Carolina - Devils | ONLINE | 15.2.2020 01:00 | NHL 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

NHL - NHL (základní část) -  ONLINE PŘENOS -  Carolina : Devils - 15. února 2020   01:00

Ukončeno
Carolina
Carolina
03:43' Niederreiter (H. Fleury, Nečas) • 11:23' Foegele (Pesce, J. Staal) • 33:46' Svečnikov (T. Teräväinen, Aho) • 41:44' Nečas  • 54:36' Edmundson (Niederreiter, Pesce)
5:2
(2:1, 1:0, 2:1)
Devils
Devils
07:07' Müller  (Zajac, N. Gusev) • 54:57' J. Anderson  (N. Merkley)
Carolina
Sestavy:
Mrázek (Reimer) – T. van Riemsdyk, Slavin (A), Pesce, Gardiner, Edmundson, H. Fleury – T. Teräväinen, Aho, Svečnikov – Foegele, J. Staal (C), B. McGinn – Nečas, Haula, Niederreiter – Williams, Wallmark, Dzingel. Hlavní trenér: Rod Brind'Amour.
Rozhodčí
Frederick L'Ecuyer, Jean Hebert. Čároví: Devin Berg, Mark Shewchyk
PNC Arena, Raleigh
18680 diváků
Devils
Sestavy:
Domingue (Blackwood) – P. K. Subban, A. Greene (C), Severson, Butcher, Müller, White (A) – Palmieri, J. Hughes, Bratt – N. Gusev (A), Zajac, Coleman – Simmonds, Zacha, Wood – N. Merkley, Rooney, J. Anderson. Hlavní trenér: Alain Nasreddine.
Přenos se aktualizuje automaticky

Československá stopa v utkání:

Petr Mrázek (CAR) 60 minut, 35 zákroků, 2 gólů, 94,6%
Martin Nečas (CAR) 1+1, 2 střely, čas na ledě 13:51
Pavel Zacha (NJD) 0+0, 3 střely, čas na ledě 19:07
Tři hvězdy utkání:

