NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : Colorado - 10. března 2020   03:40

Kings
Kings
14:22' Wagner (Prochorkin, Walker) • 15:25' M. Anderson (Frk, Vilardi) • 54:35' Iafallo (B. Hutton, Doughty)
Colorado
Francouz (Hutchinson) – Girard, Graves, E. Johnson (A), Cole, Connauton, Barberio, Zadorov – Naměstnikov (A), MacKinnon (C), Landeskog – Donskoi, Compher, Jost – Ničuškin, Bellemare, Nieto – O'Connor, Kameněv.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké ráno a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 2:4
Utkání je u konce a domácí tým se může radovat z další výhry. Třetí třetina přinesla snahu hostů o korekci skóre, jenže jediným, kdo byl v tomto duelu úspěšný, byl Pierre-Édouard Bellemare, který s trochou štěstí překonal Quicka nahozením z dálky. Víc obrana Los Angeles nepřipustila a v 55. minutě navíc domácí Alex Iafallo své spoluhráče uklidnil dobře dotaženým bekhendovým blafákem. Uzavřel tak výsledek na 3:1 a kalifornský celek připsal už šestou výhru v řadě.
59:41'
Donskoi trefil ranou z první Quickovu tyčku, jak vidno, domácí mají i štěstí.
59:02'
Kopitar minul prázdnou branku Colorada, hosté už zase pospíchají dopředu.
58:34'
Po přejetí modré čáry vystřelil z bekhendu Johnson, jenže přesně do míst, kde byl připravený Quick. Ten skryl puk mezi svými chrániči a přerušil hru.
57:43'
Francouz míří na střídačku, hosté to zkusí v šesti.
57:30'
Až příliš snadno se domácí dostali do útočného pásma, Francouz musel vyrážet Brownovu střelu z pravé strany.
56:49'
Kempe skončil s pukem v rohu, to však domácím v tuto chvíli i docela stačí. Cílem je držet hru co nejdále od Quicka.
55:55'
Rozehra Colorada teď trochu skřípe, hosté mají problém založit akci.
54:35'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Teď už ale domácím akce vyšla a zase vedou o dva góly. ALEX IAFALLO obral o puk Gravese, dostal se před Francouze a toho překonal parádně provedeným bekhendovým blafákem pod horní tyčku. Asistence: Ben Hutton, Drew Doughty.
54:05'
Málem to bylo 3:1, když Francouz vyrazil proti Lizottemu, a po srážce přišla ještě jedna bekhendová dorážka domácích. Tu srazila obrana.
53:13'
Johnsonova tvrdá rána od modré čáry byla tečována a Quick si zajisté oddechl, že puk zamířil vedle jeho pravé tyče.
52:55'
V následném zmatku na brankovišti nebyl daleko od přesného zakončení Donskoi, Quick se ale přemístil a u své pravé tyčky zakročil.
52:43'
Do chumlu před Quickem vystřelil Naměstnikov, Quick vyrazil. Hosté ale pokračují v akci a útočení.
51:43'
Hosté teď mají problém se vůbec vymotat z vlastního pásma, Los Angeles dobře napadá rozehrávku.
51:01'
Landeskog přenechal puk Zadorovovi, následovala střela od modré čáry, Quick však svůj tým podržel a zákrokem přerušil hru.
50:17'
Los Angeles v dalším útoku, chybná rozehra v přečíslení čtyři na dva však celou akci pokazila.
49:48'
Iafallo se sice neprobil přes Gravese, povedlo se mu ale přihrát a udržet domácí v útočném pásmu.
48:45'
Quick nyní předvedl bleskovou lapačku, skryl v ní O'Connorův rychlý švih.
48:33'
Na druhé straně se po pravém křídle probíjel Ničuškin, z bekhendu ale nevyslal natolik prudkou střelu, aby byla pro Quicka nebezpečná.
48:08'
Adrian Kempe chtěl využít clonění spoluhráčů ke střele z levého kruhu, na Francouze to však neplatilo.
