Carolina - Minnesota | ONLINE | 8.12.2019 01:10 | NHL 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

NHL - NHL (základní část) -  ONLINE PŘENOS -  Carolina : Minnesota - 8. prosince 2019   01:10

Ukončeno
Carolina
Carolina
09:00' Wallmark (Dzingel, T. van Riemsdyk) • 15:02' Svečnikov (T. Teräväinen, Aho) • 24:43' Aho (T. Teräväinen, Niederreiter) • 35:15' Aho (T. Teräväinen, J. Staal) • 52:24' Edmundson (Aho) • 58:39' Aho (Slavin)
6:2
(2:1, 2:1, 2:0)
Minnesota
Minnesota
02:21' Donato  (M. Foligno, Brodin) • 29:08' Zuccarello  (E. Staal)
Carolina
Sestavy:
Mrázek (Reimer) – D. Hamilton, Slavin (A), Pesce, Edmundson, T. van Riemsdyk, Gardiner – Foegele, J. Staal (C), Svečnikov – T. Teräväinen, Aho, Niederreiter – Martinook (A), Wallmark, B. McGinn – Gibbons, C. Bishop, Dzingel.
Rozhodčí
L'Ecuyer, Pollock – Barton, Nagy
PNC Arena, Raleigh
18 680 diváků
Minnesota
Sestavy:
Stalock (Kähkönen) – Dumba, Suter, Brodin, Soucy, Hunt, Seeler – Zuccarello, E. Staal (A), Zucker (A) – Fiala, V. Rask, Parise (A) – Kunin, J. Eriksson Ek, Greenway – M. Foligno, Hartman, Donato.
Přenos se aktualizuje automaticky

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
Československá stopa v utkání

Petr Mrázek (CAR) 22 zákroků, úspěšnost 91,7%
Tři hvězdy zápasu:

1. Sebastian Aho (CAR) 3+2
2. Teuvo Teräväinen (CAR) 0+3
3. Lucas Wallmark (CAR) 1+0
Carolina ovládla duel s Minnesotou, kterou na domácím ledě porazila vysoko 6:2 a ukončila tak její sérii pěti vítězství v řadě. Utkání patřilo dvěma finským hokejistům, Sebastianu Ahovi a Teuvu Teräväinenenovi. První jmenovaný dnes prožil první pětibodový večer, zároveň vstřelil třetí hattrick v kariéře. Teuvo Teräväinen za kolegou o mnoho nezaostal, připsal si tři asitence. Zasloužené vítězství neznamená posun v tabulce, Canes zůtávají šestí. Minnesota se o jednu příčku propadla, a to z důvodu vítězství Vancouveru.
Konec zápasu.
59:42'
Zmírnit porážku se ještě pokusil Victor Rask, rána z mezikruží ovšem zamířila těsně vedle pravé části Mrázkovy svatyně.
59:09'
Clark Bishop je zpátky na ledě. Vlastní vyloučení mu nejspíše vadit nebude, vlastně tím umožnil spoluhráči vsítit třetí gól v utkání.
59:00'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:39'
Carolina právě vstřelila branku!
Čepice na led, přichází hattrick! SEBASTIAN AHO si o mantinel hodil puk kolem Dumby a poté s přehledem trefil prázdnou bránu Wild. Asistence: Jaccob Slavin.
58:21'
Kouč Boudreau odvolal gólmana, Minnesota to zkouší v šesti proti čtyřem!
57:42'
Matt Dumba napřáhl od modré čáry, vysoká rána ale proletěla vysoko nad břevnem, Mrázek mohl zůstat klidným.
57:09'
Clark Bishop jde za odplácení na trestnou lavici. U útočné modré čáry podrazil Raska.
56:43'
Bishopa vzápětí tvrdě dohrál u mantinelu Brad Hunt. Domácím fanouškům se zákrok nelíbil, podle rozhodčích ale proběhl v duchu pravidel.
56:03'
Šestou branku mohl přidat Clark Bishop, v samostatném úniku ale nedokázal prostřelit pozorného brankáře!
