To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou!
Československá stopa v dnešním zápase:

Tomáš TATAR (DET) – 0+1, 1 střela, čas na ledě 15:02
Tomáš JURČO (DET) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 6:49
Marek ŽIDLICKÝ (DET) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:03
Petr MRÁZEK (DET) – 22 úspěšných zákroků, žádný inkasovaný gól, úspěšnost zásahů 100%, první čisté konto v kariéře v NHL, první hvězda zápasu

Andrej ŠUSTR (TBL) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 18:52
Ondřej PALÁT (TBL) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:50
Hvězdy utkání:
1. Petr MRÁZEK (DET) – 22 úspěšných zákroků, žádný inkasovaný gól, úspěšnost zásahů 100%, první čisté konto v kariéře v NHL

Největší čas na ledě: Kronwall 23:41 – Hedman 23:32

Branky a nahrávky: 9. Dacjuk (Tatar, Ericsson), 47. Sheahan (Abdelkader, Zetterberg), 60. Glendening (Ericsson). Diváci: 20027 (vyprodáno). Rozhodčí: Lee, Watson – Amell, Nansen.
Dnešní utkání má za hrdinu jednoho muže, kterým je brankář domácích Petr Mrázek, který dnes nepustil za svá záda jediný puk a po bezchybném výkonu se tak mohl radovat ze svého prvního čistého konta v play off NHL v kariéře, kterému pomohl 22 úspěšnými zákroky.

Skóre dnešního zápasu otevřel v 9. minutě po pěkně kombinace s Tatarem domácí centr Pavel Dacjuk. Detroit měl pak ve druhé třetině značné štěstí, když za Mrázkem hned dvakrát zvonila tyč po střelách Hedmana a Johnsona.

Důležitý moment zápas pak přišel ve 47. minutě, kdy se Red Wings podařilo po další krásné kombinaci zúročit přesilovou hru, prosadil se Riley Sheahan. Konečné vítězství 3:0 pro Detroit pak pečetil v závěru gólem do prázdné branky Luke Glendening.

