazuje do útočného pásma a odjíždí střídat.
01:41'
Rozehrávka Kačerů skončila na zakázaném uvolnění.
01:33'
Rána Edmundsona od modré skončila v lapačce Millera.
01:06'
Staal dostal puk mezi kruhy, ale byl rychle pokryt obráncem a proto Millera neohrozil.
00:24'
Střela Silfverberga z otočky byla sražena do rohu.
00:01'
Úvodní buly pro Canes.
00:01'
PNC Arenou zní státní hymna USA a po ní budeme moci přistoupit k samotnému utkání.

Carolina Hurricanes: Reimer (Mrázek) – Slavin (A), Edmundson, Gardiner, Pesce, H. Fleury, T. van Riemsdyk – Svečnikov, J. Staal (C), B. McGinn – Foegele, Aho, T. Teräväinen – Dzingel, Haula, Nečas – Niederreiter, Wallmark, Martinook (A).

Anaheim Ducks: R. Miller (Gibson) – Fowler, Manson (A), H. Lindholm, Gudbranson, Ja. Larsson, Holzer – Rakell, Getzlaf (C), Sprong – Jones, Steel, O. Kaše – D. Shore, Henrique, Silfverberg (A) – Deslauriers, D. Grant, Rowney.

Rozhodčí: Walsh, Luxmore – Murphy, Barton.
Vzájemné zápasy

19. 10. 2019 Anaheim – Carolina 4:2
8. 12. 2018 Anaheim – Carolina 1:4
1. 12. 2018 Carolina – Anaheim 1:2 po prodl.
Anaheim

„Kačeři“ mají odehráno 47 zápasů. Ducks se to těchto zápasech nachází na 14. místě Západní konference, když si připsali bilanci 13-5-5-24 při skóre 120:149. V Pacifické divizi je Anaheim Ducks na 7. místě. Na venkovních kluzištích si z 24 odehraných zápasů připsali bilanci 5-2-2-15 při skóre 57:85. Po utkání s „Canes“ je čeká utkání na ledě San Jose.

Carolina

„Canes“ mají odehráno 47 zápasů. Hurricanes se po těchto zápasech nachází na 7. místě Východní konference, když si připsali bilanci 20-7-2-18 při skóre 152:128. V Metropolitní divizi je Carolina Hurricanes na 4. příčce. Na domácím ledě PNC Arény si z 23 odehraných zápasů připsala bilanci 11-4-0-8 při skóre 82:60. Po zápase se „Kačery“ je čeká čtyř zápasová domácí série proti NY Islanders, Winnipegu, Vegas a Vancouveru.

Absence

obránce Dougie Hamilton (zranění v dolní části těla)

1. Teuvo Teräväinen 9+35
2. Andrej Svečnikov 18+24
3. Sebastian Aho 23+17

Dougie Hamilton 14+26

Petr Mrázek 2.64 prů. na záp. 90,4%
James Reimer 2.60 prů. na záp. 91,7%
Příjemnou sobotní noc všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z NHL. Spolu se zaměříme na utkání mezi týmy Carolina Hurricanes vs. Anaheim Ducks. Úvodní buly je stanoveno na 01:30 hodin. Zápasem vás provede Jan Přikryl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.