55:51'
Canes hodně zatáhli svoji hru. Do útočné třetiny se snažil probojovat Eric Staal, avšak proti početní převaze neuspěl.
55:13'
Ryan Dzingel nevyzrál na posledního obránce, jímž byl Dumba. Bek zkušeně vystal forvard a pak mu vypíchl puk z pod hole.
54:49'
Byl to právě Lucas Wallmark, jenž tečoval nahození Gardinera, Stalock tentokáte včas vykopl pravý beton.
54:11'
Nino Niderreiter nahodil za svatyni soupeře a šel střídat. Střídat šla kompletní druhá lajna, na led naskakuje Wallmarkův útok.
53:44'
Dramatu ale nic nenasvědčuje. Za vlastní svatyní drží puk Pesce, jenž se viditelně dopředu vůbec nežene.
53:20'
Wild by museli hodně rychle reagovat, pokud ještě chtějí pomýšlet na nějaký bodový zisk z dnešního střetnutí.
52:24'
Carolina právě vstřelila branku!
Okamžitě po buly vypálil od modré čáry JOEL EDMUNDSON, jehož dělovka se zastavila až v síti! Stalock zřejmě mnoho neviděl, na střelu reagoval pozdě. Asistence: Sebastian Aho.
52:21'
Do brejku se vydal Warren Foegele, jenž si nakoenc netroufl na souboj jeden na jednoho. Akci zpomalil a dozadu přihrál Slavinovi.
51:43'
Fiala společně s Parisem vybojovali kotouč zpět do držení Minnesoty, zakončení druhého zmíněného ale bylo velmi nepřesné.
51:05'
Kevinu Fialovi se svezla touš po čepeli, proto švýcarský forvard vůbec nevystřelil a prakticky zadarmo přenechal puk Edmundsonovi.
50:31'
Alex Stalock si sáhl pro kotouč k brankovému oblouku, kde o něj sváděla souboj hned čtveřice hráčů. Bude se vhazovat po gólmanově levici.
50:01'
Zápas se přehoupl do poslední desetiminutovky základní hrací doby. Carolina stále vede o dvě branky a je blízko přerušení vítězné série Minnesoty.
49:41'
Zach Parise tvrdě, ale v rámci pravidel dohrál u mantinelu McGinna.Američan následně našel v mezirkruží Greenwaye, ani ten ovšem nevyzrál na Mrázka.
49:13'
Pesce zatačil Lukeho Kunina do velkého úhlu, přesto americký forvard zkusil překvapit Mrázka, český fantom ale byl v pozoru a puk skryl.
48:37'
Mrázek při snaze rozehrát úplně minul kotouč, avšak litovat toho nemusel, neboť hned za jeho zády se nacházel Jaccob Slavin.
48:04'
Matt Dumba dobře viděl, že je před brankou velké množství těl, a tak sepokusil do tohoto prostoru nahodit kotouč, jenže trefil dobře blokujícího Svečnikova.
47:32'
Ani teď to nění gól! Od modré čáry nahodil Hamilton. Směr puku malinko pozměnil jeden z obránců, kotouč následně proletěl jen kousek vedle levé tyčky.
47:09'
Staal předal za sebe napřaženému Niederreiterovi, jehož zakončení vytěsnil Stalock pravým betonem. Dumba posléze nedovolil dorazit Foegelemu.
46:44'
Joel Edmundson dlouhým vyhozením hledal Dzingela, na něhož byla nahrávka moc dlouhá, touš ale směřovala přímo na bránu, Stalock pro jistotu přikryl černou gumu.
46:00'
Další ofsajd. Tentokráte se o něj postaralo druhá lajna, kličkou navíc před modrou čárou tuto herní situaci způsobil Zach Parise.
45:25'
Jordan Greenway vjel s kotoučem do útočného pásma, jenže Kunin na druhé straně byl ještě rychlejší. Čárový píská postavení mimo hru.