47:03'
Huttonův pokus od modré čáry šel vysoko nad Francouzovu branku, ten puk pouze kontroloval.
46:04'
Na druhé straně hrozil Kopitar, jenže Francouz dnes opět ukazuje své kvality a drží svůj tým nad vodou.
45:45'
Středem si do útočného pásma najel Ničuškin a ihned vystřelil. Quick jeho pokus srazil do rohu.
44:19'
A hosté jsou již v plném počtu a mohou vyrazit za případným srovnáním skóre.
43:55'
Domácí několikrát prověřili Francouze, nic z toho ale nebylo vážné a gólman Colorada předvádí jisté zákroky.
42:55'
Los Angeels si teď ale zahraje přesilovku, dvě minuty za držení dostal Nikita Zadorov.
42:19'
Colorado právě vstřelilo branku!
Je tu snížení a to s trochou štěstí. Na pravé straně vyslal nepříliš prudký švih PIERRE-ÉDOUARD BELLEMARE, puk ale nepříjemně poskočil a Quick jej nedokázal lapačkou zastavit – 2:1. Asistence: Ian Cole.
41:40'
Od modré čáry to zkusil domácí Anderson, Francouz vyrazil holí.
40:57'
Hosté se samozřejmě hned od úvodu třetí třetiny pouští do útočení a chtějí nejlépe co nejdřív snížit.

Trestné minuty: 2:2
Skončila druhá dvacetiminutovka a i když jsme ve druhé třetině gól neviděli, rozhodně to nebyl nudný hokej. Na obou stranách se odehrálo několik zajímavých akcí, za domácí neproměnil sólo Moore, či Francouz vychytal Andersona, hosté zase neproměnili trestné střílení a Landeskog v největší šanci trefil Quickovu tyčku. Skóre je tak i nadále 2:0 pro Los Angeles.
40:00'
39:50'
Ještě jeden nápor Los Angeles, obrana hostů se mocně brání a nechce soupeře pustit ke střele.
38:36'
Amadio byl ve své útočné snaze osamocen, proti hostující přesile tak neměl mnoho šancí se prosadit.
37:57'
Menší uklidnění situace na ledě, Quick přerušil hru po Bellemareho pokusu o snížení.
36:50'
Vynikající Francouz! Ten se opět ocitl pod palbou a vleže pochytal několik pokusů, z nichž ten nejnebezpečnější byl od Andersona. Český gólman ale natažením se k tyčce tento pokus od mantinelu zneškodnil.
36:11'
Menší závar u Francouze, ale i on si své území pohlídal a i přes dotírání několika hráčů předvedl jistý zákrok.
35:47'
Od pravého mantinelu to zkusil Johnson, Quick měl ale výtečný výhled a zvládl puk pokrýt.
34:59'
Zákrok i na druhé straně, Francou přerušil hru po střele od modré čáry.
33:45'
Quick po svém bleskovém přemístění se k levé tyčce vytáhl zákrok proti Coleovi a udržel tak čistý štít.
33:31'
Další střely hostů, ti jsou nyní na koni a chtějí co nejdříve snížit.
33:15'
Ničuškin se tak mohl opět rozjet na Quicka, zvolil rychlou střelu, tu mu ale gólman Los Angeles vystihl a vyrazil.
33:15'
Domácí Walker hákoval unikajícího Ničuškina a rozhodčí neváhal a nařídil trestné střílení!
32:38'
Od levého mantinelu nepříjemně vystřelil Iafallo, Francouz musel vytáhnout další ze svých pohotových zákroků a přerušit hru.
31:59'
Hutton svou bombou doslova sestřelil bránícího Gravese, ten je už ale zase zpátky na bruslích.
31:32'
Prudká rána od modré čáry, Francouza jeho obránci byli připraveni a situaci vyřešili.
30:55'
Sledujeme teď opravdu svižný hokej, oba celky se snaží o co nejčastější zakončení.