Detroit tak vítězí v třetím utkání sérii na vlastním ledě 3:0 a ujímá se vedení v sérii 2:1.
60:00
59:50
Šustr ještě vyzkoušel Mrázkovu pozornost střelou z ostrého úhlu, brankář Detroitu si už ale první čisté konto v play off nenechá ujít!
59:12
Detroit právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Po skvělém Millerově bloku Stralmanovy střely se puk odrazil do rohu, kde ho domácí hokejisté dokázali vybojovat a LUKE GLENDENING jej pak trochu se štěstím poslal přes celé kluziště do prázdné branky! Asistence: Jonathan Ericsson a Drew Miller.
59:03
Drew Miller zastavil ránu Antona Stralmana od modré čáry, hosté se ovšem nadále drží v útočném pásmu.
58:39
Po Hedmanově střele od modré čáry měl Kučerov před sebou prázdnou branku, zamířil ovšem vedle!
58:16
Ben Bishop je na střídačce, Lightning zkouší štěstí v šesti hráčích v poli!
58:09
Hosté se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
57:49
Steven Stamkos byl teď zřejmě podražen, vylučovat se nebude. Hned na to se k dorážce dostal Ferraro, zblízka zamířil těsně vedle branky.
57:25
Opět se minimálně přerušuje, Tampě utíká čas ohromně rychle.
56:52
Brendan Smith na chvíli uklidnil situaci za vlastní brankou, rychle ovšem musel spěchat s pukem pryč, jelikož bych napadán.
56:13
Mladá letka Lightning i s Ondřejem Palátem teď dokázala trochu rozproudit vzduch v útočném pásmu, Mrázek ale nemusel řešit žádnou těžkou situaci.
55:46
Střelu Nikity Kučerova zblokoval DeKeyser, hosté se každopádně dále drží s pukem v útočném pásmu.
55:00
Tampa stále dnešní zápas nevzdala, hosté ovšem pořád nejsou schopni vymyslet kloudnou akci, která by vedla v gólové vyústění.
54:16
Pavel Dacjuk se po pravé straně prohnal až do zakončení, jeho střelu na zadní tyč zastavil úspěšným zákrokem Ben Bishop.
53:54
Aktivním forečkingem se teď Lightning dostali k puku v útočném pásmu, ránu Alexe Killorna ovšem zastavil blokem Marek Židlický.
53:15
Lightning navíc velmi rychle utíká čas, domácí hokejisté navíc hrají velmi disciplinovaně, to už bude pro Blesky velmi těžké.
52:39
Hedmanovu rána zblokoval Glendening, následné nahození Coyburna končí za brankou.
52:12
DeKeyserova rána od modré čáry se k Bishopovi ani nedostala, puk zastavil obětavým zákrokem obránce Matt Carle.
51:43
Blesky dnes zatím marně hledají na recept na perfektně připravenou defenzivu Red Wings v čele s Mrázkem.
51:06
Petr Mrázek si vychutnal další zákrok lapačkou proti střele svého krajan Andreje Šustra.
50:33
Alex Killorn protečoval kotouč do útočného pásma, Petr Mrázek rychle spěchá na pomoc s rozehrávkou.
50:00
Stamkos je na ledě, Tampa hraje v plném počtu, zároveň se třetí třetina přehoupla do své druhé poloviny.
49:32
Rudým křídlům se každopádně v početní výhodě příliš nedaří, nic na tom nezměnila ani individuální akce Pavla Dacjuka.
49:05
Detroit tak pokračuje v normální přesilové hře 5 na 4, předchozí tresty se vzájemně vymazaly.
48:39
V pokračující akci Cedric Paquette zbytečně podrazil Mrázka a msty se ujal Justin Abdelkader, žádná velká bitka z toho nakonec nebyla, vylučovat se bude na obou stranách. Paquette inkasuje menší trest za nedovolené bránění brankáře, Abdelkader menší trest za hrubost.
48:29
Brian Boyle v oslabení unikl do samostatného úniku, střelou mezi nohy Mrázka ale nepřekonal! Český brankář chytá velký zápas!
48:00
Další vyloučení na straně Lightning. Na trestnou lavici za podražení míří sám kapitán Steven Stamkos.
47:23
Petr Mrázek dokázal vyrazit střelu Nikity Kučerova z ostrého úhlu.
46:42
Úžasná kombinace domácích v přesilové hře! Henrik Zetterberg zatáhl kotouč do útočného pásma, natáhl na sebe hned dva protihráče, pak puk prostrčil na Abdelkadera, který rychlou přihrávkou našel před brankou RILEYHO SHEAHANA, který si ještě mohl dovolit kličku do bekhendu a puk zasunul téměř do prázdné branky! Asistence: Justin Abdelkader a Henrik Zetterberg.
46:19
Red Wings se při zakládání nového útoku dostali do postavení mimo hru.
46:00
Šustr opět posílá kotouč přes všechny čáry, Lightning se zatím v oslabení brání výborně.
45:33
Marek Židlický nepřesně přihrál na Jurča, Brian Boyle tak může v klidu osvobodit svůj tým.
45:12
Vylučovat se bude tentokrát na druhé straně, za podražení je vyloučen Braydon Coburn.
44:37
Tomáš Tatar je zpátky na ledě, Detroit hraje v plném počtu.
44:11
Killorn přihrávkou před branku hledal Filppulu, který ale nebyl připraven s hokejkou na ledě.
43:48
Nestěrov při své ráně od modré čáry zlomil hokejku, z dorážky neuspěl ani Alex Killorn.
43:16
Ryan Callahan se silou vůle tlačil do šance, Helm mu v poslední chvíli dokázal odebrat kotouč a vyhodit.
42:54
Tyler Johnson se pokusil překvapit Mrázka střelou zpoza branky, český brankář si situaci pohlídal, kotouč pak vycestoval až do středního pásma.
42:37
Andrej Šustr si skvěle pokryl kotouč tělem až ho musel Tomáš Tatar faulovat, slovenský útočník dostává menší trest za držení protihráče.
42:02
Andrej Šustr pouze nahazuje kotouč do útočného pásma, kde jej v naprostém klidu sbírá Tomáš Tatar.
41:39
Puk sražen na domácí střídačku, vhazovat se bude po Mrázkově pravé ruce.
41:20
Hosté se v útočné třetině opět neprosadili, ve třetí části hry už budou muset Lightning trochu otevřít hru.
40:49
Luke Glendening centroval puk před branku na najíždějícího Ferrara, který se ke kusu černé pryže nedostal.
40:21
Zetterberg nepřihrál přesně na Nyquista, Johnson se z protiútoku rovněž nikam nedostal.
40:01
Třetí třetina začne přibližně v 3:01.
Československá stopa po druhé třetině:

Tomáš TATAR (DET) – 0+1, 1 střela, čas na ledě 8:30
Tomáš JURČO (DET) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 4:33
Marek ŽIDLICKÝ (DET) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 8:19
Petr MRÁZEK (DET) – 15 úspěšných zákroků, žádný inkasovaný gól, úspěšnost zásahů 100%

Největší čas na ledě: Kronwall 15:30 – Hedman 15:59
Druhá třetina se nesla ve velmi podobném duchu jako první část hry, k vidění opět nebylo moc střel. Hned třikrát ovšem zvonila tyč, nejdříve po střele Marka Židlického zachránila konstrukce branky Bishopa, poté při střelách Hedmana a Johnsona dvakrát v krátké době po sobě Petra Mrázka. I po 40 minutách hry tak Detroit stále vede nad Tampou Bay těsným rozdílem 1:0!
40:00
39:44
Gustav Nyquist přenechal puk v útočné třetině pro Henrika Zetterberga, jeho rychlou střelu zastavuje efektivním zákrokem lapačkou Ben Bishop.
39:12
Domácím hráčům se povedlo dostat kotouč opět daleko od své branky, druhou třetinu už budou chtít Rudá křídla dohrát bez inkasování.
38:46
Ondřej Palát nabral obrovskou rychlost, po obkroužení branky hledal Johnsona, který neměl daleko ke střele do zcela prázdné branky!
38:10
Darren Helm pouze nahazuje puk do útočného pásma a míří s celou svou útočnou formací střídat.
37:42
Domácí hráči nemohli pokračovat za pukem do útočného pásma, dostali by se totiž tak do postavení mimo hru.
37:17
Teď kotouč skončil v prostoru střídaček, po reklamní přestávce se bude vhazovat ve středním pásmu.
36:55
Mrázek dlouhou přihrávkou vybídl do útočného pásma Ferrara, tomu oproti obránci chyběla rychlost.
36:26
V útočném pásmu usazeni opět domácí, utkání má v posledních minutách strhující tempo.
35:59
Petr Mrázek parádním reflexivním zákrokem likviduje bekhendovým pokus Cedrica Paquettea.
35:38
Andrej Šustr opět zpoza vlastní branky vymýšlí nový útočný nápad.
35:07
Tomáš Tatar tvrdou ranou od modré čáry mířil nad Bishopovu branku.
34:50
Ben Bishop trochu zariskoval s rozehrávkou, hostující hokejisté si ovšem dokázali poradit.
34:17
Kronwall se vrací na ledovou plochu, Detroit hraje v plném počtu.
33:56
Nikita Kučerov nabral po levé straně rychlost, ke střele se nedostal.
33:25
Braydon Coburn je na ledě, začíná zkrácená přesilovka Tampy Bay.
33:12
Andrej Šustr odvedl perfektní práci při bránění Henrika Zetterberg, kterému nakonec dokázal uloupit puk z hokejky.
32:51
Pavel Dacjuk se prodral ke střele v bezprostřední blízkosti branky, bekhendem provětral Bishopův pravý beton.
32:17
Síly na ledě se tedy vyrovnají, za hákování je vyloučen Nicklas Kronwall.
32:17
Alex Killorn se dostal do brejku, byl sice zcela evidentně faulován, nakonec ale dokázal vystřelit, Mrázek puk vyrazil a následně se po odrazu dostal do branky. Rozhodčí ale již dříve odpískal, branka tak nemůže být uznána!
31:55
Ben Bishop si pohlídal puk po ráně Marka Židlického od modré čáry, k dorážce se nikdo nedostal.
31:25