45:13'
Výrazně o sobě dnes dal po prvé vědět Warren Foegele. Tvrdou ránu vyrazil Ale Stalock za pomoci masky.
44:20'
Dlouho tam ale nepobyli, neboť tvrdá rána Pariseho minula branku a po mantinelu puk vyjel až do středního pásma.
44:11'
Matt Dumba dokázal udržet na zádech dotírajícího Jordana Staala. Následně po lajně vyslal Fialu, Wild jsou znovu v útočném pásmu.
43:31'
Victor Rask připravil skvělou palebnou pozici pro Brodina, jemuž ale Mrázek výborný změnšil střelecký úhel a zasáhl pravým betonem!
43:02'
Parise ale nevzdal a zkusil zakončit i po druhé. Už trefil bránu, proti snížení však byla Mrázkova připravená lapačka.
42:47'
Parisemu vůbec nevyšla rána z vrcholku levého kruhu. Kotouč letěl po ledě, navíc hodně mimo.
42:06'
Jason Zucker přihrál na modrou Ryanu Sutervi, jehož tvrdou ránu dokázal do ochranné sítě zblokovat Ryan Dzingel.
41:45'
Nino Niderreiter osvobodil Canes pouze za cenu zakázaného uvolnění. Na ledě tak musí zůstat kombinovaný útok složený z první a druhé formace.
41:08'
Aho chce hattrick. Tentokráte se dokázal zbavil Sutera, svižné zakončení ovšem pokryl připravený Stalock.
40:38'
Joel Edmundson si dal záležet s rozehrávkou, nakonec našel volného Aha, tomu ale nevyšla klička proti Dumbovi.
40:05'
První buly třetí třetiny zvládl lépe hostující Staal, následně ale vystavil spoluhráče Zuckera do ofsajdu.
40:01'
Začala třetí třetina.
Další třetina začne přibližně v 2:59.
V prostředním dějství se Carolině ještě podařilo navýšit vedení, do třetí dvacetiminutovky půjdou Canes s dvoubrankovým vedením v zádech. Na rozdíl dvou branek upravil Sebastian Aho po efektivní výměně puku s Teräväinenenem. S odpovědí ale přispěchal Mats Zuccarello, jenž vyřešil přečíslení střelou mezi Mrázkův beton a vyrážečku. V 36. minutě ovšem Hurikánům znovu zafungovala kombinace dvou finských mladíků, Teräväinen opět v roli nahrávajícího, Aho zaznamenal druhý zásah v utkání.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:39'
Dougie Hamilton si nevědomky narazil se Svečnikovem a posléze se z bekhendu snažil přehodit Stalockův beton, kotouč ovšem proletěl těsně vedle.
39:20'
Opět výborný český gólman. Nyní dokázal zastavit zakončení Zuckera a co bylo důležitější, puk udržel ve výstroji před dotírajícím Staalem.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:49'
Eriksson Ek našel na modré čáře Dumbu, jehož nahození dokázal bez větších potíží Mrázek zachytit do lapačky.
38:36'
Brock McGinn nahodil za branku soupeře, kam si i v tomto případě vyjel Stalock. Po mantinelu nahrál nikým nepokrytému Zuckerovi.
37:54'
Ani druhý dnešní prohřešek Wallmarka nebyl potrestán, švédský forvard se okamžitě zapojuje do plnění defenzivních povinností.
37:28'
Nejvíc se v přesilovce napřihrává gólman, to není moc dobrá vizitka. Až k brankáři vyhodil znovu puk Dougie Hamilton.
36:54'
Další vyhození, o nějž se tentokráte postaral Joel Edmundson. Zahraje si i gólman Stalock, jenž rychle přihrál Suterovi.
36:25'
Jordan Staal nabral touš na čepel hole a bez větších problémů Carolinu osvobodil. Minnesotě dnes přesilovky vůbec nefungují.
35:54'
O naprosto zbytečný faul se ve středovém kruhu postaral Lucas Wallmark, který nedovoleně dohrál Zuccarella.
35:15'
Carolina právě vstřelila branku!