29:12'
Francouz odolával velkému náporu domácích, nejprve musel svým pohybem vytlačit Kempeho, který poté zakončil těsně vedle a poté společně s Girardim zastavil nepříjemnou dorážku z mezikruží.
28:04'
Je to tak, Roy naskočil zase do hry a oba celky jsou v plném počtu.
27:50'
Puk letí až k Francouzovi, tohle už domácí zřejmě zvládnou ubránit.
27:18'
MacKinnon neprocpal přihrávku na Landeskoga, domácí zvládli puk dostat do středního pásma.
26:40'
Snížení měl po kombinaci volný Landeskog, jenže jeho prudký pokus se pouze odrazil od Quickovy tyčky.
26:04'
Přesilovka pro Colorado. Na trestnou lavici zamířil s dvouminutovým trestem Matt Roy, provinil se nedovoleným bráněním.
25:05'
Velká šance domácích na navýšení náskoku. Moore vystihl rozehru Colorada, dostal se do sóla, jenže Francouz jeho brejk zastavil povedeným zákrokem lapačkou. Stále tak platí výsledek 2:0.
24:55'
Těsně vedle vystřelil Johnson, Quick tentokrát zasahovat nemusel.
24:38'
Hosté se probudili a předvádí rozhodně aktivnější hokej, než v první třetině. Bekhendem nyní zakončoval Donskoi a donutil Quicka k rychlému zákroku lapačkou.
23:10'
Quick neudržel nahození od modré čáry a rázem musel čelit Kameněvovi, který se snažil o dorážku. Celá situace skončila posunutou brankou a vhazuje se v pásmu Los Angeles.
22:25'
Valerij Ničuškin neměl dost prostoru pro zakončení z levého křídla, obrana Los Angeles měla prostor dobře pokrytý.
21:49'
Zachytal si i Francouz, ten musel řešit Huttonovo nahození od modré čáry.
20:42'
První šance této třetiny, byl v ní hostující Landeskog. Proháčkoval se do zakončení, jeho střelu z levého kruhu ale Quick vyrazil.

Trestné minuty: 0:2
První třetina je za námi a domácí tým si v této části vybudoval dvoubrankové vedení. Los Angeles bylo už od úvodu tím aktivnějším celkem a Francouz v brance hostů měl dost práce. Odolával až do 15. minuty, kdy jej po rychlém výjezdu zpoza branky překonal z dorážky Austin Wagner a o minutu později inkasoval podruhé, to po nahození Mikeyho Andersona srazil puk za jeho záda vlastní obránce Connauton. Colorado toho v této pasáži mnoho nepředvedlo, Quick toho k řešení neměl tolik, co jeho protějšek a do kabin se tak odešlo za stavu 2:0.
20:00'
19:50'
Hostům to skutečně nejde, dělají velké chyby v rozehrávce, o útoku si mohou nechat jenom zdát.
19:14'
Nahození od Lizotteho Francouz vyrazil svými betony, hosté poté neúspěšně rozehráli a puk skončil na zakázaném uvolnění.
18:28'
Po vystihnutí rozehrávky se v dobré pozici ocitl domácí Amadio, z pravého kruhu mířil do horní části branky, ale o kousek přestřelil.
17:55'
Od Prochorkina přilétla přihrávka na modrou, Anderson ale se svým nahozením na branku tentokrát neuspěl.
17:01'
Je to teď hokej na jednu branku, na tu hostující, Colorado je pod velkým tlakem soupeře.
16:45'
A zase šance domácích. Lizotte a Walker zakončovali zblízka, Francouz se má co otáčet...
16:01'
Hosté se po dvou úderech nemohou probrat a Francouz musel na brankové čáře řešit další výpad Los Angeles.
15:25'
A je to už o dvě branky. Po buly v útočném pásmu se puk dostal na modrou čáru, odkud vyslal švih MIKEY ANDERSON a jeho pokus za Francouze srazil nešťastnou tečí hostující Connauton. Pro obránce Los Angeles je to vůbec první gól v NHL. Asistence: Martin Frk, Gabriel Vilardi.