Přesilová hra pro Detroit, za nedovolené bránění je vyloučen obránce hostů Braydon Coburn.
31:00
Emoce na ledě se v posledních minutách po několika zajímavých zákrocích a jiných okamžicích zvedly.
30:26
Po Nestěrově ráně od modré čáry se k teči dostal Stralman, kotouč končí za brankou.
29:58
Pavel Dacjuk zkusil překvapit Bishopa zajímavou střelou přes obránce, kotouč končí na zadním hrazení.
29:21
Mrázek zastavuje nahození ze středního pásma, český brankář stále drží čisté konto, blíží se již polovinu zápasu.
28:50
Ondřej Palát se trochu zamotal do kotouče v útočném pásmu, Henrik Zetterberg mu jej pak uzmul.
28:16
Lightning ještě doznívá jejich tlak po přesilové hře, střelu Matta Carlea zblokoval do rohu Gustav Nyquist.
27:51
Danny DeKeyser je na ledě, Detroit přežil kritickou chvíli bez újmy na výsledku a hraje v plném počtu.
27:30
Opět velký jásot domácích fanoušků, kterým se líbí odvedená hra svých miláčků při vlastním oslabení. Blesky teď dokonce zahráli na zakázané uvolnění.
27:10
Další střela z hokejky Valtteriho Filppuly končí mimo tři tyče, Tampa se stále ještě drží s pukem v útočné třetině.
26:47
Luke Gledening je na ledě, Red Wings hrají v plném počtu.
26:38
Stamkosovi utekl kotouč z hokejky, Miller tak mohl v naprostém klidu vyhodit přes všechny čáry.
26:06
Kombinace až do prázdné branky, Stamkso nezištnou přihrávkou vybídl Johnsona, který ovšem napálil břevno Mrázkovy branky!
25:51
Detroit jde do tří! Danny DeKeyser je vyloučen za zdržování hry, Tampa má tak k dispozici 56 vteřin přesilové hry 5 na 3!
25:32
Victor Hedman vyslal tvrdou ránu z levé strany, která orazítkovala tyčku Mrázkovy branky.
25:13
Anton Stralman svou ranou od modré čáry nastřelil pouze Anderssona.
24:47
Lightning ovšem budou pokračovat v přesilové hře, za nedovolené bránění je vyloučen domácí útočník Luke Glendening.
24:47
Petr Mrázek si poradil se střelou Nikity Nestěrova z levé strany.
24:20
Elitní formace Red Wings se v útočném pásmu příliš dlouho neusadila, pokračují hosté.
23:45
Dacjuk nezpracoval přihrávku na útočné modré čáře, Šustr rychle zakládá protiútok svého týmu.
23:22
Za mohutného potlesku stojících diváků se po velkém tlaku Red Wings poprvé přerušila hra.
23:02
Nicklas Kronwall dostal nabito do mezikruží, Mrázkovu branku přestřelil.
22:37
Riley Shehahan byl zezadu lehce sražen na zem Carlem, rozhodčí vylučovat nebudou, hraje se dál.
22:10
Také ve druhé části hry je zatím Detroit lehce aktivnější, dopředu teď ale na druhé straně míří Cedric Paquette.
21:37
Marek Židlický vypálil od levého mantinelu do tyčky Bishopovy branky!
21:16
Kyle Quincey sice ještě zastavil kotouč na útočné modré čáře, i tak ale Red Wings o pásmo přišlo.
20:48
Luke Glendening se pomalu řítil do šance, na poslední chvíli jej zastavil Braydon Coburn.
20:14
Druhá třetina začíná zakázaným uvolnění Lightning, vhazovat se bude před Bishopovou brankou.