1. Nino Niederreiter (CAR) 1+1
2. Brett Besce (CAR) 0+2
3. Petr Mrázek (CAR) 35 zák., 2 góly, 94,6%
Statistiky: Střely na bránu: 31-37; Zablokované střely: 4-17; Vhazování: 56%-44%; Hity: 17-8; Přesilové hry: 0/2-0/4; Trestné minuty: 8-4.
Petr Mrázek oslavil oslavil své 28. narozeniny vítězstvím nad New Jersey, na které se gólem a asistencí podílel také krajan Martin Nečas. Českým hokejistům se dnes dařilo. Vítězný gól vstřelil Andrej Svečnikov. Konečný výsledek střetnutí. Carolina Hurricanes 5 New Jersey 2.
Konec zápasu.
59:31'
Hurricanes minuli pravou tyč prázdné brány Devils a proti domácímu týmu se pískalo zakázané uvolnění.
59:00'
Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
58:27'
Louis Domingue opustil svou bránu a Devils ještě zkouší skórovat při hře bez brankáře!
57:56'
Petr Mrázek zastavil střelu z levého kruhu pro vhazování a devět sekund chybí do návratu Jordana Staala.
56:58'
Devils mohli skórovat v blízkosti pravé tyče do prázdné brány, jenže Petr Mrázek předvedl tygří skok a lapačkou teď zabránil jistému gólu! Český brankář předvedl spektakulární zákrok a hned vzápětí přišel ještě jeden, vleže levým betonem!
56:05'
Jordan Staal teď dostal dvě minuty za podrážení, což znamená, že Devils si zahrají přesilovou hru pět na tři!
55:17'
Brett Pesce byl vyloučen na dvě minuty za podrážení a Devils si zahrají po reklamní přestávce třetí přesilovku.
54:57'
Devils právě vstřelili branku!
JOEY ANDERSON si najel na vzdálenější levé tyči na nádhernou přihrávku Nicholase Merkleyho z pravého křídla a po zpracování kotouče střelou zápěstím překonal přesouvajícího se brankáře Petra Mrázka – 5:2! Asistence: Nicholas Merkley.
54:36'
Carolina právě vstřelila branku!
JOEL EDMUNDSON se řítil po nádherné kolmé přihrávce od útočné modré čáry sám na bránu a nadvakrát pak Louise Dominguea překonal mezi betony! Hurricanes přidali další gól a vedou již 5:1. Asistence: Nino Niederreiter a Brett Pesce.
52:37'
Jordan Staal se řítil během oslabení sám na bránu, mezi betony ovšem Louise Dominguea nenachytal! Skvělý zákrok v podání brankáře.
52:28'
Joel Edmundson dostal dvě minuty za sekání a Devils si zahrají po reklamní přestávce druhou přesilovou hru.
51:58'
Petr Mrázek zasáhl proti táhlé střele od modré čáry svým levým betonem a poté si poradil i s dorážkou Blakea Colemana, který mohl skórovat z mezikruží! Nádherná dvojice zákroků gólmana.
51:17'
Dnešní utkání sleduje 18680 diváků.
50:22'
Devils odpověděli střelou z levého kruhu pro vhazování, která těsně nad ledem mířila k přední tyči, Petr Mrázek byl ale připraven a zasáhl pravým betonem.
49:06'
Erik Haula mohl skórovat na vzdálenější levé tyči po nádherné přihrávce z pravé strany, jenže jeho střela z blízkosti minula přední levý horní roh brány New Jersey.
48:28'
Brett Pesce na pravém křídle vypálil od modré čáry a jeho střela s příklepem skončila v lapačce Louise Dominguea. Následuje komerční přestávka.
48:21'
Nikita Gusev nepřesně rozehrál podél střídaček a proti hostům bylo odpískáno zakázané uvolnění.
47:24'
Hurricanes se pokusili skórovat z vrcholu pravého kruhu pro vhazování, jejich střela ale skončila na pravém betonu Louise Dominguea, který dobře zasáhl.
47:00'
Hra se otáčí v rychlém sledu ze strany na stranu, během posledních okamžiků ovšem bez velké šance.
45:48'
Kyle Palmieri na pravém křídle vypálil z ostrého úhlu a Petr Mrázek jeho ránu snadno vyrazil za bránu.
45:19'
Nino Niederreiter si najel na vzdálenější pravé tyči na nádherné nahození z levého křídla a málem usměrnil puk do sítě, jeho pokus ale skončil vedle brány.
44:31'
Blake Coleman poslal puk z levého kruhu na vzdálenější pravou tyč, kde ho najíždějící Travis Zajac usměrnil do ochranné sítě a hra byla tedy přerušena.
43:57'
Devils se vzápětí dostali do zakončení v blízkosti levé tyče, Petr Mrázek ale rychle přiložil hokejku k ledu a jejich následný pokus vyrazil za svou bránu.
43:07'
Kevin Rooney se dostal ke střele v blízkosti pravé tyče a jeho střela z úhlu skončila na hrudi Petra Mrázka.
41:44'
Carolina právě vstřelila branku!
MARTIN NEČAS před bránou skvěle tečoval puk ve vzduchu a kotouč se od jeho hole odrazil do jednoho z hráčů New Jersey, který si ho vzápětí nešťastně srazil do vlastní sítě! Bez asistence.
41:00'
Hurricanes se na levém křídle prosadit nedokázali a Devils vzápětí mohli vyrazit do rychlého protiútoku.
40:01'
Začala třetí třetina.
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 22-19; Zablokované střely: 3-10; Vhazování: 59%-41%; Hity: 11-7; Přesilové hry: 0/2-0/1; Trestné minuty: 2-4.