15:19'
Další šance Los Angeles. Do volného prostoru si najel Iafallo a najednou mohl zakončovat. Jeho švih srazil Girard mimo ledovou plochu.
14:22'
Teď už to ale domácím vyšlo a jdou tak do vedení. Po zavezení do pásma vystřelil Prochorkin, Francouz jeho ránu vyrazil, nicméně puk se dostal ke zpoza branky vyjíždějícímu AUSTINU WAGNEROVI a ten jej doklepl do odkryté části branky – 1:0. Asistence: Nikolaj Prochorkin, Sean Walker.
13:55'
Kempeho pokus od modré čáry byl spíše jen propagačního charakteru, nebylo to nic, co by mělo Francouze ohrozit.
12:46'
Na druhé straně se do pásma probíjel Frk, na modré čáře však narazil na obránce, který jej dál nepustil.
12:06'
Přihrávku do sóla dostal MacKinnon a i když to měl trochu na dlouhou hůl, tak i zakončil. Mířil pod horní tyčku, jenže přestřelil!
10:46'
Gravesův bekhend z pravé strany Quicka nevystrašil, hravě jej vytěsnil do rohu kluziště.
09:49'
Girardiho nahození od modré čáry zastavil dobře clonící Kopitar, domácí se již hrnou do protiútoku.
08:30'
A už je i u konce, Girardi naskočil zpět na ledovou plochu.
08:24'
Po kombinaci se k zakončení dostal Vilardi, ale ani on Francouze moc neprověřil. Přesilovka se chýlí ke svému konci.
07:43'
Opět se hosté osvobozují, zatím jim toto oslabení vychází na výbornou.
07:17'
Graves zablokoval střelu od modré čáry, hosté poté vyhodili až ke Quickovi.
06:30'
Je tu první vyloučení, přesilovku si zahraje Los Angeles. Dvě minuty za krosček dostal Samuel Girardi.
05:41'
Austin Wagner byl u mantinelu tvrdě atakován a do šance, či k přihrávce se nedostal.
04:51'
Domácí se opět snažili o rychlou přihrávku zpoza branky na najíždějící hráče, obrana Colorada si tentokrát poradila a do zakončení soupeře nepustila.
03:52'
Logan O'Connor už nestihl puk na modré čáře, okamžitě se tak pískalo postavení mimo hru Colorada.
02:59'
Z mezikruží se k nenadálé střele probil Wagner, trefil prostor, kde operoval Francouz a ten si připsal první opravdu vážný zákrok.
02:19'
Prochorkin obral o puk Ničuškina a snažil se přihrát na Walkera. Francouz prostor u svého brankoviště ale zvládl pokrýt a situaci vyřešit.
01:32'
Za hosty hrozil Johnson, vystřelil přes obránce, jeho švih zvládl Quick vytěsnit do rohu, kde se puku chopili jeho spoluhráči.
00:55'
Lewisovo nahození z velké dálky nadělalo Francouzovi docela problémy, český gólman musel puk hledat a poté pro jistotu přerušil hru.
00:47'
Zápas začal v poklidném tempu, domácí tým kombinuje v hloubi vlastní poloviny.
00:01'

Los Angeles Kings: Quick (Petersen) – Doughty (A), B. Hutton, Roy, M. Anderson, Walker, MacDermid – D. Brown (A), Kopitar (C), Iafallo – Lewis, Lizotte, A. Kempe – Frk, Vilardi, Moore – Wagner, Amadio, Prochorkin.

Colorado Avalanche: Francouz (Hutchinson) – Girard, Graves, E. Johnson (A), Cole, Connauton, Barberio – Naměstnikov, MacKinnon (A), Landeskog (C) – Donskoi, Compher, Jost – Ničuškin, Bellemare, Nieto – O'Connor, Kameněv, Dries.

Rozhodčí: MacDougall, Skilliter – Knorr, Nagy.
Oba týmy jsou již na ledě, zápas může začít.
Zápas ve Staples Center začne ve 3:30, takže si nastavte budíky a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.