Dnešní utkání patří první lajně Hurkánů! Teuvo Teräväinen vymyslel další brilantní přihrávku pro SEBASTIANA AHA, jenž z mezikruží prostřelil Stalocka i za pomocí horní tyčky! Asistence: Teuvo Teräväinen a Jordan Staal.
34:30'
Kevin Fiala zasáhl vysokou holí do obličeje jednoho ze soupeřů, dvě minuty jsou v tomto případě naprosto neoddiskutovatelné.
34:20'
Člen čtvrté útočné formace Brian Gibbons se nechal nachytat v postavení mimo hru, rychleji byl v pásmu bez puku bruslící Dzingel.
33:36'
Marcus Foligno nahrával po mantinelu na modrou čáru, zde ale nikdo nebyl žádný z jeho spoluhráčů. Foligno musel pořádně zabrat, aby ho nepřebruslil McGinn.
33:05'
Petr Mrázek nezaváhal proti nahození Nicka Seelera, které bez problémů zachytil ve výstroji. Důležité bylo, že mu puk nevypadl, na dorážku netrpělivě čekal Eriksson.
32:23'
Těžko říct, zda měl Mrázek situaci pod kontrolou, nebo zda úplně minul touš při snaze zasáhnout. Každopádně střela Greenwaye ze zápěstí zazvonila na tyčku.
32:01'
V útočném pásmu se srazili dva domácí hokejisté. Na druhou stranu se okamžitě rozjel Zach Parise, jenže ten v plné rychlosti mířil hodně nepřesně.
31:30'
V přesilové hře vyrovnání určitě nepřijde, trest švédského útočníka Lucase Wallmarka totiž právě vypršel.
31:10'
Hosté se dokázali opět usadit v útočném pásmu. Podaří se svěřencům kouče Boudreaua vyrovnat?
30:49'
Přii vlastním oslabení se domácí dostali do přečíslení dva na jednoho. Teravainen ale adresoval Ahovi moc těžkou nahrávku, Aho nemohl zakončovat.
30:17'
Rána Ryana Sutera se zastavila někde před Mrázkem, Greenway v dobré příležitosti zakončoval těsně nad.
29:30'
Minnesota bude mít dobrou šanci na vyrovnání, na trestnou lavici totiž za držení holi putuje Lucas Wallmark.
29:08'
Minnesota právě vstřelila branku!
Carolina přečíslení tři na jednoho nevyužila, Minnesota ano! MATS ZUCCARELLO to vzal na sebe a udělal dobře, Mrázka prostřelil střelou mezi beton a vyrážečku. Asistence: Eric Staal.
28:39'
Staalovi se nepovedla zadovka. Eriksson totiž mezitím nabruslil do jiného prostoru, a tak puk sebral Pesce.
28:10'
Tentokráte musel hrát Mrázek holí. Rozehrával o mantinel na Slavina, jenž si přes drobné trable nakonec poradil s Kuninem.
27:38'
Ze středního pásma prověřil pozornost našeho brankáře Jonas Brodin. Mrázek nez problémů zasáhl pravým betonem.
27:06'
Ryan Suter nahazoval za bránu soka s nadějí, že se tam jako první dostane Zucker. Toho ovšem přebruslil Dougie Hamilton.
26:56'
Ovšem ne na dlouho. Svečnikov se nepohodl s Ahem, nahrávku mu adresoval jinam, než kam si Fin sjížděl.
26:14'
Victor Rask vybojoval puk v obranném pásmu, avšak poté nepřesně vyhodil po mantinelu. Tlak Hurikánů pokračuje.
25:53'
Matt Dumba vyhodil tak, že se nepíská zakázané uvolnění. Kotouč se nedošoural až za čáru, hrát musí Slavin.
25:17'
Mohlo být rychle sníženo! Ránu Zuccarella vyrazil Mrázek pouze před sebe, Greenway ale nedokázal dorážku umístit mezi tři tyče.
24:43'
Carolina právě vstřelila branku!