Třetí třetina začne přibližně v 2:54.
Prostřední část utkání nabídla pouze jeden gól, o který se na domácí straně Hurricanes postaral po fantastické kombinační akci Andrej Svečnikov, a poslal Canes do dvoubrankového vedení. Skóre po druhé třetině duelu v Raleigh je. Carolina Hurricanes 3 New Jersey Devils 1.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:07'
Canes se dostali v rychlém sledu ke třem střelám, z nichž první skončila v náručí Louise Dominguea, zatímco druhou brankář hostí vyrazil a třetí ukryl v lapačce.
39:00'
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
38:14'
Nicholas Merkley na levém křídle nabral rychlost a bekhendem chtěl přihrávat před bránu, jenže Petr Mrázek zasáhl holí a málem si puk usměrnil do vlastní brány, nakonec ale situaci zachránil pravým betonem! Velmi nebezpečná příležitost.
37:52'
Hurricanes vystřelili z levého kruhu pro vhazování a poskakující puk skončil v lapačce Louise Dominguea.
37:15'
Petr Mrázek se vydal za svou bránu, aby zastavil nahození Devils a podél hrazení poté úspěšně rozehrál.
36:28'
Vyloučený Wayne Simmonds je zpět na ledě a Carolina se během přesilové hry nedostala ke střele.
35:41'
Travis Zajac se řítil během oslabení sám na bránu a rychlou střelou zápěstím z mezikruží mířil nad lapačku Petra Mrázka, jenže českého brankáře zachránila tyč! Devils nyní mohli snížit na 3:2.
34:28'
Wayne Simmonds teď byl vyloučen na dvě minuty za podrážení. Druhá přesilová hra pro domácí Hurricanes.
34:06'
Petr Mrázek ukryl nahození Devils z pravého kruhu pro vhazování v lapačce a za dvoubrankového vedení Hurricanes následuje reklamní přestávka.
33:46'
Carolina právě vstřelila branku!
Teuvo Teräväinen si nabruslil na vrcholu pravého kruhu na skvělou přihrávku Sebastiana Aha přes celou šířku útočného pásma a poté kotouč bez přípravy poslal na vzdálenější levou tyč, kde ho pak z blízkosti usměrnil do prázdné sítě ANDREJ SVEČNIKOV! Domácí Canes předvedli nádhernou kombinační akci a vedou nad New Jersey 3:1. Asistence: Teuvo Teräväinen a Sebastian Aho.
33:36'
Devils odpověděli střelou z pravého kruhu pro buly, která skončila v náručí brankáře Petra Mrázka.
32:43'
Louis Domingue si snadno poradil s nahozením Canes ze středního pásma a kotouč vyrazil levým betonem.
31:54'
Kevin Rooney se dostal do zakončení v blízkosti levé tyče, Petra Mrázka ale mezi betony z úhlu nepřekonal.
31:34'
Louis Domingue rozehrával zpoza vlastní brány a puk byl pak přizvednut do ochranné sítě. Po přerušení hry dostává prostor reklamní přestávka. Canes vedou 2:1.
30:09'
Brock McGinn vystřelil na vrcholu pravého kruhu a střelou zápěstím mířil do vzdálenějšího levého horního rohu brány, Louis Domingue ale puk vyškrábl mimo.
29:14'
New Jersey vypálilo na ose útočného pásma od modré čáry a puk byl sražen vedle levé tyče domácí brány.
28:33'
Haydn Fleury se pokusil na levém křídle vystřelit od modré čáry, jeho pokus zápěstím byl ale nepřesný a minul vzdálenější pravý horní roh brány hráčů Devils.
27:42'
Brett Pesce na pravém křídle vypálil od modré čáry a Louis Domingue zřejmě zasáhl pravým betonem. Hosté poté puk vyhodili podél střídaček bez odpískání icingu.
27:19'
Proti Devils bylo v rychlém sledu dvakrát pískáno zakázané uvolnění poté, co nepřesně rozehráli podél střídaček.
26:33'
Jake Gardiner na levém křídle vystřelil ihned po buly a jeho střela od modré čáry minula vzdálenější pravou tyč. Pokus domácího obránce byl hodně nepřesný.
26:30'
New Jersey se nepodařilo přesně rozehrát a dlouhá kolmá přihrávka skončila na zakázaném uvolnění.
26:02'
Nahození Devils z pravého rohu útočného pásma nyní skončilo na masce Petra Mrázka, který ji rychle sundal, a po přerušení hry teď následuje komerční přestávka.
25:39'
Canes vypálili na vrcholu mezikruží a hostující Louis Domingue dokázal jejich prudkou ránu vyrazit.
25:24'
Nino Niederreiter bojoval za bránou Devils o puk se dvěma protihráči a nakonec ho nedokázal udržet.
24:26'
Teuvo Teräväinen se ocitl v blízkosti levé tyče ve slibné šanci, jenže střelou zápěstím trefil pouze pravé rameno brankáře Louise Domingua, jenž dobře zasáhl a poté puk zmrazil pod lapačkou!
23:15'
Vyloučený Blake Coleman opustil trestnou lavici a ani jeden z týmů nedokázal využít úvodní přesilovou hru.
23:04'
Andrej Svečnikov vystřelil z prostoru mezikruží a jeho střela zápěstím těsně minula vzdálenější levou tyč.
22:54'