Největší čas na ledě: DeKeyser 9:14 – Hedman 8:04
První třetina nenabídla příliš mnoho střeleckých příležitostí, hře kralovala především organizované hra směrem dozadu, a to od obou týmů. O jediný gólový moment dosavadního průběhu utkání se postaral v 9. minutě Pavel Dacjuk, který parádně tečoval Tatarovu nabídku. Detroit tak po dvaceti minutách hry vede nad Tampou Bay 1:0.
20:00
19:56
Brendan Smith se ještě v úplném závěru první periody dostal ke slušné střele, kterou Bishop kryje na svých chráničích.
19:27
Lightning se v závěru první části hry ještě snaží o vyrovnání, první třetina od hostů byla slabá.
18:57
Ondřej Palát se snažil puk posunout na Tylera Johnsona, to se nepodařilo. Na druhé straně Glendening pálil z úhlu do připraveného Bishopa.
18:29
Ryan Callahan skvělou prací získal kotouč v útočném pásmu, jeho následná přihrávka před branku ale neměla adresáta.
17:47
Petr Mrázek dnes zatím chytá bezchybně, český brankář tentokrát kryje střelu Briana Boylea z pravé strany.
17:20
Riley Sheahan hledal zpoza branky Tomáše Jurča, který se ale v předbrankovém prostoru k puku nedostal.
16:57
Další přerušení hry připadá opět na kotouč mimo kluziště, vhazovat se bude ve středovém kruhu.
16:31
Šustr se svým obranným parťákem dokázali detroitským sebrat puk a rychle s ním Tampa míří dopředu.
15:55
Za jásotu tribun Zetterberg opouští trestnou lavici, Detroit hraje v plném počtu.
15:40
Početní výhoda se ale hostům zatím vůbec nedaří, Blesky se nemohou ani usadit v útočném pásmu.
15:19
Stamkos je zpátky na ledě, Tampa hraje v plném počtu a začíná tak přesilovka hostů.
14:42
Danny DeKeyser perfektním obranným zákrokem nepustil do zakončení Nikitu Kučerova.
14:25
Puk sražen na do prostoru střídaček, po další reklamní pauze se bude vhazovat ve středním pásmu.
13:55
Síly na ledě se srovnají, za držení protihráče je vyloučen Henrik Zetterberg.
13:43
Hedman dokázal sebrat kotouč Sheahanovi a hostům se podařilo vyhodit.
13:19
Přesilovou hru si tentokrát zahraje Detroit, za sekání míří na trestnou lavici kapitán hostů Steven Stamkos.
13:09
Ben Bishop si skočil pro puk po tečované střele Henrika Zetterberga, dobrou práci v obraně předvedl Braydon Coburn.
12:35
Jon Ericsson je zpátky na ledě, Red Wings hrají v plném počtu.
12:06
Petr Mrázek si vychutnává ovace z publika, když zastavil nebezpečnou střelu Tylera Johnsona.
11:41
Teď už se za velkého jásotu domácího publika Rudým křídlům povedlo, kotouč směřuje až k Bishopově brance.
11:13
Několik nepřesných přihrávek na straně Lightning, Quincemu se ale po mantinelu nepodařilo vyhodit.
10:35
Po tlaku Tampy v útočném pásmu se bude vylučovat. Za držení protihráče je vyloučen domácí obránce Jonathan Ericsson.
09:47
Drew Miller si vstřelil málem vlastní gól, jeho nechtěná teč nakonec skončila na tyči!
09:21
Hosté se snaží o rychlou odpověď, Mrázek nemusel zasahovat proti střele Coburna od modré čáry.
08:46
Domácí se ujímají zaslouženého vedení! Dacjuk rozjel útočnou akci ve středním pásmu, roztáhl hru na pravou stranu na Tomáše Tatara, který od pravého mantinelu nastřelil puk před branku, kam si PAVEL DACJUK mezitím sjel a úžasnou tečí poslal puk za Bishopova záda! Asistence: Tomáš Tatar a Jonathan Ericsson.
08:15
Čtvrtá formace Lightning se dostala do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
07:42
Po zdlouhavém boji o puk v rohu kluziště vzešli vítězně domácí hokejisté, kteří se ihned usazují v útočném pásmu.
07:04
Hra je přerušená, jelikož hosté zahráli vysokou holí, po reklamní přestávce se bude vhazovat ve středním pásmu.
06:24
Blesky mají cestu do útočného pásma zatím zavřenou, Detroit skvěle brání svou obrannou modrou čáru.
05:51
Kyle Quincey rozmázl na mantinel Namestnikova, což se hned v detroitské aréně rozneslo obdivným hučením.
05:20
Po zakázaném uvolnění Detroitu se hra stěhuje zpátky před Mrázkovu branku.
04:58
Andrej Šustr schovaný za svou brankou čeká na dostřídání svých spoluhráčů, aby mohl rozjet novou útočnou akci.
04:25
Hraje se delší dobu bez přerušení, po několika chybách ve středním pásmu rozjíždí další útok Detroit.
04:00
Hosté nemají v obranném pásmu ani chvilku na odpočinutí, hráči Red Wings se snaží vysoko napadat.
03:27
Steven Stamkos dostal na levé straně hodně času i prostoru, Mrázek si ovšem s jeho střelou poradil s bravurou, stejně tak proti další dorážce kapitána Lightning.
02:53
Braydon Coburn na hranici brankoviště zastavil přihrávku na volného Abdelkadera, domácí hráči zatím hrají aktivněji.
02:34
Gustav Nyquist pálil z levého kruhu, Ben Bishop jeho střelu vyráží.
01:57
Andrej Šustr si mazácky poradil v obranném pásmu proti Ferrarovi, Tampa Bay tak nadále zůstává u kotouče.
01:22
Na druhé straně vytáhl Petr Mrázek parádní zákrok lapačkou proti pokusu Nikity Kučerova.
01:11
Bishop si připisuje první zákrok v dnešním utkání, nejdříve zkrotil střelu z úhlu od Helma, poté zastavil i nahození Quinceyho.
00:56
Ben Bishop nerozehrál zrovna přesvědčivě, Tatar se k puku ale nedostal.
00:31
Puk se ocitl v ochranné síti za Bishopovou brankou, vhazovat se bude ve středním pásmu.
00:01

Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – Kronwall, Ericsson, Quincey, DeKeyser, Smith, Židlický – Helm, Dacjuk, Tatar – Nyquist, Zetterberg (C), Abdelkader – Andersson, Sheahan, Jurčo – Miller, Glendening, Ferraro. Trenér: Mike Babcock.

Tampa Bay Lightning: Bishop (Vasilevskij) – Hedman, Šustr, Nestěrov, Stralman, Carle, Coburn – Killorn, Stamkos (C), Callahan – Palát, Johnson, Kučerov – Namestnikov, Filppula, Paquette – Morrow, Boyle, Brown. Trenér: Jon Cooper.

Rozhodčí: Lee, Watson – Amell, Nansen.
Československá stopa v dnešním utkání:

Tomáš TATAR (DET) – 2 zápasy, 1 bod (1+0)
Tomáš JURČO (DET) – 2 zápasy, 1 bod (1+0)
Marek ŽIDLICKÝ (DET) – 2 zápasy, 0 bodů
Petr MRÁZEK (DET) – 2 zápasy, 1 výhra, úspěšnost zásahů 90,6%, průměr obdržených branek na zápas 3,60, žádné čisté konto

Andrej ŠUSTR (TBL) – 2 zápasy, 1 bod (1+0)
Ondřej PALÁT (TBL) – 2 zápasy, 0 bodů
PRVNÍ ZÁPAS

Tampa Bay – Detroit 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 15. Boyle, 49. Nestěrov (Callahan, Killorn) – 10. Dacjuk (Quincey, Helm), 21. Dacjuk (Helm), 46. Glendening.