Parádní výměna puku a třetí gól končí v síti Stalocka! SEBASTIAN AHO si skvěle narazil s krajanem Teräväinenem a posléze tvrdou dělovkou mířil zamířil pod břevno. Asistence: Teuvo Teräväinen a Nino Niederreiter.
24:10'
Americký gólman si na nedostatek práce rozhodně stěžovat nemůžue, nyní si poradil s nebezpečným nahozením Dougieho Hamiltona.
23:28'
Z velkého úhlu zakončoval Brian Gibbons. Stalock se střelou krajana počítal, touš schoval ve výstroji.
23:02'
Ryan Suter dlouho váhal s rozehrávkou, až se vlastní vinou dostal pod velký tlak. Situaci vyřešil vyhozením puku na zakázané uvolnění.
22:43'
Ryan Drzingel nahodil puk za branku, kamse vydal pomoci s rozehrávkou Stalock. Po mantinelu našel volného Dumbu.
22:19'
Trevor Van Riemsdyk vybojoval kotouč na Parisem a přihrál Ahovi. FInský rychlík zavezl kotouč do útočního pásma, zde o něj ale rychle přišel.
21:46'
Matt Zuccarello objel bránu, čímž zmátl Mrázka, který počítal se zakončením. Norský forvard ale nedokázal zpětným pasem najít Staala, ten by zakončoval do odkryté brány.
21:07'
Wild nevyšel přechod přes střední pásmo, Jason Zucker totiž nedokázal vyzrát na dobře pozičně stojícího Slavina.
20:26'
Byl to Dougie hamilton, jenž křižnou ránou prověřil pozornost Stalocka. Američan včas vystrčil svůj pravý beton.
20:05'
Prostřední dějství je v plném proudu! tentokráte byl na buly úspěšnější Jordan Staal, touše si užívají Hurikáni.
20:01'
Začala druhá třetina.
Další třetina začne přibližně v 2:05.
Po první třetině je na tom lépe Carolina, ačkoli do utkání vstoupil výrazně lépe její soupeř. Wild se dostali do vedení už ve třetí minutě, když se nadvakrát prosadil Ryan Donato. Vyrovnání přišlo v minutě deváté, parádní přihrávku Dzingela zužitkoval na výbornou Lucas Wallmark. Poté hosté faulovali dvakrát ve stejný moment a dvjnásobnou početní převahu využil Andrej Svečnikov po přihrávce od Teravainena.
20:00'
První třetina skončila.
19:47'
Poslední útok úvodní části měli na starosti hosté z Minnesoty, zakončení Erikssona Eka však neprošlo k Mrázkovi díky bloku McGinna.
19:06'
Přečíelsní dva na jednoho vyřešil Martinook vysokou nahrávkou na Wallmarka. Ten si ale puk skvěle zpracoval rukavicí a poté nechal vyniknout Stalockovu vyrážečku!
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:25'
Jaccob Slavin je na ledě, Minnesota první početní převahu nevyužila, ani si nevypracovala žádnou zajímavou akci.
18:01'
Sebastian Aho se i v početní nevýhodě vydal do brejku, avšak pouze si naběhl, když ho čistým bodyčkem poslal k ledu Ryan Suter.
17:46'
Obránce první obranné formace tentokráte střílel v rámci pravidel, výborným blokem se ovšem prezentoval Jordan Staal.
17:06'
Matt Dumba zpracovával touš ve středním pásmu, což pozornosti čárového neuniklo. Píská se postavení mimo hru.
16:25'
A vzápětí přichází první přesilová hra pro Minnesotu. Jaccob Slavin si místo puku všímal soupeře, dvě minuty za nedovolené bránění.
16:10'
Greenway je na ledě, přesilovku o jednoho hráče se svěřencům kouče Brindamoura využít nepodařilo.
15:48'
Pochopitelně ještě pokračuje klasická početní převaha Hurikánů. Tu se snažil využít Nino Niederreiter, gólman ale tentokráte byl tam, kde měl být.
15:02'
Carolina právě vstřelila branku!