Devils se podařilo úspěšně vyhodit a Hurricanes musí rozjíždět další útočnou akci od vlastní branky.
21:15'
Blake Coleman byl vyloučen za držení a Carolina si v úvodu druhé třetiny zahraje první přesilovou hru.
20:48'
Carolina se usadila v útočném pásmu a na vrcholu levého kruhu pro vhazování napřáhla ke střele zápěstím, která skončila na levém betonu Louise Dominguea.
20:01'
Začala druhá třetina.
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 8-11; Zablokované střely: 1-5; Vhazování: 50%-50%; Hity: 9-4; Přesilové hry: 0/0-0/1; Trestné minuty: 2-0.
Druhá třetina začne přibližně v 2:01.
New Jersey bylo během úvodní periody lepším týmem, přesto po první třetině prohrává. Na úvodní gól Nina Niederreitera sice dokázal odpovědět Mirco Müller, na následný gól domácího Warrena Foegelea už však hosté odpověď nenašli. Skóre po první třetině tohoto střetnutí. Carolina Hurricanes 2 New Jersey Devils 1.
20:00'
První třetina skončila.
19:00'
Do konce první třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
17:41'
Andrej Svečnikov vzápětí mohl udeřit v blízkosti levé tyče, když v levém kruhu pro vhazování vypálil s příklepem, Louis Domingue ale jeho ostrou ránu vyrazil.
16:41'
Martin Nečas vypálil z pravého kruhu pro vhazování a Louis Domingue jeho ránu s příklepem dokázal vyrazit.
15:22'
Trevor van Riemsdyk na pravém křídle vystřelil od modré čáry a Louis Domingue kotouč podržel v náručí.
14:58'
Jack Hughes vystřelil na vrcholu pravého kruhu pro vhazování a připravený český brankář puk vyrazil.
14:24'
Jake Gardiner se ocitl před bránou v obrovské šanci, a ačkoliv Louis Domingue nemá na kontě příliš mnoho zákroků, nyní Devils skvěle podržel!
13:06'
Miles Wood vystřelil z levého kruhu pro vhazování a Petr Mrázek jeho střelu s příklepem snadno vyrazil.
12:52'
Justin Williams, Joel Edmundson a Brock McGinn v rozpětí několika sekund předvedli dobrý hit a Carolina po vstřelení druhé branky v zápase pořádně přiostřila.
11:23'
Carolina právě vstřelila branku!
WARREN FOEGELE se dostal na vnitřním oblouku pravého kruhu pro buly k odraženému kotouči po střele Bretta Pesceho od modré čáry a poté střelou zápěstím zamířil ke vzdálenější levé tyči! Carolina si vzala ztracené vedení zpět a domácí vedou. Asistence: Brett Pesce a Jordan Staal.
09:20'
Nikita Gusev na ose útočného pásma vystřelil od modré čáry a Petr Mrázek jeho třetí pokus v zápase vyrazil.
07:07'
Devils právě vstřelili branku!
MIRCO MÜLLER si najel před bránu Caroliny na skvělou přihrávku Travise Zajaca z levého kruhu pro vhazování a z blízkosti skóroval do prázdné brány! New Jersey se konečně dokázalo prosadit a zaslouženě se mu podařilo vyrovnat. Skóre je nyní 1:1. Asistence: Travis Zajac a Nikita Gusev.
06:21'
Joye Anderson na levém křídle vystřelil zápěstím a jeho pokus od hrazení skončil na výstroji brankáře Petra Mrázka. Carolina stále vede těsně 1:0.
04:18'
A znovu hodně aktivní útočník hostí Nikita Gusev, který tentokrát na levém křídle vystřelil od modré čáry, český brankář je ale rozchytaný a jeho pokus snadno vyrazil.
03:52'
Nikita Gusev ze středového kruhu napálil puk směrem na bránu a Petr Mrázek si připsal další zákrok.
03:43'
Carolina právě vstřelila branku!
NINO NIEDERREITER na pravém křídle vypálil od modré čáry a jeho rána bez přípravy na přední tyči prošla mezi betony Louise Dominguea do sítě! Druhou asistenci na úvodním gólu Canes si připsal český útočník Martin Nečas. Domácí nyní vedou. Asistence: Haydn Fleury a Martin Nečas.
02:05'
Pavel Zacha vypálil na vrcholu mezikruží a Petr Mrázek jeho pokus vyrazil. Souboj dvou českých krajanů vyzněl lépe pro brankáře a zatím čekáme na úvodní gól.
01:58'
Z pravého kruhu pro vhazování vzápětí vypálil také Kyle Palmieri, Petr Mrázek ale jeho pokus zachytil.
01:52'
Blake Coleman se nyní dostal v rychlém sledu k dvěma střelám, český brankář Petr Mrázek ale jeho pokus z pravého kruhu pro vhazování a i následnou dorážku skvěle vyrazil! Skóre je 0:0.
01:13'
Jordan Staal nyní fauloval Milese Wooda a dostal dvě minuty za držení. Devils si zahrají první přesilovou hru.
00:59'
Will Butcher na levém křídle vypálil od modré čáry a jeho následný pokus minul bránu domácí Caroliny.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Carolina Hurricanes: Mrázek (Reimer) – T. van Riemsdyk, Slavin (A), Pesce, Gardiner, Edmundson, H. Fleury – T. Teräväinen, Aho, Svečnikov – Foegele, J. Staal (C), B. McGinn – Nečas, Haula, Niederreiter – Williams, Wallmark, Dzingel. Hlavní trenér: Rod Brind'Amour.