Tampa Bay Lightning: Bishop (Vasilevskij) – Hedman, Šustr, Nestěrov, Stralman, Carle, Coburn – Killorn, Stamkos, Callahan – Palát, Johnson, Kučerov – Neměstnikov, Filppula, Paquette – Morrow, Boyle, Brown.
Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – Kronwall, Ericsson, DeKeyser, Marčenko, Quincey, Židlický – Zetterberg, Dacjuk, Helm – Nyquist, Sheahan, Tatar – Weiss, Andersson, Jurčo – Miller, Glendening, Ferraro.
DRUHÝ ZÁPAS

Tampa Bay – Detroit 5:1 (1:0, 3:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 4. Johnson (Něstěrov, Kučerov), 28. Killorn (Callahan, Stamkos), 35. Šustr (Filppula, Naměstnikov), 40. Johnson (Hedman), 56. Filppula (Stamkos, Něstěrov) – 46. Tatar (Nyquist, Quincey).

Tampa Bay Lightning: Bishop (Vasiljevskij) – Hedman, Šustr, Něstěrov, Strålman, Carle, Coburn – Killorn, Stamkos, Callahan – Palát, Johnson, Kučerov – Naměstnikov, Filppula, Paquette – Morrow, Boyle, Brown.
Detroit Red Wings: Mrázek (41. Howard) – Kronwall, Ericsson, DeKeyser, Marčenko, Quincey, Židlický – Helm, Dacjuk, Zetterberg – Nyquist, Sheahan, Tatar – Weiss, Andersson, Jurčo – Miller, Glendening, Ferraro.
TAMPA BAY LIGHTNING

Tampě Bay se směle může nazývat tým na vzestupu, Lightning disponují obrovskou silou v útoku, žádný jiný tým v letošní sezoně nenastřílel více branek než právě Bolts. Mladými hráči kypřící tým ze slunného státu Florida skončil na 3. místě Východní konference se ziskem 108 bodů.

Nejproduktivnější hráč: Nikita Nestěrov – 3 body (1+2)
Nejlepší střelec: Tyler Johnson – 2 góly
Nejproduktivnější obránce: Nikita Nestěrov – 3 body (1+2)
Brankářská jednička: Ben Bishop – 2 zápasy, 1 výhra, úspěšnost zásahů 89,5%, průměr obdržených branek na zápas 2,03, žádné čisté konto
DETROIT RED WINGS

Detroit je nejstabilnějším celkem novodobé historie NHL, Red Wings se letos již po čtyřiadvacáté dostali do vyřazovacích bojů. Svěřenci zkušeného kouče Babcocka obsadila v rámci základní části Východní konference 6. místo se ziskem rovných 100 bodů.

Nejproduktivnější hráč: Pavel Dacjuk – 2 body (1+1)
Nejlepší střelec: Dacjuk, Glendening, Tatar, Jurčo – 1 gól
Nejproduktivnější obránce: Kyle Quincey – 2 body (0+2)
Brankářská jednička: Petr Mrázek – 2 zápasy, 1 výhra, úspěšnost zásahů 90,6%, průměr obdržených branek na zápas 3,60, žádné čisté konto
Zdravím všechny fanynky a fanoušky toho nejlepší hokeje na celém světě! V zámoří minulý týden odstartoval Stanley Cup, v našem online přenosu budeme sledovat třetí utkání mezi Detroit Red Wings a Tampa Bay Lightning, zápas začíná v 1:00!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.