Početní převaha o dva hráče je využita, máme tu obrat ve skóre! Teuvo Teräväinen si vyměnil kotouč s Ahem a následně našel před brankou volného ANDREJE SVEČNIKOVA. Nejproduktivnější hráč Caroliny v sezóně překonal marně se přesunujícího Stalocka. Asistence: Teuvo Teräväinen a Sebastian Aho.
14:34'
Domácím se ale zatím vůbec nedaří. Hamiltonova rána proletěla vedle pravé tyčky, následně Minnesotu osvobodil Matt Dumba.
14:10'
Carolina má k dispozici dvouminutovou přesilovku pěti proti třem! Nejprve Eriksson Ek hákoval Aha, při výhodě navíc Greenway podrazil stejného hráče! Velká šance pro Hurikány, jak strhnout vedení na svou stranu.
13:49'
Velmi zajímavá situace, kdy Jaccob Slavin při snaze odpálit puk pustil hokejku, která vyletěla vysoko do vzduchu. Za spoluhráče dokončil práci Svečnikov.
13:16'
Čtvrtá lajna hostů zatím působí soupeři velké nepříjemnosti. Znovu pálil Ryan Donato, Mrázek vykopl ránu levým betonem.
12:46'
Stalock počítal s tím, že s ebude pískat icing, jenže se mýlil. Musel se pořádně natáhnout, aby odpálil puk před Svečnikovem, avšak podařilo se mu to.
12:01'
Victor Rask zastavil nahození Sutera, nahodil za branku Mrázka a šel střídat. Na led naskakuje třetí lajna Wild.
11:48'
Minnesota se dostala pod tlak, který vyřešil Matt Dumba vyhozením přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
11:31'
Eric Staal dlouho kroužil s pukem. Nakonec sám vystřelil z levého kruhu, slabou ránu Mrázek bez problémů schoval do lapačky.
10:58'
Carolina je při chuti! Po Hamiltonovi pálil další bek, jímž byl Jake Gardiner. Nahození proletělo kousek vedle levé tyčky.
10:32'
Dougie Hamilton tvrdě vypálil od modré čáry. Ben Stalock touš zaregistroval na poslední chvíli, ještě stihl zasáhnout pravým betonem.
09:53'
Ryan Hartman se odvážně vrhl do souboje s třemi protihráči. Daleko však nedošel, tvrdým hitem ho odstavil Jordan Staal.
09:00'
Carolina právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno! Dzingel parádní nahrávkou našel mezi kruhy LINUSE WALLMARKA, proti němuž šel Stalock do pokleku, švédský útočník ale zakončil neomylně pod horní tyčku! Asistence: Ryan Dzingel a Trevor Van Riemsdyk.
08:36'
Nyní sám Svčnikov zakončoval, když si před bránu najel na výborný pas od Slavina. Ve velké šanci ale nedokázal přehodit Stalockovu lapačku.
08:03'
Svečnikov bekhendem připravil palebnou pozici pro Staala, jehož křižná rána z vrcholku levého kruhu proletěla o kousek vedle.
07:50'
Carolina ukázala rychlý přechod z defenzivy do ofenzivy, jenže brejk Aha zastavila píšťalka čárového, finský forvard se nechal nachytat v postavení mimo hru.
07:12'
Elitní lajna Minnesoty zamkla soupeře v obranné třetině. Výsledkem byla slabá rána Brodina, s níž si Mrázek věděl rady.
06:49'
Jaccob Slavin mohl pálit od modré, avšak na poslední chvíli si to rozmyslel, místo toho nepřesně hledal Aha.
06:08'
Brett Pesce ujel před Donatem za vlastní svatyni, aby měl víc času na rozehrávku. Nakonec přesně přihrál Svečnikovovi a šel okamžitě střídat.
05:19'
Kevin Fiala zničehonic zastavil, čímž zmátl Edmundsona a přihrávkou napříč celým pásmem hledal Zuckera, jehož ovšem výborně pokryl Hamilton.
05:06'
Wild znovu zamkli soka v jeho vlastním obranném pásmu. Jaccob Slavin osvobodil Hurikány pouze za cenu zakázaného uvolnění.