New Jersey Devils: Domingue (Blackwood) – P. K. Subban, A. Greene (C), Severson, Butcher, Müller, White (A) – Palmieri, J. Hughes, Bratt – N. Gusev (A), Zajac, Coleman – Simmonds, Zacha, Wood – N. Merkley, Rooney, J. Anderson. Hlavní trenér: Alain Nasreddine.

Rozhodčí: Frederick L'Ecuyer, Jean Hebert. Čároví: Devin Berg, Mark Shewchyk.
Československá stopa v utkání:

Petr Mrázek (CAR) 35 zápasů, 950 zák., 94 gólů, 90,1%
Martin Nečas (CAR) 52 zápasů, 14+15, +/- -3
Pavel Zacha (NJD) 52 zápasů, 6+19, +/- -12
Vzájemné zápasy

Oba týmy už se v letošní sezóně jednou potkaly, když se střetly na začátku listopadu na ledě Caroliny a hráči New Jersey zvítězili v zápase bohatém na branky 5:3.
New Jersey Devils

Hokejisté New Jersey jsou spolu se San Jose čtvrtým nejhorším týmem v letošní sezóně NHL a marně bojují o účast v playoff. Devils ovšem v posledním střetnutí dokázali otočit zápas proti poslednímu Detroitu, když ve třetí třetině vstřelili čtyři góly během čtyř minut a nakonec před svými fanoušky v Newarku vyhráli 4:1.
Carolina Hurrricanes

Hokejisté Caroliny vyhráli polovinu ze čtyř venkovních zápasů a kdyby nevyhráli ani jeden duel, nikdo by se nemohl divit. The Canes inkasovali během všech čtyř venkovních střetnutí branku jako první a během obou vítězství pak museli dohánět několikabrankové manko. Carolina dokázala vyhrát na ledě Arizony a poté Vegas.
Carolina získala během série čtyř venkovních střetnutí čtyři z možných osmi bodů a po čtyřech utkáních proti týmům nacházejících se nyní v Západní konferenci na pozicích zajišťujících účast v playoff se vrací domů, kde během sobotní noci vyzve hráče z New Jersey Devils.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.
Aktuální zápasy
Články odjinud