04:25'
Zase okamžitá rána po buly, jejím autorem tentokráte Jake Gardiner. Stalock zareagoval vyrážečkou doslova na poslední chvíli.
04:03'
Aho si skvěle narazil s Teravainenem a posléze hledal před brankou volného Niederreitera, před ním ale skvěle zasáhl holí Stalock!
03:24'
Ihned po buly vypálil z levého kruhu Dougie Hamilton. Tato rána neměla sebemenší šanci gólmana překvapit.
03:20'
Svečnikova natalčil na bránu Kevin Fiala, ta se neudržela ve svém původním postavení a spadla na překvapeného Stalocka.
02:21'
Minnesota právě vstřelila branku!
Z úvodního tlaku Minnesota vytěžila vedoucí branku! Po buly v obranném pásmu hosté ujeli do přečíslení tři na dva. Folignovu zadovku zachytil RYAN DONATO, jemuž ujel puk, avšak Mrázek mu ho svým levým betonem přikopl zpět. Americký útočník posléze bez problémů trefil odkrytou svatyni. Asistence: Marcus Foligno a Jonas Brodin.
02:12'
První zákrok už má na kontě u Alex Stalock. Amerického gólmana prověřil střelou zápěstím Brock McGinn.
01:49'
Utkání začalo ve velkém tempu. Hlavně díky hostům, který je v úvodu utkání opravdu plný led!
01:11'
Znovu se musel český gólman pořádně ohánět, a to proti zakončení Zuccarella, jenž obtočil bránu a zakončoval k pravé tyči.
00:37'
Právě Eric Staal byl tím, jenž stál na konci hostující akci. S jeho nahozením si Petr Mrázek hravě poradil.
00:05'
Utkání bylo zahájeno, tak pojďme na něj! )vodní bylu zvládl lépe Eric Staal, první útok tedy patří Minnesotě!
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Carolina Hurricanes: Mrázek (Reimer) – D. Hamilton, Slavin (A), Pesce, Edmundson, T. van Riemsdyk, Gardiner – Foegele, J. Staal (C), Svečnikov – T. Teräväinen, Aho, Niederreiter – Martinook (A), Wallmark, B. McGinn – Gibbons, C. Bishop, Dzingel.

Minnesota Wild: Stalock (Kähkönen) – Dumba, Suter, Brodin, Soucy, Hunt, Seeler – Zuccarello, E. Staal (A), Zucker (A) – Fiala, V. Rask, Parise (A) – Kunin, J. Eriksson Ek, Greenway – M. Foligno, Hartman, Donato.

Rozhodčí: L'Ecuyer, Pollock – Barton, Nagy.
Československá stopa v utkání

Petr Mrázek (CAR)
Martin Nečas (CAR)
Minnesota Wild

Hokejisté Minnesty se v tabulce Východní konference nacházejí ma osmé příčce, avšak formu mají oproti svému nedělímu soupeři podstatně lepší. Wild drží sérii pěti výher v řadě a tuto sérii pochopitelně budou chtít svěřenci trenéra Boudreaua natáhnout. Pomoci by k tomu měl i Jack Zucker, jenž je v 21 kanadskými body nejproduktivnějším hráčem Minnesoty.
Carolina Hurricanes

Hurikáni z Caroliny v posledních zápasech střídají lepší zápasy s těmi horšími. Svěřenci kouče Brindamoura zvládli dva z posledních třech zápasů, předtím ale zase dvakrát v řadě padli. Ve Východní konferenci se Carolina momentálně nachází na šestém místě, což se dá považovat za uspokojivé umístění. Nejproduktivnějším hráčem Hurikánů jeruský mladík Andrej Svečnikov s 31 body.
Všem hokejovým fanynkám a fanouškům přeju krásné nedělní ráno! Vítám vás při sledování nejlepšího hokejové ligy světa, u zápasu mezi Carolinou a Minnesotou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.
Aktuální zápasy
Články odjinud